Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-16, 06:56   #61
smash
Zakorzenienie
 
Avatar smash
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 4 456
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Pozzzziomko, nie chcę zawracac glowy, ale chyba pw nie dotarla. Podaj mi na pw adres - wiesz po co . Trzymaj się cieplo
smash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-17, 15:36   #62
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Cytat:
Napisane przez Ligularia Pokaż wiadomość
Czy będziesz w najbliższym czasie coś rozbierać?
Bo może zamiast przelewać kasę w różne strony, dopłacę jak załapię się na następną rozbiórkę?
Coś pewnie będę, ale jak ogarnę wszystko - wątki, pw ..., ale sama nie wiem, chyba mnie już perfumy tak nie cieszą, chyba mnie aktualnie nic nie cieszy

O rozbiórce oczywiście mogę dać znać, a wtedy odlewki i tak już były nadane, bo od razu jak dostałam tel od perfumerii, że jednak zwrot, to nie czekałam, żeby dłużej nie opóźniać, tylko nadałam
Bo już i tak m.in. z mojej winy wszystko trwało tyle i tyle, a kiedyś potrafiłam zrobić 50 odlewek z dnia na dzień

To doślij proszę dane do zwrotu, jeśli jeszcze nie dosłałaś, chyba, że wolisz się wstrzymać, ale przelew to naprawdę żaden problem

Jeśli byś postanowiła się wstrzymać, to jakbyś zmieniła zdanie, daj znać, od razu przeleję

Chyba rozbiorę parę zapachów Bath & Body

Ale najpierw muszę wszystko ogarnąć

Cytat:
Napisane przez pestka1971 Pokaż wiadomość
otrzymałam, dziękuję
Również dziękuję

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Nie mogę wysłać Ci pw = masz zapełnioną skrzynkę
Przepraszam Już wyczyszczona, doślij proszę jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
mam i ja dziękuję!

dane do zwrotu za Paris chyba posłałam, w razie czego mogę dosłać jeszcze raz
Również dziękuję
Zaraz posprawdzam, które dane mam, a które jeszcze trzeba będzie dosłać

Cytat:
Napisane przez Ligularia Pokaż wiadomość
Odlewki dotarły w idealnym stanie, dziękuję bardzo
Dane poślę na PW



Wiadomości na PW nie mogę dosłać - masz pełną skrzynkę
Również dziękuję

A skrzynka już poczyszczona

Cytat:
Napisane przez basienka2807 Pokaż wiadomość
Do mnie również odlewka dotarła cała i zdrowa dziekuje bardzo jutro podesle na PW dane
Również dziękuję

Cytat:
Napisane przez seneka JJK Pokaż wiadomość
Pozzziomko, mi także nie odsyłaj pieniążków. Jak będziesz coś fajnego rozbierać to możemy moją kwotę wziąć do rozliczenia. Może tak zostać ??
Pewnie, że może, ale jak się zdecydujesz wcześniej, aby jednak zwrot, to napisz proszę, od razu przeleję - a rozbierać chyba będę Mandarynkę z mango B&B i Sweet Pea i coś z cotton w nazwie, choć sama nie wiem, czy jeszcze mnie jakaś rozbiórka ucieszy, chyba nastrój niespecjalny na to, ale jak coś nr tel. mam, dam znać

Cytat:
Napisane przez teclo Pokaż wiadomość
Pozzzziomko, w ostatni piątek (9.09.) wysłałam Ci PW z danymi, daj mi proszę znać, czy dotarła do Ciebie ta wiadomość!
Zaraz będę sprawdzać, czyje dane mam
Przepraszam za opóźnienia

Cytat:
Napisane przez smash Pokaż wiadomość
Pozzzziomko, nie chcę zawracac glowy, ale chyba pw nie dotarla. Podaj mi na pw adres - wiesz po co . Trzymaj się cieplo
Dziękuję

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Do zrobienia jest 8 zwrotów, ogarniam ten wizaż, od ponad 2 godzin odp. na wszystko, z 60/70% ogarnęłam, jutro po ogarniam wszystko
Na pw nie doszły dane do przelewu od Ligularii, Smash, Basienki i Iselle
Jutro będę resztę wszystkiego ogarniać i jutro porobię przelewy, bo i tak dzisiaj nie zaksięguje
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 18:20   #63
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Hej. Chciałam zapytać czy doszły już moje dane bo nie otrzymałam zwrotu a khm... jest koniec miesiąca i pieniądze się przydadzą bo konto świeci pustkami...
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 18:30   #64
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
Hej. Chciałam zapytać czy doszły już moje dane bo nie otrzymałam zwrotu a khm... jest koniec miesiąca i pieniądze się przydadzą bo konto świeci pustkami...
ja również chciałam się dowiedzieć co z zwrotami? uważam, że i tak już dość sporo czasu minęło...
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 20:50   #65
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
Hej. Chciałam zapytać czy doszły już moje dane bo nie otrzymałam zwrotu a khm... jest koniec miesiąca i pieniądze się przydadzą bo konto świeci pustkami...
Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
ja również chciałam się dowiedzieć co z zwrotami? uważam, że i tak już dość sporo czasu minęło...
Przepraszam Znowu opóźnienia Wiem jestem straszna, jakie to ma znaczenia, że mam problem i płaczę, to nie powinno rzutować na zobowiązaniach, obiecuję w pn wszystko zrobić, znowu mnóstwo pw, zaległe przelewy, na 100% w pn, możecie krzyczeć
Nie robiłabym sobie zobowiązań, gdybym wiedziała, jaki trudny okres mnie czeka, przepraszam, wiem - miałam puścić w nd, to znowu napady płaczu
Na 100%, nieważne jak będę się czuła, pierwsze co zrobię w pn rano, to wejdę na wizaż, wszystko opanuję i porobię zaległe przelewy
Przepraszam
Mam nadzieję, że nie będziecie strasznie źle wspominać tej rozbiórki
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 21:05   #66
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Spoko może być nawet wtorek i nie przejmuj się i nie przepraszaj
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-23, 21:09   #67
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Cytat:
Napisane przez Iselle Pokaż wiadomość
Spoko może być nawet wtorek i nie przejmuj się i nie przepraszaj
Dziękuję Ale jest mi głupio, bo jednak płakać pewnie jeszcze będę, muszę się wziąć w garść i zacząć to ogarniać, bo to jest niepoważne z mojej strony, wszystko zawalam
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-23, 21:53   #68
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Przepraszam Znowu opóźnienia Wiem jestem straszna, jakie to ma znaczenia, że mam problem i płaczę, to nie powinno rzutować na zobowiązaniach, obiecuję w pn wszystko zrobić, znowu mnóstwo pw, zaległe przelewy, na 100% w pn, możecie krzyczeć
Nie robiłabym sobie zobowiązań, gdybym wiedziała, jaki trudny okres mnie czeka, przepraszam, wiem - miałam puścić w nd, to znowu napady płaczu
Na 100%, nieważne jak będę się czuła, pierwsze co zrobię w pn rano, to wejdę na wizaż, wszystko opanuję i porobię zaległe przelewy
Przepraszam
Mam nadzieję, że nie będziecie strasznie źle wspominać tej rozbiórki
pozzzziomko, bardzo mi przykro z powodu Twojej jak się domyślam ciężkiej sytuacji, naprawdę ale czasami po prostu lepiej zrobić coś, co nad nami "wisi" mimo trudnego okresu. myślę, że Ty sama będziesz się lepiej czuła mając nas z głowy przecież tutaj się nie rozchodzi o jakieś fortuny, także jeśli chodzi o mnie to śmiało mogę czekać i czekać jednak jak zobaczyłam odświeżony watek to po prostu mi się przypomniała cala sytuacja i sama postanowiłam napisać w tej sprawie. trzymam za Ciebie kciuki, i pozdrawiam serdecznie!
ciaszunia
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 13:39   #69
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Zrobiłam 4 zwroty, 2 osoby chcą się wstrzymać, a od Smash i Basienki nie mam danych, to te 2 zrobię jutro, poczekam na dane
Jutro rano wejdę na wizaż, jeszcze napiszę na pw, że nie mam danych
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 19:26   #70
teclo
Raczkowanie
 
Avatar teclo
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 461
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Mam już zwrot - dziękuję!
Trzymaj się ciepło!
__________________
Próbki na wymianę - aktualizacja 03.2020
teclo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 20:14   #71
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Mam przelew Dzięki i pozdrawiam
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 14:19   #72
Goldlight
Zona najukochanszego Meza
 
Avatar Goldlight
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Matlock Island
Wiadomości: 2 745
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

pozzzziomka prosba o wklejenie zdjec flakonu. Masz informacje, ze ktos otrzymal odlewke a nie ma zdjecia flakonu ani odlewek
__________________
ILOVEMY Husband!!!
Goldlight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-20, 20:34   #73
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Kenzo Indian Holi 2,30; Paris Pont des Amours 1,40; Midnight Fantasy 0,90

Cytat:
Napisane przez Goldlight Pokaż wiadomość
pozzzziomka prosba o wklejenie zdjec flakonu. Masz informacje, ze ktos otrzymal odlewke a nie ma zdjecia flakonu ani odlewek
Przepraszam, dopiero teraz zobaczyłam ten post O zdjęciach pamiętałam wtedy i w końcu ich nie wkleiłam, a później nie było mnie długo w zasadzie ogólnie do teraz, a ze zdjęciami czekałam, żeby wszystkie razem, bo jak już kiedyś pisałam nie wklejam po 1 zdjęciu, bo coś mi się dzieje albo z komp. albo z tel., bo nie chce załapać za każdym razem tele., a nie chcę z 10 razy podłączać do usb, żeby 1 zdjęcie zrzucić, chciałam z wszystkich flakonów razem, bo każde podłączenie to 1 cykl baterii, a ja czasami musiałam z 10 razy podłączać, żeby załapało, to później wyjechałam i wypadło mi z głowy.
Na wyjeździe tel. mi się zalał, dałam do naprawy i chciałam po naprawie zrzucić, ale go się nie da naprawić - nie działa nic - klawiatura ..., ale ogólnie można go włączyć, tylko nic podczerwienią czy przez bluetooth nie nadam, bo większość klawiszy nie działa i przede wszystkim joystick nie działa Ale ogólnie tel. działa, na dniach robię porządek w pokoju i w konsekwencji znajdę kabel usb i wydaje mi się, że zrzuci zdjęcia, bo chociaż tel. zalany, to jak widziałam część danych jest - myślę, że i te.
Mam nadzieję, że się uda, a jak nie, to obiecuję przy następnej rozbiórce od razu wrzucać, ale na pewno rzeczy typu uszkodzenie tel. nie zawsze się ma wpływ, choć przyznaje uszkodził się w październiku, a wcześniej mogłam, ale niestety nie miałam do niczego głowy
Ale na 90% jestem pewna, że po podłączeniu do komp. załapie te zdjęcia

I przepraszam za problem, ale miałam ciężki okres i wychodziło jak wychodziło, wcześniej przez ogromną ilość rozbiórek o niczym nie zapominałam I już z wszystkim się uporałam, więc nie powinno być już takich niedopatrzeń
__________________

Edytowane przez pozzzziomka
Czas edycji: 2011-11-20 o 20:44
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:46.