Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :) - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 19:43   #3001
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczyny, ta kosmedika.com.pl to sprawdzony sklep? zamawial ktos tam pixie?
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 11:16   #3002
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

to jest bardzo ciekawe czemu maja taniej niz bezposrednio od producenta...
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:28   #3003
nez123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 707
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Zapytałam o to Panią Sylwie.
Odpowiedź.:
Firma Kosmedika zakupiła od nas produkty z bardzo wysokim rabatem.

rzeczywiście rabat musiał być duży, bo na zakupie 3 produktów zaoszczędzam ponad 20zł
nez123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 18:50   #3004
NaKrawedzi
Zakorzenienie
 
Avatar NaKrawedzi
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Moon
Wiadomości: 3 923
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

czyli można u nich kupować
__________________
NK- Natural Killer


Nakarm pieska



Wymienię
NaKrawedzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-28, 19:05   #3005
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

No to super odbiore sobie sama wiec juz w ogole fantastycznie Przetestowalam juz edm, blusche i jakna razie pixie wygrywa Jestem w trakcie kuracji retinoidami wiec skora jest kaprysna, a pixie fajnie sobie z nia radzi. Podklad swietnie wtapia sie ze skóra, nie tworzy maski i nie wazy sie. Na chwile obecna jestem zdecydowanie na tak

edit: mam formule Cover de Lux
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-30, 08:42   #3006
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dziewczęta, mam pytanko - czy któraś z was chciałaby się wymienić na próbki korektora? Mam nadmiarową probkę beżowego a potrzebuję potestować żółty...
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 00:51   #3007
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

ja mam z kolei takie dość dziwne pytanie..
szukam odcienia z pixie który będzie najbardziej zbliżony do l`oreal infailible w odcieniu miel/honey, to jest średni, ewidentnie ciepły beż, jak weszłam na allegro i zobaczyłam ilość odcieni pixie to zgłupiałam kompletnie, a bardzo bym chciała sobie dobrać jakiś... nawet nie wiem, które próbki zamówić..
Może ktoraś z Was mogłaby mnie chociaż mniej więcej naprowadzić?
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 07:19   #3008
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
ja mam z kolei takie dość dziwne pytanie..
szukam odcienia z pixie który będzie najbardziej zbliżony do l`oreal infailible w odcieniu miel/honey, to jest średni, ewidentnie ciepły beż, jak weszłam na allegro i zobaczyłam ilość odcieni pixie to zgłupiałam kompletnie, a bardzo bym chciała sobie dobrać jakiś... nawet nie wiem, które próbki zamówić..
Może ktoraś z Was mogłaby mnie chociaż mniej więcej naprowadzić?
Z drogeryjnej półki ciężko mi stwierdzić, ale sądzę, że opisy Ci pomogą, są naprawdę szczegółowe. Jak beże to popatrzeć w dział "typowe beże", tam są ciepłe i przygaszone, neutralne.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 09:03   #3009
przecinkowa
Przyczajenie
 
Avatar przecinkowa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

A ja czekam na mój podkład Pixie razem z pędzelem

Jak przetestuję to się podzielę opinią na temat sprawowania
przecinkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:14   #3010
gad
Rozeznanie
 
Avatar gad
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 726
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

eh, to zamówię z 10 próbek i będę testować, troszkę mnie to przeraża, wiem, że opisy są dokładne, nawet bardzo dokładne , i to mi trochę sprawę utrudnia właśnie, tam każdy odcień jest "ciut cieplejszy", "ciut chłodniejszy", z nutą brzoskwiniowo-złotą, z nutą bardziej złotą, ciepłą jednak nie za ciepłą itp itd nie mogę się w tym kompletnie odnaleźć
__________________
Wymienię nowy zestaw Dax Cosmetics,2kremy+2peeling i+maseczka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=504842

gad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 11:54   #3011
ciriness
Zadomowienie
 
Avatar ciriness
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 023
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Ja posłuchałam rad Pani Sylwi i zamówiłam kilka próbek właśnie, przy okazji zamówiłam sobie nowy pędzel, zobaczymy jak się będzie sprawował
Już się nie mogę doczekać
ciriness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 11:57   #3012
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
eh, to zamówię z 10 próbek i będę testować, troszkę mnie to przeraża, wiem, że opisy są dokładne, nawet bardzo dokładne , i to mi trochę sprawę utrudnia właśnie, tam każdy odcień jest "ciut cieplejszy", "ciut chłodniejszy", z nutą brzoskwiniowo-złotą, z nutą bardziej złotą, ciepłą jednak nie za ciepłą itp itd nie mogę się w tym kompletnie odnaleźć
Chi chi, a na końcu i tak nic nie będziesz wiedzieć. Wybieraj pod kolor szyi. Miłych testów.
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 16:03   #3013
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Hmm... Od pół roku (albo dłużej?) mam korektory żółty i beżowy - robiłam do nich podchody z każdej strony i na wszystkie znane mi sposoby: pod podkład (mineralny), na podkład, bez podkładu, utrwalane pudrem (Kiss of Sun, bambusowym lub perłowym) i nie, łączone od razu w jedną masę i nakładane pod oczy i tez nakładane warstwami, paluchem i pędzelkami, na 3 różne żele pod oczy i na bardziej tłuste kremy, także bez niczego, nawet używałam podkładu tradycyjnego (z niejakim obrzydzeniem) i też nic!

Nie mam już siły - moja skóra nie kocha tych korektorów Mam spooore cienie pod oczami, ale ten odcień żółci jakoś sprawia, że wyglądam na chorą, a beż jest różowawy i też nie robi mi dobrze. Do zaczerwienionych płatków nosa się nie nadają, bo momentalnie spływają i zbierają się grubaśną linią w załamaniu skóry u nasady nosa.
Już wybaczyłabym im ten brak zastosowania na nos, ale pod oczami to one mi dodają 10 jak nie 15 lat! Wyglądam tragicznie, zbierają się w zmarszczkach, podkreślają, a nawet tworzą mi więcej załamań powieki dolnej niż mam Kończymy ten nieudany związek, już szkoda moich oczu męczyć

Mam tylko nadzieję, że pojawią się korektory Pixie w formie proszkowej, bo np. EDM-owe nie robiły mi w ogóle krzywdy...
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 20:49   #3014
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez gad Pokaż wiadomość
eh, to zamówię z 10 próbek i będę testować, troszkę mnie to przeraża, wiem, że opisy są dokładne, nawet bardzo dokładne , i to mi trochę sprawę utrudnia właśnie, tam każdy odcień jest "ciut cieplejszy", "ciut chłodniejszy", z nutą brzoskwiniowo-złotą, z nutą bardziej złotą, ciepłą jednak nie za ciepłą itp itd nie mogę się w tym kompletnie odnaleźć
10? Tak dużo raczej nie trzeba, a nawet się pogubisz
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:03   #3015
Zlamalazla
Raczkowanie
 
Avatar Zlamalazla
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 51
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witam
Ja po 10 próbkach Cover de Luxe jestem w kropce. Okazało się że poziom 2 to w ogóle nie moja półka, 1 jest w miarę dobry, ale moja szyja i reszta ciała jest jeszcze jaśniejsza. Drogie wizażanki czy wy dobieracie odcień do koloru szyi czy buzi? Co gorsza cera jest różowa (naczynka, tonacja chłodna), a reszta ciała blada ale jakaś taka lekko żółtawa, nie wiem jak ja coś dobiorę do tego .Kolejna sprawa to pixie idealnie podkreśla moje suche skórki. Czy myślicie, że zmiana formuły na tą mniej kryjącą mogłaby zmniejszyć problem? Nawilżam, peelinguje, olejuje a problem nie znika. A tak bardzo chciałabym, by te minerałki były dla mnie.
__________________
akcja minimalizacja

Zlamalazla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-01, 23:30   #3016
Pestka6
Raczkowanie
 
Avatar Pestka6
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Hmm... Od pół roku (albo dłużej?) mam korektory żółty i beżowy - robiłam do nich podchody z każdej strony i na wszystkie znane mi sposoby: pod podkład (mineralny), na podkład, bez podkładu, utrwalane pudrem (Kiss of Sun, bambusowym lub perłowym) i nie, łączone od razu w jedną masę i nakładane pod oczy i tez nakładane warstwami, paluchem i pędzelkami, na 3 różne żele pod oczy i na bardziej tłuste kremy, także bez niczego, nawet używałam podkładu tradycyjnego (z niejakim obrzydzeniem) i też nic!

Nie mam już siły - moja skóra nie kocha tych korektorów Mam spooore cienie pod oczami, ale ten odcień żółci jakoś sprawia, że wyglądam na chorą, a beż jest różowawy i też nie robi mi dobrze. Do zaczerwienionych płatków nosa się nie nadają, bo momentalnie spływają i zbierają się grubaśną linią w załamaniu skóry u nasady nosa.
Już wybaczyłabym im ten brak zastosowania na nos, ale pod oczami to one mi dodają 10 jak nie 15 lat! Wyglądam tragicznie, zbierają się w zmarszczkach, podkreślają, a nawet tworzą mi więcej załamań powieki dolnej niż mam Kończymy ten nieudany związek, już szkoda moich oczu męczyć

Mam tylko nadzieję, że pojawią się korektory Pixie w formie proszkowej, bo np. EDM-owe nie robiły mi w ogóle krzywdy...


mam ten sam problem , włazi okropnie w załamania skóry, a jak przypudruję żeby nie świecić sie to wyglądam tragicznie wysusza mi strasznie skórę. jeszcze jak nałoże na krem Babydream wygląda jako tako ale wkurza mnie to świecenie
Pestka6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:49   #3017
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Zlamalazla Pokaż wiadomość
Witam
Ja po 10 próbkach Cover de Luxe jestem w kropce. Okazało się że poziom 2 to w ogóle nie moja półka, 1 jest w miarę dobry, ale moja szyja i reszta ciała jest jeszcze jaśniejsza. Drogie wizażanki czy wy dobieracie odcień do koloru szyi czy buzi? Co gorsza cera jest różowa (naczynka, tonacja chłodna), a reszta ciała blada ale jakaś taka lekko żółtawa, nie wiem jak ja coś dobiorę do tego .Kolejna sprawa to pixie idealnie podkreśla moje suche skórki. Czy myślicie, że zmiana formuły na tą mniej kryjącą mogłaby zmniejszyć problem? Nawilżam, peelinguje, olejuje a problem nie znika. A tak bardzo chciałabym, by te minerałki były dla mnie.
Ja dobieram do szyi i dekoltu.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 07:56   #3018
efelka
Rozeznanie
 
Avatar efelka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 621
GG do efelka
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Zlamalazla Pokaż wiadomość
Witam
Ja po 10 próbkach Cover de Luxe jestem w kropce. Okazało się że poziom 2 to w ogóle nie moja półka, 1 jest w miarę dobry, ale moja szyja i reszta ciała jest jeszcze jaśniejsza. Drogie wizażanki czy wy dobieracie odcień do koloru szyi czy buzi? Co gorsza cera jest różowa (naczynka, tonacja chłodna), a reszta ciała blada ale jakaś taka lekko żółtawa, nie wiem jak ja coś dobiorę do tego .Kolejna sprawa to pixie idealnie podkreśla moje suche skórki. Czy myślicie, że zmiana formuły na tą mniej kryjącą mogłaby zmniejszyć problem? Nawilżam, peelinguje, olejuje a problem nie znika. A tak bardzo chciałabym, by te minerałki były dla mnie.
Hej, ja mam dokładnie to samo!! ja bym dobrała taki, żeby był neutralny na buzi (ani różowy, ani bardzo żółty)- jeśli nawet wezmę tak jasny jak szyja to wyglądam na chorą jakąś.. strasznie bladą. A jeśli masz suche skórki to używaj wg mnie mniej olejów, ale kremów nawadniających, pij więcej wody i jak się da - nawilżaj powietrze. Bardzo prawdopodobne, że po okresie grzewczym minerały będą ok!
__________________
The planet is fine.The people are fucked.



___________________
efelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 09:59   #3019
Pestka6
Raczkowanie
 
Avatar Pestka6
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

mnie też minerałki wysuszały i pomógł mi ten krem https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ja.html&next=1 a na noc coś mocno nawilżającego własnej roboty
Pestka6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-02, 12:08   #3020
cirill666
Raczkowanie
 
Avatar cirill666
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 67
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Zlamalazla Pokaż wiadomość
Witam
Ja po 10 próbkach Cover de Luxe jestem w kropce. Okazało się że poziom 2 to w ogóle nie moja półka, 1 jest w miarę dobry, ale moja szyja i reszta ciała jest jeszcze jaśniejsza. Drogie wizażanki czy wy dobieracie odcień do koloru szyi czy buzi? Co gorsza cera jest różowa (naczynka, tonacja chłodna), a reszta ciała blada ale jakaś taka lekko żółtawa, nie wiem jak ja coś dobiorę do tego .Kolejna sprawa to pixie idealnie podkreśla moje suche skórki. Czy myślicie, że zmiana formuły na tą mniej kryjącą mogłaby zmniejszyć problem? Nawilżam, peelinguje, olejuje a problem nie znika. A tak bardzo chciałabym, by te minerałki były dla mnie.
Odcień dobieram pod kolor szyi. Na początku też myślałam, że jestem strasznie blada ale to złudzenie, pewnie używałaś do tej pory źle dobranych podkładów.Mówię to z własnego doświadczenia. Co do formuły to hmmm próbuj. Mam również czerwoną, naczyniową itd skórę, i wybrałam odcienie oliwkowe. Dobór odpowiedniego podkładu jest trudny i długotrwały ale WARTO
cirill666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:32   #3021
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Czesc dziewczyny
Mineralow uzywam od niedawna, bo od poczatku grudnia. Jestem z nich bardzo zadowolona, w koncu nie czuje, ze mam na buzi maske. Na ten moment najlepiej sprawuje sie u mnie Clinique Almost Powder w kolorze 02 Neutral Fair. Bardzo ladnie sie rozprowadza i nie swiece sie po nim jak zarowka. Dzieki wymiance mialam okazje przetestowac EDM w kolorze Fairy Light Neutral i bylam z niego zadowolona. Zastanawiam sie teraz nad BareMinerals, ale wczesniej moze wlasnie Pixie? Mam pedzelek typu Flat Top, ale piore go dosc czesto i tak sobie pomyslalam, ze przydalby sie jeszcze jeden. Weszlam na allegro z mysla zakupu pedzelka z pixie i 3 probek podkladu w zestawie, ale widze ze nie ma obecnie tej opcji. Moze wiecie, czy jeszcze bedzie???

Czy znalazlaby sie, jakas mila duszyczka, ktora podpowiedzialaby mi, jakie kolorki z pixie bylyby dla mnie dobre? Bede wdzieczna

Edytowane przez wani
Czas edycji: 2011-02-02 o 20:34
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:42   #3022
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

wani, coś zniknely mineraly pixie a wlasnie mialam zamawiac. Chyba ze zacznie dzialac sklep online na stronie pixie.

uzywalam z EDM odcienia FLN i mi obecnie pasuje odcien Elette 2, czyli typowy cieply bez (nie pamietam dokladnego okreslenia) mimo ze to dwójka, jest naprawde jasny, taki w sam raz. Naturalny, bez pomaranczowych czy oliwkowych tonow. Pasuja mi jeszcze 2-3 inne, ale zniknely z allegro i nie pamietam nazwy

w pixie najbardziej lubie idealnie dopasowany kolor
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 20:45   #3023
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

jeśli z Edm pasuje ci fairy light neutral to wypróbuj calistę.. Ogólnie zwróc uwagę na odcienie neutralne. Ja mam Calistę 2 i porównując dzisiaj na dłoni jest ciut ciemniejsza od fairy light neutral wiec może 1 byłaby ok


Calista - typowy neutralny, ziemisty kolor bez zdecydowanych tonów (kolorystyka typu Fairly Light Neutral w EDM)
Breena - bardzo zbliżony do "Calista", ale nieco bardziej „przygaszony”, z odrobinę większą ilością oliwkowych tonów
Ayperi - neutralny kolor, z oliwkowymi tonami
Tinkerbell - neutralna "oliwka"; w stosunku do Ayperi ma jeszcze więcej oliwkowych tonów
Ailive - neutralny i bardzo chłodny, przygaszony beż, ze sporą ilością niebieskich i różowych tonów
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:20   #3024
kawa.
Raczkowanie
 
Avatar kawa.
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: gdynia
Wiadomości: 363
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
[...] Dzieki wymiance mialam okazje przetestowac EDM w kolorze Fairy Light Neutral i bylam z niego zadowolona. Zastanawiam sie teraz nad BareMinerals, ale wczesniej moze wlasnie Pixie? [...]
Czy znalazlaby sie, jakas mila duszyczka, ktora podpowiedzialaby mi, jakie kolorki z pixie bylyby dla mnie dobre? Bede wdzieczna
Używałam Fairly Light Neutral i z Pixie pasuje mi najbardziej Calista - używam na poziomie 3 formuła Natural Finish, ale 2 chyba bardziej jasnością odpowiada. Również używałam Breena 3 Cover de Luxe, ale jest jakby bardziej żółtawy i z lekka różowawy? Też ładny, dobrze maskuje zaczerwienienia.

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
[...]
uzywalam z EDM odcienia FLN i mi obecnie pasuje odcien Elette 2, czyli typowy cieply bez (nie pamietam dokladnego okreslenia) mimo ze to dwójka, jest naprawde jasny, taki w sam raz. Naturalny, bez pomaranczowych czy oliwkowych tonow. Pasuja mi jeszcze 2-3 inne, ale zniknely z allegro i nie pamietam nazwy
Ojjj, Elette 2 na mnie był mega pomarańczowy! Przecież to ciepły beż, a FLN to szarawy przykurzony neutralny kolor.
Radzę spróbować odcieni przede wszystkim z gamy neutralnych, tak jak podała CruelOrchid
kawa. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:44   #3025
apewu
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Centrum Polski
Wiadomości: 1 961
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
wani, coś zniknely mineraly pixie a wlasnie mialam zamawiac. Chyba ze zacznie dzialac sklep online na stronie pixie.

uzywalam z EDM odcienia FLN i mi obecnie pasuje odcien Elette 2, czyli typowy cieply bez (nie pamietam dokladnego okreslenia) mimo ze to dwójka, jest naprawde jasny, taki w sam raz. Naturalny, bez pomaranczowych czy oliwkowych tonow. Pasuja mi jeszcze 2-3 inne, ale zniknely z allegro i nie pamietam nazwy

w pixie najbardziej lubie idealnie dopasowany kolor
Pewnie na dniach Pani Sylwia coś wstawi na all.
Też używam Elette 2, ale mam też Aubrey 2 i Breena 2, które też mi odpowiadają.
apewu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-02, 21:51   #3026
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez kawa. Pokaż wiadomość
Ojjj, Elette 2 na mnie był mega pomarańczowy! Przecież to ciepły beż, a FLN to szarawy przykurzony neutralny kolor.
Radzę spróbować odcieni przede wszystkim z gamy neutralnych, tak jak podała CruelOrchid
wlasnie jak zobaczylam wpis CruelOrchid, to pomyslalam czy ze mna cos nie tak te co podała są szare, ziemiste, oliwkowe, wyglądałam w nich jak chora. Moze nie zmienilam naklejki na opakowaniu, zawsze kupuje refill elette, byc moze mam poziom 1.

caliste mialam, kojarze

powaznie, FLN z EDM wtapial się idealnie, tak samo jak Ellette (chociaz porownujac, Elette jest zdecydowanie bardziej cieply) jednak wszystko zalezy od skory. Wani, mam dziwna skore, posluchaj CruelOrchid u mnie FLN byl cieplym bezem
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2011-02-02 o 21:53
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 10:05   #3027
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Dzieki dziewczyny... zrobie jak mowicie, zamowie kilka testerow kolorkow, o ktorych mowa i sprawdze co u mnie sprawdza sie najlepiej. Myslicie, ze lepiej numerek 1, czy 2?

Mam nadzieje, ze niedlugo pojawi sie, jakas aukacja z pedzlem i testerkami
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 22:36   #3028
Moniabunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Witam, mam troszku dziwne pytanie Powiedzcie mi proszę, czy to opakowanie na puder z Pixie jest trwałe? Tzn czy się obrazek ściera? Bo zastanawiam się czy kupić pełnowymiarowe opakowanie (bardzo mi się podoba), ale jednak taniej wychodzi kupno 7 próbek
Moniabunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-03, 23:09   #3029
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Cytat:
Napisane przez Moniabunia Pokaż wiadomość
Witam, mam troszku dziwne pytanie Powiedzcie mi proszę, czy to opakowanie na puder z Pixie jest trwałe? Tzn czy się obrazek ściera? Bo zastanawiam się czy kupić pełnowymiarowe opakowanie (bardzo mi się podoba), ale jednak taniej wychodzi kupno 7 próbek
Ale to opakowanie to zawiera chyba wiecej niz 7 probek.
Poza tym moje jest trwale, nic sie nie starlo.
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-04, 09:12   #3030
Moniabunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Pixie Cosmetics, czyli nasze polskie minerałki :)

Fakt, troszku źle obliczyłam Ale i tak bardziej się opłaca jak dla mnie, ponieważ pomimo mojego sędziwego wieku maluje się tylko od czasu do czasu i pewnie między czasie coś innego mi się spodoba. Ale to opakowanie jest śliczne!! Dziękuję za odpowiedź.
Moniabunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-29 13:42:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.