Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja] - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-06, 14:52   #1501
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Szczerze nigdy nie używałam takiego specyfiku, koleżanka kiedyś ściągała kolor, ale robiła to u fryzjerki.

Sama się nad tym zastanawiałam jakiś czas temu, bo najładniej kolor mi łapią odrosty, a reszta farbowana różnymi farbami czasami odmawia współpracy :/
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-06, 16:28   #1502
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

no właśnie ja mam to samo. dlatego nad tym myśle. Wrócić do mojego koloru a potem zafarbować na ten czerwony i wtedy wyjdzie OK.
moze jakaś inna wizażanka to juz robiła? albo se popatrze moze na innym forum cos o tym piszą
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 16:07   #1503
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej laski
Wczoraj poczytałam sobie o tych specyfikach do usówania koloru z włosów.. I wiekszość rozjaśnia włosy..;/ niestety..
Ale są i takie które są bardzo dobre lecz niestety drogie..
Ale koniec końców poszłam do sklepu fryzjerskiego i tam popytałam o takie coś, na szczęscie spotkałam tam pewną Polke która mi duzo objaśniła i pomogła dobrać preparat.. Nie powinien mi rozjaśnić włosów tylko je wypłukać z tych moich starych farb co mi na włosach pozostały..
Więc go kupiłam, za tą cenę sie opłaci. mam nadzieję że wyjdzie jak trzeba. Na dniach będe testować efekty pokaże jak bede PO.
Ale myśle że od razu pare dni po bede farbować na czerwono juz.. No niemoge sie doczekać
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 16:30   #1504
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

SugarbabyLove - czekam ze zniecierpliwieniem na wyniki i trzymam kciuki żeby wyszło pomyślnie
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 17:44   #1505
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja robiłam dekoloryzację elgonem i wyszło w porządku, dekoloryzator wcale nie rozjaśnia włosów... pamiętaj żebyś potem nie położyła zbyt ciemnej farby bo kolor łapie bardzo szybko po deko i znowu będziesz się męczyła z rozjaśnianiem czerwieni
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 18:09   #1506
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
ja robiłam dekoloryzację elgonem i wyszło w porządku, dekoloryzator wcale nie rozjaśnia włosów... pamiętaj żebyś potem nie położyła zbyt ciemnej farby bo kolor łapie bardzo szybko po deko i znowu będziesz się męczyła z rozjaśnianiem czerwieni
ciekawe.. ja właśnie duzo czytałam opini ze wielu dziewczynom sie zdazylo ze zamiast wyplukac kolor to wlasnie wyplukal i do tego rozjasnil niepotrzebnie.
Co do farby no ja kupilam tami dośc jasny odcien tej czerwieni..
Taki mniej wiecej jak na fotce ktora dołanczam
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-07 o 19:40
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-07, 20:41   #1507
cheryberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

thedarksideoflight - malowałam na blond.

Jutro znów maluję na czerwono, bo znudził mi się ten jasny kolorek Tym razem wypróbuję Majicontrast Red, podobno niezła i kolor wychodzi po niej czysty. Trochę droga, bo droższa od tych wszystkich l'Oreal i tak dalej, ale widziałam na youtubie tutorial dziewczyny, która farbowała włosy Majicontrastem Red (kanał loopylady11 - może ktoś zna? Ona to ma piękne włosy -.-) i wyszedł jej CUDOWNY! Podobno nie trzeba rozjaśniać włosów, bo ta farba samoczynnie rozjasnia o parę tonów a potem koloryzuje.
__________________
Zapuszczamy włosy!
38 cm- 39cm - 40cm - 41cm -42cm - 43cm - 44cm - 45cm - 46cm -47cm -48cm -49cm - 50cm - 51cm - 52cm - 53cm - 54cm - 55cm !

cheryberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 08:49   #1508
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Ja znam! Ona była moją inspiracją do przerzucenia się z rudego na taką właśnie czerwień. No i jestem pod mega wrażeniem kondycji jej włosów

Koniecznie podziel się efektem to i może ja zdecyduje się na nią zamiast drogeryjnego loreala
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 12:51   #1509
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

obczaiłam ją...nie dość że czerwień jej kompletnie nie pasuje, to odcień jest fuu. Dziewczyny, przecież wiele farb rozjaśni wam włosy jeśli dacie dużą wodę...ona dodaje 9%
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 14:20   #1510
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

chodzi wam o tą wariatkę ?http://www.youtube.com/watch?v=TVJLprvHiuM&featu re=related
No kolor jest OK. fajnie opisała i poazala krok po kroku. Ale tak jak juz ktoś tu pisał. jest wiele farb, nie szkoda ci kasy dac na taką akurat.. i tak nie masz pewnośći że idealnie wyjdzie..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-08 o 14:24
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 14:49   #1511
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
obczaiłam ją...nie dość że czerwień jej kompletnie nie pasuje, to odcień jest fuu. Dziewczyny, przecież wiele farb rozjaśni wam włosy jeśli dacie dużą wodę...ona dodaje 9%
Ona daje 12%
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-08, 19:17   #1512
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

wydawalo mi sie ze na filmiku pokazywala 9 ...no coz, jesli 12 to tymbardziej! kazda intensywna czerwien w polaczeniu z woda 12% (biedne wlosy..!) rozjasni odrosty..

próbowałyście farby LaStrada Scandic Line? Jest tania i zakochałam się w 2 kolorach... mam dylemat... http://img1.burak.pl/img/e/3/2/b/pro...ny-100ml-3.jpg & http://img7.burak.pl/img/a/9/b/6/pro...wony-100ml.jpg

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-12-08 o 20:48
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-08, 20:50   #1513
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
wydawalo mi sie ze na filmiku pokazywala 9 ...no coz, jesli 12 to tymbardziej! kazda intensywna czerwien w polaczeniu z woda 12% (biedne wlosy..!) rozjasni odrosty..

próbowałyście farby LaStrada Scandic Line? Jest tania i zakochałam się w 2 kolorach... mam dylemat... http://img1.burak.pl/img/e/3/2/b/pro...ny-100ml-3.jpg & http://img7.burak.pl/img/a/9/b/6/pro...wony-100ml.jpg
dokładnie! biedne włosy... Ja uzywam do farb 6% raz mi sie zdazylo 9 % mieć.
Chyba że kupuje juz gotowe z utleniaczem np garniera czy londy.

pozatym mi sie wydaje ze na tym filmiku pisalo 3 i 9 % procent..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-08 o 20:55
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 00:01   #1514
cheryberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Jutro dam znać, ja dam chyba 3% (o ile dam w ogóle), bo moje włosy i tak są w tragicznym stanie. Niedługo ścinam , więc nie żal mi ich męczyć

Dziś kupię farbę, ale zastanowię się jeszcze nad marką

uolcia - mnie się wydaje, że jej ta czerwień bardzo pasuje! A odcień boski, taki chciałam uzyskać i przez jakiś czas miałam, niestety z 6 myć i po nim :/ Chyba, że się używa Manic Panic (nie wiem czy dostępne w Polsce), one trzymają stosunkowo długo, raz nim malowałam.
__________________
Zapuszczamy włosy!
38 cm- 39cm - 40cm - 41cm -42cm - 43cm - 44cm - 45cm - 46cm -47cm -48cm -49cm - 50cm - 51cm - 52cm - 53cm - 54cm - 55cm !

cheryberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 06:06   #1515
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

uolcia
cherryberry- nie uzywalam tych farb.. w ogóle pierwszy raz te nazwy słysze
a odcienie ładne.
zerknelam z ciekawosci na ebayu jest ta manic panic ale droga to juz tanszy tonung jest z directions i tez jest fajny
Ta laska z filmu ta takie wlosy.. hmm bardzo jasne te czerwone i wyglada to bardzo sztucznie mozna powiedziec..
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-09 o 06:09
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:07   #1516
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Laski! Jestem po ściąganiu koloru..
Musze przyznać że prawie cały czerwień mi zszedł ale też w niektórych miejscach troche mi rozjaśniło włosy.. nie jestem do końca zadowolona z efektu i sie zastanawiam jaka mi na tym farba wyjdzie tzn jaki mi odcien wyjdzie jak te wlosy teraz zafarbuje. obawiam sie ze wyjdzie nierówno..
Tu macie fotki..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (112,3 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wloochy.jpg (111,9 KB, 97 załadowań)
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 13:22   #1517
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

eeej super! masz jasne włosy, wreszcie Ci wyjdzie czerwień weź ok. 2 tony jaśniejszą farbę, bo po dekoloryzacji kolor chwyta bardzo szybko.
Faktycznie miejscami wlosy sa ciemniejsze... i nie mówię o odrostach. ja mam to samo..takie 2 ciemniejsze kosmyki, heh myslalam ze farba to pokryje..pokryla ale jak kolor sie zmywa to widac roznice. Zaluje ze nie zajelam sie nimi gdy bylam na tym etapie co Ty.... radzę Ci- pokombinuj

Tak btw, ja jestem blondynką a dekoloryzator zdjął mi kolor do rudości ... to chyba zależy od farbowania włosów...Ty masz strasznie jasne,a jesteś brunetką..nie ogarniam
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-09, 20:14   #1518
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
eeej super! masz jasne włosy, wreszcie Ci wyjdzie czerwień weź ok. 2 tony jaśniejszą farbę, bo po dekoloryzacji kolor chwyta bardzo szybko.
Faktycznie miejscami wlosy sa ciemniejsze... i nie mówię o odrostach. ja mam to samo..takie 2 ciemniejsze kosmyki, heh myslalam ze farba to pokryje..pokryla ale jak kolor sie zmywa to widac roznice. Zaluje ze nie zajelam sie nimi gdy bylam na tym etapie co Ty.... radzę Ci- pokombinuj

Tak btw, ja jestem blondynką a dekoloryzator zdjął mi kolor do rudości ... to chyba zależy od farbowania włosów...Ty masz strasznie jasne,a jesteś brunetką..nie ogarniam
No właśnie, ja też tego nie ogarniam to chyba faktycznie zależy od farby którą sie wczesniej miało wiesz ja wczesniej miałam raz balejaż z 3 kolorami a potem od razu czerwony moze dlatego wyszło "to" noo ja mam kupioną farbę Kadus odcien 8/46 to jest taki średni czerwony nie za ciemny ani nie za jasny i sie zastanawiam czy do odrostów zastosować inną wodę a do reszty inną czy normalnie do całości... bo takie jakieś obawy mam .. Teoretycznie powinnam do tej farby dać 6%
Tu jest stronka http://devishnik.at.ua/index/0-59 [/url]
.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..

Edytowane przez SugarbabyLove
Czas edycji: 2011-12-09 o 20:56
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-12, 13:10   #1519
cheryberry
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Laski, pomalowałam wreszcie włoski Zrobiłam to wczoraj - kolor był równomierny, IDENTYCZNY jak u Rihanny (chociaż jej nie lubię, ale włosy ma fajne),a włosy mocne i bardzo lśniące...

Szkoda, że już dziś się sprał :/ Umyłam włosy po powrocie ze szkoły. Odrost zrobił się czerwono-pomarańczowy, końcówki wypłowiałe, a cały kolor wpada w ognisty rudy... A dlaczego? Bo oczywiście musiałam kupić farbę Palette, bo "odcień ładny" , a w ogóle jej wcześniej nie testowałam i nie zasięgnęłam opinii ludzi...
no cóż, oczywiście, żeby zauważyć te drobne niedoskonałości, trzeba się przyjrzeć Ogólnie wygląda ładnie, chociaż nie tego efektu oczekiwałam (zdjęcia na dole, robione kamerką, sorry za jakość ).
Przed świętami pomaluję Syossem, bo te farby uwielbiam i zawsze mi się sprawdzają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kokardka.jpg (38,4 KB, 140 załadowań)
__________________
Zapuszczamy włosy!
38 cm- 39cm - 40cm - 41cm -42cm - 43cm - 44cm - 45cm - 46cm -47cm -48cm -49cm - 50cm - 51cm - 52cm - 53cm - 54cm - 55cm !

cheryberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-13, 08:48   #1520
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez cheryberry Pokaż wiadomość
Laski, pomalowałam wreszcie włoski Zrobiłam to wczoraj - kolor był równomierny, IDENTYCZNY jak u Rihanny (chociaż jej nie lubię, ale włosy ma fajne),a włosy mocne i bardzo lśniące...

Szkoda, że już dziś się sprał :/ Umyłam włosy po powrocie ze szkoły. Odrost zrobił się czerwono-pomarańczowy, końcówki wypłowiałe, a cały kolor wpada w ognisty rudy... A dlaczego? Bo oczywiście musiałam kupić farbę Palette, bo "odcień ładny" , a w ogóle jej wcześniej nie testowałam i nie zasięgnęłam opinii ludzi...
no cóż, oczywiście, żeby zauważyć te drobne niedoskonałości, trzeba się przyjrzeć Ogólnie wygląda ładnie, chociaż nie tego efektu oczekiwałam (zdjęcia na dole, robione kamerką, sorry za jakość ).
Przed świętami pomaluję Syossem, bo te farby uwielbiam i zawsze mi się sprawdzają.
ja tez malowalam palette i efekty byly podobne jak u ciebie na poczatku super ale po 2 myciach juz nie bylo to samo polowa wyplukiwala sie.
W ogóle te gotowe farby jak wlasnie garniera loreal czy palette one nie wychodzą tak jak trzeba. lepiej kupic farbe w sklepie fryzjerskim i do niej odpowiedni % ja akurat kupuje Kadus Perfecta ale są z Welli np i dziewczyny chwaliły tego Elgona czy jak to sie nazywało. i takie farby sie bardziej oplaci kupic i zrobic.
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 10:56   #1521
emjot1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej dziewczyny ;* Ja też ostatnio przypadkiem kupiłam farbę palette chyba głęboki ciemy rubin - szczerze nie wiem co mnie podkusiło :/ włosy miały ekstra kolor i ładnie lśniły przez 2 dni, jak umyłam włosy nie było już tak fajnie, zrobiły się strasznie matowe i wypadały, nigdy nie lubiłam farb tej firmy ale pomyślałam, że jak Dereszowska je reklamuje to moge zaryzykować i niestety mam za swoje

Na święta planuje zafarbić na jakaś piękną czerwień tylko nie mam pojęcia jaką farbe wybrać :?
Próbowałyście może Loreal Féria Préférence Intensywna Głęboka Czerwień?
__________________
"Wieczne uczucie tremy, Boże zrób coś!"
emjot1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 12:52   #1522
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja mam w domu nieużywaną Loreal Féria Préférence Intensywna ciemna czerwień P37 [ http://www.loreal-paris.co.uk/img/l1...62/HCo16_1.jpg ]... i nie mam co z nią zrobić... może któraś z Was chciałaby jej użyć? Ja się boję, że znowu wyjdę prawie czarna...
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 14:40   #1523
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez emjot1989 Pokaż wiadomość
Próbowałyście może Loreal Féria Préférence Intensywna Głęboka Czerwień?

Właśnie tej farby użyłam już drugi raz w ten weekend. Na wakacje byłam przezadowolona z tej farby, chociaż teraz wydaje mi się troche ciemniejsza (chyba zależy od światła). Wtedy zeszła mi do rudego po 2 tygodniach, ale włosy dostały dużo chlorowanej wody i mało pielęgnacji :/ zobaczymy ile wytrzyma teraz

wrzucam zdjęcia z wakacji i z niedzielnego farbowania lorealem.

Przepraszam, pomyłka, to była "bardzo intensywna czerwień", nie głęboka :/ podobne te nazwy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2549.jpg (109,0 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5216.jpg (117,0 KB, 84 załadowań)
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog

Edytowane przez thedarksideoflight
Czas edycji: 2011-12-13 o 14:44
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 15:06   #1524
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Kupiłam przed chwilą farbę maxima vital hair 6.66 ciekawa jestem cóż mi wyjdzie na tej głowie... nie wiem czy nie zrobiłam głupoty ;/ Ach ta adrenalina przed farbowaniem


ale śliczny kolor... wygląda na obu zdjęciach tak samo, tylko światło jest mylące Twoje włosy mimo wszystko wygladają zdrowo... ja o swoje dbam strasznie i mam masakre na głowie;/

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-12-13 o 15:15
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 15:52   #1525
emjot1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

thedarksideoflight - śliczny ten kolor!

uolcia - właśnie nie chce ciemnej :/
__________________
"Wieczne uczucie tremy, Boże zrób coś!"
emjot1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:22   #1526
arashii
Raczkowanie
 
Avatar arashii
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 304
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Hej dziewczyny ; ) mam włosy baaardzo jasny blond i chciałabym sobie pomalować na Syoss - mahoniowy brąz . Mam pytanie jaki kolor mi wyjdzie ? mocna czerwień ? czy taka ciemniejsza czerwień lekka ?

Zdjęcie moich włosów :
http://imageshack.us/photo/my-images...jcie0250y.jpg/
arashii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 17:23   #1527
thedarksideoflight
Raczkowanie
 
Avatar thedarksideoflight
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 182
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Uolcia - wyglądają, ale chyba tylko na zdjęciach, już były w lepszej kondycji od drożdży i odstawienia prostownicy, ale skatowałam rozjaśniaczem i ta farbą z loreala 2 dni pod rząd :/
Chociaż muszę powiedzieć, że na długości znoszą to dość dzielnie, tylko końcówki cierpią przez moje kombinacje.

Fakt, na zdjęciach wyglądają praktycznie tak samo, może tamten wydaje mi się ładniejszy i jaśniejszy bo było słonecznie a nie szaro-buro jak teraz..
__________________
Dbam o włosy:
12.11
- olejowanie
28.10.11 - nie prostuję , wracam do naturalnego skrętu.

zapuszczanie:
cel 1. 45cm zdrowych włosów

Mój blog
thedarksideoflight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:14   #1528
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

ja po farbowaniu... echhhhh to prawda farba malo niszczaca, przy zmywaniu nie mialam skorupy tylko gladkie wlosy, ale znowu mi przyciemnila kolor ;/ To nic, za miesiac wroce do Elgona, a na święta rodzince się bardziej stonowany kolor spodoba hah

arashii- moje włosy po syoss mahonobiowy brąz- farba kładziona na mega jasny blond jak Twój ... miałaś farta, że ja też tę farbę kładłam na platynę

http://imageshack.us/photo/my-images/189/syoss.jpg/ iii http://imageshack.us/photo/my-images/40/syosss.jpg/ po farbowaniu
http://imageshack.us/photo/my-images/828/gyyy.jpg/ sprany

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2011-12-13 o 19:19
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:24   #1529
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Cytat:
Napisane przez uolcia Pokaż wiadomość
ja po farbowaniu... echhhhh to prawda farba malo niszczaca, przy zmywaniu nie mialam skorupy tylko gladkie wlosy, ale znowu mi przyciemnila kolor ;/ To nic, za miesiac wroce do Elgona, a na święta rodzince się bardziej stonowany kolor spodoba hah

arashii- moje włosy po syoss mahonobiowy brąz- farba kładziona na mega jasny blond jak Twój ... miałaś farta, że ja też tę farbę kładłam na platynę

http://imageshack.us/photo/my-images/189/syoss.jpg/ po farbowaniu
http://imageshack.us/photo/my-images/828/gyyy.jpg/ sprany
No na tym drugim zdjeciu fajniej, jasniej wyszlo...
Ja wam powiem ze moje tez mimo stosowania odzywek są poniszczone..
A uzywałyście moze albo widzialyscie gdzies te farby ktorych ta laska z tych filmików uzywa..??
http://www.youtube.com/watch?v=bLUOlMQwDbY
http://www.youtube.com/watch?v=fOW51...feature=relmfu
http://www.youtube.com/watch?v=TVJLp...FCE13F257DF15F
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-13, 19:27   #1530
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Czerwone Włosy [Farby / Pielęgnacja]

Co kto lubi, ja wolę stonowaną czerwień
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:27.