Lakiery hybrydowe - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-30, 20:36   #1351
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
prosimy o fotki ja w sumie wolę bardziej lejące produkty byle tylko szło to w parze z dobrym kryciem wydaje mi się, że bardziej rzadkie lepiej się nakłada, tzn. można nałożyć naprawdę cieniutką warstewkę hybrydy z Bluesky są właśnie takie rzadkie i jak dla mnie bardzo na plus bo mocno na pigmentowane im cieńsza warstwa tym bardziej naturalnie wygląda manicure.

co do hybryd Tifton, kusi mnie wziąć jakiś kolor na próbę, ale jak już zbieram się do zamówienia to akurat nie ma tych kolorów które mnie interesują:/ i szkoda, że mają taki wąski wybór kolorów, większość już mam z CZ... jak dla mnie takie firmy jak Cosmetics Zone, Tifton, Estetiq i inne w tym przedziale cenowym, można mieć jak najbardziej w salonie ale to moje osobiste zdanie bo hybrydy robię w domu i to głównie sobie.
ooo moze masz racje. sprobuje tak do nich podejsc ale przy skorkach nie wyszlo mi tak ladnie jak przy Cz. moze nabiore wprawy. fotli moze jutro jak slonce dopisze
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:04   #1352
gretelka
Raczkowanie
 
Avatar gretelka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 80
Dot.: Lakiery hybrydowe

Też dzisiaj zamówiłam bazę z Gellisha u leoberta, skoro tak polecacie tylko że przesyłka 9zł
gretelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 21:16   #1353
sawicka1983
Przyczajenie
 
Avatar sawicka1983
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Lakiery hybrydowe

to wkońcu topa jakiego polecacie?
kupie na próbe CZ
nie lubię rzadkich lakierów,dobrą konsystencje mają A.T.A
sawicka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-30, 22:14   #1354
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez sawicka1983 Pokaż wiadomość
to wkońcu topa jakiego polecacie?
kupie na próbe CZ
nie lubię rzadkich lakierów,dobrą konsystencje mają A.T.A
mam Cosmetics Zone i a.t.a jak dla mnie konsystencja jest ta sama, także jak odpowiada Ci a.t.a to i Cosmetics Zone będą dobre. Co do topu i bazy.. ja nie polecam ani jednego ani drugiego z Cosmetics Zone. Po pierwsze oby dwa produkty są za gęste, po drugie baza zbyt elastyczna (zauważyłam, że na bazie CZ. hybrydy np. po kąpieli schodzą z wolnego brzegu/zakładki przez co szybciej o rozwarstwianie), po trzecie top jest podatny na zarysowania, po tygodniu nie błyszczy już tak ładnie jak zaraz po zrobieniu.

tak więc kolorówka z CZ. jak najbardziej, ale baza i top nieeee

co do topu z Eco, napisałam już jakiś czas temu do tej firmy która sprzedaje top z Eco Nail System (star nail) do tej pory mi nie odpisali, mam nadzieję, że powodem były święta, sylwester.. może firma nie pracowała przed wigilią i dzisiaj.. nie wiem ale wnerwia mnie to okropnie heheh
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 00:25   #1355
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
mam Cosmetics Zone i a.t.a jak dla mnie konsystencja jest ta sama, także jak odpowiada Ci a.t.a to i Cosmetics Zone będą dobre. Co do topu i bazy.. ja nie polecam ani jednego ani drugiego z Cosmetics Zone. Po pierwsze oby dwa produkty są za gęste, po drugie baza zbyt elastyczna (zauważyłam, że na bazie CZ. hybrydy np. po kąpieli schodzą z wolnego brzegu/zakładki przez co szybciej o rozwarstwianie), po trzecie top jest podatny na zarysowania, po tygodniu nie błyszczy już tak ładnie jak zaraz po zrobieniu.

tak więc kolorówka z CZ. jak najbardziej, ale baza i top nieeee

co do topu z Eco, napisałam już jakiś czas temu do tej firmy która sprzedaje top z Eco Nail System (star nail) do tej pory mi nie odpisali, mam nadzieję, że powodem były święta, sylwester.. może firma nie pracowała przed wigilią i dzisiaj.. nie wiem ale wnerwia mnie to okropnie heheh

Ja sie z Toba nie zgodze. Piszesz, ze baza jest za gęsta - moja jest rzadsza niz kolory, wiec moze cos z Twoja jest nie tak.

Top dla mnie jest idealny. Mi nic sie nie ściera, zawsze pazury mam takie same jak w dniu nakładania.
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 08:13   #1356
sawicka1983
Przyczajenie
 
Avatar sawicka1983
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 22
Dot.: Lakiery hybrydowe

a możecie wkleić link do tych topów eco?
sawicka1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 08:30   #1357
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Ja sie z Toba nie zgodze. Piszesz, ze baza jest za gęsta - moja jest rzadsza niz kolory, wiec moze cos z Twoja jest nie tak.

Top dla mnie jest idealny. Mi nic sie nie ściera, zawsze pazury mam takie same jak w dniu nakładania.
ja bazy też nie mam gęstej ale się podkurcza, a top zawsze jest naruszony nigdy nie wygląda idalnie po kilku dniach i jest gęsty
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 09:00   #1358
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

W takim razie trzeba odkładać na gelish Czy mówicie o tym zestawie bazy i topu ?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:13   #1359
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

przejrzyj forum-dziewczyny jak najbardziej polecają bazę gelish ale top już niekoniecznie
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 09:48   #1360
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
przejrzyj forum-dziewczyny jak najbardziej polecają bazę gelish ale top już niekoniecznie
Właśnie przeglądam i jest mnóstwo wersji Wczoraj przejrzałam cały wątek a Ty jaki top polecasz?
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 12:42   #1361
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja mam bazę/top z Charbonne i jako baza jest do d.. ale jako top ładnie nabłyszcza (paznokieć błyszczy się aż do zrobienia ponownego manicure) i ładnie schodzi w acetonie. Wiem że dziewczyny polecają eco star nails ale osobiście nie miałam. Z tego co dziewczyny piszą o topie z gelish jest więcej minusów: odbarwia lakier i pędzelek potrafi zastygnąć w buteleczce ...
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-31, 12:53   #1362
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
ja mam bazę/top z Charbonne i jako baza jest do d.. ale jako top ładnie nabłyszcza (paznokieć błyszczy się aż do zrobienia ponownego manicure) i ładnie schodzi w acetonie. Wiem że dziewczyny polecają eco star nails ale osobiście nie miałam. Z tego co dziewczyny piszą o topie z gelish jest więcej minusów: odbarwia lakier i pędzelek potrafi zastygnąć w buteleczce ...
Czyli mniej więcej już wiem co z czego Czeka mnie kompletowanie zestawu, gdyż lampę uv już mam, a gotowce są z lampami, tym bardziej jeśli z cz tylko kolory to nawet lepiej samemu sobie zrobić Jak zrobię swoje pierwsze hybrydy dam znać Dziękuję za porady

Edytowane przez izaa29
Czas edycji: 2013-12-31 o 12:54
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 13:05   #1363
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Ja sie z Toba nie zgodze. Piszesz, ze baza jest za gęsta - moja jest rzadsza niz kolory, wiec moze cos z Twoja jest nie tak.

Top dla mnie jest idealny. Mi nic sie nie ściera, zawsze pazury mam takie same jak w dniu nakładania.
możliwe, że z moją bazą coś nie tak, może nie była za świeża? nigdy nic nie wiadomo, na buteleczkach CZ. nie ma żadnej daty ważności.. mówię tylko to co zauważyłam u siebie, moja baza jak i top były ok do miesiąca czasu po otwarciu, później było coraz gorzej i jedno i drugie zgęstniało do tego stopnia, że przypomina raczej rzadki żel do tipsów niż lakier, a przechowuję wszystkie lakiery w jednym miejscu, zacienionym i suchym, pozostałe hybrydy nie zmieniły konsystencji tylko baza i top.. dlatego nie polecam lepiej od razu zainwestować w coś lepszego

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez sawicka1983 Pokaż wiadomość
a możecie wkleić link do tych topów eco?
na tej stronie można kupić ten top http://starnail.pl/component/virtuem...category_id/31 z tym, że zdjęcie podane na stronie to nie jest top do hybryd tylko do żeli i akrylu, opis jest inny a zdjęcie inne, właściwy top do hybryd powinien wyglądać tak: http://www.starnail.com/index.php?ma...roducts_id=405

Wysłałam wiadomość do tej firmy z zapytaniem jaki faktycznie produkt sprzedają i czekam już ponad tydz. na odpowiedź :/ tłumaczę to sobie przerwami świątecznymi itp. mam nadzieję, że po nowym roku się odezwą
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 13:09   #1364
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
na tej stronie można kupić ten top http://starnail.pl/component/virtuem...category_id/31 z tym, że zdjęcie podane na stronie to nie jest top do hybryd tylko do żeli i akrylu, opis jest inny a zdjęcie inne, właściwy top do hybryd powinien wyglądać tak: http://www.starnail.com/index.php?ma...roducts_id=405

Wysłałam wiadomość do tej firmy z zapytaniem jaki faktycznie produkt sprzedają i czekam już ponad tydz. na odpowiedź :/ tłumaczę to sobie przerwami świątecznymi itp. mam nadzieję, że po nowym roku się odezwą
Właśnie zaglądałam wcześniej na tą stronę i zauważyłam też inne zdjęcia, w takim razie koniecznie daj znać jeśli odpiszą
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 14:50   #1365
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
...Z tego co dziewczyny piszą o topie z gelish jest więcej minusów: odbarwia lakier i pędzelek potrafi zastygnąć w buteleczce ...
Ja miałam przyjemność używać top; gelish, shellac, Polish Pro, star nails (nie ten - eco uniwersalny z ostatnich linków!) i innych, o których nie warto nawet wspominać. W mojej ocenie najlepszy jest gelish. W sensie błyszczenia i twardości (nie rysuje się). Pędzelek nie stwardnieje w butelce, nie ma mowy. Jeśli komuś skamieniał, to z powodu lampy na biurku, zapewne trafiła się jakaś żarówka o długości fali "niezdrowej" dla tego żelu. Też używam przy malowaniu nabiurkowej (ma żółte widmo), ale nic złego nie stało mi się jeszcze z żadnym pędzelkiem. Co do zmiany koloru. Tak zmienia ...ale jest to tak minimalne, że przeciętny człowiek tego w ogóle nie zauważy!!! ...i dotyczy to tylko niektórych kolorów. Wyraźną i szokującą zmianę widać tylko w trakcie utwardzania topu w lampie - ale tam nie należy zaglądać - dla dobra swoich oczu

Trzeba go spiłować wtedy przyspieszymy proces zdejmowania hybrydy, ale jeśli nie zmatowimy i tak stylizacja zejdzie (jeśli pozostałe produkty, baza i kolory są rozpuszczalne) tyle, że trzeba zmywacz trzymać na pazurach dłużej.
Top gelish jest bardzo rzadki, trzeba cienko nakładać i szybko wkładać do lampy, żeby nie spłynął. Lubi cleanery o dużym stężeniu alkoholu. Najlepiej błyszczy po izopropylowym 99%

Jeśli macie topy, które po tygodniu są porysowane i przestają błyszczeć a cała reszta stylizacji jest ok, to co przeszkadza aby "domalować" kolejną warstwę tego topu? Odświeżona stylizacja, będzie znowu jak nowa
Przemalować można nawet zwykłym topem -nie UV, jeśli mamy dobry.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-31, 15:28   #1366
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 033
Dot.: Lakiery hybrydowe

Witajcie dziewczyny!
Potrzebuję rady doświadczonych koleżanek. W wigilię zrobiłam swoje pierwsze w życiu hybrydy- baza i top firmy SimplyNails kolor firmy Indigo. Nie wiem co źle zrobiłam ale przy skórkach zaczyna zbierać mi się powietrze i gdy mocniej nacisnę w tym miejscu lakier po prostu odpada (nie z całego paznokcia tylko w miejscu, gdzie było powietrze). Nie wiem czy to wina mojej nie wiedzy- może nakładałam lakiery za blisko skórek? Czy to może wina produktów SimplyNail?

Edytowane przez czerwonapanienka
Czas edycji: 2013-12-31 o 15:29
czerwonapanienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-01, 19:09   #1367
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość

Jeśli macie topy, które po tygodniu są porysowane i przestają błyszczeć a cała reszta stylizacji jest ok, to co przeszkadza aby "domalować" kolejną warstwę tego topu? Odświeżona stylizacja, będzie znowu jak nowa
Przemalować można nawet zwykłym topem -nie UV, jeśli mamy dobry.
ja tak ostatnio zrobiłam topem CZ jest taka opcja ale pazurki są dość grubawe przy takim gęstym topie i przy ściąganiu dłużej to trwało bo warstw więcej coś za coś, opcję z lakierem zwykłym też próbowałam ale po kilku dniach też konieczna by była poprawka. najważniejsze by pazurki były trwałe a te maty tak nie przeszkadzają...

myślałam, że gelish dojdzie do mnie na wczoraj a tu figa pewnie paczka została wysłana po 15 i i pewnie jutro będzie... szkoda, że nie zauważyłam że leobert ma też kuriera...

czerwonapanienka może nie odsunęłaś skórek i na nie najechałaś lakierem? mi nigdy nic się nie działo od skórek tylko jak już od wolnego brzegu...
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 14:16   #1368
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Ja miałam przyjemność używać top; gelish, shellac, Polish Pro, star nails (nie ten - eco uniwersalny z ostatnich linków!) i innych, o których nie warto nawet wspominać. W mojej ocenie najlepszy jest gelish. W sensie błyszczenia i twardości (nie rysuje się). Pędzelek nie stwardnieje w butelce, nie ma mowy. Jeśli komuś skamieniał, to z powodu lampy na biurku, zapewne trafiła się jakaś żarówka o długości fali "niezdrowej" dla tego żelu. Też używam przy malowaniu nabiurkowej (ma żółte widmo), ale nic złego nie stało mi się jeszcze z żadnym pędzelkiem. Co do zmiany koloru. Tak zmienia ...ale jest to tak minimalne, że przeciętny człowiek tego w ogóle nie zauważy!!! ...i dotyczy to tylko niektórych kolorów. Wyraźną i szokującą zmianę widać tylko w trakcie utwardzania topu w lampie - ale tam nie należy zaglądać - dla dobra swoich oczu

Trzeba go spiłować wtedy przyspieszymy proces zdejmowania hybrydy, ale jeśli nie zmatowimy i tak stylizacja zejdzie (jeśli pozostałe produkty, baza i kolory są rozpuszczalne) tyle, że trzeba zmywacz trzymać na pazurach dłużej.
Top gelish jest bardzo rzadki, trzeba cienko nakładać i szybko wkładać do lampy, żeby nie spłynął. Lubi cleanery o dużym stężeniu alkoholu. Najlepiej błyszczy po izopropylowym 99%

Jeśli macie topy, które po tygodniu są porysowane i przestają błyszczeć a cała reszta stylizacji jest ok, to co przeszkadza aby "domalować" kolejną warstwę tego topu? Odświeżona stylizacja, będzie znowu jak nowa
Przemalować można nawet zwykłym topem -nie UV, jeśli mamy dobry.
niby masz rację, zawsze można przemalować topem aby odświeżyć stylizację szczególnie jeśli robimy tylko sobie i mamy na to czas, ale czy o to właśnie chodzi w hybrydzie? jak któraś z koleżanek przychodzi do mnie na pazurki to liczy, że będą się trzymać w nieskazitelnym stanie cały okres noszenia, w końcu za to płaci nie wyobrażam sobie radzić znajomym, żeby odświeżały sobie stylizację przemalowaniem zwykłym topem po hybrydzie :P.. w końcu hybryda jest głównie dla zabieganych kobiet, nie mających czasu na ciągle malować pazurków i czekanie aż lakier wyschnie, jak ktoś po tygodniu ma przemalowywać topem hybrydę to równie dobrze, może w ogóle jej nie zakładać tylko pomalować zwykłym lakierem a po tygodniu zmienić mani dlatego ja i pewnie inne dziewczyny szukamy topu który będzie ładnie błyszczał przez cały okres noszenia

co do topu z Gelisha, jeśli zmienia odcień hybrydy (tzn. powoduje blaknięcie) to czy robi to chociaż równomiernie ?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 17:17   #1369
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Hej dziewczyny, mam do was pytanko odnośnie CZ a dokładnie o zamówienie. Zamawiacie przez allegro czy ich stronkę? Jeśli przez stronkę to gdzie wpisujecie (lub wybieracie ) kolor który was interesuje?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-02, 17:29   #1370
izaa29
Zakorzenienie
 
Avatar izaa29
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 018
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam do was pytanko odnośnie CZ a dokładnie o zamówienie. Zamawiacie przez allegro czy ich stronkę? Jeśli przez stronkę to gdzie wpisujecie (lub wybieracie ) kolor który was interesuje?
Wczoraj zamawiałam i tam jakoś pod koniec procesu zamówienia są informacje dodatkowe czy coś takiego tam wpisałam numery a dziś dostałam maila, że produkty zostały wysłane
izaa29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:00   #1371
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
niby masz rację, zawsze można przemalować topem aby odświeżyć stylizację szczególnie jeśli robimy tylko sobie ... jak któraś z koleżanek przychodzi do mnie na pazurki to liczy, że będą się trzymać w nieskazitelnym stanie cały okres noszenia, w końcu za to płaci...

co do topu z Gelisha, jeśli zmienia odcień hybrydy (tzn. powoduje blaknięcie) to czy robi to chociaż równomiernie ?
Dokładnie tak jak piszesz przemalowanie, to sposób na własny użytek. Odniosłam wrażenie, że większość tutaj piszących to stylistki same dla siebie.
Jeśli mówimy o płatnych usługach ...to już inna liga. Zaznaczam, że nie jestem stylistką. Robię mani tylko sobie. Różnica w cenie za 10 paluszków pomiędzy shellac, gelish, CZ, estetiq itd. to 2 -3 zł ??? Rozumiem, że najpierw trzeba kupić całe opakowanie i mieć wybór kolorów a to wydatek (czy inwestycja?). Wg mnie lwia część zapłaty dla stylistki, to koszt jej wiedzy, umiejętności, sterylności narzędzi ...i podatków. Oszczędzając na produktach można tu "strzelić sobie w stopę".

Napisałam - zmienia odcień, nie powoduje blaknięcia. To dwa zupełnie odmienne zjawiska fizyczne. Top daje lekko fioletową poświatę - nie do zaobserwowania, jeśli nie doszukujemy się różnicy porównując kolor z topem i bez. Blaknięcie, to degradacja pigmentu pod wpływem np. promieni słonecznych. Jest równomierne jeśli pigment jest równomiernie rozłożony w produkcie i na płytce paznokcia. Nawiasem mówiąc top gelish trochę chroni przed blaknięciem.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 18:25   #1372
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

Powiedzcie czy można łączyć kolory hybryd z dwóch różnych firm? np. we frenchu. oraz jaki kolorek polecacie z Estetiq do frenchu?
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:17   #1373
brunetka23l
Przyczajenie
 
Avatar brunetka23l
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Lakiery hybrydowe

co sadzicie o basa i top 2 w 1?
__________________
„Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość.”
brunetka23l jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:22   #1374
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez brunetka23l Pokaż wiadomość
co sadzicie o basa i top 2 w 1?
Jak coś jest do wszystkiego - to jest do niczego
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 19:58   #1375
skrabek27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 105
Dot.: Lakiery hybrydowe

ja używam baze i top w 1 z indigo i bardzo sobie chwalę
skrabek27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:21   #1376
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez skrabek27 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, mam do was pytanko odnośnie CZ a dokładnie o zamówienie. Zamawiacie przez allegro czy ich stronkę? Jeśli przez stronkę to gdzie wpisujecie (lub wybieracie ) kolor który was interesuje?
jeśli zamawiam jeden lakier to na allegro bo wybieram wtedy wysyłkę listem poleconym i wychodzi taniej niż na stronie gdzie wysyłka jest tylko kurierem i paczką, jeśli więcej rzeczy to w ich sklepie internetowym bo mają rabat 5% trzeba skalkulować gdzie wyjdzie taniej to jedna i ta sama firma więc produkty niczym się nie różnią.

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Dokładnie tak jak piszesz przemalowanie, to sposób na własny użytek. Odniosłam wrażenie, że większość tutaj piszących to stylistki same dla siebie.
Jeśli mówimy o płatnych usługach ...to już inna liga. Zaznaczam, że nie jestem stylistką. Robię mani tylko sobie. Różnica w cenie za 10 paluszków pomiędzy shellac, gelish, CZ, estetiq itd. to 2 -3 zł ??? Rozumiem, że najpierw trzeba kupić całe opakowanie i mieć wybór kolorów a to wydatek (czy inwestycja?). Wg mnie lwia część zapłaty dla stylistki, to koszt jej wiedzy, umiejętności, sterylności narzędzi ...i podatków. Oszczędzając na produktach można tu "strzelić sobie w stopę".

Napisałam - zmienia odcień, nie powoduje blaknięcia. To dwa zupełnie odmienne zjawiska fizyczne. Top daje lekko fioletową poświatę - nie do zaobserwowania, jeśli nie doszukujemy się różnicy porównując kolor z topem i bez. Blaknięcie, to degradacja pigmentu pod wpływem np. promieni słonecznych. Jest równomierne jeśli pigment jest równomiernie rozłożony w produkcie i na płytce paznokcia. Nawiasem mówiąc top gelish trochę chroni przed blaknięciem.
Też robię sama dla siebie i stylistką nie jestem, jednak koleżanki czy też kobietki w rodzinie widząc, że mam sporą kolekcję kolorów też chcą mieć pomalowane pazurki hybrydą, kasę biorę symboliczną i przeznaczam na zakup kolejnych kolorków taka tam moja słabość teraz top mam na wykończeniu dlatego szukam info jaki kupić aby był lepszy niż poprzedni

Co do topu z Gelisha, naczytałam się na necie, że powoduję blaknięcie kolorów po utwardzeniu, dlatego pewnie skojarzyłam że i Ty miałaś to na myśli pisząc, że zmienia kolor kupiłabym, ten z Gelisha ale obawiam się, że trafie na felerny produkt i tak jak jedna z dziewczyn pisała (a nawet wkleiła zdjęcie pędzelka) o tym jak to jej pędzelek utwardził się w trakcie samego malowania i to nie przez lampę pewnie zaszła jakaś reakcja chemiczna ... nie wiem jak Gelish reagowałby z moimi hybrydami z CZ., a.t.a, Bluesky czy IBD... za to firma Star Nail leci w kulki na całej linii :/ zero odzewu ani na fb ani na maila, normalnie krew mnie zalewa brzydko mówiąc:/ chyba zrezygnuję z zakupu, widać jak traktują potencjalnego klienta
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 21:46   #1377
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Yashe nie wiem co Ci poradzić Typujesz dobrze, Star Nail ma opinie najbardziej uniwersalnego. Gelish najtrwalszego. Szkoda, że nie mieszkasz bliżej dałabym Ci wypróbować, te które posiadam, żebyś sama wyrobiła sobie opinie. Z tym twardnieniem, to jak pisałam albo pech ( lampka miała ledowa żarówkę, długość fali w pobliżu UV), albo coś nie halo z oryginalnością. Moja butelka służy mi trzy lata. Często pędzelek leży na stole "goły", nie wkładam do butelki w tzw. między czasie z powodu zabarwienia. Dopiero jak skończę całe mani, czyszczę i zakręcam i nic mi się nie stało tyle czasu.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 22:21   #1378
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

hmmm to już sama nie wiem, ktoś też kiedyś pisał, że top Gelisha w ostatnim czasie pogorszył się, może te wcześniejsze były lepsze? twój ma już trzy lata tak jak napisałaś i jest git, u innych różne akcje się dzieją może mają te "gorsze/nowsze" wersje? :P w sumie się nie dziwie bo tak jest ze wszystkimi firmami, bazują na wyrobionej marce pogarszając stopniowo swoje produkty, ludzie i tak kupią a firma zaoszczędzi i zarobi więcej.. gdyby nie to, że Star Nail tak mnie olewa już dawno zamówiłabym ich top.. jeśli nie odezwą się do tygodnia czasu (spokoju im nie dam:brz ydal: ) to zamawiam Gelisha ryzyk fizyk :P
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 22:29   #1379
Hexy
Raczkowanie
 
Avatar Hexy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 173
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
jeśli zamawiam jeden lakier to na allegro bo wybieram wtedy wysyłkę listem poleconym i wychodzi taniej niż na stronie gdzie wysyłka jest tylko kurierem i paczką, jeśli więcej rzeczy to w ich sklepie internetowym bo mają rabat 5% trzeba skalkulować gdzie wyjdzie taniej to jedna i ta sama firma więc produkty niczym się nie różnią.
Czyli dobrze zrozumiałam, że te 5%na stronie CZ to jest stały rabat?

Dziś przyszedł do mnie IBD fireworks. W buteleczce wygląda cudownie, jutro się przekonam jak na paznokciach
Hexy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-02, 22:44   #1380
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

raczej stały, kiedyś na stronie fb Cosmetics Zone była informacja, o rabacie 5 % do odwołania
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:34.