Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-20, 15:43   #31
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Ja dziś będę farbowała Color&Soin kolorem Ciemny blond (sprawdzę potem numer, wiem, że z poziomu 6).

Natomiast zamiast tego aktywatora farby będę używać aktywatora 1,9%
__________________
Mój styl i nowości w świecie mody na: www.fjetaime.wordpress.co m

Wymiana ciuchów:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=558820
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 20:22   #32
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez moniqqqqq Pokaż wiadomość
Ja mam inne zdanie na temat różnic miedzy Color&Soin i Biokapu. Nie uważam żeby Color&Soin bardziej niszczyły włosy, wręcz przeciwnie. Color&Soin jeśli chodzi o mnie i moja kolezanke,a uzywamy ta farbe obydwie nie niszczy nam włosów prawie w ogóle. Natomiast jesli chodzi o Biokap- uważam że w wiekszym stopniu wpływa na gorsza kondycje wlosów(jesli chodzi o mnie). Kolory w C&S sa zgodne z paleta kolorow,a nie tak jak w Bokap wychodza duzo ciemniejsze, co jest irytujące...Mnie osobiscie Biokap uczulal- potworne swedzenie skóry głowy. No i oczywiscie jest róznica w cenie C&S jest troche tańsza niż B.- ja nie lubie przepłacac,tymbardziej jesli mam do wyboru farby o podobnych własciwosciach,a odpowiedniejsza i zdrowsza dla mnie okazala sie Color&Soin.
Ile osób...tyle opinii na temat różnic...
Etam litości stosuję Biokap od wprawie roku jest bardzo dobra farbą pierwszy raz miałam swędzenie i pieczenie ale więcej nie i to z tego pytałam znajomych to tylko u mnie było! A C&C nie ma nawet jasnego składu wypisanego zero informacji , przedstawiciel tej firmy pisał na tym forum nie potrafił nic wyjaśnić. Patrzyłam na tę farbę w aptece w centrum Warszawy ale ma różnice w składzie w jednym jest mocznik w drugim nie tzn jeden kolor ma właściwości nawilżające a drugi nie ? jak to rozumieć. Może ktoś wytłumaczy? Jak już mam kupić to wolę Biokap lub Sanontin przynajmniej wszystko opisane jest.

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Ja dziś będę farbowała Color&Soin kolorem Ciemny blond (sprawdzę potem numer, wiem, że z poziomu 6).

Natomiast zamiast tego aktywatora farby będę używać aktywatora 1,9%
nie robiłabym tego bo jak dostaniesz uczulenie to nawet nic nie będziesz mogła zarzucić producentowi
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 22:01   #33
moniqqqqq
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

[QUOTE=leosia80;30691525]Etam litości stosuję Biokap od wprawie roku jest bardzo dobra farbą pierwszy raz miałam swędzenie i pieczenie ale więcej nie i to z tego pytałam znajomych to tylko u mnie było!


To ja Ci mogę napisać litości! Chyba mam prawo do własnego zdania? A jak widać nie tylko ja narzekam na Biokap bo grono osób niezadowolonych jest dużo większe- wystarczy poczytac opinie czy recenzje i wszystko jest jasne....

Co do składu to dlaczego wypisujesz takie bzdury i wprowadzasz ludzi w błąd? Nie wiem czy robisz to celowo czy nie,ale robisz,a to nieładnie. A wiem bo używam Color&Soin od prawie roku.
Jak pisałam w kilku postach wyżej mocznika nie ma w samej farbie-żadnej!jest natomiast w saszetce balsamu,ktory stosuje sie po nałozeniu i zmyciu farby. Natomiast co do samego składu farb-nie wiem czy sobie to wymyślilaś czy nie ale wszystko jasno jest wypisane na opakowaniu, mało tego na stronie internetowej tych farb jest również dokładnie podany skład farb! A to, że niektóre nazwy składnikow się róznia to normalne bo to różne pochodne tych samych substancji i tak być musi z racji tego,że każdy kolor jest inny. Myslisz ze kolor czarny i np. platynowy blond (oprocz skladnikow bazowych)robi sie z takich samych substancji?Chyba to logiczne ze jest to niemożliwe!
moniqqqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 20:02   #34
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez moniqqqqq Pokaż wiadomość

[/COLOR]
To ja Ci mogę napisać litości! Chyba mam prawo do własnego zdania? A jak widać nie tylko ja narzekam na Biokap bo grono osób niezadowolonych jest dużo większe- wystarczy poczytac opinie czy recenzje i wszystko jest jasne....

Co do składu to dlaczego wypisujesz takie bzdury i wprowadzasz ludzi w błąd? Nie wiem czy robisz to celowo czy nie,ale robisz,a to nieładnie. A wiem bo używam Color&Soin od prawie roku.
Jak pisałam w kilku postach wyżej mocznika nie ma w samej farbie-żadnej!jest natomiast w saszetce balsamu,ktory stosuje sie po nałozeniu i zmyciu farby. Natomiast co do samego składu farb-nie wiem czy sobie to wymyślilaś czy nie ale wszystko jasno jest wypisane na opakowaniu, mało tego na stronie internetowej tych farb jest również dokładnie podany skład farb! A to, że niektóre nazwy składnikow się róznia to normalne bo to różne pochodne tych samych substancji i tak być musi z racji tego,że każdy kolor jest inny. Myslisz ze kolor czarny i np. platynowy blond (oprocz skladnikow bazowych)robi sie z takich samych substancji?Chyba to logiczne ze jest to niemożliwe!
Nie różnic się musi tylko barwnik a nie skład !

A w ogóle uważam, że jesteś PRACOWNIKIEM tej firmy bo cały czas oczerniasz inne firmy !
Przejrzałam skład w 2 farbach nawet w tym wątku przewija się pytania stąd ta nie jasność!!!! Ale jak będziesz mieć wolną chwile przejrzy skład!

Edytowane przez leosia80
Czas edycji: 2011-11-28 o 08:10
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 16:55   #35
moniqqqqq
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Przed napisaniem poprzedniego postu własnie przejrzałam skład na stronie internetowej, bo nigdy nie wypowiadam się na temat czegoś-czego nie jestem pewna i czego nie znam-to jest moja podstawowa zasada!
I kolejna bzdura,która mnie rozsmieszyła to to, że oczerniam inne firmy...Czy wyrazanie swojej opini,ktora może być pozytywna lub negatywna to oczernianie firmy?Ja tylko wyraziłam swoje zdanie na temat konkretnego produktu Biokap,z ktorego nie byłam zadowolona(zreszta nie tylko ja) i dlatego zmieniłam na C&S. A negowanie czyichs obiektywnych opini przez Ciebie jest nie na miejscu,ponieważ każdy ma prawo do wyrażania własnego zdania/opinii tymbardziej, że ja używałam obu farb. Dlatego to ja moge podejrzewać,że Ty pisząc nieprawde o jednej farbie,a wychwalajac jednoczesnie druga wydajesz się być conajmniej podejrzana.

Co do składu to na stronie www masz wypisane wszystkie składniki farb i pokaż mi gdzie są te niejasności?-w których farbach Twoim zdaniem jest mocznik ,a w których nie-jak uparcie piszesz,nawet po tym jak zostało to już na forum przeze mnie wcześniej wyjaśnione!
moniqqqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 20:57   #36
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez monika_wiss Pokaż wiadomość
Ja dziś będę farbowała Color&Soin kolorem Ciemny blond (sprawdzę potem numer, wiem, że z poziomu 6).

Natomiast zamiast tego aktywatora farby będę używać aktywatora 1,9%
Monika, daj proszę znać jak Ci wyszło.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-29, 21:08   #37
EKSPEDYTKA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez leosia80 Pokaż wiadomość
znawcą nie jestem ale masz rację brzmi obrzydliwie chemicznie. Jedyne co wyczytałam że jest mocznik i soja ekaliptus, rozmaryn ile ona kosztuje?
http://www.halat.pl/kosmetyki.html

nie trzeba byc chemikiem,ta strona wyjaśni słowo napisane z dużej litery w składzie tej farby
moim zdaniem nie ma nieszk0dliwych farb do włosów a ten składnik jest szczególnie szkodliwy i zabroniony do stosowania przez UE ale producenci maja takie zakazy gdzies
Trzeba by chodzić z takim wykazem na zakupy ale komu się chce ? - i ONI o tym dobrze wiedzą
EKSPEDYTKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-30, 18:30   #38
moniqqqqq
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 12
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

No i wnioskując z tej listy widać dokładnie,że w Color&Soin nie ma żadnej substancji,która jest zakazana i szkodliwa.

Co więcej- na stronie www C&S napisane jest "Sprzedaż farb Color&Soin ....na podstawie pisma Głównego Inspektora Farmaceutycznego p. Zofii Ultz z dnia 30.03.2010 informującego że "kosmetyk o nazwie Color&Soin (trwała farba do włosów z ekstraktami roślin) ....zgodnie z Prawem Farmaceutycznym, "kosmetyk -farba do włosów o nazwie Color&Soin może być przedmiotem obrotu w hurtowniach farmaceutycznych, aptekach oraz punktach aptecznych". A jako osoba dość obeznana w farmacji,wiem, że jeżeli produkt dopuszczony jest przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego to nie ma takiej możliwości, żeby zawierał jakikolwiek składnik,który jest zabroniony w UE. A mając takie dopuszczenie to chyba jasne, że wyklucza ono szkodliwe i zabronione składniki. Natomiast co do innych farb niewiem, nie wypowiadam się ,ale chociaż skład Sanotintu jest podobnie jak w C&S wyraznie wypisany na ich stronie,a w Biokapie wypisane są tylko te roślinne składniki-także tam zerowe info o pełnym składzie farby,a chemiczne substancje na bank też tam są.
moniqqqqq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 19:39   #39
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez moniqqqqq Pokaż wiadomość
No i wnioskując z tej listy widać dokładnie,że w Color&Soin nie ma żadnej substancji,która jest zakazana i szkodliwa.

Co więcej- na stronie www C&S napisane jest "Sprzedaż farb Color&Soin ....na podstawie pisma Głównego Inspektora Farmaceutycznego p. Zofii Ultz z dnia 30.03.2010 informującego że "kosmetyk o nazwie Color&Soin (trwała farba do włosów z ekstraktami roślin) ....zgodnie z Prawem Farmaceutycznym, "kosmetyk -farba do włosów o nazwie Color&Soin może być przedmiotem obrotu w hurtowniach farmaceutycznych, aptekach oraz punktach aptecznych". A jako osoba dość obeznana w farmacji,wiem, że jeżeli produkt dopuszczony jest przez Głównego Inspektora Farmaceutycznego to nie ma takiej możliwości, żeby zawierał jakikolwiek składnik,który jest zabroniony w UE. A mając takie dopuszczenie to chyba jasne, że wyklucza ono szkodliwe i zabronione składniki. Natomiast co do innych farb niewiem, nie wypowiadam się ,ale chociaż skład Sanotintu jest podobnie jak w C&S wyraznie wypisany na ich stronie,a w Biokapie wypisane są tylko te roślinne składniki-także tam zerowe info o pełnym składzie farby,a chemiczne substancje na bank też tam są.
Wiesz, nie chciałam się wypowiadać na ten temat, ale muszę napisać, bo uważam, ze Twoje posty, mimo że "pochwalne", szkodzą ogólnie i tej farbie, którą my tu opisujemy, i Wizażankom, które wahają się, czy skorzystać. Wizaż służy do wypowiedzi osób niezwiązanych handlowo z produktami, natomiast wszelkie peany na cześć jednego ( i tylko jednego) produktu czy marki są traktowane jako reklama i nie są tu dopuszczalne. Farba jest fajna, ale jak wszystko ma minusy. Ty każdy minus opisywany tu przez nas podważasz, masz może argumenty, ale nic w przyrodzie nie jest bezwarunkowo "ach" i "och". Twoje posty brzmią na tyle niewiarygodnie, że ostatecznie mogą zniechęcać do zakupu farby, bo Wizażanki są czujne i baaardzo czułe na kryptoreklamę. Zwłaszcza jeśli ktoś ma na koncie 11 wpisów i wszystkie dokładnie na ten sam temat. Sądzę, że dla tej biednej farby lepiej jednak by było, żebyś nie zbijała każdego argumentu czy sugestii innych użytkowniczek czy też dziewczyn planujących zakup. Ja jej używam - już kilka pudełek zużyłam - ale nie twierdzę, że jest najlepsza pod słońcem i pozbawiona minusów - opisałam je wyżej. Warto dzielić się całą wiedzą, a nie tylko jej częścią, a to na pewno pomoże przede wszystkim Wizażankom (bo pomaganie produktom nie jest naszym celem!!!!).
Pozdrawiam serdecznie.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2011-11-30 o 19:52
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 12:01   #40
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Joasia Be Pokaż wiadomość
Wiesz, nie chciałam się wypowiadać na ten temat, ale muszę napisać, bo uważam, ze Twoje posty, mimo że "pochwalne", szkodzą ogólnie i tej farbie, którą my tu opisujemy, i Wizażankom, które wahają się, czy skorzystać. Wizaż służy do wypowiedzi osób niezwiązanych handlowo z produktami, natomiast wszelkie peany na cześć jednego ( i tylko jednego) produktu czy marki są traktowane jako reklama i nie są tu dopuszczalne. Farba jest fajna, ale jak wszystko ma minusy. Ty każdy minus opisywany tu przez nas podważasz, masz może argumenty, ale nic w przyrodzie nie jest bezwarunkowo "ach" i "och". Twoje posty brzmią na tyle niewiarygodnie, że ostatecznie mogą zniechęcać do zakupu farby, bo Wizażanki są czujne i baaardzo czułe na kryptoreklamę. Zwłaszcza jeśli ktoś ma na koncie 11 wpisów i wszystkie dokładnie na ten sam temat. Sądzę, że dla tej biednej farby lepiej jednak by było, żebyś nie zbijała każdego argumentu czy sugestii innych użytkowniczek czy też dziewczyn planujących zakup. Ja jej używam - już kilka pudełek zużyłam - ale nie twierdzę, że jest najlepsza pod słońcem i pozbawiona minusów - opisałam je wyżej. Warto dzielić się całą wiedzą, a nie tylko jej częścią, a to na pewno pomoże przede wszystkim Wizażankom (bo pomaganie produktom nie jest naszym celem!!!!).
Pozdrawiam serdecznie.
Zgadzam się ja chcę znać tylko skład jestem alergikiem i jakoś widzę różnice w składzie może dla tego że się nie znam. ale posty monigg bardzo agresywne według mnie. Ostatnio ufarbowałam włosy L'orealem i bardzo żałuje ale nie twierdzę że farba jest zła tylko dla mnie jest zła bo coś mnie uczuliło dzięki czemu mam łupiesz i wypadają mi włosy ( z tym ostatnim na farbę do końca nie zwalam) . Tą farbę tylko przeglądałam i sugeruje się opinią Joasi bo więcej nikt nie napisał o Sanontinie i Biokap jest masa postów róznych pozytywnych i negatywnych można wywnioskować
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-01, 21:17   #41
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Leosiu, mam w szafie pudełko C&S i mogę wpisać znów skład, choć raz to robiłąm, ale sama porównasz do tego co wcześniej pisałam (to było kilka pudełek temu) i zobaczymy, czy faktycznie są jakieś różnice. Ale dziś tego nie zrobię, bo już nie mam czasu. Edytuję mój post po niedzieli i dopiszę ten skład - nawet z czystej ciekawości. Ale z tego, co piszesz, to masz solidne alergię i musisz być ostrożna przy farbowaniu włosów, bo w farbach jest tyle chemii, ze szok. Najmniej chemiczna wydaje mi się Sanotint, zwłaszcza skład rozjaśniacza jest bardzo przyjazny jak na tak agresywną formę farbowania. Ale to już temat na inny wątek.
Wczoraj fryzjerka powiedziała mi, że mam włosy w zupełnie dobrej kondycji, gdzie mi się wydawało, że są mocno zniszczone, więc może jednak "Color & Soin" ich wcale tak mocno nie niszczy. A używam farby tej od lipca co 5 tygodni. No i blondy, więc dość mocno rozjaśniam.
Nie chcę monologować na temat tej farby, bo też wyjdzie na to, że robię kryptoreklamę, więc jak już zamieszczę skład tego pudełka, które mam w domu, zamilknę jak grób
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-02, 11:59   #42
leosia80
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 161
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Joasiu bardzo proszę bo już się bo na prawdę widzę różnicy ale to możliwe tez przy tłumaczeniach bo zawsze coś innego jednak myślę żeby dać te składy do znających się na tym wizażanek. Dziewczyny znają się na chemii i wytłumaczą wszystko jak zamieścisz to ja poszukam inny skład Sanontinu i Biokap i wyśle z prośba na forach chemicznych może jakaś dobra duszyczka pomoże
leosia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-02, 13:40   #43
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cześć dziewczyny. Na razie jestem tutaj laikiem ale chcialam zasiegnac waszej rady. Dotychczas farbowalam wlosy henna ale od pol roku juz nie, a znowu przymierzam sie do odswiezenia swojego koloru wlosow przed sylwkiem. Widzialam ostatnio w aptece ta farbe a wczesniej jeszcze 2 inne-wlasnie sanotint i biokap. Ale chcialabym wybrac ta najbardziej naturalna z naturalnych wg skladu. Sklad Color&soin widze ze jest tutaj podany i na stronie tez ,sklad sanotint jest tez na stronie tych farb,ale nie widze pelnego skladu tej trzeciej farby,szukalam tez na stronie ale nie udalo mi sie nic znalezc. Poszperam jeszcze,moze cos znajde.
Zapytam jeszcze tez na watku biokap,moze ktos tam bedzie wiedzial.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 20:54   #44
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Składy farby podane na pudełku (mam w szafce oba odcienie).
Odcień 10A:
PEG-2 Oleamine, Aqua purificata, cocamide DEA, Alcohol denat, propylene glycol, ethanolamine, oleic acid, sodium sulfite, tetrasodium EDTA, hydrolyzed vegetable protein (Triticum vulgare, soy, corn, avena sativa), sodium erythorbate, p-PHENYLENEDIAMINE, 4-chlororesorcinol, 2-methylresorcinol,2-amino-4-hydroxyethylaminoanisole sulfate, N,N-BIS(2-hydroxyethyl)-p-phenylenediamine sulfate

Utrwalacz: Aqua purificata, hydrogen peroxide, cetyl alcohol, laureth-3, ceteareth-20, oxyquinolone sulfate.

Odżywka: aqua, quaternium - 83, rosmarinus officinalis, imidazolidinyl urea, eucalyptus globulus

Odcień 8A:
PEG-2 Oleamine, Aqua purificata, cocamide DEA, Alcohol denat, propylene glycol, ethanolamine, oleic acid, sodium sulfite, tetrasodium EDTA, hydrolyzed vegetable protein (Triticum vulgare, soy, corn, avena sativa), sodium erythorbate, p-PHENYLENEDIAMINE, 4-chlororesorcinol, 2-methylresorcinol,2-amino-4-hydroxyethylaminoanisole sulfate, N,N-BIS(2-hydroxyethyl)-p-phenylenediamine sulfate, m-Aminophenol

Utrwalacz: Aqua purificata, hydrogen peroxide, cetyl alcohol, laureth-3, ceteareth-20, oxyquinolone sulfate.

Odżywka: aqua, quaternium - 83, rosmarinus officinalis, imidazolidinyl urea, eucalyptus globulus

Jak widać skąd niemal identyczny pomiędzy 10A i 8A (różnią się tylko tym pogrubionym skąłdnikiem), natomiast identyczny z tym, który zamieściłam kilka postów wstecz.
Tylko proszę, nie piszcie, ze odżywka ma mocznik, bo imidazolidinyl urea niewiele ma z nim wspólnego.
O wielu składnikach można poczytać u Różańskiego - właśnie o imidazolidinyl urea, laureth-3, SLS, EDTA itd. Nic fajnego, ale chodzi nam tu raczej o porównanie pomiędzy farbami Biokap, C&S i Sanotint niż stweirdzenie, ze zawierają szkodliwe substancje, no bo to nie ulega wątpliwości.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464

Edytowane przez Joasia Be
Czas edycji: 2011-12-08 o 21:01
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-12, 22:08   #45
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

[QUOTE=Joasia Be;30959902

.....ale chodzi nam tu raczej o porównanie pomiędzy farbami Biokap, C&S i Sanotint niż stweirdzenie, ze zawierają szkodliwe substancje, no bo to nie ulega wątpliwości.[/QUOTE]


Dokładnie, ale po składach farb można wywnioskowac(ja narazie tylko po skladach wnioskuje-jeszcze nie uzywalam zadnej z firm) , ktora ma najmniej chemii w sobie,jest najmniej szkodliwa i tym samym ma najmniej alergenow.

A wiec wklejam sklad Biokap(przekopiowany z innego forum):
Pełny skład Nutricolor Pomarańczowej

KREM KOLORYZUJĄCY

SKŁADNIKI: Woda, kwas stearynowy, amidy koksowe, aminoetanol, alkohol cetylowy, gliceryna, kwas stearynowy, alkohol stearylowy, kwas askorbinowy, kwas palmitynowy, Ditionian sodu, glikol propylenowy, N,N-bis(2-hydroksyetylo)glicynian sodu, nitrylotrioctan trisodu, olej arganowy, Tetradekanol, Siarczan sodu, 4,4-dimetyloksazolidyna, kwas adypinowy, hydrolizaty proteinowe kiełków pszenicy, hydrolizaty proteinowe soi, hydrolizaty proteinowe owsa, hydrolizaty proteinowe ryżu, kwas 1,2,3-propanotrikarboksylowy, kwas propanowy, 2-hydroksy-, salicylan tridecylu, Perfumy/substancja zapachowa, alfa-izometylojonon, limonen, gliceryna, linalol (1,6-oktadien-3-ol, 3,7-dimetyl-). (+/-): 1,4-fenylenodiamina, 4-aminofenol, Siarczan (p-amoniofenylo)bis(2-hydroksyetylo)amoniowy, 2-METYLO-P-FENYLENODIAMINA, N-(4-aminofenylo)anilina, 1,3-benzenodiol, 4-chloro-, ,3-benzenodiol, 2-metylo-, siarczan bis[etylo(4-hydroksy-o-tolilo) amonu], Siarczan (3-amono-4-metoksyfenylo)(2-hydroksyetylo)amoniowy, 3-AMINOFENOL, 2,4-DIAMINO2-FENOKSYETANOL hcl, 5-amino-o-krezol, 2-amino-6-chloro-4-nitrofenol, Naftaleno-1,5-diol, 4-metylaminofenol, 6-amino-m-krezol, 1-naftol, SIARCZAN BIS(8-HYDROKSYCHINOLINIOWY), 4-Amino-m-krezol, hydroksy-3-nitro-4-(3-hydroksypropyloamino)-benzen.

EMULSJA NUTRIFIX

SKŁADNIKI: woda, woda utleniona, alkohol cetearylowy, 2-[2-[2-(dodecyloksy)etoksy]etoksy]etanol, hexyldecyl laurate, C16-18 alkohole, etoksylowane (20 mol EO średni stosunek molowy), 2-heksylodekan-1-ol, kwas fosfonowy, siarczan bis(8-hydroksychinoliniowy). Zawiera wodę utlenioną

ODŻYWKA W SZAMPONIE PO FARBOWANIU WŁOSÓW

SKŁADNIKI: woda, alkohol cetylowy, glukozyd decylowy, alkohol stearylowy, glikol propylenowy, salicylan tridecylu, butanodiowy kwas, hydroksy-, bis-(C12-C13-alkilo) estry, kwas propanowy, 2-hydroksy-, gliceryna, dokozan-1-ol, olejek eukaliptusowy, wyciąg z liści rozmarynu (Rosmarinus Officinalis), quaternium-80, 2-fenoksyetanol, diwodoroetylenodiaminotet raoctan disodu, alkohole, kokosowe, produkty reakcji z glukozą, wyciąg z ziaren prosa zwyczajnego, hydrolizaty proteinowe kiełków pszenicy, 1- heksadekanoaminium, benzoesan sodu, N-(hydroksymetylo)glicynian sodu, siloksany i silikony, di-me, zakończone grupą hydroksy-, etoksylowane propoksylowane, kwas cytrynowy, perfumy/substancja zapachowa.


i druga z biokapu:
Pełny skład Nutricolor Zielonej DELICATO

KREM KOLORYZUJĄCY

SKŁADNIKI: woda, kwas stearynowy, amidy koksowe, aminoetanol, alkohol cetylowy, gliceryna, kwas stearynowy, alkohol stearylowy, kwas askorbinowy, kwas palmitynowy, ditionian sodu, glikol propylenowy, N,N-bis(2-hydroksyetylo)glicynian sodu, nitrylotrioctan trisodu, olej arganowy, tetradekanol, siarczan sodu, 4,4-dimetyloksazolidyna, kwas adypinowy, hydrolizaty proteinowe kiełków pszenicy, hydrolizaty proteinowe soi, hydrolizaty proteinowe owsa, hydrolizaty proteinowe ryżu, kwas 1,2,3-propanotrikarboksylowy, kwas propanowy, 2-hydroksy-, salicylan tridecylu, perfumy/substancja zapachowa, alfa-izometylojonon, limonen, gliceryna, linalol (1,6-oktadien-3-ol, 3,7-dimetyl-). (+/-): 4-aminofenol, Siarczan (p-amoniofenylo)bis(2-hydroksyetylo)amoniowy, 2-METYLO-P-FENYLENODIAMINA, N-(4-aminofenylo)anilina, 1,3-benzenodiol, 4-chloro-, ,3-benzenodiol, 2-metylo-, siarczan bis[etylo(4-hydroksy-o-tolilo) amonu], Siarczan (3-amono-4-metoksyfenylo)(2-hydroksyetylo)amoniowy, 3-AMINOFENOL, 2,4-DIAMINO2-FENOKSYETANOL HCl, 5-amino-o-krezol, 2-amino-6-chloro-4-nitrofenol, Naftaleno-1,5-diol, 4-metylaminofenol, 6-amino-m-krezol, 1-naftol, SIARCZAN BIS(8-HYDROKSYCHINOLINIOWY), 4-Amino-m-krezol, hydroksy-3-nitro-4-(3-hydroksypropyloamino)-benzen.

EMULSJA NUTRIFIX

SKŁADNIKI: woda, woda utleniona, alkohol cetearylowy, 2-[2-[2-(dodecyloksy)etoksy]etoksy]etanol, hexyldecyl laurate, C16-18 alkohole, etoksylowane (20 mol EO średni stosunek molowy), 2-heksylodekan-1-ol, kwas fosfonowy, SIARCZAN BIS(8-HYDROKSYCHINOLINIOWY). Zawiera wodę utlenioną

ODŻYWKA W SZAMPONIE PO FARBOWANIU WŁOSÓW

SKŁADNIKI: woda, alkohol cetylowy, glukozyd decylowy, alkohol stearylowy, glikol propylenowy, salicylan tridecylu, butanodiowy kwas, hydroksy-, bis-(C12-C13-alkilo) estry, kwas propanowy, 2-hydroksy-, gliceryna, dokozan-1-ol, olejek eukaliptusowy, wyciąg z liści rozmarynu (Rosmarinus Officinalis), quaternium-80, 2-fenoksyetanol, diwodoroetylenodiaminotet raoctan disodu, alkohole, kokosowe, produkty reakcji z glukozą, wyciąg z ziaren prosa zwyczajnego, hydrolizaty proteinowe kiełków pszenicy, 1- heksadekanoaminium, benzoesan sodu, N-(hydroksymetylo)glicynian sodu, siloksany i silikony, di-me, zakończone grupą hydroksy-, etoksylowane propoksylowane, kwas cytrynowy, perfumy/substancja zapachowa.

i dla porównania sklad Color&Soin:

PEG-2 Oleamine, Aqua purificata, cocamide DEA, Alcohol denat, propylene glycol, ethanolamine, oleic acid, sodium sulfite, tetrasodium EDTA, hydrolyzed vegetable protein (Triticum vulgare, soy, corn, avena sativa), sodium erythorbate, p-PHENYLENEDIAMINE, 4-chlororesorcinol, 2-methylresorcinol,2-amino-4-hydroxyethylaminoanisole sulfate, N,N-BIS(2-hydroxyethyl)-p-phenylenediamine sulfate

Utrwalacz: Aqua purificata, hydrogen peroxide, cetyl alcohol, laureth-3, ceteareth-20, oxyquinolone sulfate.

Odżywka: aqua, quaternium - 83, rosmarinus officinalis, imidazolidinyl urea, eucalyptus globulus

Róznica jak widac jest ogromna miedzy tymi skladami (C&S a Biokap).Mnie w Biokapie troche przeraza ten dluuugi chemiczny sklad no i niektore jego skladniki tj. te perfumy,substancje zapachowe i linalol,ktore przeciez silnie alergizuja.
Przekopiuje rowniez komentarz z fachowego portalu nt. kosmetykow:
" im mniej składników w kosmetyku - tym jest mniej alergizujący i bezpieczny w stosowaniu;"


Skladu Sanotintu juz nie wklejam -jak dla mnie 50zl to troche za duzo jak na farbe do wlosow,takze narazie porownuje miedzy tymi tanszymi i cos czuje ze moj wybor padnie w koncu na C&S.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-15, 07:28   #46
caira
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 42
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

do monika_wiss.Proszę napisz ,lub wklej zdjęcie jak wyszedł ci ten ciemny blond na włoskach.
caira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 21:57   #47
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

No i jednak zdecydowałam się zafarbować włosy farba Color&Soin. Nie chciałam pisać od razu po koloryzacji,bo wtedy kazda farba wychodzi swietnie , a dla mnie wazne jest to jak sie trzyma,czy nie podrazni mi skory bezposrednio po nalozeniu jak i pozniej.
Użyłam tej farby już jakies 3 tygodnie temu. Pani aptekarka w aptece bardzo polecala mi ja wiedzac o moich problemach z alergia ,za co teraz jestem jej bardzo wdziecznaCiekawa bylam jakie skladniki roslinne zawiera. Wymienila mi ich bardzo duzo,ale z tego co zapamietalam to soja,pszenica,kukurydza,o lejek kokosowy,rozmaryn,eukalip tus .Kolor jaki wybrałam to 5B - czekoladowy braz. Barwnik i utrwalacz bardzo łatwo sie miesza dzieki oddzielnym buteleczkom w jakich sa( nie znosze tubek,z ktorych trzeba wyciskac jedno do drugiego i w tubce zawsze sporo zostaje).Farba rzeczywiscie bardzo latwo sie naklada,jak wspomniala Joasia Be ma fajna konsystencje przypominajaca zel. Nie spływa z włosow. No i oczywiscie farba nie ma tego nieprzyjemnego duszacego zapachu amoniaku.Takze ze strony technicznej duzy plus.
Kolor czekoladowy wyszedl bardzo ładny(o taki mi mniej wiecej wlasnie chodzilo),błyszczacy,zgod ny z wzornikiem odcieni,takze jestem bardzo zadowolona.Moje włosy po niej były puszyste i miekkie.
Zadnych reakcji podrazniajacych skory nie bylo- co jest dla mnie jednak najwazniejsze.
Po ponad 2,5 tygodnia farba jedynie minimalnie sie wyplukala(prawie niezauważalnie) a kolorek jest nadal super.
Co do ogolnej kondycji wlosow po tej farbie to wypowiem sie dopiero po kolejnych farbowaniach,bo jednorazowe uzycie(jak zreszta kazdego kosmetyku) malo daje.
Niebawem kolejne farbowanie z racji tego ze moje wlosy dosc szybko rosna i juz troche widac odrost.
Farba jak dla mnie okazala sie zbawienna z racji tego ze nie uczulila
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-24, 11:17   #48
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Widzę, że toczą się tutaj zacięte dyskusje na temat składu, więc może dla odmiany napiszę opinię skierowaną bardziej dla "przeciętnych zjadaczy chleba"

Color&Soin farbuję już prawie rok, przez pierwsze miesiące używałam koloru 9c, potem przeszłam na 8c - czyli cały czas - rudy, miedź.
Od 6 lat farbuje się na rudo, początkowo henną, później farbami chemicznymi, które niestety nie dawały zadowalającego "naturalnego" efektu rudości o jaki mi chodziło i jaki można było uzyskać tylko henną. Color&Soin okazało się wybawieniem jeżeli chodzi o możliwość uzyskania pięknego naturalnego odcieniu i nie wyobrażam sobie używać jakiejkolwiek innej farby.

Aplikacja jest bardzo łatwa i dosyć szybka, dzięki żelowej konsystencji farby. Farba równo pokrywa włosy, ale przez pierwszy tydzień odrosty są ciemniejsze, jednak w miarę mycia włosów kolor się wyrównuje.
Farba utrzymuje się na włosach około 3 tygodni - nie chodzi o to, że się zmywa, po prostu rudości szybko się wypłukują i po 3tygodniach dobrze jest kolor odświeżyć. Warto jedanak przy tym zaznaczyć, że nawet przy wypłukiwaniu się koloru włosy nadal wyglądają pięknie - błyszczą się, mienią wieloma pigmentami i co dla mnie najważniejsze, wygląda to nieziemsko naturalnie.

Po raz pierwszy od czasu, kiedy używałam henny, ludzie zaczepiają mnie na ulicy żeby skomplementować mój kolor włosów i właściwie wszyscy są przekonani, że jest to mój naturalny kolor! Oczywiście swoje tutaj robi, że jestem mega blada, mam piegi i szare oczy, więc rudy po prostu do mnie pasuje, ale fakt faktem, że nie widzę różnicy między swoim odcieniem, a kolorem włosów, który mają moje dwie naturalnie rude koleżanki I nie jest to bynajmniej chamska ruda marchewa. Nie mam akualnie możliwości wrzucenia foty swoich włosów, ale w załączniku daję zdjęcie dziewczyny, której włosy są w identycznym kolorze, jak moje po farbowaniu 8c Color&Soin.

Zaznaczę jeszcze, że używałam wcześniej Biokap, który nie umywa się do C&S - kolory wychodzą w Biokapie brzydkie, ponure i nienaturalne.

O Sanotint się nie wypowiem, bo nie znam.

Aha - jestem alergiczką, moje włosy na wszystkie drastyczne zabiegi i zmiany w pielęgnacji reagują wypadaniem, swędzi mnie też wówczas skóra głowy - przy C&S nic się nie dzieje.

C&S nie niszczy włosów, nie osłabia ich. Ale u mnie to też kwestia właściwej pielęgnacji i używania szczotki z szczeciny dzika.
Aha - nie polecam dodawanej do farby odżywki do włosów, moim zdaniem nie regeneruje ona włosów po farbowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rud.jpg (18,9 KB, 360 załadowań)
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-25, 00:28   #49
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Metice- rzeczywiście ten kolorek jest cudny i wygląda bardzo naturalnie
Rowniez postaram sie wrzucic tutaj kolor moich czekoladowych włosów- odcien Color&Soin 5B,ale nie dzisiaj.

Ja również jestem bardzo zadowolona z koloryzacji Color&Soin, przedewszystkim z 3ech powodów: rzeczywiście nie uczula,nic nie swędzi, nie piecze, kolor jest trwały- farbowałam pierwszy raz jakos ok.miesiac temu i brązik nadal bardzo ładnie wyglada na włosach,ale niebawem kolejne farbowanie z racji widocznego juz dość odrostu moich naturalnych mysich włosów.
No i kolor nadal jest żywy


Co do porównywania składu miedzy C&S a Biokap- dla mnie była to jedna z naistotniejszych rzeczy,ponieważ zależy mi aby w kosmetykach(nie tylko farbach) było jak najmniej chemii . Dość długo analizowałam i zastanawiałam się,która wybrac.I w tym wypadku(wg mnie) sklad Color&Soin prezentuje się lepiej i zdrowiej od Biokapu-wkleiłam dla porównania oba wyżej.

I jeszcze to Twoje stwierdzenie,o kolejnej przewadze C&S nad Biokap-tymbardziej mnie przekonuje:
"Zaznaczę jeszcze, że używałam wcześniej Biokap, który nie umywa się do C&S - kolory wychodzą w Biokapie brzydkie, ponure i nienaturalne."

Jedno stwierdzenie nasuwa mi sie teraz na mysl o Color&Soin- Francuzi potrafiąstworzyc cos naprawde fajnego

Dziwie sie,że jeszcze w KWC nie ma tych farb bo jak dla mnie zasłużenie powinien mieć miano KWC. Trzeba będzie zgłosić.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-26, 13:44   #50
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

danka - wczoraj zgłosiłam, ale jak widzę, do tej pory nie dodali
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 16:16   #51
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

A ktore farby sa lepsze i bardziej naturalne te "COLOR SOIN", czy "HERBATINT "? www.herbatint.pl ?

Sklad farby ziolowej HERBATINT
Farba ziołowa Herbatint
laureth-5
propylene glycol
aqua
PEG-2 oleamine
ethanolamine
p-phenylenediamine
aloe barbadensis extract
PEG-75 meadowfoam oil
echinacea angustifolia extract
2-amino3 hydroxypiridine
betula alba leaf extract
p-aminophenol
hamamelis virginiana extract
4-chlororesorcinol
2-methylresorcinol
sodium metabisulfite
tetrasodium EDTA
cetrimonium chloride

Glycol Developer
aqua
hydrogen peroxide
etidronic acid
cetrimonium chloride

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-01-26 o 16:29
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 19:58   #52
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cieszę się, że oprócz mnie ktoś jeszcze tych farb używa i pisze o nich, bo moje wpisy były lekko podejrzane
Ja właśnie dziś kupiłam kolejne pudełko w kolorze 8A. Zadziwiające, że włosy w ogóle mi się teraz nie niszczą. Przestały wypadać - oczywiście, nie jest to zasługa farby, ale farby z reguły nasilają wypadanie. Zgadzam się tylko co do tego, ze nie warto używać załączonej odżywki - nie dość, ze tragiczny skład, to do tego jeszcze brzydko pachnie i zostawia włosy mocno sztywne.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 22:10   #53
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
danka - wczoraj zgłosiłam, ale jak widzę, do tej pory nie dodali
Czytałam gdzies na forum technicznym dot.KWC ,że czasami im sie troche schodzi aby dodac nowy kosmetyk ,bo maja tyle roboty,także pozostaje nam czekac.

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
A ktore farby sa lepsze i bardziej naturalne te "COLOR SOIN", czy "HERBATINT "? www.herbatint.pl ?

Sklad farby ziolowej HERBATINT
Farba ziołowa Herbatint
laureth-5
propylene glycol
aqua
PEG-2 oleamine
ethanolamine
p-phenylenediamine
aloe barbadensis extract
PEG-75 meadowfoam oil
echinacea angustifolia extract
2-amino3 hydroxypiridine
betula alba leaf extract
p-aminophenol
hamamelis virginiana extract
4-chlororesorcinol
2-methylresorcinol
sodium metabisulfite
tetrasodium EDTA
cetrimonium chloride

Glycol Developer
aqua
hydrogen peroxide
etidronic acid
cetrimonium chloride

Które są lepsze tego nie wiem,gdyż herbatintu nie używałam,ale
na pierwszy rzut oka obydwie maja wiele tych samych lub podobnych składników.Jak będe miała więcej czasu to przeanalizuje dokładniej.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 23:17   #54
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

podejrzenie spamu

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2012-01-27 o 07:15
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 23:45   #55
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Polski Bursztyn-Hmmmm....to nie jest wątek o farbie Herbatint. Jak tak bardzo chcesz to załóż odzielny poświęcony tamtym farbom.
Nie rozumiem po co wklejasz cały tekst z ich strony internetowej- jesli ktos by chcial to sobie wejdzie na ta strone i poczyta.
Przykro mi ,ale to nie miejsce na działalnośc spamerska.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-27, 08:29   #56
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez danka0010 Pokaż wiadomość
Polski Bursztyn-Hmmmm....to nie jest wątek o farbie Herbatint. Jak tak bardzo chcesz to załóż odzielny poświęcony tamtym farbom.
Nie rozumiem po co wklejasz cały tekst z ich strony internetowej- jesli ktos by chcial to sobie wejdzie na ta strone i poczyta.
Przykro mi ,ale to nie miejsce na działalnośc spamerska.
Wybralam tylko najwazniejsze informacje z tej stronki....zebysmy obie te farby porownaly i wybraly najlepsza.....czy COLOR SOIN lepsza czy HERBATINT ...
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 14:58   #57
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Nadal nie dodali producenta C&S do bazy KWC zaczynam podejrzewać, że może jakimś cudem zgłoszenie nie dotarło - powinno mi się chyba wyświetlać na moim profilu, że takowe wysłałam??

Co do tego Herbatintu, to bardzo mi się podoba kolor 5R z ich palety
metice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-28, 18:03   #58
Polski Bursztyn
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Hawaje
Wiadomości: 597
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Nadal nie dodali producenta C&S do bazy KWC zaczynam podejrzewać, że może jakimś cudem zgłoszenie nie dotarło - powinno mi się chyba wyświetlać na moim profilu, że takowe wysłałam??

Co do tego Herbatintu, to bardzo mi się podoba kolor 5R z ich palety
Ja tez nie rozumiem ,rowniez dwa tygodnie temu zglosilam dodanie produktu mam na mysli TRWALE NATURALNE FARBY do wlosow HERBATINT minelo juz jakies dwa tygodnie i tak nie dodali... nie wiem o co chodzi..
Co do HERBATINT to ja uzywalam odcien 4N i 5N -wlosy wygladaja zdrowo ,bardzooooooo blyszaczace sa jak nigdy wczesniej ,nie schodza szybko i CO NAJWAZNIEJSZE TE DWA ODCIENIE NIE MAJA POSWIATY CZERWONEJ!!!!Kosztuja 11 € w Auchan u mnie we Francji
Od czasu gdy zaczelam uzywac Herbatint moje wlosy mniej wypadaja sa blyszczace ,zdrowo wygladaja i zaczely sie ladnie ukladac ,zupelnie inaczej tak naturalne same z siebie
Kupuje je w supermarkecie Auchan u Nas we Francji mozna je tam kupic od razu ogladnac palete odcieni ,niestety w POlsce jest ograniczony dostep do nich tylko online ,szkoda...ale moze niedlugo rowniez beda dostepne w normalnej sprzdazy detalcznej kto wie

Mi farby drogreyjne-chemicznezawsze tylko tak naprawde oszpecaly wlosy...dwa dni blask byl pozniej znikal -kolor plaski -bez polysku -smetny-ponury..szybko schodzil...nienaturalnie wygladal i mial zcerwona poswaite ,gdyz robilam odcienie ciemnego brazu

Edytowane przez Polski Bursztyn
Czas edycji: 2012-01-28 o 18:30
Polski Bursztyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 16:54   #59
danka0010
Raczkowanie
 
Avatar danka0010
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 111
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Nadal nie dodali producenta C&S do bazy KWC zaczynam podejrzewać, że może jakimś cudem zgłoszenie nie dotarło - powinno mi się chyba wyświetlać na moim profilu, że takowe wysłałam??

Co do tego Herbatintu, to bardzo mi się podoba kolor 5R z ich palety

Myślałam właśnie,że może dlatego nie dodali jeszcze produktu bo producenta nie ma zgłoszonego,ale napisałaś że producenta zgłosiłaś,więc też nie wiem dlaczego to tak długo trwa:/. W piątek ja też zgłosiłam producenta tych farb i mam nadzieje ze jak zgłoszenie zdublowane (ale w sumie którego jeszcze nie było w bazie KWC) to nie bedzie mialo to wplywu na umieszczenie go w KWC.

Ja też nie mam żadnej informacji w profilu,że zgłoszenie wysłane-tylko po wypełnieniu tego formularzu mi sie takowy napis wyświetlił.
danka0010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-29, 20:14   #60
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Ktoś słyszał o nowych roślinnych farbach ''Color&Soin'' ?

Cytat:
Napisane przez Polski Bursztyn Pokaż wiadomość
Ja tez nie rozumiem ,rowniez dwa tygodnie temu zglosilam dodanie produktu mam na mysli TRWALE NATURALNE FARBY do wlosow HERBATINT minelo juz jakies dwa tygodnie i tak nie dodali... nie wiem o co chodzi..
Co do HERBATINT to ja uzywalam odcien 4N i 5N -wlosy wygladaja zdrowo ,bardzooooooo blyszaczace sa jak nigdy wczesniej ,nie schodza szybko i CO NAJWAZNIEJSZE TE DWA ODCIENIE NIE MAJA POSWIATY CZERWONEJ!!!!Kosztuja 11 € w Auchan u mnie we Francji
Od czasu gdy zaczelam uzywac Herbatint moje wlosy mniej wypadaja sa blyszczace ,zdrowo wygladaja i zaczely sie ladnie ukladac ,zupelnie inaczej tak naturalne same z siebie
Kupuje je w supermarkecie Auchan u Nas we Francji mozna je tam kupic od razu ogladnac palete odcieni ,niestety w POlsce jest ograniczony dostep do nich tylko online ,szkoda...ale moze niedlugo rowniez beda dostepne w normalnej sprzdazy detalcznej kto wie
Mam prośbę - czy możesz przenieść się z rozważaniami na temat farby, o której się rozpisujesz z użyciem caps locka, licznych wykrzykników i czerwonych wytłuszczeń, na właściwy wątek? A jeśli go nie ma, to załóż.
PS. Używanie w nadmiarze caps locka jest w nie najlepszym tonie, bo w sieci oznacza krzyk.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-19 11:51:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.