Sierpniowe Panny Mlode! - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-09-18, 16:39   #661
mlka
Raczkowanie
 
Avatar mlka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny ślask
Wiadomości: 117
GG do mlka
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Bonita!, jaki sexy gorset! Wow!
mlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-18, 21:06   #662
Bonita
Raczkowanie
 
Avatar Bonita
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 87
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Dzięki mlka ale komplement tego jeszcze nie słyszałam o mojej sukienusi
Pozdrowionka gorące
Bonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-19, 11:44   #663
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Wczoraj złożyłam wniosek o dowód, za miesiąc odbiór , zdjęcia już w albumie ślicznie leżą, mielismy małe problemy z kompem jak tylko poinstalujemy od nowa wszystko i dojdziemy z nim do ładu to cyknę zdjęcie albumu, bo bardzo mi się podoba i może jak mi się uda to zeskakuję zdjęcia z niego. Wiecie czasem nie mogę w to uwierzyć, ze to już po w sobotę minęło 3 tygodnie a nim się obejrzymy to już będzie 30 lat minęło...
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 08:36   #664
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

misia, Ja mam nadzieję dziś odebrac dowód.

Zdjęcia też wywołałam. Z powodu że nie mogłam podjąć decyzji które- wywołałam tylko 700 - to i tak mało .
hehe- szajbus ze mnie!
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 11:52   #665
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

bezsenność ja planowałam wywołać około 100 zdjęć max. 150 kupić ładny albumik i dołączyć do zdjęć od fotografa, ale ponieważ narazie mamy tylko 300 zdjeć, a nie mamy jeszcze tych zdjeć, ktore robił nam kamerzysta, to cały czas czekamy z wywołaniem, ale ile się ich wywoła to nie wiem, obawiam się, ze znając mnie to dużo A wywoływałaś w jakimś takim bardziej, że tak powiem znanym punkcie?? Bo chciałam się dowiedzięc jak kształtują się ceny przy tak hurtowym wywoływaniu zdjęć
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-20, 12:34   #666
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Ja wywoływałam w bardzo nierenomowanym miejscu- tesco.
Mieli promocję 0.29 gr szt- format 10x15.
A poniewaz zajmuje sie fotografią sama sobie przygotowałam zdjęcia- a oni je tylko wywołali- czyli jakośc bez uszczerbek.

Poniżej znajduje sie link w którym możesz sobie porównać ceny w róznych labach - wywołując przez neta ( tez wywoływałam- nie mam zastrzeżeń)
Zawsze warto jeszcze zapytać czy nie dostanie się jakiegos rabatu wywołując xxx zdjęć w formacie xx.
Milego poszukiwania!

http://www.fototok.tkb.pl/pt/photocalc.php
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-21, 14:19   #667
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Panny Młode 26 sierpnia 2006 :)

pewnie ze powienno byc. W mojej umowie jest na pisane, ze jesli oni zawala sprawe do 90 dni przed slubem to ponosza 25%, jesli mniej niz 90 dni 50% kosztow. To samo tyczy sie drugiej strony, czyli nas.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-05, 13:02   #668
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Panny Młode 26 sierpnia 2006 :)

hehe- widze że Nasz wątek umiera smiercią naturalną.

No cóż... moja kolezanka, która wychodziła za mąż tydz pdzredemną moze spokojnie dopisać sie do wątku w "mama z klasą "

Natomaist ja jestem happy bo od czasu slubu zrzuciłam przez przypadek 5kg. hehe
a teraz obrabiam zdjęcia z sesji ślubnych... )
Pozdrawiam!!
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 05:37   #669
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Bezsenność nic nie umrze nie nerwus melduje się sierpniowa '06 panna młoda Ja już jestem panią W... pełną parą przedwczoraj odebrałam dowód a wczoraj wziełam dzień wolny i wszędzie pochodziłam po bankach i innych instytucjach by zmienić nazwisko Muszę przyznać uczciwie, że cudowny to stan bycie zoną Bezsenność a jak Twoja firma prosperuje?
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 12:57   #670
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

ehhh... ino huczy! przez to wszystko narobniłam sobie takich zaległości że przez ten czas nadrabiałam zaległe projekty. Powoli juz je wykańczam i moge sie zająć właściwymi rzeczami. Mi jeszcze zostały banki do zgłoszenia i telefon. Reszta pod nowym nazwiskiem. ale przez choróbsko wredne nie mogę sie z domu reuszyć ehhh... a jutro znów - studia!! <jupi>
Pozdrowienia!!
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 13:54   #671
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Bezsennosc, a wlasnie, cale szczescie, ze poruszylas ten temat, jak to wyglada ze strony formalnej, nalezy wszedzie zglosic, ze sie zmienilo nazwisko?
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 14:05   #672
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

info na ten temat zbieramy w wątku :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=140395
Pozdrawiam!
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-06, 15:12   #673
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Dziekuje bezsennosc, po przeczytaniu tego wszystkiego pozostane przy swoim nazwisku. A tak na marginesie dowiedzialam sie wlasnie, ze tu we Wloszech nie ma czegos takiego jak oficjalna zmana nazwiska. Nazywaja sie Signora+nazwisko po mezu, ale wszystkie papiery ida na moje panienskie nazwisko...tylko napis na skrzynce pocztowej sie zmienia (wpisujesz dwa nazwiska) oraz tabliczka na drzwiach...mysle, ze to koszt8uje duzo mniej.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 13:35   #674
kochaniutka19
Raczkowanie
 
Avatar kochaniutka19
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Huckelhoven
Wiadomości: 295
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Dziewczyny chcialam sie was zapytac (tych po slubie juz)
od kiedy zabieralyscie sie za przygotowania i jakie??

pozdrawiam goraco
kochaniutka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-10-20, 14:46   #675
bezsenność
Zadomowienie
 
Avatar bezsenność
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 470
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Ja mimo iz mieszkam w niewielkiej miescowosci zaczęłam walkę o miejsca i orkiestre juz we Wrześniu.
Z czego: - orkiestra przez nas poszukiwana miała zajęcte juz wszystkie terminy które nas interesowały. Lokal na nasza ukochana datę( miał być 26) był już zajęty.
w wyniku czego w myśl zasady do 3 razy sztuka- za 3cim razem ustaliliśmy termin.
a co było najbardziej pocieszające. Zaraz po nowym roku zadzwoniła babka która nam wynajmowała sale z informacja że musimy zmienic termin lub sale bo ona niby niedopatrzyła wesela na 200 osób które niby było przed nami zaklepane na naszą datę. Całe szczeście wcześniej znaleźlismy inne miejsce i sami mielismy zrezygnować z jej usług- wiec sie obeszło bez wiekszych powikłań.

Zycze powdzenia i silnych nerwów w przygotowaniach! Pozdrawiam!
__________________
20.01.09 Matuszek 28.05.2011 Tutu
Będę znów żoną
bezsenność jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 21:12   #676
k&m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Ale fajnie my też Gdzie macie przyjęcie i w którym kościele? )
k&m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-09, 22:50   #677
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

No troche sierpniowki sie pospaly..albo zajely przygotowaniami. Ja jak najbardziej. Tylko najbardziej zaciekawiona jestem pogoda, jaka tez nam niespodzianke w tym roku sprawi w sierpniu. A jaka Wy kobietki przewidujecie??.
U mnie wszystko wrze...juz mamy obydwoje wybrane stroje do slubu, a teraz to zostaly ustalenia w sprawie dekoracji, wiazanki, dodatkow do sukni..oczywiscie bielizna..hmmm..a propos bielizny, jesli bedzie goraco jaka bielizna sprawdza sie najlepiej???
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 10:51   #678
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
No troche sierpniowki sie pospaly..albo zajely przygotowaniami. Ja jak najbardziej. Tylko najbardziej zaciekawiona jestem pogoda, jaka tez nam niespodzianke w tym roku sprawi w sierpniu. A jaka Wy kobietki przewidujecie??.
U mnie wszystko wrze...juz mamy obydwoje wybrane stroje do slubu, a teraz to zostaly ustalenia w sprawie dekoracji, wiazanki, dodatkow do sukni..oczywiscie bielizna..hmmm..a propos bielizny, jesli bedzie goraco jaka bielizna sprawdza sie najlepiej???
ALe Ci dobrze ja dopiero mam sale, orkiestre Nawet nie wiem jaka chce sukienke ;/ bo zapewne bede szyla Nie mam jeszcze fotografa bo dopiero sie z nim umowilam Z tego co wiem to ponczochy sa najlepsze w te gorace dni ja nie wiem czy sobie kupie bo nigdy nie chodzilam
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 10:58   #679
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Cytat:
Napisane przez brunetka2000 Pokaż wiadomość
ALe Ci dobrze ja dopiero mam sale, orkiestre Nawet nie wiem jaka chce sukienke ;/ bo zapewne bede szyla Nie mam jeszcze fotografa bo dopiero sie z nim umowilam Z tego co wiem to ponczochy sa najlepsze w te gorace dni ja nie wiem czy sobie kupie bo nigdy nie chodzilam

Ej, a co to za pesymizm. Jeszcze masz czas na zalatwianie wszystkiego..to wszystko zalezy czego oczekujesz od danych uslug. A jak wejdziesz do salonu to na pewno szybko wybierzesz rodzaj sukienki, ktory Ci sie podoba
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 17:56   #680
mlka
Raczkowanie
 
Avatar mlka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: dolny ślask
Wiadomości: 117
GG do mlka
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Brunetko, nie martw sie na zapas, ze wszystkim zdazysz.

A na slub kup sobie ponczochy z silikonem. ja mialam ubrane 1 raz na swoim w sierpniu 2006 i bylam zaskoczona, w ogole o nich zapomnialam , nie zjedzaly i nie bylo mi za goraco, nic nie poprawialam. Dopiero na drugi dzien okazalo sie, ze od stop poszly oczka, (schowane w butkach), ale to normalka...

Powodzenia!
mlka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-10, 19:14   #681
brunetka2000
Zakorzenienie
 
Avatar brunetka2000
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin/Świdnik
Wiadomości: 4 180
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Cytat:
Napisane przez mlka Pokaż wiadomość
Brunetko, nie martw sie na zapas, ze wszystkim zdazysz.

A na slub kup sobie ponczochy z silikonem. ja mialam ubrane 1 raz na swoim w sierpniu 2006 i bylam zaskoczona, w ogole o nich zapomnialam , nie zjedzaly i nie bylo mi za goraco, nic nie poprawialam. Dopiero na drugi dzien okazalo sie, ze od stop poszly oczka, (schowane w butkach), ale to normalka...

Powodzenia!
dziekuje za pocieszenie ale juz widze ze nei bedzie latwo okazalo sie ze mam male problemy na studiach i nawet nei wiem jak to pogodzic na nic teraz nie mam czasu i to mnei bardzo martwi
brunetka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 02:41   #682
sweetines
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 7
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Wczoraj właśnie podpisałam umowę z orkiestrą. W najbliższy poniedziałek mam iść do salonu przymierzać różne suknie (Wy też tak miałyście?). A tak to już najważniejsze sprawy załatwione. Pozostała jeszcze suknia i dodatki, zaproszenia, dekoracje, obrączki, garnitur dla TŻ i inne sprawy, na które teraz za wcześnie, aby załatwiać. Ale już wszystko obmyślone. Najgorszy będzie ostatni miesiąc przed ślubem, ale poradzimy sobie. Moja mama już szaleje i już wiem, że będą scysje między nami, ale też myślę, że ostatecznie wszystko będzie OK. Pozdrawiam
sweetines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-11, 10:40   #683
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Ja teraz tez jestem na etapie obmyslanai dekoracji. Zastanawiam sie, jakie w sierpniu beda najlepsze kwiaty do kosciola. Moze mieczyki? chcialabym, zeby nie byly one zbyt drogie, bo nie chce ich poskapic, ale tez nie przesadzic.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-01-25, 16:22   #684
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Sierpniowe Panny Mlode!

Hello, mlode sierpniówki. Nie wiem czy sie tu juz odzywalam - mialam sporą przerwę w wizazowaniu, na wszelki wypadek dopisuje sie raz jeszcze do sierpniowek. Nasz termin to 11 sierpien godz. 17.00. Jestem na etapie obaczajania kiecuszek i od nadmiaru ich zwariowalam i nie wiem teraz juz kompletnie nic (!). O ile wiedzialam, jaka chce suknie wczesniej, o tyle teraz chcialabym co najmniej co druga, ktora ogladam. Czasami zbyt duzy wybor powoduje tylko komplikacje. Mecze sie takze nad zaproszeniami - postanowilismy, ze chcemy z naszym zdjeciem, ogladam na necie rozne, ale malo ze zdjeciami wzorow, a jak sa to kiczowate. Czekam, wiec do 4 lutego, kiedy to w Czestochowie beda targi slubne, mam nadzieje, ze chociaz zaproszenia jakies wpadna mi w oko. Trzeba sie po malu decydowac. Jednak moj Pys jest poza krajem i jakos stracilam motywacje, do tego calego slubu. Samej jakos smutno i trudniej decydowac.
No nic... bede sie meldowac na biezaco, co tam slychac u Nas.


Buhahah, ale sie napisala, a tu sie okazuje, ze to watek dla sierpniowek 2006. Pozdrawiam juz Sierpniowe Mężatki 2006!
__________________
Czary mary nie istnieje....

Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce....

-------------------------------

Nadzieja nie umiera nigdy
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.