Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-28, 17:54   #31
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Moja matula się rozpłakała , kiedy długie rude pukle spadały na podłogę u fryzjera a teraz mówi, że wyglądam przepięknie.
A ojciec teraz powtarza, że on zawsze lubił mnie z krótkimi włosami (bo takie też miałam w wieku 0-6 lat )

---------- Dopisano o 18:54 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

No i jeszcze jedno. Skoro już przeszłam metamorfozę, to powinnam również trochę schudnąć. Jestem bardzo niska (155 cm ) i ważę niecałe 48 kg, lecz pragnę schudnąć ok 3-4 kg, żeby mieć nieco drobniejsze ciałko. Zawsze podobały mi się takie szczuplutkie kobiety, a ja może wydaję się być drobna (według innych) ale chciałabym dopełnić mój wizerunek w stylu Mii Farrow. No i pozbyć się oponki oczywiście i właśnie tu się zaczyna problem, gdyż nie mam czasu na sport (którego zresztą bardzo nie lubię), lecz jeśli chodzi o dietę, to potrafię być bardzo wytrzymała i przykładna. Przestałam jeść chleb i stronię od pieczywa i słodyczy. Co jeszcze można zrobić, by zrzucić te 3 kilo bez morderczego treningu?
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 19:10   #32
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

ledzeppelin75 - wychodzić codziennie na spacer, wysiąść wcześniej i przejść codziennie kawałek drogi z pracy/do pracy na piechotę. lub... zapisać się na jakieś gorące, latynoskie tańce. ja ostatnio chodziłam, polecam
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 19:17   #33
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Masz rację! Ale ja jestem głupia, żeby nie wpaść na to, że istnieje coś tak wspaniałego jak taniec! Dziękuję.
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 19:32   #34
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

najlepiej z kimś...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 20:07   #35
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

O tak! Właśnie przed chwilą rozejrzałam się (internetowo) za kursami tańca. Zaczynam od wtorku A za moment podzwonię po przyjaciółkach... Za to w głowie siedzi mi mantra "schudnę 4 kilo, schudnę 4 kilo, schudnę 4 kilo"...

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Ostatnio zakupiłam również błyszczyk hamujący apetyt firmy Eveline. Nie mam pojęcia, czy on naprawdę hamuje apetyt, czy jest to efekt placebo, lecz gdy mam ochotę na coś naprawdę kalorycznego, użyję błyszczyku i już nie chce mi się jeść!
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 20:37   #36
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Fajny wątek Ja zawsze się miotam, zapuszczam,potem obcinam, potem znowu zapuszczam.... Teraz zapuszczam, wchodzę na ten wątek i już mam ochotę obciąć. Bardzo mi się podobają kobiety w krótkich włosach, oczywiście nie wszystkim to pasuje, ale takie fryzury świetnie eksponują urodę
I faktycznie gdy nosiłam krótkie włosy, bardziej podkreślałam kobiecość- robiłam makijaż, nosiłam biżuterię, bardziej kobieco się ubierałam. Jakoś bez tych "dodatków" czułam się trochę jak chłopak.Gdy zapuszczam, czy gdy miałam dłuższe włosy, to wymalowana i wystrojona czułam się zawsze trochę wulgarnie czy balowo. Nie wiem, to chyba subiektywne odczucia.
Moim zdaniem krótkie włosy są świetne, bo twarz wysuwa się na pierwszy plan. I fakt nie znam faceta, który woli krótkowłose kobiety, ale też z doświadczenia wiem, że nigdy nie cieszyłam się takim "powodzeniem" mając długie włosy, jak gdy miałam krótkie. Gdyby nie moje marzenie: "choć raz mieć długie włosy", to z przyjemnością bym je zaraz obcięła;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-28, 21:31   #37
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Fajny wątek Ja zawsze się miotam, zapuszczam,potem obcinam, potem znowu zapuszczam.... Teraz zapuszczam, wchodzę na ten wątek i już mam ochotę obciąć. Bardzo mi się podobają kobiety w krótkich włosach, oczywiście nie wszystkim to pasuje, ale takie fryzury świetnie eksponują urodę
I faktycznie gdy nosiłam krótkie włosy, bardziej podkreślałam kobiecość- robiłam makijaż, nosiłam biżuterię, bardziej kobieco się ubierałam. Jakoś bez tych "dodatków" czułam się trochę jak chłopak.Gdy zapuszczam, czy gdy miałam dłuższe włosy, to wymalowana i wystrojona czułam się zawsze trochę wulgarnie czy balowo. Nie wiem, to chyba subiektywne odczucia.
Moim zdaniem krótkie włosy są świetne, bo twarz wysuwa się na pierwszy plan. I fakt nie znam faceta, który woli krótkowłose kobiety, ale też z doświadczenia wiem, że nigdy nie cieszyłam się takim "powodzeniem" mając długie włosy, jak gdy miałam krótkie. Gdyby nie moje marzenie: "choć raz mieć długie włosy", to z przyjemnością bym je zaraz obcięła;-)
No cóż... Ja też powiedziałam kiedyś sobie - zapuszczam. Zapuściłam (długość do talii) ale szybko je obcięłam. I nie żałuję. Tylko spójrz na te zdjęcia :


http://2.bp.blogspot.com/-hqj9u53FXo..._farrow_01.jpg

Mia Farrow przed obcięciem włosów


http://i108.photobucket.com/albums/n...1627441-12.jpg

Mia Farrow po obcięciu.


http://tapetyzaktorkami.pl/wp-conten...a-watson-1.jpg

Emma watson z długimi włosami.


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...j_V6jPp--WKJod

Emma obcięta w stylu "pixie".


Oi... jest jeszcze wiele przykładów na to, jak wspaniale krótkie włosy eksponują urodę

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Oczywiście nie namawiam Cię do obcięcia włosów

Edytowane przez ledzeppelin75
Czas edycji: 2012-04-28 o 21:38
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 14:02   #38
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Fajny wątek Ja zawsze się miotam, zapuszczam,potem obcinam, potem znowu zapuszczam.... Teraz zapuszczam, wchodzę na ten wątek i już mam ochotę obciąć. Bardzo mi się podobają kobiety w krótkich włosach, oczywiście nie wszystkim to pasuje, ale takie fryzury świetnie eksponują urodę
I faktycznie gdy nosiłam krótkie włosy, bardziej podkreślałam kobiecość- robiłam makijaż, nosiłam biżuterię, bardziej kobieco się ubierałam. Jakoś bez tych "dodatków" czułam się trochę jak chłopak.Gdy zapuszczam, czy gdy miałam dłuższe włosy, to wymalowana i wystrojona czułam się zawsze trochę wulgarnie czy balowo. Nie wiem, to chyba subiektywne odczucia.
Moim zdaniem krótkie włosy są świetne, bo twarz wysuwa się na pierwszy plan. I fakt nie znam faceta, który woli krótkowłose kobiety, ale też z doświadczenia wiem, że nigdy nie cieszyłam się takim "powodzeniem" mając długie włosy, jak gdy miałam krótkie. Gdyby nie moje marzenie: "choć raz mieć długie włosy", to z przyjemnością bym je zaraz obcięła;-)
to jest chyba kulturowo uwarunkowane. mój fryzjer powiedział, że kobiety bez charakteru albo pomysłu na siebie 'chowają się' za włosami, bo to akceptowane i bezpieczne ja też maluję się teraz bardziej wyraziście baaardzo podoba mi się odsłonięta szyja... to nie jest tak, że w krótkich włosach wygląda się jak chłopak. nawet, jeśli ktoś tak twierdzi to po prostu nie ma wyobraźni

mój TŻ na pytanie czy woli krótkie czy długie włosy zawsze mówi że woli mnie w każdych widział mnie już we wszystkich kolorach i długościach i nie daje mi odczuć, że od ścięcia włosów do ramion wyglądam gorzej. WRĘCZ PRZECIWNIE
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 14:36   #39
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to jest chyba kulturowo uwarunkowane. mój fryzjer powiedział, że kobiety bez charakteru albo pomysłu na siebie 'chowają się' za włosami, bo to akceptowane i bezpieczne ja też maluję się teraz bardziej wyraziście baaardzo podoba mi się odsłonięta szyja... to nie jest tak, że w krótkich włosach wygląda się jak chłopak. nawet, jeśli ktoś tak twierdzi to po prostu nie ma wyobraźni

mój TŻ na pytanie czy woli krótkie czy długie włosy zawsze mówi że woli mnie w każdych widział mnie już we wszystkich kolorach i długościach i nie daje mi odczuć, że od ścięcia włosów do ramion wyglądam gorzej. WRĘCZ PRZECIWNIE
No nie wiem z wyobraźnią czy bez, w moim odczuciu wyglądałam trochę chłopaczkowato- tak po wstaniu z łóżka, nie zrobiona;-) I w krótkich włosach tak nieletnio się czułam, po ścięciu już fryzjerka do mnie że taka "dziewczynysia" i od innych osób też słyszałam ten przydomek. Pewnie stąd moja ucieczka w te kobiece dodatki.
Z tym chowaniem się za włosami to się zgodzę. W krótkich włosach faktycznie dużo bardziej przyciągałam uwagę i jakoś tak szykowniej się czułam. Zresztą zdecydowanie mniej dziewczyn nosi krótkie włosy niż długie.

Dla mnie do ramion to już długie włosy- właśnie do takiej długości staram się teraz zapuścić Tylko nie wiem co wyjdzie z tego mojego zapuszczania,bo i tak muszę niedługo podciąć niektóre kikuty, bo od kilku miesięcy mam długość mieszaną, fryzurę żadną- okres przejściowy upięty spinkami jak wychodzę do ludzi;-) Mam nadzieję że nie wyjdę od fryzjera z fryzurą a la Twiggy, w końcu tyle miesięcy poświęcenia i zapuszczania.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
No cóż... Ja też powiedziałam kiedyś sobie - zapuszczam. Zapuściłam (długość do talii) ale szybko je obcięłam. I nie żałuję. Tylko spójrz na te zdjęcia :


http://2.bp.blogspot.com/-hqj9u53FXo..._farrow_01.jpg

Mia Farrow przed obcięciem włosów


http://i108.photobucket.com/albums/n...1627441-12.jpg

Mia Farrow po obcięciu.


http://tapetyzaktorkami.pl/wp-conten...a-watson-1.jpg

Emma watson z długimi włosami.


http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:A...j_V6jPp--WKJod

Emma obcięta w stylu "pixie".


Oi... jest jeszcze wiele przykładów na to, jak wspaniale krótkie włosy eksponują urodę

---------- Dopisano o 22:31 ---------- Poprzedni post napisano o 22:29 ----------

Oczywiście nie namawiam Cię do obcięcia włosów
Mia jest cudowna, stworzona do krótkich włosów, jest mega sexy i kobieca (a w długich taka nijaka), ale przyznam, że Emmę wolałam w długich włosach. W moim odczuciu w krótkich jej twarz staje się męska.

P.S. Nie trzeba namawiać, prędzej czy później wrócę do krótkich;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 14:48   #40
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez makeupnotwar Pokaż wiadomość
to jest chyba kulturowo uwarunkowane. mój fryzjer powiedział, że kobiety bez charakteru albo pomysłu na siebie 'chowają się' za włosami, bo to akceptowane i bezpieczne ja też maluję się teraz bardziej wyraziście baaardzo podoba mi się odsłonięta szyja... to nie jest tak, że w krótkich włosach wygląda się jak chłopak. nawet, jeśli ktoś tak twierdzi to po prostu nie ma wyobraźni

mój TŻ na pytanie czy woli krótkie czy długie włosy zawsze mówi że woli mnie w każdych widział mnie już we wszystkich kolorach i długościach i nie daje mi odczuć, że od ścięcia włosów do ramion wyglądam gorzej. WRĘCZ PRZECIWNIE
Makeupnotwar - to szczęście, że masz takiego faceta. Niedawno dowiedziałam się , że mój ex był fetyszystą długich włosów. A że ja miałam do talii to się mną zainteresował. Kiedy je obcięłam to ze mną zerwał, dziad kalwaryjski Chore ale prawdziwe.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
No nie wiem z wyobraźnią czy bez, w moim odczuciu wyglądałam trochę chłopaczkowato- tak po wstaniu z łóżka, nie zrobiona;-) I w krótkich włosach tak nieletnio się czułam, po ścięciu już fryzjerka do mnie że taka "dziewczynysia" i od innych osób też słyszałam ten przydomek. Pewnie stąd moja ucieczka w te kobiece dodatki.
Z tym chowaniem się za włosami to się zgodzę. W krótkich włosach faktycznie dużo bardziej przyciągałam uwagę i jakoś tak szykowniej się czułam. Zresztą zdecydowanie mniej dziewczyn nosi krótkie włosy niż długie.

Dla mnie do ramion to już długie włosy- właśnie do takiej długości staram się teraz zapuścić Tylko nie wiem co wyjdzie z tego mojego zapuszczania,bo i tak muszę niedługo podciąć niektóre kikuty, bo od kilku miesięcy mam długość mieszaną, fryzurę żadną- okres przejściowy upięty spinkami jak wychodzę do ludzi;-) Mam nadzieję że nie wyjdę od fryzjera z fryzurą a la Twiggy, w końcu tyle miesięcy poświęcenia i zapuszczania.

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------



Mia jest cudowna, stworzona do krótkich włosów, jest mega sexy i kobieca (a w długich taka nijaka), ale przyznam, że Emmę wolałam w długich włosach. W moim odczuciu w krótkich jej twarz staje się męska.

P.S. Nie trzeba namawiać, prędzej czy później wrócę do krótkich;-)
lulaluna - nadchodzi lato - trzeba coś zmienić. Jeśli lubiłaś siebie w krótkich włosach, to jak najbardziej powinnaś je obciąć

Masz rację, Mia z krótkimi włosami jest cudowna! U mnie zaistniała podobna sytuacja. Dopiero obcięta na zapałkę stałam się w pełni kobietą
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 14:56   #41
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------


lulaluna - nadchodzi lato - trzeba coś zmienić. Jeśli lubiłaś siebie w krótkich włosach, to jak najbardziej powinnaś je obciąć

Masz rację, Mia z krótkimi włosami jest cudowna! U mnie zaistniała podobna sytuacja. Dopiero obcięta na zapałkę stałam się w pełni kobietą
No właśnie moją zmianą na lato mają być włosy dłuuugie aż do ramion;-) Tylko że czasem plany się zmieniają;-) Chce mi się zmiany to fakt, odkąd przestałam farbować włosy i wróciłam do naturalnego koloru- to już jakieś 2,3 lata to ciągle chce mi się zmian
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 15:12   #42
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
Makeupnotwar - to szczęście, że masz takiego faceta. Niedawno dowiedziałam się , że mój ex był fetyszystą długich włosów. A że ja miałam do talii to się mną zainteresował. Kiedy je obcięłam to ze mną zerwał, dziad kalwaryjski Chore ale prawdziwe.

---------- Dopisano o 15:48 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------


lulaluna - nadchodzi lato - trzeba coś zmienić. Jeśli lubiłaś siebie w krótkich włosach, to jak najbardziej powinnaś je obciąć

Masz rację, Mia z krótkimi włosami jest cudowna! U mnie zaistniała podobna sytuacja. Dopiero obcięta na zapałkę stałam się w pełni kobietą
Zerwał z Tobą, bo obcięłaś włosy na krótko? Głupota nie wybiera. Ja bym na miejscu tego geniusza zrobił banana od ucha do ucha . Jakże zapałce wybijają się oczy, policzki, nosek - tylko podziwiać. Wielu na własne życzenie tego nie dostrzega.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 15:45   #43
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No tak... Powiedział, że wyglądam żałośnie i że tylko w długich włosach byłam atrakcyjna. Ale cieszę się, że tak się stało. Obecnie nie narzekam na brak powodzenia. Mam wielu nowych adoratorów i staram się zapomnieć o tym, że mam pecha w miłości

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

A on naprawdę jest nieco "niezrównoważony". Nigdy nie miałam z nim lekko, ale kochałam gnoja.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

I znowu mnie na wspomnienia bierze. Głupia ja
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:02   #44
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

ledzeppelin75 - a mój eksio w liceum też był taki, chciał mi dyktować jak mam wyglądać. burak
lulaluna - no do ramion mają wiele plusów ja dłuższych i tak nigdy nie miałam, długo nosiła boba... a teraz krótkie. achhh
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:04   #45
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
staram się zapomnieć o tym, że mam pecha w miłości
Dobrze się na tym znam.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:33   #46
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Dobrze wiedzieć, że moje problemy nie są odosobnione

lulaluna- masz rację, wiele osób zapuszcza na lato trzeba wypróbować każdą długość, żeby przekonać się, która jest najlepsza. Ja przechodziłam każdą z wyjątkiem tej do pasa i muszę powiedzieć, że długie włosy są wspaniałe, lecz wydałam mnóstwo czasu i pieniędzy na ich pielęgnację. Wg mnie - nic na siłę.
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 16:51   #47
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

A z tym kolesiem to naprawdę, zerwać z kimś z takiego powodu i jeszcze z takim tekstem,to wrrr... Ja miałam kiedyś kolegę, który nie pozwalał obciąć włosów ani swojej matce ani dziewczynie. Swoją drogą, każdy mój ex niechętnie przystawał na wszelkie zmiany wizerunku czy to długość czy kolor, ale jakoś je znolisi;-), a rozstawaliśmy się z innych powodów. Nie wiem co oni widzą w tych długich włosach?;-)
Ja akurat mam pecha i krótka fryzura to dla mnie pewnego rodzaju wybawienie. Z tymi moimi piórkami to włosy do pasa są tylko w sferze marzeń. Jeszcze się łudzę, że "pogrubią się" i "zgęstnieją", ale choć obchodzę się z nimi jak z jajkiem to efektów nie widzę. Dlatego w końcu idą po nóż;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 17:17   #48
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
A z tym kolesiem to naprawdę, zerwać z kimś z takiego powodu i jeszcze z takim tekstem,to wrrr... Ja miałam kiedyś kolegę, który nie pozwalał obciąć włosów ani swojej matce ani dziewczynie. Swoją drogą, każdy mój ex niechętnie przystawał na wszelkie zmiany wizerunku czy to długość czy kolor, ale jakoś je znolisi;-), a rozstawaliśmy się z innych powodów. Nie wiem co oni widzą w tych długich włosach?;-)
Ja akurat mam pecha i krótka fryzura to dla mnie pewnego rodzaju wybawienie. Z tymi moimi piórkami to włosy do pasa są tylko w sferze marzeń. Jeszcze się łudzę, że "pogrubią się" i "zgęstnieją", ale choć obchodzę się z nimi jak z jajkiem to efektów nie widzę. Dlatego w końcu idą po nóż;-)
Dopytywałam się go o powody zerwania. Czy zrobiłam coś źle, czy byłam dla niego niewystarczająco dobra. A on odparł - "obcięłaś włosy, już mi się nie podobasz".
Ręce opadają, prawda? Ciężko mi o tym mówić, ale internet ma tą zaletę, że nie patrzysz człowiekowi w oczy i jest łatwiej się komuś zwierzyć, nawet jeśli jest obcy.


Ja też mam bardzo delikatne piórka (a raczej miałam.) , lecz jakimś cudem udało mi się je zapuścić i były w niezłym stanie aż do ścięcia. Już nie będę ich zapuszczać. To nie taka frajda jak ścinanie
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 17:31   #49
makeupnotwar
Wtajemniczenie
 
Avatar makeupnotwar
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 670
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

ja za to mam ładne włosy - jest ich dużo i są naturalnie proste dlatego moja przyjaciółka była oburzona ścięciem... bo powiedziała mi, że gdyby ona miała takie włosy, za nic by ich nie ścinała. cóż...
__________________

makeupnotwar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-29, 17:36   #50
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Ja kiedy miałam kudły nie sięgające nawet ramion i któraś ze znajomych długowłosych obcinała włosy byłam oburzona. Mówiłam, że gdybym ja miała takie długie, to bym ich za cholerę nie ścinała. A jednak! Zapuściłam i szybciutko obcięłam
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 17:41   #51
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No to trochę fotek
Bardzo mi się podobała Rihanna w krótkich włoskach, nosiłam podobną fryzurkę, tylko z małą grzywką.
A teraz chciałabym ponosić takie równej długości , tzn do takich zapuszczam. Myślę, że na te z ostatniej fotki to niedługo będę mogła sobie pozwolić, tzn jak obetnę najdłuższe to będzie taka długość
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (27,1 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (11,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (35,7 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (32,5 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (16,7 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.jpg (29,0 KB, 16 załadowań)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 17:53   #52
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Rihannie bardzo do twarzy z takimi włosami Prawdę mówiąc nie mam pojęcia kim ona jest , jednak muszę przyznać, że ten przedziałek jest twarzowy Podobny miała Twiggy, prawda?

http://www.kozaczek.pl/img/c/34_1.jpg
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 18:07   #53
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No też prawda;-) Ale Twiggy to klasyka krótkich włosów Szukałam jakiś kobiecych krótkowłosych i trafiłam na Rihanne w celu urozmaicenia;-)
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 18:19   #54
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

No i pięknie Ci się udało Poprzednio wspominałam również o Janine Turner. Aktorka znana głównie z "przystanku Alaska" przez lata była wg mnie ideałem urody

http://sharetv.org/images/northern_e...e_oconnell.jpg

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

A tak na marginesie - schudłam już 3 kg! jeszcze 3... tak, żeby dojść do wagi 44 kg.
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 18:38   #55
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Nie znam tej aktorki, ale do mojego ideału to jej daleko jak stąd na Alaskę. Jednak przyznam, że lubię jak ktoś widzi piękno tam gdzie ja go nie zauważam, bo to mi przypomina jak płynną sprawą jest uroda

Gratuluję schudnięcia! -3kg wiem co to za radość dla kobiety! Byle zdrowo, byle zdrowo!

I jeszcze Kate (tak w duchu chudnięcia;-), ogólnie za nią nie przepadam ale na ta reklama mnie w sobie rozkochała Wydawała mi się tu taka kobieca...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (43,5 KB, 101 załadowań)

Edytowane przez lulaluna
Czas edycji: 2012-04-29 o 18:48
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 21:00   #56
rochejaqueleinkris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 117
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
No i pięknie Ci się udało Poprzednio wspominałam również o Janine Turner. Aktorka znana głównie z "przystanku Alaska" przez lata była wg mnie ideałem urody

http://sharetv.org/images/northern_e...e_oconnell.jpg

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

A tak na marginesie - schudłam już 3 kg! jeszcze 3... tak, żeby dojść do wagi 44 kg.
Janine Turner - kobieta łącząca uwodzicielską urodę z wielkim rozsądkiem. Nic dziwnego, że zastępy feministek rozmaitych traktują ją co najmniej z konfuzją, jeśli nie z niechęcią. To kara za znienawidzoną w półświatku Hollywoodu niepostępowość, ale Janine nic sobie z tego nie robi.
rochejaqueleinkris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 02:14   #57
uca
Rozeznanie
 
Avatar uca
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: desde muy lejos!
Wiadomości: 738
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez ledzeppelin75 Pokaż wiadomość
No tak... Powiedział, że wyglądam żałośnie i że tylko w długich włosach byłam atrakcyjna. Ale cieszę się, że tak się stało. Obecnie nie narzekam na brak powodzenia. Mam wielu nowych adoratorów i staram się zapomnieć o tym, że mam pecha w miłości

---------- Dopisano o 16:44 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

A on naprawdę jest nieco "niezrównoważony". Nigdy nie miałam z nim lekko, ale kochałam gnoja.

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

I znowu mnie na wspomnienia bierze. Głupia ja
Hehehe, tez znam takie beznadziejne przypadki wlosowych fetyszstow , czy ty nie mieszkasz czasem w Czestochowie? Czy moze wszedzie sa tacy popaprancy . A i jeszcze kiedys mi sie dostalo od lezbijki jak mialam krociotkie wlosy.
__________________
9.10.2013 zapuszczam włosy. Aktualna długość do ramion.
9.01.2014 włosy za linię obojczyków.
24.08. 2016 w połowie drogi do talii
uca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 08:59   #58
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

oj, ja lubię krótkowłose kobiety (choć sama chciałabym mieć taką długość jak miała Rihanna w teledysku Don't stop the music), ale facetów tylko długowłosych! gdyby ktoś, kto mi ise podoba, ściął włosy... czułabym się... źle. to mój fetysz, ale tylko u mężczyn
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 09:07   #59
lulaluna
Rozeznanie
 
Avatar lulaluna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 630
Jeszcze 2 moje krótkowłose ulubienice: Dorota Gardias i Edyta Górniak. Uważam, że w krótkich włosach wyglądają kobieco, pięknie wręcz zjawiskowo

I bardzo kobieca Małgorzata Foremniak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (60,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 222.jpg (23,4 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 44.jpg (29,6 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 55.jpg (11,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 333.jpg (25,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 66.jpg (43,5 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 77.jpg (57,5 KB, 13 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-05-03 o 09:52 Powód: post pod postem
lulaluna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 14:42   #60
ledzeppelin75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 126
Dot.: Jak wyglądać kobieco z krótkimi włosami?

Cytat:
Napisane przez lulaluna Pokaż wiadomość
Nie znam tej aktorki, ale do mojego ideału to jej daleko jak stąd na Alaskę. Jednak przyznam, że lubię jak ktoś widzi piękno tam gdzie ja go nie zauważam, bo to mi przypomina jak płynną sprawą jest uroda

Gratuluję schudnięcia! -3kg wiem co to za radość dla kobiety! Byle zdrowo, byle zdrowo!

I jeszcze Kate (tak w duchu chudnięcia;-), ogólnie za nią nie przepadam ale na ta reklama mnie w sobie rozkochała Wydawała mi się tu taka kobieca...
Dziękuję za gratulacje!

Kate w tej reklamie jest zjawiskowa.

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:00 ----------

Cytat:
Napisane przez uca Pokaż wiadomość
Hehehe, tez znam takie beznadziejne przypadki wlosowych fetyszstow , czy ty nie mieszkasz czasem w Czestochowie? Czy moze wszedzie sa tacy popaprancy . A i jeszcze kiedys mi sie dostalo od lezbijki jak mialam krociotkie wlosy.
oi, współczuję....
Obawiam się że ci popaprańcy są i będą wszędzie niestety. Pozdrowienia z Wrocławia- cudownego miasta z mnóstwem fetyszystów i kretynów

---------- Dopisano o 15:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
oj, ja lubię krótkowłose kobiety (choć sama chciałabym mieć taką długość jak miała Rihanna w teledysku Don't stop the music), ale facetów tylko długowłosych! gdyby ktoś, kto mi ise podoba, ściął włosy... czułabym się... źle. to mój fetysz, ale tylko u mężczyn
Ja również uwielbiam facetów z długimi włosami! Mój ideał męskiej urody ma długie włosy i wszyscy fetyszyści włosów, z jakimi się do tej pory spotkałam również mieli włosy do ramion...

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:04 ----------

Dodałam na Avatara moją podobiznę. Wybaczcie, że bez makijażu i retuszu Po prostu chciałam, żebyście wiedziały z kim macie do czynienia
ledzeppelin75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:06.