Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-28, 16:26   #2101
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A ja bym wam radziła jak tak bardzo chcecie zbliżyć kolor do naturalnego to odrosty zostawić w spokoju i tylko tam gdzie farba robić; bo znów będzie trzeba czekać a zawsze te 3 4 miesiące do przodu dają duży + i szybciej osiągnie się efekt końcowy
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 19:45   #2102
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

to nie jest takie proste jak sie widzi na ulicy piekne dziewczyny z pieknymi dlugimi wlosami w super kolorze a w lustrze nijaka fryzura o kolorze z marsa,
ale z drugiej strony jak sobie pomysle ze przez farby juz nieraz tyle wŁosów stracilam, dobrze ze odrastaŁy, ja i tak mam dobrze bo pierwszy raz farbowalam jak mialam 20 lat , a teraz mam troche wiecej, a te dziewczyny co od podstawówki farbują - co im na pózniej zostanie ?
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 22:23   #2103
Ifona1985
Raczkowanie
 
Avatar Ifona1985
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: De Gie
Wiadomości: 111
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

no ja właśnie farbuje od podstawówki :P od wakacji między podstawówką a liceum :P żałowałam strasznie rozjaśniania na blond. Wteyd włosy to była jakaś tragedia, jakiś porozdwajany puch i te kosmiczne czarne odrosty :P ale jak już 4 lata farbuje na brąz to włosy się znacznie poprawiły. A jak juz dojdę do swoich to już wogóle się poprawią :P
Niestety póki co nie jestem w stanie zrezygnowac z prostownicy co tez je strasnzie męczy:/

Dzięki za miłę słowa już psotanowione - nie ścinam
__________________
29.06.2009 - Pani Magister Inżynier

22.12.2007
- my http://www.suwaczek.pl/cache/d8c035e598.png


szukam pracy
Ifona1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:21   #2104
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
A ja bym wam radziła jak tak bardzo chcecie zbliżyć kolor do naturalnego to odrosty zostawić w spokoju i tylko tam gdzie farba robić; bo znów będzie trzeba czekać a zawsze te 3 4 miesiące do przodu dają duży + i szybciej osiągnie się efekt końcowy
jestem totalnie za tą metodą sama tak robię, chociaż oczywiście przyznaje ,zę jest cieżko, bo schozdę z pięknego janego złotego blondu....
wklejam zdjęcia przed i teraz, mozę na pocieszenie, nie farbuję odrostów od kilku miesięcy i pragnę w tym wytrwać, już od kilku lat marzę o powrocie do natury i zawsze sie skuszę
zdjęcia: 1. grudzień, 2. styczeń, 3. kilka dni temu, 4. dziś z odrostami
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:31   #2105
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

P1040230.JPG DSC01344.jpg DSC01438.jpg DSC01474.jpg
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls

Edytowane przez mika.z
Czas edycji: 2009-07-29 o 13:32
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:57   #2106
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ładne włosy, wyglądają na zdrowe i niewyglądają źle z odrostem. Moje za to wyglądają strasznie z odrostem już chciałabym się ich pozbyć może w sierpniu przed urlopem je zetne bo już niedaję rady z prostownicą. Pozatym jeszcze farba na długości- odrost 6cm. (Nie farbuję od lutego). Jak kiedyś będzie czas to też wkleję fotki
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:59   #2107
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

dziewczyny!

teraz kiedy juz obciełam włosy na 7 cm z sięgających za stanik, aby wrocic do swojego ukochanego naturalnego kolorku, i kiedy włoski są już śliczne i zdrowe i pieknie szybko odrastają.....

.... zobaczyłam właśnie na głowie kilkanaście białych włosów przy rozczesywaniu i boje się szukać dalej


załamałam sie i nie wiem co robić, mam dopiero 19 lat!

pomocy
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 15:34   #2108
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość
Ładne włosy, wyglądają na zdrowe i niewyglądają źle z odrostem. Moje za to wyglądają strasznie z odrostem już chciałabym się ich pozbyć może w sierpniu przed urlopem je zetne bo już niedaję rady z prostownicą. Pozatym jeszcze farba na długości- odrost 6cm. (Nie farbuję od lutego). Jak kiedyś będzie czas to też wkleję fotki
6cm to juz coś ja bym chcaiał juz mieć chociaż tak do brody swoje!! wtedy byłby widoczny efekt i kolor. Takze jeszcze z roczek.........
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:48   #2109
lucy lu
Raczkowanie
 
Avatar lucy lu
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 212
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez LifUnia Pokaż wiadomość
dziewczyny!

teraz kiedy juz obciełam włosy na 7 cm z sięgających za stanik, aby wrocic do swojego ukochanego naturalnego kolorku, i kiedy włoski są już śliczne i zdrowe i pieknie szybko odrastają.....

.... zobaczyłam właśnie na głowie kilkanaście białych włosów przy rozczesywaniu i boje się szukać dalej


załamałam sie i nie wiem co robić, mam dopiero 19 lat!

pomocy
a jestes pewna,ze to siwe? moze jestes blondynka i czasami jak odrastaja to wygladaja na siwe..
lucy lu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 15:54   #2110
LifUnia
Zadomowienie
 
Avatar LifUnia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 033
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

są bielutkie, i bardzo się odznaczają
mam włosy bardzo ciemny blond, zdjecia sa gdzieś na wątku

Wymyśliłam że kupie sobie AMLE, ponoć zapobiega siwieniu..
__________________
Biotin Challenge - 27/60
Kwas Foliowy - 27/120
Active Woman (Multivitamina) - 27/?
LifUnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 18:33   #2111
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez giovinezza Pokaż wiadomość
A ja bym wam radziła jak tak bardzo chcecie zbliżyć kolor do naturalnego to odrosty zostawić w spokoju i tylko tam gdzie farba robić; bo znów będzie trzeba czekać a zawsze te 3 4 miesiące do przodu dają duży + i szybciej osiągnie się efekt końcowy
tylko ciężko jest trafić na ten odpowiedni kolor nawet jak na pudełku wygląda podobnie to jednak może wyjść inaczej
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 18:45   #2112
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
tylko ciężko jest trafić na ten odpowiedni kolor nawet jak na pudełku wygląda podobnie to jednak może wyjść inaczej
nie no z takim zabiegiem to do fryzjera! też zamierzam, ale na razie mam odrost 1,5 cm ;p
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 18:58   #2113
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
nie no z takim zabiegiem to do fryzjera! też zamierzam, ale na razie mam odrost 1,5 cm ;p
chodze do znajomej fryzjerki...
ale cudów nie ma się co spodziewać.
Bo nawet mieszanie farb nie da 100% oczekiwanego rezultatu, bo włosy są różne, poza tym trzeba też spodziewać się że farby się zmywają a zwłaszcza po jasnych włosach.... ja miałam rozjaśnione, chce wrócić do swoich mysich średnich blondasków. I ciężko jest. Trzeba pamiętać że na niektórych kolorach może wyjść zielony jeśli chcemy użyć farby o naturalnym kolorze... itd itp. u mnie wyszedł tak jakby zielonkawy.. albo mi się tak wydawało, a kolor sprał się w 2 tygodnie. I jest taki nijaki....
dlatego chce farbować, ale sama w domu, tzn siostre uproszę
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:05   #2114
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

tak, polski naturalny kolor jest prawie nieosiągalny poprzez farbę. kto by chciał mieć taki kolor jak ja to nie wiem ;p ale będę kombinować. a może nie będzie aż tak widać? farbowałam na ciemny brąz, naturalny też mam brąz, ale mysi, bez tego połysku.
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:39   #2115
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
tak, polski naturalny kolor jest prawie nieosiągalny poprzez farbę. kto by chciał mieć taki kolor jak ja to nie wiem ;p ale będę kombinować. a może nie będzie aż tak widać? farbowałam na ciemny brąz, naturalny też mam brąz, ale mysi, bez tego połysku.
zauważyłam że wiele osób chce powrócić do swoich mysich odcieni włosów w tym i ja, choć kiedyś takie włosy mi się nie podobały
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 19:52   #2116
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
zauważyłam że wiele osób chce powrócić do swoich mysich odcieni włosów w tym i ja, choć kiedyś takie włosy mi się nie podobały
no bo teraz modny jest natural power ;B
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 11:19   #2117
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam

Mogę dołączyc?

Moje naturalne włosy to blond, ale od jakiegoś czasu psikałam sobie rozjaśniaczem Joanny- spray , są baaardzo jasne teraz, ale nie są zniszczone. Postanowiłam wrócić do naturalnego koloru, myślę, żeby całość zafarbować teraz szamponetką, żeby nie było odrostów widać, a już całe włosy trochę przyciemnić.
Co o tym sądzicie ?
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 12:45   #2118
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
Witam

Mogę dołączyc?

Moje naturalne włosy to blond, ale od jakiegoś czasu psikałam sobie rozjaśniaczem Joanny- spray , są baaardzo jasne teraz, ale nie są zniszczone. Postanowiłam wrócić do naturalnego koloru, myślę, żeby całość zafarbować teraz szamponetką, żeby nie było odrostów widać, a już całe włosy trochę przyciemnić.
Co o tym sądzicie ?
zaintrygował mnie ten produkt joanny?? możesz go opisać?
szamponetkę odradzam, bo chyba nie można na rozjaśniane a rozglądałaś się za jakąś farbą co byłaby bardzo podobna do Twoich?? albo deczko ciemniejsza (bo na rozjaśnianych kolor szybko się zmywa)
a jaki dokładnie masz blond?
ja mam mysi odcień średniego blondu (chyba, kiedy to było) i do takiego chcę powrócić i nie jest łatwo....
rozważam farbowanie na naturalny blond z joanny. Ale strasznie podoba mi się też platynowy blond. Ładne są, odcienie wydają się dość naturalne.
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 17:33   #2119
piotrkowalolitka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 178
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

hej wypowiadalam sie tu juz wczesniej. Nawet wstawialam zdjecie dlugo sie nie odzywalam.

Bylam wczoraj u fryzjera zeby sama gore postopniowac zeby obciac choc troche tej farby z gory gdzie farba jest najbardziej widoczna , i najmocniej zniszczone wlosy. A babka obciela mnie okropnie mozna powiedziec ze CALE wlosy strasznie mocno mi postopniowala, a z dlugosci zaostawila chudziutkie pasemko z tylu. Okropnie to wyglada . Jak biore w kucyk to te gorne wlosy wystaja z kucyka na 4-5 cm i jest jeszcze jedno dlugie pasemko;] nawet nie umiem sie juz cieszyc ze mam prawie cale naturalne. nienawidze fryzjerow;] obojetnie do jakiego pojde nigdy nie zetnie mnie tak jak chce. Jeszcze mowilam zeby mocniej tylko z tylu stopniowala a grzywke z 2 cm podciac, a ona mi oczywiscie sciela cala grzywke. Jest mi w krotkiej okropnie. Chodze w kucyku i z 10 wsuwkami ... super;]
nie dosc ze wracam do naturalnego to tez zapuszczam ...

ajj dziewczyny i jak tu sie nie zalamac
__________________
...........

życie jest piękne

8minute arms, buns, legs, abs
19/11
piotrkowalolitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-30, 18:02   #2120
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

latem wŁosy szybciej rosną
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 18:51   #2121
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
latem wŁosy szybciej rosną
moim włosom to różnicy nie robi, czy to lato czy to zima, rosną wolno, ba, za wolno
ale od niedawna wcieram rzepke. Co do powrotu do naturalnych... dla mnie to będzie ciężkie, na bank ufarbuje, spróbuje jakimś zbliżonym do naturalnego, bo nie bede ani czekać, bo mam troszkę już długie, ani ścinać tym bardzoej, bo też zapuszczam.....
a moja koleżanka miała do pasa i ścięła do brody.... ja bym tak nie potrafiła. Jeszcze z 4cm jej zostało do ścięcia farbowanych....
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 19:43   #2122
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja tez raczej nie dam rady ściąć bo dŁugo zapuszczaŁam , mysle o pasemkach tylko nie wiem czy są modne ? a pasemka i tak są lepsze niz farbowanie caŁości bo farby nie nakŁada sie na caŁe wŁosy i nie na cebulki a niszczenie wŁosów najgorsze jest od korzeni wŁaśnie i stąd jest przeżedzanie sie wŁosów,
mi rewelacyjnie na wzrost wŁosow wpŁynęŁa caŁa seria seboradin niger , odrosŁo mi po tym mnóstwo wŁosów i to w szalonym tempie
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 21:21   #2123
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja tez raczej nie dam rady ściąć bo dŁugo zapuszczaŁam , mysle o pasemkach tylko nie wiem czy są modne ? a pasemka i tak są lepsze niz farbowanie caŁości bo farby nie nakŁada sie na caŁe wŁosy i nie na cebulki a niszczenie wŁosów najgorsze jest od korzeni wŁaśnie i stąd jest przeżedzanie sie wŁosów,
mi rewelacyjnie na wzrost wŁosow wpŁynęŁa caŁa seria seboradin niger , odrosŁo mi po tym mnóstwo wŁosów i to w szalonym tempie
no właśnie też używałam tego seboradinu z czarną rzodkwią, lotionu i szamponu, a teraz przeżuciłam się na świerzo wyciskaną czarną rzodkiew z mojej małej uprawy
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:01   #2124
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
zaintrygował mnie ten produkt joanny?? możesz go opisać?
szamponetkę odradzam, bo chyba nie można na rozjaśniane a rozglądałaś się za jakąś farbą co byłaby bardzo podobna do Twoich?? albo deczko ciemniejsza (bo na rozjaśnianych kolor szybko się zmywa)
a jaki dokładnie masz blond?
ja mam mysi odcień średniego blondu (chyba, kiedy to było) i do takiego chcę powrócić i nie jest łatwo....
rozważam farbowanie na naturalny blond z joanny. Ale strasznie podoba mi się też platynowy blond. Ładne są, odcienie wydają się dość naturalne.
podaję linka do joanny- klik

hm w sumie to dlaczego nie można używać szamponetki na rozjaśniane?

jeśli chcesz, mogę Ci wysłać zdjęcie moich włosów na pw
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:06   #2125
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
podaję linka do joanny- klik

hm w sumie to dlaczego nie można używać szamponetki na rozjaśniane?

jeśli chcesz, mogę Ci wysłać zdjęcie moich włosów na pw
z chęcią zobaczę
a co do szamponetek czytałam na opakowaniu jakiejś szamponetki...
nie jestem znawcą ale czasem też napotkałam się na to że podobno mogą wyjść zielone włosy na rozjaśnianych, czego się bałam jak chciałam troche przyciemnić, nie sa zielone ale wg mnie kolor niezbyt naturalny, zwłaszcza że z każdym myciem był inny. Rozjaśniony włos słabo trzyma kolor, szybko się spiera
ten produkt joanny to taki słabszy rozjaśniacz... e to może szamponetka da radę choć nie ręczę za to
ale ciekawe to ciekawe, tyle pozytywnych opinii...
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y

Edytowane przez Smerfetkaa
Czas edycji: 2009-07-30 o 22:14
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 22:39   #2126
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
z chęcią zobaczę
a co do szamponetek czytałam na opakowaniu jakiejś szamponetki...
nie jestem znawcą ale czasem też napotkałam się na to że podobno mogą wyjść zielone włosy na rozjaśnianych, czego się bałam jak chciałam troche przyciemnić, nie sa zielone ale wg mnie kolor niezbyt naturalny, zwłaszcza że z każdym myciem był inny. Rozjaśniony włos słabo trzyma kolor, szybko się spiera
ten produkt joanny to taki słabszy rozjaśniacz... e to może szamponetka da radę choć nie ręczę za to
ale ciekawe to ciekawe, tyle pozytywnych opinii...
hm ostatnio kupiłam sobie jakiś blond z Joanny-szamopnetka- ciemniejszy od mojego, nie wyszły zielone, ale też nic nie chwyciło
jest też gdzieś wątek o tym z Joanny
a zdjęcie już wysyłam na pw
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 00:56   #2127
Smerfetkaa
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetkaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: czasoprzestrzeń
Wiadomości: 9 180
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Jagoda90 Pokaż wiadomość
hm ostatnio kupiłam sobie jakiś blond z Joanny-szamopnetka- ciemniejszy od mojego, nie wyszły zielone, ale też nic nie chwyciło
jest też gdzieś wątek o tym z Joanny
a zdjęcie już wysyłam na pw
fajne masz włoski, a swoje masz dużo ciemniejsze???
__________________
Sen włosomaniaka
Uzależniona od słodyczy.
moje W Ł O S Y
Smerfetkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:25   #2128
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez Smerfetkaa Pokaż wiadomość
fajne masz włoski, a swoje masz dużo ciemniejsze???
odpisałam Ci na pw, naturalne moje są hm...no takie jasne, ale zaczęły mi z wiekiem ciemnieć
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:42   #2129
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 848
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ech, już tu kiedyś pisałam, że też wracam do naturalnych,nie farbowałam ponad 8 miesięcy, już miałam połowę włosów swoich, wyglądało to okropnie pół popielatych a pół jasnego blondu. I pofarbowałam tzn. zrobiłam pasemka, teraz znowu nie farbuję od ok 3 może 4 miesięcy, ale ciężko wytrzymać kiedy muszę mamie farbować włosy, wtedy kusi z tydzień może dwa. Ale póki co wytrzymuję, nie wiem na jak długo bo teraz kiedy słońce rozjaśnia mi włosy to tak bardzo nie widać odrostów, ale zimą będzie koszmar
6cf34e7e8f39cee75534fdb852be8187cc381168_600e0a0280783 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 12:32   #2130
angel2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Syców
Wiadomości: 15
GG do angel2508 Send a message via Skype™ to angel2508
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Ja właśnie wracam z czarnego do swoich naturalnych.Farbowanych od 2 lat na czarno choć ostatnie 7 miesięcy odrosty farbowałam brązem z Loreal preference czy coś takiego. Próbowałam Color Assist Elgonu i wyszło pół na pół czyli to co farbowałam czarnym jest brązowo mahoniowe a odrosty 5cm są w połowie moje naturalne i w połowie rudawo jakieś tam... Więc trudno muszę potraktować jakimś rozjaśniaczem chyba te końcówki. Może któraś wie co było by dobre? Myślałam o farbie Bell Color 111. i nałożyć po tym ciemny blond. Dołanczam zdjęcia dla przestrogi przed farbowaniem na czarno... Tak się wygląda po ściąganiu czarnego koloru.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6070596.jpg (162,8 KB, 70 załadowań)

Edytowane przez angel2508
Czas edycji: 2009-07-31 o 12:34
angel2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.