Jak podkreślić jasną cerę? część VI - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-17, 21:42   #1321
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

dobrze robisz wiedźmo
pamiętam 2 lub 3 lata temu pojechałam do Austrii na obóz i właśnie było to w połowie lutego,ogólnie nieźle się ludzie poopalali,ja z resztą wtedy jeszcze nie kochałam bladości,teraz postępowałabym tak jak Ty !
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 22:22   #1322
Bfmv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Hej, chcialabym się zapytać czy ktoś już się spodkał z takim balsamem rozjaśniającym "Nivea Extra Whitening" ? Potrzebuję go a niestety nie mogę go nigdzie znaleźć Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Bfmv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-17, 22:28   #1323
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Bfmv Pokaż wiadomość
Hej, chcialabym się zapytać czy ktoś już się spodkał z takim balsamem rozjaśniającym "Nivea Extra Whitening" ? Potrzebuję go a niestety nie mogę go nigdzie znaleźć Proszę o pomoc.
Pozdrawiam
Był do kupienia na e-bayu...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 09:12   #1324
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez little witch Pokaż wiadomość
hej
ja wpadam tylko na chwilę, regularnie będe od poniedziałku jestem teraz na nartach w Austrii, i nawalam sobie n atwarz codziennie taaaką wartwę PizzBuna 50+... i wszyscy się ze mnie smieją, bo się jeszcze na co drugim wyciagu dosmarowuję.
ale to oni będą potem jak debile wyglądali, z ta specyficzną pomarańczową opalenizną ponarciarską - a będą mieli, oj będa, bo słońce grzeje bardzo mocno akurat.
ha.

w ogóle, uświadomiam sobie ze kremy zfiltrem na narty to w ogóle oddzielna kategoria... i ja jednak jest pizz bunowi wierna od kilku lat, ładnie pachnie, mocne to cholerstwo i tłuste jak penaten, ale dobrze trzyma, nic nie odmarza i zupełnie nie opala na szczęście nie będę miała, jak swego czasu jako dziecko, równiutko opalonego wzoru gogli na twarzy...
to trzymaj się blado i filtruj:P
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 11:29   #1325
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Co do dermatologów to pierwszy raz poszłam do niego pare tygodni temu (mimo 20 na karku i kilku lat domowego leczenia ). Byłam raczej zawiedziona wizytą. Pani obejrzała moją twarz po lampą, po czym o nic nie pytając zapisała mi 2 płyny i tabletki. Nie miałam za dużych nadziei. Jednak o 3 tygodni nie miałam żadnych zmian ropnych, mimo całego stresu związanego z sesją i mojej metody uczenia się (tabliczka czekolady i do książki).
Byłam u niej znów 2 dni temu. Kazała wykończyć płyny, dodała Acnederm i coś tam jeszcze. Poleciła 4 zabiegi mikrodermabrazji. Mimo takiego podejścia jestem strasznie zadowolona bo moja cera naprawde wygląda dużo, dużo lepiej, a mam nadzieję, że niedługo pozbędę się też blizn.

Bfmv Jedyne wzmianki jakie czytałam na jego temat były na blogu http://azjatyckicukier.blogspot.com/, ale było to zbyt dużo. Ponieważ Nivea wypuścił tą serie tylko na rynki azjatyckie, więc można go kupić raczej tylko na ebay.
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 12:18   #1326
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Co do dermatologów to pierwszy raz poszłam do niego pare tygodni temu (mimo 20 na karku i kilku lat domowego leczenia ). Byłam raczej zawiedziona wizytą. Pani obejrzała moją twarz po lampą, po czym o nic nie pytając zapisała mi 2 płyny i tabletki. Nie miałam za dużych nadziei. Jednak o 3 tygodni nie miałam żadnych zmian ropnych, mimo całego stresu związanego z sesją i mojej metody uczenia się (tabliczka czekolady i do książki).
Byłam u niej znów 2 dni temu. Kazała wykończyć płyny, dodała Acnederm i coś tam jeszcze. Poleciła 4 zabiegi mikrodermabrazji. Mimo takiego podejścia jestem strasznie zadowolona bo moja cera naprawde wygląda dużo, dużo lepiej, a mam nadzieję, że niedługo pozbędę się też blizn.

Bfmv Jedyne wzmianki jakie czytałam na jego temat były na blogu http://azjatyckicukier.blogspot.com/, ale było to zbyt dużo. Ponieważ Nivea wypuścił tą serie tylko na rynki azjatyckie, więc można go kupić raczej tylko na ebay.
Ty i blizny? Chyba tutaj wyolbrzymiacie,ja tam widziałam na zdjęciach cerę praktycznie idealną
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 15:49   #1327
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

wkleiłam na jasnopodkładowy to i tutaj u mnie wcale taki biały nie jest oriflame very me porcelain
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 16:14   #1328
guska
Zadomowienie
 
Avatar guska
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 426
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;25184954]wkleiłam na jasnopodkładowy to i tutaj u mnie wcale taki biały nie jest oriflame very me porcelain[/QUOTE]

A jak z kryciem?
__________________
"Zaśpijmy dzisiaj – będzie fajnie.
Zaśpijmy specjalnie.
Udajmy gorączkę, udajmy malarię.[...]"


guska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:17   #1329
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

nie mam pojęcia (chociaż podobno bardzo słabe), 1 test w niedzielę napiszę wtedy swoje spostrzeżenia na jego temat
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:29   #1330
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
Ja mam 2 czarne jeszcze 1 już zużyty a 2 na zapas

Ja nie mogę jakoś siebie w czerwonych...
też mam jeszcze 2 czarne ze zmierzchowej limitowanki, jeden właśnie wykańczam a czerwone usta u siebie uwielbiam, zwłaszcza przy ciemnych włosach, wyglądam jak królewna Śnieżka Za to nie mogę u siebie zdzierżyć nic jaśniejszego, niz mój naturalny kolor ust. próbowałam nude'ów, również w ten sposób, że szminkę w normalnym kolorze (jakiś brudny róż, czerwień czy cokolwiek) mieszałam z podkładem, taki trik mi podsunęła koleżanka, u niej wygląda świetnie, u mnie tragicznie
od jutra zaczynam kurację epiduo właśnie
na szczęście trafiłam do kompetentnej dermatolog, która z tych zagojonych śladów potrafiła wywnioskować, ze rzeczywiście muszę mieć problemy z cerą

ja kocham czarne krechy eyelinerem. i tak je łącze z cieniami (jasny na ruchomej powiece, ciemniejszy nad załamaniem i w bok). najlepiej wielka, długa jaskółka a i fajnie to u mnie wygląda, jak nie wytuszuję rzęs. zwykle "odrywam" krechę nieco powyżej kącika (bo mi oczy łzawią) i pomalowane rzęsy psują mi efekt tego mocno uniesionego kącika (też mam smętnie opadające zewnętrzne kąciki)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:37   #1331
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

ja tylko cielaczki i to taki naprawdę cielisty, podkładowy a eyelinerem nie umiem się pomalować (cieniutkie, równe kreski)
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 16:46   #1332
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A troche odbiegajac od tematu podkladow... Jakie znacie dobre (najlepiej niedrogie) i bardzo jasne pudry? Takie, ktore beda matowic, ale bez efektu osadzania sie w zmarszczkach i podkreslania wszystkich wloskow na twarzy (bo ja niestety mam tendencje po nalozeniu pudru do wygladania jak brzoskwinka )

Z braku laku (musialam na gwalt miec puder) kupilam jakis glupi Maybelline, bo jako jedyny mial lusterko w kategorii cenowej ponizej 30zl. Uwidacznia kazdy wlosek na twarzy, nawet te, o ktorych nie wiedzialam, ze w ogole sa (kolorystyke pomijam)

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 11:22
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:51   #1333
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

najjaśniejszy jaki w życiu miałam (ale ich było w sumie niewiele) to był (jest) my secret transparentny puder sypki. Na wiele osób działa bardzo dobrze, na mnie trochę krótko matuje, ale to może zależy od podkładu i pewnie od skóry (mieszana).Jasny jest też z serii very me z oriflame (mogę jutro Ci pokazać jak wygląda w świetle dziennym)
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 16:54   #1334
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Epiduo stosujesz na krem?
Jak długo już go używasz?
Ja teraz też jestem na epiduo,ale od niedawna,wcześniej był duac.
Epiduo stosuje na czystą twarz - nie na krem.
smaruje się nim od bodajże sierpnia. na począrtku stosowałam co drugi dzień, ale mimo braku podrażniania i przesuszenia twarz ściemniała - lekko zaróżowiała.
Później zrobiłam przerwę i teraz stosuje co 4 dni bez uszczerbku dla bladości. Stosowałam już na twarz wszystko Atredermy, migdały, Acne dermy, kwasów, zoracków itp. Ale dopiero Epiduo w miare doczyszcza mi pory i ściąga je. bo tylko z tym teraz walcze
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 17:19   #1335
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

rocki od siebie polecam to :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er.html&next=1
możesz również wypróbować sypańce inglota- w wieeeeeeeelkich opakowaniach ,posiadają jasne kolory,niestety nie próbowałam.
a no i my secret też popularny i ma dobre oceny
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 17:27   #1336
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
rocki od siebie polecam to :
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er.html&next=1
możesz również wypróbować sypańce inglota- w wieeeeeeeelkich opakowaniach ,posiadają jasne kolory,niestety nie próbowałam.
a no i my secret też popularny i ma dobre oceny
Dzieki, faktycznie jest bardzo chwalony na kwc

Ja do tej pory glownie probowalam tych wszystkich pudrow diamentowych i innych bamusowych z bu, ale one tez mi strasznie osiadaja na wloskach

Prywata: czy ty masz jeszcze na wymiane tego burzuja hm?

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 11:20
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 17:29   #1337
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A troche odbiegajac od tematu podkladow... Jakie znacie dobre (najlepiej niedrogie) i bardzo jasne pudry? Takie, ktore beda matowic, ale bez efektu osadzania sie w zmarszczkach i podkreslania wszystkich wloskow na twarzy (bo ja niestety mam tendencje po nalozeniu pudru do wygladania jak brzoskwinka )

Z braku laku (musialam na gwalt miec puder) kupilam jakis glupi Maybelline, bo jako jedyny mial lusterko w kategorii cenowej ponizej 30zl. Uwidacznia kazdy wlosek na twarzy, nawet te, o ktorych nie wiedzialam, ze w ogole sa (kolorystyke pomijam)
ja najjaśniejsze jakie miałam to Diadem i Constance Carrlol. ten pierwszy kryje lepiej niż drugi, ten CC to takie właściwie prawie-nic - utrwala podkład, jakoś matuje... Diadem uwielbiam,ale juz nie używam, bo nie widzi mi sie mieszanie minerałów z talkiem
Z inglota własnie są jaśniutkie, moja koleżanka miała taki prawie biały, dobrze jej służył z tego, co pamiętam
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 17:58   #1338
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

rocki od siebie polecam Manhattan Soft Powder Compact. Nakładany kabukim u mnie nigdzie się nie osadza, dobrze matuje, lekko kryjący, a kolor nr 0 naprawde jaśniutki. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...er.html&next=1
Z pudrów dobre i jasne ma Vipera. Bardzo miło je wspominam, zwłaszcza że nie mają bardzo przystępną cenę. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ja.html&next=1
__________________

Edytowane przez Valie
Czas edycji: 2011-02-18 o 18:00
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 18:37   #1339
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Dzieki, faktycznie jest bardzo chwalony na kwc

Ja do tej pory glownie probowalam tych wszystkich pudrow diamentowych i innych bamusowych z bu, ale one tez mi strasznie osiadaja na wloskach

Prywata: czy ty masz jeszcze na wymiane tego burzuja hm?
a perłowy?
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-18, 19:16   #1340
rocki
Wtajemniczenie
 
Avatar rocki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 262
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a perłowy?
Perlowy tez kiedys mialam. Ja po prostu od kilku tygodni biore doustne retinoidy i mam przesuszona skore, mnostwo skorek + meszek na twarzy i to wszystko razem daje mocno nieciekawe efekt

Edytowane przez rocki
Czas edycji: 2011-08-08 o 11:19
rocki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 21:59   #1341
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

A czy te z Was, które używały HM (nr 51, w żelu lub starszej wersji) i 10HSE (nr 71) mogą napisać, czy HM ma naprawdę jaśniejszy odcień? Zdjęcia na stronie Bourjois wykazują różnicę.
Pisałyście kiedyś, że HM w starej i żelowej konsystencji mają jednakowy odcień. Tak pamiętam.
Używam tylko 10HSE i nie mogę ich skonfrontować.

Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 51_vanille_clair.jpg (26,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg abricote_clair_71.jpg (21,4 KB, 28 załadowań)
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 22:04   #1342
Chaigata
Zakorzenienie
 
Avatar Chaigata
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5 072
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
A czy te z Was, które używały HM (nr 51, w żelu lub starszej wersji) i 10HSE (nr 71) mogą napisać, czy HM ma naprawdę jaśniejszy odcień? Zdjęcia na stronie Bourjois wykazują różnicę.
Pisałyście kiedyś, że HM w starej i żelowej konsystencji mają jednakowy odcień. Tak pamiętam.
Używam tylko 10HSE i nie mogę ich skonfrontować.

Pozdrawiam.
HM Serum [żelowy] jest ciemniejszy od HM zwykłego.
Nie wiem jak przy 10 HSE.

ps. ktoś miał białe pudry ze Star Gazer?
__________________
Chaigata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 22:11   #1343
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
A troche odbiegajac od tematu podkladow... Jakie znacie dobre (najlepiej niedrogie) i bardzo jasne pudry? Takie, ktore beda matowic, ale bez efektu osadzania sie w zmarszczkach i podkreslania wszystkich wloskow na twarzy (bo ja niestety mam tendencje po nalozeniu pudru do wygladania jak brzoskwinka )

Z braku laku (musialam na gwalt miec puder) kupilam jakis glupi Maybelline, bo jako jedyny mial lusterko w kategorii cenowej ponizej 30zl. Uwidacznia kazdy wlosek na twarzy, nawet te, o ktorych nie wiedzialam, ze w ogole sa (kolorystyke pomijam)
Też mam przesuszoną skórę,smaruję się epiduo,wcześniej duac także znam ten ból
Egzamin zdaje babusowy z jedwabiem,jestem zadowolona może też Ci podpasuje
Teraz nawet dodałam do niego zielona glinkę i nic nie podkreśla suchych skórek jak to się dzieje w przypadku większej ilości ryżowego.

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Epiduo stosuje na czystą twarz - nie na krem.
smaruje się nim od bodajże sierpnia. na począrtku stosowałam co drugi dzień, ale mimo braku podrażniania i przesuszenia twarz ściemniała - lekko zaróżowiała.
Później zrobiłam przerwę i teraz stosuje co 4 dni bez uszczerbku dla bladości. Stosowałam już na twarz wszystko Atredermy, migdały, Acne dermy, kwasów, zoracków itp. Ale dopiero Epiduo w miare doczyszcza mi pory i ściąga je. bo tylko z tym teraz walcze
Dzięki za info,super czytać takie wiadomości że pomaga
Ja walczę z podskórnymi grudkami,mam nadzieję ze da radę.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 22:12   #1344
Varicella
Rozeznanie
 
Avatar Varicella
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
HM Serum [żelowy] jest ciemniejszy od HM zwykłego.
Nie wiem jak przy 10 HSE.
A to heca.
Dziękuję.
__________________
1+1+1+1
Varicella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 22:26   #1345
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez Varicella Pokaż wiadomość
A to heca.
Dziękuję.
A między 10HSE a tradycyjnym HM nie widziałam żadnej różnicy. Jeśli jest to minimalna (pół, ćwierć tonu) na niekorzyść 10HSE. Na twarzy i tak tego nie widać.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 23:38   #1346
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

z pudrów nyx twincake najjaśniejszy, bambusowy(nowa miłość), i kiedyś uwielbiałam isadory najjaśniejszy, naprawdę fajny puder. ogólnie unikam pudrów jakoś nie mogę znieść kolejnej warstwy, dlatego bambusowy mi się spodobał jest leciutki.
oczy też maluję kocio, od zawsze podpatrzyłam od babci do tego koniecznie rzęsy i rozświetlony kącik oka, tak by łączył się z czarną kreską- tuszuje opuchliznę i otwiera gały. fajne cienie są gosha takie pigmenciki w pyłku. muszę wypróbować wasz sposób z miedzianym...
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-18, 23:51   #1347
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
z pudrów nyx twincake najjaśniejszy, bambusowy(nowa miłość), i kiedyś uwielbiałam isadory najjaśniejszy, naprawdę fajny puder. ogólnie unikam pudrów jakoś nie mogę znieść kolejnej warstwy, dlatego bambusowy mi się spodobał jest leciutki.
oczy też maluję kocio, od zawsze podpatrzyłam od babci do tego koniecznie rzęsy i rozświetlony kącik oka, tak by łączył się z czarną kreską- tuszuje opuchliznę i otwiera gały. fajne cienie są gosha takie pigmenciki w pyłku. muszę wypróbować wasz sposób z miedzianym...
Ja mam tak samo... Nie lubię takiej grubej warstwy...
Miałam jednak kilka pudrów, które miło wspominam... I tak: my secret transparentny, vipera najjaśniejszy oraz Loreal True Match c1... aaa i taki rozświetlający manhatan - naładowany miką, ale go i tak uwielbiałam
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 02:00   #1348
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Ojj też się zawsze boję że jak dam więcej na buzię,to zaraz mnie pozapycha i mam ochotę to tylko zmyć Dlatego jestem ciagle przy babmusie z jedwabiem,nie ładuje dodatkowej chemii chociaż.
Ostatnio kusi mnie ten puder rimmela stay matte bo jest bez talku,itp.
Wiadomo to już nie jest "czystość składowa" jak w pudrach z BU ale nigdy nie używałam w sumie tych drogeryjnych i tak się zastanawiam ciagle
Kieedyś używałam tylko manhattanu Clearface ale samodzielnie,bez podkładu..
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 10:00   #1349
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez rocki Pokaż wiadomość
Perlowy tez kiedys mialam. Ja po prostu od kilku tygodni biore doustne retinoidy i mam przesuszona skore, mnostwo skorek + meszek na twarzy i to wszystko razem daje mocno nieciekawe efekt
Jakiś meszek na twarzy ma każdy. Jeżeli masz skórki na twarzy, to liczy się sposób nakładanie pudru. Chodzi o to że nie kręcisz kolistych ruchów pędzlem, tylko robisz ruchy z góry na dół, bo inaczej złuszczasz i podrażniasz skórę i pewnie unosisz włoski do góry.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-19, 10:18   #1350
little witch
Raczkowanie
 
Avatar little witch
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: prawie jak skąd klikasz... Warszawa. :)
Wiadomości: 305
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

a ja nie wiem, może mam dziwne standardy estetyczne, ale podoba mi się taki widoczny meszek na twarzy... czasami. jakoś tak pokazuje że ten człowiek żyje, a nie że to figura woskowa.. i jest słodkie
no, chyba ze to biały meszek przysypany pomarańczowym pudrem.
w ogóle, widziałam wczoraj najgorszą kombinację cery na świecie... podejrzewam, że efekt popularnego leczenia trądziku solarium. pomarańczowa, przesuszona twarz i na tym zaogniony czerwony trądzik, z przebarwieniami i podsuszonymi syfkami... kurcze, miałam ochotę podejść do tej dziewczyny i potrząsnąć nią za ramiona. To jest własnie efekt rad: idź na solarium, wyleczy ci pryszcze!
__________________
potrzebuję cię, ponieważ cię kocham, a nie kocham cię, ponieważ cię potrzebuję.

"You know that saying, all you need is love? well, oxygen is even more important" Gregory House.

wypatruję wielbłądów.
little witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.