Ksiazeczki z Msza Swieta dla gosci - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-01, 14:54   #1
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045

Ksiazeczki z Msza Swieta dla gosci


Mam takie pytanko. Czy ktoras z Was moje dziewuszki przygotowywala takie specjalne ksiazeczki zawierajace przebieg Mszy Swietej? Chcialabym zapewnic cos takiego gosciom, mogliby sledzic msze bez problemow i angazowac sie w nia, a kasiazeczki mieliby na pamiatke. Czy macie jakies ciekawe propozycje? moze ktoras z Was ma juz cos takiego w Wordzie i moglaby mi podeslac na adres: marticia@interia.pl. Bylabym bardzo dzwieczna
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 18:46   #2
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: Ksiazeczki z Msza Swieta dla gosci

Cytat:
Napisane przez marticia Pokaż wiadomość
Chcialabym zapewnic cos takiego gosciom, mogliby sledzic msze bez problemow i angazowac sie w nia, a kasiazeczki mieliby na pamiatke.
a mogą być jakies problemy? Domyślam się, ze chcesz w ten sposób uświetnić ślub, ale chyba te ksiązeczki będą zbyteczne. Po pierwsze wiekszość ludzi wie jak się zachować w kościele, więc do książeczek zerkać nie będą. Po drugie: nie każdy zabierze ksiązeczkę ze sobą - kościelny będzie miał dodatkowoą robotę: zbieranie ksiązeczek, a ty niepotrzebnie wydasz kasę na papier i druk, poswiecisz czas. Lepiej zainwestuj te pieniądze w prezenciki dla gości na weselu lub jakoś inaczej
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 18:58   #3
marticia
Zakorzenienie
 
Avatar marticia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 045
Dot.: Ksiazeczki z Msza Swieta dla gosci

Pomyslalam u mnie o czyms takim, bo slub bedzie dwujezyczny (z koniecznosci)..nie chcialabym, aby goscie sie pogubili. Na pewno jeszcze nad tym pomysle, tu nie chodzi o kase wydana na druk, bo na pewno sama je zrobie..mam dostep do drukarek i moge to zrobic, myslalam, ze ktos z Was z czyms takim mial do czynienia..a jak nie to sami postaramy sie o ulozenie takiej ksiazeczki.
marticia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 11:45   #4
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Ksiazeczki z Msza Swieta dla gosci

wiesz co to tak pomyślałam, że skoro dwujęzyczny i jeśli ma być tradycyjnie polski to można by obcojęzycznym gościom przygotowac takie małe ze skrótem co się bedzie działo, chociaż niesądzę by to było potrzebne, bo nikt z zaaferowanych uroczystością gości nie będzie miał czasu na wczytywanie się w kartonik.
__________________
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:17.