Frezarka - ceny, opinie, frezy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: Czy Waszym zdaniem urządzenie do manicure i pedicure jest niezbędne??
Tak 135 63,98%
Nie 30 14,22%
Nie wiem 15 7,11%
Można wiele mówić na ten temat .... 31 14,69%
Głosujący: 211. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-23, 17:43   #361
Adziullenna
Raczkowanie
 
Avatar Adziullenna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 281
Dot.: frezarka gerlach LUNA za pieniądze z UNI

Cytat:
Napisane przez monisiasisia Pokaż wiadomość
mam pytanie do wszystkich doświadczonych pedikurzystek
czy warto inwestować w frezarkę GERLACH LUNA koszt ok.5 000 ,mam możliwość dostać dofinansowanie z uni , tylko czy warto!!!!!
mam do wydania 20tyś na stanowisko do manicure i pedicure : co jeszcze polecanie za tą kasę ze sprzętu ??????


bARDZO PROSZE O ODPOWIEDZ
heh, nie znam sie za bardzo na frezarkach. ja mam swoja za ok 300zł z Activ. jestem bardzo zadowolona, ale na pewno nie dalaby, 5 tys za frezarke...
Adziullenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-23, 21:12   #362
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: frezarka gerlach LUNA za pieniądze z UNI

Ta frezarka to moje marzenie Na szkoleniu taka była i jestem nią zachwycona już od 2 lat. W 100% polecam zwłaszcza gdybyś miała ją za free. Pracuje bezszelestnie (oczywiście pochłaniacz troszkę syczy, ale zależy od tego na jaką moc ustawisz odkurzacz), nie przegrzewa się i jest na prawdę solidna. SATURN i SIRIUS też są świetne, ale mi właśnie Luna jakoś najbardziej przypadła do gustu Tylko wiadomo, że trzeba bardzo uważać na rączkę, bo naprawa nie będzie taka tania. I oczywiście nie wolno wkładać do niej krzywych frezów, bo mechanizm się zniszczy. Gdy będziesz się z nią obchodzić ostrożnie, będzie Ci dobrze służyć

Do niej idealnie pasuje szafeczka http://www.gehwol.pl/gerlach-szafki-gabinetowe.php (mieszczą się 2 frezarki obok siebie), z szufladą UV. Baaardzo wygodne, pojemne i funkcjonalne. Oczywiście sprzęt nie jest tani, ale jakość adekwatna do ceny

Jeżeli planujesz wykonywać pedicure, to koniecznie spraw sobie porządny fotel (z regulacja wysokości- dla twojego zdrowia i wygody) i dla Ciebie anatomiczne krzesełko takie miałam na szkoleniu http://www.gehwol.pl/gerlach-fotele-gabinetowe.php są drogie, ale na pewno można dorwać takie taniej Po za tym podstawa to, komplet dobrych frezów, porządna lampa i autoklaw.
__________________

Edytowane przez ...:::oblabobla:::...
Czas edycji: 2009-01-23 o 21:15
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:11   #363
monisiasisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: frezarka gerlach LUNA za pieniądze z UNI

dzięki dziewczyny za odpowiedz

mam cały czas stresa czy za tą cenę napweno warto ją kupić .
Dawniej 1500zł wydawało mi się dużo ,gdybym miała pewność że super się nią pracuje to niemiała bym żadnych obiekcji.
Znajoma mojej mamy która pracuje tylko omegą wogule odradza mi frezarkę
monisiasisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 13:17   #364
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: frezarka gerlach LUNA za pieniądze z UNI

Jeżeli chcesz byc nowoczesną pedicurzystką, na pewno dobra frezarka Ci sie przyda.
A omega... omega powoli odchodzi do lamusa....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-24, 22:21   #365
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: frezarka gerlach LUNA za pieniądze z UNI

Ja omegę miałam w ręce pierwszy i mam nadzieję ostatni raz na kursie. W zawodzie pedikiurzystki bez dobrej frezarki nie da się funkcjonować
Jeżeli chodzi o znajome pracujące na różnych narzędziach. Znam również taką, która odradza frezarkę, a omegę zastępuje skalpelem
Gdy startujesz w jakimś zawodzie musisz od razu wejść na rynek z najnowszym sprzętem i oczywiście z kwalifikacjami (wiedzą). To ułatwia zdobycie klientów.

Pozbieraj opinie, przemyśl sprawę, sprawdź na jakim sprzęcie konkurencja pracuje i czego oczekują klienci i dopiero wtedy zastanów się, czy jest Ci potrzebna czy nie.
Jakie ukończyłaś szkolenia/kursy?
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 13:43   #366
monisiasisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: frezarka gerlach LUNA za pieniądze z UNI

kurs stylizacji paznokci zrobiłam ok 3lat temu i tyleż samo tym się zajmuję,stopy do tej pory to tylko skórki ,odżywka lub żel na paznokcie teraz zaczynam interesować się pedicurem profesjonalnym ,w styczniu zapisałam się na kurs do p.darianny w krakowie .Chodzi o to, że tylko teraz mogę składać wniosek o dotacje i jak teraz nie kupie TEJ frezarki to później pewnie wogóle,a tak to po troszkę będę mogła już cwiczyć sobie w domku.

MARZY MI SIĘ KURS ZDROWE NOGI jak tylko będzie w krakowie to zaraz się tam zgłaszam
monisiasisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 17:01   #367
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: frezarka gerlach LUNA za pieniądze z UNI

Ja właśnie ten kurs skończyłam. To jest kurs czysto teoretyczny z pokazem praktycznym (niestety). Byłam bardzo rozczarowana gdy zobaczyłam stanowisko pokazowe i miejsca na krzesełkach, żeby oglądać. Nastawiona byłam raczej na śmiganie frezarką Dobrze, że idziesz na 2 kursy pedicure, bo u Darii nauczysz się praktyki, a na Zdrowych nogach będziesz miała mnóstwo teorii i kilkoma lekarzami i wykładowcami. Dziewczyna prowadząca pokaz praktyczny bardzo fajnie wszystko pokazuje Może wstrzymaj się z zakupem frezary do tego kursu. Tam sobie obejrzysz dokładnie tą frezarkę (bo oni właśnie pracują na Lunie).
Pamiętam, że na początku kursu dostałam materiały, katalogi i jakiś kremik z Gehwola.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 20:26   #368
monisiasisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11
Dot.: frezarka gerlach LUNA za pieniądze z UNI

właśnie wróciłam z kursu pedicure.
Szkoliła mnie pani katarzyna gwóźdź z firmy ALL4NAIL,wrażenia super.Cieszę się że zdecydowałam się na ten kurs.
Kupiłam jeden akryl kolorowy z firmy charisma jest po prostu ,kwiatuszki same sie mi ułożyły,super zamawiam więcej
liquid faktycznie ma zapach znośny dla mojej rodziny czyli mogę ćwiczyć w domu

polecam to szkolenie
monisiasisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-12, 11:17   #369
natina2
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 4 069
GG do natina2
Dot.: frezarka gerlach LUNA za pieniądze z UNI

taki wątek i mnie tu nie było
na Twoim miejscu nawet nie zastanawiłabym się nad tą frezareczka bierz to cudo! na pewno będziesz zadowolona.
Gratuluję uzyskania dotacji! Z jakiego funduszu korzystałaś?
__________________
moja wymianka: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=838038
natina2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:43   #370
Izakruk
Raczkowanie
 
Avatar Izakruk
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 41
Dot.: Frezarka dla laika

Witam i mam pytanie-która z tych trzech frezarek jest najlepsza:jd500,jd700 czy jd800 mam zamiar kupić ale nie wiem która najlepsza-dzięki z góry i pozdrawiam
Izakruk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:25   #371
tibia
Raczkowanie
 
Avatar tibia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: chicago
Wiadomości: 110
Dot.: Frezarka dla laika

ja uzywam tej i jestem baaaardzo zadowolona267.jpg
tibia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 21:55   #372
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Wink Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez ...:::oblabobla:::... Pokaż wiadomość
Jak ktoś ma talent to wszystkim jest w stanie sobie zrobić krzywdę. Pozostaje tylko wyobrazić sobie co by owa klientka miała na paznokciach, gdyby dorwała frezarkę, która ma 25 000 obrotów
U mnie wystarczajaco duzo klientek blednie na widok frezarki "NIIIEEEE, bo to będzie boleć!!!", dopierogdy ustalam, że jak zaboli, to biorę się za pilniki, wtedy pozwalają. Kończe zabieg i pytam sie "Bolało?". I nie bolało,. zapomniały, że to to "straszne" urządzenie. Tylko, szkoda, że "Poprzednia pani jak mi robiła to to tak okropnie polało".....
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 23:43   #373
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez Albertyna Pokaż wiadomość
U mnie wystarczajaco duzo klientek blednie na widok frezarki "NIIIEEEE, bo to będzie boleć!!!", dopierogdy ustalam, że jak zaboli, to biorę się za pilniki, wtedy pozwalają. Kończe zabieg i pytam sie "Bolało?". I nie bolało,. zapomniały, że to to "straszne" urządzenie. Tylko, szkoda, że "Poprzednia pani jak mi robiła to to tak okropnie polało".....
Ja też dosłownie zawsze takie teksty słyszę. Tak to jest jak ktoś nie ma pojęcia jak pracować frezarką, a twardo się za to bierze... Właśnie dlatego napisałam gdzies powyżej, że nie istnieje takie coś jak (profesjonalna) frezarka dla laika (to samo w sobie jest już zaprzeczeniem).
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 16:15   #374
martusia810
Raczkowanie
 
Avatar martusia810
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 307
Dot.: Frezarka dla laika

Ja na szkoleniu nie uczyłam się pracy z frezarką, ale nie miałam problemów z frezami naciskiem, przepiłowaniem. Trzeba wyczuć jaki ma być nacisk i na początku pracować na wolniejszych obrotach.
martusia810 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:05   #375
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Frezarka dla laika

A kiedy, podczas przygody z pazurkami, zainwestowac w frezarke?
Na jakim etapie?
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 18:11   #376
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Frezarka dla laika

. Kiedy cie na nia stac
2. Kiedy wiesz jak sie tym posługiwac i nie zrobisz nikomu krzywdy
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:46   #377
Lady M
Raczkowanie
 
Avatar Lady M
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 288
Dot.: Frezarka dla laika

Nie o takiej odpowiedzi sie spodziewalam.
Chodzi mi o to czy frezarka jest nastepnym etapem po tym gdy umiemy juz perfekcyjnie zrobic pazurki pilnikiem czy niekoniecznie ???
__________________
To będzie MAJ!

01.05.2015
Lady M jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 19:51   #378
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Frezarka dla laika

może być też zamiast pilnika Na każdym etapie.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 21:17   #379
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Frezarka dla laika

ja w marcu ide na kurs metoda akrylowa + frezarka
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 22:47   #380
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Frezarka dla laika

Frezarka nie jest artykułem 1 potrzeby tak jak np lampa przy zelach. Skraca czas pracy ale niesie za soba ryzyko przepilowania plytki tak samo jak pilnik. Chcesz to kupuj a jesli uwazasz, ze dajesz sobie rade samym pilnikiem to odloz kase na doszkalajacy kurs czy inne bzdetki. Stylistka sama decyduje o swojej pracy i narzedziach
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-07, 09:14   #381
zuziek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12
Dot.: frezarka do paznokci

Też szukam najodpowiedniejszej frezarki do własnego użytku. Na allegro to już nawet frezarko-wiertarki o mocy 130W sprzedają jako te do manicure chociaż nie powiem że się nad taką nie zastanawiałam bo mają wiele frezów w komplecie ale czy to nie za duża moc I pytanko do nina219 czy frezarka którą używasz nie zatrzymuje się kiedy dociskasz do paznokcia, czy szybko się na niej pracuje?
Pozdrawiam
zuziek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 07:01   #382
nina219
Wtajemniczenie
 
Avatar nina219
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 492
Dot.: frezarka do paznokci

Zależy jaką ma baterię jeżeli nową, to nie, ale jeżeli bateria jest słabsza, to mimo tego, że inne urządzenia na niej działają, to moja frezareczka już się zatrzymuje i wolniej kręci.
__________________
Człowiek na tyle istnieje,
na ile pamiętają o nim inni.


Żeby kogoś rozpalić, trzeba samemu płonąć.


nina219 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-09, 16:48   #383
zuziek81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 12
Dot.: frezarka do paznokci

Ja mam mini frezarkę Remington ale jest słaba choć korzystam tylko z zasilacza bo na akumulatorku to lipa. Podaje jej parametry i z góry odradzam takie, bo są jednak za słabe jeśli chce się zaoszczędzić na czasie :50Hz; output: 3VDC; 500mA, 1,5 VA Max.
Pozdrawiam
zuziek81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 07:23   #384
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: frezarka do paznokci

Dziewczyny czy to urządzenie do domowego manicure poradzi sobie ze skórkami? Wczoraj miałam robione paznokcie i skórki frezarką (taką profesjonalną) i jestem zachwycona! Zero zadziorków, wygładzone, lekko odsunięte, krew się nie leje Nie kupię profesjonalnej bo nie chcę zrobić sobie krzywdy ale nad takim domowym urządzeniem to się zastanawiam. Chodzi głownie o skórki abym wreszcie przestała je wycinać cążkami
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 20:20   #385
Shattered
Przyczajenie
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: Frezarka JD700 ?

Witam.

Przymierzam się do kupna omawianej tutaj frezarki. Pracuję na tym modelu (niestety, pożyczonym) i jestem bardzo zadowolona.

Teraz mój problem... Znalazłam na Allegro aukcję owej frezarki: http://www.allegro.pl/item602278535_...lko_320zl.html
Trudno mi powiedzieć czy jest ona oryginalna, aczkolwiek wygląda identycznie jak ta, na której obecnie pracuję. Inna sprawa ten komplet frezów 30szt. - do czegoś mi się to przyda?

Dodatkowo znalazłam jeszcze taki sklep:
http://sklep.gabriellenails.pl/p/pl/...ka_jd_700.html

Ceny są przyzwoite... Widywałam również sklepy, gdzie te same modele kosztowały plus minus 600zł. Powiedzcie mi co myślicie o tych dwóch frezarkach (teoretycznie prawie takich samych). Czy w tej cenie dostanę oryginalny produkt? Czy znacie sklep, gdzie na 100% kupię oryginalną JD700. Nie chcę przepłacać, jeśli nie muszę...

Ewentualnie, jeśli znacie inne dobre, niezawodne frezarki, to proszę o linki do sklepów/aukcji. Mam do wydania 550zł.

Z góry dziękuję za pomoc
Shattered jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 08:19   #386
Paulainka
Przyczajenie
 
Avatar Paulainka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 26
Dot.: Frezarka JD700 ?

To te same frezarki - obie nie mają twist looka (mają upierdliwą wymianę frezów). W tej cenie na pewno znajdziesz lepszą np na allegro. Zwróć uwagę na to, żeby nie miała takiej odstającej śróbki na rączce.
Paulainka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:15   #387
Shattered
Przyczajenie
 
Avatar Shattered
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 23
Dot.: Frezarka JD700 ?

Teraz też pracuję na JD700 bez twist locka - nie jest tak upierdliwe jakby się mogło wydawać (zmieniam frezy już odruchowo).

Jakie modele/firmy masz na myśli mówiąc "lepsze"?
Shattered jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-22, 15:58   #388
madziulek24
Przyczajenie
 
Avatar madziulek24
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Exclamation Dot.: frezarka

Dziewczyny czy możecie mi doradzić w sprawie wyboru frezarki? zastanawiam się nad tą Bauscha:
http://www.sklepmanicure.pl/index.ph...uct&prod_id=16

Czy któraś z Was ma może taką? chciałam kupić JD 700 lub 800 ale naczytałam się, że są awaryjne i troszkę się wystraszyłam Bauscha są produkcji niemieckiej więc myślę, że nie powinno być z nią dużych problemów, martwią mnie w niej tylko te obroty...12,5 tys na min, w JD mają nawet do 30tys na min, tylko, że w tej bauscha jest większa moc tzn. 40W a w JD od 10W do 35W, doradźcie mi czy bausch poradzi sobie z piłowaniem paznokci żelowych i akrylowych? z góry dziękuję za pomoc
madziulek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 18:48   #389
ivjang
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Świdnica, Wrocław
Wiadomości: 19
Red face Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez Niffer Pokaż wiadomość
. Kiedy cie na nia stac
2. Kiedy wiesz jak sie tym posługiwac i nie zrobisz nikomu krzywdy
Hey Dziewczyny! Nie popadajmy w jakąś paranoję z tymi kursami obsługi przecież one (niektóre) są po to aby uszczuplić nasze kieszenie idąc tym tropem kupując odkurzacz należałoby iść na kurs.
Mam w domu kilka równie niebezpiecznych urządzeń jak frezarka choćby robot kuchenny ale jakoś żyje! Zgodzę się z tym, że należy dokładnie wyczuć urządzenie, przeczytać instrukcję co do czego i poćwiczyć na modelu nie prawdziwym. pozdrawiam.
ivjang jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 20:20   #390
Madzzzia92
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 517
Dot.: Frezarka dla laika

Cytat:
Napisane przez ivjang Pokaż wiadomość
Hey Dziewczyny! Nie popadajmy w jakąś paranoję z tymi kursami obsługi przecież one (niektóre) są po to aby uszczuplić nasze kieszenie idąc tym tropem kupując odkurzacz należałoby iść na kurs.
Mam w domu kilka równie niebezpiecznych urządzeń jak frezarka choćby robot kuchenny ale jakoś żyje! Zgodzę się z tym, że należy dokładnie wyczuć urządzenie, przeczytać instrukcję co do czego i poćwiczyć na modelu nie prawdziwym. pozdrawiam.

Z tym, że jeśli odkurzaczem potrafisz sobie zrobić krzywdę, to chylę czoło. Frezarka jest naprawdę niebezpieczna. Trzea mieć wprawną rękę do tego... wystarczy, że ręka mocniej zadrży, a moze się stać neiszczęście...
Madzzzia92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-18 21:24:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.