Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 19:33   #2011
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

piotrkowalolitka: Masz bardzo ładny naturalny kolor!! Niczego nie zmieniaj serio :P Ja mam naturalne dosłownie ćwierć tonu jaśniejsze, ale wygladają jak czarne w porównaniu z blond farbą Dziewczyny, co może sprawić, żeby ten blond troche wypłowiał?
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 21:46   #2012
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

teraz jak patrze na stare zdjecie (sprzed roku) zaluje ,ze robilam szamponem na jasny braz ....mam nadzieje,ze sie szybko zmyje ....jednak moj kolor nie jest taki zly....same ocencie ....u gory to sa moje wlosy (na dole pasemka blond)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kanary.jpg (34,2 KB, 121 załadowań)
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 22:00   #2013
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

w sumie tutaj glownie moj kolor widac
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-09, 23:07   #2014
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Byc może najwyższy czas abym udała się do okulisty (w końcu nie byłam dobrych pare lat) ale ja na tym zdjęciu odrostów nie widzę
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 09:09   #2015
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

lucy lu mam identyczny kolor jak Twój wkleję fotki jak będę w domu

Poszłam wczoraj do mojej fryzjerki się zapisać na ścięcie a ona urlop ma
Więc dopiero po 15 mam zamiar teraz ściąć tak troszkę dłużej niż do ucha, teraz włosy sięgają mi z 2,3 cm za ramiona więc drastyczna zmiana (nigdy nie miałam krótszych)
ogólnie to mi ciężko...
misiek mój cały czas mówi abym farbowała bo mi tak ładnie, znajomi też a ja się upieram cały czas przy swoim, mama też krytykuje, że wyglądam beznadziejnie i abym zrobiła coś z tymi odrostami nie wiem co robić ...
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 10:16   #2016
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

giovinezza, nie daj się. Jak wrócisz do naturalnych, zobaczysz,że było warto trochę się pomęczyć. Chyba nikt nie wygląda dobrze z rzucającymi się w oczy odrostami,ale jakoś trzeba ten etap przeczekać. Mi też ciągle powtarzają,że mi jakiś kolor farby bardzo pasował,ale już postanowiłam i wrócę do swojego naturalnego - mimo docinków ojca,że wyglądam jak zmokła kura
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 10:34   #2017
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja też słyszę non stop "zrób coś z tymi odrostami" a 30letni brat śmieje się że mam pas startowy dla samolotów na głowie Nie zaprzeczam Strasznie mnie korci żeby ten ostatni raz zafarbować, ale na naturalny... Czarne odrosty na blond farbie nie wyglądają najlepiej
A da się potraktowac farbowane włosy jakimś naturalnym wypłowiaczem? ;> Kiedyś potraktowałam włosy płukanka z cutryny (na wzmocnienie) i troche farby zeszło. Ale to było baaardzo dawno temu i farba beznadziejna
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 10:57   #2018
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Byc może najwyższy czas abym udała się do okulisty (w końcu nie byłam dobrych pare lat) ale ja na tym zdjęciu odrostów nie widzę
bo wtedy dlugo nie farbowalam i mialam ich chyba pol glowy ,albo i wiecej hi hi w sumie jak robie pasemka to odrostow nigdy tak bardzo nie widac,nawet jak zafarbuje raz na pol roku

a co do tego gadania to zawsze slysze od kolezanek,ze farbowane sa ladniejsze,a naturalne to takie nijakie....tylko ,ze te nijakie sa zdrowe i lsniace,a farbowane rzadko takie sa tez nie wiem czy nie zrobie cos przed weselem przyjaciolki ( sierpien) moze pasemka? nie wiem sama ....
giovinezza fajnie,ze masz taki sam kolor ,bedzie mi razniej wklej fotke jak mozesz?

---------- Dopisano o 10:54 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

moj brat dzis mi powiedzial,ze mam jakas obsesje na punkcie wlosow,ze ciagle o tym mowie i zmieniam zdanie co chwile .....ehhhhhhhh

---------- Dopisano o 10:57 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Ja też słyszę non stop "zrób coś z tymi odrostami" a 30letni brat śmieje się że mam pas startowy dla samolotów na głowie Nie zaprzeczam Strasznie mnie korci żeby ten ostatni raz zafarbować, ale na naturalny... Czarne odrosty na blond farbie nie wyglądają najlepiej
A da się potraktowac farbowane włosy jakimś naturalnym wypłowiaczem? ;> Kiedyś potraktowałam włosy płukanka z cutryny (na wzmocnienie) i troche farby zeszło. Ale to było baaardzo dawno temu i farba beznadziejna
ja nie znam takiego wyplowiacza,ale swojego szamponu z glowy pozbede sie chyba przeciwlupiezowym,bo podobno dziala .....ale poki co myje nisimem fast codziennie ,wiec pewnie i tak zejdzie szybko....juz jest jasniejszy ....
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 15:22   #2019
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ej dziewczyny chyba wytrzymacie co? lucy masz ładny kolor włosów jak już będziesz miała całe swoje to pięknie będą Ci się rozjaśniały od słońca ja już się swoich nie mogę doczekać! żeby tak włosy rosły szybciej
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 15:31   #2020
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja z rok temu sobie zrobiłam blond pasemka.Wygladały nawet ok...
Ale w te ferie zimowe pofarbowałam sobie całe na blad ale wyszły rudawe to jeszcze raz se zrobiłam farbąTo najgorsze co zrobiłamm wyglądam strasznie.
Ostatnio robiłam sobie szamponetką brąz i wyszły ładnie nawet ale juz sie zmył...
A wczoraj kupiłam szampon koloryzujacy z pallet brąz 221..I dziś chcem sobie zrobić ale boje sie że mogą mi wyjść rude.??
Jak myslicie??POMOCY ja chce swoje brązowe włosy.!!
Już woole żeby wyszedł bardzo ciemny brąz niz rude..a mój naturalny to jasny brązz.juz mam spore odrosty..HELP>!!!!
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 17:59   #2021
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny chyba wytrzymacie co? lucy masz ładny kolor włosów jak już będziesz miała całe swoje to pięknie będą Ci się rozjaśniały od słońca ja już się swoich nie mogę doczekać! żeby tak włosy rosły szybciej
ja chyba wytrzymam
jak patrze na to siano na dole to mi sie od razu farby odechciewa

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
Ja z rok temu sobie zrobiłam blond pasemka.Wygladały nawet ok...
Ale w te ferie zimowe pofarbowałam sobie całe na blad ale wyszły rudawe to jeszcze raz se zrobiłam farbąTo najgorsze co zrobiłamm wyglądam strasznie.
Ostatnio robiłam sobie szamponetką brąz i wyszły ładnie nawet ale juz sie zmył...
A wczoraj kupiłam szampon koloryzujacy z pallet brąz 221..I dziś chcem sobie zrobić ale boje sie że mogą mi wyjść rude.??
Jak myslicie??POMOCY ja chce swoje brązowe włosy.!!
Już woole żeby wyszedł bardzo ciemny brąz niz rude..a mój naturalny to jasny brązz.juz mam spore odrosty..HELP>!!!!
dawno temu robilam szamponem pallette ,braz i wyszly ciemne,bardzo ciemne ,ale ladne i przyznam ,ze ten kolor wyplukal sie do takiego jasnego brazu i trzymal jak cholera juz taki zostal na bardzo dlugo ,ale zrobilam pasemke i zniknal hi hi jeszcze zaden szampon nie trzymal mi tak jak ten pallette
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-10, 20:14   #2022
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A jaki jest twój naturalny kolor włosów???
I po ilu myciach tak około ci wyblakł??
Ja tez mam już takie okropne siano od tego farbowania i prostowania że masakra ale chcem miec już te bronzowe..
Ale nie za ciemne tylko jasne i boje sie że wyjdą za ciemne
Może po paru pyciach będzie ok
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 21:00   #2023
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Ja też słyszę non stop "zrób coś z tymi odrostami" a 30letni brat śmieje się że mam pas startowy dla samolotów na głowie Nie zaprzeczam Strasznie mnie korci żeby ten ostatni raz zafarbować, ale na naturalny... Czarne odrosty na blond farbie nie wyglądają najlepiej
A da się potraktowac farbowane włosy jakimś naturalnym wypłowiaczem? ;> Kiedyś potraktowałam włosy płukanka z cutryny (na wzmocnienie) i troche farby zeszło. Ale to było baaardzo dawno temu i farba beznadziejna
Słyszałam, że szampony ziołowe wypłukują kolor i chyba mogę to potwierdzić bo prawie znikł mi rudy odcień znaczy pod słońce jeszcze widać takie prześwity ale ogólnie nie jest źle; tylko te nieszczęsne pasemka się rzucają w oczy ;/

I jak mówiłam wklejam swoje włoski będę się trzymać Jak zobaczyłam zdjęcia dawno ich nie oglądałam to mnie zmotywowało i
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.jpg (15,9 KB, 103 załadowań)
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 22:17   #2024
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
Słyszałam, że szampony ziołowe wypłukują kolor i chyba mogę to potwierdzić bo prawie znikł mi rudy odcień znaczy pod słońce jeszcze widać takie prześwity ale ogólnie nie jest źle; tylko te nieszczęsne pasemka się rzucają w oczy ;/

I jak mówiłam wklejam swoje włoski będę się trzymać Jak zobaczyłam zdjęcia dawno ich nie oglądałam to mnie zmotywowało i
rzeczywiscie kolorek jak moj....i jak sie swieca....przyznam ,ze i mnie to zdjecie motywuje

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
A jaki jest twój naturalny kolor włosów???
I po ilu myciach tak około ci wyblakł??
Ja tez mam już takie okropne siano od tego farbowania i prostowania że masakra ale chcem miec już te bronzowe..
Ale nie za ciemne tylko jasne i boje sie że wyjdą za ciemne
Może po paru pyciach będzie ok
ja robilam tym szamponem wiele lat temu (dokladnie 9 lat temu ) zmieszalam jasny braz z brazem i wyszedl mi bardzo ciemny ,jak czarny....dla mnie to byl szok ,bo mialam swoje blond z jasniejszymi pasemkami blond ...zmywal sie dosc dlugo ,az zatrzymal sie na jasnym brazie....ciezko mi powiedziec ,bo to bylo dawno,ale jakis miesiac lub 2 to trwalo
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 23:36   #2025
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

giovinezza: masz piekne włosy, nie tylko z powodu naturalnego koloru, ale przez wyglad ogólny: lśnią, błyszczą, migoca... są gładziutkie o jakich zawsze marzyłam. Niestety ja mam z natury suche kudły od maleńkości(w ogóle nie zatrzymują w sobie wody-siano) i nigdy żaden szampon/odżywka nie sprawiały żeby choć na chwilę było inaczej. Parszystwo jedne Tylko Ci pozazdrościć.
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 11:24   #2026
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
giovinezza: masz piekne włosy, nie tylko z powodu naturalnego koloru, ale przez wyglad ogólny: lśnią, błyszczą, migoca... są gładziutkie o jakich zawsze marzyłam. Niestety ja mam z natury suche kudły od maleńkości(w ogóle nie zatrzymują w sobie wody-siano) i nigdy żaden szampon/odżywka nie sprawiały żeby choć na chwilę było inaczej. Parszystwo jedne Tylko Ci pozazdrościć.
ja tez mam ten problem,wlosy falowane i suche z natury .....
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 11:49   #2027
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez lucy lu Pokaż wiadomość
ja tez mam ten problem,wlosy falowane i suche z natury .....
Falowane siano, dokładnie . Niezawodna rada: zanim wejdziesz do stajni pełnej koni, załóż czepek na głowę, bo moga się pomylic

Edytowane przez grzywa17
Czas edycji: 2009-07-11 o 11:53
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 11:53   #2028
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

wow giovinezza bardzo ladne wlosy;o nawet z tymi pasemkami wygladaja na zdrowe i nie suche wlosy.


U mnie na szczescie kazdego co pytam czy lepiej mi farbowac czy hodowac naturalne odpowiadaja ze koniecznie naturalne. Przed pomyslem tylko chlopak mial jakies ale. Ale teraz tez woli moje naturalne dlatego w sumie tez mi jest latwiej bo nie slysze zlych slow a same motywujace.
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 12:24   #2029
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
giovinezza: masz piekne włosy, nie tylko z powodu naturalnego koloru, ale przez wyglad ogólny: lśnią, błyszczą, migoca... są gładziutkie o jakich zawsze marzyłam. Niestety ja mam z natury suche kudły od maleńkości(w ogóle nie zatrzymują w sobie wody-siano) i nigdy żaden szampon/odżywka nie sprawiały żeby choć na chwilę było inaczej. Parszystwo jedne Tylko Ci pozazdrościć.
nie myslalas o inwestycji w profesjonalne szampony/odzywki? ok 1500ml kosztuje 90 zł, czyli w zasadzie nie wychodzi duzo drozej niz 6 szamponow po 250 ml. podobno efekt ekstra, sprawdz w kwc l'oreal absolut repair.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-11, 13:06   #2030
unfaithfulrevenge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witajcie jescze raz

Dziś otrzymałam płukankę na włosy SREBRZYK z Allegro.
To normlane,że płyn jest niebieski? Może zły produkt kupiłam?
A moja mama twierdzi,że po nim będę miała niebieskie włosy, bo kiedyś takie otrzymała...;/

Ile kropli mam na 1 l dać,skoro mam żółte włosy?

Bardzo dziękuję z góry za odpowiedź.
unfaithfulrevenge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:19   #2031
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

No ja robiłam wczoraj.!!!!
I żeczywiście wyszedł baaardzoo ciemny brąz.
Ja takiego nie chciałam.;/Jestem dość blada na twarzy i niezbyt mi to pasuje
Chcem jasny brąz..!!
Ktoś wie jak rozjaśnić włosy!!!tylko trochce żeby nie były takie ciemne.!
Na dodatek ciemna strasznie jest grzywka a reszta nie chwyciła tak mocno i wyglądam dość nieciekawie ktoś wie co robić??
POMOCY!!!
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 15:26   #2032
Jackie_S
Zakorzenienie
 
Avatar Jackie_S
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3-city
Wiadomości: 6 661
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Kileczka, spróbuj umyć włosy szamponem przeciwłupieżowym. Kolor powinien trochę się wypłukać.
__________________

Jackie_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 16:33   #2033
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
giovinezza: masz piekne włosy, nie tylko z powodu naturalnego koloru, ale przez wyglad ogólny: lśnią, błyszczą, migoca... są gładziutkie o jakich zawsze marzyłam. Niestety ja mam z natury suche kudły od maleńkości(w ogóle nie zatrzymują w sobie wody-siano) i nigdy żaden szampon/odżywka nie sprawiały żeby choć na chwilę było inaczej. Parszystwo jedne Tylko Ci pozazdrościć.
Może i błyszczą, ale są strasznie cienkie i delikatne, nie mogę mieć dłuższych niż za łopatki bo strasznie się plączą i sklejają ... do tego się kręcą, na tej fotce mam wyprostowane w tamtym czasie mogłam to robić nawet 3 razy dziennie bez żadnych środków chroniących teraz w cale nie używam prostownicy ani suszarki i tak już zostanie tylko niech one szybciej rosną i dziękuję za komplement i nie przesadzaj z tą stajnią na pewno nie jest aż tak źle

piotrkowalolitka tutaj nie mam farbowanych same naturalki od słońca robią mi się takie jaśniejsze refleksy; a właśnie u mnie z TŻ na odwrót ;/

Kileczka albo używaj naturalnych ziołowych szamponów; mi też strasznie podoba się jasny brąz moja koleżanka ma taki jakby kakaowy jasny śliczny wygląda, jakby farbowała a to jej; jeszcze nigdy nie widziałam u nikogo takiego odcieniu szczęściara
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 16:49   #2034
unfaithfulrevenge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Kileczka Pokaż wiadomość
No ja robiłam wczoraj.!!!!
I żeczywiście wyszedł baaardzoo ciemny brąz.
Ja takiego nie chciałam.;/Jestem dość blada na twarzy i niezbyt mi to pasuje
Chcem jasny brąz..!!
Ktoś wie jak rozjaśnić włosy!!!tylko trochce żeby nie były takie ciemne.!
Na dodatek ciemna strasznie jest grzywka a reszta nie chwyciła tak mocno i wyglądam dość nieciekawie ktoś wie co robić??
POMOCY!!!
wyszedł Tobie ciemny brąz używając płukanki? dobrze zrozumiałam,czy odpowiedziałas na czyjeść inną wiadomość?
chcę się tylko upewnić...teraz niestey boję sie cokolwiek ruszyć,póki nie będę pewna;/
unfaithfulrevenge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:09   #2035
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
nie myslalas o inwestycji w profesjonalne szampony/odzywki? ok 1500ml kosztuje 90 zł, czyli w zasadzie nie wychodzi duzo drozej niz 6 szamponow po 250 ml. podobno efekt ekstra, sprawdz w kwc l'oreal absolut repair.
sorka ,ze odpowiem ,bo mam podobny problem...ja tylko takich kosmetykow uzywam ,mialam loreala absolut repair i dal mi najlepszy efekt,ale wciaz moje wlosy byly sianowate ;/ moze jak odrosna juz zdrowe to bardziej pomoze ? tak samo czytalam ,ze ampulki loreala z salonu takie sa super,a u mnie zero efektu

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

Cytat:
Napisane przez unfaithfulrevenge Pokaż wiadomość
wyszedł Tobie ciemny brąz używając płukanki? dobrze zrozumiałam,czy odpowiedziałas na czyjeść inną wiadomość?
chcę się tylko upewnić...teraz niestey boję sie cokolwiek ruszyć,póki nie będę pewna;/
chodzilo o szampon palette
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:19   #2036
Kileczka
Zadomowienie
 
Avatar Kileczka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: zachód : )
Wiadomości: 1 127
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez unfaithfulrevenge Pokaż wiadomość
wyszedł Tobie ciemny brąz używając płukanki? dobrze zrozumiałam,czy odpowiedziałas na czyjeść inną wiadomość?
chcę się tylko upewnić...teraz niestey boję sie cokolwiek ruszyć,póki nie będę pewna;/
Ja robiłam szamponem koloryzującym z pallet brąz 211..
A wcześniej miałam farbowany blond...
Kileczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 17:41   #2037
unfaithfulrevenge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 15
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

aaaaa...palette jest beznadziejny. mi raz zeszedł po 2 tygodniach(farba trwała);/

wie ktoś może,czy ta płukanka ma być niebieska czy złą kupiłam?;>
chce ją dziś spróbować,ale się booojęęęę..
unfaithfulrevenge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 21:55   #2038
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez unfaithfulrevenge Pokaż wiadomość
aaaaa...palette jest beznadziejny. mi raz zeszedł po 2 tygodniach(farba trwała);/

wie ktoś może,czy ta płukanka ma być niebieska czy złą kupiłam?;>
chce ją dziś spróbować,ale się booojęęęę..
tak,plukanka ma byc niebieska
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-11, 22:50   #2039
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
nie myslalas o inwestycji w profesjonalne szampony/odzywki? ok 1500ml kosztuje 90 zł, czyli w zasadzie nie wychodzi duzo drozej niz 6 szamponow po 250 ml. podobno efekt ekstra, sprawdz w kwc l'oreal absolut repair.
Żebys wiedzial ze próbowałam Dostawałam tez drogie fryzjerskie kosmetyki zagraniczne w prezencie od ciotki z Anglii, nazw oczywiscie nie pamiętam ;/ Obojętnie czy szampon/odżywka/balsam kosztują 20, czy 200zł, nie robi na moich włosach najmniejszego wrażenia. Pozostało mi pogodzić się z tym, co mam. Juz przestalam szukac, za duzo pieniędzy wyrzucone. teraz uzywam najtanszego babydreama za 4zł a efekty sa takie same jak z drogimi cudami. Nie ma co narzekac, to nie ten wątek ;D

---------- Dopisano o 23:50 ---------- Poprzedni post napisano o 23:43 ----------

[QUOTE=lucy lu;13208374]sorka ,ze odpowiem ,bo mam podobny problem...ja tylko takich kosmetykow uzywam ,mialam loreala absolut repair i dal mi najlepszy efekt,ale wciaz moje wlosy byly sianowate ;/ moze jak odrosna juz zdrowe to bardziej pomoze ? tak samo czytalam ,ze ampulki loreala z salonu takie sa super,a u mnie zero efektu [COLOR="Silver"]
No i własnie o to chodzi Widzę że obie mamy podobnie uparte wlosy i bezsensu jest szukać kolejnych kosmetyków. Trzeba się pogodzić z naturą Ja tam wylewam na nie tonę brylantyny lub jedwabiu, gdy chce je rozpuścić, wklepuję najtansza piankę do włosów i są znośne. Co mozemy więcej?
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 09:06   #2040
Agnieszka R
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka R
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 137
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny dodaje dzisiaj fotkę moich okropnych włosów .Doradzcie co z nimi zrobić ...
włosy.jpg wł.jpg

Edytowane przez Agnieszka R
Czas edycji: 2009-07-12 o 09:11
Agnieszka R jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:43.