Szafa tekstylna - nada się? :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-12, 12:07   #1
KasiaHana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1

Szafa tekstylna - nada się? :)


Witam wszystkich.
Planuję właśnie przeprowadzkę do mojego partnera. Na on niewielke mieszkanko wynajmowane od wujka. Są w nim póki co stare meble dziadków - ledwie żywa wąska szafa i szafka z dwoma półkami. Meble są stare i nie nadają się kompletnie na przechowywanie w nich rzeczy dla dwóch osób. Chcemy się ich pozbyć i kupić coś, co pozwoli nam na trzymanie wszystkich naszych rzeczy (głównie moich, w końcu mam ich dwa razy więcej niż mój partner). Niestety pomieszczenie jest bardzo małe. Łóżko i nieco większa szafa, taka wielkości 3-drzwiowej to szczyt możliwości. Z racji tego, że nie mamy zbyt dużych możliwości finansowych i mamy nadzieję za jakieś 2 lata poszukać własnego miejsca na ziemi, nie chcemy inwestować zbyt dużej ilości pieniędzy. Wpadłam na pomysł szafy tekstylnej lub otwartego stelaża ukrytego za zasłoną, jednak zastanawiam się, czy takie rozwiązanie wytrzyma pod ciężarem wszystkich ubrań dwóch osób. Co myślicie, drogie Panie?
KasiaHana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-12, 13:26   #2
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Szafa tekstylna - nada się? :)

Cytat:
Napisane przez KasiaHana Pokaż wiadomość
Witam wszystkich.
Planuję właśnie przeprowadzkę do mojego partnera. Na on niewielke mieszkanko wynajmowane od wujka. Są w nim póki co stare meble dziadków - ledwie żywa wąska szafa i szafka z dwoma półkami. Meble są stare i nie nadają się kompletnie na przechowywanie w nich rzeczy dla dwóch osób. Chcemy się ich pozbyć i kupić coś, co pozwoli nam na trzymanie wszystkich naszych rzeczy (głównie moich, w końcu mam ich dwa razy więcej niż mój partner). Niestety pomieszczenie jest bardzo małe. Łóżko i nieco większa szafa, taka wielkości 3-drzwiowej to szczyt możliwości. Z racji tego, że nie mamy zbyt dużych możliwości finansowych i mamy nadzieję za jakieś 2 lata poszukać własnego miejsca na ziemi, nie chcemy inwestować zbyt dużej ilości pieniędzy. Wpadłam na pomysł szafy tekstylnej lub otwartego stelaża ukrytego za zasłoną, jednak zastanawiam się, czy takie rozwiązanie wytrzyma pod ciężarem wszystkich ubrań dwóch osób. Co myślicie, drogie Panie?
Z doświadczenia powiem jedno: 1 stelaż = rzeczy jednej osoby (no chyba, że mielibyście na tym powiesić tylko okrycia wierzchnie). Mam coś podobnego do tego (x 2):

i również traktujemy to z TŻ jako rozwiązanie tymczasowe. Minus: kurz. Plusy: niedrogie, ustawne, trochę się tych rzeczy na tym mieści.

Edytowane przez 201803290936
Czas edycji: 2016-03-12 o 13:28
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-12 14:26:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:34.