Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?.. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-27, 15:15   #151
__Fallen Angel__
Zadomowienie
 
Avatar __Fallen Angel__
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: najwyższy dach świata
Wiadomości: 1 230
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez joanah Pokaż wiadomość
bo jest takie jedno, troche niecenzuralne stwierdzenie: miej wyje**** a bedzie ci dane!;D troche prawdy w tym jest:P
brawo

tylko jak komuś na kimś zalezy to głupie się uganiamy za nimi

skoro takie mądre zdanie tu powiedziałeś to powiedz mi- on jest po związku, od rozstania mineło jakieś 5 miesiecy i jest zraniony mówi ze się juz nie zakocha i takie tam...jak w związku z tym postepować??czy mam go olać? czy dodawac mu otuchy ,wspierać go,żeby miał sie komu wygadać?jak to zrobić zeby nie myślał że mi na nim zależy?bo jak tylko chce do niego pierwsza się doezać to mam wrażenie ze się narzucam
__________________


I need your love

http://www.suwaczki.com/tickers/bfarxzdvsmirnrv7.png

Moje Serduszko bije już

http://www.suwaczki.com/]http://www.suwaczki.com/tickers/w5wqkrhm8md636fk.png
__Fallen Angel__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 15:17   #152
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez joanah Pokaż wiadomość
bo jest takie jedno, troche niecenzuralne stwierdzenie: miej wyje**** a bedzie ci dane!;D troche prawdy w tym jest:P
hahaha dobreee
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 15:22   #153
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..A co do włosów, to jest straaaszny

Cytat:
A co do włosów, to jest straaaszny wabik na większość facetów - ja mam wiecznie długie włosy, bo wszyscy zakazują ich ścinać A zresztą ja sama lepiej czuję się w długich i rozpuszczonych - bardziej kobieco
Aczkolwiek reguły nie ma, bo niektórym dziewczynom jest obłędnie w krótkich fryzurkach
he, he, a ja jak sie ogoliłam na 3 mm, to wielu facetów zwracało na mnie uwagę, nawet całkiem obcych i mówili cos w stylu " noo ale ma pani odważną fryzure i wie pani co, bardzo ładnie pani wygląda" czyli taki szok wywołujący zainteresowanie, a potem stwierdzenie, że niby łysa, a jej ładnie

Cytat:
prawda jest jedna
nie zależy nam na facecie = lata za nami jak opętany
zalezy nam = ma nas daleko
jak to mowila..
oni wolą gonic kroliczka
no niestety, ale coś w tym jest, chociaz z drugiej strony, jak mi sie jakis spodobał to jakos tak zawsze dziwnie wychodziło, że udawało mi sie go "uwieść" , no ale to było jak byłam młodsza, teraz mam wrażenie, że faceci się mnie boją, chociaz im sie podobam, poza tym wszyscy np. w pracy, czy wśród znajomych wiedzą, że jestem mężatką, więc już w ogóle wszyscy mnie bardzo powaznie traktują no zdarzają się wyjątki
najbardziej lubie imprezy, bo wtedy faceci jak sobie dwa piwka wypija to sa odważniejsi i sie dowiaduje, że im sie bardzo podobam, chociaz na co dzien mi tego nie okazują
albo może są juz pod wpływem i im wszystko jedno
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 17:40   #154
bura kocurka
Zakorzenienie
 
Avatar bura kocurka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 749
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..A co do włosów, to jest straaaszny

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
he, he, a ja jak sie ogoliłam na 3 mm, to wielu facetów zwracało na mnie uwagę, nawet całkiem obcych i mówili cos w stylu " noo ale ma pani odważną fryzure i wie pani co, bardzo ładnie pani wygląda" czyli taki szok wywołujący zainteresowanie, a potem stwierdzenie, że niby łysa, a jej ładnie
No w końcu szokująca fryzura wywołuje zainteresowanie Mnie tam z tymi długimi włosami nikt nie zauważa, bom taka zwyczajna i niezmienna od lat...ale i tak je lubię Chociaż ostatnio myślałam o ciachnięciu się na krótko - też bym trochę poszokowała znajomych...ale za bardzo jestem chyba przywiązana do moich kudłów Żeby się tak dało na chwilę - ciach, miesiąc wywoływania zdziwienia, a później z powrotem odrośnięte...a tak to trzeba tyle czekać

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
no niestety, ale coś w tym jest, chociaz z drugiej strony, jak mi sie jakis spodobał to jakos tak zawsze dziwnie wychodziło, że udawało mi sie go "uwieść" , no ale to było jak byłam młodsza, teraz mam wrażenie, że faceci się mnie boją, chociaz im sie podobam, poza tym wszyscy np. w pracy, czy wśród znajomych wiedzą, że jestem mężatką, więc już w ogóle wszyscy mnie bardzo powaznie traktują no zdarzają się wyjątki
najbardziej lubie imprezy, bo wtedy faceci jak sobie dwa piwka wypija to sa odważniejsi i sie dowiaduje, że im sie bardzo podobam, chociaz na co dzien mi tego nie okazują
albo może są juz pod wpływem i im wszystko jedno
Taaak Właśnie wczoraj miałam okazję to zaobserwować Ale jednak miałam wrażenie, że to ja po tych piwach zrobiłam się za bardzo kokietująca A teraz nie ma kto być o mnie zazdrosny, to co sobie będę żałować...lubię być adorowana, to przyjemne Później mi się kilka dni dobry humor utrzymuje
__________________

bura kocurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 18:30   #155
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..A co do włosów, to jest straaaszny

O matko, popadłam w kompleks dotyczący moich kręconych włosów...
Ja zazwyczaj spotykałam się z opiniami, że kręcone sie bardziej facetom podobają A tu taki szok. Generalnie, to wszyscy mi mówią, żebym tylko nie prostowała włosów bo na to faceci lecą;> I bądź tu mądrą...
Ciekawy wątek...
kate b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-27, 20:16   #156
Blondi2989
Blond forever!
 
Avatar Blondi2989
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Aktualnie nad morzem
Wiadomości: 4 533
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

małe podsumowanie ( co nie znaczy, że kończące wątek ), takie też w przysłowie: 'bo w tym cały jest ambaras - żeby DWOJE chciało na raz'
__________________
Mężatka. a jaka jest Twoja supermoc?
Blondi2989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 12:43   #157
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez kate b Pokaż wiadomość
O matko, popadłam w kompleks dotyczący moich kręconych włosów...
Ja zazwyczaj spotykałam się z opiniami, że kręcone sie bardziej facetom podobają A tu taki szok. Generalnie, to wszyscy mi mówią, żebym tylko nie prostowała włosów bo na to faceci lecą;> I bądź tu mądrą...
Ciekawy wątek...
a ja tez mam krecone i jednemu się podobają a innym proste, ale raczej większość mi mówi, że w prostych mi lepiej, to zależy w czym komu ładnie
Cytat:
Napisane przez Blondi2989 Pokaż wiadomość
małe podsumowanie ( co nie znaczy, że kończące wątek ), takie też w przysłowie: 'bo w tym cały jest ambaras - żeby DWOJE chciało na raz'
haha dokładnie
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 14:28   #158
Venus_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 28
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Kwestią tego jest poczucie własnej wartości. Jak pisały poprzedniczki,im dziewczyna bardziej pewna siebie tym większe powodzenie. Żeby nie wiem jak była piękna kobieta nikt się nią nie bedzie interesował jesli nie wyjdzie z ukrycia. Poza tym ma to "coś" czyli osobowość która przyciągnie jakiegos amanta Dlatego każda zmora znajdzie swego amatora, jak mówila zawsze moja babcia. Wszystkim nieszczęslwie zakochanym i samotnym kobietkom życzę wiecej pewności siebie i uśmiechu od ucha do ucha Facetów to powala
__________________
'Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna.'
Venus_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 14:42   #159
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Venus_89 Pokaż wiadomość
Kwestią tego jest poczucie własnej wartości. Jak pisały poprzedniczki,im dziewczyna bardziej pewna siebie tym większe powodzenie. Żeby nie wiem jak była piękna kobieta nikt się nią nie bedzie interesował jesli nie wyjdzie z ukrycia. Poza tym ma to "coś" czyli osobowość która przyciągnie jakiegos amanta Dlatego każda zmora znajdzie swego amatora, jak mówila zawsze moja babcia. Wszystkim nieszczęslwie zakochanym i samotnym kobietkom życzę wiecej pewności siebie i uśmiechu od ucha do ucha Facetów to powala
Jak mówiła bohaterka "Brzyduli":
każda zmora, znajdzie swojego sponsora.


to taka bardziej życiowsza wersja.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 16:00   #160
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Choćby kobieta była najbardziej wredną, niemiłą, wyniosła osobą i tak jeżeli będzie piękna, zwróci na siebie uwage facetów. Oczywiście na dłuższa metę będzie to dla nich uciążliwe( np. stworzenie związku z taką osobą), ale osobowość,choćby nie wiem jak beznadziejna, nie pozbawia facetów obiektywnego spojrzenia na kobiete! Nikt mi nie wmówi, że jest inaczej! Oczywiście mówie o wyglądzie zewnętrznym...
A kwestia otwartości na ludzi, miłego usposobienia itp...to wiadomo, że kobieta taka przyciągnie mężczyzne prędzej niż niesmiała, skryta i zamknięta w sobie.
kate b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 16:32   #161
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

a z tą pewnością siebie i poczuciem wartości to zależy czy my same siebie tak postrzegamy czy otoczenie nas tak postrzega, czy to i to
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 17:14   #162
Kwas
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Stąd
Wiadomości: 157
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Powiem wprost , od 3 rzeczy:
-odwaga ze chce byc z kims a nie sama(nie uwaza sie za niewiadomo kogo)
-od charakteru(jak jestes zolzowata i wredna to zostanie z toba tylko dla sexu lub jest to pantofel)
-od urody(tak tak niektorzy faceci sa z kobietami by sie pochwalic innym)
__________________
...


Kwas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 17:18   #163
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Jest w tym trochę prawdy. Kiedyś kolega mi powiedział, że woli być z dziewczyną taką z wyglądu 3/5 z charakterem a nie 5 na którą może się tylko patrzeć albo uprawiać sex. I te swoje "prawdy" wprowadza w życie;d Może coś w tym jest...
kate b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-28, 19:16   #164
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
Od czego zależy, że do jednej kobiety garną się mężczyźni, a do innej nie?
...a ja, głupia, myślałam, że to zależy od czystego zbiegu okoliczności i gustu...


A tu nie! Na pewno jest jakiś złoty środek i trzeba go odkryć!
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:11   #165
joanah
Raczkowanie
 
Avatar joanah
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 405
GG do joanah
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez __Fallen Angel__ Pokaż wiadomość
brawo

tylko jak komuś na kimś zalezy to głupie się uganiamy za nimi

skoro takie mądre zdanie tu powiedziałeś to powiedz mi- on jest po związku, od rozstania mineło jakieś 5 miesiecy i jest zraniony mówi ze się juz nie zakocha i takie tam...jak w związku z tym postepować??czy mam go olać? czy dodawac mu otuchy ,wspierać go,żeby miał sie komu wygadać?jak to zrobić zeby nie myślał że mi na nim zależy?bo jak tylko chce do niego pierwsza się doezać to mam wrażenie ze się narzucam
jestem dziewczyna heheh:P:P

mysle, ze od wyzalania sie na byla milosc sa jego kumple a nie przyszla potencjalna dziewczyna.... minelo juz prawie pol roku takze dziwne, ze sie jeszcze nie otrzasnal....moze Ty nie jestes ta dla ktorej chcialby sie otrzasnac?? zastanow sie nad tym....
joanah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 16:00   #166
Venus_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 28
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
Jak mówiła bohaterka "Brzyduli":
każda zmora, znajdzie swojego sponsora.


to taka bardziej życiowsza wersja.
Tyle się tego naoglądałam, a tego tekstu nie pamiętam
Coś w tych mądrościach Violi jest;D

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez kolezankaa Pokaż wiadomość
a z tą pewnością siebie i poczuciem wartości to zależy czy my same siebie tak postrzegamy czy otoczenie nas tak postrzega, czy to i to
Myślę, ze otoczenie bedzie nas tak postrzegało kiedy same w końcu w siebie uwierzymy i nabierzemy pewności. Zatem ściśle się to ze sobą wiąrze
__________________
'Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna.'
Venus_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 12:50   #167
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Kwas Pokaż wiadomość
Powiem wprost , od 3 rzeczy:
-odwaga ze chce byc z kims a nie sama(nie uwaza sie za niewiadomo kogo)
-od charakteru(jak jestes zolzowata i wredna to zostanie z toba tylko dla sexu lub jest to pantofel)
-od urody(tak tak niektorzy faceci sa z kobietami by sie pochwalic innym)
A ja mam odwrotne wrażenie - dobre, miłe dziewczyny nie są w poważaniu, za to tym wrednym faceci nadskakuja.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 13:10   #168
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
A ja mam odwrotne wrażenie - dobre, miłe dziewczyny nie są w poważaniu, za to tym wrednym faceci nadskakuja.
Bo "miły" i "wredny", to pojęcia szerokie i każdy może pod tymi słowami rozumieć co innego.

"Miły" nie zawsze jest nijaką ciapą, a "wredny" dowcipnym zadziorem. Czasem "miły" jest człowiekiem kulturalnym i pogodnym, a "wredny" wścibskim chamem.

Wyrazy nieostre = gro znaczeń i różnorodnych, niewspółmiernych do siebie przypadków.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 15:54   #169
teleskop86
Rozeznanie
 
Avatar teleskop86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 597
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
A ja mam odwrotne wrażenie - dobre, miłe dziewczyny nie są w poważaniu, za to tym wrednym faceci nadskakuja.
Zgadzam się w 100%
__________________
Rozważ, jak trudno jest zmienić siebie, to zrozumiesz, jak znikome masz szanse zmienić innych


teleskop86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 16:09   #170
kolezankaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 643
Send a message via Skype™ to kolezankaa
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez evitanna Pokaż wiadomość
A ja mam odwrotne wrażenie - dobre, miłe dziewczyny nie są w poważaniu, za to tym wrednym faceci nadskakuja.
zgadzam się z tym jeśli:
miłe to - za bardzo "nadskakujące", przymilające się, "łatwe" do zdobycia
wredne - tajemnicze, lekko niedostępne, intrygujące, nieprzewidywalne
kolezankaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 16:59   #171
kate b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 193
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

No więc nie pisac mi tu, że dziewczyna miła, wesoła i uśmiechnięta to wabik dla mężczyzn! Bo to nie zawsze prawda!!;P
kate b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 20:35   #172
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Tacy moi znajomi, dwaj bracia, mają niezłe powodzenie wśród dziewczyn i mogą sobie przebierać, twierdzą, że dla nich kobieta musi być zagadką, musi mieć w sobie tajemnicę, bo ich kręci jej odkrywanie. Prościej rzecz ujmując, oni nie lubią dostawać czegoś na tacy Jest więc w tym trochę prawdy, że nie można za szybko dać się zdobyć i nie wolno na pierwszej randce przytaczać całego swojego życiorysu
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 22:11   #173
Venus_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 28
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Ja w sumie na pierwszej randce duzo o sobie opowiedzialam i ujęlam mojego TŻ dobrym gadanym, poczuciem humoru, pewnościa siebie...no tak w sumie to nie dawałam poznac że cholernie mi zalezy, wrecz przeciwnie, udawałam ze moze byc tylko kumplem i tak przez jakis czas...
Musiało mu sie cholernie spodobac skoro po 2 miesiącach mi się oswiadczył
__________________
'Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna.'
Venus_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 08:31   #174
anika07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Ja dla mnie to kwestia (chyba) jednak tego, zeby dwie osoby chciały ze sobą byc. A co do wredności - jednych facetów to pociąga - ta niedostępność, "nibyolewanie" ich, inni natomiast, odpłacają się tym samym: "olewa mnie, jest wredna to będę taki sam chociaż podoba mi się" Osobiście, obecnie jestem w związku, ale sytuację miałam dziwną. Poznałam mojego obecnego TŻ i na poczatku on w ogóle nie zakładał, ze możemy byc razem. Byłam "wredna" (taka już jestem na poczatku, jeśli ktoś mi sie podoba), ale trafiła kosa na kamień ;P "cwaniakowanie" w tym wypadku na pewno nic by nie dało. W międzyczasie pojawił sie ktoś inny i nagle musiałam wybierac. No cóż wygrało oczywiście serce i jestem bardzo szczęśliwa.
A co jeszcze do kwestii bycia samej - to zalezy czy jestesmy z każdym kto sie "nawinie" pod rękę czy szukamy kogoś wyjątkowego

Edytowane przez anika07
Czas edycji: 2010-03-03 o 08:34
anika07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:51   #175
Venus_89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 28
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

co do kwestii bycia samej, to lepiej być samej niż z byle kim, bo po latach sie zaluje i wstydzi, ze w ogole się na kogos takiego spojrzało...
__________________
'Nigdy nie można oznaczyć z pewnością, gdzie się w kobiecie anioł kończy, a diabeł poczyna.'
Venus_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:55   #176
Noelia_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 231
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

od chemii miedzy partnerami
samooceny
charakteru
wygladu
__________________
Kobieta nie powinna być gorsza od anioła, mężczyzna zaś tylko trochę lepszy od diabła
Noelia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 12:56   #177
Maalwaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 741
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Dziewczyny a jestem ciekawa jak skomentujecie oto tą sytuację. Mam koleżankę poznałyśmy się na studiach teraz. Ja osobiście lubię swój wygląd i się akceptuje. Głownie trzymamy się w 3 (taka mini paczka:P) i ja i druga koleżanka byłyśmy w szoku, jak się okazało, że od początku roku za tą 3 koleżanką uganiało się bardziej lub mniej widocznie 11 facetów. We 3 tyle naliczyłyśmy:P Krótki opis koleżanki. Koleżanka nie jest ani wyjątkowo piękna ani brzydka, zresztą jak my:P I się zastanawialiśmy co ona ma takiego co wszystkich facetów na roku! do niej ciągnie. I chyba pare dni temu na to wpadłam Ona ma wygląd kobiety dziecka.... Mówi cieniutkim głosikiem, ma ogormne oczyska, bardzo jest nizituka i drobna ale zgrabna, ubiera się w słodkie różowe sweterki, nosi biżuterie w kwiatki, i jak mówi czy podchodzi do jakiejś grupy co gada, to robi duże oczka, mówi jak dziecko uśmiech od ucha do uchai nawet mi serce mięknie:P a co dopiero facetom. Zawsze miła i uśmiechnięta, ale też nie da sobie wejść na głowe i umie się odgyźć. Ja jestem zupełnie innym typem kobiety, już rozpoczynająć od budowy ciała. Jestem bardzo wysoka i postawna. Mam mocne rysy twarzy. Zupełnie inny styl ubierania się, preferuje kolorową elegancję. Jestem pewnie siębie i zawsze idę wyprostowana z głową do góry. W razie czego jestem wyszczekana, ale zawsze jak ona miła i uśmiechnięta. Ale bardzo szczera do każdego. Choć jestem wyluzowana, wyczówam bardzo mocno, że faceci mają dystans do mnie. Nigdy nie miałam kolegi. A do niej latają i się zwierzają ze wszystkiego. Ja bardzej emanuję seksownością, a ona wręcz przeciwnie słodkością. Myślę, że faceci bardziej preferują takie kobiety chociaż z powodu, że wydaje im się słodka, nie porada i mogą się nią opiekować, niż takie pewne siebie co wiedzą czego chcą. A wy jak sądzicie?
__________________
_________Po burzy zawsze wychodzi słońce_________

Maalwaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:09   #178
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Myślę, że faceci bardziej preferują takie kobiety chociaż z powodu, że wydaje im się słodka, nie porada i mogą się nią opiekować, niż takie pewne siebie co wiedzą czego chcą. A wy jak sądzicie?
Kwestia gustu. Są tacy, którzy preferują słodkie i subtelne kobiety, a są też tacy, którzy wolą bardziej przebojowe przedstawicielki płci pięknej.

Ja mam wygląd nieporadnego dziecka, ale jednocześnie jestem "konkretną" babką. Powodzenia nie mam, natomiast kolegów mam po uszy.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:27   #179
Kirsti
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 816
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jestem ciekawa jak skomentujecie oto tą sytuację. Mam koleżankę poznałyśmy się na studiach teraz. Ja osobiście lubię swój wygląd i się akceptuje. Głownie trzymamy się w 3 (taka mini paczka:P) i ja i druga koleżanka byłyśmy w szoku, jak się okazało, że od początku roku za tą 3 koleżanką uganiało się bardziej lub mniej widocznie 11 facetów. We 3 tyle naliczyłyśmy:P Krótki opis koleżanki. Koleżanka nie jest ani wyjątkowo piękna ani brzydka, zresztą jak my:P I się zastanawialiśmy co ona ma takiego co wszystkich facetów na roku! do niej ciągnie. I chyba pare dni temu na to wpadłam Ona ma wygląd kobiety dziecka.... Mówi cieniutkim głosikiem, ma ogormne oczyska, bardzo jest nizituka i drobna ale zgrabna, ubiera się w słodkie różowe sweterki, nosi biżuterie w kwiatki, i jak mówi czy podchodzi do jakiejś grupy co gada, to robi duże oczka, mówi jak dziecko uśmiech od ucha do uchai nawet mi serce mięknie:P a co dopiero facetom. Zawsze miła i uśmiechnięta, ale też nie da sobie wejść na głowe i umie się odgyźć. Ja jestem zupełnie innym typem kobiety, już rozpoczynająć od budowy ciała. Jestem bardzo wysoka i postawna. Mam mocne rysy twarzy. Zupełnie inny styl ubierania się, preferuje kolorową elegancję. Jestem pewnie siębie i zawsze idę wyprostowana z głową do góry. W razie czego jestem wyszczekana, ale zawsze jak ona miła i uśmiechnięta. Ale bardzo szczera do każdego. Choć jestem wyluzowana, wyczówam bardzo mocno, że faceci mają dystans do mnie. Nigdy nie miałam kolegi. A do niej latają i się zwierzają ze wszystkiego. Ja bardzej emanuję seksownością, a ona wręcz przeciwnie słodkością. Myślę, że faceci bardziej preferują takie kobiety chociaż z powodu, że wydaje im się słodka, nie porada i mogą się nią opiekować, niż takie pewne siebie co wiedzą czego chcą. A wy jak sądzicie?
A nie prościej zapytać, co ona takiego robi, że ma takie powodzenie? Chciałabym w ogóle zobaczyć tych kolesi, co na nią lecą. Nie chcę nikogo obrażać, bo to Twoja koleżanka, ale coś mi się wydaje, że to nie są faceci o silnej osobowości i że wybierają ją, bo to pójście na łatwiznę - przy takiej łatwiej się wykazać i łatwiej zaimponować. A podobno faceci lubią kobiety, które ich podziwiają. Przynajmniej tak było powiedziane w Magdzie M.
__________________
Dzwonek budzika: czas do ciebie telefonuje
Kirsti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:29   #180
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Od czego zależy czy kobieta ma tż czy nie?..

ja należe do tych ,,skromnych'' , mam niską samo ocene i zawsze czułam sie inna , czułam ze nie zwracam uwagi taka typowa szara myszkaa moja kuzynka biegała w mini i każdy facet był jej .. nie zazdroszcze jej bo mi to nie było potrzebne tylko mówie dla przykładu
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.