U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-04-29, 17:01   #1021
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Czy któraś z Was używała filtrów 50+ Skin79 i Innisfree Sunblock? Jak wypadają w porównaniu? Zastanawiam się, czy kupić znów Skina, ale kusi chęć sprawdzenia czegoś nowego Może inny filtr uważacie za lepszy/skuteczniejszy/stabilniejszy?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:22   #1022
ania944
Raczkowanie
 
Avatar ania944
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 56
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez KoralM Pokaż wiadomość
czyli wszystko muszę wypróbować na sobie
jeszcze mnie ciekawi filtr z Face Shop'u ( http://www.ebay.pl/itm/THE-FACE-SHOP...#ht_1505wt_906 )i pewnie zamówię ten albo właśnie ten z Innisfree
ja mam ten filtr
i jestem bardzo zadowolona, mat trzyma się bardzo długo
ania944 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:30   #1023
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

A ktoś może polecić jakiś filtr, ale słabszy?
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:32   #1024
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
A ktoś może polecić jakiś filtr, ale słabszy?
idzie do Ciebie innsifree, ma 35
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:34   #1025
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
idzie do Ciebie innsifree, ma 35
Ano tak, zapomniałam
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:35   #1026
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Ano tak, zapomniałam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:46   #1027
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
dobry filmik o algach http://www.youtube.com/watch?v=ZBMDyUbNg34
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 18:52   #1028
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
dluuugiiii
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:53   #1029
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Buuu... Coś mi się wydaje, że mój ślimaczy żel z Mizona w tym tygodniu do mnie nie dotrze. Niby ideaseller wysłał w tamten poniedziałek rano, ale nasza Poczta pewnie się wypnie na robotę...

Czyli najpewniej dotrze jakoś razem z maską z Face Shopa w przyszłym tygodniu. Przy dobrych wiatrach.
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 18:55   #1030
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Buuu... Coś mi się wydaje, że mój ślimaczy żel z Mizona w tym tygodniu do mnie nie dotrze. Niby ideaseller wysłał w tamten poniedziałek rano, ale nasza Poczta pewnie się wypnie na robotę...

Czyli najpewniej dotrze jakoś razem z maską z Face Shopa w przyszłym tygodniu. Przy dobrych wiatrach.
Masz jeszcze 2 dni robocze w tym tygodniu
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 19:01   #1031
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Dżemowe Zagłębie
Wiadomości: 4 284
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez aardbei77 Pokaż wiadomość
Masz jeszcze 2 dni robocze w tym tygodniu
Ha, może i są 2 dni robocze. Ale ja nie wierzę w naszą Pocztę Oni tam wszyscy pracują za karę chyba.
No dobra, mój listonosz jest fajny i miły, ale to dlatego że młody jeszcze i nie zdążyli go "naprostować"
__________________
Poważne uzależnienie od k-popu i k-dram.
Na szczęście jedyne.


Nie udzielam żadnych porad przez PW, proszę nie pisać.
mcromance jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 19:04   #1032
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Zamowilam The history of Whoo Hwa Hyun eye cream,mam nadzieje ,ze bedzie mi sluzyl.
Mozecie cos o nim napisac ? Bo wlasciwie to chcialam mizonowego slimaka pod oczy ale cos mnie w ostatnie chwili skusilo na tego pierwszego
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 19:07   #1033
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mcromance Pokaż wiadomość
Ha, może i są 2 dni robocze. Ale ja nie wierzę w naszą Pocztę Oni tam wszyscy pracują za karę chyba.
No dobra, mój listonosz jest fajny i miły, ale to dlatego że młody jeszcze i nie zdążyli go "naprostować"
Od tego sprzedawcy już 2 razy dostałam paczki w 3 dni robocze szok.
Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Zamowilam The history of Whoo Hwa Hyun eye cream,mam nadzieje ,ze bedzie mi sluzyl.
Mozecie cos o nim napisac ? Bo wlasciwie to chcialam mizonowego slimaka pod oczy ale cos mnie w ostatnie chwili skusilo na tego pierwszego
Na początku ładnie rozjaśnił cienie, ale potem już nic więcej nie zauważyłam. Ładnie pachnie i jest wydajny
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 19:46   #1034
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
Zamowilam The history of Whoo Hwa Hyun eye cream,mam nadzieje ,ze bedzie mi sluzyl.
Mozecie cos o nim napisac ? Bo wlasciwie to chcialam mizonowego slimaka pod oczy ale cos mnie w ostatnie chwili skusilo na tego pierwszego
Nie wiem jak radzi sobie z cieniami, bo moje mało co rusza, ale pamiętam, że kiepsko nawilżał, także w moim przypadku nie robił kompletnie nic.
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 19:56   #1035
KoralM
Raczkowanie
 
Avatar KoralM
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 360
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez ania944 Pokaż wiadomość
ja mam ten filtr
i jestem bardzo zadowolona, mat trzyma się bardzo długo
ooo dzięki za informację
KoralM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:19   #1036
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
kochana, przekonałaś mnie baaardzo i od razu kliknęłam
Co więcej, chciałam powiedzieć, że już dostałam paczkę z Hong Kongu, a UWAGA wysłali mi ją 24!!!
Szła dokładnie 5 dni dwa razy szybciej niż z Korei!
Dzisiaj rozpoczynam kurację Tanaką
Dodali mi dodatkowo próbki jakiejś maski sheetowej kolagenowej z watsona i 30ml! olejku bio-essence bio-hydra water soluble olive cleansing oil

poza tym skuszona przez chaio zamówiłam masę próbek od HAARJAKU (czy jakoś tak) i dzisiaj je odebrałam.
Mam mnóstwo próbek BB, którymi chciałam od zawsze się wymaziać, a szkoda było mi kupować np - niemal całą serię z BRTC; bb hery, always nuddy elishacoy, etude house all day strong, tonymoly expert triple, jakiś japoński bb w gratisie moistlabo
maseczki: hera age away, tomatox, sulwhasoo 3 rodzaje, tonymoly dual effect, suma,

oprócz tego rozświetlacz golden ratio, płatki kolagneowe, plasterki the faceshop dodatkowo jakieś gratisy - balsam do ciała z etude house, maska skinfooda, drugie płatki kolagenowe, peeling i coś tam jeszcze.
no obfitość normalnie
aż nie wiem od czego zacząć testowanie
No to super, że tak szybko! Ja musiałam dopłacać żeby mi w expressowym tempie przyszło I próbek żadnych też nie dostałam Udało Ci się Brałaś od tego samego sprzedawcy co ja?
No to sukcesywnej kuracji, trzymam kciuki Możesz cyknąć zdjęcie przed kuracją i tak miesiąc po? Więcej dowodów będzie
Też mam dużo próbek a nie mam kiedy tego testować I na razie czasu na to nie będzie A co za balsam do ciała? Poka, poka
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:34   #1037
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

a mnie powitala nowa poskrona gula to sie kiedys skonczy?
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 21:59   #1038
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Jeszcze jakiś tydzień, w porywach do dwóch i pożegnam się z jabłkowym peelingiem Mizon. Trochę szybko, ale uważam, że warto było, najlepszy peeling jaki miałam a było tego trochę Nie zamawiam go na razie, gdyż kuszą mnie na razie dwa inne. Najwyżej do niego wrócę
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-29, 22:04   #1039
sheepka
Rozeznanie
 
Avatar sheepka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Nad oceanem...kamienista plaża...
Wiadomości: 777
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
a mnie powitala nowa poskrona gula to sie kiedys skonczy?
to pewnie cały czas proces wyciągania zła na zewnątrz przez effaclar pomyśl sobie, że jeszcze trochę i będzie spokój
__________________
Rozczarowania trzeba palić, nie balsamować...
sheepka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-29, 23:29   #1040
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
metice post na Twoją prośbę Przepraszam, że musiałaś tyle czekać... miałam opory też...no ale wstawiam zdjęcie z efektami po stosowaniu Tanaki Sama się teraz zdziwiłam, że jest taka poprawa...bo była tragedia Cykałam zdjęcia sumiennie co tydzień...oświetlenie różne ze względu na cudowną zmienną pogodę (w 3 tygodniu miałam zarwaną noc nad projektami, nie miałam czasu na zmycie make upu ani na sen dopiero po powrocie po południu z uczelni zajęłam się swoją buzią... jak widać to wszystko się na niej odbiło i rosła gula ) .
Tanakę używam tylko na noc, choć producent zaleca stosowanie rano i wieczorem. Ja nieraz zdradzałam ją ze ślimakiem żeby przyspieszył proces gojenia Co do wydajności... minął ponad miesiąc a ja mam jeszcze pół tubki.
Mam nadzieję, że trochę tym pomogłam
Który to dokładnie kosmetyk ten Tanaka? Wpisałam w ebay'a, ale wyszukało mi kilka.
Mam jeszcze pytanie: Czy badałaś sobie hormony? U mnie jakiś czas temu też zaczęły się dziać nieciekawe rzeczy na brodzie, choć wcześniej nie miałam z tym problemu. Zaczęło się jakoś niecałe 2 lata temu, później mi przeszło na parę miesięcy i teraz znowu mi się pojawia (choć troche "lepsze" objawy- jeśli tak można to nazwać). Planowałam wybrać się do lekarza zbadać hormony (czytałam na jakimś wątku, że to może być powodem), ale kiedy to ustało na parę miesięcy (niemal pół roku w sumie), to olałam sprawę. Tym bardziej, że po pół roku wyszły 2-3 gule i znowu zniknęło na 3 miesiące...I teraz znowu się pojawiają, od lutego. Nie zmieniałam pielęgnacji. Nawet raczej lepiej jadam, niż te niecałe 2 lata temu, mniej się denerwuję Także nie wiem, co może być powodem.
Wybacz zawracanie dupki, ale zainteresowało mnie, jak napisałaś, że tylko na brodzie masz problem


Nawet nie testowałam tego kremu SPF30 Be clear, bo nie chcę póki co wprowadzać nic nowego. Na szczęście nawet go nie otwierałam, więc nie skracam daty. Odżywke do rzęs (któraś z dziewczyn tu ją zamawiała z kredką do brwi) też jeszcze nie używałam, bo chcę wykończyć inną

Planuję za to kupić krem z wyższym SPF na lato, co prawda marki nie azjatyckiej, ale raczej przeznaczony na rynek azjatycki.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 08:42   #1041
aszuelka
Zakorzenienie
 
Avatar aszuelka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 867
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Wracam do swiata zywych. Niestety dzisiaj musialam otworzyc casem bo sing nie raczyla mi odpisac na wiadomosc co dalej z moja paczka skoro jej nie mam. Jestem wsciekla
__________________
11.08.2017 zaręczyny

16.06.2018 ślub
https://www.suwaczek.pl/cache/33159b1b51.png
aszuelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 08:55   #1042
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

uzywala ktoras z Was Skin79 sue cream? zuzylam probke ale wystarczyla mi tylko na 3uzycia i pierwsze wrazenia calkiem ok. Ale poznalabym opinie kogos kto dluzej go uzywal
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:06   #1043
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
to pewnie cały czas proces wyciągania zła na zewnątrz przez effaclar pomyśl sobie, że jeszcze trochę i będzie spokój
No ale mam na srodku policzka ogromną, czerwoną, twardą gulę !! wczesniej takich nie miewalam

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez aszuelka Pokaż wiadomość
Wracam do swiata zywych. Niestety dzisiaj musialam otworzyc casem bo sing nie raczyla mi odpisac na wiadomosc co dalej z moja paczka skoro jej nie mam. Jestem wsciekla
aszuelka sing ma napisane na aukcjach, ze przesylka trwa nawet 20 dni roboczych, jeszcze nie minely

ja napisalam do ruby o moją paczuszkę i odpisala mi, ze idze 10-35 dni i jesi po tym czasie nie dojdzie to prosi o kontakt

sing ma troche skrócony czas wiec uwazam, ze powinnas poczekac 20 dni roboczych
do mnie od ruby doszlo ale pierwszy raz tak pozno

aaa wyslalas moze kupe??

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
uzywala ktoras z Was Skin79 sue cream? zuzylam probke ale wystarczyla mi tylko na 3uzycia i pierwsze wrazenia calkiem ok. Ale poznalabym opinie kogos kto dluzej go uzywal
Chodzi Ci o żelik sue ?? ja używam
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:09   #1044
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sheepka Pokaż wiadomość
No to super, że tak szybko! Ja musiałam dopłacać żeby mi w expressowym tempie przyszło I próbek żadnych też nie dostałam Udało Ci się Brałaś od tego samego sprzedawcy co ja?
No to sukcesywnej kuracji, trzymam kciuki Możesz cyknąć zdjęcie przed kuracją i tak miesiąc po? Więcej dowodów będzie
Też mam dużo próbek a nie mam kiedy tego testować I na razie czasu na to nie będzie A co za balsam do ciała? Poka, poka
brałam od cityshop80 miał najtaniej
balsam do ciała to chyba w ogóle peeling wieczorem sprawdzę co to i dam znać - wydaje mi się, że z Etude House.

A Tanaka mam nadzieję, że pomoże zrobię fotki, nie ma sprawy póki co pierwsze wrażenia mam takie, że nie podoba mi się konsystencja, dodatkowo zaczęła mi sie ważyć na twarzy może dałam za grubą warstwę czy coś. Też tak miałaś?

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;40560523]Który to dokładnie kosmetyk ten Tanaka? Wpisałam w ebay'a, ale wyszukało mi kilka.
Mam jeszcze pytanie: Czy badałaś sobie hormony? U mnie jakiś czas temu też zaczęły się dziać nieciekawe rzeczy na brodzie, choć wcześniej nie miałam z tym problemu. Zaczęło się jakoś niecałe 2 lata temu, później mi przeszło na parę miesięcy i teraz znowu mi się pojawia (choć troche "lepsze" objawy- jeśli tak można to nazwać). Planowałam wybrać się do lekarza zbadać hormony (czytałam na jakimś wątku, że to może być powodem), ale kiedy to ustało na parę miesięcy (niemal pół roku w sumie), to olałam sprawę. Tym bardziej, że po pół roku wyszły 2-3 gule i znowu zniknęło na 3 miesiące...I teraz znowu się pojawiają, od lutego. Nie zmieniałam pielęgnacji. Nawet raczej lepiej jadam, niż te niecałe 2 lata temu, mniej się denerwuję Także nie wiem, co może być powodem.
Wybacz zawracanie dupki, ale zainteresowało mnie, jak napisałaś, że tylko na brodzie masz problem [/QUOTE]


Bio-Essence Tanaka White Ultimate Whitening & All spots Fading Cream

zmiany tylko na brodzie i w okolicach ust - ogólnie dolna partia twarzy, występują przy trądziku hormonalnym. Przynajmniej taka jest definicja dermatologa. Ale ja np (mam ten sam problem) miałam badane hormony i wszystko jest ok.
Czy bierzesz antykoncepcje? Często jest tak, że jeżeli leci się już od okresu dojrzewania na pigułkach to ma się ładną cerę, unikasz trądziku etc, a potem przy odstawieniu cera się rozregulowuje i nagle zaczynasz walczyć z pryszczami. Jestem tego żywym przykładem

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
uzywala ktoras z Was Skin79 sue cream? zuzylam probke ale wystarczyla mi tylko na 3uzycia i pierwsze wrazenia calkiem ok. Ale poznalabym opinie kogos kto dluzej go uzywal
ja mam mini słoiczek 15 ml - narazie tylko wąchałam i podoba mi się, że w przeciwieństwie do mizona watermax nie zajeżdża alkoholem. Ale niestety w najbliższym czasie testować nie będę, najpierw wybielanie
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:12   #1045
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

asmena tak zelik mozesz cos o nim wiecej napisac?
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:16   #1046
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
asmena tak zelik mozesz cos o nim wiecej napisac?
Jestem z niego bardzo zadowolona
Na noc uzywam ten effaclar więc jakby nie patrzec trochę wysusza, rano nakladam slimaka z kroplą HA i po tym bylo dalej ściągnięcie a jak nałożę sue to jest super na pewno czuć, ze jest bardziej hmmm treściwy od slimaka (tak porównuje do czegoś znanego) bo ślimor się wchłania od razu a tutaj czuć go dluzej. nie zostawia zadnej tlustej warstwy ale tez nie wchlania sie w 10sekund jak slimak i jesli skinfood vita c nie okaze sie lepszy to kupie drugie opakowanie
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 09:57   #1047
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Jestem z niego bardzo zadowolona
Na noc uzywam ten effaclar więc jakby nie patrzec trochę wysusza, rano nakladam slimaka z kroplą HA i po tym bylo dalej ściągnięcie a jak nałożę sue to jest super na pewno czuć, ze jest bardziej hmmm treściwy od slimaka (tak porównuje do czegoś znanego) bo ślimor się wchłania od razu a tutaj czuć go dluzej. nie zostawia zadnej tlustej warstwy ale tez nie wchlania sie w 10sekund jak slimak i jesli skinfood vita c nie okaze sie lepszy to kupie drugie opakowanie
a skinfood vita c od kogo zamawialas? bo rozwazam go albo tego sue wlasnie
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:02   #1048
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
uzywala ktoras z Was Skin79 sue cream? zuzylam probke ale wystarczyla mi tylko na 3uzycia i pierwsze wrazenia calkiem ok. Ale poznalabym opinie kogos kto dluzej go uzywal
Ja go kupiłam pod wpływem dwóch próbek. Teraz czeka grzecznie na swoją kolej aż zużyję Lioele Multi Seaweed Gel - czyli już niedługo, bo strasznie to cholerstwo niewydajne.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:03   #1049
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a skinfood vita c od kogo zamawialas? bo rozwazam go albo tego sue wlasnie
Od ruby nie probowalam jeszcze bo nie chce tak mieszać na twarzy
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-04-30, 10:04   #1050
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Od ruby nie probowalam jeszcze bo nie chce tak mieszać na twarzy
kliknelam wlasnie od niej probki
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.