Kosmetyki M.A.C. cz. 5 - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-03, 23:09   #2791
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez kolciag Pokaż wiadomość
Corii, wiesz, ze ja tam ciagle bywam
Takze pisz co chcesz i pewnie w piatek zakupie
A dzisiaj to wyszlo niechcacy :p
No niby tak, ale myślałam, ze teraz sie oszczędzasz i mniej bywasz w "przybytku rozpusty" zwanym MAC-em
Jej, juz w piatek? Wiesz, Ty sie powinnas nazywać Chodząca Dobroć Zresztą i wyglądasz anielsko (tak, tak, na zdjeciowym już byłam). Masz urzekającą, ciepła urode Kochana
A tak a propo, bardzo mi się spodobał Twój makijaz niebieskościami. Chciałam go dziaisiaj odwzorować, ale miast tego zabawiłam sie Cornflowerem i Contrastem i spartoliłam cały makijaż - jeden nie chciał wspólrpacowac z drugim i jestem do tego stopnia zdegustowana tym wytworem, ze nie mam w nablizszych dniach ochoty na tworzenie czegokolwiek na oczach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-03, 23:29   #2792
kolciag
Zakorzenienie
 
Avatar kolciag
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 743
GG do kolciag
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No niby tak, ale myślałam, ze teraz sie oszczędzasz i mniej bywasz w "przybytku rozpusty" zwanym MAC-em
Jej, juz w piatek? Wiesz, Ty sie powinnas nazywać Chodząca Dobroć Zresztą i wyglądasz anielsko (tak, tak, na zdjeciowym już byłam). Masz urzekającą, ciepła urode Kochana
A tak a propo, bardzo mi się spodobał Twój makijaz niebieskościami. Chciałam go dziaisiaj odwzorować, ale miast tego zabawiłam sie Cornflowerem i Contrastem i spartoliłam cały makijaż - jeden nie chciał wspólrpacowac z drugim i jestem do tego stopnia zdegustowana tym wytworem, ze nie mam w nablizszych dniach ochoty na tworzenie czegokolwiek na oczach
Bo dzisiaj był 1 raz Byłam blisko i nie mogłam odpuścić
A teraz leże i wyje z bólu... bo się za bardzo exploatowałam Gupia baba ze mnie A w piątek i tak muszę jechać kupić korektory pod oczy, bo dzisiaj gotówki zapomniałam... a co na karcie było to na Mac poszło (), więc żaden problem Potrzepana jestem no...

Masakra, co za składnia

I dziekuje bardzo Nie dawaj się cieniom... tak czasami bywa Jutro stworzysz dzieło
__________________
kolciag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 00:01   #2793
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez anottee Pokaż wiadomość
Oh, rany, to sie popisalam... Dziekuje!

Tak mysle, ze te odsypki to chyba dosc dobry pomysl na start? Wyszloby podobnie cenowo jak Ingloty, no ale Ingloty to nie jakosc MACa. Sama nie wiem, pogubiona jestem juz w tym troche. Boje sie, ze to jednak wlasnie "nie przystoi". Przepraszam za to mini zamieszanie, ale troche nie wiem gdzie spytac, a nowego watku zakladac nie bede, wiec moze Wy mi jakos pomozecie.
ja też od dsypek zaczynałam, to dobry pomysł, zwłaszcza, ze taka próbka za 5 zł wystarcza na naprawdę długo


A tak a propos pigmentów - zna ktoś dobry odpowiednik Shimmertime?
(niekoniecznie w formie pigmentowej) albo ma jakąś odsypkę do podzielenia się?

I witam wszystkich maniaków i maniaczki po długiej nieobecności
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 01:51   #2794
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Czas nadszedł na comiesięczne obleganie MAC - a. Tym razem moim łupem padłu Mulch, Twinks, Orb, Cranberry, Era i - żeby podtrzymać tradycje fioletowej manii - Shale. Zaś kusił Samoa Silk i znają siebie do września nie doczekam - i pobiegnę kupić.

Corii - Coppering jednak w przyszłości - żadne bank do obrobienia nie napatoczył sie po drodze.
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 08:12   #2795
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

ile kosztuje w sklepie pędzel 109?
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 11:37   #2796
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zakupiłam niedawno lipglass Russian Red I czekam aż przyjdzie. Nadal choruję na pomadkę tegoż koloru. Szkoda że na razie mam ograniczone wyjazdy do Warszawy czy Krakowa
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 11:47   #2797
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
Czas nadszedł na comiesięczne obleganie MAC - a. Tym razem moim łupem padłu Mulch, Twinks, Orb, Cranberry, Era i - żeby podtrzymać tradycje fioletowej manii - Shale. Zaś kusił Samoa Silk i znają siebie do września nie doczekam - i pobiegnę kupić.

Corii - Coppering jednak w przyszłości - żadne bank do obrobienia nie napatoczył sie po drodze.
Vanth gratuluje zakupow I wyborow. Na pewno bedziesz zadowolona ale Samoa Silk moglas wziac, Bo ma swoj urok Jednak co ma wisiec nie utonie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 12:05   #2798
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Oficjalnie ogłaszam, że biały podkład Face and Body to hit
Szybko poszło ale cuda sie poznaje od razu

Mieszam F&B z kroplą zwykłego kolorowego podkładu i wychodzi pieknie. Blenduje się bez problemu ale zaznaczam, że wybieram do mieszania podkłady typu oil-free, bo ten F&B wodny jest i tak trzeba mieszać. Nakłada sie pięknie flat topem, nawet na filtr 50+. Biorąc stosunek ceny do pojemności, to jest to mój deal roku (a to dopiero sierpień).
Mieszam go teraz z LRP Toleriane - o, mater, co za cięzki kaliber, nawet po zmieszaniu z F&B w stosunku 1:10 (trafił mi się bardzo ciemny kolor) zachowuje pełne krycie, a razem wyglądają naturalnie - słowo daje bije Dermacol
Mniemam, że tylko 3 saszetki po 1 ml wraz z odpowiednią ilością białego F&B dadzą pełnowymiarowy 30 ml kryjący podkład. Wow.
Muszę spróbować mieszania z jakimś średnio kryjącym mazidłem, bo ten korygujący robi mi cerę ideał, a dla mnie to za duży szok przy demakijażu Hmm, a moze nie kombinować i dobrac do niego drugi F&B? C1, N1?

Opinia jest wstępna, więc przepraszam za wczesne zachwyty ale jak się skubaniec utrzymuje na upale nałożony na wysoki filtr i wygląda pieknie cały dzień, to juz chyba wszystko przetrzyma Niespodzianek skórnych nie zauważyłam.

Dziękuje dobrej duszy za zakup To był strzał w 10

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-08-04 o 12:08
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 12:14   #2799
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Oficjalnie ogłaszam, że biały podkład Face and Body to hit
Szybko poszło ale cuda sie poznaje od razu

Mieszam F&B z kroplą zwykłego kolorowego podkładu i wychodzi pieknie. Blenduje się bez problemu ale zaznaczam, że wybieram do mieszania podkłady typu oil-free, bo ten F&B wodny jest i tak trzeba mieszać. Nakłada sie pięknie flat topem, nawet na filtr 50+. Biorąc stosunek ceny do pojemności, to jest to mój deal roku (a to dopiero sierpień).
Mieszam go teraz z LRP Toleriane - o, mater, co za cięzki kaliber, nawet po zmieszaniu z F&B w stosunku 1:10 (trafił mi się bardzo ciemny kolor) zachowuje pełne krycie, a razem wyglądają naturalnie - słowo daje bije Dermacol
Mniemam, że tylko 3 saszetki po 1 ml wraz z odpowiednią ilością białego F&B dadzą pełnowymiarowy 30 ml kryjący podkład. Wow.
Muszę spróbować mieszania z jakimś średnio kryjącym mazidłem, bo ten korygujący robi mi cerę ideał, a dla mnie to za duży szok przy demakijażu Hmm, a moze nie kombinować i dobrac do niego drugi F&B? C1, N1?

Opinia jest wstępna, więc przepraszam za wczesne zachwyty ale jak się skubaniec utrzymuje na upale nałożony na wysoki filtr i wygląda pieknie cały dzień, to juz chyba wszystko przetrzyma Niespodzianek skórnych nie zauważyłam.

Dziękuje dobrej duszy za zakup To był strzał w 10
Bialy F&B pojawil sie w koncu w Polsce czy kupiony za granica?
btw: ja czytalam, ze on slabo kryje, wiec jestem zdziwiona, ze Twoj mix zachowuje krycie dodanego podkladu. Niemniej zazdraszczam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 12:46   #2800
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Zagramanica
Tez właśnie byłam zaskoczona kryciem, bo nastawiłam sie na efekt a'la krem tonujący po dodaniu dużej ilości F&B, a tu zonk. Pierwsze podejście skończyło się zmyciem całości, bo napaciałam na twarz za duzo myśląc iż nie będzie krycia. Ten Toleriane solo robi za kamuflarz, co wręcz szokuje przy jego płynnej konsystencji. Mixem zakrywam nawet sińce pod oczami, nie tykając w ogóle korektora od tygodnia, a mieszam w proporcjach 1:10
F&B ma stopniowane krycie, z tego co widzę bez problemu mozna nim osiągnąć średnie, więc tym bardziej skłaniam sie ku zakupowi "kolorowego" F&B.
Swoje pewnie też dodał gęsty filtr, wszystko razem dało mocne krycie przy zachowaniu naturalności. Zaskoczyło mnie też, że całość dała się łatwo zmatowić pryzmami, które same w sobie są bardzo lekkie.
Mam jeszcze do wypróbowania mieszankę z Clinique Superbalanced, ciekawe co wyjdzie
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 13:22   #2801
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

A ten Face&Body odcienie C1 i C2 mógłby ktoś przyrównać do jakiejś bardziej znanej mi kolorówki? Dior, Clarins, Revlon.. cokolwiek?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 16:20   #2802
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

oj trochę mnie tu nie było...nie zdązyłam jeszcze nadrobić czytelniczych zaległości,więc nie wiem, czy kogoś nie zdubluję (jak tak to wybaczcie), ale nie mogłam się powstrzymać żeby się nie podzielić z Wami:
http://aukcjewp.wp.pl/tusz-do-rzes-m...732544342.html a cóz to za cudak?!?! czyżby MAC miał z Max Factor dziecko o którym nic nie wiem?!?:mad :
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 18:18   #2803
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Wow, a ludzie to coś kupują!
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:12   #2804
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Oficjalnie ogłaszam, że biały podkład Face and Body to hit
Szybko poszło ale cuda sie poznaje od razu

Mieszam F&B z kroplą zwykłego kolorowego podkładu i wychodzi pieknie. Blenduje się bez problemu ale zaznaczam, że wybieram do mieszania podkłady typu oil-free, bo ten F&B wodny jest i tak trzeba mieszać. Nakłada sie pięknie flat topem, nawet na filtr 50+. Biorąc stosunek ceny do pojemności, to jest to mój deal roku (a to dopiero sierpień).
Mieszam go teraz z LRP Toleriane - o, mater, co za cięzki kaliber, nawet po zmieszaniu z F&B w stosunku 1:10 (trafił mi się bardzo ciemny kolor) zachowuje pełne krycie, a razem wyglądają naturalnie - słowo daje bije Dermacol
Mniemam, że tylko 3 saszetki po 1 ml wraz z odpowiednią ilością białego F&B dadzą pełnowymiarowy 30 ml kryjący podkład. Wow.
Muszę spróbować mieszania z jakimś średnio kryjącym mazidłem, bo ten korygujący robi mi cerę ideał, a dla mnie to za duży szok przy demakijażu Hmm, a moze nie kombinować i dobrac do niego drugi F&B? C1, N1?

Opinia jest wstępna, więc przepraszam za wczesne zachwyty ale jak się skubaniec utrzymuje na upale nałożony na wysoki filtr i wygląda pieknie cały dzień, to juz chyba wszystko przetrzyma Niespodzianek skórnych nie zauważyłam.

Dziękuje dobrej duszy za zakup To był strzał w 10
Och, zazdroszczę Jakbyś uznała, że masz go za dużo, to chętnie przygarnę dowolnie wybraną ilość
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:14   #2805
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zagramanica
Tez właśnie byłam zaskoczona kryciem, bo nastawiłam sie na efekt a'la krem tonujący po dodaniu dużej ilości F&B, a tu zonk. Pierwsze podejście skończyło się zmyciem całości, bo napaciałam na twarz za duzo myśląc iż nie będzie krycia. Ten Toleriane solo robi za kamuflarz, co wręcz szokuje przy jego płynnej konsystencji. Mixem zakrywam nawet sińce pod oczami, nie tykając w ogóle korektora od tygodnia, a mieszam w proporcjach 1:10
F&B ma stopniowane krycie, z tego co widzę bez problemu mozna nim osiągnąć średnie, więc tym bardziej skłaniam sie ku zakupowi "kolorowego" F&B.
Swoje pewnie też dodał gęsty filtr, wszystko razem dało mocne krycie przy zachowaniu naturalności. Zaskoczyło mnie też, że całość dała się łatwo zmatowić pryzmami, które same w sobie są bardzo lekkie.
Mam jeszcze do wypróbowania mieszankę z Clinique Superbalanced, ciekawe co wyjdzie
Dziekuje serdecznie za obszerna i konkretna opinie . Bede musiala sprobowac zdobyc F&B w takim razie .

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
oj trochę mnie tu nie było...nie zdązyłam jeszcze nadrobić czytelniczych zaległości,więc nie wiem, czy kogoś nie zdubluję (jak tak to wybaczcie), ale nie mogłam się powstrzymać żeby się nie podzielić z Wami:
http://aukcjewp.wp.pl/tusz-do-rzes-m...732544342.html a cóz to za cudak?!?! czyżby MAC miał z Max Factor dziecko o którym nic nie wiem?!?:mad :
Deal stulecia. Biore 3.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 19:34   #2806
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
oj trochę mnie tu nie było...nie zdązyłam jeszcze nadrobić czytelniczych zaległości,więc nie wiem, czy kogoś nie zdubluję (jak tak to wybaczcie), ale nie mogłam się powstrzymać żeby się nie podzielić z Wami:
http://aukcjewp.wp.pl/tusz-do-rzes-m...732544342.html a cóz to za cudak?!?! czyżby MAC miał z Max Factor dziecko o którym nic nie wiem?!?:mad :
Oj, nadi, nadi ...
MAC ma przecież "hybrydy" niemal z każdą marką kosmetyczną, jaka istnieje na rynku ... i pomyśleć, że Ty jako rasowa MAcomaniaczka tego nie wiesz ... toż to wstyd he he
Ja ostatnio widziałam "świetną" kombinację MACa i HR - aż żal było patrzeć ...
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:15   #2807
supersheep
Przyczajenie
 
Avatar supersheep
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: bardzo malownicza wioska^^
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

hej dziewczyny i chłopcy
mam małe pytanko... kiedy robisz sobie makijaż za zaproszenie,to możesz poprosić o doklejenie sztucznych rzęs i czy za nie płacisz?!
poza tym mam dylemat studio sculpt czy F&B?
supersheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 21:33   #2808
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez supersheep Pokaż wiadomość
hej dziewczyny i chłopcy
mam małe pytanko... kiedy robisz sobie makijaż za zaproszenie,to możesz poprosić o doklejenie sztucznych rzęs i czy za nie płacisz?!
poza tym mam dylemat studio sculpt czy F&B?
Za rzęsy się płaci.
A co do dylematu - masz dość rozbieżny, poniewaz F&B przypomina bardziej krem tonujący niźli podkład, a Sculpt jest treściwym, kryjącym podkładem.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 22:17   #2809
supersheep
Przyczajenie
 
Avatar supersheep
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: bardzo malownicza wioska^^
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

tak,ale jest też kwestia tego typu,że mam suchą skórę,a z tego co wiem studio sculpt podkreśla suche skórki,zaś F&B jest na bazie wody i byłby chyba bardziej odpowiedni w tym przypadku,już pomijając kwestię krycia.
supersheep jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-04, 22:23   #2810
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez supersheep Pokaż wiadomość
tak,ale jest też kwestia tego typu,że mam suchą skórę,a z tego co wiem studio sculpt podkreśla suche skórki,zaś F&B jest na bazie wody i byłby chyba bardziej odpowiedni w tym przypadku,już pomijając kwestię krycia.
Mnie Sculpt ani razu nie podkreślił suchych skórek, on jest chyba lekko nawilżający.
Jak ci nie zalezy na porządnym kryciu, to owszem F&B będzie ok.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 22:28   #2811
pasmal
Raczkowanie
 
Avatar pasmal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vanth gratuluje zakupow I wyborow. Na pewno bedziesz zadowolona ale Samoa Silk moglas wziac, Bo ma swoj urok Jednak co ma wisiec nie utonie
Mnie przy ostatniej wizycie przemiła P. Anetka Z GM zrobiła fajny makijaż z Clubem, Simming, Lucky Green i właśnie Samoa Silka. Wzięłam oczywiście wszystko
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają - dopiero zakupy.
pasmal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 23:02   #2812
supersheep
Przyczajenie
 
Avatar supersheep
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: bardzo malownicza wioska^^
Wiadomości: 28
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie Sculpt ani razu nie podkreślił suchych skórek, on jest chyba lekko nawilżający.
Jak ci nie zalezy na porządnym kryciu, to owszem F&B będzie ok.
cóż w takim razie chyba spróbuję sculpt i przekonam się na własnej skórze
supersheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-04, 23:07   #2813
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez supersheep Pokaż wiadomość
cóż w takim razie chyba spróbuję sculpt i przekonam się na własnej skórze
Najlepiej to ty wez próbki obu podkładów i potestuj najpierw.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 02:02   #2814
Vanth
Raczkowanie
 
Avatar Vanth
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 279
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Vanth gratuluje zakupow I wyborow. Na pewno bedziesz zadowolona ale Samoa Silk moglas wziac, Bo ma swoj urok Jednak co ma wisiec nie utonie
Cytat:
Napisane przez pasmal Pokaż wiadomość
Mnie przy ostatniej wizycie przemiła P. Anetka Z GM zrobiła fajny makijaż z Clubem, Simming, Lucky Green i właśnie Samoa Silka. Wzięłam oczywiście wszystko
Dziewczyny - bo nie zdzierżę i jutro pobiegnę po Samoa Silk - piekny jest i gdybym nie była tak zakręcona podczas zakupów, to pewnie i on by w mojej paletce wylądował - ale Pani z MAC a twierdziła, że może być na moich powiekach zbyt pomarańczowy. Ale lato mamy (w końcu nieco bardziej prawdziwe) - więc niech stanie sie pomarańczka!
Vanth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 09:22   #2815
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;28555970]Dziekuje serdecznie za obszerna i konkretna opinie . Bede musiala sprobowac zdobyc F&B w takim razie .



Deal stulecia. Biore 3.
[/QUOTE]
my żartujemy, a tam widzę, ze ludzie naprawdę biorą po 3

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Oj, nadi, nadi ...
MAC ma przecież "hybrydy" niemal z każdą marką kosmetyczną, jaka istnieje na rynku ... i pomyśleć, że Ty jako rasowa MAcomaniaczka tego nie wiesz ... toż to wstyd he he
Ja ostatnio widziałam "świetną" kombinację MACa i HR - aż żal było patrzeć ...
przynajmniej z HR,a tutaj już MACzek poleciał na "zwykłą" firmę a tak serio, to w sumie dobrze, że pokazali na zdjeciu pudełko z napisem "MAC", bo chciałam kupić False Lash Max Factora, to bym sie nacięła, kupiła, zapłaciła i dostała jakiś wynalazek masakra normalnie....jeszcze troche a MAC będzie miał połączenia typu "MAC i kosmetyk z bazaru" lub "MAC + coś ze sklepu wszystko za 2,90"
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 11:34   #2816
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
przynajmniej z HR,a tutaj już MACzek poleciał na "zwykłą" firmę a tak serio, to w sumie dobrze, że pokazali na zdjeciu pudełko z napisem "MAC", bo chciałam kupić False Lash Max Factora, to bym sie nacięła, kupiła, zapłaciła i dostała jakiś wynalazek masakra normalnie....jeszcze troche a MAC będzie miał połączenia typu "MAC i kosmetyk z bazaru" lub "MAC + coś ze sklepu wszystko za 2,90"
Myślę, że jakość tych egzotycznych fuzji nie odbiega wiele od bazarkowych wynalazków

Zniknęła z Allegro bardzo szybko fuzja H&M z MACzkiem, a była naprawdę ciekawa.

Czytam was regularnie, ale jakoś nie mam odwagi się udzielać, czuję się zbyt niewinna i niedoświadczona w tych sprawach, że to tak ładnie nazwę Ale stała się rzecz straszna - mój Cranberry wylądował na podłodze : (

Przy okazji moje zdobycze ostatnie I pytanie z tej okazji - czy tylko u mnie GaGa wychodzi różowo? oO
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg machaul4.jpg (22,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg machaul2.jpg (16,0 KB, 22 załadowań)
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:43   #2817
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

To i ja się pochwalę, że w końcu dorwałam moją pierwszą koralową szminkę - Barcelona Red

Zainteresowałam się też pielęgnacją MACową i tu pytanie, czy ktoś miał (bo tak kojarzę) Brightening Serum i może mi coś więcej powiedzieć na jego temat? (Corii?)

U mnie Sculpt wszedł elegancko w pory, ale to kwestia bazy Na P+P z 50SPF było okej, na tej drugiej z P+P była paskudnie. A sam podkład jest całkiem fajny zwłaszcza na zimę
Próbowałam też kremu tonującego Studio Moisture Tint i bardzo mi się spodobał, tym bardziej, że na mnie ma jakieś tam krycie a nie obciąża jak zwykły podkład Po Waszych pochlebnych komentarzach chyba się zainteresuje też F&B

Kajol chcesz odsypkę Shimmertime ? Bo spokojnie mogę zrobić taki słoiczek próbkowy
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:43   #2818
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Dziewczyny a jak to jest teraz z tymi makijażami? Mogę jeszcze wykorzystać moje zaproszenia? Mam jeszcze 3 i szkoda jakby przepadły..
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 12:49   #2819
tiniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar tiniaczek
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 287
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Mnie Sculpt ani razu nie podkreślił suchych skórek, on jest chyba lekko nawilżający.
Jak ci nie zalezy na porządnym kryciu, to owszem F&B będzie ok.
No mi troszkę podkreślał, ale to wina basenu, baaardzo mi skórę wysuszył, kremiki nie dawały już rady. Miałam przerwę w pływaniu- problem suchych skórek zniknął.
Oddałam dawno temu Siostrze, bo miałam źle dobrany kolor. NW zamiast NC
tiniaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-05, 13:05   #2820
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Witam
Wkręciłam się w MAComanię, poszłam wczoraj do ZT w Warszawie w celu zanabycia czegoś fajnego, ale niestety rozczarowałam się - dziewczyny z obsługi były tak nastawione 'antyklientowo' że aż byłam zdziwiona. A naprawdę chciałam coś kupić, nie tylko pogapić się w związku z tym mam pytanie - orientujecie się może ile kosztuje w sklepie sypki puder transparentny? Zachwyciłam się wczoraj konsystencją i zapachem, ale ceny niestety nie dojrzałam, a olana przez ekspedientki w końcu nie zapytałam...
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:38.