Dekoloryzacja włosów- część II wątek zbiorczy. - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-29, 12:16   #811
Jemi91
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 526
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Czytałam już Wasze posty o tych różnych płukankach etc, ale czy może któraś z Was powiedzieć mi konkretnie co kupić żeby to wymieszać w tych proporcjach z szamponem?
Mam naturalny blond, a obecnie prawie czarny i chcę spróbować to chociaż trochę wypłukać. Ogólnie trzy pytania:
1. Nazwa tego specyfku do płukanki
2. Gdzie w Warszawie dostanę taki produkt i może ktoś zna przybliżoną cenę? (z tego co się doczytałam to chyba jest coś na Koszykowej tak?)
3. Jaki szampon przeciwłupiezowy jest wg Was najlepszy? (chodzi mi tutaj o zmywanie farby oczywiście)
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Jemi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-29, 21:30   #812
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kidk Pokaż wiadomość
walczę z czymś podobnym ... 3 lata temu udało mi się zejść z czerni na blond. podczas ostatniej wizyty u fryzjera kolor nie wyszedł jak zawsze chłodny jasny tylko ciepły kurczakowy. w ramach reklamacji 5 dni później kobitka zrobiła mi ponownie balejaż i wyszedł piękny, prawie biały kolor. me szczęście trwało całe 3 dni po czym zmieniłam się w drzewo. zmieniwszy specjalistę na bardziej kompetentnego dowiedziałam się, iż przez 2 następne tygodnie muszę się męczyć, myjąc włosy szamponem przeciwłupieżowym co dwa 2, tak by łuski się otworzyły (nawet ocieplanie tonerem nie pomagało) na początku tygodnia idę walczyć dalej ... mimo że nadal przypominam roślinę :[
Trzymam więc kciuki!
Mój kolor się już rozjaśnił na tyle, że w najbliższym czasie (czwartek-piątek) farbuję już na "mój" blond. Mam nadzieję, że teraz będzie wszystko dobrze.
Niewiarygodne jak kolor włosów może popsuć kobiecie życie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 06:29   #813
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Niewiarygodne jak kolor włosów może popsuć kobiecie życie
O to to to
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-30, 08:02   #814
kidk
Przyczajenie
 
Avatar kidk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

najgorzej że lato ... czapki w grę nie wchodzą, a turbany nie wszystkim pasują ja w piątek zwalczę glona
kidk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 07:49   #815
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Wczoraj robiłam próbę na pasemku - po pierwszym nałożeniu dekoloryzator Renee Blanche ściągnął mi kolor z brązu do rudości, drugie nałożenie nie zmieniło nic w kolorze. Kupiłam farbę L'Oreal Preference Stockholm i po niej włosy ściemniały z powrotem prawie do wyjścowego koloru. Spodziewałam się że będą ciemniejsze, ale nie że aż tak.
Na farbach rozjaśniających Les Blondissimes (które są w stanie moje naturalne włosy doprowadzić do blondu) jest info że są niezalecane po dekoloryzacji. I teraz nie wiem czy w to wierzyć (bo się może stać jakaś straszna tragedia), czy może spróbować? A może jakaś inna farba rozjaśniająca da lepszy efekt? Jak myślicie?
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 15:32   #816
H567
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 157
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja zeszlam z czarnego do rudego blondu.
najpierw mialam czarny, dekoloryzacja (l'oreal), pozniej znowu czarny, i nastepnie znowu dekoloryzacja... tak gdzies w ciagu 4 miesiecy. nastepnie nalozylam blond farbe garniera (okropnie zniszczyla mi wlosy) - bez efektu. nastepnie mango, odczekalam, ponownie mango, spralo sie i oto i mam jasny rudy blond.
wykonczylo mi to wlosy, lecz troche pielegnacji (wax, seboradin lotion + olej kokosowy) i mam wlosy w przyzwoitym stanie.
H567 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-02, 15:40   #817
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kidk Pokaż wiadomość
najgorzej że lato ... czapki w grę nie wchodzą, a turbany nie wszystkim pasują ja w piątek zwalczę glona
rozbawiłas mnie :p wyobraziłam sobie mnie w turbanie

H567 a jakiej farby uzywałas garniera? tej 111?
ja kurze zero zniszczen po tej farbie nie zanotowałam moze minimalne wysuszenie .
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 22:01   #818
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny czy jest możliwe żeby na włosach aktualnie ciemny blond miedziany dośc ciemny taki, farbowane (ostatnio goldwellem) uzyskać jasny kolor, blond, ale bez dekoloryzaci tylko samą farbą? Gdybym użyła utleniacza np. 9%? Boje się, że wyjdzie mi żółto-rude niewiadomo co
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 14:00   #819
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kidk Pokaż wiadomość
najgorzej że lato ... czapki w grę nie wchodzą, a turbany nie wszystkim pasują ja w piątek zwalczę glona
Ja zwalczyłam swojego glona! kupiłam farbę Londa "Perłowy blond" i hurrra, udało się! moje włosy znowu są koloru blond nie ciemny, nie zielony! trochę są przesuszone, ale odżywki, maski idą w ruch
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 20:52   #820
Liskaa_
Przyczajenie
 
Avatar Liskaa_
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Jak pozbyć się farby do włosów?

Witam Was moje drogie. ;]
Szukałam podobnego tematu, jednak nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi która by mi pomogła, wolałabym żebyście przyjrzały się mojemu problemowi i były tak dobre i mi pomogły

A więc:
Pomalowałam włosy farbą Palette na kolor "Granatowa czerń"
Kolor jest niesamowity, ale zaczęły robić się już odrosty.. a że mój oryginalny kolor włosów to brąz.. są bardzo widoczne.
Nie chcę już więcej farbować włosów, wolałabym powrócić do swojego naturalnego kolorku.
Może któraś z was próbowała pozbyć się farby do włosów i skutecznie jej się to udało ?
Słyszałam o DEKOLORYZATORACH.. Co o tym sądzicie?
Któraś z Was może próbowała? I jakiej firmy?
__________________

"Nasze słowa i uczucia są nieśmiertelne.."
Liskaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-04, 21:11   #821
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Jak pozbyć się farby do włosów?

Cytat:
Napisane przez Liskaa_ Pokaż wiadomość
Witam Was moje drogie. ;]
Szukałam podobnego tematu, jednak nie uzyskałam konkretnej odpowiedzi która by mi pomogła, wolałabym żebyście przyjrzały się mojemu problemowi i były tak dobre i mi pomogły

A więc:
Pomalowałam włosy farbą Palette na kolor "Granatowa czerń"
Kolor jest niesamowity, ale zaczęły robić się już odrosty.. a że mój oryginalny kolor włosów to brąz.. są bardzo widoczne.
Nie chcę już więcej farbować włosów, wolałabym powrócić do swojego naturalnego kolorku.
Może któraś z was próbowała pozbyć się farby do włosów i skutecznie jej się to udało ?
Słyszałam o DEKOLORYZATORACH.. Co o tym sądzicie?
Któraś z Was może próbowała? I jakiej firmy?
Poczytaj dokładnie ten wątek, jest mnóstwo "opowieści" dziewczyn, które chciały pozbyć się czerni i wrócić do swojego naturalnego koloru. Nazwy produktów również pisały oraz jakie były efekty
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 21:59   #822
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

renee blanche i chantal mają dobre dekoloryzatory
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 08:08   #823
kidk
Przyczajenie
 
Avatar kidk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

ja tam sobie nie ufam - fryzjerka dokonała cudu nad wisłą nareszcie mam chlodny perłowy blond jupi
kidk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 10:55   #824
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kidk Pokaż wiadomość
ja tam sobie nie ufam - fryzjerka dokonała cudu nad wisłą nareszcie mam chlodny perłowy blond jupi
Ja zaufałam "swojej" Londzie "perłowy blond" i się opłaciło.
Żegnajcie turbany i czapki!
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 13:53   #825
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
renee blanche i chantal mają dobre dekoloryzatory
w piątek użyłam renee blanche i rzeczywiście jest niezły. Kupiłam w razie czego 2 opakowania, ale już po pierwszym użyciu był bardzo dobry efekt obyło się bez farbowania po dekoloryzacji i mam kolor bardzo podobny do mojego naturalnego

Cytat:
Napisane przez kidk Pokaż wiadomość
ja tam sobie nie ufam - fryzjerka dokonała cudu nad wisłą nareszcie mam chlodny perłowy blond jupi
a ja nie ufam fryzjerom rok temu też przechodziłam z ciemnego brązu na blond i po 2 "dekoloryzacjach" u fryzjera byłam lżejsza o jakieś 500 czy 600 zł a włosy miałam wciąż bardzo ciemne. Teraz wyszło dużo lepiej no i duuuużo taniej
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-05, 15:31   #826
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość


a ja nie ufam fryzjerom rok temu też przechodziłam z ciemnego brązu na blond i po 2 "dekoloryzacjach" u fryzjera byłam lżejsza o jakieś 500 czy 600 zł a włosy miałam wciąż bardzo ciemne. Teraz wyszło dużo lepiej no i duuuużo taniej
Samej też fajnie pokombinować, przynajmniej mamy nauczkę na przyszłość czego nie robić
A fryzjerzy ostatnio się nieźle cenią. Ostatnio za podcięcie końcówek i lekkie ułożenie moich włosów zapłaciłam 75 zł
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 09:40   #827
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Dziewczyny, potrzebuję szybkiej odpowiedzi Robiąc dekoloryzację po spłukaniu włosów należy je umyć, ale czy jeśli powtarzam zabieg ponownie to wystarczy, że umyję włosy szamponem tylko na koniec a tak to będę tylko spłukiwać czy po każdym nałożeniu muszę je umyć ?
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 12:22   #828
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Ja sie zdecydowalam na dekoloryzacje i kupilam dekoloryzator chantal. Dzis zrobilam probe na pasemku i czerwien zeszla do rudego- identycznego jak mam na gorze gdzie byly farbowane tylko raz i kolor sie zmyl. Teraz sie zastanawiam co dalej zrobie z tym kolorem. Najwazniejsze ze juz nie bedzie tego wstretnego czerwonego
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 13:03   #829
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Rok temu byłam u fryzjera, dośc dobry salon L'oreala, byłam po farbowaniu (nie jednym) na odcienie brązów jasnych i ciemny/średni blond miedziany i miałam juz wypłukany ten kolor, ale taki ciemny (naturalny mam ciemny blond lub sredni) pozostal z odcieniami rudego i chcialam dojść do blondu, może nie bardzo jasnego, ale jaśnieszego dużo od mojego to Pani fryzjerka powiedziała, że jedynym wyjściem będzie robienie pasemek tak długo aż się całe włosy rozjaśnią. Nie chciałam pasemek, bo nie lubię więc mi zafarbowano na średni blond a i tak wyszedł jak jakiś jaśniutki brąz.

Czy tylko pasemkami mogę dojść do blondu?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-07, 16:17   #830
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam!

Dzisiaj w końcu się zmobilizowałam i pojechałam do hurtowni kupić dekoloryzator... Niestety ani w jednej ani w drugiej nie było, jedynie takie duże pudło jakiegoś dekoloryzatora, nie pamiętam nazwy... ale najśmieszniejsze było to, że jedna pani na moje pytanie o dekoloryzator zaproponowała mi saszetkę rozjaśniacza , a druga też zapytała czy sama chcę sobie rozjaśniać

Skonczyło się na tym, że nic nie kupiłam, będę musiała na allegro zamówic.

A wczoraj rozmawiałam z koleżanką o dekoloryzacji i ta obdzwoniła swoje 2 fryzjerki i obie odradzały jej dekolor, bo niby bardziej niż rozjaśnianie pasemkami niszczy włosy i potem ciężko je pofarbować

eevciaa i w końcu dowiadywałaś się jak to jest z tą deko w ciąży? Mocno śmierdzi czy da się wytrzymać?
Ile razy miałaś włosy farbowane na końcach? Pewnie niedużo jak Ci ładnie kolor zszedł

Edytowane przez hala83
Czas edycji: 2010-07-07 o 18:21
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 21:27   #831
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Rok temu byłam u fryzjera, dośc dobry salon L'oreala, byłam po farbowaniu (nie jednym) na odcienie brązów jasnych i ciemny/średni blond miedziany i miałam juz wypłukany ten kolor, ale taki ciemny (naturalny mam ciemny blond lub sredni) pozostal z odcieniami rudego i chcialam dojść do blondu, może nie bardzo jasnego, ale jaśnieszego dużo od mojego to Pani fryzjerka powiedziała, że jedynym wyjściem będzie robienie pasemek tak długo aż się całe włosy rozjaśnią. Nie chciałam pasemek, bo nie lubię więc mi zafarbowano na średni blond a i tak wyszedł jak jakiś jaśniutki brąz.

Czy tylko pasemkami mogę dojść do blondu?
A pytałaś fryzjerkę o dekoloryzację? Jeśli Ci odradziła, a piszesz, że salon dość dobry to może kobieta zna się na rzeczy i rzeczywiście tylko pasemka są tutaj jakimś wyjściem.
Powiem szczerze, że jak mi coś odbiło i przefarbowałam się na ciemno to nie robiłam dekoloryzacji tylko właśnie fryzjerka zrobiła mi blond balejaż (nie był oczywiście taki piękny i jaśniutki jak przed farbowaniem na ciemno), po którym później już spokojnie mogłam farbować włosy farbami blond
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-07, 23:09   #832
jakostaaak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3
dekoloryzacja

Cześć, jestem tu nowa. W sumie potrzebuje porady, jak większość (?), a więc chodzi o to, że.. Od dłuższego czasu maluje włosy na czarno. No i pare miesięcy temu, chcialam zejść z czarnego koloru. Zaszłam do sklepu i poprosiłam o rozjaśniacz do włosów. Kobieta poradziła mi z Joanny. No i kupiłam , nałożyłam i nic! Jedynie wzięło mi odrosty na jasny kolor. Mówiąc krótko wkurzyłam sie, włosy nie były zniszczone.. poszłam i kupiłam drugi. Chwyciło trochę więcej, ale też nie do końca. Więc wkurzona po dwóch dniach kupiłam trzeci i poszłam do koleżanki, aby mi pomogła, kupiłam folie aluminiową bo myślałam, ze tak będzie lepiej i sprawniej. No i nie uwierzycie, albo uwierzycie. SPALIŁAM SOBIE WŁOSY. Nalozyla mi ten rozjasniacz. Zawinęla pasemka w folie.. i doslownie od spodu slyszlalam jak włosy syczą. ZWYCZAJNIE MI SIĘ PALIŁY. Po zdjęciu szybko folii, była taka nagrzana, ze o jeju! Głowa pod kran i zaczełam zmywać .. Włosy były tragiczne. DOSŁOWNIE ŻÓŁTE od spodu i myslalam, ze to zniose do momentu, az nie zaczely wypadac mi garsciami. po prostu polewałam wode a one wypadały kupkami. Myslalam, ze bede lysa.. i az rece mi sie trzesly jak je rozczesywalam, szczotka byla cala w moich wlosach. Przyznajcie ze to troche chore co zrobilam.. zdaje sobie z tego sprawe, ale oprocz tego mialam chyba wszystkie kolory z mozliwych na glowie. Poczawszy od platyny poprzez, rudy, pomarańczowy, brazowy, zolty, i gdzieniegdzie czarny. Myslalam,z e sie na ulicy nie pokaze, wlosy od spodu byly tak spalone, ze myslalam ze je strace kompletnie. Jak kladalam sie spac to balam sie ze pod wplywem ocierania sie w nocy glowa o poduszke wyrwe je sobie doszczetnie. Minal niecaly miesiac pomalowalam na braz i mialam brazowo czarne jak zebra, tak byly pomalowane. No i po poltora miesiaca pomalowalam wlosy na czarny kolor. I pomyslalam, ze to juz koniec przygod z rozjasniaczami. Oczywiscie zanim pomalowalam na czarno scielam sobie te wlosy, nawet ladnie wygladalam, ale zalowalam bo z wlosow za ramiona mialam fryzure na boba.. Najpierw postaowilam opisac co sie stalo, a teraz spytac o rade. Poniewaz nadal mam czarne wlosy, ale juz mi sie chol.e..rnie znudzily i jest lato, upaly i mnie tak w banke grzeje, ze szok! Chce zejsc z tego koloru na rudo - brazowy. Co zrobic? Kolezanka tez miala czarne i pomalowala rozjasniaczem blond extreme i zeszlo jej na rudy. NIE CHCE SPALIC ZNOW WLOSOW. Teraz znow mam krotkie bo utrzymuje sie przy krotkich co raz je podcinam to moze zrobic tak jak ona? latwiej wezmie? aktualnie fryzurka na boba. POMOZCIE!
jakostaaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 00:31   #833
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Jaki okres czasu minal od tego morderstwa na wlosach ?
sciełas wszystkie rozjasnione wlosy ? jestes pewna...??

jesli teraz zaczniesz kombinować na wlosach ktore wydaja ci sie zdrowe a sa jeszcze po pozostałościach tych rozjasnien to ukrusza ci sie ...
ciesz sie dziewczyno ze chociaz troche tych wloskow ci zostało...ze sie nie ulamaly przy samej głowie tez miałam podobne przeżycia dlatego tez dziękuje Bogu
tyle ze od mojego farbowania minęło 6 lat

Dbaj o te włoski kolor jest mniej wazny ,wazne jest zeby miec wlosy uzywaj szamponow przeciw łupiezowych i daj odetchnac wloska i skorze głowy
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 09:49   #834
karoolecka
Zadomowienie
 
Avatar karoolecka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 525
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

jakostaaak : na Twoim miejscu, gdybym znów chciała robić coś z włoskami, poszłabym do fryzjerki. Poszukaj popytaj, moze ktoras z Twoich kolezanek miala juz dekoloryzacje i poleci Ci dobry salon. Albo moze zrob sobie balejaz? to mniej zniszczy włosy, a potem stopniowe bd robiła wiecej pasemek i uzyskasz jasniejszy kolor włosków. Ja sama jestem po dekoloryzacji i pod wpływem wody moje włosy robia sie jak jeden wielki lepiący się puch. Ciężko jest odbudowac włosy po tak duzej dawce chemii dla nich.
Mam nadzieje, ze sama sie za to nie bd brała, bo w Twoim przypadku to zbyt ryzykowne pozdrawiam
karoolecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 12:06   #835
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

hala83- Tak, orientowalam sie i moge zrobic dekoloryzacje. Ostatania rzecza jaka chcialabym zrobic to zaszkodzic swojemu dzieciatku. co do zapachu- pewnie jak cala glowe sie posmaruje to bedzie bardziej ten smrodek przeszkadzal ale jak wachalam to pasemko to dalo sie zniesc. Nio i teraz juz nic nie smierdzi. Wczoraj po poludniu bylam kupic farbe i nie moglam sie zdecydowac. W koncu wybralam exelence superrozjasniajaca naturalny blond z loreala. Pomyslalam ze troszke sie rozjasnia a balam sie ze po czyms innym beda ciemne. Zrobilam wieczorem probe na tym pasemku po dekolorze i nic sie nie rozjasnily. To chyba jednak w jakims stopniu moja wina bo dalam po rowno utleniacza i farby a mialo byc wiecej utleniacza. Jutro chyba bede robic dekoloryzacje.
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 12:21   #836
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
A pytałaś fryzjerkę o dekoloryzację? Jeśli Ci odradziła, a piszesz, że salon dość dobry to może kobieta zna się na rzeczy i rzeczywiście tylko pasemka są tutaj jakimś wyjściem.
Powiem szczerze, że jak mi coś odbiło i przefarbowałam się na ciemno to nie robiłam dekoloryzacji tylko właśnie fryzjerka zrobiła mi blond balejaż (nie był oczywiście taki piękny i jaśniutki jak przed farbowaniem na ciemno), po którym później już spokojnie mogłam farbować włosy farbami blond
Kurcze może tak było jak piszesz Może stwierdziła, że mam za słabe. A ładnie Ci po tym którymś razie pasemek wychodziły te farby blond?

Boje sie tylko, że strasznie zniszcze wlosy rozjasnianiem pasemkami i prostowaniem od czasu do czasu
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 13:10   #837
Diankusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin/Stargard
Wiadomości: 203
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam
Przejrzałam chyba cały wątek, ale ponieważ każdy przypadek jest inny więc postanowiłam zadać pytania odnośnie siebie. Przez jakiś czas nosiłam ciemne brązowe włosy, wręcz czarne, ale zrobiłam dekoloryzacje u fryzjera na taki rudawy jasny braz który mi sie wtedy podobał i tak zostałam przez około 8 miesiecy. Teraz zamarzył mi się złoty, miodowy blond, i tu pytanie do Was jak go zrobić na moich włosach? Aktualnie mam to co na zdjęciu (nie patrzcie na siano, zdjęcie robione po ostrych wygłupach których włosy nie przetrwały) moje naturalne to jakiś taki mysi jasny brąz. Da rade jakos zejsc do tego blondu? I jak tak to jak? W domu czy u fryzjera?
Z góry dziekuję za pomoc
Diankusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 13:19   #838
eevciaa
Raczkowanie
 
Avatar eevciaa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Bielsko Biala- okolice
Wiadomości: 478
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Aha- wlosy farbowalam chyba 4 razy na dole. kurcze, wydaje mi sie ze te wlosy sa ciemniejsze niz zaraz po dekoloryzacji. Przeczytalam ostatnio caly watek i polowe poprzedniej czesci i nadal pojac nie moge jak wlosy moga ciemniec po rozjasniaczu. JAKOSTAK- Szczena mi opadla jak przeczytalam o Twoich wyczynach
__________________
Jestem kierowcą
21.03.14- teoria zdana
02.04.14- praktyka: plac + miasto -
04.04.14- praktyka: plac + miasto +



eevciaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 15:21   #839
PinaMaster
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Witam
Ja również mam problem z włoskami. (niestety )
Moje naturalne włosy są koloru brązu , odcień raczej chłodny. Od kilku lat farbuje na brązy w cieplejszych odcieniach (farby palette, wellaton, garniery itp.) Mam już 3-4 cm odrostu. Końcówki niestety są prawie czarne. Nie wiem jak je rozjaśnić,czy jakąś jasną farbą, czy rozjaśniaczem. Dekoloryzator to chyba za dużo dla moich włosów. Są grube, lśniące i gęste, ale bardzo szybko potrafią się zniszczyć.
Dopiero co je podcinałam, a więcej już nie mogę, bo w styczniu mam studniówke i chce mieć długie wlosy.
Może macie jakieś sprawdzone pomysly by rozjaśnićte końcówki? (chociaż o 1 ton).

Może da się je rozjaśnić sokiem z cytryny, czy rumiankiem?

Proszę, pomóżcie

Edytowane przez PinaMaster
Czas edycji: 2010-07-08 o 15:34
PinaMaster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-08, 21:42   #840
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 698
GG do trivial
Dot.: Dekoloryzacja włosów- czesc II wätek zbiorczy.

Od dwóch lat farbuję włosy na rudo, aktualnie mam ciemny kolor - pamiętam jak rok temu farbowałam to były pomarańczowe, teraz są już jakieś takie ciemne i nijakie.
Tęsknię za moim naturalnym kolorem, na zdjęciach pokazuję jaki był - zdjęcie w niebieskiej bluzce to lato, to drugie - zimą. Pod koniec lata bywały zwykle bardzo bardzo jasne.

Chciałabym wrócić do tamtego koloru, zdaję sobie sprawę, że to wiąże się z dekoloryzacją i użyciem farby w zbliżonym kolorze, ale kompletnie nie wiem jak to wszystko ugryźć
__________________

trivial jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.