Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-03, 17:34   #451
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ifrit mnie sie bardzo Twój kolor podoba, zarówno nowy jak i stary odcieñ.
A widzisz róznice na zyw ?, bo na zdjêciach trudno dostrzec takie subtelno¶ci.

Kachula zdjecie z blogu jest paskudne, w³osy wygladaja jakby dopiero czeka³y na farbowanie.
Za to kolor Fram wyszed³ bardzo ³adnie i wg mnie wcale nie ciemno

Ja pofarbowa³am Inebry± 5/9. Sama farba bardzo fajna, co do koloru to ³adny, ale dla mnie za jasny na odrostach, chyba musze zejsc poziom nizej.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-04-03 o 17:36
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-03, 17:45   #452
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
hehe nie zamówi³am jeszcze, muszê poczytaæ opinie na temat tej farby

a czemu zw±tpi³a¶??? przecie¿ pokazywa³a¶ nam zdjêcia po 5.12, do tego nie za dobrze zrobione, bo nie by³o widaæ koloru tylko bure plamy

Ty ju¿ k³ad³a¶ sobie taki kolor 5AV - to chyba odpowiednik 5.12 i u Ciebie ca³kowicie inaczej wysz³o...
wiêc don't panic u ka¿dego inaczej wychodz± farby bo ka¿dy ma inne w³osy a to Tobie ma siê kolor podobaæ

pó¼niej wstawiê zdjêcia mojego 7.34 Kallosa, bo uda³o mi siê zrobiæ takie konkretniejsze
Nie wiesz jak to jest gdy nagle dooko³a ciebie wszyscy mówi±, ¿e jest co¶ be a tobie najpierw siê podoba³o? Zaczê³am siê zastanawiaæ czy na pewno odcieñ bêdzie ³adny. Co jak co, ale farby profesjonalne ma³o nie kosztuj± i jak mi g.. wyjdzie? Ja zawsze mam takie dziwne my¶li.
A co do Majirel to opinie s± tak ró¿ne jak ró¿ne ka¿dy ma w³osy. Ju¿ nie czytam tych opinii tak bardzo

Cytat:
Napisane przez Fram Poka¿ wiadomo¶æ
Pewnie tak bêdzie. W³a¶nie cieeemno z³apa³o, ale zimne kolory maj± prawo wygl±daæ na ciemniejsze ni¿ ciep³e na tym samym poziomie. Z 12 po przecinku to jest mega zimny kolor. Wiêc ja siê nie gniewa³am na taki ciemny kolor chocia¿ by³am w lekkim szoku, nigdy nic ciemniejszego nie mia³am na g³owie.
To normalne, ¿e popiele wychodz± ciemniej, tak wszyscy mówi± Nawet na próbnikach widaæ ró¿nice.
Mi po 5AV Matrixa te¿ zszokowa³o. Najpierw szok, potem nawet mi siê podoba³o ale jednak po czasie nie bardzo tak ciemny mi odpowiada³.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Ifrit mnie sie bardzo Twój kolor podoba, zarówno nowy jak i stary odcieñ.
A widzisz róznice na zyw ?, bo na zdjêciach trudno dostrzec takie subtelno¶ci.

Kachula zdjecie z blogu jest paskudne, w³osy wygladaja jakby dopiero czeka³y na farbowanie.
Za to kolor Fram wyszed³ bardzo ³adnie i wg mnie wcale nie ciemno

Ja pofarbowa³am Inebry± 5/9. Sama farba bardzo fajna, co do koloru to ³adny, ale dla mnie za jasny na odrostach, chyba musze zejsc poziom nizej.
Mi nie chodzi³o o odcieñ jaki jej wyszed³ a o to, ¿e farba daje ch³odny kolor. Na próbnikach ¶wieci na bordo

I poka¿ fotki po farbowaniu bo my¶la³am nad tym odcieniem dla mamy. Jak wychodzi, i co to znaczy, ¿e dla ciebie za jasny? Na próbniku dla mamy ciemny siê wydawa³
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-03, 17:57   #453
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomo¶ci: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Chetnie poka¿e, tylko teraz nie mam jak wgrac, bo mam laptopa w naprawie.

Ja na tych fotach nawet odcienia nie widze

My mamy ca³kiem inne postrzeganie ciemno¶ci ja mia³am ca³e lata bardzo ciemny br±z/czern na g³owie, wiec dla mnie poziom 5 jest jasny.
Na moich w³osach 5 AV wysz³o znacznie ciemniej niz na twoich, a i tak by³o dla mnie zbyt jasne. Co kto lubi
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-04-03 o 17:58
Beata. jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:21   #454
Fram
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 257
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ja uwielbiam postrzeganie ciemno¶ci kolorów mojej mamy - ca³e ¿ycie ma ja¶niutki blondzik, wiêc moje w³osy, aktualnie na 6 poziomie, wed³ug niej s± czarne
Fram jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-03, 18:24   #455
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Beata. Poka¿ wiadomo¶æ
Chetnie poka¿e, tylko teraz nie mam jak wgrac, bo mam laptopa w naprawie.

Ja na tych fotach nawet odcienia nie widze

My mamy ca³kiem inne postrzeganie ciemno¶ci ja mia³am ca³e lata bardzo ciemny br±z/czern na g³owie, wiec dla mnie poziom 5 jest jasny.
Na moich w³osach 5 AV wysz³o znacznie ciemniej niz na twoich, a i tak by³o dla mnie zbyt jasne. Co kto lubi
To czekam na fotki.
Ja kiedy¶ tez takie mia³am ciemne, ¿e jak czarne a ja w nich i tak br±z widzia³am. Ale jak cz³owiek siê w tych kierunkach i odcieniach po³apa³ to teraz inaczej wszystko wygl±da i nie wiem jak mog³am w takiej smole chodziæ
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-03, 19:35   #456
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiesz jak to jest gdy nagle dooko³a ciebie wszyscy mówi±, ¿e jest co¶ be a tobie najpierw siê podoba³o? Zaczê³am siê zastanawiaæ czy na pewno odcieñ bêdzie ³adny. Co jak co, ale farby profesjonalne ma³o nie kosztuj± i jak mi g.. wyjdzie? Ja zawsze mam takie dziwne my¶li.
A co do Majirel to opinie s± tak ró¿ne jak ró¿ne ka¿dy ma w³osy. Ju¿ nie czytam tych opinii tak bardzo
mi chodzi bardziej o trwa³o¶æ i pokrycie w³osów je¶li chodzi o opinie
nie chcê ,¿eby po tygodniu mi zesz³a z w³osów, bo jednak za wszystko siê p³aci....

hehe a co do tego, czy nie wiem jak to jest, to wiem jak jest, ale ja a¿ tak za bardzo siê tym nie przejmujê przyjmuje ka¿dy komentarz ale nad niektórymi siê nie zastanawiam
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-03, 21:10   #457
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
mi chodzi bardziej o trwa³o¶æ i pokrycie w³osów je¶li chodzi o opinie
nie chcê ,¿eby po tygodniu mi zesz³a z w³osów, bo jednak za wszystko siê p³aci....

hehe a co do tego, czy nie wiem jak to jest, to wiem jak jest, ale ja a¿ tak za bardzo siê tym nie przejmujê przyjmuje ka¿dy komentarz ale nad niektórymi siê nie zastanawiam
No co jak co ja te¿ nie lubiê jak farba szybko siê zmywa a zap³aci³o siê za ni± jak za 2-3 drogeryjne. Ale znowu nie lubiê jak w¿era siê franca i nastêpne, inne odcienie nie chc± wyj¶æ bo tamta jeszcze trzyma. Kobiecie nigdy nie dogodzisz
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-04-03, 22:58   #458
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
podane jest 6,12 - ¿adnej czerwieni itp. A kasztan to mi zawsze z czerwonym/bordowym siê kojarzy. Nie wa¿ne. Kolor piêkny i zaraz kupujê farbê.
To jest kolejny dowód na to ¿e nie mo¿na siê sugerowaæ nazw± koloru. Lepiej zawsze spojrzeæ na numeracjê, wtedy od razu wiadomo o co chodzi.
Mi akurat kasztan wcale nie kojarzy sie z tak± numeracj±

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pad³o jednak na Dia Richesse 6,12
Chêtnie poczekam na twoje farbowanie Te¿ mi bardzo zalezy na och³odzeniu mojego rudego br±zu.
Mam nadziejê, ¿e bêdziesz zadowolona.

Cytat:
Napisane przez ifrit Poka¿ wiadomo¶æ
londa 5,07 na fix diapo Swiezo po farbowaniu
dziewczynki my¶licie ¿e mniej przebija bordo ni¿ w wersji 5,73 ze z³otem
foto w aurze zimowej ,szarej burej dodam ze to 1 farbowanie ze zmiana
Jak dla mnie, to twoje w³osy wygl±daj± jak czarne Ale rzeczywi¶cie bordo nie widaæ.


A powiedzcie dziewczyny jak czêsto farbujecie te swoje br±zy?
Ja co prawda dopiero od kilku dni mam br±z, ale ju¿ wiem, ¿e nie wytrzymam miesi±ca bez farbowania Koñce w³osów mam ja¶niejsze, jakby wyblakniête, a na górze kolor jest intensywny. Póki nosze rozpuszczone, to jeszcze ujdzie, ale jak zwi±zujê to dopiero widaæ ró¿nicê koñcówki w³osów z tym co mam bli¿ej skóry. No i nie wiem co z tym fantem zrobiæ.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 06:47   #459
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
To jest kolejny dowód na to ¿e nie mo¿na siê sugerowaæ nazw± koloru. Lepiej zawsze spojrzeæ na numeracjê, wtedy od razu wiadomo o co chodzi.
Mi akurat kasztan wcale nie kojarzy sie z tak± numeracj±


Chêtnie poczekam na twoje farbowanie Te¿ mi bardzo zalezy na och³odzeniu mojego rudego br±zu.
Mam nadziejê, ¿e bêdziesz zadowolona.


Jak dla mnie, to twoje w³osy wygl±daj± jak czarne Ale rzeczywi¶cie bordo nie widaæ.


A powiedzcie dziewczyny jak czêsto farbujecie te swoje br±zy?
Ja co prawda dopiero od kilku dni mam br±z, ale ju¿ wiem, ¿e nie wytrzymam miesi±ca bez farbowania Koñce w³osów mam ja¶niejsze, jakby wyblakniête, a na górze kolor jest intensywny. Póki nosze rozpuszczone, to jeszcze ujdzie, ale jak zwi±zujê to dopiero widaæ ró¿nicê koñcówki w³osów z tym co mam bli¿ej skóry. No i nie wiem co z tym fantem zrobiæ.
Je¶li masz od niedwna br±z to byc mo¿e potrzebujesz jeszcze kilku farbowan zanim Twoje w³osy równo nasyc± siê pigmentem. Sprobuj za ok. miesi±c ufarbowac jeszcze raz.
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 08:40   #460
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
To jest kolejny dowód na to ¿e nie mo¿na siê sugerowaæ nazw± koloru. Lepiej zawsze spojrzeæ na numeracjê, wtedy od razu wiadomo o co chodzi.
Mi akurat kasztan wcale nie kojarzy sie z tak± numeracj±


Chêtnie poczekam na twoje farbowanie Te¿ mi bardzo zalezy na och³odzeniu mojego rudego br±zu.
Mam nadziejê, ¿e bêdziesz zadowolona.

A powiedzcie dziewczyny jak czêsto farbujecie te swoje br±zy?
Ja co prawda dopiero od kilku dni mam br±z, ale ju¿ wiem, ¿e nie wytrzymam miesi±ca bez farbowania Koñce w³osów mam ja¶niejsze, jakby wyblakniête, a na górze kolor jest intensywny. Póki nosze rozpuszczone, to jeszcze ujdzie, ale jak zwi±zujê to dopiero widaæ ró¿nicê koñcówki w³osów z tym co mam bli¿ej skóry. No i nie wiem co z tym fantem zrobiæ.
No ja patrzy³am na numeracjê bo je¶li chodzi o nazwê (mimo, ¿e ³adna) to dla mnie z kasztanem co¶ im siê chyba pomyli³o. Oby kasztan nie wyszed³ bo to czerwone to to ciê¿ko z w³osów usun±æ

No ja jak dostanê farbê to i tak co¶ ok 13-14 kwietnia mo¿e bêdê farbowaæ.

Jak ju¿ wdr±¿ysz w³osy w idealny br±z to tylko odrosty co miesi±c mo¿na robiæ. Ja np robiê teraz takie odcienie aby odrostów nie by³o widaæ. I aktualnie nawet nie wiem gdzie by³a farba a gdzie nowe w³osy s±. Bêdê stara³a siê trzymaæ w³a¶nie w takich tonacjach. Wtedy ³atwiej o dbanie o w³osy bo nie muszê farbowaæ co chwilê. Teraz po prostu zachcia³o mi siê czego¶ innego i zapewne posiedzê z tym kolorem do czerwca. Wtedy zafarbujê w³osy na wakacje.

Jak potrzebujesz czêsto k³a¶æ farbê bo odrosty jasne itp to k³ad¼ na odrosty a reszty nie katuj farb±. 10 min przed koñcem farbowania na³ó¿ resztê farby, albo to co masz na odrostach zmocz lekko wod± i wymasuj ca³e w³osy i zostaw na te 10min (ja tak zawsze robi³am). Wtedy kolor po d³ugo¶ci od¶wie¿ony i odrosty zafarbowane.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 08:47   #461
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula dziêki za info o tych mocnych farbach. Mysle czy po prostu nie kupic nastepnym razem poziomu nizej i robic same odrosty, a reszte raz na jakis czas poziomem 5. Bo na dlugosci mam kolor ktory mi baaardzo pasuje.
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 09:52   #462
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula dziêki za info o tych mocnych farbach. Mysle czy po prostu nie kupic nastepnym razem poziomu nizej i robic same odrosty, a reszte raz na jakis czas poziomem 5. Bo na dlugosci mam kolor ktory mi baaardzo pasuje.
Mi siê wydaje, ¿e poziom ni¿ej nic tu nie da, skoro tobie naprawdê ciemne kolory siê wyp³ukiwa³y. Moja mamu¶ka ma takie siwe, ¿e nawet kupuj±c poziom 4 wychodzi³ jej 5-6 poziom i widaæ by³o ró¿nicê po kilku myciach.
Ja bym poszuka³a tych farb specjalnie na siwki bo one maj± siê nie wymywaæ. No ale to ju¿ ty musisz sama sprawdziæ. Ty nie masz siwków tylko swoje.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:03   #463
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

W³oski czarne nie sa moja fryzjerka ma czarne i porównuj±c do jej jest ró¿nica i to znaczna ja zasadniczej roznicy nie widze pomiedzy 5,73 a 5,07 ciemniejsze nie sa jedynie co to pozby³am sie troszke bordo ktore przebija³o
FOTO
1-5,07 z 20012
i obok 5,07 z 2013
2-5,73


w 2012 roku mia³am k³adziony ten kolor 5,07 i wydaje mi sie ze wysz³o podobnie z tym ze wetedy 1 warstwe nie zafarbowa³o dok³adnie i przebija dziwna poswiata gdyz pigment sie nie trzyma³ i szybko sie wyp³ukiwa³
trudno uchwycic kolor bo oswietlenie bardzo nie sprzyja
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg londa 5,07.jpg (76,2 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC07674.jpg (92,5 KB, 22 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-04-04 o 10:04
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 10:06   #464
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
to czerwone to to ciê¿ko z w³osów usun±æ.
Co¶ o tym niestety wiem

No ja jak dostanê farbê to i tak co¶ ok 13-14 kwietnia mo¿e bêdê farbowaæ.

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak potrzebujesz czêsto k³a¶æ farbê bo odrosty jasne itp to k³ad¼ na odrosty a reszty nie katuj farb±. 10 min przed koñcem farbowania na³ó¿ resztê farby, albo to co masz na odrostach zmocz lekko wod± i wymasuj ca³e w³osy i zostaw na te 10min (ja tak zawsze robi³am). Wtedy kolor po d³ugo¶ci od¶wie¿ony i odrosty zafarbowane.
No zgadza sie, tylko ze u mnie koloru brakuje na koñcach, a nie na odrostach. W³osy do po³owy maj a intensywny kolor, a od po³owy w dó³ s± wyp³owia³e. Wygl±da to okropnie. Kusi mnie, zeby te wyp³owia³e pofarbowaæ, ale nie wiem czy tylko nie pogorszê sprawy.

Bojê siê tez momentu kiedy pojawi± siê odrosty. Ja mam naturalnie blond, taki nie za ciemny, ch³odny, popielaty. Przy tym moim rudawym br±zie bêdzie go mocno widaæ. To ju¿ bêdzie masakra, bo bêde mia³a 3 kolory: odrost blond, potem rudy br±z i sprany br±z

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Ifrit jak dla mnie, to na tych fotkach kolor jest identyczny, no i widzê przebijaj±ce bordo. Ale mi to siê akurat podoba
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 11:15   #465
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ o tym niestety wiem

No ja jak dostanê farbê to i tak co¶ ok 13-14 kwietnia mo¿e bêdê farbowaæ.


No zgadza sie, tylko ze u mnie koloru brakuje na koñcach, a nie na odrostach. W³osy do po³owy maj a intensywny kolor, a od po³owy w dó³ s± wyp³owia³e. Wygl±da to okropnie. Kusi mnie, zeby te wyp³owia³e pofarbowaæ, ale nie wiem czy tylko nie pogorszê sprawy.

Bojê siê tez momentu kiedy pojawi± siê odrosty. Ja mam naturalnie blond, taki nie za ciemny, ch³odny, popielaty. Przy tym moim rudawym br±zie bêdzie go mocno widaæ. To ju¿ bêdzie masakra, bo bêde mia³a 3 kolory: odrost blond, potem rudy br±z i sprany br±z

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Ifrit jak dla mnie, to na tych fotkach kolor jest identyczny, no i widzê przebijaj±ce bordo. Ale mi to siê akurat podoba
Z tymi koñcami to ci nie doradzê bo u mnie zawsze na odwrót, koñce ciemne a góra jasna. Teraz jako¶ sa wyrównane. A mo¿e u¿yj nastêpnym razem tego specyfiku co Ifrit, który wyrównuje kolor podczas farbowania czy jako¶ tak. http://www.e-wlosy.pl/pl/p/Preparat-...llo-250-ml/555 Ifrit mia³a nierówno¶ci i prze¶wity po farbowaniach a po tym kolor siê ujednolici³ i wyrówna³. Wstawia³a fotki.

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:54 ----------

Dia Richesse 6,35: http://www.youtube.com/watch?v=oRd0nUjxi3A
mo¿na znale¼æ tak¿e ciekawe inne filmiki

5,31 +7,31 (ten drugi na kilku pasemkach): http://www.youtube.com/watch?v=UblO4KY1ZyI Ten 5,31 wyszed³ ciemno jak patrzeæ na jej w³osy i próbnik. No i nie wiem co mia³y oznaczaæ te pasemka ale ³aciato wygl±da :/
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-04 o 11:28
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 16:19   #466
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Piêknie wyszed³ ten 531 .

Za linka dziêkujê, pewnie siê skusze na ten preparat wyrównuj±cy koloryt. Nawet nie wiedzia³am, ¿e istnieje takie co¶.

A ja dzi¶ nie wytrzyma³am i znowu pofarbowa³am. Wiem... g³upia jestem... ale po prostu nie mog³am patrzeæ na te ja¶niejsze koñce.
Wiem, ¿e musze w te koñce daæ farbê z czerwonym barwnikiem, bo tylko to gasi zieleñ. A mia³am w domu po³owê farby Brillance Kaszmirowy Br±z, która u¿ywa³am kiedy¶ do pasemek.
Postanowi³am j± na³o¿yæ tylko na te szarozielone pasma, ale jako¶ siê rozpêdzi³am, ¿e po³o¿y³am prawie na ca³o¶ci, a¿ do skóry. I zrobi³am dobrze, bo przygasi³o t± moj± rudo¶æ i schowa³o zieleñ Teraz w³osy mi bardziej wpadaj± w bordo, ale wolê to ni¿ rudo¶æ z zieleni± A kolor wyglada w miarê równo. Wiêc o ile siê to za szybko nie sp³ucze, to bêdê teraz grzecznie czekaæ z nastêpnym farbowaniem a¿ pojawi siê spory odrost.
Aha, no i w³osy mam teraz do¶æ ciemne, du¿o ciemniejsze ni¿ mia³am. Ale podoba mi sie i tak.

Dzi¶ podczas farbowania troszkê siê wystraszy³am, bo straci³am dzi¶ sporo w³osów, wiêc przera¿ona szybciej sp³uka³am farbê, bo ju¿ po 20paru minutach zamiast po 30. A wieæ widaæ, ¿e moje w³osy maj± ju¿ tym razem serdecznie dosyæ

Mam teraz czas, ¿eby w³osy od¿ywiæ.
Kupi³am dzi¶ olej z orzechów w³oskich, którego chcê u¿yæ zamiast oliwy z oliwek i zrobiæ sobie maskê na noc, albo na³o¿ê sam olej, a rano umyjê w³osy.

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-04-04 o 20:31 Powód: Poprawiam nazwê farby. To by³ Aksamitny br±z, Nr 874
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 18:20   #467
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Piêknie wyszed³ ten 531 .

Za linka dziêkujê, pewnie siê skusze na ten preparat wyrównuj±cy koloryt. Nawet nie wiedzia³am, ¿e istnieje takie co¶.

A ja dzi¶ nie wytrzyma³am i znowu pofarbowa³am. Wiem... g³upia jestem... ale po prostu nie mog³am patrzeæ na te ja¶niejsze koñce.
Wiem, ¿e musze w te koñce daæ farbê z czerwonym barwnikiem, bo tylko to gasi zieleñ. A mia³am w domu po³owê farby Brillance Kaszmirowy Br±z, która u¿ywa³am kiedy¶ do pasemek.
Postanowi³am j± na³o¿yæ tylko na te szarozielone pasma, ale jako¶ siê rozpêdzi³am, ¿e po³o¿y³am prawie na ca³o¶ci, a¿ do skóry. I zrobi³am dobrze, bo przygasi³o t± moj± rudo¶æ i schowa³o zieleñ Teraz w³osy mi bardziej wpadaj± w bordo, ale wolê to ni¿ rudo¶æ z zieleni± A kolor wyglada w miarê równo. Wiêc o ile siê to za szybko nie sp³ucze, to bêdê teraz grzecznie czekaæ z nastêpnym farbowaniem a¿ pojawi siê spory odrost.
Aha, no i w³osy mam teraz do¶æ ciemne, du¿o ciemniejsze ni¿ mia³am. Ale podoba mi sie i tak.

Dzi¶ podczas farbowania troszkê siê wystraszy³am, bo straci³am dzi¶ sporo w³osów, wiêc przera¿ona szybciej sp³uka³am farbê, bo ju¿ po 20paru minutach zamiast po 30. A wieæ widaæ, ¿e moje w³osy maj± ju¿ tym razem serdecznie dosyæ

Mam teraz czas, ¿eby w³osy od¿ywiæ.
Kupi³am dzi¶ olej z orzechów w³oskich, którego chcê u¿yæ zamiast oliwy z oliwek i zrobiæ sobie maskê na noc, albo na³o¿ê sam olej, a rano umyjê w³osy.
Tylko z olejami te¿ uwa¿aj. Ja akurat nie k³adê ich na skalp bo wypada mi masa w³osów, tylko na d³ugo¶æ w³osów. Skalp nie trawi ¿adnego oleju jak do tej pory. No i wstaw fotki!!! Ciekawa jestem jak teraz wygl±daj± Twoje w³oski.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 18:41   #468
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No co jak co ja te¿ nie lubiê jak farba szybko siê zmywa a zap³aci³o siê za ni± jak za 2-3 drogeryjne. Ale znowu nie lubiê jak w¿era siê franca i nastêpne, inne odcienie nie chc± wyj¶æ bo tamta jeszcze trzyma. Kobiecie nigdy nie dogodzisz
no w³a¶nie nie ma tak ³atwo z dogadzaniem szukam informacji na temat farb Loreala
kurcze hamuje mnie to, ¿e Majirel ma pojemno¶æ tylko 50 ml... a jedna tubka wychodzi ok. 30 z³ z przesy³k±
na moje w³osy musia³abym mieæ 2

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-04-04 o 18:52
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 19:01   #469
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
no w³a¶nie nie ma tak ³atwo z dogadzaniem szukam informacji na temat farb Loreala
kurcze hamuje mnie to, ¿e Majirel ma pojemno¶æ tylko 50 ml... a jedna tubka wychodzi ok. 30 z³ z przesy³k±
na moje w³osy musia³abym mieæ 2
Ale jak po rozrobieniu? U mnie w Dia Richesse jest 1:1,5 i mam 50ml+75ml, wiêc ca³kiem ok wychodzi.
Sprawdzi³am i masz tak samo.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-04, 19:58   #470
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2 634
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale jak po rozrobieniu? U mnie w Dia Richesse jest 1:1,5 i mam 50ml+75ml, wiêc ca³kiem ok wychodzi.
Sprawdzi³am i masz tak samo.
tak mam tak samo, ale ostatnio robi³am Kallosem i wziê³am 75 ml farby... te¿ siê j± rozrabia w 1;1,5 i mia³am tak tylko tylko farby wiesz w³osy mam gêste i d³ugie (za zapiêcie stanika)

ale mo¿e pójdê na ciachniêcie w³osów plus cieniowanie i wtedy mog³oby mi wystarczyæ jedno opakowanie
zobaczymy

piêkny jest ten kolorek
jakby mi wysz³y takie w³osy jak w za³±czniku to ja ju¿ nie chce nic wiêcej ale to chyba marzenie czemu te farby tak ¶wietnie wygl±daj± na paletach...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 7.24.jpg (33,0 KB, 11 za³adowañ)

Edytowane przez ibyza
Czas edycji: 2013-04-04 o 20:06
ibyza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:05   #471
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko z olejami te¿ uwa¿aj. Ja akurat nie k³adê ich na skalp bo wypada mi masa w³osów, tylko na d³ugo¶æ w³osów. Skalp nie trawi ¿adnego oleju jak do tej pory. No i wstaw fotki!!! Ciekawa jestem jak teraz wygl±daj± Twoje w³oski.
No ju¿ siê spotka³am z tak± opini±, ¿e po olejach w³osy wypadaj±. Z drugiej strony chyba ciê¿ko na³o¿yæ olej nie t³uszcz±c skóry. W ka¿dym b±d¼ razie spróbujê.

Wstawiam fotki dzisiejszego farbowania
1 - przed farbowaniem (zdjêcie z poniedzia³ku, potem my³am tylko raz)
2 - tak jest dzisiaj.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0286.jpg (58,1 KB, 20 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2013_04_04b.jpg (52,2 KB, 34 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:47   #472
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez ibyza Poka¿ wiadomo¶æ
tak mam tak samo, ale ostatnio robi³am Kallosem i wziê³am 75 ml farby... te¿ siê j± rozrabia w 1;1,5 i mia³am tak tylko tylko farby wiesz w³osy mam gêste i d³ugie (za zapiêcie stanika)

ale mo¿e pójdê na ciachniêcie w³osów plus cieniowanie i wtedy mog³oby mi wystarczyæ jedno opakowanie
zobaczymy

piêkny jest ten kolorek
jakby mi wysz³y takie w³osy jak w za³±czniku to ja ju¿ nie chce nic wiêcej ale to chyba marzenie czemu te farby tak ¶wietnie wygl±daj± na paletach...
A to ja nie wiedzia³am, ¿e ty takie d³uga¶ne masz To rzeczywi¶cie ma³o farby wychodzi.
A kolorki to s± na tych paletach to s± takie ³adne po to aby ich du¿o kupowaæ

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No ju¿ siê spotka³am z tak± opini±, ¿e po olejach w³osy wypadaj±. Z drugiej strony chyba ciê¿ko na³o¿yæ olej nie t³uszcz±c skóry. W ka¿dym b±d¼ razie spróbujê.

Wstawiam fotki dzisiejszego farbowania
1 - przed farbowaniem (zdjêcie z poniedzia³ku, potem my³am tylko raz)
2 - tak jest dzisiaj.
Piêkny kolor masz teraz Naprawdê! Na razie daj w³osom urlop i od¿ywiaj. Potem pomy¶lisz nad farbowaniem. Teraz masz ¶liczny kolor.

A olej ³atwo na³o¿yæ. Z³ap w³osy jak kucyk i to co odstaje na od skóry nat³u¶æ. Tylko kucyk po prostu.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:53   #473
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Piêkny kolor masz teraz Naprawdê! Na razie daj w³osom urlop i od¿ywiaj. Potem pomy¶lisz nad farbowaniem. Teraz masz ¶liczny kolor.

A olej ³atwo na³o¿yæ. Z³ap w³osy jak kucyk i to co odstaje na od skóry nat³u¶æ. Tylko kucyk po prostu.
Dziêki Mi te¿ sie teraz podoba i o ile bêdzie siê kolor utrzymywa³, to bêdê bardzo zadowolona
W³osy zrobiê tak jak mówisz w kitek.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 20:54   #474
Gryzka99
Przyczajenie
 
Avatar Gryzka99
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a czy która¶ z Was co¶ doradzi na temat lekko rozja¶nienia br±zu? trochê ponios³a mnie fantazja i mam naprawdê ciemny br±z
Gryzka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:14   #475
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Gryzka99 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy która¶ z Was co¶ doradzi na temat lekko rozja¶nienia br±zu? trochê ponios³a mnie fantazja i mam naprawdê ciemny br±z
Myæ szamponem przeciw³upie¿owym a¿ zbledn±.
Inny sposób, to do szamponu dodaæ ³y¿eczkê sody. Albo nawet pó³ cytryny.
No i kolejny sposób, to zrobiæ k±piel rozja¶niaj±c±, w zale¿no¶ci jaki masz kolor na wodzie 6 albo 9 %. i dopiero wtedy pofarbowaæ na ja¶niejszy br±z.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:20   #476
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Gryzka99 Poka¿ wiadomo¶æ
a czy która¶ z Was co¶ doradzi na temat lekko rozja¶nienia br±zu? trochê ponios³a mnie fantazja i mam naprawdê ciemny br±z
Rób jak kole¿anka Weronisia doradzi³a lub po prostu k±piel rozja¶niaj±c±, tu masz przepis i zdjêcia efektów: http://www.anwen.pl/2012/07/czytelni...-dominika.html
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-04 o 21:22
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:23   #477
Gryzka99
Przyczajenie
 
Avatar Gryzka99
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Niestety mia³am ju¿ do¶wiadczenia z B£¡Dem i rozja¶nianiem i bardzo tego ¿a³ujê Farbujê farb± na poziomie 4, czasem 5, jednak chcia³abym zmiany, strasznie podoba mi siê karmelowy br±z, jednak wydaje mi siê ¿e bez ¶ciagania koloru siê nie obejdzie ...
A w³osy zaczê³am myæ szamponem z rumiankiem
Gryzka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:34   #478
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Gryzka99 Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety mia³am ju¿ do¶wiadczenia z B£¡Dem i rozja¶nianiem i bardzo tego ¿a³ujê Farbujê farb± na poziomie 4, czasem 5, jednak chcia³abym zmiany, strasznie podoba mi siê karmelowy br±z, jednak wydaje mi siê ¿e bez ¶ciagania koloru siê nie obejdzie ...
A w³osy zaczê³am myæ szamponem z rumiankiem
U nas wiele dziewczyn robi³o delikatn± k±piel i jak uwa¿asz i obserwujesz to nic z³ego siê nie stanie. Same szampony nic nie dadz±. Przynajmniej do karmelu. Schodzenie farbami równa siê ciemne koñce jasna góra (przerabia³am) i d³uuugi czas. Schodzenie u mnie do rudego skoñczy³o siê krótkim bobem
Poza tym k±piel to nie jak normalne rozja¶nianie. To rozjasniacz zmieszany z szamponem i od¿ywk± i ci±gle trzeba masowaæ a nie zostawiæ i czekaæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-04-04 o 21:36
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:41   #479
Gryzka99
Przyczajenie
 
Avatar Gryzka99
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

a mo¿esz dok³adnie opisaæ ten zabieg ? bo szczerze mówi±c pierwszy raz o tym s³yszê
Gryzka99 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-04-04, 21:51   #480
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Gryzka99 Poka¿ wiadomo¶æ
a mo¿esz dok³adnie opisaæ ten zabieg ? bo szczerze mówi±c pierwszy raz o tym s³yszê
Da³am Ci linka wy¿ej. Tam jest to dok³adnie opisane + zdjêcia efektów. I pamiêtaj, ¿e ka¿demu w³osy inaczej siê rozja¶niaj±. U nas dziewczynom jasny kolor wychodzi³ po jednej k±pieli a tam laska chyba kilka robi³a.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.