usta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-31, 20:58   #1
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280

usta


Mam ogromny problem z dużymi ustami, wiem, że już był wątek o dużych ustach, ale u mnie jest ciut inaczej. Otóż jak już pisałam mam duże usta, nie są one równe, ponieważ górna warga jest o wiele większa, niż dolna. Dolna mi się podoba, ale górna już nie. Nie mam "serduszka" jest ona prosta. Nie mogę również mieć zdjęć robionych z boku, ponieważ widać, że górna warga jest dużo wysunięta do przodu od dolnej. Nie mam pojęcia jak za pomocą makijażu mogę ją choć trochę zmniejszyć. Ktoś mi poradził, abym górną wargę zatuszowała podkładem w kolorze skóry i wtedy obrysowała kredką poniżej naturalnej linii ust, tak aby powstało "serduszko" i wtedy pomalować usta czerwoną szminką. U mnie to nie zdało egzaminu, ponieważ okropnie to wyglądało i kolor czerwony jeszcze bardziej powiększa mi usta. Nie mam pojęcia już co zrobić, jestem załamana.. Pomóżcie
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 21:14   #2
hevana
Raczkowanie
 
Avatar hevana
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 390
Dot.: usta

Wystarczy zaakceptować siebie, dużo kobiet 'pokroiłoby się' za naturalnie duże usta. Też mam je nierównie, lecz odwrotnie, dolna warga jest większa i bardziej wysunięta co wcale mi nie przeszkadza pamiętaj: duże usta to atut!
hevana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 16:25   #3
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: usta

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem z dużymi ustami, wiem, że już był wątek o dużych ustach, ale u mnie jest ciut inaczej. Otóż jak już pisałam mam duże usta, nie są one równe, ponieważ górna warga jest o wiele większa, niż dolna. Dolna mi się podoba, ale górna już nie. Nie mam "serduszka" jest ona prosta. Nie mogę również mieć zdjęć robionych z boku, ponieważ widać, że górna warga jest dużo wysunięta do przodu od dolnej. Nie mam pojęcia jak za pomocą makijażu mogę ją choć trochę zmniejszyć. Ktoś mi poradził, abym górną wargę zatuszowała podkładem w kolorze skóry i wtedy obrysowała kredką poniżej naturalnej linii ust, tak aby powstało "serduszko" i wtedy pomalować usta czerwoną szminką. U mnie to nie zdało egzaminu, ponieważ okropnie to wyglądało i kolor czerwony jeszcze bardziej powiększa mi usta. Nie mam pojęcia już co zrobić, jestem załamana.. Pomóżcie
Tez mam duże usta, więc co mogę Ci doradzić
-zaprzyjażnij się z konturówką, zredukujesz nierówność, malujesz milimetr nad swoim naturalnym konturem, uwaga konturówka musi być w kolorze pomadki, inaczej wygląda to okropnie
-używaj matowych pomadek
-dobrze sprawdzają się pomadki nanoszone pędzelkiem i odciskanie chusteczką lub wklepywanie pomadki w usta
-przy dużych ustach masz niezły wybór kolorów i właśnie natakich świetnie wyglądają ciemne kolory, wszelkie bordo, wiśnie, fiolety, nasycone wyraźne kolory są stworzone dla takich ust
Podejrzewam, że jesteś nieoswojona z podkreślaniem swoich ust, więc stary trick-pomaluj i pochodź po domu, zeby się przyzwyczaic i tak przez tydzień, potem wyjdź z domu. Duże usta to atut-warto go eksponować
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 20:22   #4
uaoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 3 280
Dot.: usta

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Tez mam duże usta, więc co mogę Ci doradzić
-zaprzyjażnij się z konturówką, zredukujesz nierówność, malujesz milimetr nad swoim naturalnym konturem, uwaga konturówka musi być w kolorze pomadki, inaczej wygląda to okropnie
-używaj matowych pomadek
-dobrze sprawdzają się pomadki nanoszone pędzelkiem i odciskanie chusteczką lub wklepywanie pomadki w usta
-przy dużych ustach masz niezły wybór kolorów i właśnie natakich świetnie wyglądają ciemne kolory, wszelkie bordo, wiśnie, fiolety, nasycone wyraźne kolory są stworzone dla takich ust
Podejrzewam, że jesteś nieoswojona z podkreślaniem swoich ust, więc stary trick-pomaluj i pochodź po domu, zeby się przyzwyczaic i tak przez tydzień, potem wyjdź z domu. Duże usta to atut-warto go eksponować

A nie powiększę sobie jeszcze bardziej ust malując je nad swoim naturalnym konturem? Czerwony mi powiększa usta, więc podejrzewam że inne ciemnie kolory też.. no nie wiem już sama Dodam jeszcze, że moje usta i tak są w miarę 'ciemne' naturalnie.
__________________

L. - 10.2011
K. - 01.2016
F. - 11.2017

Edytowane przez uaoo
Czas edycji: 2014-02-01 o 20:24
uaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-01, 21:05   #5
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: usta

Wyrównasz dysproporcję. Albo się pogódź z tym, że są nierówne. Podałam Ci co sam stosuję, ale próbuj, baw się makijażem od tego jest
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-05, 09:46   #6
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: usta

Cytat:
Napisane przez uaoo Pokaż wiadomość
Mam ogromny problem z dużymi ustami, wiem, że już był wątek o dużych ustach, ale u mnie jest ciut inaczej. Otóż jak już pisałam mam duże usta, nie są one równe, ponieważ górna warga jest o wiele większa, niż dolna. Dolna mi się podoba, ale górna już nie. Nie mam "serduszka" jest ona prosta. Nie mogę również mieć zdjęć robionych z boku, ponieważ widać, że górna warga jest dużo wysunięta do przodu od dolnej. Nie mam pojęcia jak za pomocą makijażu mogę ją choć trochę zmniejszyć. Ktoś mi poradził, abym górną wargę zatuszowała podkładem w kolorze skóry i wtedy obrysowała kredką poniżej naturalnej linii ust, tak aby powstało "serduszko" i wtedy pomalować usta czerwoną szminką. U mnie to nie zdało egzaminu, ponieważ okropnie to wyglądało i kolor czerwony jeszcze bardziej powiększa mi usta. Nie mam pojęcia już co zrobić, jestem załamana.. Pomóżcie
Dobrze by było gdybyś dodała zdjęcie - o wiele łatwiej jest wtedy konkretnie doradzić
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-05 10:46:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:56.