Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-28, 21:24   #271
baba12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 60
Dot.: Matujący Krem na Lato? Iwostin?

Przeglądałem KCW ale ciężko coś wybrać, a jak myślisz taki filtr spf20 wystarczy do takiej codziennej ochrony typu szkola, jakiś wypad itp oczywiście starająć się unikać słonca...

a nikt z was nie używał tego Iwostinu?
baba12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 13:06   #272
an0138
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 383
Dot.: Matujący Krem na Lato? Iwostin?

ja szczerze polecam iwostin , jest na wodzie termalnej, swietny na prawde, dlugo go uzywalam jak mialam problemy z cera i od tej pory wszystkie moje problemy znikly, nie wiem czy z tego wyroslam czy to jest zasluga wlasnie tego kremu
an0138 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 16:30   #273
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Matujący Krem na Lato? Iwostin?

Ogolnie jesli nie stosujesz jakiejs kuracji kwasami, to taki powinien wystarczyc. Oczywiscie 1 aplikacja na caly dzien moze nie wystarczyc... Sama musze Ci powiedziec, ze tez przymierzam sie do kupna filtra wlasnie z tej firmy. Ale nie wiem jak z tym matem, chyba poprosze o probki w aptece
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 22:20   #274
baba12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 60
Dot.: Matujący Krem na Lato? Iwostin?

dokładnie tak, jutro też ide po próbki albo sobie jakieś na allegro zamówie...
znalazłem wskazania i ciekawi mnie ten fototyp, winika z tego ze jest do jasnych karnacji i nie matuje?

WSKAZANIA:
» Skóra odwodniona.
»
Profilaktyka przedwczesnych objawów starzenia się skóry (przebarwienia, drobne zmarszczki).
» Częsta i długotrwała ekspozycja na słońce.
»
Nadwrażliwość na światło słoneczne
(także spowodowana leczeniem).
» Osoby o jasnych fototypach (I, II

Edytowane przez baba12
Czas edycji: 2010-03-29 o 22:25
baba12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 15:56   #275
Muffka_
Zakorzenienie
 
Avatar Muffka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 4 069
Dot.: Matujący Krem na Lato? Iwostin?

Tak oznacza ze jest dla bardzo jasnych karnacji, ale to dlatego ze ma pewnie duzy faktor A co do matowienia to nie weim, moze i by bylo napisane o tym, ale chyba malo z nich ma takie dzialanie. Musisz po prostu wyprobowac.
Muffka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 21:49   #276
Amirek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Matujący Krem na Lato? Iwostin?

Witaj, ja moge z czystym sumieniem polecic dwa kremy do stosowania jednoczesnie, lub jeden z nich samodzielnie.
Sa to- Purenes moisturizing gel-cream hydratant + Purenes matifying moisturizer oil-free, oba f-my Shiseido.
Ja stosuje pierwszy na cala twarz a drugi na strefe T.
Caly dzien jest twarz nawilzona i matowa. Mozna poprawic matujacym w ciagu dnia, lub stosowac go samodzielnie. Pozdrawiam
Amirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 16:22   #277
baba12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 60
Dot.: Matujący Krem na Lato? Iwostin?

tak, tylko cena zaporowa 130zl każdy...

a jakby zastosował krem ochronny iwostinu, +
Emulsja matująca Iwostin Purritin (http://www.iwostin.pl/products.php?id=38)


tylko na jakiej zasadzie działa ogólnie emulsja, i czy potem można by było ją zastosować z tym kremem, ogólnie chodzi mi o zmatowienie w koło ust i czoła...
baba12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-31, 17:41   #278
Amirek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Matujący Krem na Lato? Iwostin?

Tymbardziej, jesli oba sa tej samej firmy, mozesz stosowac pierwszy na cala twarz a matujacy na strefe specjalnie wymagajaca zmatowienia. Uwazam, ze dobry pomysl, ja bym sprobowala.
Amirek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 10:07   #279
imtheone89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 21
Iwostin Purritin - Krem przywracający nawilżenie

czy któraś z Was go stosowała?
jak z nim rzeczywiście jest?

nie zapycha?
naprawdę tak dobrze nawilża?
imtheone89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 10:34   #280
kasiaash
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 111
Dot.: Iwostin Purritin - Krem przywracający nawilżenie

ja go mam i polecam.
sama jestem po kuracji Acnenorminem i po pół roku nadal mam suchą cerę i krem bardzo dobrze sobie z nią radzi.
nie zapycha, poza tym jest wydajny, bo tubka jest spora.
jedynym mankamentem jest to, że u mnie strasznie ciężko go dostać w aptece i jak już spotkałam to kupiłam od razu dwa opakowania
__________________

kasiaash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 17:03   #281
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

A nowość Iwostinu, krem spf25 Iwostin Acne dla tłuściochów?
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-07, 19:22   #282
renaa3
Zadomowienie
 
Avatar renaa3
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 407
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

tydzień temu kupiłam antyperspirant w sprayu Aspira i jestem totalnie niezadowolona naprawdę spodziewałam się czegoś lepszego.
na opakowaniu pisze, że chroni przed przykrym zapachem a prawda jest taka, że śmierdzi już po 10 minutach! naprawdę nie wiem czemu się tak dzieje, bo nie mam problemów z nadmiernym poceniem..
renaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 21:56   #283
martaw82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Aktualnie uzywam kremu Ifostin na dzieni na noc redukujacy zaczerwienienia. Osobiscie ne jestem zadwolona. Krem zostawia blyszczacy fluid na skorze - tzw film . Nie widze jakiesc poprawy jezeli chodzi o moje zaczerwienina (nie mam ' pajaczkow ' ale plytko unaczynina cere) mimo ze uzywam go od kwietnia. Po przeczytaniu wypowiedzi w internecie ktore zachecily mnie do kupna - teraz juz z wlasnego doswiadczenia - drugi raz go na pewno nie kupie ani nie polece.
martaw82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-01, 19:51   #284
jenascia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 44
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

witam
mam pytanie czy używał ktoś z was kremu na noc z iwostinu purritin ??? bo rozmyślam czy go nie kupić i chciałabym wiedzieć jaki są efekty i najważniejsze czy nie zatyka porów bo mam cerę tłustą
pozdro
jenascia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-02, 08:01   #285
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Przez pierwsze 2 tygodnie może na twarzy wysypać, cera się oczyszcza,a potem u mnie robi się gładka. Polecam ten krem!
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 10:26   #286
antonie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

ja używam kremu do cery problematycznej skłonnej do zmian trądzikowych. fakt faktem, ze zostawia film na twarzy i rano jak się budzę, to mam taką błyszczącą się twarz, no ale to krem na noc, a rano przecież myjemy buźki mam wrażliwą cerę, nie moge używać jakichś zapachowych kremów, żelów etc. ten krem jest w mojej opinii dobry, może bardzo dobry. na pewno łagodzi zaczerwienia, i jeżeli coś wyskoczy to tak zmniejsza obrzęk. już zużyłam trzecie albo czwarte opakowanie. jestem więc za. tylko, ze ja nie mam cery tłustej

Edytowane przez antonie
Czas edycji: 2011-01-16 o 10:27 Powód: błąd
antonie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 12:37   #287
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam,
podczas ostatniej wizyty u kosmetyczki stwierdziła u mnie odwodnioną cerę. Faktycznie ostatnio obserwowałam przesuszoną skórę ale sądziłam że to z racji zimy. Jednakże ostatnio stało się to nie do zniesienia- skóra zaczęła się łuszczyć a nałożony podkład wprost można zdjemować płatami. Postanowiłam więc wsiąść się za swoją skórę- ale z powodu że nie jestem dobra w temacie kosmetyków bardzo proszę Was o radę.. Potrzebuję podstawowych kosmetyków, przede wszystkich dobrze nawilżającego kremu.
Kosmetyczka doradziła na początek spróbować robić peelingi enzymatyczne (np Perfecta?) i dobrze nawilżające maseczki - i zobaczyć jak skóra zareaguje.
Zastanawiam się nad kremem np Olay hydrating albo Lirene aqua.
I przed chwilą naczytałam się bardzo pochlebnych opinii na temat serii Iwostinu. Skoro apteczne powinny być lepsze. Rozejrzałam się po stronie Iwostinu i myślę że coś by się znalazło-próbki dostanę w aptece tak?
Szukam czegoś mało inwazyjnego (mam 20lat). Proszę o konstruktywne porady
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 13:40   #288
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
Witam,
podczas ostatniej wizyty u kosmetyczki stwierdziła u mnie odwodnioną cerę. Faktycznie ostatnio obserwowałam przesuszoną skórę ale sądziłam że to z racji zimy. Jednakże ostatnio stało się to nie do zniesienia- skóra zaczęła się łuszczyć a nałożony podkład wprost można zdjemować płatami. Postanowiłam więc wsiąść się za swoją skórę- ale z powodu że nie jestem dobra w temacie kosmetyków bardzo proszę Was o radę.. Potrzebuję podstawowych kosmetyków, przede wszystkich dobrze nawilżającego kremu.
Kosmetyczka doradziła na początek spróbować robić peelingi enzymatyczne (np Perfecta?) i dobrze nawilżające maseczki - i zobaczyć jak skóra zareaguje.
Zastanawiam się nad kremem np Olay hydrating albo Lirene aqua.
I przed chwilą naczytałam się bardzo pochlebnych opinii na temat serii Iwostinu. Skoro apteczne powinny być lepsze. Rozejrzałam się po stronie Iwostinu i myślę że coś by się znalazło-próbki dostanę w aptece tak?
Szukam czegoś mało inwazyjnego (mam 20lat). Proszę o konstruktywne porady
Jeżeli masz odwodniona i przesuszoną cere to chyba jakiś lipidowy krem by sie przydał, np. seria Lipidia lub Hydratia z Iwostinu albo Kuracja lipidowa Ziaja Med, żadnego z nich nie stosowałam ale recenzje mają bardzo dobre - sama chętnei wypróbuje jak tylko zużyje inne kremy

Z Iwostinu używam teraz kremu Capillin na noc i na dzień Redukującego zaczerwienienia SPF 15. Oba są bardzo przyjemne w użyciu, nawilżaja, matują itp. Ten pierwszy jest jednak troch słabszy, jeżeli mam cere podrażnioną Zoraciem to jesze bardziej ją podrażnia (nie mam pojęcia dlaczego), bez Zoracu czy innych tego typu, jest OK. Ten drugi natomiast to najprzyjemniejszy krem jaki stosowałam, ma idealna konsystencje, dobrze nawilża, matuje, wchłania sie szybko, skóra po nim jest jedwabista, nie podrażnia, lekko redukuje buraka, przy Zoracu jest za słaby, ale bez niego daje rade. Teraz zaczełam podrasowywać go liposomowym ekstraktem na naczynka z ZSK i jest lepiej.

Miałam kiedyś Iwostin Solecrin SPF 50 - straszny z nigo tłuścioch, geba wyglądała jak posmarowana słoniną ale o dziwo nie zapychal

Kupiłam tez dawno temu Krem nawilżający SPF 20 , ale nie chciało mi sie go używać (nie lubiłam kremów do twarzy) wiec nie pamiętam jaki był
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-06, 09:16   #289
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Z Iwostinu używam teraz kremu Capillin na noc i na dzień Redukującego zaczerwienienia SPF 15. Oba są bardzo przyjemne w użyciu, nawilżaja, matują itp.
ł
ja tez wlasnie mam iwostin capillin na naczynka na noc, to krem skoncentrowany calkiem niezly
choc nieco wysusza mnie wiec mysle czy nie kupic czegos z serii nawilzajacej na dzien
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-07, 16:53   #290
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

A czy używa któraś z Was Iwostin Sensitia krem nawilżający albo odżywczy na noc z witaminami C i E?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-07, 19:00   #291
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez ama09 Pokaż wiadomość
A czy używa któraś z Was Iwostin Sensitia krem nawilżający albo odżywczy na noc z witaminami C i E?
Mam zamiar zacząć używać tego Sensitia
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 09:14   #292
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Mam zamiar zacząć używać tego Sensitia
daj znać jak się będzie sprawował
poza tym szukam jakiegoś kremu iwostin na dzień,już na wiosnę, cerę mam wrażliwą i naczynkową,ale i suchą.
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-08, 13:19   #293
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Pierwsze wrażenia to milutka konsystencja i bdb wchłanianie Zobaczymy jak będzie nawilżał no i co z zapychaniem
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-09, 10:09   #294
baba12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 60
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Witam ja używam tego z witaminami A+E, bardzo dobry jest na strupki po pryszczach, szybciej się wszystko goi, do tego też rozjaśnia skóre, lecz starsznie powoli...

i mam pytanie odnośnie tego, CAPILLIN krem redukujący zaczerwienienia spf 15, czy on bedzie dobry dlamnie teraz tak do na wiosne do maja/czerwca, a moze nawet na lato? mam skure mieszaną z naczynkami i do tego robią mi się jeszcze pryszcze na ktore punktowo stosuje jakiś podkład (konkretniej na przebarwienie-głównie czoło)

Edytowane przez baba12
Czas edycji: 2011-03-09 o 10:16
baba12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:12   #295
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Iwostin żel do twarzy tłustej uwielbiam!
platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 16:41   #296
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Jakoś niedawno przeniosłam się z kosmetyków aptecznych typu Avene, Vichy czy La Roche na Iwostin właśnie. Stwierdziłam, że tańsze wcale nie będzie oznaczało gorsze, a drogeryjnych kosmetyków się boję jak ognia, bo mam zbyt problematyczną cerę - normalno-suchą, z naczynkami (rumieniem), atopową i do tego wrażliwą jak cholera. Tylko dziecięcych używam z drogerii, bo uwielbiam
Używam Sensitii nawilżającej z filtrem 20 i na noc Rehydrinu (choć niby dla cery tłustej, to dla suchych też dobry, nawilża porządnie w ciepłe miesiące), na jesień planuję Sensitię z witaminami C i E. Chciałam spróbować kremów na naczynka, ale piszecie, że wysuszają i matują... A tego nie potrzebuję akurat

I pytanie mam: używała może któraś z Was pianki Hydratia do mycia buzi? Albo żelu Sensitia hypoalergicznego? Micele mi się póki co znudziły (latem wydaje mi się, że źle oczyszczają) i chciałabym trochę pomyć buzię wodą (choć zła jest dla mnie woda, niestety...), a do tego przydałby się dobry oczyszczacz, niewysuszacz.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 18:52   #297
Makobratek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 521
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Ja używam z serii Sensitia kremu nawilżającego i żelu hypoalergicznego Z obydwu produktów jestem b. zadowolna. Kremszybko się wchłania, u mnie wręcz do matu, czuję jak moja skóra go "pije" i jak kojąco na nią działa. I co najważniejsze - nie zapycha a mam z tym duży problem. Przyznam szczerze, że nie jest to krem do zadań specjalnych - nie wyrównuje kolorytu, nie poprawia zabójczo stanu cery. Ale nie takie jest jego zadanie- on ma nawilżać i łagodzić i tutaj spisuje się świetnie

Żel jest łagodny, ma miłą konsystencję i zapach, jest b. wydajny () i łatwo go dozować z tubki. Na szczęście pieni się umiarkowanie i chwała mu za to, bo nie cierpię mieć tony piany na buzi do zmywania. Nie wysusza, nie szczypie i nie ściąga skóry. Dobrze zmywa podkład. Siostra też używa tego żelu i sobie chwali. Na pewno kupię następne opakowanie.

W ogóle myślę, że kosmetyki Iwostin zostaną ze mną na dłużej Planuję jeszcze kupić krem na noc z wit.C i E oraz myślałam o krem spf 20.
Makobratek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:16   #298
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Makobratek Pokaż wiadomość
Żel jest łagodny, ma miłą konsystencję i zapach, jest b. wydajny () i łatwo go dozować z tubki. Na szczęście pieni się umiarkowanie i chwała mu za to, bo nie cierpię mieć tony piany na buzi do zmywania. Nie wysusza, nie szczypie i nie ściąga skóry. Dobrze zmywa podkład. Siostra też używa tego żelu i sobie chwali. Na pewno kupię następne opakowanie.

W ogóle myślę, że kosmetyki Iwostin zostaną ze mną na dłużej Planuję jeszcze kupić krem na noc z wit.C i E oraz myślałam o krem spf 20.
Pomyślę nad tym żelem
Nad kremem z C i E też myślę, na okres jesieni/zimy. Latem jest mi zbyt gorąco na tłuste kremy nocą, nie mogę zasnąć taka obtłuszczona... A z SPF 20 jest bardzo dobry, nie mam porównania do nawilżającego, ale ten z faktorem nawilża dobrze, nie wiem czy zapycha i przetłuszcza, bo mam cerę suchawą i niezapychajną
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:54   #299
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
. Chciałam spróbować kremów na naczynka, ale piszecie, że wysuszają i matują... A tego nie potrzebuję akurat
Ja mam tłustą, zimą normalną cere i kremy na naczyna absolutnie mnie nie wysuszały, raczej odpowiednio nawilżały stąd mat. Ale żę Ty masz bardziej suchą cere to moga być zbyt lekkie dla Ciebie, szczególnie zielony na dzień. Ten na noc, skoncentrowany teraz na ciepłą pore moze być OK. Myśle ze warto wyżulić próbki w aptece i spróbować
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 21:05   #300
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Kosmetyki firmy IWOSTIN. WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Ja mam tłustą, zimą normalną cere i kremy na naczyna absolutnie mnie nie wysuszały, raczej odpowiednio nawilżały stąd mat. Ale żę Ty masz bardziej suchą cere to moga być zbyt lekkie dla Ciebie, szczególnie zielony na dzień. Ten na noc, skoncentrowany teraz na ciepłą pore moze być OK. Myśle ze warto wyżulić próbki w aptece i spróbować
Chyba przejdę się po aptekach w celu wyżulenia próbek A nakładasz te kremy tylko na miejsca czerwone? U mnie sprawa z naczynkami wygląda tak, że to niekoniecznie muszą być popękane naczynka. Je byłoby widać gołym okiem, te pajączki, a ja mam tylko wielkie rumieńce na całe poliki, tylko w zagłębieniu policzka (pod kościami policzkowymi) mam białe. Czy to może być atopowe, a nie problem z naczynkami?
Mi ta czerwoność nie przeszkdza, mam ją praktycznie od urodzenia, nie muszę się podkładować, pudrować i różować Ale jeśli byłyby to naczynka, to trzeba by je podleczyć, żeby potem nie mieć problemów będąc starszym, koło 50 (podobno wtedy może pojawić się trądzik różowaty po naczynkach).
A dermatolog to mi nic nie powiedział na ich temat, ot - że to dowód na to, iż zdrowa jestem
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:55.