chciałabym miec kręcone włosy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 01:42   #31
niemamfejsbuka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

ojej, ale wątek odświeżę
witam
jak w temacie, bardzo, ale to bardzo, bardzo chciałabym mieć kręcone włosy. niestety natura obdarzyła mnie prostymi jak drut, nie podatnymi na lokówki, wałki, papiloty kosmykami.. efekt loków utrzymuje się tylko i wyłącznie po piance, suczeniu, lakierze - w takiej ilości, że wystarczyło by spokojnie na 3 głowy mam dużo włosów, w miare mocnych, aktualnie postrzępiony tak jak bym wyszła spod nożyczek szarlatana a nie fryzjera - gdzieniegdzie włosy sięgają mi do ramion, gdzie indziej nie sięgają ucha i tak cała głowa w niewiadomo czym, gdzie na dodatek poniektóre pasma wywijają mi się na zewnątrz, inne pod wpływem potu/wody (naprawde takie cieniutkie, ledwie widoczne 2-3 pasemka) skręcają w sprężynki. może was zdziwie, ale mam okrągłą twarz i myślę nad podkreśleniem tego - mam dość dziewczęcy typ urody, ciemno rudy blond, spore zielone oczy i w miare wydatne usta. mam ochotę poudawać niewinne dziewcze romantyczny styl mi się zamarzył haha Rozważam trwałą, tylko jaką? czy na moich niewiadomo jakiej długości włosach uzyskam efekt jak na zdjęciach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg loki.jpg (27,4 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki2.jpg (17,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg loki3.jpg (19,2 KB, 8 załadowań)
niemamfejsbuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-21, 20:05   #32
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: chciałabym miec kręcone włosy

Cytat:
Napisane przez niemamfejsbuka Pokaż wiadomość
ojej, ale wątek odświeżę
witam
jak w temacie, bardzo, ale to bardzo, bardzo chciałabym mieć kręcone włosy. niestety natura obdarzyła mnie prostymi jak drut, nie podatnymi na lokówki, wałki, papiloty kosmykami.. efekt loków utrzymuje się tylko i wyłącznie po piance, suczeniu, lakierze - w takiej ilości, że wystarczyło by spokojnie na 3 głowy mam dużo włosów, w miare mocnych, aktualnie postrzępiony tak jak bym wyszła spod nożyczek szarlatana a nie fryzjera - gdzieniegdzie włosy sięgają mi do ramion, gdzie indziej nie sięgają ucha i tak cała głowa w niewiadomo czym, gdzie na dodatek poniektóre pasma wywijają mi się na zewnątrz, inne pod wpływem potu/wody (naprawde takie cieniutkie, ledwie widoczne 2-3 pasemka) skręcają w sprężynki. może was zdziwie, ale mam okrągłą twarz i myślę nad podkreśleniem tego - mam dość dziewczęcy typ urody, ciemno rudy blond, spore zielone oczy i w miare wydatne usta. mam ochotę poudawać niewinne dziewcze romantyczny styl mi się zamarzył haha Rozważam trwałą, tylko jaką? czy na moich niewiadomo jakiej długości włosach uzyskam efekt jak na zdjęciach?
Tu jest wątek o trwałej:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=4588
Tu zdjęcia trwałych:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=80454&page=3
Ja jestem po trzeciej i ostatniej trwałej, mam naturalnie włosy proste, grube, sztywne z tendencja do falowania i niestety na takich włosach trwała nie wychodzi tak jak trzeba. Piszesz, że masz niepodatne włosy, więc mozesz mieć podobny problem.
Poza tym trwała to małe loczki, nigdy nie wyjdą loki jak z lokówki, bo im większy wałek, tym słabszy skręt. Zajrzyj zresztą pod link, ze zdjęciami to zobaczysz, co można osiągnąć za pomocą ondulacji.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:56.