Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-03, 00:41   #3931
Bekah
Raczkowanie
 
Avatar Bekah
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Zewsząd
Wiadomości: 61
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dziewczyny, dziękuję ogromnie za wszystkie dorady. Chyba rzeczywiście najlepszy będzie multi-intensive. Ale prawda jest taka, że nie dowiem się, póki nie spróbuję.
Bekah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 10:00   #3932
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

U mnie z nakładaniem coraz lepiej. Zgodzę się, ze wygląd podkładu w dużej mierze zależny jest od stanu cery - ale truizm
Nadal szukam swojego koloru: Mam próbki cool medium (ciemnieje na twarzy), olive fair (zbyt jasny), fawn (również za jasny). Róż Dvr Saturday jest cudowny. Chciałabym dobrać swoje kolory, ale chyba będę testowała 100 lat...

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:58 ----------

Czy Wet sand ma złote czy srebne drobinki? Czy mocno rozświetla?
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 10:21   #3933
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

ani zlote ani srebrne, wyglada jak snieg albo szron, rozswietla dosc mocno ale nie nachalnie, mocno rozswietla i ma wieksze drobinki champaigne, a na perlowo rozswietla(mocno) pearl beige
i wet sand i peirl beige mozna zmieszac z podkladem (np za ciemnym ) i ma się podklad glow

skoro cool medium za ciemny to multitaskng moze byc tym kolorem
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 10:27   #3934
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Być może Multitaskng ale wypróbuję też Fawn. Chyba jednak mam złotawą cerę. Jaki róż do tego poradzisz Pastereczko? No i dobry korektor pod oczy, rozświetlający, ale też dobrze kryjący bo ja do 4 dziś nad neurologią siedziałam ;/
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 10:27   #3935
Naamah6
Zadomowienie
 
Avatar Naamah6
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 777
GG do Naamah6
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Pastereczko, mam jeszcze jedno pytanie: poleciłaś mi róż email me - jest on matowy, a ja lubię, jak mi się coś na policzku błyszczy - co w takim razie z sheen lub shimmer powinnam wybrać?

Nie powstrzymałam sie i zamówiłam jeszcze jeden zestaw bezpłatnych sampli - i wzięłam wet sand - już się cieszę...

Szkoda tylko, ze te korektory są konieczne w tym kicie... Będę miała 2 na wymiankę, może zamienię na jakieś interesujące mnie róże
Naamah6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 10:28   #3936
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

pastereczko, masz już Wake Up Call w koszyku, bo jest "out"
i jeszcze w sprawie podobieństw do Weekend Getaway - Snuggle mi się widzi, mam rację?
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 10:29   #3937
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

nie, zaraz sprawdze (tuptam do skrzynki)
do weekend jest pasujacym (wiem ze nastronce nie) opening day i moze snooze bar
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-05-03 o 11:10
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 11:24   #3938
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Przyszło zamówienie, które robiłam dla koleżanki. Jestem zawiedziona bo beże wyszły zbyt różowo. Zdziwiłam sie też jaka różnica w kolorach wyszła przy zmianie formuły

W bonusie kwiatuchy mojej koleżanki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5316.jpg (91,2 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5317.jpg (52,5 KB, 87 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5318.jpg (47,4 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5319.jpg (45,3 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5320.jpg (39,2 KB, 107 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5321.jpg (19,6 KB, 112 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5324.jpg (37,0 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5330.jpg (54,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5333.jpg (151,3 KB, 57 załadowań)

Edytowane przez Lemirka
Czas edycji: 2009-05-03 o 11:26
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 11:58   #3939
magdolena
Zakorzenienie
 
Avatar magdolena
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 220
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Dorwalam aparat i cyknelam fotke bez makijazu w swietle dziennym.
Myslicie ze linen bedzie dla mnie dobry?? pewnie bede go miala jutro. zastanawiam sie etz czy moja cera nie jest lekko oliwkowo-zolta.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04397.jpg (78,0 KB, 60 załadowań)
__________________
Wymiana kosmetyczna
magdolena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 13:28   #3940
Luthien89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cześć dziewczyny Już od jakiegoś czasu śledzę to forum bo narobiłyście mi ochoty na kosmetyki mineralne Chciałabym zamówić próbki, ale niezbyt wiem jakie. Chodzi mi o podkład i róż, bo z tym drugim nawet w drogeriach mam problem z doborem Będę bardzo wdzięczna za pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-72684506-500x500 - Kopia.jpg (13,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1040583.jpg (16,9 KB, 39 załadowań)
Luthien89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 14:45   #3941
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Luthien89 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny Już od jakiegoś czasu śledzę to forum bo narobiłyście mi ochoty na kosmetyki mineralne Chciałabym zamówić próbki, ale niezbyt wiem jakie. Chodzi mi o podkład i róż, bo z tym drugim nawet w drogeriach mam problem z doborem Będę bardzo wdzięczna za pomoc
na podstawie pierwszego zdjęcia powiedziałabym że linen, ale zbliżenie każe mi podejrzewać że niekoniecznie musisz poczekać na porady dziewczyn
a co do różu, skoro nie wiesz czego szukasz to może spróbuj na początek któryś z delikatniejszych i w miarę uniwersalnych np. nick nack albo snuggle, albo pink ribbon z różowszych
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 15:12   #3942
kryniaola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 43
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Witam Was serdecznie i mam wielką prosbe odnosnie zamowienia, otóz:
gdy już zakonczylam zamowienie i podliczylam koszty chcialam przeslac pieniadze za pomoca karty i wyswietla sie komunikat, ze transakcja nie moze byc zrealizowana, poniewaz bank nie akceptuje karty wydanej przez siebie. Sprobowalam jeszcze z inna karta, ale rowniez wystepuje ten sam błąd. Nie wiem w czym jest problem, bo wczoraj korzystalam z tej karty i są srodki na niej, wiec nie ma mozliwosci, ze cos jest z nia 'nie tak'. Jak możecie to pomozcie jak rozwiazac ten problem!

Pozdrawiam
kryniaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 15:16   #3943
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Pastereczko, mam jeszcze jedno pytanie: poleciłaś mi róż email me - jest on matowy, a ja lubię, jak mi się coś na policzku błyszczy - co w takim razie z sheen lub shimmer powinnam wybrać?

Nie powstrzymałam sie i zamówiłam jeszcze jeden zestaw bezpłatnych sampli - i wzięłam wet sand - już się cieszę...

Szkoda tylko, ze te korektory są konieczne w tym kicie... Będę miała 2 na wymiankę, może zamienię na jakieś interesujące mnie róże
roze dla Ciebie : short cake, back to shool, jump rope )

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Być może Multitaskng ale wypróbuję też Fawn. Chyba jednak mam złotawą cerę. Jaki róż do tego poradzisz Pastereczko? No i dobry korektor pod oczy, rozświetlający, ale też dobrze kryjący bo ja do 4 dziś nad neurologią siedziałam ;/
fawn jest mocno zolty, skoro masz lekkie zolte tony to z kat bezy wez light medium, z buff fairly summer i ten multitasking- on jest mniej rozowy od medium,
roz spodobal Ci sie dvr wiec mamy podobne gusty wiec jeszcze homework, opening day
korektor Abbott's Perk Me Up

Cytat:
Napisane przez magdolena Pokaż wiadomość
Dorwalam aparat i cyknelam fotke bez makijazu w swietle dziennym.
Myslicie ze linen bedzie dla mnie dobry?? pewnie bede go miala jutro. zastanawiam sie etz czy moja cera nie jest lekko oliwkowo-zolta.
powinien byc dobry, moze nie bedziemy nic radzic soro jutro bedziesz go miala, a do tego co Ci bedzie pasowalo/brakowało w nim łatwiej sie odniesc

---------- Dopisano o 16:16 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------
Luthien89
cool far, cool far medium, linen
korektor intensive fair
roz jasny czyli sunggle,, email me, walke talkee (mocno polyskuje), tea time
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 15:42   #3944
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Oj, kochana są.... Jakie piękności sprowadzamy zbiorowo, to szczęka opada
Ja narazie bezrobotna, więc nie poszaleję

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak to możliwe, ale moje próbki mją już status shipped - takiego tempa nie zaznałam jeszcze w żadnej firmie, a kilka zamówień zagranicznych już robiłam... Niesamowite
Ja dawniej czekałam nawet tydzień na przesyłkę ze sklepu internetowego polskiego... Jak widać da się inaczej-inne kraje pokazują

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
ani zlote ani srebrne, wyglada jak snieg albo szron, rozswietla dosc mocno ale nie nachalnie, mocno rozswietla i ma wieksze drobinki champaigne, a na perlowo rozswietla(mocno) pearl beige
Zgadzam się Nie mogę tylko ocenić Sparkle Beige (chyba o ten chodzi pastereczce), gdyż dopiero na niego czekam

Wet sand w opakowaniu jest wlasnie taki piaskowy, a champagne lekko rozowy....(ku mojemu zdziwieniu, szampan kojarzylam z leciutko zoltawym kolorem).
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 15:46   #3945
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

tzn pearl beige- z dzialu korektorow...
a mam jeszcze neutral, baaaardzo jasny bez z drobinkami malutkimi
dla mnie champane jest nietrafiony bo mocno sie blyszczy i ma wielkie drobinki
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 16:49   #3946
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
tzn pearl beige- z dzialu korektorow...
a mam jeszcze neutral, baaaardzo jasny bez z drobinkami malutkimi
dla mnie champane jest nietrafiony bo mocno sie blyszczy i ma wielkie drobinki
Hihi, dla mnie natural jest nietrafiony, bo żeby uzyskać pożądany efekt, muszę go nałożyć naprawdę sporo, a wtedy już się jego kolor odznacza i wygląda, jakbym zamiast rozświetlacza bronzer położyła Lecą do mnie właśnie champagne, wet sand i sparkle beige. Już sie nie mogę doczekać Mogę żyć bez cieni i róży, ale highlighter musi byc i basta!
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:05   #3947
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

a dla mnie Natural jak najbardziej - na całą twarz, daje taką delikatną poświatę, nawet w opisie jest taka propozycja, podobnie jak przy Sparkle Beige
próbowałam Light Pink, ale nie widać go na mojej twarzy
zamówiłam natomiast mikę Crystal Ice na CS z zamiarem używania na łuki brwiowe - zobaczymy
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 17:12   #3948
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hihi, dla mnie natural jest nietrafiony, bo żeby uzyskać pożądany efekt, muszę go nałożyć naprawdę sporo, a wtedy już się jego kolor odznacza i wygląda, jakbym zamiast rozświetlacza bronzer położyła Lecą do mnie właśnie champagne, wet sand i sparkle beige. Już sie nie mogę doczekać Mogę żyć bez cieni i róży, ale highlighter musi byc i basta!
Moze dasz istruktaz albo wskazowki wiec co do uzywania roswietlaczy?
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 18:46   #3949
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Moze dasz istruktaz albo wskazowki wiec co do uzywania roswietlaczy?
Hmm, mnie do dawania instruktaży daleko, podziwiam dziewczyny, które potrafią sobie naturalny, nienachalny pełny makijaż. Natomiast z osobistych obserwacji- niektóre dziewczyny/kobiety rzeczywiście muszą uważać z rozświetlaczami, żeby nie zrobić sobie "latarki" na twarzy, a inne nałożą 3x tyle i nadal wyglądają naturalnie. Na prawdę nie wiem, od czego to zależy.

Jedyne wskazówki, jaki mogę dać, to takie, które i tak wszyscy znają, czyli w wypadku nakładania na całą twarz- bardzo oszczędnie, najlepiej małodrobinkowe- ja tak robię na wieczorne wyjścia, które wymagają eleganckiego, subtelnego makijażu, tylko, że jeszcze dodatkowo mieszam rozświetlacz z pudrem wykańczającym.

Na codzień nakładam klasycznie na szczyty kości policzkowych, pod łukiem brwiowym i w wewnętrznym kąciku oka. Btw pamiętam, jak kiedyś na przystanku widziałam dziewczynę, na imprezę szła chyba, dość ostry makijaż+gruba warstwa brokatowego rozświetlacza na całych policzkach+kolejna potężna warstwa bronzera=efekt paskowy Ale to bardzo jaskrawy przykład.

Natomiast dla mnie najlepszym sposobem żeby nie przesadzić z rozświetlaczem/ różem, to użyć rzadkiego pędzla (choć przyciemnych różach to się nie sprawdza, ciężko rozetrzeć granice). Wiem, że to nieprofesjonalne, ale taki pędzelek malo nabiera i naprawdę ciężko sobie nim krzywdę zrobić. Teraz lecą do mnie angled i skunks, to się będę uczyla ich obsługi

No, wypisałam się, wymądrzyłam, moż komus się przyda, jeśli to w ogóle możliwe, żeby ktoś był mniej zaawansowany w makijażu, niż ja

A żeby nie było całkowitego OT- o ile dla mnie bezkonkurencyjne są podkłady Lumiere, to z róży/rozświetlaczy/cieni najbardziej pasują mi wlaśnie EDM, mimo że ich róże mają tendencję do ocieplania się na twarzy i znikania po kilku godzinach, nie znalazlam do tej pory nic lepszego.
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-03, 19:06   #3950
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

evelinek_r wiesz duzo osob nie jest zaawansowanymi w maijazu na mineralach
ja daje czasem sunlight albo ausse perk me up na nos, od strony oka i pod brwi i bardzo mi sie efekt podoba, odgania zmeczenie jakby. Ale rozswietlacz na policzkach nie do konca rozgryzlam
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:19   #3951
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Czy może któraś z Was porównać NR Golden Tan do NR Medium Bronzer??
NR Medium Bronzer mam od dłuższego czasu, ale używać zaczęłam niedawno - daje u mnie jednak zbyt ciepły, różowawy odcień i twarz odcina się od żółtej szyi.

Jak się sprawuję NR Golden Tan, czy nadaje się jako bronzer??
Dodam tylko, że moje odcienie podkładów to: Fairly Summer, Fawn, Winged Butter (mieszanka).
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:30   #3952
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hmm, mnie do dawania instruktaży daleko, podziwiam dziewczyny, które potrafią sobie naturalny, nienachalny pełny makijaż. Natomiast z osobistych obserwacji- niektóre dziewczyny/kobiety rzeczywiście muszą uważać z rozświetlaczami, żeby nie zrobić sobie "latarki" na twarzy, a inne nałożą 3x tyle i nadal wyglądają naturalnie. Na prawdę nie wiem, od czego to zależy.

Jedyne wskazówki, jaki mogę dać, to takie, które i tak wszyscy znają, czyli w wypadku nakładania na całą twarz- bardzo oszczędnie, najlepiej małodrobinkowe- ja tak robię na wieczorne wyjścia, które wymagają eleganckiego, subtelnego makijażu, tylko, że jeszcze dodatkowo mieszam rozświetlacz z pudrem wykańczającym.

Na codzień nakładam klasycznie na szczyty kości policzkowych, pod łukiem brwiowym i w wewnętrznym kąciku oka. Btw pamiętam, jak kiedyś na przystanku widziałam dziewczynę, na imprezę szła chyba, dość ostry makijaż+gruba warstwa brokatowego rozświetlacza na całych policzkach+kolejna potężna warstwa bronzera=efekt paskowy Ale to bardzo jaskrawy przykład.

Natomiast dla mnie najlepszym sposobem żeby nie przesadzić z rozświetlaczem/ różem, to użyć rzadkiego pędzla (choć przyciemnych różach to się nie sprawdza, ciężko rozetrzeć granice). Wiem, że to nieprofesjonalne, ale taki pędzelek malo nabiera i naprawdę ciężko sobie nim krzywdę zrobić. Teraz lecą do mnie angled i skunks, to się będę uczyla ich obsługi

No, wypisałam się, wymądrzyłam, moż komus się przyda, jeśli to w ogóle możliwe, żeby ktoś był mniej zaawansowany w makijażu, niż ja

A żeby nie było całkowitego OT- o ile dla mnie bezkonkurencyjne są podkłady Lumiere, to z róży/rozświetlaczy/cieni najbardziej pasują mi wlaśnie EDM, mimo że ich róże mają tendencję do ocieplania się na twarzy i znikania po kilku godzinach, nie znalazlam do tej pory nic lepszego.
no własnie ja generalnie mam takie doświadczenia odnośnie różow z EDM - ale fiber optic mi troche pomógł ale kosztem gubienia drobinek z różu

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
evelinek_r wiesz duzo osob nie jest zaawansowanymi w maijazu na mineralach
ja daje czasem sunlight albo ausse perk me up na nos, od strony oka i pod brwi i bardzo mi sie efekt podoba, odgania zmeczenie jakby. Ale rozswietlacz na policzkach nie do konca rozgryzlam
a ja kompletnie nie rozgryzłam z kolei rozświetlacza na nos, oglądałam i rysunki i zdjęcia makijaży ale na własnej twarzy bez względu na użyty rozświetlacz osiągam efekt clowna, nawet podkładu rozświetlającego na nosie musze unikać
A przy okazji - mnie się świetnie nakłada rozświetlacze pędzlami TBS, one potrafią złapać sam połysk, dotykam pędzlem ścianki pojemniczka i sruuu na szczyt policzków (w tej roli Pink snowflakes z EDM i Winter silk z Lumiere znakomite)
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:34   #3953
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

CHILIPEPER golden tan NR nie nadaje sie jako bronzer wcale, poniewaz daje poswiatw koloru jedynie- czyli ociepla lekko twarz (ozloca)

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:31 ----------

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
no własnie ja generalnie mam takie doświadczenia odnośnie różow z EDM - ale fiber optic mi troche pomógł ale kosztem gubienia drobinek z różu


a ja kompletnie nie rozgryzłam z kolei rozświetlacza na nos, oglądałam i rysunki i zdjęcia makijaży ale na własnej twarzy bez względu na użyty rozświetlacz osiągam efekt clowna, nawet podkładu rozświetlającego na nosie musze unikać
A przy okazji - mnie się świetnie nakłada rozświetlacze pędzlami TBS, one potrafią złapać sam połysk, dotykam pędzlem ścianki pojemniczka i sruuu na szczyt policzków (w tej roli Pink snowflakes z EDM i Winter silk z Lumiere znakomite)

niby to takie proste
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:37   #3954
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez chilipepper Pokaż wiadomość
Czy może któraś z Was porównać NR Golden Tan do NR Medium Bronzer??
NR Medium Bronzer mam od dłuższego czasu, ale używać zaczęłam niedawno - daje u mnie jednak zbyt ciepły, różowawy odcień i twarz odcina się od żółtej szyi.

Jak się sprawuję NR Golden Tan, czy nadaje się jako bronzer??
Dodam tylko, że moje odcienie podkładów to: Fairly Summer, Fawn, Winged Butter (mieszanka).
ja najprawdopodobniej dostanę w tym tyg golden tan to porównam Ci bo medium bronzer już mam długo ale nie używałam ale zrobię Ci swatche na ręku
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/

Edytowane przez faa
Czas edycji: 2009-05-03 o 19:46
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:45   #3955
chilipepper
Raczkowanie
 
Avatar chilipepper
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 110
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Faa, czekam więc na obiecane swatche;P
Dzięki pastereczko za odpowiedź. Czyli NR Golden Tan nie zmieni odcienia podkładu (znaczy nie przyciemni go choć lekko)?? Czy to jest coś a'la efekt o-glo??
Szkoda, bo jednak Medium Brozner raczej nie dla mnie a innych opcji już w EDM nie widzę
chilipepper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:47   #3956
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość

niby to takie proste
no niby tak robię, oprócz przyciemnienia nosa na wysokości wewnętrznych kącików i przedłużenia na powieki, bo mam dość ciemną ta strefę
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:47   #3957
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość


niby to takie proste
to znakomity, kanoniczny wręcz rysunek - powinnien byc podpięty na wizażystce (może nawet i jest, nie wiem w sumie) ale co z tego, skoro mając taki sam kształt twarzy jak modelka ponoszę spektakularne porazki
chyba powinnam na lato zaopatrzyć się w sparkle beige - teraz było tyle zamówień wspólnych z EDM, że licze na wysyp ofert na wymiankowym - swoją drogą podziwiam dziewczyny że tak szybko biorą duże opakowania, ja muszę wszystko najpierw dobrze potestować
__________________
chwilowo się polubiłam z podkładami Meow
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:52   #3958
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
niby to takie proste
prawie tak robię, z tym, że odrobinę bronzera paćkam jeszcze pod dolną wargę, to podobno uwydatnia ją (że niby duża, więc rzuca delikatny cień ), ale robię to bardziej z przyzwyczajenia niż z faktu, że rzeczywiście widzę różnicę
a ja właśnie zamówiłam kolejne pudło podkładu (po kiego czorta, skoro tych, co mam w życiu nie zużyję? , ale tak mi się sweet almond spodobał, że postanowiłam go mieć. No i w końcu się na ABB zdecydowałam

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-05-03 o 19:53
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 19:53   #3959
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

A ja znalazłam wreszcie instruktaz jak modelować twarz brązerem różem i rozświetlaczem: http://www.youtube.com/watch?v=hXqOp...ture=quicklist
Świetny film, niestety z rysunkowych instruktaży się tego nie nauczyłam, efekt taki, że mialam pasek brązera i różowe policzki od różu. Dopiero jak obejrzalam ten filmik wiem już co i jak, teraz trzeba przeprowadzić testy nagębne ale to dopiero jak dostanę moje pędzle z CS, bo niestety nie mam odpowiednich narzędzi


Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2009-05-03 o 19:54
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-03, 20:02   #3960
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część II

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
prawie tak robię, z tym, że odrobinę bronzera paćkam jeszcze pod dolną wargę, to podobno uwydatnia ją (że niby duża, więc rzuca delikatny cień ), ale robię to bardziej z przyzwyczajenia niż z faktu, że rzeczywiście widzę różnicę
a ja właśnie zamówiłam kolejne pudło podkładu (po kiego czorta, skoro tych, co mam w życiu nie zużyję? , ale tak mi się sweet almond spodobał, że postanowiłam go mieć. No i w końcu się na ABB zdecydowałam
właśnie dziś się zastanawiałam jak Ty to zużyjesz bo jak ost pokazywałaś zdjęcie z ilością jaką używasz do makijażu to jedno pudełeczko starczy Ci na jakieś 2 lata a już kilka Ci wysłałam kolejne kilka idzie i jeszcze jedno jutro zamówię oj Cathy Cathy wpadłaś w minerały ale ja za to mam z jakieś 20 big róży EDM
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:40.