nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-11, 17:01   #2851
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Widzę że jeszcze ktoś się tu udziela, przeczytałam znaczną część wątku bo chciałabym sobie po raz pierwszy zakupić ten podkład z softflexem.

Jestem zdecydowana na odcień Buff do cery mieszanej/tłustej i chciałabym abyście mi doradziły czy wybieram dobry ?????????????????????????

Mam cerę bladą natomiast pod wieczór robi się taka żółtawa i ziemista i jest przetłuszczająca się.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 17:11   #2852
Donka94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 585
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

który jest silniej kryjący do suchej i noramlnej czy do mieszanej i tłustej?
Donka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 19:27   #2853
rose2006
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 159
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
który jest silniej kryjący do suchej i noramlnej czy do mieszanej i tłustej?
Wg mnie ten do mieszanej/tłustej jest bardziej kryjący
__________________
Szukam Prady, Gucci by Gucci, Addicta i MDC
Oddam Aliena ok15ml, Crystal Noir ok18ml, Angela ok10ml i Escadę Magnetism ok15ml - w oryginalnych flaszkach

EDM Medium Beige Neutral (big, intensive) wymienię
:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2886
rose2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:52   #2854
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witam wszystkich Tak sobie czytam ten wątek już od 3 dni i tak nie przeczytałam wszystkiego, ale też bardzo napaliłam się na tego Revlona z Softlexem. Mam cere ni to suchą ni normalną no i blada bardzo nie jestem, więc pomyślałam, że kolor 180 Sand Beige byłby najlepszy, bo chciałabym zamówić go na allegro, wiadomo że taniej, tylko jest jedno ale... Widziałam sprzedawców, których polecałyście, ale jak na złość do cery suchej i normalnej nie ma tego koloru ;/;/ I co teraz mam zrobic? Czy znacie może kogoś jeszcze zaufanego? No i jak myślicie, dobry wybrałam kolor? Bo niestety nie moge sprawdzić... Proszę o pomoc
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 21:52   #2855
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
Widzę że jeszcze ktoś się tu udziela, przeczytałam znaczną część wątku bo chciałabym sobie po raz pierwszy zakupić ten podkład z softflexem.

Jestem zdecydowana na odcień Buff do cery mieszanej/tłustej i chciałabym abyście mi doradziły czy wybieram dobry ?????????????????????????

Mam cerę bladą natomiast pod wieczór robi się taka żółtawa i ziemista i jest przetłuszczająca się.
chyba dobrze ale sprawdzisz jak na skorze wyglada

Cytat:
Napisane przez Donka94 Pokaż wiadomość
który jest silniej kryjący do suchej i noramlnej czy do mieszanej i tłustej?
do tlustej
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 18:25   #2856
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
chyba dobrze ale sprawdzisz jak na skorze wyglada


do tlustej
dziękuję to w następnym tygodniu zakupię
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 23:56   #2857
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
dziękuję to w następnym tygodniu zakupię
prosze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 22:13   #2858
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Dualstar Pokaż wiadomość
Widzę że jeszcze ktoś się tu udziela, przeczytałam znaczną część wątku bo chciałabym sobie po raz pierwszy zakupić ten podkład z softflexem.

Jestem zdecydowana na odcień Buff do cery mieszanej/tłustej i chciałabym abyście mi doradziły czy wybieram dobry ?????????????????????????

Mam cerę bladą natomiast pod wieczór robi się taka żółtawa i ziemista i jest przetłuszczająca się.
a nie myslałas o ivory? przy cerze przetłuszczającej się, podkłady bardziej ciemnieją i ja np trochę załuję że wziełam buff, a sądzę, że mam taką samą cerę jak ty jeśli chodzi o problemy- przy nalozeniu ten jeden ton nie będzie drastycznie za jasno wyglądał, a pod koniec dnia może buźka będzie nieco swieższa ale to tylko taka moja myśl po przeczytaniu posta, bo fakt faktem , że jakoś bardzo one się nie różnią, przynajmniej na mojej twarzy
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 10:38   #2859
syylwuska
Zakorzenienie
 
Avatar syylwuska
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: gdzieś lecz nie wiadomo gdzie ;)
Wiadomości: 3 234
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Proszę, czy może mi ktoś pomóc??
syylwuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 11:31   #2860
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
a nie myslałas o ivory? przy cerze przetłuszczającej się, podkłady bardziej ciemnieją i ja np trochę załuję że wziełam buff, a sądzę, że mam taką samą cerę jak ty jeśli chodzi o problemy- przy nalozeniu ten jeden ton nie będzie drastycznie za jasno wyglądał, a pod koniec dnia może buźka będzie nieco swieższa ale to tylko taka moja myśl po przeczytaniu posta, bo fakt faktem , że jakoś bardzo one się nie różnią, przynajmniej na mojej twarzy

Tylko że Buff ma odcień żółty a Ivory różowy i np na mojej twarzy widać było ogromną różnicę pomiędzy tymi odcieniami i właśnie nie w "bladości" tylko w "różowości".
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 13:57   #2861
katarzyna sz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 20
GG do katarzyna sz
Smile Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Znowu na all.... pojawily sie podklady bez softlex jest kolor buff i ivory do licytacji!!

---------- Dopisano o 14:57 ---------- Poprzedni post napisano o 14:54 ----------

Cytat:
Napisane przez syylwuska Pokaż wiadomość
Proszę, czy może mi ktoś pomóc??
Marek_Bryndal2 -----------ja zamawialam u niego kontakt wszystko extra a wplacilam pieniadze w poniedzialek a we wtorek juz podklad byl takie jak chcialam!! mowie ci super!!
katarzyna sz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-15, 14:58   #2862
pandulek
Zadomowienie
 
Avatar pandulek
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 107
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej dziewczyny używałam kiedyś podkładu revlon colorstay softflex, z początku byłam bardzo zadowolona, ale po drugim opakowaniu zrezygnowalam z niego i zaczelam używać innych podkladów- sama juz nie pamiętam czy coś w nim mi nie odpowiadalo czy chcialam poeksperymentować hmm...
obecnie używam clinique superbalanced, ale mam zamiar zakupić nowy podklad przede wszystkim dlatego, że wybralam za ciemny odcien- na zimę wolalabym bardziej naturalny odcien (obecny kupowalam po wakacjach i teraz jestem zdecydowanie bledsza), a poza tym ten podklad nie spelnia do konca moich oczekiwan- mam problematyczną cerę, strasznie przetluszczajacą się i sporo do ukrycia, a superbalanced jest dla mnie zbyt lekki- slabo kryje, nie matowi mojej cery i jest moim zdaniem nietrwaly-szybko znika z twarzy. W zwiazku z tym mam zamiar powrócić do Revlon colorstay jednak zastanawiam się nad jeszcze jednym podkladem Clinique a mianowicie stay true. Czy ktoras z Was uzywala i może powiedziec ktory lepiej sprawdzilby się przy mojej cerze (wyzej opisanej)?
Tak więc kochane colorstay Revlon czy stay true clinique? Który lepszy, w który warto zainwestować?
Pamietam ze revlon z calą pewnością był bardzo wytrzymały, dobrze krył i nieźle matowił cerę, czy clinique stay true mu dorownuje, a może jest lepszy? czy ktoras ma doswiadczenia z tymi podkladami i moze porownac?
pandulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-15, 22:15   #2863
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasiaen1 Pokaż wiadomość
a nie myslałas o ivory? przy cerze przetłuszczającej się, podkłady bardziej ciemnieją i ja np trochę załuję że wziełam buff, a sądzę, że mam taką samą cerę jak ty jeśli chodzi o problemy- przy nalozeniu ten jeden ton nie będzie drastycznie za jasno wyglądał, a pod koniec dnia może buźka będzie nieco swieższa ale to tylko taka moja myśl po przeczytaniu posta, bo fakt faktem , że jakoś bardzo one się nie różnią, przynajmniej na mojej twarzy
już zakupiłam ten buff na dniach dostanę i przetestuje
A z kolorkiem to zawsze ciężko jest nie wiadomo jaki najlepszy więc trzeba próbować
Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Tylko że Buff ma odcień żółty a Ivory różowy i np na mojej twarzy widać było ogromną różnicę pomiędzy tymi odcieniami i właśnie nie w "bladości" tylko w "różowości".
no właśnie ja takiego różowego odcienia nie chcem, wolę żółty

zawsze jeszcze mogę się pudrem pociągnąć i przybrązowić lecitko twarz
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-17, 17:26   #2864
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dziś dostałam podkład buff z allegro

Jutro przetestuję i wieczorem napiszę moje wrażenia
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 13:46   #2865
Sukub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Zakupiłam ostatnio próbki tego podkładu w wersji do skóry normalnej i suchej, ale mam wątpliwości, czy trafiłam na oryginalny produkt. Czy ten podkład faktycznie zawiera rozświetlające drobinki? Bardzo małe i prawie niewidoczne na twarzy co prawda, jedynie na palcach po aplikacji mi się mienią, ale jednak są, w związku z czym jestem nieco zaniepokojona, bo nigdzie nie znalazłam o tym żadnej informacji. Ogólnie po 3 dniach używania zaczynam być zadowolona: kryje całkiem dobrze, wygląda niezwykle naturalnie, jakby go nie było (w moim przypadku poza miejscami, które są przesuszone - tam podkreśla skórki, więc nie byłabym pewna, czy tak do końca odpowiada potrzebom skóry suchej, spodziewałam się chociaż minimalnego nawilżenia, ale może wymagam od niego zbyt wiele, skoro mam skórę wyniszczoną retinoidami), trzyma się na twarzy cały dzień, świetnie matowi (nie potrzebuję pudru, ale to w dużej mierze zasługa Zoraca), tylko te drobinki... No i odcień dobrałam nieco za ciemny i za żółty - Nude - więc jeśli się jeszcze na niego skuszę, to będzie to Ivory albo Buff.
Sukub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 14:03   #2866
Agun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 66
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Skub
moj tez ma te drobinki;]
ale mysle ze to nic zlego. Dzieki nim twarz wyglada na odzywiona ,taka swieza.
Mi tez podkreslal dla s/n skorki, ale kupilam sobie kremik garniera (5zl) cienka warstwe nalozylam ,odczekalam 5-6 minut i nalozylam podklad. i bylo baaardzo dobrze
Ten krem jest swietny bo sie naprawde dobrze wchlania i nie zostawia tlustej warstwy na skorze. I dlatego dobrze współgra z podkladem Polecam chociaz nie zapewniam ze sprawdzi sie tez u Ciebie
bless;D
Agun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 14:05   #2867
uparta Marti
Zakorzenienie
 
Avatar uparta Marti
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 033
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Sukub Pokaż wiadomość
Zakupiłam ostatnio próbki tego podkładu w wersji do skóry normalnej i suchej, ale mam wątpliwości, czy trafiłam na oryginalny produkt. Czy ten podkład faktycznie zawiera rozświetlające drobinki? Bardzo małe i prawie niewidoczne na twarzy co prawda, jedynie na palcach po aplikacji mi się mienią, ale jednak są, w związku z czym jestem nieco zaniepokojona, bo nigdzie nie znalazłam o tym żadnej informacji. Ogólnie po 3 dniach używania zaczynam być zadowolona: kryje całkiem dobrze, wygląda niezwykle naturalnie, jakby go nie było (w moim przypadku poza miejscami, które są przesuszone - tam podkreśla skórki, więc nie byłabym pewna, czy tak do końca odpowiada potrzebom skóry suchej, spodziewałam się chociaż minimalnego nawilżenia, ale może wymagam od niego zbyt wiele, skoro mam skórę wyniszczoną retinoidami), trzyma się na twarzy cały dzień, świetnie matowi (nie potrzebuję pudru, ale to w dużej mierze zasługa Zoraca), tylko te drobinki... No i odcień dobrałam nieco za ciemny i za żółty - Nude - więc jeśli się jeszcze na niego skuszę, to będzie to Ivory albo Buff.
ja miałam buff to tłustej i ten do suchej. buff do suchej u mnie tez miał drobinki brokatu
__________________
'We smiling high, watching the good things passing by.
Pretend the feeling fine, but inside we're crying sometimes'
uparta Marti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 14:37   #2868
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Mam podkład kupiony w drogerii Buff do skóry suchej i też zawiera te drobinki jednak na twarzy zupełnie ich nie widać, jedynie w opakowaniu.
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:01   #2869
Sukub
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Aha, dzięki. To w takim razie z moim podkładem jest wszystko w porządku. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak tylko odkładać pieniążki na pełnowymiarowy produkt w odcieniu Buff Gdybym zauważała jakiekolwiek właściwości nawilżające, to byłby mój podkład idealny, ale i tak nie jest źle, zaopatrzę się w jakiś porządny apteczny nawilżacz. Najważniejsze, że wygląda tak naturalnie, chyba nawet bardziej niż Diorskin Nude, który do tej pory był moim ulubionym. Wreszcie coś, co nie powoduje efektu maski.
Sukub jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-18, 20:42   #2870
Dualstar
Wtajemniczenie
 
Avatar Dualstar
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ... Heaven ...
Wiadomości: 2 281
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Więc zdaje relacje

Kolor BUFF do cery tłustej/mieszanej

1. w opakowaniu zapach podobny do rozpuszczalnika, natomiast po aplikacji znika całkowicie

2. krycie średnie ( coś tam kryje ale nie do końca - u mnie akurat nie
musi aż tak dobrze kryć). Nie polecam osobom z
dużymi mankamentami na twarzy bo ich nie zakryje,
chyba że nałoży się odpowiednią ilość ale wtedy może
być go trochę widać.

3. Ładnie wyrównuje koloryt skóry
4. cera gładka, ładniejsza i jedwabista
5. Po nałożeniu pudru jest dobrze nic się nie wałkuje itp. natomiast trochę podkreśla meszek na twarzy, który trochę jest widoczny jedynie pod słońce jak słońca nie ma to nie widać i jeżeli stosowany jest puder brązujący nawet lekko to należy posmarować też szyję i dekolt.
6. Lekki
7. po całym dniu nie ma efektu ciężkości na twarzy
8. dobrze się rozprowadza ( najlepiej palcami i przytrzymać rozgrzane dłonie na twarzy parę sekund)
9. przy nałożeniu niewielkiej ilości na całej twarzy nie tworzy efektu maski.

ogółem od 1 do 10 za te właściwości i efekt -> daję mu 7

Natomiast jeżeli chodzi o błyszczenie to efekt jest świetny cera bez błyszczenia pozostaje na długo do samego wieczora, jeżeli błysk się pojawi pod wieczór to tylko niewielki ale można go zniwelować przecierając chusteczką higieniczną i już po kłopocie.

jeżeli chodzi o błyszczenie dostaje 10

  • Przez parę dni należy obserwować skórę czy nie pojawiają się efekty uboczne tzn. krostki, jeżeli tak to należy go zmienić.
Dualstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-21, 20:30   #2871
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

To i ja się o coś muszę zapytać.
Chcę kupić ten podkład na allegro, ale kompletnie nie mogę się zdecydować na kolor - tak, tak, w drogerii już patrzyłam.
Mam dość jasną (ale nie bardzo) cerę, suchą, a w strefie T przetłuszczającą się. Czasami odstają mi trochę skórki na nosie
I w sumie nie wiem czy jest bardziej żółtawa, czy różowa..
Zastanawiam się nad kolorami Buff (150), Sand Beige (180) i Nude (200).. Bardzo się one różnią? Bo jak patrzę na nie w drogerii (patrzyłam już w kilku zeby było inne światło ) to pierwszy wydaje mi się chyba jasny, a dwa kolejne bardzo do siebie podobne.
Już prawie byłam zdecydowana na Sand Beige, ale stwierdziłam że może lepiej Buff, zeby nie był za ciemny.. Mam wieeelki dylemat
No i jeszcze jedno: kupić do cery suchej czy tłustej i mieszanej? Bo nie chcę, żeby mi się nos świecił
Pomocy

Edytowane przez touch of pink
Czas edycji: 2009-11-21 o 21:00
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:22   #2872
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej dziewczyny a ja mam takie pytanie jakie odcienie wpadaja tak w bardziej w zółć?t ja kupilam sobie odcien 250 fresh beige skora tlusta mieszana w drogeii odcien wydawal mi sie dobry ale jak juz pomalowalam sie w domu to on mi wpada w roz i tak srednio mi sie podoba. teraz zastanawiam sie nad odcieniem 300 jaki on jest wpada w zółć??
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 18:52   #2873
RobertaPardo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 88
Dot.: Revlon colorstay

dziewczynt, mam do was pytanie odnośnie Revlona Colorstay Active. Kupilam sobie probke 05 natural beige. Jestem z niego bardzo zadowolona, idealny odcień. Teraz natomiast odcień natural beige tego samego podkladu jest numerowany 220. Oba są z serii Active. Powiedzcie mi, czy one się czyms różnią? Może jeden jest starszy, albo podrobiony? A może różnią się odcieniami? Bardzo prosze o pomoc...
RobertaPardo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 19:16   #2874
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez RobertaPardo Pokaż wiadomość
dziewczynt, mam do was pytanie odnośnie Revlona Colorstay Active. Kupilam sobie probke 05 natural beige. Jestem z niego bardzo zadowolona, idealny odcień. Teraz natomiast odcień natural beige tego samego podkladu jest numerowany 220. Oba są z serii Active. Powiedzcie mi, czy one się czyms różnią? Może jeden jest starszy, albo podrobiony? A może różnią się odcieniami? Bardzo prosze o pomoc...
moze najlepiej napisz do sprzedawcy, dlaczego jest jednak inna numeracja w tym samym typie podkladu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 20:35   #2875
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Który kolor jest najciemniejszy od Golden Beige - Warm Golden czy Fresh Beige ? ale tez chciałabym zeby wpadał w żółć
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 21:08   #2876
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

250 fresh beige
300 golden beige
310warm golden
ten ostatni jest najciemniejszy .
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:30   #2877
RobertaPardo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 88
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Agun Pokaż wiadomość
Skub
moj tez ma te drobinki;]
ale mysle ze to nic zlego. Dzieki nim twarz wyglada na odzywiona ,taka swieza.
Mi tez podkreslal dla s/n skorki, ale kupilam sobie kremik garniera (5zl) cienka warstwe nalozylam ,odczekalam 5-6 minut i nalozylam podklad. i bylo baaardzo dobrze
Ten krem jest swietny bo sie naprawde dobrze wchlania i nie zostawia tlustej warstwy na skorze. I dlatego dobrze współgra z podkladem Polecam chociaz nie zapewniam ze sprawdzi sie tez u Ciebie
bless;D
Kurcze czy piszecie o Revlon Active? Ja mam odcień natural beige i on nie ma żadnych drobinek, ja przynajmniej nic nie widze ale rzeczywiście twarz jest po nim rozświetlona. Na mojej twarzy podkład sprawdza się rewelacyjnie. Nie wiem, mam próbkę, wiec nie sądzę zeby był podrobiony. Aż się boję kupić pełnowymiarowy bo nie chcę żadnych drobinek..
RobertaPardo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 12:55   #2878
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez jagodzianka612 Pokaż wiadomość
250 fresh beige
300 golden beige
310warm golden
ten ostatni jest najciemniejszy .
a czy kolory Fresh Beige i Warm Golden też wpadają w żółć tak jak Golden Beige?
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 16:26   #2879
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

wymieszalam ivory do tlustej z buff do suchej i jest prawie idealnie nie wiem tylko czy wysuszyl mnie podklad czy siekiera pudrowa z vipery (matujacy sypki), jutro sprawdze bez pudru

Bylo by to prawie idealne polaczenie - kolor ani zolty ani rozowy (buff jest za zolty i za ciemny, ivory za rozowy i ciut za jasny) i do tego nie blyszcze sie caly dzien
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 20:43   #2880
touch of pink
Zadomowienie
 
Avatar touch of pink
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 516
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hey, pomocy patrz kilka postów wyżej
touch of pink jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:39.