Znalazłam sposób na tłustą cerę!! - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-14, 15:39   #451
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

hm, sama już nie wiem..
od jakiegoś czasu chodze wokół tej oliwki i chodzę, ale nie wiem czy to byłoby dobre dla mojej cery..
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 20:57   #452
201802191541
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 88
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez śliwka88 Pokaż wiadomość
aha
jeszcze jedno pytanie czy po uzyciu tej oliwki mozna na nia jeszcze cos nakladac??np benzacne punktowo na wyprysk???? nie spowoduje to zadnej reakcji??? wy cos jeszcze nakladacie???
Co do tych punktowych preparatow typu benzacne to moim zdaniem zadnych reakcji nie bedzie, mysle ze mozesz nakladac spokojnie i bez obaw Ja jak naloze oliwke to czekam az troche sie wchlonie i scieram nadmiar chusteczka, a potem moglabym normalnie makijaz nalozyc ale ze ostatnio jestem łaskawsza dla swojej buzi to daje tylko róż na policzki :p i jest super po paru dobrych godzinach moze cos tam sie lekko swieci ale naturalnie, a jak cos to wystarczy leciutko przetrzec i jest znow matowa, a jak nie nakladam oliwki tylko sam krem (Skinset, Vichy) no i roz na policzki to po 3-4 godzinach twarz mam tak masakrycznie swiecaca twarz ze az mnie odrzuca. Wiec roznice zdecydowanie widze. Nie probowalam nakladac podkladu, bo ostatnio w ogole go nie uzywam (i czuje sie swietnie ).
201802191541 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 11:14   #453
śliwka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

dziekuje slicznie za odpowiedz
śliwka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-18, 14:41   #454
Paulima
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulima
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 138
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Zaczęły pojawiać mi sie gule, jak zaczęłam stosować oliwkę. Na ciele się sprawdza, jednak obawiam się stosować ją na cerę...
Paulima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 11:27   #455
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

NIgdy nie sądziłam, że oliwkę możnaby stosować również do twarzy. Mam bardzo tłustą cerę, więc sprubuję. Tyle, ze ja nie posiadam akurat tej oliwki o której jest tu mowa, tylko Johnson & Johnson. Myślę, że też podziala.
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 12:40   #456
201802191541
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 88
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
NIgdy nie sądziłam, że oliwkę możnaby stosować również do twarzy. Mam bardzo tłustą cerę, więc sprubuję. Tyle, ze ja nie posiadam akurat tej oliwki o której jest tu mowa, tylko Johnson & Johnson. Myślę, że też podziala.
A ja mysle, ze jednak nie podziala
201802191541 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 13:08   #457
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

ja tez mysle ze nie podziala, bo J&J ma inny sklad
ja ostatnio zakupilam sobie wreszcie tą oliweczke, pamietam jak kiedys sie na nią napalalam ale nigdzie nie moglam dostac, a tu ostatnio jestem w sklepie i.. olśnienie- oliwka Hipp !! wzielam ją czym predzej i dzis stosowalam ją drugi raz ( nakladam na noc) efekt piorunujący nigdy nie mialam tak gladkiej skory, mniej sie zaczerwienia, nie jest zapchana wogole (nic na razie nie wyskoczylo) jest po prostu cudownie kazdy mi mowi ze inaczej wygladam hihi mam nadzieje ze szybko mi sie skora nie przyzwyczai, nie chce wracac do poprzedniego wygladu
pozdrawiam was dziewczyny i zycze rownie dobrych efektow
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-19, 16:19   #458
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

co ty?
naprawde az takie efekty...?

ja sie obawiam ja nakladac sama na twarz, dodaje do zelu do twarzy jak myje, no ale chyba zaryzykuje...co 2gi dzien, naprzemian moze oliwka i differin..zobacze co mi z tego wyjdzie (mam nadzieje ze nie kolejny pryszcz
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 18:29   #459
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

sprobuj, a noz widelec tez ci podpasuje. ja jak myje twarz zelem i woda to nawet wtedy czuje ze mam inna skore, jakas taka nawilzona jak nigdy. w sumie to by bylo dobre na zime bo wtedy to mam sucha skore strrrasznie ;/
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 21:30   #460
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

A co jest w tej oliwce takiego, że daje tak fajne efekty, a inne oliwki nie dają?
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-19, 21:41   #461
201802191541
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 88
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Behemoth666 Pokaż wiadomość
A co jest w tej oliwce takiego, że daje tak fajne efekty, a inne oliwki nie dają?
Jakbys poczytala watek to bys wiedziala zobacz na składy roznych oliwek. HiPP ma 3 składniki - 2 olejki (z czego jeden reguluje produkcję sebum) i aromat. A w składy J&J i innych to nawet nie chcę się zagłębiać
201802191541 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-21, 13:48   #462
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

kurcze;/ 2 razy na noc posmarowalam buzie oliwka. Dzis sie obudziłam z rosnącą gula na brodzie ;/ i 2 białymi, na czole i na policzku ;(

nie wiem czy to przez lowike czy poporstu miały wyskoczyc i wyskoczyły, ale nie wiem czy dalej jej uzywac czy przestac ;/
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 14:47   #463
Mimi1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lipno k/Włocławka
Wiadomości: 163
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

moze poczekaj az ci troche znikną te syfki a potem znowu posmaruj sie oliwką- jesli bedzie nawrot, to przez oliwke
Mimi1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-21, 17:01   #464
marta_d1
Zakorzenienie
 
Avatar marta_d1
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 881
GG do marta_d1
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Powiem szczerze,że zaintrygował mnie ten wątek. Ja nie mam wielkich problemów z tłusta skórą, ale w lecie to maskakra. Twarz mi poprostu spływa i nic nie pomaga. czy myslicie, że ta oliwka pomoże? bardzo mnie to krępuje, kiedy czuje jak mam rose na czole i pod nosem. A mam w pracy stały kontakt z ludzmi i nie czuje sie komfortowo. Może ta oliwka pomoże?
__________________
Franiu
Antoś
marta_d1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 10:16   #465
Wiolka1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 230
GG do Wiolka1984
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Hej dziewczyny. no ja kupiłam tę oliwkę. dałam 9,9. stosuje tylko na noc.nie wiedziałm ze n dzien tez nakladacie. ale efekty takie sobie . i tak po 2 godzinach sie swiece. a czytam ze u was sie dłuzej świeża cera trzyma. załamka
Wiolka1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 13:59   #466
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Mimi1985 Pokaż wiadomość
moze poczekaj az ci troche znikną te syfki a potem znowu posmaruj sie oliwką- jesli bedzie nawrot, to przez oliwke
tak tez zrobie

pozatym opalalm sie ostatnio, i posmarowalam cialo ta oliwką. powiem wam, ze wzielo ładne ładny brazowy kolorek
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-22, 15:07   #467
śliwka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 33
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

tez kupilam te oliwke niestety za 13.00 zl:/ posmarowalam na noc i dzis mialam ladnie4jsza buzie bardziej jednolity koloryt. nie bardzo zalezy mi na tym aby niwelowala swiecenie buzi( choc to by byl bardzo mily skutek uboczny ) ale chce poprostu jakos pdzywic buzie bo nie smaruje jej niczym procz czasem kremu bambino.ta oliwka ma tylko 3 skladniki i to wlasnie przemawia na jej korzysc bo nie chce kosmetyku nafaszerowanego chemia.a i tez nie mam zamiaru stosowac jej codzinnie, tylko na noc i tak co drugi trzeci dzien zeby troche odzywic twarz.ale jakby troche dluzej moja buzia zostaje matowa wiec moze przy regularnym codziennym storowaniu w jakims wiekszym stopniu zmiejszy problem tlustosci skory. bardzo dziekuje zalozycielce watku , ze dzieki niej natknelam sie na te oliwke a jeszcze dodam ze do cialka tez jest swietna i jak dla mnie przepieknie, subtelnie pachnie
śliwka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-25, 17:49   #468
Dizzy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Witam dziewczyny jestem tu nowa. Bardzo zainteresował mnie ten topik i przeczytałam cały. Też mam problem ze świeceniem się mojej twarzyczki, wiec szukam wszelkich sposobów aby jakoś temu przeciwdzałać. Dzisiaj będąc w rossmanie kupiłam oliwke za 9.99 była na promocji jestem bardzo ciekawa czy mi pomoże ale mam nadzieję że tak.
Dizzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-29, 17:41   #469
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez marta_d1 Pokaż wiadomość
Powiem szczerze,że zaintrygował mnie ten wątek. Ja nie mam wielkich problemów z tłusta skórą, ale w lecie to maskakra. Twarz mi poprostu spływa i nic nie pomaga. czy myslicie, że ta oliwka pomoże? bardzo mnie to krępuje, kiedy czuje jak mam rose na czole i pod nosem. A mam w pracy stały kontakt z ludzmi i nie czuje sie komfortowo. Może ta oliwka pomoże?
Myślę, że warto spróbować Jeśli nie spożytkujesz jej do twarzy, to na ciele sprawdzi się zapewne świetnie

Cytat:
Napisane przez Wiolka1984 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. no ja kupiłam tę oliwkę. dałam 9,9. stosuje tylko na noc.nie wiedziałm ze n dzien tez nakladacie. ale efekty takie sobie . i tak po 2 godzinach sie swiece. a czytam ze u was sie dłuzej świeża cera trzyma. załamka
Może spróbuj posmarować buźkę, poczekać żeby oliwka trochę wchłonęła, a później odciśnij nadmiar chusteczką

Cytat:
Napisane przez śliwka88 Pokaż wiadomość
bardziej jednolity koloryt.
Też to zauważyłam

Cytat:
Napisane przez Dizzy Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny jestem tu nowa. Bardzo zainteresował mnie ten topik i przeczytałam cały. Też mam problem ze świeceniem się mojej twarzyczki, wiec szukam wszelkich sposobów aby jakoś temu przeciwdzałać. Dzisiaj będąc w rossmanie kupiłam oliwke za 9.99 była na promocji jestem bardzo ciekawa czy mi pomoże ale mam nadzieję że tak.
Daj znać jakie efekty
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-06, 18:14   #470
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Laski, mówicie o tej oliwce, która w Rossmannie jest teraz z szamponem ? -http://www.rossmann.isens.biz/prom15/01-pl.jpg

Pytam bo mam problem z suchymi skórkami (strefa T) o którym dzisiaj pisałam w niżej podanym wątku - post #35:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=163241&page=2
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-06, 18:22   #471
Clarissa:)
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: prawie Wrocław ;)
Wiadomości: 2 426
GG do Clarissa:)
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Użyłam na noc tej oliwki na buzię...Cud miód!!! Zawsze krem matujący w sumie nie działał na mój nos a po oliwce przez długi czas był on matowy!
Poużywam jeszcze dłużej zobaczymy czy może być lepiej ;D
Clarissa:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 15:19   #472
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Dziewczyny, po waszych recenzjach jutro idę do Rossmanna po tą oliwkę. Rozumiem, że oprócz tego, że ma właściwości matujące to suche skórki też znacznie znikają, co jest moim utrapieniem.
Do tego czasu możecie jeszcze ostrzec mnie przed jej zakupem! (co by nie wytracić kasy w błoto)
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 16:54   #473
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Nektarynka, nie wyrzucisz, bo jak Ci nie pomoże na skórki czy w ogóle buźkę, zawsze możesz ją wykorzystać np. do ciała kupuj!! polecam
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 17:10   #474
monik@_monik@
Zadomowienie
 
Avatar monik@_monik@
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 791
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Cytat:
Napisane przez Nektarynka Pokaż wiadomość
Laski, mówicie o tej oliwce, która w Rossmannie jest teraz z szamponem ? -http://www.rossmann.isens.biz/prom15/01-pl.jpg

Pytam bo mam problem z suchymi skórkami (strefa T) o którym dzisiaj pisałam w niżej podanym wątku - post #35:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=163241&page=2
No tak, to o nią chodzi
Kurcze, widzę że to najnowsza gazetka - w poprzedniej była sama oliwka w promocji po 9,99 Bo np. w Carrefourze jest po 12,49 bodajże
monik@_monik@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 17:54   #475
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

molka_1 no tak, ale wiesz ... do ciała mam balsam a pieniądze (zawsze coś) mogę wydać na coś innego żeby wyleczyć się z suchych skórek Wiesz o co chodzi ...

monik@_monik@ to leć do Rossmann'a jak używasz tego cuda (?) 2 rzeczy w prawie jednej cenie
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 18:01   #476
molka_1
Rozeznanie
 
Avatar molka_1
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 588
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Nektarynka wiem o co chodzi- lepiej wydać pieniążki na wakacje niż na kolejny zbędny kosmetyk moim zdaniem oliwka powinna pomóc na skórki- mi pomogła ale poczekaj jeszcze może na wypowiedzi innych dziewczyn- większych ekspertek ode mnie
molka_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 18:08   #477
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Wolę wydać te 12 zł ( ) na lepszy kosmetyk, który upora się z moimi skórkami Ja wakacji już prawie nie mam --wyrosłam z nich parę lat temu (niestety)
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 08:54   #478
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Dzisiaj jednak nie idę. Wybiorę się do Rossmann'a na dniach, na pewno do 12-go lipca, bo chyba wtedy kończy się promocja tej oliwki. Pogoda jakaś niepewna. W sumie to taką lubię, ale nie pali się i poczekam do jutra, może środy
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-10, 22:15   #479
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

Posmarowałam się już tym na noc. Nałożyłam oliwkę wacikiem, ale zastanawiam się ile tego na buzię dać żeby był efekt ?
-to ma być jakaś konkretna warstwa tak aby z daleka (no prawie, powiedzmy, że lekko ponad PRZECIĘTNIE) było widać;
-ja nałożyłam chyba tego mniej niż podałam wyżej, czyli tyle że po przyłożeniu palca widać odbicie, że coś tam na twarzy mam

?
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/

Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-11, 08:36   #480
amelle
Przyczajenie
 
Avatar amelle
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15
Dot.: Znalazłam sposób na tłustą cerę!!

moze to glupie pytanie ale mam za mocny krem i czy ta oliwka mozna posmarowac skore zamiast kremem? pozdrawiam )
amelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 14:24:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.