Paznokcie Wroclaw - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-15, 15:13   #121
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez opolanka Pokaż wiadomość
Tak- ja polecam Panią Gosie z salonu Mr.Jones w budynku NOT na Piłsudskiego 74

Chodzę do niej na utwardzanie naturalnej płytki, z zera zrobiła mi cudo
Za połaczenie akrylu i żelu płace 80zł
Śliczne
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 08:42   #122
efectus
Raczkowanie
 
Avatar efectus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 42
GG do efectus
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

A ja wam moge polecic madziulke. Jest instruktorem SPNu i sama widzialam jakie pazurki robi, wiec z czystym sumieniem mozecie sie do niej wybrac ;-)

Madeleine Studio
ul. St. Dubois 37/1A
50-207 Wrocław
tel. (071) 725-62-76,
tel. kom. 600-230-530

Pon-Pt 9-19
Sob 10-15

www.madeleinestudio.pl
__________________

Get better or die ;D


efectus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 11:48   #123
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez efectus Pokaż wiadomość
Rzeczywiście, w galerii zdjęć wszystkie pazurki bardzo ładne i starannie wykonane
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 20:43   #124
loksa
Raczkowanie
 
Avatar loksa
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 335
Thumbs up Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

polecam www.madeleinestudio.pl i moja kolezanke Gosie

robi super zel na stopy !!! polecam
loksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 17:34   #125
Sandra0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Hej Dziewczyny!Ja polecam P.Żanete!Ma ukonczone kursy tipsów i ma certifikat,a pazurki robi naprawde dobrze!Pozatym jest bardzo czysta!Kazda klientka ma swoj pilnik,blok itd(zamkniety w wreczku)!Wszystko wykonuje w reczkawiczkach,powoli i starannie!tylko trzeba wczesniej zadzwonic,bo nie wiem czy ma wolne terminy!aha i bierze tylko 50zł,a za dopelnienie 30to jest wlasnie najlepszetel jakby ktos chcial 510168384 na podwalumusicie same sprobowac
Sandra0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 15:40   #126
nelson40
Raczkowanie
 
Avatar nelson40
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 209
GG do nelson40 Send a message via Skype™ to nelson40
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Może, daje temat w złe miejsce Ale znacie stylistkę z okolic Wrocławia, która tworzy cudeńka? Jestem z Jelcza-Laskowic, także bardziej interesują mnie okolice niż sam Wrocław
nelson40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-28, 19:49   #127
Sandra0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Bardzo mi przykro,ale ja niestety nie znam nikogo z okolic Wrocławia!Jak jednak bede cos wiedziała napisze!::::P
Sandra0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-29, 22:04   #128
kamila.bg
Rozeznanie
 
Avatar kamila.bg
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 899
GG do kamila.bg
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Sandra0 Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro,ale ja niestety nie znam nikogo z okolic Wrocławia!Jak jednak bede cos wiedziała napisze!::::P

hehe i niech teraz kazda z nas napisze ,ze nie zna ...oj Sandro ,kobita sie pytala czy ktos zna a nie czy ktos nie zna.
__________________
Jeśli nie chce Ci się zrobić czegoś dla siebie -zrób coś dla innych.
kamila.bg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-02, 20:32   #129
aniamik
Raczkowanie
 
Avatar aniamik
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 317
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

a powiedzcie mi ile mniej więcej czasu powinno zająć robienie żelu french z cyrkoniami na stopach. bo mojej kolezance babka robila ok. 0,5 godz., a mi znowuż inna babka robiła 1,5 godz...
aniamik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 11:48   #130
Dobrusia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cześć dziewczyny.
Pomimo tego, że mieszkam we Wrocławiu miałam duży problem ze znalezieniem dobrej stylistki paznokci. 2 lata chodziłam do p. Oli, która niestety wyjechała za granicę. Około roku nie mogłam znaleźć następczyni. Próbowałam wszystkiego- od b.drogich salonów, po domowe niedrogie tipserki. Już zastanawiałam się, czy nie dać sobie spokoju z żelowymi paznokciami, bo non stop był jakiś problem. Miałam wszystkiego dosyć. Do dnia kiedy przypadkowo trafiłam do p. Sary. Już od 1.5 roku p.Sara zajmuje się moimi paznokciami. (Jeżeli to czytasz Olu, to pozdrawiam Cię serdecznie i wybacz mi za to co teraz napiszę. )
P.Sara jest najlepsza.
Moje pazurki są świetne, nic nie odpryskuje, nie odpada, nie blednie, nie żółcieje, no po prostu są idealne. Zawsze z p. Sarą jest wesoło, bo to bardzo pogodna osoba, a nie jak niektóre- nawet nic się nie odezwą, coś tylko pod nosem burkną. Pomysłów na wzór ma mnóstwo. Z wyborem zawsze mam problem, bo jestem niezdecydowana. Często p.Sara robi mi jednego paznokcia na próbę, jeżeli stwierdzę, że to nie to, to zmieniamy.
Z pełną odpowiedzialnością polecam p. Sarę.
Długo szukałam, dużo czasu straciłam i pieniędzy, nerwów też. Niektóre wcześniej wymienione stylistki też znam. Dziewczyny wasz "droga" do satysfakcji może być o wiele krótsza niż moja.
To jej strona
Wadą jej jest to, że nie robi pedicure.
Pozdrawiam i życzę każdej z was takiej p. Sary.
Dobrusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-03, 14:28   #131
moriam
Rozeznanie
 
Avatar moriam
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 950
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

ciekawie to brzmi,choc ja jestem bardzo podejrzliwa co do wypowiedzi nowych wizazanek szczegolnie, ze na 3 posty 2 zachwalaja nowy salon
poczekam na galerie pazorkow, bo salon znajduje sie w "moich rejonach" i chetnie bym skorzystala z jego uslug
moriam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 10:57   #132
Dobrusia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
ciekawie to brzmi,choc ja jestem bardzo podejrzliwa co do wypowiedzi nowych wizazanek szczegolnie, ze na 3 posty 2 zachwalaja nowy salon
poczekam na galerie pazorkow, bo salon znajduje sie w "moich rejonach" i chetnie bym skorzystala z jego uslug
Popijając pyszną kawkę i korzystając z chwil spokoju w pracy z chęcią wyjaśnię dlaczego na 3 posty nowej wizazanki 2 zachwalają p.Sarę.
Będąc na dopełnieniu p.Sara powiedziała mi, że ostatnio zrobiła sobie stronę, uprzedzając, że jeszcze jest uboga, ale postara się to sukcesywnie zmieniać. Będąc w pracy obejrzałam stronę (rzeczywiście ubogą) i postanowiłam poszperać trochę w sieci. Wpisałam "tipsy wrocław" w google i m.in wyskoczyła mi strona wizaz.pl z tym właśnie wątkiem. Postanowiłam się zalogować i odpowiedzieć. Oto cała prawda.
Czy zachwalam? Owszem zachwalam, bo jest co zachwalać.
Pomyslałam też sobie, że jak mam dać dobrą radę komuś w sieci, to to jest właśnie odpowiedni moment i miejsce.
Zawsze ludzie podchodzą podejrzliwie do nowego, to jest normalne i naturalne, chociaż w tym miejscu muszę zaznaczyć, iż salon nie jest nowy. Ja chodzę tam już 1.5 roku i jeżeli się nie mylę to istnieje on ponad 2 lata.
Na moje pytanie dlaczego dopiero teraz stworzyła stronę i ulotki odpowiedziała, iż liczba godzin w zupełności jej wystarczyła do tej pory (sprawy rodzinne).
Dziewczyny każde polecenie jest nic nie warte, dopóki się go nie sprawdzi na własnej skórze. Obojętne czy poleca nam ktoś nowy, czy dobra koleżanka. Ludzie są omylni, każdy ma inne wymagania, dlatego zawsze trzeba sprawdzić. Mnie wcześniejsze salony też koleżanki polecały i jakoś w skowronkach z nich nie wracałam.
Dziewczyny pamiętajcie, żeby zawsze sprawdzić zanim poleci się coś dalej, bo możemy wyrządzić więcej szkody niż mam się wydaje.


Sprawdziłam dlatego polecam.
Pozdrawiam was wszystkie i życzę miłego dnia.
Mam nadzieję, że znajdę czas (w pracy na pewno. ) na przeglądanie forum i udział w ciekawych dyskusjach.
Dobrusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 09:37   #133
jeanetta8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cześć Dziewczyny!
Ja również czekam na załaczone zdjęcia pazurków!:P
jeanetta8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:12   #134
katarzynka-buziaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 88
GG do katarzynka-buziaczek
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Witam! Chciałam się zapytać, gdzie warto we Wrocławiu zrobić kurs na tipsy oraz manicure i pedicure??? Proszę odpiszcie. Czekam na odpowiedź. Pozdrawiam
katarzynka-buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 09:02   #135
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Dobrusia76 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam dlatego polecam.
Pozdrawiam was wszystkie i życzę miłego dnia.
Mam nadzieję, że znajdę czas (w pracy na pewno. ) na przeglądanie forum i udział w ciekawych dyskusjach.

Mówisz, że robisz paznokcie u tej Pani już 1,5 roku, prosimy w takim razie o zdjęcie Twoich paznokci.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 17:57   #136
luiza210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Witajcie
Własnie wrociłam do domu od profesjonalnej stylistki paznokci na ul: Świdnickiej w salonie fryzjerskim" Laurent" we wrocławiu
Jestem naprawde mile zaskoczona podejsciem dziewczyny do klienta i zrobieniem mi paznokci
Zrobiła to naprawde profesjonalnie,po raz pierwszy ktos mi zrobił tak dobrze paznokcie.I jak na taki ekskluzywny salon cenny ma daprawde nie duze.Warto sie do niej wybrac jak ktos chce miec dobrze zrobione paznokcie.Za załozenie tipsow ze zdobieniem pod zelem zapłaciłam 80zł.Obecnie na lato ma promocje 30 procent taniej.Wiec kobitki pedzcie do Agatki na paznokcie
luiza210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-09, 20:22   #137
Anaissa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Mi się udało z pazurkmi dopiero za 3 razem. Po dwóch pierwszych "stylistkach" z moich paznokci praktycznie nic nie zostało... i trzeba je było uciąć i założyć tipsy (wcześniej robiłam żel na płytkę).
Pierwsza pani nałożyła mi żel i pod niego french zrobiła bialym lakierem. Po dwóch dniach zel był popękany, a po tygodniu poodpadał, niestety częsciowo. Wygladało to tragicznie...

Do drugiej pani poszłam sie ratować - niestety musiałam się u niej pojawiać średnio 2 razy w tygodniu, bo żel, który mmi nakładała, odczepiał się z boków i odłupywał. Cześć się odłamywała i odpadała. Po tygodniu (max) wszystko było do wymiany. Wytrzmałam 3 tygodnie. KOmentarz pani "stylistki": ojej coś się pani paznokci żel nie trzyma... no nie wiem". Na PW mgę podac namiary na te "stylistki"- zeby zadna z Was się już nie nabrała.
Uratowała mnie (a raczje moje pazurki) Pani Ania z salonu na Biskupinie (ul. Bartoszowicka). Niestety trzeba było założyć tipsy - bo moje paznokcie już się do niczego innego nie nadawaly... Jestem naprawdę zadowolona , wszystkosię trzma, nic nie odpada ani sie ie strzępi (tak, tak...)chociaż niestety kosztuje niemało bo 190 zł. Pracuje na kosmetykach alessandro.

Nie ukrywam jednak, ze chętnie znalazłabym coś nieco korzystniejszego cenowo...
Anaissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 08:44   #138
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez luiza210 Pokaż wiadomość
Własnie wrociłam do domu od profesjonalnej stylistki paznokci na ul: Świdnickiej w salonie fryzjerskim" Laurent" we wrocławiu
(...) Wiec kobitki pedzcie do Agatki na paznokcie
Jakiś tydzień temu dane mi było widzieć na żywo pracę tej pani Agatki - krzywe buły, z podchodzącym pod żel powietrzem, skórki poszarpane ... Dziewczyna zdejmowała je u Agnieszki w salonie Ellena w Rynku.
Więc ja Pani Agatki nie polecam.

Cytat:
Napisane przez Anaissa Pokaż wiadomość
Uratowała mnie (a raczje moje pazurki) Pani Ania z salonu na Biskupinie (ul. Bartoszowicka). Niestety trzeba było założyć tipsy - bo moje paznokcie już się do niczego innego nie nadawaly... Jestem naprawdę zadowolona , wszystkosię trzma, nic nie odpada ani sie ie strzępi (tak, tak...)chociaż niestety kosztuje niemało bo 190 zł. Pracuje na kosmetykach alessandro.
Nie ukrywam jednak, ze chętnie znalazłabym coś nieco korzystniejszego cenowo...
mskladaczek ostatnio wspominała, że jej Mama czy przyjaciółk (nie pamiętam już) chodzi do tej Pani i bardzo sobie chwali Nie znalazłam strony internetowej, mogłabyś wkleić zdjęcia swoich paznokci wykonanych przez nią ?

190 zł to moim zdaniem stanowczo za drogo Mimo pracy na allessandro
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-10, 12:52   #139
Dobrusia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Mówisz, że robisz paznokcie u tej Pani już 1,5 roku, prosimy w takim razie o zdjęcie Twoich paznokci.
Ale mi zadanie dałyście dziewczyny. Pierwszy raz wstawiałam zdjęcia na jakim forum i gdyby nie pomoc kolegi z pracy, to chyba byście nie miały okazji zobaczyć moich pazurków.
Miałam ochotę ostatnio na delikatne, łagodne i te takie właśnie są. W prostocie tkwi czasami największe piękno. Poprzednie miałam bardziej fikuśne- cyrkonie, brokat hologramy. Zauważyłam jednak, że jak mam bardziej wyrazisty wzór, to szybciej mi się nudzi i prawie zawsze dopełniam przed czasem. Moja koleżanka ma prawie cały rok "choinkę" na swoich paznokciach (wszystko musi się świecić, błyszczeć, z każdej strony się mienić) Czasami się z niej śmieje, że gdyby p. Sara umiała sprawić, aby grały, to z jaj pazurków dawno by się muzyka rozlegała. Zdobienie to kwestia gustu, a o tym podobno się nie rozmawia.
Dlatego ja podczas moich poszukiwań zawsze zwracałam bardziej uwagę na wykonanie niż zdobienie.
Na zdjęciach widać już mój dwu i pół tygodniowy odrost, a pomimo tego prawidłowy kształt paznokcie nadal jest zachowany. Krawędź kończąca paznokieć jest cienka i smukła (zawsze zwracałam na to uwagę, ale nie pamiętam jak profesjonalnie się ta krawędź nazywa) Zrobiłam specjalnie duże zbliżenie, żebyście mogły wszystko dokładnie zobaczyć. Wszystkie paznokcie są moje, tzn. nie przedłużone na formie ani tipsie.
Pozdrawiam.




O cholercia, te miniaturki nie działają! Coś się mój kolega nie postarał. Wymyślił coś innego, może to zadziała. (poniżej)
Zdjęcie 1
Zdjęcie 2
Zdjęcie 3
Zdjęcie 4
Zdjęcie 5


Dobrusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-10, 16:42   #140
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez Dobrusia76 Pokaż wiadomość
Na zdjęciach widać już mój dwu i pół tygodniowy odrost, a pomimo tego prawidłowy kształt paznokcie nadal jest zachowany. Krawędź kończąca paznokieć jest cienka i smukła (zawsze zwracałam na to uwagę, ale nie pamiętam jak profesjonalnie się ta krawędź nazywa) Zrobiłam specjalnie duże zbliżenie, żebyście mogły wszystko dokładnie zobaczyć. Wszystkie paznokcie są moje, tzn. nie przedłużone na formie ani tipsie.
Pozdrawiam.
Złe nie są Ale żeby jakaś rewelacja to też nie powiedziałabym ... Chciałabym właśnie zobaczyć nieco bardziej skomplikowaną pracę tej Pani. Poczekamy na galerię na stronie internetowej.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-11, 14:01   #141
Dobrusia76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 8
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
Złe nie są Ale żeby jakaś rewelacja to też nie powiedziałabym ... Chciałabym właśnie zobaczyć nieco bardziej skomplikowaną pracę tej Pani. Poczekamy na galerię na stronie internetowej.
To tak jak z butami.
Czy możemy w sklepie, patrząc na buty, powiedzieć że są dobre? Możemy na pewno stwierdzić, że są ładne, ale czy dobre będziemy wiedziały dopiero jak pochodzimy w nich trochę.
Ja "wyciągnęłam używane buty z szafy" i zrobiłam im szczegółowe zdjęcia, abyście zobaczyły jak wyglądają na co dzień. Bo to jest najważniejsze. Wszystkie zdjęcia które wcześniej były umieszczane na wątku to zdjęcia "nowych butów w kartonie", owszem ładnych, ale czy dobrze się w nich chodzi?
Ja jestem użytkownikiem tipsów nie wielbicielem. Po ok 4 latach przedłużanie stało się dla mnie tak naturalne jak codzienne wstawanie do pracy. A jeżeli codzienne- to musi być dobre. Taką zasadą kieruję się w swoim życiu.
Paznokci nie oszczędzam, zmywam i sprzątam bez rękawiczek (kiedyś próbowałam, ale jakoś nie mogę mieć tych "gumofilców" na rękach). Jak piorę ręcznie, to też nie zwracam uwagi na paznokcie, tylko wkładam ręce do miski i piorę. Mam małego synka więc trochę tego wszystkiego jest.
Napisałam tę wiadomość, bo ja bardzo dawno temu zwracałam głównie uwagę na wzory. Jednak życie mnie nauczyło, że to nie wszystko. Bo co mi z tego wzoru, kiedy paznokcie przetrwają mi tylko kilka dni. Niektóre stylistki zauważyłam, że właśnie tak do tego podchodzą, zrobić piękny wzór i tyle. To nie dla mnie.
Technicznie b.dobre przedłużenie + ładny wzór to coś dla mnie.

Pozdrawiam. Życzę miłego dnia i samych słusznych decyzji.

Edytowane przez Dobrusia76
Czas edycji: 2008-07-11 o 14:29
Dobrusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 18:00   #142
pika90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Polecam tipsy w salonie fryzjerskim na ul.Kniaziewicza 5a
Tipsy żelowe 50zł
Dopełnienie 20zł
akrylowe 70zł
Dopełnienie 30zł
pika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-22, 18:09   #143
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Cytat:
Napisane przez pika90 Pokaż wiadomość
Polecam tipsy w salonie fryzjerskim na ul.Kniaziewicza 5a
Tipsy żelowe 50zł
Dopełnienie 20zł
akrylowe 70zł
Dopełnienie 30zł
Prosimy o zdjęcia, inaczej post zostanie zakwalifikowany jako nieopłacona reklama.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 16:38   #144
pika90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

NIeumiem tu dodawać zdjęc więc nie dodam, a co to znaczy nie opłacona reklama? ktoś się pyta o tipsy to polecam , kazdy kto poleca musi dodac zdjecie??
pika90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:56   #145
certinka
Raczkowanie
 
Avatar certinka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

fajny temacik ja nie moge znalezc dobrej kosmetyczki od paznokci. poczytam kogo polecacie, wybiore i zdam relacje
certinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-28, 20:07   #146
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Bardzo mi się podoba Dobrusiu Twoja spokojna i rzeczowa argumentacja potrafisz przekonać gdybym mieszkała we Wrocławiu pewnie bym sie u p.Sary zjawiła ( choc poprosiłabym o cieńszą linię włosa). Fajnie by było gdybyście dziewczyny umieszczały zdjecia tych pazurków, bo tak jak wspomniała Szugarbejb opinie jednowątkowych użytkowniczek forum nie są zbyt przekonujące, popierajcie je fotkami a na pewno pomożecie w ten sposób swoim ulubionym stylistkom w zdobyciu nowych klientek.
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 13:06   #147
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Dziewczyny ponawiam swoją prośbę o nie wysyłanie mi PW z prośbami o namiary na Asię. Po pierwsze dlatego, że Aśka ma zaklepane terminy na miesiąc, dwa do przodu, a po drugie dlatego, że sama już do niej nie chodzę.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-02, 14:11   #148
certinka
Raczkowanie
 
Avatar certinka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 59
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

Chcialam Wam bardzo goraco polecic polecane juz przez Was - Madeleine Studio na ulicy Dubois. Nigdy nie mialam tak slicznego perfekcyjnego frencha. Ku mojemu zaskoczeniu dla studentow jest znizka 20% wiec za tego frencha zaplacilam 88zl i jakies tam grosze za kamienie... Salonik przyjemny, dziewczyny bardzo sympatyczne, na dowod wklejam zdjecie jednej raczki bo dwoch nie umiem zrobic
POLECAM
certinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 07:43   #149
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

wiem, ze to o Wrocławiu.. ale moze ktos zna namiary na kogos z Lodzi? i nie chodzi mi tu raczej o salony..
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 09:52   #150
luiza210
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Tipsy - Wrocław... poszukuje!

[quote=szugarbejb;8169437]Jakiś tydzień temu dane mi było widzieć na żywo pracę tej pani Agatki - krzywe buły, z podchodzącym pod żel powietrzem, skórki poszarpane ... Dziewczyna zdejmowała je u Agnieszki w salonie Ellena w Rynku.
Więc ja Pani Agatki nie polecam.



To sa zrobione paznokcie przez P.Agate z salonu laurent!!!!
nie wiem dlaczego ktos jej wystawia tak zła reputacje skoro wiem ze robi dobrze paznokcie.
W salonie laurent jest o miesiaca( wiec mozliwe ze mieliscie poprewki po jej poprzednicce),ale wczesniej robiła paznokcie u klientek w domu przez 4 lata.
to sa jej prace
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0140.jpg (53,0 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0139.jpg (44,5 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0138.jpg (42,0 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0137.jpg (46,0 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg collage6.jpg (63,6 KB, 143 załadowań)
luiza210 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 13:07:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.