Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-09, 14:40   #3901
droga A
Zadomowienie
 
Avatar droga A
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 774
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ja też czekam z niecierpliwością na Twoją ocenę, bo mój utknął w UC
Soft White daje najbardziej naturalny kolor. W domu mam Delicate Beige - trochę przyciemnia i pasuje mi latem zamiast brązera, Light Pastel - za bardzo rozjaśnia i dobry jest zimą, gdy jestem blada i kiedy jest zimne zimowe światło. A te nowe są właśnie idealne na teraz.
droga A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:48   #3902
dżiza
Raczkowanie
 
Avatar dżiza
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 315
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Dopisz jeszcze o róznicy płaciłaś jak $ był droższy dzis tańszy podobno ( w zyciu tak pilnie nie sledziłam kursów walutowych) to niech ci to też zwrócą.....
Wiem, że to wkurzające, bo mnie o mało szlag nie trafił jak mi zwrócili za peeleing Biothermu, ale nie przesadzacie z tymi różnicami w kursie? No bynajmniej to kurs dolara od nich nie zależy- kupujecie w dolarach i oni zwracają tyle samo dolarów- nie ich problem, że kurs się zmienił- oddają tyle ile było zapłacone. Oszczędzamy na zakupach na truskawie sporo pieniędzy, więc zawracanie głowy jakimiś groszami różnicy w kursie jest wg mnie dosyć bezsensowne. Pamietajcie też o tym ile dobrej woli wykazują zwracając nam grube ppieniądze za cło- nie jest to ich obowiązkiem.

A ja czekam na błyszczyk Lancoma i poluję na błyszczyk Klinikowy i ten przeklęty peeling
dżiza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:50   #3903
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Chciałam najpierw napisać o tej różnicy w kursie, ale się powstrzymałam, bo od natłoku słów mogliby znowu nie zajarzyć o co chodzi Chcę najpierw tę sprawę wyjaśnić, a później będę pisać o tej różnicy Chociaż szczerze mówiąc już chyba wątpię w jakiekolwiek dogadani się z nimi...
No to mam nadzieję, że jednak sie dogadasz z nimi i go będziesz miała....hmmm to musi być niezłe cudo w takim razie może warto zapolować
A czy oni nie zaczynają nas przypadkiem olewać Dziewczyny wspominały o zwrotach vatu, że czekaja ja też juz czekam...przeszło miesiąc. Dimiti mi dała maile imienne i wysłałam do każdego, a tylko Zenny odpisał....że wyślą standard osobnego maila....wrrrr to zostaje tylko warczenie wrrr wrrr wrrrr.

Dżiza to o tym kursie to tylko tak aby sie sprężyli i wysłali, motywacja taka dla nich albo cos w tym stylu - o to mi chodziło....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 14:59   #3904
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Chciałam tylko napisać, że wyczytany w tym wątku sposób, aby płacić paypalem samemu, wpisując dokładną kwotę w złotówkach z order confirmation, działa
Dzięki temu mój bank nie będzie pobierać więcej za przewalutowanie

A druga dobra wiadomość - UC mi puścił bez cła przesyłkę o wartości 200 - pierwszy raz tak miałam, ale miejmy nadzieję, że nie ostatni
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:14   #3905
bamika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 71
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A druga dobra wiadomość - UC mi puścił bez cła przesyłkę o wartości 200 - pierwszy raz tak miałam, ale miejmy nadzieję, że nie ostatni
Nie wierzę!
Oni tam wylicznaki sobie robią, czy jak? Typu ene-due-rabe.... na kogo wypadnie, na tego bęc.
Bo na pewno nie od kwoty to zależy.
bamika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:49   #3906
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

wymizialam sie dzisiaj shimmerem amber i fajny ale poki co wygrywa u mnie PI dodaje obiecane fotki lancome 330 i biotherm 150 dla porownania reke mam miznieta podkladem wiec zeby sie nikt nie wystraszyl nizej jest lancome nad nim biotherm bardziej rozowawy
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 15:52   #3907
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

no i gdzie te blyszczyczki??dawaj fotki dimitko
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 15:58   #3908
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
no i gdzie te blyszczyczki??dawaj fotki dimitko
wlasnie zaladowac sie nie chca! ide znowu probowac:P
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:03   #3909
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

no dziala dziala...ten Paypal, bo ja od poczatku jak zzaczelam placic na Tru place wlasnie tak ze wpisuje recznie kwote
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:35   #3910
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez droga A Pokaż wiadomość
Soft White daje najbardziej naturalny kolor. W domu mam Delicate Beige - trochę przyciemnia i pasuje mi latem zamiast brązera, Light Pastel - za bardzo rozjaśnia i dobry jest zimą, gdy jestem blada i kiedy jest zimne zimowe światło. A te nowe są właśnie idealne na teraz.
To super Może jutro dostanę

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Wiem, że to wkurzające, bo mnie o mało szlag nie trafił jak mi zwrócili za peeleing Biothermu, ale nie przesadzacie z tymi różnicami w kursie? No bynajmniej to kurs dolara od nich nie zależy- kupujecie w dolarach i oni zwracają tyle samo dolarów- nie ich problem, że kurs się zmienił- oddają tyle ile było zapłacone. Oszczędzamy na zakupach na truskawie sporo pieniędzy, więc zawracanie głowy jakimiś groszami różnicy w kursie jest wg mnie dosyć bezsensowne. Pamietajcie też o tym ile dobrej woli wykazują zwracając nam grube ppieniądze za cło- nie jest to ich obowiązkiem.
Nie przesadzamy z kursem niestety Kupiłam 2 razy ten sam produkt - był w sklepie, po czym okazuje się, że go nie ma i zwracają mi 10 zł mniej. Klikam kolejny raz i PYTAM ich czy go mają, bo go własnie kliknęłam i nie chcę płacić jeśli go nie ma. Otrzymuję odpowiedź tak, proszę płacić. Płacę i ta sama historia. To czyja to wina ? Znów pewnie stracę 10 zł na kursie, czyli razem już 20 zł. A czemu ? Przecież jak 1 osoba kliknie przedmiot, który był w ilości 1 szt. to nie dodaje się on do koszyka, gdy chce go kupić kolejna osoba. To że oni mają tam burdel to niestety jest strata dla nas. To, że truskawka jest tańsza jeszcze niż nasze sklepy to nie znaczy, że przyjemnie się wysyła pieniądze w powietrze

Co do cła, to my nie płacimy cła, a oni go nam nie zwracają. Zwracają podatek VAT.
Fajnie, że czasami uda się coś kupić na tru w dobrej cenie, ale w imię czego tracę te 20 zł ? Przecież nie kupowałam powietrza, a towar, który mieli wystawiony w sklepie. Jeśli mają problem z systemem sklepu, że pokazuje coś czego już nie ma to powinni coś z tym zrobić.

Właśnie mi odpisali na tego kulfionastego maila, że zwrócą pieniądze na kartę, bo nie wiedzą, kiedy bedą mieli te pudry. Ostatnim razem jak go kliknęłąm i zapłąciłam i również im pisałam, że poczekam na niego to mieli go dokładnie w ciągu 2 dni, a mi niestety kasę zwrócili itd.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:39   #3911
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Właśnie mi odpisali na tego kulfionastego maila, że zwrócą pieniądze na kartę, bo nie wiedzą, kiedy bedą mieli te pudry. Ostatnim razem jak go kliknęłąm i zapłąciłam i również im pisałam, że poczekam na niego to mieli go dokładnie w ciągu 2 dni, a mi niestety kasę zwrócili itd.
Nie daj się trzymam kciuki pisz im pisz....nie jesteś usatysfakcjonowana a oni sie tym chwalą!!!!Ja cie PI dalej bosko wygląda.....od rana....teraz mam zamiar sprzątać domek bo mi mchy i paprocie wyrosną zobaczę jak to wyglądać będzie później....
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 16:40   #3912
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

nie da sie ich zalaczyc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:40   #3913
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Wywaliłam im w odpowiedzi takiego maila, takimi kulfonami:
Dear Sirs !
It is already a next time !!!
I don't want the refund !!!!!
I will be waiting for this Shiseido powder !
Whether you understand me ????

best regards
mariola

Jak myślicie, zrozumieją coś ? Stołki jedne ?

Heh, nie ma szansy, nie zrozumieja Ale wizualnie i merytorycznie robi wrażenie
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:56   #3914
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Nie daj się trzymam kciuki pisz im pisz....nie jesteś usatysfakcjonowana a oni sie tym chwalą!!!!Ja cie PI dalej bosko wygląda.....od rana....teraz mam zamiar sprzątać domek bo mi mchy i paprocie wyrosną zobaczę jak to wyglądać będzie później....
Napiszę, na pewno

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
nie da sie ich zalaczyc
Zmniejsz pojemność zdjęcia

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Heh, nie ma szansy, nie zrozumieja Ale wizualnie i merytorycznie robi wrażenie
Nie zrozumieli Odpisali, ze nie wiedzą, kiedy dostaną więc zwracają, bla, bla. Ech już nawet nie mam siły się wkurzać
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 16:59   #3915
iwmar_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Hej Dziewczyny,

Ja dziś dostałam PI (zamawiałam w niedzielę w nocy a już dziś rano listonosz przyniósł) ale na tym koniec plusów, mój egzemplarz jest mocno pokruszony, może dlatego,że nie był owinięty srebrnym papierem (pierwszy raz dostałam kosmetyk nie zawinięty w sreberko) chyba też wysmaruję do nich jakiegoś maila
iwmar_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:05   #3916
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Napiszę, na pewno




Nie zrozumieli Odpisali, ze nie wiedzą, kiedy dostaną więc zwracają, bla, bla. Ech już nawet nie mam siły się wkurzać
Pismem obrazkowym im to wyślij......ja od razu sie zorientowałam jak coś im tam skrobałam....i nie uzywałam skomplikowanych słow tylko takim szkolnym dokładnym i prostym językiem napisałam że nie kumają nic a nic!!!!
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:11   #3917
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

a dla mnie Delicate Beige jest jasniutki
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:19   #3918
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Pismem obrazkowym im to wyślij......ja od razu sie zorientowałam jak coś im tam skrobałam....i nie uzywałam skomplikowanych słow tylko takim szkolnym dokładnym i prostym językiem napisałam że nie kumają nic a nic!!!!
Właśnie nie wiem dokładnie jak to zrobić, żeby ktoś to odczytał, bo posiłkuję się tylko translatorem. Niestety angielskiego się nie uczyłam i nie znam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:21   #3919
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Wiem, że to wkurzające, bo mnie o mało szlag nie trafił jak mi zwrócili za peeleing Biothermu, ale nie przesadzacie z tymi różnicami w kursie? No bynajmniej to kurs dolara od nich nie zależy- kupujecie w dolarach i oni zwracają tyle samo dolarów- nie ich problem, że kurs się zmienił- oddają tyle ile było zapłacone. Oszczędzamy na zakupach na truskawie sporo pieniędzy, więc zawracanie głowy jakimiś groszami różnicy w kursie jest wg mnie dosyć bezsensowne. Pamietajcie też o tym ile dobrej woli wykazują zwracając nam grube ppieniądze za cło- nie jest to ich obowiązkiem.

A ja czekam na błyszczyk Lancoma i poluję na błyszczyk Klinikowy i ten przeklęty peeling
Poluj dżiza, poluj. W zeszłym tygodniu udało mi sie piling biothermu ustrzelić, a była tylko 1 sztuka. I dziś jest już u mnie
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-09, 17:29   #3920
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem dokładnie jak to zrobić, żeby ktoś to odczytał, bo posiłkuję się tylko translatorem. Niestety angielskiego się nie uczyłam i nie znam
W sumie dobrze napisałaś.....ja znam lepiej angielski w mowie niż w piśmie. Ale coś ci skrobnąć mogę, chociaż mamy tu anglistki profesjonalne. I trzebaby dołączyć rysuneczek będzie obrazkowo.
A co do polecanej translaticy...to wg mnie lepiej tłumaczenie robić w narzędziach językowych googlach cos tam sprawdzałm i to bardziej mi pasowało.
Ja bym im przesłała tamte maile kiedy ci to wcześniej odrzucili i ten kiedy ci kazali zapłacić za to zamówienie a przeciez sie pytałaś czy na pewno go mają no. Masz te maile? Wrazie co do dyspozycji jestem
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:37   #3921
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez iwmar_1 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

Ja dziś dostałam PI (zamawiałam w niedzielę w nocy a już dziś rano listonosz przyniósł) ale na tym koniec plusów, mój egzemplarz jest mocno pokruszony, może dlatego,że nie był owinięty srebrnym papierem (pierwszy raz dostałam kosmetyk nie zawinięty w sreberko) chyba też wysmaruję do nich jakiegoś maila
To ze nie miałaś zawiniętego PI w sreberko zależy czy zaznaczyłaś w zamówieniu opcję "gift" (wtedy jest w sreberku) czy nie. Zawsze zamawiam w tej opcji zeby nie było widac co jest wewnątrz (zwłaszcza gdy paczuche porwie UC). Ale szkoda że sie pokruszył. Pisz do nich może przyślą nowy. Dziewczyny juz tak miały z pudrami i jednym Truskawa przysyłała nowy a innym kazała zwrócic pokruszony ( co wychodzi bardzo drogo) o ile mnie pamieć nie myli.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:45   #3922
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
To ze nie miałaś zawiniętego PI w sreberko zależy czy zaznaczyłaś w zamówieniu opcję "gift" (wtedy jest w sreberku) czy nie. Zawsze zamawiam w tej opcji zeby nie było widac co jest wewnątrz (zwłaszcza gdy paczuche porwie UC). Ale szkoda że sie pokruszył. Pisz do nich może przyślą nowy. Dziewczyny juz tak miały z pudrami i jednym Truskawa przysyłała nowy a innym kazała zwrócic pokruszony ( co wychodzi bardzo drogo) o ile mnie pamieć nie myli.
A ja nigdy nie zamawiam jako gift i zawsze są rzeczy owinięte w sreberko (świstaki jedne). Ale ten papierek jest cieniutki i raczej nie ma wpłwywu na uszkodzenie zawartości to raczej kulki styropianowe - o tego jakby nie było to gorzej!!!.....mieli resztkę z dna....to chyba takie wysłali. A ja jak sie patrze na siebie dziś to już żałuję, że nie kliknełam na zapas - Kasiek ty farciaro!!!! Wiedziałaś co robisz
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:53   #3923
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A ja nigdy nie zamawiam jako gift i zawsze są rzeczy owinięte w sreberko (świstaki jedne). Ale ten papierek jest cieniutki i raczej nie ma wpłwywu na uszkodzenie zawartości to raczej kulki styropianowe - o tego jakby nie było to gorzej!!!.....mieli resztkę z dna....to chyba takie wysłali. A ja jak sie patrze na siebie dziś to już żałuję, że nie kliknełam na zapas - Kasiek ty farciaro!!!! Wiedziałaś co robisz
A to mnie oświeciłaś z tym sreberkiem. Wg mnie paczuchą nieźle powstrząsali, no wielka szkoda.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:04   #3924
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
A to mnie oświeciłaś z tym sreberkiem. Wg mnie paczuchą nieźle powstrząsali, no wielka szkoda.
Chyba nie....bo Dimiti wczoraj pisała...że dostała 3 PI i jeden by pokruszony, może się wypowie dokładniej w tej sprawie.
Wiesz jak sie oglądam a sprzątam to nawet ten pokruszony bym chiała na zapas a tu jestem z doskoku Skrobnij im co ci szkodzi, nie jesteś usatysfakcjonowana. Kliknełabym fotkę dodatkowo. Te PI im pewnie tak szybko schodziły, że nie nadążali pakować w te sreberka
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:29   #3925
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
W sumie dobrze napisałaś.....ja znam lepiej angielski w mowie niż w piśmie. Ale coś ci skrobnąć mogę, chociaż mamy tu anglistki profesjonalne. I trzebaby dołączyć rysuneczek będzie obrazkowo.
A co do polecanej translaticy...to wg mnie lepiej tłumaczenie robić w narzędziach językowych googlach cos tam sprawdzałm i to bardziej mi pasowało.
Ja bym im przesłała tamte maile kiedy ci to wcześniej odrzucili i ten kiedy ci kazali zapłacić za to zamówienie a przeciez sie pytałaś czy na pewno go mają no. Masz te maile? Wrazie co do dyspozycji jestem
Mam wszystkie maile i załączałam im za każdym razem to co pisałam i co oni odpisywali. Nic nie pomaga. Poczekam ile mi teraz zwrócą, bo teraz płaciłam paypalem. Kiedyś paypal zwracał identyczną kwotę, więc zobaczymy teraz. Jakby co to będę pamiętać o Twojej chęci pomocy mi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:32   #3926
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Wiesz jak sie oglądam a sprzątam to nawet ten pokruszony bym chiała na zapas
Kusisz od samego rana
A mogłabyś cyknąć fotkę części ciała , na której użyłaś PI? Bardzo, ale to bardzo chciałabym zobaczyć efekt Chociaż fragmencik malutki
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:33   #3927
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam wszystkie maile i załączałam im za każdym razem to co pisałam i co oni odpisywali. Nic nie pomaga. Poczekam ile mi teraz zwrócą, bo teraz płaciłam paypalem. Kiedyś paypal zwracał identyczną kwotę, więc zobaczymy teraz. Jakby co to będę pamiętać o Twojej chęci pomocy mi
Proszę bardzo....ale jak to mówią do 3 razy sztuka.....czy juz się wyleczyłaś, ciekawe czy w sephorze robia na nie przeceny
Germini przed chwila z bólem serca się zmyłam ale efekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania - od rana do teraz ciężko zasuwając supersuper to jutro kliknę
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:39   #3928
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
To super Może jutro dostanę



Nie przesadzamy z kursem niestety Kupiłam 2 razy ten sam produkt - był w sklepie, po czym okazuje się, że go nie ma i zwracają mi 10 zł mniej. Klikam kolejny raz i PYTAM ich czy go mają, bo go własnie kliknęłam i nie chcę płacić jeśli go nie ma. Otrzymuję odpowiedź tak, proszę płacić. Płacę i ta sama historia. To czyja to wina ? Znów pewnie stracę 10 zł na kursie, czyli razem już 20 zł. A czemu ? Przecież jak 1 osoba kliknie przedmiot, który był w ilości 1 szt. to nie dodaje się on do koszyka, gdy chce go kupić kolejna osoba. To że oni mają tam burdel to niestety jest strata dla nas. To, że truskawka jest tańsza jeszcze niż nasze sklepy to nie znaczy, że przyjemnie się wysyła pieniądze w powietrze

Co do cła, to my nie płacimy cła, a oni go nam nie zwracają. Zwracają podatek VAT.
Fajnie, że czasami uda się coś kupić na tru w dobrej cenie, ale w imię czego tracę te 20 zł ? Przecież nie kupowałam powietrza, a towar, który mieli wystawiony w sklepie. Jeśli mają problem z systemem sklepu, że pokazuje coś czego już nie ma to powinni coś z tym zrobić.

Właśnie mi odpisali na tego kulfionastego maila, że zwrócą pieniądze na kartę, bo nie wiedzą, kiedy bedą mieli te pudry. Ostatnim razem jak go kliknęłąm i zapłąciłam i również im pisałam, że poczekam na niego to mieli go dokładnie w ciągu 2 dni, a mi niestety kasę zwrócili itd.

Niestety spotkalo mnie dokladnie to samo. Za kazdym razem (a tez byly dwie "proby") dostalam zwrot nastepnego dnia, ale o kilka zlotych mniej (za pierwszym razem ponad piec, dzisiaj az osiem...)
Jak dla mnie lekkie przegiecie...
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:45   #3929
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
A ja jak sie patrze na siebie dziś to już żałuję, że nie kliknełam na zapas - Kasiek ty farciaro!!!! Wiedziałaś co robisz
hehehehehe
właśnie nie wiedziałam, pierwszego nie dostałam jeszcze więc nie wiem jak wygląda, tz dostałam na niego laurkę
teraz poczekam sobie ze dwa tygodnie albo jak sie wkurze to pojade po nie osobiscie.
Ale kurka zatrzymali mi paczke o wartości 42zl, a dostałam pudek za 65zl.
Kapusty jedne!!!!!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 19:04   #3930
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część V

shimmer rose
http://pl.strawberrynet.com/productD...oChar=C#DETAIL

o matko! juz za 118zl
ja płaciłam 94...


ups.... ktos sie polakomil na taką drożyznę???
juz sie nie dodaje...
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:43.