Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy? - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-18, 12:30   #241
Kama2410
Raczkowanie
 
Avatar Kama2410
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 136
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
I tak powinno być. Porządnie zrobione hybrydy powinny wyglądać bez żadnych zarzutów nawet przez kilka kolejnych tygodni. Jeśli tak nie będzie to macie lipne lakiery, albo zostało coś nie tak wykonane. Przynajmniej ja tak uważam.
Nie zgadzam się. Na stopach może ten lakier wytrzymać 3-4 tygodnie, bo one wolniej rosną, ale na dłoniach u mnie 2 tyg. to jest max. tak na prawdę po tygodniu odrost jest już widoczny, a po 10 dniach to już wygląda nie estetycznie.
Kama2410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 13:21   #242
nell d
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 114
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Zgadzam się z magda_mjt oraz Kama2410, odrost nie wygląda fajnie :/ i to on zmusza mnie do częstej zmiany hybrydy. Mi bardzo szybko rosną paznokcie na dłoniach i mani staram się robić sobie co 6 - 7 dni ponieważ denerwuje mnie odrost właśnie. Dziś mija 4 dzień od zrobienia hybrydy i ja już widzę milimetrową "szczelinę" między skórką a lakierem W życiu nie dałabym rady chodzić z odrostem dwa lub więcej tygodni
nell d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 14:14   #243
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez nell d Pokaż wiadomość
Zgadzam się z magda_mjt oraz Kama2410, odrost nie wygląda fajnie :/ i to on zmusza mnie do częstej zmiany hybrydy. Mi bardzo szybko rosną paznokcie na dłoniach i mani staram się robić sobie co 6 - 7 dni ponieważ denerwuje mnie odrost właśnie. Dziś mija 4 dzień od zrobienia hybrydy i ja już widzę milimetrową "szczelinę" między skórką a lakierem W życiu nie dałabym rady chodzić z odrostem dwa lub więcej tygodni

Dokładnie, hybryda sie moze trzymać i byc w super stanie, ale przez odrost i tak ja wypada ściągnąć (choc nieraz widac, ze niektórym nawet i takie 3mm odrosty nie przeszkadzają......)


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 14:15   #244
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
I tak powinno być. Porządnie zrobione hybrydy powinny wyglądać bez żadnych zarzutów nawet przez kilka kolejnych tygodni. Jeśli tak nie będzie to macie lipne lakiery, albo zostało coś nie tak wykonane. Przynajmniej ja tak uważam.
....
niekoniecznie...tak do 3 tyg...przenoszona hybryda za bardzo się utwardza,robi się bardziej krucha,nie pracuje tak z płytką i jest większy problem z jej zdięciem...to jednak nie żele.
a poza tym bardzo dużo zależy od jakości naturalnych paznokci....im mocniejsze i twardsze tym lepiej sie hybryda nosi.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2014-06-18 o 14:18
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 18:49   #245
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
niekoniecznie...tak do 3 tyg...przenoszona hybryda za bardzo się utwardza,robi się bardziej krucha,nie pracuje tak z płytką i jest większy problem z jej zdięciem...
Dzięki dark01!
To mi wyjaśnia dlaczego tak trudno mi ją usunąć ze stóp po 4 tygodniach.
Dziwiłam się, bo z dłoni schodzi bez problemu, ale zdejmuję po 7-8 dniach... (odrost doprowadza mnie do szału ).
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 00:46   #246
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

baza jaka zakupiłam jest z firmy modena nails (modena base and top ,takie 2 w 1), koszt 30 zł na allegro ,jest to baza do hybrydy, mam tez z tej firmy cleaner.
Mam nadzieje ze sie sprawdzi, ale bede zamawiala wlasnie hybrydowy lakier wiec moze skusze sie o baze która mi tutaj proponowalyscie

Napiszcie jak z ta firma modena nails ? ktos cos miał ?
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 06:20   #247
kajankas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Hehe... odrost po 8 tygodniach uważasz za coś dziwnego? Bo chyba dziwnym by był jego brak, prawda? Trochę trudno przetrwać bez odrostów w takim wypadku ;-)
kajankas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 10:33   #248
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
baza jaka zakupiłam jest z firmy modena nails (modena base and top ,takie 2 w 1), koszt 30 zł na allegro ,jest to baza do hybrydy, mam tez z tej firmy cleaner.
Mam nadzieje ze sie sprawdzi, ale bede zamawiala wlasnie hybrydowy lakier wiec moze skusze sie o baze która mi tutaj proponowalyscie

Napiszcie jak z ta firma modena nails ? ktos cos miał ?

ja z tej firmy kupuje podstawowe akcerosria - pilniczki, waciki itd. Obecnie przymierzam sie do kumpa oliwek i cleanera. Nie mam do nich zastrzeżeń, ale nie wiem jak z ich hybrydami bo nie próbowałam jak dotąd
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-19, 11:57   #249
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez kajankas Pokaż wiadomość
Hehe... odrost po 8 tygodniach uważasz za coś dziwnego? Bo chyba dziwnym by był jego brak, prawda? Trochę trudno przetrwać bez odrostów w takim wypadku ;-)

Koleżanka pisała o dniach nie tygodniach
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 15:15   #250
ngnails
Raczkowanie
 
Avatar ngnails
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 36
Dobre lakiery hybrydowe

Witam, wiem że macie już wątki o najlepszych lakierach hybrydowych ale nie mogłam znaleźć odpowiedzi w nich. Jestem po kursie i chciałabym sobie dorabiać na studiach na pazurkach doświadczenie z lakierami hybrydowymi mam, mam obecnie zestaw lakierów z cosmetics zone ale nie wszystkie dobre kryją, niektóre nie chcą się ładnie i równomiernie nakładać, zaczęłam przedłużać również pazurki i myślę o zakupie jakiś lakierów lepszej jakości ale po cenie tak do 50 zł za butelkę jeśli istnieją wogóle dobre lakiery za tą cenę. Mogą być to lakiery hybrydowe jak i żelowe, zastanawiam się czy nie sprzedać mojej kolekcji lakierów cosmetics zone i zainwestować w coś lepszego , choć podczas rozmowy z kosmetyczką używającą lakierów CND powiedziała mi że nawet niektóre z tej firmy nie kryją dobrze.
Bardzo proszę o pomoc, gubie się w tych wszystkich opiniach w internecie.
__________________
NGNails - Angie's nails
ngnails jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-23, 16:01   #251
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe

Bratowa używa ze Shellaca i bardzo je sobie chwali. Ja również z nich korzystałam - polecam.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 18:06   #252
Syl993
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 705
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe

Moja znajoma jest kosmetyczka i uzywa lakierow gelish, zawsze sobie robie u niej paznokcie, maja bardzo dobre krycie, wiele kosmetyczek je zachwala, jednak kosztuja one wiecej niz 50zl. Jednak mysle, ze jesli chcesz na tym zarabiac to i tak Ci sie zwroci cena za lakiery a warto zainwestowac i miec zadowole klientki.
Syl993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 06:27   #253
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe

mistero milano, indigo, mollon-poczytaj wątki: "lakiery hybrydowe" i "lakiery hybrydowe cz.2".
Na bazie gelish siedza dobrze rowniez inne odmaczalne kolorowki (np. 5th dimensions za smieszne 6zł czy beauty nail tez w tej cenie).
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 12:29   #254
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cześć dziewczyny
pomóżcie który lakier zakupić ?

Na allegro jest promocja lakierów hybrydowych, 6 lakierów tifton + baza i top coat gratis !! Ja mam baze i top coat z modena nails, ktrych nie mialam okazji wyprobować i obawiam się ze moze lakier nie wiazac sie z tą bazą, nie wiedziałąm że baza jest najważniejsza by wszystko dobrze się wiązało, prędzej bym postawiła na kiepski lakier
lakier Tifton kosztuje 12,90, wiem ze tutaj juz pisałyście ze trzyma sie super,nie pęka itd, choć opinie podzielone ...

No i lakier Semilac 21zł sztuka, kolorki cudne ,taki wybór ze aż cięzko się zdecydować, no i te lakierki proponuje kosmetyczna hedonistka blogerka

Boję się że zakupię i klientki będą przychodziły z reklamacją albo po kilku dniach ten z tiftona odpryśnie , kusi mnie ta atrakcyjna cena do tego baza z tej samej firmy a ja nie wiem jak zachowa sie moja z Semilac.

Jestem początkującą kosmetyczką i nie chciałabym sobie na starcie popsuć opinii, by poszła fama ze lakiery odpryskują. Albo same odchodzą w wodzie.

Na początek chcę zaopatrzyć się w 10 kolorów, myślałam nad kupnem tych 6 z promocji Tifton i 4 z Semilac dokupić ,ale mam obawy że np te z Semilac lepiej się sprawdzą.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

po prostu mam mętlik
nie chcę puki co inwestować w droższe tj. gelish, shellac...
Czy któraś z was tutaj robi tiftonem albo semilac klientką ? nie tylko sobie
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 12:49   #255
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
pomóżcie który lakier zakupić ?

Na allegro jest promocja lakierów hybrydowych, 6 lakierów tifton + baza i top coat gratis !! Ja mam baze i top coat z modena nails, ktrych nie mialam okazji wyprobować i obawiam się ze moze lakier nie wiazac sie z tą bazą, nie wiedziałąm że baza jest najważniejsza by wszystko dobrze się wiązało, prędzej bym postawiła na kiepski lakier
lakier Tifton kosztuje 12,90, wiem ze tutaj juz pisałyście ze trzyma sie super,nie pęka itd, choć opinie podzielone ...

No i lakier Semilac 21zł sztuka, kolorki cudne ,taki wybór ze aż cięzko się zdecydować, no i te lakierki proponuje kosmetyczna hedonistka blogerka

Boję się że zakupię i klientki będą przychodziły z reklamacją albo po kilku dniach ten z tiftona odpryśnie , kusi mnie ta atrakcyjna cena do tego baza z tej samej firmy a ja nie wiem jak zachowa sie moja z Semilac.

Jestem początkującą kosmetyczką i nie chciałabym sobie na starcie popsuć opinii, by poszła fama ze lakiery odpryskują. Albo same odchodzą w wodzie.

Na początek chcę zaopatrzyć się w 10 kolorów, myślałam nad kupnem tych 6 z promocji Tifton i 4 z Semilac dokupić ,ale mam obawy że np te z Semilac lepiej się sprawdzą.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

po prostu mam mętlik
nie chcę puki co inwestować w droższe tj. gelish, shellac...
Czy któraś z was tutaj robi tiftonem albo semilac klientką ? nie tylko sobie
ja osobiście nie robie tiftonem ale gdzieś chyba już czytałam na innym wątku że baza tej firmy nie jest godna uwagi bo lakiery odpryskują. Dziewczyny łączą kolorówke tiftona z innymi bazami i wszystko trzyma
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 13:21   #256
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

osobiście stwierdzam, że hybrydy jednak nie dla mnie
na początku wszystko fajnie, długo się trzymały, utwardzone i nawet przez to były jakby dłuższe, źle zaczęło 3-4 razach, paznokcie zaczęły się rozdwajać a nawet łamać prawie do skóry... najbardziej nieprzyjemne ściąganie poprzedniej warstwy, któe po prostu bolało. Teraz po 2 miesiącach regeneruje odżywką 8w1 eveline i dopiero widzę poprawę stanu paznokci, wolę malować paznokcie częściej i na różne kolory a paznokcie już mam długie spowrotem
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 13:29   #257
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

cos musialo byc nie tak- ja robie bez przerwy od roku i paznokcie mam takie same jak przedtem z ta roznica ze mi sie nie lamia i sa dluzsze oraz nie martwie sie odpryskujacym lakierem.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 13:32   #258
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
cos musialo byc nie tak- ja robie bez przerwy od roku i paznokcie mam takie same jak przedtem z ta roznica ze mi sie nie lamia i sa dluzsze oraz nie martwie sie odpryskujacym lakierem.
...
oczywiści przygotowanie płytki jak i ściąganie odpowiednie hybrydy ma znaczenie,ale nie oszukujmy się,części osób paznokcie po wielorazowym hybrydowaniu mogą się osłabić-wysuszyć.....zwłaszcza,że najczęściej Panie zapominają o pielęgnacji w domu i stosowaniu oliwki.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 13:36   #259
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

masz racje. Ja mam z natury mocne paznokcie, nie matowie plytki przed polozeniem, scigam zmywaczem z acetonem no i jestem fanka kremow do rak i oliwek wiec o tym nigdy nie zapominam zreszta, dla mnie najwazniejsze jest to ze mam dlugie i pieknie blyszczace pazury ktorych nie musze malowac co dwa dni
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 14:13   #260
imago84
Wtajemniczenie
 
Avatar imago84
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 2 473
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
oczywiści przygotowanie płytki jak i ściąganie odpowiednie hybrydy ma znaczenie,ale nie oszukujmy się,części osób paznokcie po wielorazowym hybrydowaniu mogą się osłabić-wysuszyć.....zwłaszcza,że najczęściej Panie zapominają o pielęgnacji w domu i stosowaniu oliwki.
oczywiście stosowałam oliwkę do paznokci, ale one są z natury i tak łamliwe
__________________
tlumaczenia-nowysacz
imago84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-24, 22:23   #261
motylek8631
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 68
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja osobiście nie robie tiftonem ale gdzieś chyba już czytałam na innym wątku że baza tej firmy nie jest godna uwagi bo lakiery odpryskują. Dziewczyny łączą kolorówke tiftona z innymi bazami i wszystko trzyma

Dzieki wielkie za rozwiazanie dylematu chyba jednak zrobię odwrotnie zakupię 4 lakierki z tifton i 6 z semilac, jeszcze nieco przemyśle może od razu lepiej zainwestować w nieco coś lepszego
puki co będę robiła w domu więc mogę pozwolić sobie na kombinację firm
motylek8631 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 07:44   #262
kosmetycznamajka
Raczkowanie
 
Avatar kosmetycznamajka
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 121
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie za rozwiazanie dylematu chyba jednak zrobię odwrotnie zakupię 4 lakierki z tifton i 6 z semilac, jeszcze nieco przemyśle może od razu lepiej zainwestować w nieco coś lepszego
puki co będę robiła w domu więc mogę pozwolić sobie na kombinację firm
ja mam bazę i kolory z semilac. bardzo Ci polecam. tiftona nie próbowałam. Raz mi koleżanka nałożyła opi, efekt był mega, ale cena mnie zabija, więc zostaję przy semilac bo wg mnie jakościowo nie odchodzi od opi.
__________________
Ciesz się każdym dniem i uśmiechaj
kosmetycznamajka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 13:01   #263
Gahla
Raczkowanie
 
Avatar Gahla
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 133
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
lakier Tifton kosztuje 12,90,
Tiftona próbowałam tylko na sobie, ale za to komplet (baza+kolor+top).
Kolory ładne, przyzwoicie kryją i na moich paznokciach trzymają się aż za dobrze...
Mani w idealnym stanie zdejmowałam po 13 dniach (odrost), pedi chyba po 4-5 tygodniach.
To u mnie, wiem, że nie wszystkim się tak trzyma.
Sprawdź pojemność, bo po 12,90 mają małe (poj. 5 ml), beznadziejne, plastikowe buteleczki.
- w 2 kolorach mam malutkie czarne paprochy (pewnie z butelki),
- w topie mam krzywy gwint i się nie dokręca.

Moim prywatnym zdaniem, jeśli chcesz robić paznokcie zawodowo, klientkom z zewnątrz, to lepiej od razu zainwestuj w porządniejszą bazę.
Gahla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 15:29   #264
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez kosmetycznamajka Pokaż wiadomość
ja mam bazę i kolory z semilac. bardzo Ci polecam. tiftona nie próbowałam. Raz mi koleżanka nałożyła opi, efekt był mega, ale cena mnie zabija, więc zostaję przy semilac bo wg mnie jakościowo nie odchodzi od opi.

Wielokrotnie chodziłam do roznych kosmetyczek, raz tylko byłam MEGA zadowolona z jakości, trwałości i wyglądu. Były to lakiery OPI gelcolor. Byłam tak zadowolona, ze tylko i wyłącznie dla siebie samej kupiłam . Aktualnie mam baze, top i 6 kolorow . Uwielbiam i nie zamieniłabym na nic innego .


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 16:48   #265
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Dziewczyny, na ile setów wystarczają te małe lakiery z Semilaca (6ml)? Tak orientacyjnie
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 18:20   #266
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44719863
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 18:33   #267
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

dziękuję bardzo
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 18:42   #268
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

[QUOTE=magda_mjt;47036010]Wielokrotnie chodziłam do roznych kosmetyczek, raz tylko byłam MEGA zadowolona z jakości, trwałości i wyglądu. Były to lakiery OPI gelcolor. Byłam tak zadowolona, ze tylko i wyłącznie dla siebie samej kupiłam . Aktualnie mam baze, top i 6 kolorow . Uwielbiam i nie zamieniłabym na nic innego .
....
a jak z ich ściąganiem? matowisz top wczesniej?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-25, 23:49   #269
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

[QUOTE=dark01;47039169]
Cytat:
Napisane przez magda_mjt Pokaż wiadomość
Wielokrotnie chodziłam do roznych kosmetyczek, raz tylko byłam MEGA zadowolona z jakości, trwałości i wyglądu. Były to lakiery OPI gelcolor. Byłam tak zadowolona, ze tylko i wyłącznie dla siebie samej kupiłam . Aktualnie mam baze, top i 6 kolorow . Uwielbiam i nie zamieniłabym na nic innego .

....

a jak z ich ściąganiem? matowisz top wczesniej?

W zadnym wypadku. Mam płyn tez z OPI (fioletowy) do ściągania. Namoczony wacik, owinięty sreberkiem na 15/20 minut- schodzą rewelacyjnie.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 09:25   #270
UnholyOne
Ola-Unhola
 
Avatar UnholyOne
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 13 322
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Jakie sa ceny Opi Gelcolor?
__________________
UnholyOne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-21 07:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.