Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-12-18, 10:32   #481
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No to ciężko powiedzieć, bo ja poza Comeximem i Ewą Michalak, nie miałam stanika z innej polskiej marki. Dalię tylko mierzyłam.

Ja uwielbiam SM Ewy Michalak, ale mało ich robi ostatnio (noszę 70f). Usztywniane mam jeszcze z wycofanych konstrukcji (CH, HP) i świetnie się trzymają. Mam też model S i jest w porządku.
Czemu nie znosisz Effuniaków? Tak z ciekawości pytam, bo się czaję na jeden stanik przynajmniej
takie balkonetkowe firmy
w effuniakach dizajn mi nie odpowiada, takie babciowe są to raz, ja lubie oprócz wygody efekt wizualny, wiesz koronki, wzory - jak wpadnę pod autobus to musze w szpitalu ładnie wyglądać a dwa kiedyś dostałam wrednego maila od samej wielkiej włascicielki, cos na zasadzie jak ja śmiem pytać o produkt, że sama mnie zniechęciła do swoich produktów
te modele CH wlasnie Never polecałam, bo one robią bufet pod samą szyją mam bratki i maki i starczy mi
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..


Edytowane przez Miskaa78
Czas edycji: 2015-12-18 o 10:34
Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:32   #482
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Jeny, jakie boskie te koszulki chcę wszystkie

---------- Dopisano o 11:29 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------



to nie rycerz, tylko chińska podróba

Aż trudno wybrać, bo sama prawda na nich
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:32   #483
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Chyba w tym miejscu muszę podziękować za komplementa

Mała Mi to moja idolka więc wszystko jasne. Chłop mi to kiedys podesłał





A propos Małej MI chyba sobie sprawię koszulkę tylko nie wiem z którym napisem bo wszystkie boskie http://allegro.pl/koszulka-z-nadruki...434322882.html
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:34   #484
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Aż trudno wybrać, bo sama prawda na nich
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:36   #485
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Dobrze, że piszesz Wieki nie byłam w M1. Teraz sprawdziłam i wg Facebooka Vanilli są w Czeladzi na Będzińskiej 80 - ale ja się nie znam na Czeladzi, więc nie wiem jak i czym tam dojechać
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, vanilla jest w m1 (byłam wczoraj) - nie ma freyi będzińska 80 to m1
Sprawdziłam na planie CH - jest, tylko zmienili lokalizację.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość


Jeny, jakie boskie te koszulki chcę wszystkie
Ale chyba do Ciebie nie pasują te teksty .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:36   #486
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Miałyście może paletkę sephory tą za 39 zł z 8 cieniami?

Myślę nad nią mocno
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:39   #487
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziękuję, rozejrzę się za nimi. A są zerowki?

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:03 ----------



Tak zerówki .

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------



Na mnie? Ależ oczywiście tylko poproszę do pomocy jakiegoś rycerza, najlepiej z dużym mieczem .
Sa zerowki
http://www.optiland.pl/2-TrueSapphire to jeszcze wyglada ok, na pewno szukaj takich wlasnie cieniowanych soczewek 2 lub 3 tonowych, nie jednolitych, beda wygladaly naturalnie.

Optiland polecam, kupowalam tam soczewki kilka lat az zaufalam allegro - ale ja kupuje sobie zwykle korekcyjne.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 10:39   #488
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

idę trochę ogarniać

__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:40   #489
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Sprawdziłam na planie CH - jest, tylko zmienili lokalizację.

---------- Dopisano o 11:36 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------


Ale chyba do Ciebie nie pasują te teksty .
Wszystkie nie, ale i tak są fajne

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
idę trochę ogarniać

maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:42   #490
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Miałyście może paletkę sephory tą za 39 zł z 8 cieniami?

Myślę nad nią mocno
Mam tylko tą Delicate Nude http://www.sephora.pl/Makijaz/Palety...owiek/P1485005 i mi bardzo pasuje, w sumie ostatnio tylko nią się maluję

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
idę trochę ogarniać

jakież to życiowe
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:42   #491
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
idę trochę ogarniać

201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 10:46   #492
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
pamiętacie jak pisałam o promocji na allegro zapłac z visą a dostaniesz kupony?
Tak więc zapłaciłam, kuponów nie dostałam
a DOK ma mnie w
tak więc nie polecam
ja dostałam kupon, ale powiem Ci, że przy każdej takiej akcji dokładnie wertuję regulamin i spr jakie warunki trzeba spełnić. może o czymś zapomniałaś/nie zauważyłaś? np. w którejś z ost akcji trzeba było zaznaczyć "ptaszek" (min. 12h przed zakupem), że zgadzasz się na przesyłanie przez all maili, gdzie np. znajduje się kod do pobrania kuponu. Zawsze też zabezpieczają się pkt, że nie biorą odpowiedzialności, jeśli nie spełnisz warunków tegoż regulaminu.

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ojej nie strasz mnie nie wyobrażam sobie inaczej rodzić niż przez cc
ja też sobie nie wyobrażałam jestem szczupła, bałam się bólu... ale już w ciąży zmienia się wszystko, myśli się przede wszystkim o dziecku. Nie miałam zaleceń do cc i potem to nawet chciałam rodzić naturalnie, bo po wszystkim normalnie wstajesz i zajmujesz się maleństwem. Ja to nawet nie chciałam znieczulenia w kręgosłup, bo to dodatkowy dyskomfort i może spowolnić poród.
Jakaś położna powiedziała mi, że "mrówka słonia nie urodzi" i to prawda. Może natura nie wymyśliła tego najmądrzej i niestety kobieta się nacierpi, ale cały ten ból jest do wytrzymania, a to co zyskujesz jest tego warte


AnulaQa najlepsze życzenia

Edytowane przez Aleksa_888
Czas edycji: 2015-12-18 o 10:48
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:49   #493
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
ja też sobie nie wyobrażałam jestem szczupła, bałam się bólu... ale już w ciąży zmienia się wszystko, myśli się przede wszystkim o dziecku. Nie miałam zaleceń do cc i potem to nawet chciałam rodzić naturalnie, bo po wszystkim normalnie wstajesz i zajmujesz się maleństwem. Ja to nawet nie chciałam znieczulenia w kręgosłup, bo to dodatkowy dyskomfort i może spowolnić poród.
Jakaś położna powiedziała mi, że "mrówka słonia nie urodzi" i to prawda. Może natura nie wymyśliła tego najmądrzej i niestety kobieta się nacierpi, ale cały ten ból jest do wytrzymania, a to co zyskujesz jest tego warte
Może i u mnie pogląd się zmieni będę się martwić, jak przyjdzie pora
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:52   #494
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
ja dostałam kupon, ale powiem Ci, że przy każdej takiej akcji dokładnie wertuję regulamin i spr jakie warunki trzeba spełnić. może o czymś zapomniałaś/nie zauważyłaś? np. w którejś z ost akcji trzeba było zaznaczyć "ptaszek" (min. 12h przed zakupem), że zgadzasz się na przesyłanie przez all maili, gdzie np. znajduje się kod do pobrania kuponu. Zawsze też zabezpieczają się pkt, że nie biorą odpowiedzialności, jeśli nie spełnisz warunków tegoż regulaminu.
cwaniactwo straszne
zapewne nic z tego nie wyniknie, a ciśnienie mi podnieśli, ciule, juz miałam upatrzone rzeczy do kupienia z kuponem
regulamin przewertowałam, ale pewnie tego ptaszka nie zaznaczyłam, bo teraz on figuruje w obowiązkach - nawet nie wiem który to punkt trzeba zaznaczyć, o ofertach spoza all?


Cytat:
Jakaś położna powiedziała mi, że "mrówka słonia nie urodzi" i to prawda.
mi lekarka powiedziała po wszystkim, że mrówka słonia urodziła, miałam 53 kilo do porodu, dziecko 3,5kg rodziałam naturalnie i nie została mi trauma
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 10:53   #495
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
ja mam kilka pasów ale najczęściej chodzę w tym, jest nie do zdarcia, przeżył wiele i jest bardzo wytrzymały https://www.zalando.pl/passionata-gl...=COM48_1881703

http://domodi.pl/bielizna/bielizna-d...-black_3747209

Nie wiem skąd tu ta cena, bo ja w sklepie stacjonarnym dałam za niego 99 zł
w zalando często są wyższe ceny wyjątkiem jest Kors, bo np spodnie z Vero mody które kupiłam w stacjo za 60 zł na zalando były za 200






Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
zazdroszczę, ale u mnie przynajmniej już świąteczny spokój jest


O nie
Miałam taki plan kupienia go w styczniu Może jeszcze w stacjonarkach został


Mi się podoba 1 i 3


U mnie też zawsze problem ze stanikiem Triumpf - tutaj mam zawsze problem z obwodem w zeszłym roku znalazłam inny stacjonarny i tam kupiłam 3 staniki za jednym razem, każdy cena ok. 200. Stwierdziłam, że mam to gdzieś, najważniejsze, że coś kupiłam. Przy kasie okazało się, że wszystkie są w promocji i zapłaciłam ok. 250 zł za wszystkie








wzruszają mnie takie historie



Ja z triumph zawsze Muszę brać większy obwód niż zazwyczaj, coś nie tak mają z tą rozmiarówka.


Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
To ja też poproszę tajniackie info
A paletki EL za 89 zł

użyłam dziś różowej i jest

Już wysyłam




Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Weszłam wczoraj jeszcze do D. powąchać w końcu coś z zapachów Toma Forda. Jak tylko weszłam, ochroniarz od razu podleciał i "niezauważony" stanął obok przy szafie z kolorówką, oczywiście dalej niezauważenie na mnie patrzył. Podeszłam dalej, on hyc - do kolejnej szafy. A jak się odwróciłam jakoś tak, że chyba nie widział, co mam w ręce, to zaczął się nachylać i zaglądać. Wizyta koszmarna, na pewno już tam nie pójdę, bo nie chce być więcej postrzegana jako potencjalny złodziej.



ja w takiej sytuacji ograniczam się do tekstu proszę się nie martwić ukraść nic nie mam zamiaru i zazwyczaj to wystarczy żeby speszyc takiego osobnika


Cytat:
Napisane przez AnulaQa Pokaż wiadomość

W temacie biustów.
Ja mam rozmiar standardowo- tradycyjny 70C, ale...
moja koleżanka przez całe życie kupowała równie tradycyjne 70B, do czasu, aż nie poszła do brafiterki, która po dokładnym, acz szybkim zmierzeniu stwierdziła, że jej rozmiar to D. Co ciekawe, wszystkie staniki, te B i D, są na nią dobre, tyle, że jedne bardziej wypychają biust, a inne nie- i tu nie ma reguły, które co robią, pełna samowolka.Także wiecie jak to jest. Nie ma co się przejmować i sugerować rozmiarami. W Zarze też jestem M, a w Orsay XS. Także wiecie...

Nakręciłyście mnie na te pasy do pończoch. Jakież to gorące.
Jak nie będą pasować, najwyżej, zioła będę sobie na nich suszyć.
Zgadzam się trzeba mierzyć, ja mam obwód od 65 do 75 zależnie od firmy i nigdy nie sugeruje się tym co mi powiedzą bo dopiero jak przymierze mogę stwierdzić czy jest ok czy nie. Bardziej zwracam uwagę na kształt miseczek.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:01   #496
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
to nie rycerz, tylko chińska podróba
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:02   #497
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
...

Ja z triumph zawsze Muszę brać większy obwód niż zazwyczaj, coś nie tak mają z tą rozmiarówka.

...
Zgadzam się trzeba mierzyć, ja mam obwód od 65 do 75 zależnie od firmy i nigdy nie sugeruje się tym co mi powiedzą bo dopiero jak przymierze mogę stwierdzić czy jest ok czy nie. Bardziej zwracam uwagę na kształt miseczek.
Racja, o ile miseczki są nawet ogromne to obwód mają mały. Kilka razy już tak trafiłam, bo ja zawsze push upy kupuję, usztywniane to miseczki były ok, ale obwód zawsze za mały - były nieusztywniane, bez push-upa, ale już takich nie kupuję, bo nie podoba mi się co robią z moim dekoltem
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:12   #498
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Dziekuje za pomoc odnosnie oleju kokosowego Dzis sprawdze w Piotrze i Pawle, bo raczej wolalabym spozywczy, ale jesli nie znajde ladnie zapakowanego to skusze sie na ten z Organique.
Sprawdź tez Rossmann, ostatnio mieli zgrabny słoik spożywczego
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:13   #499
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
cwaniactwo straszne
zapewne nic z tego nie wyniknie, a ciśnienie mi podnieśli, ciule, juz miałam upatrzone rzeczy do kupienia z kuponem
regulamin przewertowałam, ale pewnie tego ptaszka nie zaznaczyłam, bo teraz on figuruje w obowiązkach - nawet nie wiem który to punkt trzeba zaznaczyć, o ofertach spoza all?

mi lekarka powiedziała po wszystkim, że mrówka słonia urodziła, miałam 53 kilo do porodu, dziecko 3,5kg rodziałam naturalnie i nie została mi trauma
Moje Konto --> Powiadomienia --> Promocje w All
najpóżniej 24h przed dokonaniem zakupu

niby reklamacje można pisać, więc zawsze warto spróbować

to ważyłyśmy podobnie, bo ja przytyłam jakieś 7-8kg z wyjściowych ok. 46kg. Tyle, że moja córcia była mniejsza- 2770g, ale potem szybko przybierała na wadze
Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-18, 11:19   #500
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Moje Konto --> Powiadomienia --> Promocje w All
najpóżniej 24h przed dokonaniem zakupu

niby reklamacje można pisać, więc zawsze warto spróbować

to ważyłyśmy podobnie, bo ja przytyłam jakieś 7-8kg z wyjściowych ok. 46kg. Tyle, że moja córcia była mniejsza- 2770g, ale potem szybko przybierała na wadze
Tez waze 47, a do jakiej wagi później doszlas stałej?

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

A polecacie jakieś skarpetki dobre? Bo potrzebuję na małą stopę swoją i dużą męską...
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:24   #501
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Aleksa_888 Pokaż wiadomość
Moje Konto --> Powiadomienia --> Promocje w All
najpóżniej 24h przed dokonaniem zakupu

niby reklamacje można pisać, więc zawsze warto spróbować

to ważyłyśmy podobnie, bo ja przytyłam jakieś 7-8kg z wyjściowych ok. 46kg. Tyle, że moja córcia była mniejsza- 2770g, ale potem szybko przybierała na wadze
dzięki, pewnie nie miałąm zaznaczonego, więc dostanę

kiedyś rozdawali kupony na lewo i prawo a teraz robią wszystko by ich nie dać
ale zła jestem

btw ja startowałam z 45kg i tak dwa razy
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:28   #502
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

A co to za tajne info? . Ja też chce .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:30   #503
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A co to za tajne info? . Ja też chce .
I Ja i ja
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:31   #504
paulina aurora
Kosmetykoholiczka
 
Avatar paulina aurora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 2 717
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
I Ja i ja
Ja też
__________________
Instagram


YouTube
paulina aurora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:31   #505
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Nie no jak wszyscy to i ja też chcę
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:32   #506
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
takie balkonetkowe firmy
w effuniakach dizajn mi nie odpowiada, takie babciowe są to raz, ja lubie oprócz wygody efekt wizualny, wiesz koronki, wzory - jak wpadnę pod autobus to musze w szpitalu ładnie wyglądać a dwa kiedyś dostałam wrednego maila od samej wielkiej włascicielki, cos na zasadzie jak ja śmiem pytać o produkt, że sama mnie zniechęciła do swoich produktów
te modele CH wlasnie Never polecałam, bo one robią bufet pod samą szyją mam bratki i maki i starczy mi
Tak, Balkonetkowe
Ja kupuję w większości miękkie mgiełki u Effuniaka (z nowych np. Czarna Mgiełka , Nana )- większość nowych modeli nie trafia w mój gust
Z tymi mailami to też słyszałam różne rzeczy. Zdarzały się chyba nawet podejrzenia o szpiegostwo gospodarcze

Z CH mam tylko chyba Pawie Oka, bo jednak zawsze wolałam HP Za to ich połączenie CHP - takie jak w tym czerwonym Maczku (bo o tym mówisz?) mi nie pasowało i się go pozbyłam.

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
idę trochę ogarniać

neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:34   #507
Aleksa_888
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksa_888
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 302
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Tez waze 47, a do jakiej wagi później doszlas stałej?
dość szybko wróciłam do wyjściowej, stałej wagi, czyli własnie te ok. 46kg, bo po wyjściu ze szpitala ubyła mi połowa tego, co przytyłam, a potem to już z górki przy zajmowaniu się dzieckiem i karmieniu piersią
był też moment, że ważyłam 1-2kg mniej, bo wiadomo, że zmęczenie (niedojadanie, brak snu) daje o sobie znać, a dziecko wyciąga z mlekiem sporo

Dziewczyny- w temacie księcia- znacie?


Aleksa_888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:36   #508
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Nie no jak wszyscy to i ja też chcę
Ja też poproszę
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:38   #509
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Hej!
Ja znów na L4. Do świąt. Jeden plus, że "spotkanie opłatkowe" w pracy mnie ominie. Staram się nie myśleć nawet ile rzeczy powinnam zrobić/kupić/załatwić przed świętami. Ale nic to. "Jakoś" to będzie

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Aż trudno wybrać, bo sama prawda na nich
Cudne te koszulki! Nie sposób się nie uśmiechnąć
Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
idę trochę ogarniać

Samo życie
Jak było na Star warsach?
Ja pójdę niestety dopiero jak wyzdrowieję. A tak mi się entuzjazm młodego udzielił
Cytat:
Napisane przez paulina aurora Pokaż wiadomość
Tez waze 47, a do jakiej wagi później doszlas stałej?

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

A polecacie jakieś skarpetki dobre? Bo potrzebuję na małą stopę swoją i dużą męską...
Skarpetki kupuję w Tk maxxie. Na dużą stopę zazwyczaj camela. Na mniejszą różnie. Ck, tom taylor. Jest duży wybór. Sprawdzam składy i czy są bezuciskowe.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-12-18, 11:40   #510
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XV

Potrzebuję rady
kupić róż Guerlain (ten sam co Morning Rose, ale inny kolor, bo MR już mam) czy lepiej puder rozświetlający Guerlain (ten https://www.douglas.pl/douglas/Makij...ef=sSV9FrFij)?
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-06 19:34:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:12.