Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-06-06, 14:56   #1681
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny, z podkulonym ogonem wracam na jaki¶ czas
W³osy zjechane potrzebuj± odpoczynku
kupi³am Cynamonowy br±z joanny i jak tylko w³osy bêd± mniej ¶wie¿e to k³adê..

A ja nie w temacie, czemu z podkulonym ogonem? Co robi³a¶, ¿e siê tak zjecha³y s³oski?
Jak ju¿ po³o¿ysz poka¿ efekt
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-06, 16:20   #1682
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
A ja nie w temacie, czemu z podkulonym ogonem? Co robi³a¶, ¿e siê tak zjecha³y s³oski?
Jak ju¿ po³o¿ysz poka¿ efekt
podobno w br±zie mi bardzo ³adnie, ale jak to kobieta zaczê³am kombinowaæ (z czerwieniami)
po czerwonej farbie matrixa nie umiem ju¿ w³osów podreperowaæ, urywaj± siê przy odro¶cie, a u¿y³am tylko 6% do tego...
teraz wziê³am trochê ciemniejszy br±z ni¿ chcê, bo mam bardzo jasne w³osy w okropnym stanie to po prostu wiem, ¿e du¿o siê kolor wyp³ucze
farbujê prawdopodobnie jutro

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-06-06 o 16:24
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-06, 18:06   #1683
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 6 926
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
podobno w br±zie mi bardzo ³adnie, ale jak to kobieta zaczê³am kombinowaæ (z czerwieniami)
po czerwonej farbie matrixa nie umiem ju¿ w³osów podreperowaæ, urywaj± siê przy odro¶cie, a u¿y³am tylko 6% do tego...
teraz wziê³am trochê ciemniejszy br±z ni¿ chcê, bo mam bardzo jasne w³osy w okropnym stanie to po prostu wiem, ¿e du¿o siê kolor wyp³ucze
farbujê prawdopodobnie jutro
To czekam na zdjêcia.
Generalnie Ciê rozumiem, ja sobie ³adnie w³oski podreperowa³am przez 4 mies. henn±, od¿ywkami i olejami, ale mi siê zachcia³o rozja¶niaæ. Po 2ch k±pielach rozja¶niaj±cych nie ma tragedii, ale jest na pewno gorzej ni¿ by³o, wiêc te¿ z podkulonym ogonem wróci³am do zdecydowanego br±zu i henny.
Swoj± drog± nie by³am ¶wiadoma, ¿e czerwienie niszcz± mocno w³osy- by³am przekonana, ¿e tylko blondy.
Czekam na zdjêcia
Powodzenia
__________________
Dzi¶ oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARU¦
&
20.02.2015 BARTU¦



Magiusa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-07, 19:45   #1684
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Ok, ju¿ po farbowaniu
Stan w³osów nie jest jaki¶ super po farbie, ale to z oczywistej przyczyny no i jeszcze suszy³am na szybko ¿eby z³apaæ jeszcze jakie¶ ¶wiat³o na dworze
Wstawiê fotki przed i po, jutro jeszcze co¶ w s³oñcu cyknê, bo ju¿ jednak za ciemno by³o i telefon nie wyrabia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1011.jpg (27,1 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1013.jpg (22,4 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1038.jpg (22,4 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1039.jpg (21,2 KB, 37 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1040.jpg (21,7 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Zdjêcie1041.jpg (25,1 KB, 28 za³adowañ)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-06-07 o 19:47
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-07, 23:25   #1685
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Meadow co¶ wiem na temat czerwieni, bo jeszcze w marcu mia³am intensywn± czerwien na g³owie.

A te dwa pierwsze zdjêcia to co ty masz na tej g³owie? Na górze widzê wymyta czerwieñ i odrost. Ale to na dole? Rozjasnialas?

No a efekt po farbowaniu super. Ja tak ³atwo nie mia³am po czerwieni, a wiêc ciesz siê z tego co ci wysz³o

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-08, 00:31   #1686
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

w skrócie ten blond by³ rozja¶niany ponad rok temu, na to mia³am jasny br±z, a potem dekoloryzowa³am i czerwieñ by³a na to nak³adana i tak okropnie zesz³o
dlatego my¶lê, ¿e widaæ, ¿e jestem zadowolona z aktualnego br±zu
teraz mi tylko pozostaje regularnie podcinaæ i dbaæ ¿eby jako¶ dosz³y do siebie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-06-08 o 00:32
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 14:49   #1687
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka¿ wiadomo¶æ
Ok, ju¿ po farbowaniu
Stan w³osów nie jest jaki¶ super po farbie, ale to z oczywistej przyczyny no i jeszcze suszy³am na szybko ¿eby z³apaæ jeszcze jakie¶ ¶wiat³o na dworze
Wstawiê fotki przed i po, jutro jeszcze co¶ w s³oñcu cyknê, bo ju¿ jednak za ciemno by³o i telefon nie wyrabia
bardzo ³adny ten br±z

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Magiusa Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am 2 k±piele rozja¶niaj±ce i mam mêtlik w g³owie.
1-sza k±piel da³a wiêksze rozja¶nienie, bo robi³am j± a¿ 17 min.
2-ga k±piel rozja¶ni³a zaledwie odrobinê ( widaæ to bardziej na zdjêciu bez flesza) - robi³am j± 11 minut.

Wiêcej k±pieli nie chcia³abym robiæ, ale nie bardzo wiem teraz czy nak³adaæ hennê jutro czy odczekaæ sobie z tydzieñ i regenerowaæ w³oski i dopiero pó¼niej j± nak³adaæ. Obecny kolor jest do¶æ równy, ale - czego na zdjêciach a¿ tak nie widaæ- przy niektórych ¶wiat³ach wygl±da baaaaaardzo rudo, a¿ przesadnie.
Z kolei henny siê nieco bojê od razu nak³adaæ bo bojê siê by nadmiernie w³osów nie przyciemni³a....ech....

Miejsce na zdjêciach zostawione dla efektów po hennie, jak siê zdecydujê i j± zrobiê to jeszcze dostawiê

1. zdj. bez flesza
2. zdj. z fleszem

Za³±cznik 5276948

Za³±cznik 5276949
rozjasni³y CI siê do bardzo ³adnego koloru
ja pewnie zostawi³abym tak jak jest

---------- Dopisano o 15:45 ---------- Poprzedni post napisano o 15:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula mogê ci pozazdro¶ciæ naturalnego poziomu 6 W³a¶ciwie wystarcza ci wtedy delikatne od¶wie¿anie koloru. Tylko pozazdro¶ciæ. Nigdy nie bêdziesz mia³a jasnych odrostów jak ja


A ja dzisiaj wreszcie zrzuci³am fotki z ostatniego farbowania. W sobotê pokazywa³am wam tylko z telefonu.
Dzi¶ znowu my³am w³osy i musze powiedziec, ¿e jestem strasznie zadowolona z efektu. Je¶li ta farba/toner bedzie siê w marê d³ugo trzymac, to chyba zostanie moim faworytem

A wiêc dla przypomnienia:
Wella Koleston 4.0 (woda 6%) a po 3,5 tygodnia odrosty zrobione Wella Color Touch 5.0 na wodzie 1,9%
Robi³am teraz tylko odrosty (by³y blond). Reszta w³osów tylko spieniona na 5 minut.
W³oski s± mieciutkie jak puch, ale siê nie pusz± Nie musze nawet u¿ywac prostownicy


zazdroszcze

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
I reszta fotek, bo siê nie zmie¶ci³y w poprzednim po¶cie

Dobra, spadam
w s³oñcu przepiekny

---------- Dopisano o 15:49 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki dziewczyny
Dobrze trafi³am z robieniem zdjêæ, bo 2 godziny pó¼niej ju¿ la³o... No codziennie jak nie deszcz to burza. Oszaleæ mo¿na...

No i teraz kolor w³osów lepiej pasuje mi do brwi



bez tego by³aby pewnie tragedia
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-06-09, 20:04   #1688
axcy
Raczkowanie
 
Avatar axcy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wroc³aw/£ód¼
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Mam do Was pytaaaaaanie

Otó¿ w sierpniu ufarbowa³am siê na ciemny br±z (wysz³y prawie czarne), ale kolor szybko siê wyp³ukiwa³ i postanowi³am ju¿ nie farbowaæ przez jaki¶ czas. I tak sobie by³y niemal niewidoczne odrosty, farba pokry³a siê z moim naturalnym kolorem. Odrosty na ok 8 cm.
I tak z dwa tyg temu postanowi³am znów nadaæ kolor moim w³osom. Czekoladowy br±z. I tu szok (ja nie wiem czemu tego nie przewidzia³am?). Farbowane wcze¶niej w³osy s± ciemniejsze
Chcia³abym je wyrównaæ, kupilam ten sam czekoladowy br±z, i tu pytanie (byæ mo¿e g³upie, no có¿..), farbowaæ te odrosty by by³y ciemniejsze, czy farbowaæ ten ciemniejszy dó³ by sta³ siê (to mo¿liwe?) trochê ja¶niejszy? Pogl±dowa fotka w za³±czniku.
Mam ju¿ do¶æ chodzenia w zwi±zanych w³osach, dlatego proszê o rady.
Z góry dziêkujê
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg w³osy.jpg (157,5 KB, 40 za³adowañ)
axcy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-09, 21:37   #1689
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez axcy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam do Was pytaaaaaanie

Otó¿ w sierpniu ufarbowa³am siê na ciemny br±z (wysz³y prawie czarne), ale kolor szybko siê wyp³ukiwa³ i postanowi³am ju¿ nie farbowaæ przez jaki¶ czas. I tak sobie by³y niemal niewidoczne odrosty, farba pokry³a siê z moim naturalnym kolorem. Odrosty na ok 8 cm.
I tak z dwa tyg temu postanowi³am znów nadaæ kolor moim w³osom. Czekoladowy br±z. I tu szok (ja nie wiem czemu tego nie przewidzia³am?). Farbowane wcze¶niej w³osy s± ciemniejsze
Chcia³abym je wyrównaæ, kupilam ten sam czekoladowy br±z, i tu pytanie (byæ mo¿e g³upie, no có¿..), farbowaæ te odrosty by by³y ciemniejsze, czy farbowaæ ten ciemniejszy dó³ by sta³ siê (to mo¿liwe?) trochê ja¶niejszy? Pogl±dowa fotka w za³±czniku.
Mam ju¿ do¶æ chodzenia w zwi±zanych w³osach, dlatego proszê o rady.
Z góry dziêkujê
Naj³atwiej by³oby przyciemniæ te za jasne odrosty. Tylko czy sobie poradzisz? Musia³aby¶ na³o¿yæ farbê tylko na jasne odrosty, tak zeby nie dotykac tych ciemnych. Dopiero ewentualnie 5 minut przed sp³ukaniem ca³o¶æ spieniæ.

W rozja¶nianie ja bym siê nie bawi³a. Ciêzko rozja¶niæ w³osy od jakiego¶ miejsca.
Ale je¶li bardziej zale¿y ci na ja¶niejszym odcieniu, to najlepsze rozwi±zanie to kupiæ dekoloryzator np. Efasor, który ¶ci±gnie sztuczny barwnik z twoich w³osów, czyli to ciemne. Kolor mo¿e wyj¶æ nierówny, bo to tylko '¶ci±gacz/odbarawiacz' . Od razu na takie odbarwione w³osy nak³ada siê farbê. Najlepiej gdyby to by³a profesjonalna na dwóch ró¿nych wodach. Ja na twoim miejscu na³o¿y³abym na te 8 cm ja¶niejszych farbê 6,00 lub 5,00 z wod± 6%, a na pozosta³e, te ciemniejsze t± sam± farbê z wod± 1,5-1,8% (mia³oby delikatniejsze za dzia³anie jak toner).
Albo farbê z 6% tylko na te jasne 8cm i na sam koniec jakie¶ 5-10 minut przed sp³ukaniem tylko rozmasowaæ na resztê w³osów.

To s± moje pomys³y Mo¿e kto¶ jeszcze co¶ doradzi
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 17:26   #1690
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez axcy Poka¿ wiadomo¶æ
Mam do Was pytaaaaaanie

Otó¿ w sierpniu ufarbowa³am siê na ciemny br±z (wysz³y prawie czarne), ale kolor szybko siê wyp³ukiwa³ i postanowi³am ju¿ nie farbowaæ przez jaki¶ czas. I tak sobie by³y niemal niewidoczne odrosty, farba pokry³a siê z moim naturalnym kolorem. Odrosty na ok 8 cm.
I tak z dwa tyg temu postanowi³am znów nadaæ kolor moim w³osom. Czekoladowy br±z. I tu szok (ja nie wiem czemu tego nie przewidzia³am?). Farbowane wcze¶niej w³osy s± ciemniejsze
Chcia³abym je wyrównaæ, kupilam ten sam czekoladowy br±z, i tu pytanie (byæ mo¿e g³upie, no có¿..), farbowaæ te odrosty by by³y ciemniejsze, czy farbowaæ ten ciemniejszy dó³ by sta³ siê (to mo¿liwe?) trochê ja¶niejszy? Pogl±dowa fotka w za³±czniku.
Mam ju¿ do¶æ chodzenia w zwi±zanych w³osach, dlatego proszê o rady.
Z góry dziêkujê
Ciê¿ko mi doradziæ bo mi jak równo nie ³apa³y drogeryjne to tak chodzi³am do maksymalnego wyp³ukania i dawaj jeszcze raz farbê. Z profesjonalnymi nie mia³am tego problemu, bo od razu po jednym razie wyrówna³ mi siê kolor na d³ugo¶ci i odrostach. Polecam Ci najpierw spranie koloru z koñców szamponem z dodatkiem sody lub szamponem przeciw³upie¿owym. Po prostu szoruj tylko te ciemniejsze w³oski po kilka razy i zobacz jak kolorek Ci siê wymywa. A nó¿ Ci siê wyrówna. Je¶li to nie pomo¿e to chocia¿ spierzesz sobie nieco ciemny kolor pod nastêpne farbowanie. Aby tylko przyciemniæ odrosty bez ¿adnych eksperymentów to ciê¿ko samemu bo musisz widzieæ jak i gdzie k³a¶æ farbê. Po takim farbowaniu na resztê w³osów po prostu spieniæ farbê z odrobin± wody i zostawiæ na 5min na koñce.

A takie jeszcze pytanie czym farbowa³a¶? Widzê na w³osach jednolity kolor poza kilkoma ciemnymi pasmami. Mi takie co¶ zostawia³a Joanna drogeryjna. Tragedia to by³a bo mia³am ³adny br±z i smoliste pasma gdzieniegdzie i zazwyczaj na wierzchu jak u Ciebie widzê.



__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-06-10 o 17:12
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 17:33   #1691
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny cicho tu jak na wakacjach. Ja dzi¶ ju¿ wkurzona cenami na allegro posz³am po farbê do pobliskiego sklepu Lokikoki. Stwierdzi³am, ¿e na wakacje i s³oñce wszystko rudziej±ce muszê kupiæ co¶ z amoniakiem i nie drogiego bo i tak mo¿e od s³oñca rudzieæ. Pad³o na tani± Milaton 3D (kiedy¶ farbowa³am odcieniem 7,45). http://lokikoki.pl/product-pol-3248-...5-ml-Mila.html Odcieñ 6,1 tubka 125ml, wiêc 3 farbowania dla moich przerzedzonych w³osów. Kupi³am do tego oryginalny utleniacz 6% w ma³ej buteleczce i znalaz³am te¿ maskê tej firmy z wyci±giem z ³o¿ysk http://lokikoki.pl/product-pol-3574-...0-ml-Mila.html

W za³±czniku moje obecne w³oski (twarz zakryta bo wysz³am jak koñ...). Niestety nie jestem zadowolona po DiaRichesse bo normalnie wyp³uka³a siê chyba w 2 tyg. Do tego w³osy po niej jakby bardziej rudzia³y i z³oci³y siê na s³oñcu! A mo¿e tak ta farba siê wyp³uka³a? No i widaæ odrosty! A mia³o byæ nie widaæ! Mniej wiêcej rudo z³ote refleksy nie s± takie z³e ale jednak mnie denerwuj±
W tym tygodniu farbowanie
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (40,5 KB, 46 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-06-10 o 17:35
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 17:50   #1692
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny cicho tu jak na wakacjach. Ja dzi¶ ju¿ wkurzona cenami na allegro posz³am po farbê do pobliskiego sklepu Lokikoki. Stwierdzi³am, ¿e na wakacje i s³oñce wszystko rudziej±ce muszê kupiæ co¶ z amoniakiem i nie drogiego bo i tak mo¿e od s³oñca rudzieæ. Pad³o na tani± Milaton 3D (kiedy¶ farbowa³am odcieniem 7,45). http://lokikoki.pl/product-pol-3248-...5-ml-Mila.html Odcieñ 6,1 tubka 125ml, wiêc 3 farbowania dla moich przerzedzonych w³osów. Kupi³am do tego oryginalny utleniacz 6% w ma³ej buteleczce i znalaz³am te¿ maskê tej firmy z wyci±giem z ³o¿ysk http://lokikoki.pl/product-pol-3574-...0-ml-Mila.html

W za³±czniku moje obecne w³oski (twarz zakryta bo wysz³am jak koñ...). Niestety nie jestem zadowolona po DiaRichesse bo normalnie wyp³uka³a siê chyba w 2 tyg. Do tego w³osy po niej jakby bardziej rudzia³y i z³oci³y siê na s³oñcu! A mo¿e tak ta farba siê wyp³uka³a? No i widaæ odrosty! A mia³o byæ nie widaæ! Mniej wiêcej rudo z³ote refleksy nie s± takie z³e ale jednak mnie denerwuj±
W tym tygodniu farbowanie
O matuchno !!! Rzeczywi¶cie jak nie twoje te w³osy A tak ta skubana farba dobrze wygl±da³a zaraz po farbowaniu.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 18:22   #1693
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
O matuchno !!! Rzeczywi¶cie jak nie twoje te w³osy A tak ta skubana farba dobrze wygl±da³a zaraz po farbowaniu.
W³osy s± niesamowicie naturalne, to znaczy kolor. Moje w³asne te¿ tak rudziej± i z³oc± siê ale nie a¿ tak! Farba chyba mi rozja¶ni³a te k³aczki. Bo sama ju¿ nie wiem. Je¶li po kolejnej farbie z poziomu 6 bêdê mia³a tak jasne i z³ote to chyba bêdê mieszaæ z poziomem 5.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 18:41   #1694
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
W za³±czniku moje obecne w³oski (twarz zakryta bo wysz³am jak koñ...). Niestety nie jestem zadowolona po DiaRichesse bo normalnie wyp³uka³a siê chyba w 2 tyg. Do tego w³osy po niej jakby bardziej rudzia³y i z³oci³y siê na s³oñcu! A mo¿e tak ta farba siê wyp³uka³a? No i widaæ odrosty! A mia³o byæ nie widaæ! Mniej wiêcej rudo z³ote refleksy nie s± takie z³e ale jednak mnie denerwuj±
W tym tygodniu farbowanie
Kachula jestem w totalnym szoku Gdzie siê podzia³ twój piêkny ch³odny br±z? Mam nadziejê, ¿e farba, któr± kupi³a¶ sobie poradzi. Trzymam kciuki.

To ja natomiast jestem mega zadowolona. Mo¿e tez spróbuj nastêpnym razem z Welli?

S³uchajcie Well± Koleston (farba) robi³am w³oski prawie 5 tygodni temu, a w³osy wygl±daj± tak jak pierwszego dnia po farbowaniu i nadal niesamowicie b³yszcz±
Odrost, który potraktowa³am tonerem Wella Color Touch trzyma siê ju¿ 10 dni i nadal wygl±da to dobrze. Pojawia siê juz kolejny odrost, ale mniej widoczny. Mo¿e dlatego, ze kolor na³o¿y³am ja¶niejszy. A mo¿e, ¿e to toner i siê wyp³ukuje.

W zwi±zku z tym, ¿e na nastêpny weekend muszê wygl±daæ piêknie postanowi³am, ¿e pofarbujê w³osy w ¶rodê w przysz³y tygodniu, a wiêc równe 6 tygodni od poprzedniego farbowania.
Nie wiem tylko jeszcze czy pofarbuje ca³o¶æ, czy znowu tylko odrosty. Ca³o¶æ w³osów wygl±da po prostu idealnie i szkoda mêczyæ w³osy farb±. Chyba znowu zrobiê tylko odrost. Ale tym razem nie tonerem tylko farb±, bo tubka Welli Koleston ju¿ czeka.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Kachula a ilo¶æ farby i cena powalaj±ce!
Milaton nie znam, ale skoro jest to farba fryzjerska, to na pewno jest lepsza od drogeryjnej. Mam nadziejê, ¿e bêdziesz zadowolona. Za t± cenê nie mo¿esz narzekaæ ;-) Sama bym kupi³a tak± tani± farbê.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:16   #1695
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula jestem w totalnym szoku Gdzie siê podzia³ twój piêkny ch³odny br±z? Mam nadziejê, ¿e farba, któr± kupi³a¶ sobie poradzi. Trzymam kciuki.

To ja natomiast jestem mega zadowolona. Mo¿e tez spróbuj nastêpnym razem z Welli?

S³uchajcie Well± Koleston (farba) robi³am w³oski prawie 5 tygodni temu, a w³osy wygl±daj± tak jak pierwszego dnia po farbowaniu i nadal niesamowicie b³yszcz±
Odrost, który potraktowa³am tonerem Wella Color Touch trzyma siê ju¿ 10 dni i nadal wygl±da to dobrze. Pojawia siê juz kolejny odrost, ale mniej widoczny. Mo¿e dlatego, ze kolor na³o¿y³am ja¶niejszy. A mo¿e, ¿e to toner i siê wyp³ukuje.

W zwi±zku z tym, ¿e na nastêpny weekend muszê wygl±daæ piêknie postanowi³am, ¿e pofarbujê w³osy w ¶rodê w przysz³y tygodniu, a wiêc równe 6 tygodni od poprzedniego farbowania.
Nie wiem tylko jeszcze czy pofarbuje ca³o¶æ, czy znowu tylko odrosty. Ca³o¶æ w³osów wygl±da po prostu idealnie i szkoda mêczyæ w³osy farb±. Chyba znowu zrobiê tylko odrost. Ale tym razem nie tonerem tylko farb±, bo tubka Welli Koleston ju¿ czeka.

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Kachula a ilo¶æ farby i cena powalaj±ce!
Milaton nie znam, ale skoro jest to farba fryzjerska, to na pewno jest lepsza od drogeryjnej. Mam nadziejê, ¿e bêdziesz zadowolona. Za t± cenê nie mo¿esz narzekaæ ;-) Sama bym kupi³a tak± tani± farbê.
Farba jest dostêpna chyba tylko w Lokikoki
Tu masz moje pierwsze farbowanie t± farb±: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=177 ogólnie wtedy wysz³o jak na próbniku.
Mi Koleston niestety absolutnie nie podpad³ wzglêdem odcieni. Nie ma ch³odnych praktycznie. A nawet jak co¶ by³o to nie z mojego poziomu. No i próbniki dzi¶ ogl±da³am i rude to wszystko by³o. Milaton mnie te¿ nie powali³ przy sklepowych jarzeniówkach ale jak tylko podesz³am do drzwi i naturalne ¶wiat³o pad³o na 6,1 to normalnie

Jak znowu wyjdzie rudy to Matrix SoColor lub Color Sync. Ju¿ mi bêdzie wszystko jedno na któr± trafi. Goldwell Cool Browns te¿ ogl±da³am i tragedia. Szare to to i zielone nawet siê wydawa³o. No i cena za ma³± tubkê nie do przyjêcia.

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

W³a¶nie farbujê... Co¶ mnie poszczypuje, nie podoba mi siê to...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-06-10 o 19:40
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 20:43   #1696
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Mi Koleston niestety absolutnie nie podpad³ wzglêdem odcieni. Nie ma ch³odnych praktycznie.
Jak to?
Ja farbujê na ch³odno i nie mam ani ciutki rudo¶ci.

A zafarbowa³am bardzo ciep³y rudawy odcieñ. I nic nie wylaz³o. Jest ch³odny.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:04   #1697
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Jak to?
Ja farbujê na ch³odno i nie mam ani ciutki rudo¶ci.

A zafarbowa³am bardzo ciep³y rudawy odcieñ. I nic nie wylaz³o. Jest ch³odny.
A ja Ci mówiê co widzia³am na próbnikach i w numeracji. Dla mnie ich ch³odne s± zwyk³e, nawet ciep³e. Nic mi siê nie podoba³o. A poziom 6 to jaka¶ jasna tragedia. Poza tym tam (hurtownia) nic mi siê nie podoba³o. Artego to pora¿ka kolorów, A Londa nie lepiej. Normalnie nic mi nie podchodzi³o poza t± Milaton. Mo¿e rzeczywi¶cie te o¶wietlenie jakies do d... by³o. Potem podesz³am do drugiego sklepu z ciekawo¶ci i próbnik Matrixa mnie zdziwi³. Jakbym po nim mia³a sobie farbê wybieraæ, to chyba w ¿yciu bym Matrixa nie kupi³a bo tak paskudne te próbki w³osów by³y.

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:00 ----------

Jestem po. Szczypa³o ale nie wiem czy to nie z powodu mojego drapania siê po g³owie przed po³o¿eniem farby Wypad³o mnóstwo w³osów ale to niestety mój urok na amoniak. Kolor dziwny, po d³ugo¶ci ok, ale odrosty wydaj± mi siê cholernie rude! Czekam a¿ wyschn± ale chyba i tak dopiero rano oceniê szkody. Farba ma³o wydajna jak dla mnie albo nie umiem nak³adaæ. Ok 3/4, tak nieco mniej ni¿ 3/4 tubki zu¿y³am. No i chyba tradycja bêdzie po amoniaku i bêdê mieæ suszek na w³osach. Zobaczymy rano. Na razie ¶rednio zadowolona
Ju¿ wiem czemu wolê bez amoniaku. Nie szczypie i ma³o w³osów leci przy farbowaniu a nie ca³y zlew...
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-06-10 o 21:06
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:45   #1698
axcy
Raczkowanie
 
Avatar axcy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wroc³aw/£ód¼
Wiadomo¶ci: 212
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Naj³atwiej by³oby przyciemniæ te za jasne odrosty. Tylko czy sobie poradzisz? Musia³aby¶ na³o¿yæ farbê tylko na jasne odrosty, tak zeby nie dotykac tych ciemnych. Dopiero ewentualnie 5 minut przed sp³ukaniem ca³o¶æ spieniæ.

W rozja¶nianie ja bym siê nie bawi³a. Ciêzko rozja¶niæ w³osy od jakiego¶ miejsca.
Ale je¶li bardziej zale¿y ci na ja¶niejszym odcieniu, to najlepsze rozwi±zanie to kupiæ dekoloryzator np. Efasor, który ¶ci±gnie sztuczny barwnik z twoich w³osów, czyli to ciemne. Kolor mo¿e wyj¶æ nierówny, bo to tylko '¶ci±gacz/odbarawiacz' . Od razu na takie odbarwione w³osy nak³ada siê farbê. Najlepiej gdyby to by³a profesjonalna na dwóch ró¿nych wodach. Ja na twoim miejscu na³o¿y³abym na te 8 cm ja¶niejszych farbê 6,00 lub 5,00 z wod± 6%, a na pozosta³e, te ciemniejsze t± sam± farbê z wod± 1,5-1,8% (mia³oby delikatniejsze za dzia³anie jak toner).
Albo farbê z 6% tylko na te jasne 8cm i na sam koniec jakie¶ 5-10 minut przed sp³ukaniem tylko rozmasowaæ na resztê w³osów.

To s± moje pomys³y Mo¿e kto¶ jeszcze co¶ doradzi
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ciê¿ko mi doradziæ bo mi jak równo nie ³apa³y drogeryjne to tak chodzi³am do maksymalnego wyp³ukania i dawaj jeszcze raz farbê. Z profesjonalnymi nie mia³am tego problemu, bo od razu po jednym razie wyrówna³ mi siê kolor na d³ugo¶ci i odrostach. Polecam Ci najpierw spranie koloru z koñców szamponem z dodatkiem sody lub szamponem przeciw³upie¿owym. Po prostu szoruj tylko te ciemniejsze w³oski po kilka razy i zobacz jak kolorek Ci siê wymywa. A nó¿ Ci siê wyrówna. Je¶li to nie pomo¿e to chocia¿ spierzesz sobie nieco ciemny kolor pod nastêpne farbowanie. Aby tylko przyciemniæ odrosty bez ¿adnych eksperymentów to ciê¿ko samemu bo musisz widzieæ jak i gdzie k³a¶æ farbê. Po takim farbowaniu na resztê w³osów po prostu spieniæ farbê z odrobin± wody i zostawiæ na 5min na koñce.

A takie jeszcze pytanie czym farbowa³a¶? Widzê na w³osach jednolity kolor poza kilkoma ciemnymi pasmami. Mi takie co¶ zostawia³a Joanna drogeryjna. Tragedia to by³a bo mia³am ³adny br±z i smoliste pasma gdzieniegdzie i zazwyczaj na wierzchu jak u Ciebie widzê.



Dziêki za rady Zaczynam byæ ju¿ z lekka za³amana W obu przypadkach to by³ Casting z Loreala. My¶lê, ¿e na wyp³ukanie tych ciemniejszych to nie ma za bardzo co liczyæ, skoro teraz wydawa³o mi siê, ¿e siê wyp³uka³, a po farbowaniu niespodzianka. Chyba jednak zrobiê tak, ¿e na³o¿ê farbê tylko na odrosty.. choæ nie ukrywam, ¿e wola³abym do ja¶niejszego zej¶æ (; Ale mo¿e da radê choæ trochê wyrównaæ i wygl±daæ jak cz³owiek Jestem laikiem w farbowaniu, wiêc udzia³ procentowy wody w farbie(?) za wiele mi nie mówi. Chyba muszê poczytaæ i siê dokszta³ciæ. Noo có¿, ¿yczcie mi powodzenia, jak nie wyjdzie, bêdê siê ratowaæ u fryzjera, oby tylko no¿yczki nie posz³y w ruch
axcy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 21:51   #1699
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula mam nadziejê, ¿e rano w naturalnym ¶wietle jednak bêdziesz zadowolona
A je¶li odrost jednak jest rudy, to mo¿e dasz siê namówiæ na ciemniejszy kolor? W koñcu poziom 6 to ciemny blond, a ty masz naturalnie br±z, wiêc mo¿e st±d taki efekt?

A co do szczypania... to chyba wiêkszo¶æ farb szczypie, przynajmniej mnie. W³osy wypadaj± mi i bez farbowania, wiêc to akurat mnie nie dziwi.

Co do farb... hmmm to nie wiem czemu tobie nic siê nie podoba Ja akurat nie przejmujê siê tym co jest na palecie kolorów. Interesuje mnie tylko numeracja. A kolor i tak nigdy nie wyjdzie idealnie jak na palecie, wiêc je¶li chocia¿ jest zbli¿ony, to uwa¿am to ju¿ za sukces.

Ja te¿ ju¿ nie mogê siê doczekaæ farbowania. Ciekawa jestem jak wyjdzie mi ta 5.0 na moim 4.0

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Cytat:
Napisane przez axcy Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za rady Zaczynam byæ ju¿ z lekka za³amana W obu przypadkach to by³ Casting z Loreala. My¶lê, ¿e na wyp³ukanie tych ciemniejszych to nie ma za bardzo co liczyæ, skoro teraz wydawa³o mi siê, ¿e siê wyp³uka³, a po farbowaniu niespodzianka. Chyba jednak zrobiê tak, ¿e na³o¿ê farbê tylko na odrosty.. choæ nie ukrywam, ¿e wola³abym do ja¶niejszego zej¶æ (; Ale mo¿e da radê choæ trochê wyrównaæ i wygl±daæ jak cz³owiek Jestem laikiem w farbowaniu, wiêc udzia³ procentowy wody w farbie(?) za wiele mi nie mówi. Chyba muszê poczytaæ i siê dokszta³ciæ. Noo có¿, ¿yczcie mi powodzenia, jak nie wyjdzie, bêdê siê ratowaæ u fryzjera, oby tylko no¿yczki nie posz³y w ruch
Je¶li chcesz siê podszkoliæ, to po¶wiêæ trochê czasu na przeczytanie bloga Mysi. Mi a¿ czaszka dymi³a, tak intensywnie czyta³am I w³a¶ciwie wszystko co wiem, to zawdziêczam jej blogowi, a wcze¶niej nie wiedzia³am kompletnie nic.
blog Mysi
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-10, 22:40   #1700
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez axcy Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki za rady Zaczynam byæ ju¿ z lekka za³amana W obu przypadkach to by³ Casting z Loreala. My¶lê, ¿e na wyp³ukanie tych ciemniejszych to nie ma za bardzo co liczyæ, skoro teraz wydawa³o mi siê, ¿e siê wyp³uka³, a po farbowaniu niespodzianka. Chyba jednak zrobiê tak, ¿e na³o¿ê farbê tylko na odrosty.. choæ nie ukrywam, ¿e wola³abym do ja¶niejszego zej¶æ (; Ale mo¿e da radê choæ trochê wyrównaæ i wygl±daæ jak cz³owiek Jestem laikiem w farbowaniu, wiêc udzia³ procentowy wody w farbie(?) za wiele mi nie mówi. Chyba muszê poczytaæ i siê dokszta³ciæ. Noo có¿, ¿yczcie mi powodzenia, jak nie wyjdzie, bêdê siê ratowaæ u fryzjera, oby tylko no¿yczki nie posz³y w ruch
W³a¶nie dlatego nie chodzê do fryzjera. Zawsze tylko ci±æ by chcieli. A te ciemne pasma to chyba urok drogeryjnych. A o procentach to trzeba poczytaæ. Ogólnie 6% u¿ywa siê przy br±zach. Ja ci za to polecam lekturê bloga BlondBunny: http://blogblondbunny.blogspot.com/p/wosy.html Tu znajdziesz wszystko


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula mam nadziejê, ¿e rano w naturalnym ¶wietle jednak bêdziesz zadowolona
A je¶li odrost jednak jest rudy, to mo¿e dasz siê namówiæ na ciemniejszy kolor? W koñcu poziom 6 to ciemny blond, a ty masz naturalnie br±z, wiêc mo¿e st±d taki efekt?

A co do szczypania... to chyba wiêkszo¶æ farb szczypie, przynajmniej mnie. W³osy wypadaj± mi i bez farbowania, wiêc to akurat mnie nie dziwi.

Co do farb... hmmm to nie wiem czemu tobie nic siê nie podoba Ja akurat nie przejmujê siê tym co jest na palecie kolorów. Interesuje mnie tylko numeracja. A kolor i tak nigdy nie wyjdzie idealnie jak na palecie, wiêc je¶li chocia¿ jest zbli¿ony, to uwa¿am to ju¿ za sukces.

Ja te¿ ju¿ nie mogê siê doczekaæ farbowania. Ciekawa jestem jak wyjdzie mi ta 5.0 na moim 4.0

---------- Dopisano o 22:51 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------



Je¶li chcesz siê podszkoliæ, to po¶wiêæ trochê czasu na przeczytanie bloga Mysi. Mi a¿ czaszka dymi³a, tak intensywnie czyta³am I w³a¶ciwie wszystko co wiem, to zawdziêczam jej blogowi, a wcze¶niej nie wiedzia³am kompletnie nic.
blog Mysi
Kolor mi siê podoba Na razie. Wysz³o... tak jak mia³am Och³odzi³o (chyba) i zosta³o na tym samym poziomie. A co do poziomu to ja mam 6, ciemny, mysi, polski blond wygl±daj±cy jak jasny br±z No a dok³adnie 6,1
Mnie numeracja w Kolestonie nie zaciekawi³a. Nie by³o 6,1 ani mojego ulubionego 6,12 lub 6,21 a dostêpny 6,71 to nie to samo i na próbniku zbyt ciep³awy mimo popieli w numerze.
Mi akurat farby profesjonalne ³api± praktycznie dok³adnie jak na próbniku stad tak uwa¿nie je studiujê.

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Weronisia a co do szczypania to jeszcze nie trafi³a¶ na dobr± farbê dla siebie Mnie nie szczypa³ Matrix, ani Color Sync ani SoColor, wiêc co¶ w tych lepszej jako¶ci farbach jest. Ale tak naprawdê krzywdy ani mi ani moim w³osom nie robi± farby bez amoniaku.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-06-10 o 22:31
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-10, 23:07   #1701
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Hmmm... nie wiem jak to jest z tym szczypaniem. My¶lê, ¿e to mo¿e robiæ amoniak. Ja i tak mam bardzo wra¿liw± skórê równie¿ na g³owie i potrafi mnie podraznic nawet jaki¶ szampon do w³osów.
Ja nie mam mo¿liwo¶ci sprawdzenia wszystkich farb do w³osów.
Póki co to mam dostêp do tañszych Welli, dlatego je kupi³am i mam jeszcze na dwa farbowania.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 07:40   #1702
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Odp: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm... nie wiem jak to jest z tym szczypaniem. My¶lê, ¿e to mo¿e robiæ amoniak. Ja i tak mam bardzo wra¿liw± skórê równie¿ na g³owie i potrafi mnie podraznic nawet jaki¶ szampon do w³osów.
Ja nie mam mo¿liwo¶ci sprawdzenia wszystkich farb do w³osów.
Póki co to mam dostêp do tañszych Welli, dlatego je kupi³am i mam jeszcze na dwa farbowania.

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To masz skórê g³owy jak moja. Dlatego te¿ lubiê bez amoniakowe cuda. Musisz powoli szukaæ a znajdziesz w koñcu farbê co nie szczypie. Ja stawiam ¿e mnie szczypie amoniak ale szlag wie Matrix SoColor te¿ go mia³ i nie szczypa³, ale jaki¶ tam dyskomfort czu³am. Mo¿e to rzeczywi¶cie amoniak
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 09:36   #1703
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Milaton 3D odcieñ 6,1 na wodzie 6%.
Wiêcej na blogu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (54,2 KB, 52 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1040562.jpg (68,8 KB, 43 za³adowañ)
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 10:37   #1704
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Do¶æ jasny, rzeczywi¶cie wyszed³ jak ciemny blond, zgodnie z numeracj± Widaæ to na pierwszym zdjêciu. Na ostatnim wysz³o jak br±z.
Ale z rudo¶ci± odrostów chyba przesadzi³a¶. Ja tam nic nie widzê. Ca³o¶æ jest ogólnie cieplejsza ni¿ na ch³odny odcieñ powinien wyj¶æ. Ale odrosty siê nie wyró¿niaj±. Wygl±da równiutko.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 11:15   #1705
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Do¶æ jasny, rzeczywi¶cie wyszed³ jak ciemny blond, zgodnie z numeracj± Widaæ to na pierwszym zdjêciu. Na ostatnim wysz³o jak br±z.
Ale z rudo¶ci± odrostów chyba przesadzi³a¶. Ja tam nic nie widzê. Ca³o¶æ jest ogólnie cieplejsza ni¿ na ch³odny odcieñ powinien wyj¶æ. Ale odrosty siê nie wyró¿niaj±. Wygl±da równiutko.
Byæ mo¿e mam ju¿ schizê z tymi odrostami Mo¿e wydaj± siê ja¶niejsze bo mam ju¿ tak ma³o w³osów, ¿e skóra prze¶wituje
A kolor taki jasny nie jest Patrz±c na mnie powiesz, ¿e mam ca³kiem ³adny jasny br±z a nie blond
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...


Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2013-06-11 o 11:17
Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 13:22   #1706
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Byæ mo¿e mam ju¿ schizê z tymi odrostami Mo¿e wydaj± siê ja¶niejsze bo mam ju¿ tak ma³o w³osów, ¿e skóra prze¶wituje
A kolor taki jasny nie jest Patrz±c na mnie powiesz, ¿e mam ca³kiem ³adny jasny br±z a nie blond
hi hi mo¿liwe
Ja mam te¿ ma³o w³osów, wiêc w miejscu przedzia³ka widaæ jakby by³o ³yse a to tylko ja¶niej jest.

No ale ja zawsze mia³am cieniutkie w³osy. Z tym ze maj±c blond tak siê to w oczy nie rzuca³o, a teraz okropnie.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 13:42   #1707
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
hi hi mo¿liwe
Ja mam te¿ ma³o w³osów, wiêc w miejscu przedzia³ka widaæ jakby by³o ³yse a to tylko ja¶niej jest.

No ale ja zawsze mia³am cieniutkie w³osy. Z tym ze maj±c blond tak siê to w oczy nie rzuca³o, a teraz okropnie.
Tak ju¿ bywa przy ciemnych w³osach. Dlatego starsze babeczki namiêtnie na blond siê robi±, bo wtedy up³ywu lat na w³osach nie widaæ. I nie mam na my¶li siwków a ³ysinki. Jak bêdê bia³o siwa to mo¿e znów blond bêdê mieæ.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-11, 19:33   #1708
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Musze siê Wam przyznaæ, ¿e ró¿nymi sposobami (lepiej siê nie wg³êbiaæ, bo w³osy mog± stan±æ dêba), w ci±gu 5 dni osi±gnê³am swój naturalny kolor w³osów. Mniej wiêcej oczywi¶cie. I nawet nie mam jako¶ bardzo zniszczonych w³osów. Wszyscy mi mówi±, ze w ja¶niejszych wygl±dam lepiej i ja te¿ lepiej siê czujê, jedno czego siê obawiam, ¿e kolor mo¿e nie trzymaæ za dobrze... bedzie siê wymywaæ pewnie...

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Milaton 3D odcieñ 6,1 na wodzie 6%.
Wiêcej na blogu

Kachula, podoba mi siê efekt Bardzo ³adnie
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-15, 23:23   #1709
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Megi najwa¿niejsze, ¿e jeste¶ zadowolona, a kobietê trudno zadowoliæ Wiem po sobie jak ciê¿ko zadowoliæ siê efektem na g³owie.


Ja dzi¶ wieczorem farbowa³am. W³a¶ciwie nie musia³am, bo kolorek trzyma³ siê ¶wietnie. Nic siê nie wymy³. A¿ trudno mi uwierzyæ, ¿e jeszcze parê tygodni temu walczy³am z wymywaniem sie koloru. Nareszcie mam ten problem z g³owy
No ale moje jasne odrosty niestety widac do¶æ szybko. Dzi¶ farbowa³am odrosty, resztê w³osów przeci±gnê³am du¿o pó¼niej. Mo¿e jutro zrobiê fotkê,.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-06-16, 00:32   #1710
megi.3
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 1 261
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Megi najwa¿niejsze, ¿e jeste¶ zadowolona, a kobietê trudno zadowoliæ Wiem po sobie jak ciê¿ko zadowoliæ siê efektem na g³owie.


Ja dzi¶ wieczorem farbowa³am. W³a¶ciwie nie musia³am, bo kolorek trzyma³ siê ¶wietnie. Nic siê nie wymy³. A¿ trudno mi uwierzyæ, ¿e jeszcze parê tygodni temu walczy³am z wymywaniem sie koloru. Nareszcie mam ten problem z g³owy
No ale moje jasne odrosty niestety widac do¶æ szybko. Dzi¶ farbowa³am odrosty, resztê w³osów przeci±gnê³am du¿o pó¼niej. Mo¿e jutro zrobiê fotkê,.
Weronisia, rado¶æ by³a przedwczesna Z niewiadomych dla mnie przyczyn kolor mi ¿ó³knie na g³owie. K³adê farbê - jest fajnie, ale przez kilka godzin - a pozniej ¿ó³ty kolor Nie wiem dlaczego.... na razie myjê szamponami niebieskimi i oby to zesz³o, bo nie chcê ju¿ farbowaæ. Najwcze¶niej za dwa tygodnie, a najchêtniej w lipcu. Kolor jest jasny i w ¶wietle sztucznym wygl±da w miarê dobrze, w ¶wietle dziennym fatalnie. Nie wychodzê z domu - to znaczy wczoraj wieczorem wymknê³am siê ju¿ prawie po ciemku do Rossmanna po szampon i p³ukankê silver, modl±c siê ¿eby nie spotkaæ nikogo ze znajomych Pierwszy raz w ¿yciu rozja¶nia³am w³osy i nie wiem co jest grane, szuka³am na blogach i niby wynika ¿e powinnam nastêpnym razem zafarbowac czym¶ z fioletem, ale przez t± ¿ó³æ nie wiem jaki mam teraz poziom - jak to rozpoznaæ

Fajnie, ze ju¿ trzyma siê kolor i jeste¶ zadowolona Pewnie w³osy z³apa³y pigment i teraz ju¿ bêdzie dobrze. Masz racjê, ¿e trzeba trafiæ w swój kolor ¿eby dobrze siê w nim czuæ.

Edit: Dodajê fotki w ró¿nym o¶wietleniu
Jaki Waszym zdaniem to poziom ? Jak± farb± nastêpnym razem to potraktowaæ i z jakim oxydantem?
Poziom mi siê podoba - jest jak mój naturalny kolor wlosów, pozby³am siê ca³kowicie czerni, ale nie podoba mi siê ten ¿ó³ty kolor Najbardziej trafione jest ostatnie zdjêcie - tak to niestety wygl±da p³akaæ mi siê chce ale czasu nie cofnê...
Robi³am dekoloryzacjê Chantalem.
Zamierzam nie farbowaæ najd³u¿ej jak to bêdzie mo¿liwe. Fotki s± ju¿ po dzisiajszym p³ukaniu w fiolecie przez jakie¶ pó³ godziny Zamówi³am te¿ ampu³ki i maskê Loreal Botoks - podobno pomaga na zniszczenia.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4714.jpg (105,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4715.jpg (73,8 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4724.jpg (92,5 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4737.jpg (68,2 KB, 14 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_4750.jpg (54,1 KB, 28 za³adowañ)

Edytowane przez megi.3
Czas edycji: 2013-06-16 o 17:48
megi.3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:09.