Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy, cz.2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-23, 22:02   #1
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534

Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy, cz.2


WITAMY WSZYSTKICH W 2 CZĘŚCI!


Aby bliżej Nas poznać, warto zapoznać się z częścią 1 Naszego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=18522052


Jesteś zakochana i w związku, czekasz na zaręczyny, nie jest to jednak dla Ciebie sprawa priorytetowa?
Traktujesz zaręczyny jako okazanie miłości, jeden ze sposobów na jej przypieczętowanie?
Uznajesz oświadczyny za fantastyczny moment, w którym TŻ może pokazać Ci, jak bardzo mu na Tobie zależy?
Narzeczeństwo nie jest dla Ciebie jedynie okazją do ponoszenia pierścionka i przedstawiania TŻ jako "narzeczonego", ale wyższym etapem związku, prowadzącym do zawarcia małżeństwa?

Dołącz do NAS!!!


Jeśli chcesz do nas dołączyć KONIECZNIE napisz kilka słów o sobie i swoim TŻ, np. ile macie lat i jaki jest Wasz staż


Rozmawiamy o wszystkim i o niczym
Nasze życie nie ogranicza się do nerwowego obgryzania paznokci w oczekiwaniu na oświadczyny, jest to jedynie jeden z wielu tematów, w dodatku rozmawiamy o tym z dystansem i humorem.
Dlatego, zanim zechcesz napisać, że jesteśmy żałosne, wymuszamy zaręczyny, a nasi TŻ nie wiążą z nami przyszłości - przeczytaj najpierw chociaż kilka postów, żeby zobaczyć, jakie naprawdę jesteśmy.
Prosimy, by nas nie pouczać i nie oceniać, gdyż doskonale wiemy, że nasi TŻ nas kochają i że prędzej czy później nastąpi moment, na który podświadomie czeka każda dziewczyna


Wierne, kochające, aczkolwiek nie zawsze cierpliwe, oczekujące na założenie pierścionka i wypowiedzenie tego magicznego "TAK":

Kohnelia20
Daafnee
filusiek
Dagunia
Arletka13
Moon91
mabi84
yoona
enter code
gwiazdeczka2009
forumkowiczka
gg22

Szczęśliwe narzeczone, które noszą przepiękne błyskotki, i opowiadają Nam o przygotowaniach do ślubu, uwzględniając Nas w zaproszeniach na uroczystość :

Rodzynka1989
Mystiquee
Montii
Marcia1003


Nie ważne ile masz, jakiego jesteś wyznania, czy pracujesz, czy studiujesz..
ZAPRASZAMY!

Edytowane przez daafnee
Czas edycji: 2010-06-24 o 09:34
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:05   #2
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

super Daafnee świetna robota wiedziałam ze masz talent i tylko ty się nadajesz
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:05   #3
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

łaa mamy drugą część

dzięki daafnee że podjęłaś się tego wyzwania
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:06   #4
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
super Daafnee świetna robota wiedziałam ze masz talent i tylko ty się nadajesz

bez przesady gdybym miała więcej czasu to bym bardziej sie postarała
spoko, nie ma za co, do czegoś sie przydałam aby

ale nie wiem jak zamknąć tamten watek???
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:08   #5
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

dla ciebie
my z Montii jesteśmy wizazowe gelejzy co nie

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

nie mam pojecia
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:09   #6
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

tamten bodajże zamyka moderator..

no ja nie umialabym zalozyc ;dddd
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:10   #7
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
tamten bodajże zamyka moderator..

no ja nie umialabym zalozyc ;dddd

Montii i zresztą każda zaręczona niech zerknie na to co napisałam nad waszymi nickami : hahaha: odnośnie zaproszeń
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 22:13   #8
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Daafnee fajnie że już jesteś musisz byc z nami czesciej
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:15   #9
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez Kohnelia20 Pokaż wiadomość
Daafnee fajnie że już jesteś musisz byc z nami czesciej

będe ale dopiero w niedziele, bo w sobote mam ten egzamin ja nawet w nocy spać nie umiem
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:18   #10
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

daafnee a prezenty będą? haha to zapraszam,

3mam kciuki


ej chyba mi jakaś kicia miauczy na klatce ; o
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 22:20   #11
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
daafnee a prezenty będą? haha to zapraszam,

3mam kciuki


ej chyba mi jakaś kicia miauczy na klatce ; o

no jasne! jak bedą zaproszenia to i prezenty..

a tak swoją drogą to wcale nie głupi pomysł, żebyśmy były na swoich weselach taki pakt, skoro przyjaźnimy się tu i razem przeżywamy to wszystko
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-23, 22:21   #12
Montii
Zakorzenienie
 
Avatar Montii
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 17 264
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Kohnelia robi duże wesele to czekamy na zaproszenia
__________________
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło..

[LEFT]
Montii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-23, 23:06   #13
marcia1003
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 13 134
GG do marcia1003
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Oo nowa część..
ja siedzę i się uczę i jeszcze mi sporo zejdzie
już mam ścisk w żołądku ..

Będziecie trzymać kciuki od 10 do 11?

Dafnee weź no mnie tam popraw w pierwszym poście bo jestem tu i tu
aa i żeby zamknąć wątek napisz do jakiegoś moderatora chyba do Marzeniątka najlepiej

Co do wesela to ja dużego też nie chce.. Najbliższa rodzina mi wystarczy w zupełności a nie jakieś ciotki, wujkowie itp.
Moja siostra miała wesele małe na ok 40osób.. I mieli w hotelu. Najpierw obiad a potem impreza w hotelowym klubie, a w niedziele po śniadaniu my do domu a oni na lotnisko i do Egiptu
__________________
Razem
Zaręczeni




Edytowane przez marcia1003
Czas edycji: 2010-06-23 o 23:14
marcia1003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:11   #14
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Witam Was w nowym wątku
Kohnelia ale masz romantyka Super, że dzień się udał a może i ta data już zostanie
Mystique gratuluje
Ale żeście o jedzeniu gadały A ja kiedyś miałam bzika na pukncie zółtego sera z ketchupem - mogłam jeść tonami A teraz nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam chleb, ser żółty Nie jem chleba, ziemniaków, słodyczy ( czasami ciasto jak jest jakaś okazja), fast foodów - taka się zrobiłam jakaś dbająca o to co wkładam do paszczy
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:31   #15
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

No i kolejny wątek...co prawda do tamtego dołączyłam pod koniec ale mam andzieję, że w tym będę brała czynny udział

Kohnelia20 Twój facet najwidoczniej planuje coś i data którą Ci przedstawił wcale nie musi być zartem Moze mowil to calkiem serio i naprawde trzeba zaczac przygotowania?

Ja wlasnie wrocilam od mojego tż. Wczoraj tak mnie namawiał żebym poszła do niego nocować,że nie potrafiłam mu sie oprzeć. dzisiaj rano pojechał ze szwagrem do pracy, wróci po południu->do tego czasu chyba się wynudze i wytesknie za nim. Najgorsze jest to,że w niedziele wyjezdza, dokladnie w moje urodziny az mi sie lezka w oku zakrcila ...

Ciekawe kiedy u nas dojdzie do kolejnej rozmowy na temat przyszlosci niby wiem,że chce byc ze mna, ciagle powtarza jak kocha, jak teskni i w ogole bla bla bla ale ja tak bym chciala takiej naprawde powaznej rozmowy o NAS
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:46   #16
gwiazdeczka2009
Zadomowienie
 
Avatar gwiazdeczka2009
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 505
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez forumkowiczka Pokaż wiadomość
No i kolejny wątek...co prawda do tamtego dołączyłam pod koniec ale mam andzieję, że w tym będę brała czynny udział

Kohnelia20 Twój facet najwidoczniej planuje coś i data którą Ci przedstawił wcale nie musi być zartem Moze mowil to calkiem serio i naprawde trzeba zaczac przygotowania?

Ja wlasnie wrocilam od mojego tż. Wczoraj tak mnie namawiał żebym poszła do niego nocować,że nie potrafiłam mu sie oprzeć. dzisiaj rano pojechał ze szwagrem do pracy, wróci po południu->do tego czasu chyba się wynudze i wytesknie za nim. Najgorsze jest to,że w niedziele wyjezdza, dokladnie w moje urodziny az mi sie lezka w oku zakrcila ...

Ciekawe kiedy u nas dojdzie do kolejnej rozmowy na temat przyszlosci niby wiem,że chce byc ze mna, ciagle powtarza jak kocha, jak teskni i w ogole bla bla bla ale ja tak bym chciala takiej naprawde powaznej rozmowy o NAS
I jeszcze ja dołączam mam nadzieję,ze mogę wam czasem pozawracać główki swoimi przemyśleniami tymi poważniejszymi i tymi mniej, oraz innymi głupotami -wytworami mojego mózgu haha
forumkowiczka- wiem co czujesz , u mnie tak samo, u innych dziewczyn to chociaż gadają coś, zaciągają do jubilera,żeby w bliższej czy dalszej przyszłości wiedzieć na co się decydować, stawiają sprawę jasno i wyznaczają datę ślubu jak u Kohnelii, a u nas też niccccccc, nawet żadnej rozmowy nie ma, już nawet w żartach się skończyły
__________________
gwiazdeczka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 07:50   #17
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez gwiazdeczka2009 Pokaż wiadomość
I jeszcze ja dołączam mam nadzieję,ze mogę wam czasem pozawracać główki swoimi przemyśleniami tymi poważniejszymi i tymi mniej, oraz innymi głupotami -wytworami mojego mózgu haha
forumkowiczka- wiem co czujesz , u mnie tak samo, u innych dziewczyn to chociaż gadają coś, zaciągają do jubilera,żeby w bliższej czy dalszej przyszłości wiedzieć na co się decydować, stawiają sprawę jasno i wyznaczają datę ślubu jak u Kohnelii, a u nas też niccccccc, nawet żadnej rozmowy nie ma, już nawet w żartach się skończyły
moj nie tak dawno palnal "musisz mid ac jakis swoj pierscionek zebym wiedzial jaki masz rozmiar" ale jakos nie wzielam tego do siebie. Powiedzial, bylo minelo i tyle.
Wiem,ze on chce spedzic ze mna reszte zycia, non stop mi o tym mowi, zreszta czuje ze jestem dla niego wazna! Nie chce juz teraz barc slubu, bo nawet nie mam na niego pieniedzy,ale chcialabym uslyszec z jego slow kiedys taka deklaracje...marzenie
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:03   #18
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cześć Dziewczyny, mogę dołączyć?
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:05   #19
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

jak mam kogos dopisac to dajcie znac
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-24, 08:07   #20
gwiazdeczka2009
Zadomowienie
 
Avatar gwiazdeczka2009
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 505
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez daafnee Pokaż wiadomość
jak mam kogos dopisac to dajcie znac
Widzę,że mnie już dopisałaś. Dziękuję
__________________
gwiazdeczka2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:14   #21
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, mogę dołączyć?
Przeczytaj pierwszy post i napisz coś o Was
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:19   #22
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

http://vod.onet.pl/sztuka-makijazu,s...0,odcinek.html

coś dla Nas
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:36   #23
Kohnelia20
Zakorzenienie
 
Avatar Kohnelia20
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 8 499
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

cześć laseczki mnie dziś i jutro raczej nie będzie bo musze się solidnie uczyć na sobote ale zajrze wieczorem poza tym musze się wam pochwalić że dzisiaj o 17 ide do fryzjerki mojej na blond hehe a w sobote to już wcale mnie nie będzie bo szkoła i wesele

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:21 ----------

a ja wam się musze pochwalić że schudłam nie wiem ile bo nie mam wagi ale zmieściłam się w spodnie które były na mnie za małe jednak warto ograniczyć słodycze i nie jeść po 17 a dzisiaj fryzjer kurde żeby mi nie rude nie wyszly bo tak się ciesze a ja mi fuszere odwali

---------- Dopisano o 09:34 ---------- Poprzedni post napisano o 09:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Montii Pokaż wiadomość
Kohnelia robi duże wesele to czekamy na zaproszenia
23 osoby albo nawet mniej to chyba musiałaś mnie pomylić Rodzynka robi duże

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:34 ----------

wiecie co ten tort z reczników jeszcze nie przyszedł a ślub w sobote
Kohnelia20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:50   #24
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Przeczytaj pierwszy post i napisz coś o Was
Przeczytałam Mam nadzieję, że uda mi się często do Was zaglądać, bo często nie mam czasu za dużo żeby siedzieć na wizażu, ale dziś jest trochę luźniejszy dzień w pracy, więc postanowiłam się odezwać

A coś o nas... Jesteśmy razem prawie 2 lata (za miesiąc stuknie rocznica poznania, za dwa związku ) i kochamy się w sobie dalej jak wariaci Mieszkamy sobie razem na Śląsku (tzn. ja u TŻa, a często jeździmy do moich rodziców na dwa dni), pracujemy i studiujemy zaocznie (na dwóch różnych uczelniach). Ślub planujemy na bliżej nieokreśloną datę tzn. za około 2-3 lata. O zaręczynach TŻ coś czasem wspomina, ciągnie mnie do wystaw sklepowych z pierścionkami, a ja go wyćwiczyłam tak, że trafia 101% w mój gust Oczywiście tak z przymrużeniem oka
Głównym powodem, który nas powstrzymuje jest oczywiście KASA Oszczędzać nie potrafimy i szukamy sposobu (i pretekstu) aby w końcu zacząć... Póki co, TŻ marzy, żeby wyjechać na wakacje za granice tam, gdzie byliśmy w zeszłym roku (od zawsze jest zakochany w tym kraju), a ja marzę o zaręczynach na Santorini, gdzie wybieramy się może za rok lub dwa
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 08:57   #25
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Może zadzwoń do tej firmy i zapytaj kiedy wysłali?
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 09:06   #26
MissColorfulll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Przepraszam was bardzo, ale trafiłam na ten wątek w poszukiwaniu wyjaśnienia skrótu TŻ. Wiem, że to chodzi o chłopaka, ale jak brzmi dosłowne rozwinięcie tegoż skrótu?
Wiem, że to głupie pytanie, ale na prawdę nie wiem, a zawsze mnie to ciekawiło.
Pozdrawiam
MissColorfulll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 09:09   #27
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez MissColorfulll Pokaż wiadomość
Przepraszam was bardzo, ale trafiłam na ten wątek w poszukiwaniu wyjaśnienia skrótu TŻ. Wiem, że to chodzi o chłopaka, ale jak brzmi dosłowne rozwinięcie tegoż skrótu?
Wiem, że to głupie pytanie, ale na prawdę nie wiem, a zawsze mnie to ciekawiło.
Pozdrawiam
towarzysz życia
nie martw sie ja też o to pytałam jak trafiłam na Wizaż :P
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 09:19   #28
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

wow!!! już druga część?! ale się rozpisujemy
i jak oczywiście się dopisuję

Cytat:
Napisane przez daafnee Pokaż wiadomość
a tak swoją drogą to wcale nie głupi pomysł, żebyśmy były na swoich weselach taki pakt, skoro przyjaźnimy się tu i razem przeżywamy to wszystko
podoba mi się ten pomysł

Cytat:
Napisane przez marcia1003 Pokaż wiadomość
Oo nowa część..
ja siedzę i się uczę i jeszcze mi sporo zejdzie
już mam ścisk w żołądku ..

Będziecie trzymać kciuki od 10 do 11?
Marcia pewnie że będziemy!!!! w obu rękach

Cytat:
Napisane przez Amani Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, mogę dołączyć?
cześć Amani witam

Cytat:
Napisane przez daafnee Pokaż wiadomość
jak mam kogos dopisac to dajcie znac
Daafnee mnieeeeeeeee
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 09:22   #29
MissColorfulll
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 54
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez daafnee Pokaż wiadomość
towarzysz życia
nie martw sie ja też o to pytałam jak trafiłam na Wizaż :P
O! Że też o tym nie pomyślałam
Dziękuję Ci bardzo, że rozwiałaś moje wątpliwości
hehe hurra ! teraz mogę dalej wizażować bez żadnych wątpliwości
Jeszcze raz dziękuję!
MissColorfulll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-24, 09:35   #30
daafnee
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: ;-) Podhale ;-)
Wiadomości: 1 534
Dot.: Naszych TŻtów mocno kochamy i cierpliwie sobie czekamy, a w międzyczasie gadamy

Cytat:
Napisane przez MissColorfulll Pokaż wiadomość
O! Że też o tym nie pomyślałam
Dziękuję Ci bardzo, że rozwiałaś moje wątpliwości
hehe hurra ! teraz mogę dalej wizażować bez żadnych wątpliwości
Jeszcze raz dziękuję!

nie ma za co, miłego wizażowania

---------- Dopisano o 10:35 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
Daafnee mnieeeeeeeee
już
daafnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.