Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 10:09   #4201
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ostatnio ciotka TŻ powiedziała, że chyba zwariował, że wziął fotografa za 2500zł... Że trzeba było wynająć amatora, albo telefonem robić zdjęcia.................. ......................... ......................... ..

No i kazała odmówić fotografa



I w lokalu, gdzie mamy wesele, jedzenie ze stołu nie jest wydawane (bo leżało to tyle godzin na stole, ktoś mógł nakichać, coś wylać do sałatki, opluć i w ogóle jest to już takie suche i nieapetyczne), wydawane jest tylko jedzenie z kuchni, które zostało.

No i ta ciotka się tym oburzyła, że jak to?! Nie obchodzi ją to, że nikt z nas tego by nie zjadł, tylko czemu nam nie wydadzą!

No i najlepiej zrezygnować z ciast, bo to za dużo i za drogo.....

A garnitur TŻ ma kupić sobie za 300 zł, bo gdzieś w jakimś sklepie widziała na przecenie.

Po co mówicie ile co kosztuje? Ona za to płaci? Jak nie, to niech się nie wtrąca!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:09   #4202
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
uwielbiam ten olejek, używam od daaawna, świetny jest
yhy też się lubimy na całe lato mi starcza buteleczka
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:09   #4203
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ostatnio ciotka TŻ powiedziała, że chyba zwariował, że wziął fotografa za 2500zł... Że trzeba było wynająć amatora, albo telefonem robić zdjęcia.................. ......................... ......................... ..
No i kazała odmówić fotografa

I w lokalu, gdzie mamy wesele, jedzenie ze stołu nie jest wydawane (bo leżało to tyle godzin na stole, ktoś mógł nakichać, coś wylać do sałatki, opluć i w ogóle jest to już takie suche i nieapetyczne), wydawane jest tylko jedzenie z kuchni, które zostało.
No i ta ciotka się tym oburzyła, że jak to?! Nie obchodzi ją to, że nikt z nas tego by nie zjadł, tylko czemu nam nie wydadzą!
No i najlepiej zrezygnować z ciast, bo to za dużo i za drogo.....
A garnitur TŻ ma kupić sobie za 300 zł, bo gdzieś w jakimś sklepie widziała na przecenie.
Lekcja płynie z tego taka: nie wtajemniczajcie tych osób w nic. Jak będą dopytywać - ignorować, odpowiadać zdawkowo, bez szczegółów. Za bardzo dajecie sobie wchodzić na głowę. Powtarzam: to jest sprawa, w której głównie Twój narzeczony powinien 'powalczyć', Ty nie masz na to wpływu.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:09   #4204
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w ogóle nie rozumiem pomyslu rozmawiania na takie tematy z jakimiś ciotkami. A co to jedną z drugą obchodzi? spławiaj je zawczasu zanim się nakręcą jak sie mnie zaczynały wypytywać to mówiłam że jeszcze nie wiem i spokój

Mnie na szczęście nikt nie pytał. Ale minusy też były. Bo bliska rodzina ze strony taty nie pytała dosłownie o NIC. Ani o jedną rzecz, no, o cokolwiek. Tak jakby tego ślubu miało nie być
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:09   #4205
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5653128 3]No coś Ty, a co Twój narzeczony winny, że już nie chcesz z nim ślubu ?
Miej je wiesz gdzie. Serio - jestem doświadczona w bojach ze świrniętą teściową - kiedyś się spalałam przez jej wszystkie jazdy, kłótnie, cyrki jakie odstawiała - przeżywałam to wszystko jak mrówka wojnę. Źle się to też odbiło na moim związku, nie chciałam wchodzić do takiej rodziny. Ale wiesz co ? Doszłam do wniosku, że to ona ma problem, bo swoimi zachowaniem zniechęca do siebie własnego syna, że to ona kręci bat swój tyłek. I skoro jej to wisi, to ja się tym bardziej nie będę przejmować relacjami z nią. Olałam. Olałam sikiem prostym. Teraz w jej towarzystwie jestem milczącym mistrzem Zen Mi to lotto.
Jestem szczęśliwsza. Uwierz mi - nie warto się gryźć takimi ludźmi. Nie zrozumiesz ich, dobrych relacji nie zbudujesz. Pozostaje się z tym pogodzić i jak najrzadziej widywać z nimi. Skoro nie potrafią decnić Twojego i ich brata wysiłku - to niech sobie radzą same
Podejdź do tego w ten sposób i nie denerwuj się [/QUOTE]

Ja to zaczynam olewać, ale TŻ robi się drugą Matką Teresą, bierze wszystkie obowiązki świata na siebie, a rodzinka to wykorzystuje.
Najbardziej mnie wkurza, jak one wypytują o ceny wszystkie, jak unikam odpowiedzi, to drążą temat, wkurzam się o mówię, a później jest obgadywanie.
Jedna z sióstr TŻ ostatnio pisała smsa jaką mam sukienkę i za ile. Napisałam o sukience, że zobaczy na ślubie i sms z kasą zignorowałam. I wiecie co, zadzwoniła i zapytała za ile mam suknię. Za ile ma moja mama, za ile tata garnitur. Jak nie chciałam powiedzieć ile mama zapłaciła, to ona dalej "no ile", ja mówię "dużo", "no ile, powyżej tysiąca?". Koszmar... I ile tata mój zapłacić, jak się wku*wiłam, to powiedziałam ile, to ona, ze trzeba było iść gdzieś indziej, ze taniej.
Koszmar, ja już mam dość, uprzykrzają mi życie od 8 lat. TŻ jest trochę zaślepiony, wie, że źle robią, ale ciągle je tłumaczy i broni bo to rodzina.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:11   #4206
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
więc po co te pytania ciotek/babć/kuzynek to ja nie wiem
Bo jest okazaja żeby się przyczepić i popsuć komuś nerwy
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:11   #4207
Panna_Ruda
Zadomowienie
 
Avatar Panna_Ruda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 714
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Witam się z rana i życzę miłego dnia Dziewczyny
ja wracam do łóżka - dziś trochę lepiej
__________________
Panna_Ruda jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 10:12   #4208
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
yhy też się lubimy na całe lato mi starcza buteleczka
z S nie miałąm ,używam od lat tego z rosia, też jest super, no i jest suchy nadmorski piasek mi nie straszny
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:12   #4209
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Po co mówicie ile co kosztuje? Ona za to płaci? Jak nie, to niech się nie wtrąca!
To, to! Moją matkę na weselu pytali, za ile jest sukienka, bo musiała być droga. Ona jest bardzo spokojną osobą i nie potrafi zazwyczaj nic pysknąć w takiej sytuacji, ale się wkurzyła i mówi: "A nie powiem Ci!" I bardzo dobrze. A jeszcze jej ta ciotka przerwała taniec, żeby zapytać
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:13   #4210
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja to zaczynam olewać, ale TŻ robi się drugą Matką Teresą, bierze wszystkie obowiązki świata na siebie, a rodzinka to wykorzystuje.

(...)

TŻ jest trochę zaślepiony, wie, że źle robią, ale ciągle je tłumaczy i broni bo to rodzina.
No i tu jest prawdziwy problem.
Na dodatek nic nie poradzisz, jeżeli on sam nie będzie chciał zmienić relacji z tymi toksycznymi ludźmi.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:13   #4211
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Nie martw się już jak się denerwujesz i martwisz to tak jakby ich gierki działały taka olewka z Twojej strony będzie dla nich najgorsza.
Racja, chyba im się udaje mnie wkurzyć, bo ciągle to przeżywam. Muszę podejść z dystansem
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 10:13   #4212
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja to zaczynam olewać, ale TŻ robi się drugą Matką Teresą, bierze wszystkie obowiązki świata na siebie, a rodzinka to wykorzystuje.
Najbardziej mnie wkurza, jak one wypytują o ceny wszystkie, jak unikam odpowiedzi, to drążą temat, wkurzam się o mówię, a później jest obgadywanie.
Jedna z sióstr TŻ ostatnio pisała smsa jaką mam sukienkę i za ile. Napisałam o sukience, że zobaczy na ślubie i sms z kasą zignorowałam. I wiecie co, zadzwoniła i zapytała za ile mam suknię. Za ile ma moja mama, za ile tata garnitur. Jak nie chciałam powiedzieć ile mama zapłaciła, to ona dalej "no ile", ja mówię "dużo", "no ile, powyżej tysiąca?". Koszmar... I ile tata mój zapłacić, jak się wku*wiłam, to powiedziałam ile, to ona, ze trzeba było iść gdzieś indziej, ze taniej.
Koszmar, ja już mam dość, uprzykrzają mi życie od 8 lat. TŻ jest trochę zaślepiony, wie, że źle robią, ale ciągle je tłumaczy i broni bo to rodzina.
Musisz być bardziej stanowcza, jakby mnie tak ktoś wypytywał to bym powiedziała, ze nie mam ani obowiązku ani ochoty informować ją ile wydaję pieniedzy na co, a tym bardziej ile wydają Twoi rodzice. Ich budżet to jest ich własna sprawa, a dopytywanie się ile obcy dla niej ludzie mają i wydają pieniędzy jest po prostu niekulturalne i niegrzeczne i nie życzysz sobie pytań na ten temat. Każde kolejne będzie pozostawione bez odpowiedzi.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:14   #4213
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
w ogóle nie rozumiem pomyslu rozmawiania na takie tematy z jakimiś ciotkami. A co to jedną z drugą obchodzi? spławiaj je zawczasu zanim się nakręcą jak sie mnie zaczynały wypytywać to mówiłam że jeszcze nie wiem i spokój
Ta ciotka to niby taka obyta, nie wiem czy 40 lat ma skończone, sama dopytywała, co będziemy mieć na weselu, z uśmiechem na twarzy i człowiek głupi, to się pochwalił. A ta jak na nas huknęła z tymi cenami
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:14   #4214
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
z S nie miałąm ,używam od lat tego z rosia, też jest super, no i jest suchy nadmorski piasek mi nie straszny
Zaraz sobie sprawdzę
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:15   #4215
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To, to! Moją matkę na weselu pytali, za ile jest sukienka, bo musiała być droga. Ona jest bardzo spokojną osobą i nie potrafi zazwyczaj nic pysknąć w takiej sytuacji, ale się wkurzyła i mówi: "A nie powiem Ci!" I bardzo dobrze. A jeszcze jej ta ciotka przerwała taniec, żeby zapytać
Genialne w swej prostocie I o to chodzi, bez wdawania się w tłumaczania, jeden prosty tekst i pozamiatane.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:15   #4216
Malinum
Zakorzenienie
 
Avatar Malinum
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4 496
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Odkąd poznałam TŻ, to one uważają za swój obowiązek mi dogryzać i robić awantury, obgadywać za plecami i stroić fochy. Są zazdrosne, że jestem jedynaczką i rodzice dają mi kasę I o to zawsze chodziło. I jeszcze o to, że jak TŻ nie miał dziewczyny i był młodszy, to kupował siostrom prezenty, a jak poznał mnie to się skończyło. Jaką osobą trzeba być, żeby przez 8 lat robić drugiej osobie na złość, bo teraz to ja dostaję prezenty,a nie one....

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------



Ja już mam je gdzieś, nie staram się kompletnie, bo to i tak ja jestem najgorsza, ale tak ich nie znoszę Myślałam, że chociaż odciążą TŻ w takiej głupiej sprawie, jak wybór sukienki matce.
A one jeszcze obie liczą, że będą moimi druhnami.......... Jaką trzeba być idiotką, żeby komuś tak uprzykrzać życie, a później liczyć, że będzie się druhną?
głowa do góry, olej je. Niech się same taplają w jadzie.
Malinum jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:16   #4217
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
oesu nie ogarniam po co wtrącają się do Waszego ślubu, do Waszego wesela płaci ciotka za fotografa? to powiedz jej, ze znajdziesz tańszego skoro to narusza zbyt poważnie JEJ budżet
wcale sie nie dziwie, że masz powoli dość
U mnie w rodzinie nikt się nie wtrąca, ale u TŻ wesele jest porównywane to koszmarnego wesela kuzyna sprzed iluś tam lat. On miał tanio, więc my też. Tam jest tylko kasa na tapecie, ile co kosztuje itd. Ja nikomu sama nie mówię cen, ale jak jedna osoba pyta mnie już piąty raz, to już mówię, bo mam dosyć. Z resztą tam wystarczyło powiedzieć cokolwiek tylko matce TŻ i od razu wiedzą wszyscy.
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:16   #4218
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

A Twój TŻ powinien stać za Tobą murem, musisz z nim o tym porozmawiać, bo to nie jest dobre dla Waszej relacji
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:17   #4219
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
no niech mi S wysyła perfjumy, nooo
w trakcie przygotowania som, a ja niecierpliwa, nie mam się czym psikać
Ty nie masz czym?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-29, 10:17   #4220
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Koszmar, ja już mam dość, uprzykrzają mi życie od 8 lat. TŻ jest trochę zaślepiony, wie, że źle robią, ale ciągle je tłumaczy i broni bo to rodzina.
No to przygotuj się na życie z tą rodziną.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:17   #4221
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Dokładnie. Jedyne informacje jakie szły gdzieś tam dla szerszej widowni to było to co ja chciałam przekazać, czyli prawie nic a już nigdy bym nie mówiła ile za co zapłaciłam. Wiadomo wesele rzecz nie tania, więc po co te pytania ciotek/babć/kuzynek to ja nie wiem
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Po co mówicie ile co kosztuje? Ona za to płaci? Jak nie, to niech się nie wtrąca!

W tej rodzinie to jest rzecz najważniejsza, co ile kosztuje...
I tak jak pisałam wyżej, wystarczyło tylko, żeby matka wiedziała i wszyscy wiedzą już wszystko...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:17   #4222
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ta ciotka to niby taka obyta, nie wiem czy 40 lat ma skończone, sama dopytywała, co będziemy mieć na weselu, z uśmiechem na twarzy i człowiek głupi, to się pochwalił. A ta jak na nas huknęła z tymi cenami
Następnym razem z ciocią rozmawiamy wyłącznie o pogodzie. I to na dodatek w Anglii
Tylko musisz chłopa jakoś naprostować.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:18   #4223
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez tomama Pokaż wiadomość
Mam w tym roku odwrotnie - kompletny brak rutyny - codziennie o innej godzinie idę do pracy.
Do tego dwa dni w jednym miejscu.
Jeden czasem wolny a czasem zawalony do wieczora.
Jeden w innym mieście
i jeden w czwartym miejscu.
Ciężko mi się przyzwyczaić, nie da się włączyć "automatu", tygodnie wydają się bardzo długie, a zapanowanie nad obowiązkami domowymi to już zupełna masakra Nie myślałam, że zatęsknię, za rutyną


No nie wierzę co za ludzie
Rutyna jest fajna, bo mamy poczucie panowania nad wszystkim, ale wiele osób narzeka, ze sie nudzi..
Wystarczy rano zjeść cos innego, napić sie innej herbatki, pójść na inny przystanek albo posłuchać innej muzyki

Kiedy tesknilam za rutyna to słuchałam codziennie tych samych piosenek i w drodze do pracy (w której mialam kierowniczke potwora) jadłam orzechy wyobrażają c sobie co bym jej zrobiła gdybym mogła
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:18   #4224
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Oktawia albopopraw sobie humor inaczej puśc w obieg plotkę, ze powaznie rozwazacie np sesję podczas lotu balonem, albo rejs statkiem o północy, czy spadochrony w ślubnych ubraniach
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:18   #4225
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie w rodzinie nikt się nie wtrąca, ale u TŻ wesele jest porównywane to koszmarnego wesela kuzyna sprzed iluś tam lat. On miał tanio, więc my też. Tam jest tylko kasa na tapecie, ile co kosztuje itd. Ja nikomu sama nie mówię cen, ale jak jedna osoba pyta mnie już piąty raz, to już mówię, bo mam dosyć. Z resztą tam wystarczyło powiedzieć cokolwiek tylko matce TŻ i od razu wiedzą wszyscy.
To jej też nie mówicie chyba że jest to konieczne do budżetu, nie wiem jakie macie ustalenia.
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:18   #4226
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;5653298 3]Lekcja płynie z tego taka: nie wtajemniczajcie tych osób w nic. Jak będą dopytywać - ignorować, odpowiadać zdawkowo, bez szczegółów. Za bardzo dajecie sobie wchodzić na głowę. Powtarzam: to jest sprawa, w której głównie Twój narzeczony powinien 'powalczyć', Ty nie masz na to wpływu.[/QUOTE]

Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:18   #4227
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Ja to zaczynam olewać, ale TŻ robi się drugą Matką Teresą, bierze wszystkie obowiązki świata na siebie, a rodzinka to wykorzystuje.
Najbardziej mnie wkurza, jak one wypytują o ceny wszystkie, jak unikam odpowiedzi, to drążą temat, wkurzam się o mówię, a później jest obgadywanie.
Jedna z sióstr TŻ ostatnio pisała smsa jaką mam sukienkę i za ile. Napisałam o sukience, że zobaczy na ślubie i sms z kasą zignorowałam. I wiecie co, zadzwoniła i zapytała za ile mam suknię. Za ile ma moja mama, za ile tata garnitur. Jak nie chciałam powiedzieć ile mama zapłaciła, to ona dalej "no ile", ja mówię "dużo", "no ile, powyżej tysiąca?". Koszmar... I ile tata mój zapłacić, jak się wku*wiłam, to powiedziałam ile, to ona, ze trzeba było iść gdzieś indziej, ze taniej.
Koszmar, ja już mam dość, uprzykrzają mi życie od 8 lat. TŻ jest trochę zaślepiony, wie, że źle robią, ale ciągle je tłumaczy i broni bo to rodzina.
No to już jest nawet sama nie wie co. WTF?
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:22   #4228
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość
To, to! Moją matkę na weselu pytali, za ile jest sukienka, bo musiała być droga. Ona jest bardzo spokojną osobą i nie potrafi zazwyczaj nic pysknąć w takiej sytuacji, ale się wkurzyła i mówi: "A nie powiem Ci!" I bardzo dobrze. A jeszcze jej ta ciotka przerwała taniec, żeby zapytać


---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Cytat:
Napisane przez michalina_86 Pokaż wiadomość

Mnie na szczęście nikt nie pytał. Ale minusy też były. Bo bliska rodzina ze strony taty nie pytała dosłownie o NIC. Ani o jedną rzecz, no, o cokolwiek. Tak jakby tego ślubu miało nie być
To tutaj jest tak, że do obgadywania i pytania o ceny są pierwsze. Ale nikt, dosłownie nikt, nie zapytał, czy potrzeba nam w czymś pomóc, czy wszystko mamy. NIKT o to nie zapytał.

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Musisz być bardziej stanowcza, jakby mnie tak ktoś wypytywał to bym powiedziała, ze nie mam ani obowiązku ani ochoty informować ją ile wydaję pieniedzy na co, a tym bardziej ile wydają Twoi rodzice. Ich budżet to jest ich własna sprawa, a dopytywanie się ile obcy dla niej ludzie mają i wydają pieniędzy jest po prostu niekulturalne i niegrzeczne i nie życzysz sobie pytań na ten temat. Każde kolejne będzie pozostawione bez odpowiedzi.
To nic kompletnie nie daje, milion razy jednej z sióstr mówiłam, że nie powiem, ze to moja sprawa. Na nic to się zdało, za każdym razem są pytania "za ile". Ostatnio kupiłam TŻ portfel, to pierwsze co zrobiła, to zapytała go "za ile".
Odkąd pamiętam zawsze u nich było roztrząsane ile zarabia moja mama, ile tata, ile dziadkowie i ile wydajemy na to czy na tamto...
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:22   #4229
michalina_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4 958
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość

Ja dostałam za 2 boxy 40 zł
Ja tak samo
michalina_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-29, 10:22   #4230
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
Oktawia albopopraw sobie humor inaczej puśc w obieg plotkę, ze powaznie rozwazacie np sesję podczas lotu balonem, albo rejs statkiem o północy, czy spadochrony w ślubnych ubraniach
Dokładnie
Ja bym do każdej ceny faktycznej dodała jeszcze ze 150 %. Zawsze tak robię jak trafiam na podobny typ wścibskiej wścieklicy (mam taką jedną w pracy). I patrzę jak ją skręca.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-01 13:11:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:14.