Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 160 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-23, 13:48   #4771
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51847896]

Przedstawiam Wam dwójkę moich nowych dzieci.Ten różowo-pomarańczowy to taki neon jest,a ten obok ma złote drobinki.Światło do pupy jest i przekłamało kolory :/
[/QUOTE]


oo, fajne

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Rozpakowałam właśnie zamówienie z wyprzedaży, nie zorientowałam się, że u mnie też pada

Przez wizaż zbankrutuję

Mam ogromne postanowienie - żadnego lakieru ani płytki do końca wakacji.

ale cuda
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 13:48   #4772
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zerknęłam na Twoje recenzje. Faktycznie sporo ich przetestowałaś
Lubie testować podklady i zwykle jak coś nowego wychodzi to kupuje , tyle że ostatnio ...szkoda mi twarzy już. Całe życie byłam bez jednego zaskórnika , dwa lata testow i .
Teraz nie kładę podkładu częściej niz 2 razy w tygodniu
Nowości też kupuje już nie tak często jak kiedyś

Btw . Przypomniało mi się że obiecałam wrzucić wczoraj recenzje maca:/
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-06-23 o 13:49
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 13:51   #4773
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Lubie testować podklady i zwykle jak coś nowego wychodzi to kupuje , tyle że ostatnio ...szkoda mi twarzy już. Całe życie byłam bez jednego zaskórnika , dwa lata testow i .
Teraz nie kładę podkładu częściej niz 2 razy w tygodniu
Nowości też kupuje już nie tak często jak kiedyś

Btw . Przypomniało mi się że obiecałam wrzucić wczoraj recenzje maca:/
No tak... Coś pozapychało
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:01   #4774
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
A to się zgadzam.
Myślałam, że właśnie scenicznego poszukujesz. Na co dzień jest faktycznie za ciężki. Ja też mam suchą i używam go na specjalne okazje.
Ostatnio spodobał mi się Rimmel Lasting Finish. Jak dla mnie ma dość mocne krycie, ale nie wysusza. Ładne wykończenie.
a który dokładnie?
ja swego czasu używałam i dość lubiłam ten 103, (po poleceniu Pilar ), moja mam też, jakiś czas temu chciałam go właśnie dla niej wziąć, a tu zonk, nie ma. Pogubiłam się już w tych wersjach... i ciekawa jestem czy któraś ma tylko zmienione opakowanie czy w ogóle tamtego z czarnego opakowania już nie ma?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:07   #4775
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a który dokładnie?
ja swego czasu używałam i dość lubiłam ten 103, (po poleceniu Pilar ), moja mam też, jakiś czas temu chciałam go właśnie dla niej wziąć, a tu zonk, nie ma. Pogubiłam się już w tych wersjach... i ciekawa jestem czy któraś ma tylko zmienione opakowanie czy w ogóle tamtego z czarnego opakowania już nie ma?
KLIK
Nie wiem czy on na tłustej skórze się sprawdzi.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:16   #4776
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
KLIK
Nie wiem czy on na tłustej skórze się sprawdzi.
no właśnie widzę, że z jakimś serum... może obczaję tester jak będzie. W ogóle sama nie wiem, pasuje mi coś kupić, bo mam resztki, a sama nie wiem czy uderzać w jakieś nowości czy to co mam... Teraz mieszam Diadem z Skin Balance 20 i wczesniej potrafiło mi to ściemniec na twarzy (nie zawsze), a teraz mam wrażenie że to za blade, bo troszkę opaliłam ciało. Sam Diadem miałby teraz ok kolor... albo kupić Skin Balance numer ciemniejszy, ale z tego co patrzyłam to skok duży :/ no i mam ochotę spróbować Catrice All Mat Plus, bo dawniej lubiłam Infinite Mat. Ehh.
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:18   #4777
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Maniut zaległy, inspirowany podrzuconym przez Śniegową pomysłem z poziomkami. Miał być na bogato, wyszedł trochę bidnie.




Poza tym już część widziała na insta że dotarł do mnie Orlik. Normalnie sikam z radości. Ten lakier jest po prostu obłędny, na pewno nie będę czekać do jesieni z rozdziewiczaniem, nie ma mowy.
Ojejku Aż mam ochotę na taką babeczkę! Śliczne mani, takie realistyczne te truskawki
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 14:19   #4778
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie widzę, że z jakimś serum... może obczaję tester jak będzie. W ogóle sama nie wiem, pasuje mi coś kupić, bo mam resztki, a sama nie wiem czy uderzać w jakieś nowości czy to co mam... Teraz mieszam Diadem z Skin Balance 20 i wczesniej potrafiło mi to ściemniec na twarzy (nie zawsze), a teraz mam wrażenie że to za blade, bo troszkę opaliłam ciało. Sam Diadem miałby teraz ok kolor... albo kupić Skin Balance numer ciemniejszy, ale z tego co patrzyłam to skok duży :/ no i mam ochotę spróbować Catrice All Mat Plus, bo dawniej lubiłam Infinite Mat. Ehh.
Te nasze dylematy...

Ja miałam próbkę tego podkładu- za ciemny była ale mogłam zobaczyć jak się zachowuje na skórze. Dlatego zaryzykowałam.
Teraz dokupiłam ciemniejszy i mieszam 2 odcienie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:21   #4779
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Te nasze dylematy...

Ja miałam próbkę tego podkładu- za ciemny była ale mogłam zobaczyć jak się zachowuje na skórze. Dlatego zaryzykowałam.
Teraz dokupiłam ciemniejszy i mieszam 2 odcienie
no dokładnie, ale chyba na razie nie będę eksperymentować, może jedynie kolor tego Skin Balance bym zmieniła...

yy ale którego?
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:25   #4780
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no dokładnie, ale chyba na razie nie będę eksperymentować, może jedynie kolor tego Skin Balance bym zmieniła...

yy ale którego?
Tego Rimelka co rzuciłam linkiem.

Mam teraz 2 rimeli, 3 Mapy, resztkę burżuja, MaxFatsora w musie i Manhatan...
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:28   #4781
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Ania, wycofali tego rimmela. Wprowadzili go w nowej szacie graficznej,ale formuła też się zmieniła, gorzej kryje i nie jest tak mega trwały Za to najjaśniejszy kolor jest naprawdę jasny, tylko niestety ma różowy podton. Ja go utrwalam żółtym pudrem rozświetlającym pseudo HD z Inglota więc jakoś ten róż się równoważy
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 14:28   #4782
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tego Rimelka co rzuciłam linkiem.

Mam teraz 2 rimeli, 3 Mapy, resztkę burżuja, MaxFatsora w musie i Manhatan...
aa ok, czaję

też nieraz miałam po kilka, ale akurat z podkładami tak nie szaleję. I tak ciężko wyczaić co wpływa na cerę w jaki sposób...
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:31   #4783
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Maniut zaległy, inspirowany podrzuconym przez Śniegową pomysłem z poziomkami. Miał być na bogato, wyszedł trochę bidnie.
widziałam na insta i mani i Orlika
truskaweczki pyyyyszneee

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
A ja przechodzę paznokciową żałobe wskazówka poszła się... i teraz jest jakieś 2mm przed opuszek (nigdy tak krótka nie była) reszta tez poszła do ścięcia bo z dwoma krótkimi to wyglądało już komicznie. Na co mi było tak dbać i huhać skoro znów migdałki podrosły i poszły w las
matko, to jest straszne

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51847896]Przedstawiam Wam dwójkę moich nowych dzieci.Ten różowo-pomarańczowy to taki neon jest,a ten obok ma złote drobinki.Światło do pupy jest i przekłamało kolory :/
[/QUOTE]

ekstra

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mówisz, "pokazuję dwójkę", a ja patrzę na 4 lakiery...
Tak. Przytomność niech żyje
też to samo miałam

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Rozpakowałam właśnie zamówienie z wyprzedaży, nie zorientowałam się, że u mnie też pada

Przez wizaż zbankrutuję

Mam ogromne postanowienie - żadnego lakieru ani płytki do końca wakacji.
no ładne zakupy no tutaj to raczej niemożliwe

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie widzę, że z jakimś serum... może obczaję tester jak będzie. W ogóle sama nie wiem, pasuje mi coś kupić, bo mam resztki, a sama nie wiem czy uderzać w jakieś nowości czy to co mam... Teraz mieszam Diadem z Skin Balance 20 i wczesniej potrafiło mi to ściemniec na twarzy (nie zawsze), a teraz mam wrażenie że to za blade, bo troszkę opaliłam ciało. Sam Diadem miałby teraz ok kolor... albo kupić Skin Balance numer ciemniejszy, ale z tego co patrzyłam to skok duży :/ no i mam ochotę spróbować Catrice All Mat Plus, bo dawniej lubiłam Infinite Mat. Ehh.
miałam kiedyś, sprawdzał się b. dobrze, a niedawno kupiłam go znowu i jestem totalnie oczarowana po Revlonie Color Stay i Nearly Naked czoło i nos świeciło się jak kończyłam tuszować rzęsy, a po Catrice nic się nie błyszczę przez kilka godzin, a w dodatku cudownie kryje, skóra wygląda tak ładnie, no boski jest jak dla mnie ale wiesz, to tylko moja opinia
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:39   #4784
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
Ania, wycofali tego rimmela. Wprowadzili go w nowej szacie graficznej,ale formuła też się zmieniła, gorzej kryje i nie jest tak mega trwały Za to najjaśniejszy kolor jest naprawdę jasny, tylko niestety ma różowy podton. Ja go utrwalam żółtym pudrem rozświetlającym pseudo HD z Inglota więc jakoś ten róż się równoważy
tak właśnie myślałam... a ta nowa wersja to jest w tej bialej tubce? czy ten co Sniegowa pokazuje?

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
miałam kiedyś, sprawdzał się b. dobrze, a niedawno kupiłam go znowu i jestem totalnie oczarowana po Revlonie Color Stay i Nearly Naked czoło i nos świeciło się jak kończyłam tuszować rzęsy, a po Catrice nic się nie błyszczę przez kilka godzin, a w dodatku cudownie kryje, skóra wygląda tak ładnie, no boski jest jak dla mnie ale wiesz, to tylko moja opinia
kusisz... zwłaszcza, że dawniej naprawdę lubiłam IM więc mniej więcej wiem czego mogę się spodziewać. Ja u siebie na jakiś cudowny mat nie liczę z żadnym podkładem, bo przypudrowanie co jakiś czas mi aż tak nie przeszkadza jeśli podkład wygląda w miarę dobrze, nie spływa i się nie warzy. Ale czasem jest tak, że jednego dnia dany zestaw mi się sprawdza super, a innego do dupy
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 14:49   #4785
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

No to mam mani, ale nie wyszło kompletnie...Przejścia niepłynne i wgl. Chociaż zwracało uwagę ludzi w szkole, nawet pan od wf zachwalał
Te grudki to brokat.



__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 15:50   #4786
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez izaa29 Pokaż wiadomość
wtf?! To jest perfekcyjne !


A ja przechodzę paznokciową żałobe wskazówka poszła się... i teraz jest jakieś 2mm przed opuszek (nigdy tak krótka nie była) reszta tez poszła do ścięcia bo z dwoma krótkimi to wyglądało już komicznie. Na co mi było tak dbać i huhać skoro znów migdałki podrosły i poszły w las
Miałam na myśli że są bidne pod względem ilości truskawek, początkowo miały być na wszystkich paznokciach. Dziękuję.

Plaga jak nic.

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no faktycznie rozrzut, ale CG chłodniejszy się wydaje, bardziej jabłuszkowy, a opi żółciejszy...

hmm, może nie grubaśnymi chodzi mi o to, że trzeba wyczuć ilość lakieru, bo w przypadku białych i pasteli jak w trakcie zabraknie choć odrobinkę to robią się smugi, a nie ma czasu na dobieranie lakieru - w g mnie dlatego ja wolę nabrać ciut więcej niż za mało
pędzelek jest o tyle dobry, że elastyczny, jak malowałam kolorem to było super, a białym jednak trudniej trochę.
Tak jak pisałam, jak będę mieć więcej czasu to popróbuję tę biel jeszcze na różne sposoby

fajne! ta na kciuku jak żywa
Czasem zgłupieć można od swatchy.

No to czekam na dokładniejszą recenzję.



Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dobry! Wiecie (pewnie wiecie), że CA ma wypuścić za chwilę laksy do stempli? Ciekawe co im z tego wyjdzie

Jakie smaaaczne!
Wiecie. Mnie bardziej zainteresowała biel pod stemple, ciągle szukam białego ideału, a znając CA - to może być to.



Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jestem wzruszona, i wyszło cuuuudnie


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
om nom nom
super, dość realistyczne


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ale fajne mani


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
widziałam na insta, o borze cudne i zjadłabym te małe słodkości


dlaczego chciałaś czekać z nim do jesieni?
Stay tuned, mam w planach jeszcze jedno truskawkowe mani w najbliższym czasie.

Jakoś nie bardzo widzą mi się ciemne kolory na paznokciach latem, zwłaszcza czerń. Ale dla tego pięknisia zrobię wyjątek, do jesieni zdecydowanie nie wytrzymam. Zresztą do aktualnej pogody pasuje.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Czy u Was też listopad?
Tak! W końcu nie zastanawiam się przez pół dnia czy w Europie dostanę dobrą parasolkę przeciwsłoneczną.

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51847896]Jakie słodkie mani i ciasteczko omnomnom szkoda że jestem na diecie

Przedstawiam Wam dwójkę moich nowych dzieci.Ten różowo-pomarańczowy to taki neon jest,a ten obok ma złote drobinki.Światło do pupy jest i przekłamało kolory :/[/QUOTE]
Doobre były.

Ooo, pokazuj ten po lewej jak najszybciej.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mówisz, "pokazuję dwójkę", a ja patrzę na 4 lakiery...
Tak. Przytomność niech żyje
To samo miałam.

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Rozpakowałam właśnie zamówienie z wyprzedaży, nie zorientowałam się, że u mnie też pada

Przez wizaż zbankrutuję

Mam ogromne postanowienie - żadnego lakieru ani płytki do końca wakacji.
Czy ja tam widzę Zoyę Blaze?

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Wasze znajome i koleżanki podzielają Wasze paznokciowe hobby. Ja poznałam do tej pory tylko jedną taką koleżankę osobiście, ktora od jakiegoś czasu zresztą mieszka w innym kraju
To czego mi brakowało to poplotkowanie na temat pazurów
Jedna koleżanka bardzo lubi lakiery, ale nie jest aż tak wkręcona w to wszystko jak ja. Więc w sumie tylko forum mi zostaje.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jak mi to mój sen przypomina

Ten z policją i limitem posiadanych lakierów
Świetne to było.

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zoye masz przebosskie.
Ja nie zwracam uwagi, kiedyś nawet usłyszałam że dzieci głodują a ja na kosmetyki wydaje tyle siana( bo moje lakiery to jic w porównaniu z podkładami)
Poza tym zrobilam sie strasznie wredna i odpowiadam z właściwa sobie gracją" mnie dziwi że można rezygnować z dbania o siebie" wtedy już mnie nie lubią i mam spokój. Mam za to sporo kolezanek ktore raczej nie maja z tym problemu że swiruje na punkcie pewnych rzeczy.
Uwielbiam ten tekst. Jak komuś tak szkoda dzieci to niech im wyśle paczkę żywnościową i nie wtyka nosa w Twoją bezduszność.

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Ojejku Aż mam ochotę na taką babeczkę! Śliczne mani, takie realistyczne te truskawki


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
widziałam na insta i mani i Orlika
truskaweczki pyyyyszneee
Obserwujesz mnie na insta? Jaki nick, bo chyba Cię przegapiłam?


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
No to mam mani, ale nie wyszło kompletnie...Przejścia niepłynne i wgl. Chociaż zwracało uwagę ludzi w szkole, nawet pan od wf zachwalał
Te grudki to brokat.
Faktycznie niedokładne przejścia, ale ma to jakiś urok.


Wybaczcie pomieszaną kolejność postów, wielocytowanie coś się zbuntowało, możliwe też że jakieś posty wcięło.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:04   #4787
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kusisz... zwłaszcza, że dawniej naprawdę lubiłam IM więc mniej więcej wiem czego mogę się spodziewać. Ja u siebie na jakiś cudowny mat nie liczę z żadnym podkładem, bo przypudrowanie co jakiś czas mi aż tak nie przeszkadza jeśli podkład wygląda w miarę dobrze, nie spływa i się nie warzy. Ale czasem jest tak, że jednego dnia dany zestaw mi się sprawdza super, a innego do dupy
no to musisz sama zdecydować ja normalnie zaczynam się świecić pod koniec wykonywania makijażu, więc dla mnie to bardzo uciążliwe nie mogę często kremu pod podkład nakładać, bo padaka... do tego Catrice też nie nakładam, bo jakoś się boję :P ale za to nie świecę się kilka godzin przy przypudrowaniu całej twarzy

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
No to mam mani, ale nie wyszło kompletnie...Przejścia niepłynne i wgl. Chociaż zwracało uwagę ludzi w szkole, nawet pan od wf zachwalał
Te grudki to brokat.
no nie jest idealnie, ale też bym zwróciła uwagę na to mani ekstra

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Obserwujesz mnie na insta? Jaki nick, bo chyba Cię przegapiłam?
pisałam Ci raz tu na wątku, że Cię dodaję do obserwowania, ale chyba nie ogarnęłaś tego kurde, dokładnie nie pamiętam swojego nicku (), ale coś xanka coś tam
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:05   #4788
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość

Faktycznie niedokładne przejścia, ale ma to jakiś urok.
Z daleka jeszcze jakoś wyglądają, ale z bliska tragedia, pewnie jutro, albo jeszcze dzisiaj zmyję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:19   #4789
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tego Rimelka co rzuciłam linkiem.

Mam teraz 2 rimeli, 3 Mapy, resztkę burżuja, MaxFatsora w musie i Manhatan...
Jakim Ty kolorem jesteś? Tj w Macu albo przy DW , mapie , u Bobbi..
Ja jestem porcelain w najjaśniejszej wersji i mam problem z kolorami

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Z daleka jeszcze jakoś wyglądają, ale z bliska tragedia, pewnie jutro, albo jeszcze dzisiaj zmyję
Nie wiem jak na żywo ale na zdjęciach wyglądają bardzo fajnie

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
no to musisz sama zdecydować ja normalnie zaczynam się świecić pod koniec wykonywania makijażu, więc dla mnie to bardzo uciążliwe nie mogę często kremu pod podkład nakładać, bo padaka... do tego Catrice też nie nakładam, bo jakoś się boję :P ale za to nie świecę się kilka godzin przy przypudrowaniu całej twarzy


Może skóra tak reaguje bo jest odwodniona? Paradoksalnie to bardzo czeste, podkład matujący plus brak kremu zwykle powoduje nadprodukcje sebum.
wpadnij na wątek podkładowy to pogadamy dużo osób ma taki problem ja kiedyś świeciłam sie po godzinie pod Double Wear :O
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2015-06-23 o 16:26
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-23, 16:20   #4790
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zoye masz przebosskie.
Ja nie zwracam uwagi, kiedyś nawet usłyszałam że dzieci głodują a ja na kosmetyki wydaje tyle siana( bo moje lakiery to jic w porównaniu z podkładami)
Poza tym zrobilam sie strasznie wredna i odpowiadam z właściwa sobie gracją" mnie dziwi że można rezygnować z dbania o siebie" wtedy już mnie nie lubią i mam spokój. Mam za to sporo kolezanek ktore raczej nie maja z tym problemu że swiruje na punkcie pewnych rzeczy.
O ja... ostry kaliber z takim tekstem. Też bym się strasznie wkurzyła. A Twoją ripostę sobie zapamiętam na jakieś cięższe przypadki

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
No to mam mani, ale nie wyszło kompletnie...Przejścia niepłynne i wgl. Chociaż zwracało uwagę ludzi w szkole, nawet pan od wf zachwalał
Te grudki to brokat.
Połączenie kolorów rekompensuje małe nierówności Jedno z moich ulubionych
Zabieram się już długo do identycznego mani ale jakiegoś lenia mam i nie chce mi się clean-upu robić...

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość



Czy ja tam widzę Zoyę Blaze?


Niestety to "tylko" Kimmy ale za niecałe 20 zł to każdy chyba by przytulił Zoye-staruszki Nie ma czego żałować bo kolor przepiękny
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:28   #4791
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tego Rimelka co rzuciłam linkiem.

Mam teraz 2 rimeli, 3 Mapy, resztkę burżuja, MaxFatsora w musie i Manhatan...
Ja sie swoich pozbywam. Zostaly mi dwa DW , dwa kolory Bobbi Brown skin foundation, butelka YSL Te, nowy mac udający wodoodporny, Shiseido SP , Chanelek CC , clarins Skin Ilusion i resztkę parure de lumiere , chcę zminimalizować do 3 i pozbyć się tego w pioruny ja największe parcie miałam zawsze na Guerlaina , ale nie mają dla mnie koloru więc wróciłam do Bobbi

---------- Dopisano o 17:28 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
O ja... ostry kaliber z takim tekstem. Też bym się strasznie wkurzyła. A Twoją ripostę sobie zapamiętam na jakieś cięższe przypadki
Haha mną może się nie sugeruj , nie jestem specjalnie dumna ze swojego zachowania, ale ostatnio nie mam cierpliwości
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:28   #4792
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość

no nie jest idealnie, ale też bym zwróciła uwagę na to mani ekstra
Dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:30   #4793
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Miałam na myśli że są bidne pod względem ilości truskawek, początkowo miały być na wszystkich paznokciach. Dziękuję.

Plaga jak nic.


Czasem zgłupieć można od swatchy.

No to czekam na dokładniejszą recenzję.




Wiecie. Mnie bardziej zainteresowała biel pod stemple, ciągle szukam białego ideału, a znając CA - to może być to.













Stay tuned, mam w planach jeszcze jedno truskawkowe mani w najbliższym czasie.

Jakoś nie bardzo widzą mi się ciemne kolory na paznokciach latem, zwłaszcza czerń. Ale dla tego pięknisia zrobię wyjątek, do jesieni zdecydowanie nie wytrzymam. Zresztą do aktualnej pogody pasuje.


Tak! W końcu nie zastanawiam się przez pół dnia czy w Europie dostanę dobrą parasolkę przeciwsłoneczną.


Doobre były.

Ooo, pokazuj ten po lewej jak najszybciej.


To samo miałam.


Czy ja tam widzę Zoyę Blaze?


Jedna koleżanka bardzo lubi lakiery, ale nie jest aż tak wkręcona w to wszystko jak ja. Więc w sumie tylko forum mi zostaje.


Świetne to było.


Uwielbiam ten tekst. Jak komuś tak szkoda dzieci to niech im wyśle paczkę żywnościową i nie wtyka nosa w Twoją bezduszność.


:
prawda?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:31   #4794
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
No to mam mani, ale nie wyszło kompletnie...Przejścia niepłynne i wgl. Chociaż zwracało uwagę ludzi w szkole, nawet pan od wf zachwalał
Te grudki to brokat.


no faktycznie te przejścia takie dość mocne... tym razem niebardzo.
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 16:54   #4795
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Nie wiem jak na żywo ale na zdjęciach wyglądają bardzo fajnie

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Połączenie kolorów rekompensuje małe nierówności Jedno z moich ulubionych
Zabieram się już długo do identycznego mani ale jakiegoś lenia mam i nie chce mi się clean-upu robić...
Ciężko było zrobić te przejścia, za duży kontrast między kolorami i za duże oczka w gąbce
Oj było ciężko to doczyścić, ale uporałam się I czekam na Twoją wersję

---------- Dopisano o 17:54 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
no faktycznie te przejścia takie dość mocne... tym razem niebardzo.
Wiem, wiem, też mi się nie podoba
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 17:19   #4796
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mówisz, "pokazuję dwójkę", a ja patrzę na 4 lakiery...
Tak. Przytomność niech żyje
Hahaha no kolaż zrobiłam i dlatego tak
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
Chu, fajne dzieciaki

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
jeny ja też widziałam czwórkę
ładne

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Nie wiem czy Wasze znajome i koleżanki podzielają Wasze paznokciowe hobby. Ja poznałam do tej pory tylko jedną taką koleżankę osobiście, ktora od jakiegoś czasu zresztą mieszka w innym kraju
To czego mi brakowało to poplotkowanie na temat pazurów ; )
Ja mam jedną koleżanką z grupy z która pierdziele o lakierach,podsyłam nawzajem sobie jakieś inspiracje
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
chucky bardzo udane te Twoje dzieci
Dziękuje
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
oo, fajne

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
ekstra

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
No to mam mani, ale nie wyszło kompletnie...Przejścia niepłynne i wgl. Chociaż zwracało uwagę ludzi w szkole, nawet pan od wf zachwalał
Te grudki to brokat.
Tym razem jestem na nie.
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Doobre były.

Ooo, pokazuj ten po lewej jak najszybciej.
Właśnie to chciałam usłyszeć

Tak,myśle że za niedługo wyląduje na pazurkach razem ze stemplami
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 17:27   #4797
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51851843]
Tym razem jestem na nie.

[/QUOTE]
Ja też
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 17:27   #4798
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Może skóra tak reaguje bo jest odwodniona? Paradoksalnie to bardzo czeste, podkład matujący plus brak kremu zwykle powoduje nadprodukcje sebum.
wpadnij na wątek podkładowy to pogadamy dużo osób ma taki problem ja kiedyś świeciłam sie po godzinie pod Double Wear :O
ogólnie to nie wiem, jaki typ ma moja cera, ale wiem czego potrzebuje, a co mi szkodzi czoło, nos i okolice nosa bardzo mi się przetłuszczają, zaś reszta twarzy jest super. używam jedynie nawilżających kremów, nic matującego, bo wiem, jakie mogą być tego skutki mocno tłuste kremy mnie zapychają. nawilżające podkłady sprawiają, że czoło i nos się mega świecą po chwili, nawet po przypudrowaniu. takie do tłustej cery to zależy od dnia, bo nie raz nic się nie dzieje dłuższy czas, a raz za chwilę latarnia... więc w sumie nie ma reguły jaki to typ podkładu, mojej cerze musi się on po prostu spodobać albo nie dlatego teraz jestem zachwycona tym Catrice, bo moja twarz z nim bardzo dobrze współpracuje
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 17:30   #4799
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Dziękuję

Ciężko było zrobić te przejścia, za duży kontrast między kolorami i za duże oczka w gąbce
Oj było ciężko to doczyścić, ale uporałam się I czekam na Twoją wersję
Kontrastowe gradientowanie to wyzwanie

Strasznie podobają mi się te lateksowo-klejowo-gumowe (czy coś tam) "zabezpieczacze" w płynie.
Nakłada się, wysychają, potem ciapiemy lakierami wystarczy je zdjąć patyczkiem lub pensetą.

Nie widziałam w rozsądnej cenie wysyłkowo tego cudu. Można ponoć zrobić samemu z płynnego lateksu, ale ja nie mam talentu do takich rzeczy, żeby samemu kombinować

Jak używam taśmy to zawsze mi się wleje lakier tak czy siak
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-23, 17:37   #4800
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Kontrastowe gradientowanie to wyzwanie

Strasznie podobają mi się te lateksowo-klejowo-gumowe (czy coś tam) "zabezpieczacze" w płynie.
Nakłada się, wysychają, potem ciapiemy lakierami wystarczy je zdjąć patyczkiem lub pensetą.

Nie widziałam w rozsądnej cenie wysyłkowo tego cudu. Można ponoć zrobić samemu z płynnego lateksu, ale ja nie mam talentu do takich rzeczy, żeby samemu kombinować

Jak używam taśmy to zawsze mi się wleje lakier tak czy siak
Też mi się to podoba! Próbowałam z bazą peel off, ale nie zdała egzaminu, albo coś źle zrobiłam..
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.