Pomocy!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-06, 13:52   #1
UwagaGryze
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 25

Pomocy!!!


Hej
Mam nadzieję, że mi pomożecie.
Od 2 lat noszę tę samą fryzurę. Długie włosy z prostą grzywką. Teraz mam grzywkę na bok bo jest w fazie zapuszczania. Kolor ciemny brąz, który brązowy jest tylko na czubku głowy, reszta to już czerń przypomina. Za 3 tygodnie będę chrzestną (pierwszy raz w życiu :P) i chciałabym dobrze wyglądać. Nie chcę upinać włosów a rozpuszczone też mnie nie bawią. Chciałabym zmienić kolor ale boję się, że fryzjer sobie nie poradzi ze ściągnięciem tego koloru. Marzy mi się taki rudy jak ma Kirsten Stewart (dodaję fotkę). Może znacie jakiegoś dobrego i niedrogiego fryzjera w Warszawie? Podoba mi się też fryzurka Victorii Beckham ale z moją grzywką to chyba dennie będzie wyglądać. Pomóżcie bo mam ochotę coś zmienić :P
UwagaGryze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 14:00   #2
antoninamaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Pomocy!!!

jeśli chodzi o kolor, to na pewno nie rudy. nie pasuje do Ciebie, chociaż ten co ma Stewart jest naprawdę piękny. polecałabym z tych trzech - kolor z drugiego zdjęcia. ładnie by Ci też było w jasnych, utlenionych włosach z ciemniejszymi, dyskretnymi pasemkami .
antoninamaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 16:45   #3
Silvia91
Rozeznanie
 
Avatar Silvia91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 955
Dot.: Pomocy!!!

Koloru nie zmieniaj bo Ci bardzo pasuje (choć ten z 2 zdjęcia z VB też by Ci pasował ) jeśli chodzi o fryz to widzę Cię również w tym na drugim zdjęciu z VB
__________________
You can't win this game. Follow the rules. Play the game. Be happy.
Silvia91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:44.