nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 10:32   #2731
hypnose333
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 40
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny zamówiłam już Buff

hypnose-tu masz dla porónwnia http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1233523557

dzięk za to zdjęcie i jak myślisz duzo sie rozni sand E.laudera od buff Revlona ..jakby bladszy był.. już teraz nie wiem czy zamawiać czy nie bo sand Revlona juz wogole nie biore pod uwagę
hypnose333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 11:32   #2732
Marcia1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 181
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

HejDziewczynki poradzcie mi jaki kolor powinnam wybrac do ciemnej karnacji?To znaczy nie bardzo opalonej,ale naturalniePomiedzy jakimi odcieniami powinnam patrzec?
Marcia1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 12:46   #2733
Anjouka
Rozeznanie
 
Avatar Anjouka
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Małopolska/Śląsk
Wiadomości: 580
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Pamietajcie, ze 180 Sand Beige do cery mieszanej/tlustej jest taki jak 150Buff do suchej/normalnej. Mialam oba, kolory jak dla mnie wychodza takie same.

Juz nie raz byla tutaj mowa na forum o tym, ze buff do suchej/normalnej jest ciemniejszy od buffa do tlustej/mieszanej.
__________________
"Bo w życiu piękne są tylko chwile..."

Kocham moja Rzabke!

i Ciebie Maluszku!
Anjouka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 12:48   #2734
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Hej Używam revlona z softflexem, kolor sand beige. Zastanawiam się nad kolorem pudru sypkiego, który pasowałby do tego odcienia. Może coś z oferty Avonu. W każdym razie liczę na propozycje
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 12:49   #2735
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
No to nieźle a ja juz wczoraj wieczorem zamówiłam... postaram sie nie używać go codziennie poprostu, tylko na jakieś dłuższe wyjścia (póki co siedzę z maluszkiem w domu) zresztą zobacze czy wogóle mi spasuje.
ee no moze akurat bedzie ok no, ale serio serio musisz uwazac na policzki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:11   #2736
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ee no moze akurat bedzie ok no, ale serio serio musisz uwazac na policzki
Dziś doszła paczka z podkładem powiem tak - kolor 180 ok, bardzo naturalny jednak tyci tyci ciemniejszy by mógł być, z odrobiną brązu ale mam kuleczki brązujące więc jakoś nadrobię, jutro będzie próba generalna bo o 7 rano wychodzę z domu zobaczymy ile wytrzyma i w jakim stanie, na razie mam wrażenie, że słabo ... kryje wypróbowałam go tylko na skrawku policzka bo szkoda mi zmywać makijaż. Grr no i nie mogę nigdzie dostać pędzla do podkładu.
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:25   #2737
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Rossi mogłabyś wkleic zdjęcie tego kawałka policzka ? ewentualnie zdjęcie odcienie swojej szyji ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 14:36   #2738
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Revlon z softflexem kryje słabo, matuje, w moim przypadku, na 5 godzin.
Pędzle do niego widziałam na allegro, chociaż osobiście wolę aplikować palcem.
Ponawiam moje pytanie, czy ktoś orientuje się jaki odcień pudru sypkiego byłby odpowiedni do sand beige?
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:37   #2739
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
Rossi mogłabyś wkleic zdjęcie tego kawałka policzka ? ewentualnie zdjęcie odcienie swojej szyji ?
No jasne tylko musisz uzbroić się w cierpliwość bo jutro albo pojutrze dopiero będę miała aparat z reklamacji zwrócony

Brzoskfiniowa ja sporadycznie używam pudru więc Ci nie poradzę, ale zawsze można kupić "bezbarwny" a z tym kryciem i trwałością to mnie zwaliłaś z nóg liczyłam na lepszy efekt ale nic nie jest jeszcze stracone jutro sie okaże.

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2009-10-15 o 14:40
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:45   #2740
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
No jasne tylko musisz uzbroić się w cierpliwość bo jutro albo pojutrze dopiero będę miała aparat z reklamacji zwrócony

Brzoskfiniowa ja sporadycznie używam pudru więc Ci nie poradzę, ale zawsze można kupić "bezbarwny" a z tym kryciem i trwałością to mnie zwaliłaś z nóg liczyłam na lepszy efekt ale nic nie jest jeszcze stracone jutro sie okaże.
ok, w takim razie czekam

ja po kupieniu revlona też byłam troche rozczarowana tym kryciem,bo wyczytałam że kryje idealnie,a okazało się,że nie jest tak idelanie. ale ja mam niestety troche przebarwień(jedno mega ciemne ) na jednym policzku po trądziku i to może dlatrego.ale revlon+korektor działa cuda. jak narazie jest to najlepszy podkład jaki miałam, mega trwały i najbardzij kryjący ze wszytskich jakie miałam. jestem z niego naprawdę zadowolona
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 14:51   #2741
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Post Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No ja również mam ładnch kilka przebarwień po krostach do ukrycia jestem na etapie szukania korektora, dzis w TV pokazywali taki fajny w pędzelku, trzeba było go kręcić żeby wyszła kropelka i to mi sie spodobało najbardziej - nic sie nie zmarnuje
Jakiego Marti używasz? Może zgapie skoro mamy podobny problem i jesteś zadowolona z krycia
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 15:04   #2742
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja uzywam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-Concealer.htm zamiennie z dermacolem
jest bardzo wydajny, kupiłam do przed wakacjami i jeszcze z połowe opakowania jest. no ale szczerze mówiąc cześciej idze dermacol w ruch.
teraz czaję się na mineralny z Everyday Minerals ma świetne recenzje na KWC
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 15:52   #2743
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
ja uzywam ten: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-Concealer.htm zamiennie z dermacolem
wlasnie sie szykuje do kupna tego korektora
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 00:19   #2744
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Odnosnie krycia to fakt nie kryje idealnie. Wyrównuje koloryt skóry, ale niestety ma problem z kryciem przebarwień i wszelkich różowych krostek, ale nie ma sie czemu dziwic, od czegos sa korektory. Powiedzcie mi jak używacie korektora? Ja w momecie kiedy kłade korektor na podkład mam w owym miejscu plame po dotknięciu i przetarciu buzi ręką. Coś jakby ciemne punkty, których za cholere nie da sie potem zmyć, bo mam wrazezie, że na tym podkładzie trzymaja sie niczym klej. Stosujecie korektory pod podkład, na podkład?

AAAA... i jeszcze mi się przypomniało coś odnośnie odcienia. Podkłady do cery tłustej /mieszanej sa rzeczywiście jasniejsze, ale dlatego, że ten podkład ciemnieje w zetknięciu ze skórą i faktycznie tak jest. Pdkład nałozony rano wygląda na buzi pieknie i estetycznie. Po kilku godzinach niestety ciemnieje i to bardzo: na tyle, że domownicy pytają wieczorem po co daje az tak duzo pudru brązującego, dodm, że uzywam tego kosmetyku dośc oszczędnie. Mama nawet ostatnio stwierdziła, że na poczatku był piekny odcień podkładu, a teraz strasznie ściemniał, więc ja uwazałabym z tym kupowaniem odcieni ciemniejszych do cery tłustej i mieszanej, bo on i tak po kilku godzinach będzie ciemniec na buzi i można miec niespodziankę.

---------- Dopisano o 00:19 ---------- Poprzedni post napisano o 00:15 ----------

Odnosnie nakładania podkładu. Nie ma szans, żeby nałozyc go idealnie bez kremu nawilżajacego pod spodem, nastepnie bazy. Bez odpowiedniego przygotowania skóry tworzy nieestetyczne plamy. Jeżeli chodzi o wysuszenie skóry to hm... nie zauwayłam, ale to moze dlatego, że nie poradziłabym soie z nakładaniem tego podkład bez kremów nawilzających. Po pierwszym uzyciu byłam zachwycon efektem, teraz po 2 tygodniach mam wrażenie, że nie jest to mój kwc i będe dalej szukac.
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-16, 10:40   #2745
hypnose333
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 40
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

ja własnie zamowiłam buff jesli chodzi o korektro uzywalam kiedys dermacolu ale strasznie sie odznacza wiec zakupilam sobie to cudeńko:

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...3-Korektor.htm

cudeńko na prawde warty ceny: wartwe zólta nakladam po oczy na podkład w celu rozjaśnienia i mam pięknie rozwietloną okolice oczu-zadne korektor pod oczy sie tak nie sprawdzil a miala ysl touche eclat i Helene Rubenstein magic concelear

jeśli mam pryszcza ktory jeszcze nie wyszedl ,nie zagoił sie stosuje zielony pod podklad oczywiście i czekam chwilke az zastygnie a na przebarwienia idealny jest fioletowy na prawde po nalozeniu podkladu nie ma sladu po jakimkolwiek zaczerwienieniu mój kwc jesli chodzi o korektory nie namawiam ale szczerze polecam
hypnose333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 13:03   #2746
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Przetestowałam już podkład i jestem troche zawiedziona, nie trzyma się na mojej twarzy tak jakbym chciała, na nosie po kilku godzinach uwidocznikły sie kropeczki (pory) i jakby się rozwarstwił na moim tłustawym nosie, miejscami się jakby starł (broda i okolice ust) kolor jednak nie jest za jasny wtopił się w skórę także ukłony w Waszym kierunku dziewczyny za fachowe doradztwo Dimiti

Marto zrobiłam dla Ciebie zdjęcia, mąż może sprubuje je uratować bo uszczerbiła się karta pamięci, w aparacie też już nie widać fotek buu żałuję że nie użyłam kabla do zrzucenia fotek do tego przepadną zdjęcia z wczorajszej imprezy urodzinowej siostry chyba mnie uduszą
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 18:32   #2747
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jak dla mnie ten podkład za taką cenę jest wporządku. Strefa T zaczyna się u mnie świecić dopiero po 5, 6 godz. także jestem zadowolona Zawsze drobne poprawki sypkim pudrem i jest ok. Ale nadal się zastanawiam nad odpowiednim odcieniem pudru sypkiego/prasowanego do sand beige i proszę o rady
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 19:46   #2748
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Przetestowałam już podkład i jestem troche zawiedziona, nie trzyma się na mojej twarzy tak jakbym chciała, na nosie po kilku godzinach uwidocznikły sie kropeczki (pory) i jakby się rozwarstwił na moim tłustawym nosie, miejscami się jakby starł (broda i okolice ust) kolor jednak nie jest za jasny wtopił się w skórę także ukłony w Waszym kierunku dziewczyny za fachowe doradztwo Dimiti

Marto zrobiłam dla Ciebie zdjęcia, mąż może sprubuje je uratować bo uszczerbiła się karta pamięci, w aparacie też już nie widać fotek buu żałuję że nie użyłam kabla do zrzucenia fotek do tego przepadną zdjęcia z wczorajszej imprezy urodzinowej siostry chyba mnie uduszą
nie ma sprawy

ja dostałam swój Buff dziś rano(koleżanka z anglii przywiozła bo tam mi kupiła go za 7f)
no i powiem Wam ,że kolor idealny ale jakiś dziwny ten revlon. zamawiałam wcześniej na all kolor sand beige i zupełnie inaczej sie na twarzy zachowywał niż ten buff ten buff nie trzyma isę jak tamten z allegro. nie wiem o co chodzi. jestem zła przeciez skłądniki są takie same. data ważności jest na pewno dobra bo kupowany w jakiejs drogerii w londynie.
no i ten buff jak już pisałam nie trzyma się cały dzien(dziś na uczelni od 13-19 i widać na pory na nosie a na brodzie wcale go nie było jak wróciałm do domu),plus do tego nie wchlania się tak idealnie jak tamten a all jestem zła dopiero pod koniec miesiąca zamówie sobie nowy z allegro.
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 13:44   #2749
Rossi
Zadomowienie
 
Avatar Rossi
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 330
GG do Rossi
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
nie ma sprawy

ja dostałam swój Buff dziś rano(koleżanka z anglii przywiozła bo tam mi kupiła go za 7f)
no i powiem Wam ,że kolor idealny ale jakiś dziwny ten revlon. zamawiałam wcześniej na all kolor sand beige i zupełnie inaczej sie na twarzy zachowywał niż ten buff ten buff nie trzyma isę jak tamten z allegro. nie wiem o co chodzi. jestem zła przeciez skłądniki są takie same. data ważności jest na pewno dobra bo kupowany w jakiejs drogerii w londynie.
no i ten buff jak już pisałam nie trzyma się cały dzien(dziś na uczelni od 13-19 i widać na pory na nosie a na brodzie wcale go nie było jak wróciałm do domu),plus do tego nie wchlania się tak idealnie jak tamten a all jestem zła dopiero pod koniec miesiąca zamówie sobie nowy z allegro.
Marti ktoś tu wcześniej właśnie pisał o tym samym - że buff nie trzymał sie na twarzy tak jak sand beige i inne więc to nie tylko u Ciebie. Swoją drogą ja mam właśnie sand beige a zachowuje sie tak jak Twój buff :angry: - uwidacznia pory na nosie i sciera sie z brody Ale powiem Wam, że zmieszałam z moim MF Lasting Performance i trzymał sie lepiej
A tu obiecane URATOWANE focie, niestety w sztucznym świetle z lampą i bez, część nałożona grubiej dla lepszego uwidocznienia koloru:

Edytowane przez Rossi
Czas edycji: 2009-10-19 o 14:17
Rossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-19, 16:49   #2750
amorkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 101
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny Wam też ten podkład strasznie ciemnieje po kilku godzinach?

Mam odcień "buff" i zaraz po nałożeniu go na twarz kolor jest śliczny, idealny. W miare upływu czasu ciemnieje co wygląda bardzo sztucznie Jak sobie z tym radzicie? Chyba muszę kupić "ivory".
amorkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 18:59   #2751
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Rossi Pokaż wiadomość
Marti ktoś tu wcześniej właśnie pisał o tym samym - że buff nie trzymał sie na twarzy tak jak sand beige i inne więc to nie tylko u Ciebie. Swoją drogą ja mam właśnie sand beige a zachowuje sie tak jak Twój buff :angry: - uwidacznia pory na nosie i sciera sie z brody Ale powiem Wam, że zmieszałam z moim MF Lasting Performance i trzymał sie lepiej
A tu obiecane URATOWANE focie, niestety w sztucznym świetle z lampą i bez, część nałożona grubiej dla lepszego uwidocznienia koloru:
dziękuje Rossi mam taki sam odcień szyji

no ja nie wiem co z tym Buff niestety ale będzie stał i stał bo siostra ma ciemniejsza karnacje i używa sand beige. kupie chyba sobie teraz TRUE MATCH L'oreala na wypróbowanie bo teraz nie pracuje wiec ie moge sobie pozowlić na Double Wear a probka bardzo mi służyła.

amorkaa
-u mnie nie ciemnieje nic,a też mam Buff teraz
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:13   #2752
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
no ja nie wiem co z tym Buff niestety ale będzie stał i stał bo siostra ma ciemniejsza karnacje i używa sand beige. kupie chyba sobie teraz TRUE MATCH L'oreala na wypróbowanie bo teraz nie pracuje wiec ie moge sobie pozowlić na Double Wear a probka bardzo mi służyła.
moj buff wlasnie przyszedl jutro wielkie testowanie na pewno opisze wrazenia

marti, sprzedaj go taniej na all, np. za 20-25zł, na pewno ktos bedzie chetny (moze i ja ), Ty sie go pozbedziesz, zwroca Ci sie koszty i bedziesz miala na inny podklad
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49

Edytowane przez pani ćma
Czas edycji: 2009-10-19 o 20:14
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:28   #2753
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez pani ćma Pokaż wiadomość
moj buff wlasnie przyszedl jutro wielkie testowanie na pewno opisze wrazenia

marti, sprzedaj go taniej na all, np. za 20-25zł, na pewno ktos bedzie chetny (moze i ja ), Ty sie go pozbedziesz, zwroca Ci sie koszty i bedziesz miala na inny podklad
daj znac jak u Ciebie buff sie trzyma

chyba właśnie tak zrobie, bo po co ma leżeć w kącie. jeszcze popytam między kolezankami ,może któras się skusi. jesli nie to wystawie na all.
a skusiłaś się na ten korektor maybelline ?
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 20:40   #2754
pani ćma
Zakorzenienie
 
Avatar pani ćma
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 3 180
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez uparta Marti Pokaż wiadomość
daj znac jak u Ciebie buff sie trzyma

chyba właśnie tak zrobie, bo po co ma leżeć w kącie. jeszcze popytam między kolezankami ,może któras się skusi. jesli nie to wystawie na all.
a skusiłaś się na ten korektor maybelline ?
na pewno jutro wieczorem dam znac

korektora jeszcze nie zakupilam, poniewaz tradycyjnie wszystkie kosmetyki pokonczyly mi sie w jednym miesiacu i wydalam juz na nie fortune korektor zaczeka do listopada
__________________

Szczerość nie czyni dziewczyny najbardziej lubianą koleżanką.
Ale przynosi szacunek.
A kiedy dziewczyna nauczy się szacunku do siebie, zawsze jej się uda.


65,5 > 64 > 63 > 62 > 61 > 60 >
59 > 58 > 57> 56 > 52 ... > 49
pani ćma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 08:34   #2755
Andelulla
Przyczajenie
 
Avatar Andelulla
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 7
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

No więc opiszę swoje wrażenia po zastosowaniu Revlona
Będę Wam wdzięczna po wcze czasy bo nareszcie trafiłam na podkład, który mnie nie zawodzi poza Astorem
Tak jak wspomniałam zakupiłam sobie do cery tłustej/mieszanej 180SandBeige i faktycznie chylę się ku temu, że gdy przyjdzie lato ten podkład będzie zdecydowanie za jasny dla mnie, ale na obecną porę do lata jest daleko i sprawdza się znakomicie Jestem studentką więc zajęcia mam przeważnie od 8 rano do minimum 19 i nie zdarzyło mi się, żeby moja twarz po zastosowaniu Revlona się świeciło co jest cudem nad Wisłą, że okolice T się nie błyszczą
Na podkład Sand Beige stosuję puder, ale tylko delikatnie z Maybelline Dream Mat Powder = o7 Sand Sable
No po prostu rewelacja jednym słowem u mnie, o dziwo nie byłam przekonana do pudru sypkiego bo nie jestem pozytywnie na nich nastawiona. Ale od kiedy używam Revlona + Dream Mat wszystkie pięknie się kryje (pory itp.) nie spotkałam się jeszcze by mi zatykało twarz i uwidaczniało wągry. Policzki nie są szorstkie, a delikatne.
Wieczorem jak zawsze po dokładnym użyciu twarzy chusteczkami do demakijażu z Garniera nakładam intensywnie nawilżający krem z Olay'a.

No i takie pytanko, czy jest dziewczyna, która ma taką cerę jak ja, że obecnie Sand Beige jej nie przeszkadza, ale na lato zmienia na inny odcień? Dodam, że jestem brunetką, a gdy przychodzi lato, mam złocistą opaleniznę do ciemnego brązu (jeśli mowa już o Bałtyku to mnie tam potrafi przyjarać dobrze na brązowo)
Andelulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 10:54   #2756
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Andelulla Pokaż wiadomość
No i takie pytanko, czy jest dziewczyna, która ma taką cerę jak ja, że obecnie Sand Beige jej nie przeszkadza, ale na lato zmienia na inny odcień? Dodam, że jestem brunetką, a gdy przychodzi lato, mam złocistą opaleniznę do ciemnego brązu (jeśli mowa już o Bałtyku to mnie tam potrafi przyjarać dobrze na brązowo)
Ja chyba mam podobną cerę ale jestem blondynką. Na zimę kupiłam sobie odcień Sand Beige, ale jeszcze go nie używam. W tej chwili od lata używam odcienia Golden Beige (300). Jest dość jasny, a ponieważ twarz opalam oszczędnie, był idealny nawet latem. A na złocistą opaleniznę polecam Warm Golden (310) - śliczny ciepły odcień.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:03   #2757
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Andelulla Pokaż wiadomość
No więc opiszę swoje wrażenia po zastosowaniu Revlona
Będę Wam wdzięczna po wcze czasy bo nareszcie trafiłam na podkład, który mnie nie zawodzi poza Astorem
Tak jak wspomniałam zakupiłam sobie do cery tłustej/mieszanej 180SandBeige i faktycznie chylę się ku temu, że gdy przyjdzie lato ten podkład będzie zdecydowanie za jasny dla mnie, ale na obecną porę do lata jest daleko i sprawdza się znakomicie Jestem studentką więc zajęcia mam przeważnie od 8 rano do minimum 19 i nie zdarzyło mi się, żeby moja twarz po zastosowaniu Revlona się świeciło co jest cudem nad Wisłą, że okolice T się nie błyszczą
Na podkład Sand Beige stosuję puder, ale tylko delikatnie z Maybelline Dream Mat Powder = o7 Sand Sable
No po prostu rewelacja jednym słowem u mnie, o dziwo nie byłam przekonana do pudru sypkiego bo nie jestem pozytywnie na nich nastawiona. Ale od kiedy używam Revlona + Dream Mat wszystkie pięknie się kryje (pory itp.) nie spotkałam się jeszcze by mi zatykało twarz i uwidaczniało wągry. Policzki nie są szorstkie, a delikatne.
Wieczorem jak zawsze po dokładnym użyciu twarzy chusteczkami do demakijażu z Garniera nakładam intensywnie nawilżający krem z Olay'a.

No i takie pytanko, czy jest dziewczyna, która ma taką cerę jak ja, że obecnie Sand Beige jej nie przeszkadza, ale na lato zmienia na inny odcień? Dodam, że jestem brunetką, a gdy przychodzi lato, mam złocistą opaleniznę do ciemnego brązu (jeśli mowa już o Bałtyku to mnie tam potrafi przyjarać dobrze na brązowo)
heh ja uzywalam w lecie 250 bo jest wlasnie o ton ciemniejszy od 180 i w tej samej kolorystyce, ale jak mocno sie opalasz to bedzie raczej za jasny, bo dla mnie byl za jasny jak wrocilam z wakacji z innych odcieni najlepiej pozamawiac probki te po 5ml, kolor dobierzesz a jedna probka u mnie wystarczyla na 2 tygodnie malowania
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 11:54   #2758
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A jaka jest roznica miedzy odcieniami Golden Beige a Warm Golden do cery tlustej?Ja obenie uzywam koloru True Beige ale teraz chce cos o ton jasniejszego i tak sie zastanawiam pomiedzy tymi dwoma odcieniami
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 12:16   #2759
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Nie wiem, jak ciemny jest True Beige, ale z tego co pamiętam jak pisałaś wcześniej, że jest to czysty beż.
Warm Golden jest o ton ciemniejszy od Golden Beige, no i jest cieplejszy, zdecydowanie więcej ma pigmentu żółtego.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-20, 15:56   #2760
Brzoskfiniowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 157
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Andelulla, a ten puder Maybelline Dream Mat Powder, 07 Sand Sable, pokrywa się z kolorem podkładu Revlona, Sand Beige? Właśnie szukam matującego pudru pod kolor Sand Beige i zastanawiam się czy ten byłby odpowiedni?
I jeśli tak to gdzie można go nabyć?
Brzoskfiniowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.