Buty Fly London warto?????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-30, 19:47   #1
aleksandra112233
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra112233
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 1 014

Buty Fly London warto??????


Dziewczyny proszę o rady Planuję zakupić takie buty online. Czy buty tej firmy są warte swojej ceny ? Czy są wygodne i wytrzymałe ?? Z góry dziękuje za wszelkie informacje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img_49646.png.jpg (22,9 KB, 35 załadowań)
aleksandra112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 10:48   #2
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Buty Fly London warto??????

Cytat:
Napisane przez aleksandra112233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o rady Planuję zakupić takie buty online. Czy buty tej firmy są warte swojej ceny ? Czy są wygodne i wytrzymałe ?? Z góry dziękuje za wszelkie informacje
mam z FL balerinki i botki (niższe), obie pary są mega wygodne (miękka skórka, wygodna podeszwa), aczkolwiek balerinki po jednym sezonie mocno mi się zniszczyły (ale chodziłam w nich prawie codziennie)
ogólnie mają fajne i wygodne buty i jak uda Ci sie kupic w promocji, to uważam, że warto

te botki, które mam są na takiej podeszwie, jak te, które pokazałaś - bardzo mi odpowiada jest wyższa, ale stabilna i wcale sie tej wysokości nie czuje
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------

Edytowane przez trammer
Czas edycji: 2014-01-31 o 10:49
trammer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 13:47   #3
aleksandra112233
Zadomowienie
 
Avatar aleksandra112233
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 1 014
Dot.: Buty Fly London warto??????

super dziękuje za odpowiedź. Właśnie obawiam się że będą niestabilne, lub niewygodne. Miałam kiedyś koturny z innej firmy i nie mogłam w nich chodzić :/ w wysokich obcasach też nie mogę, te podobno są własnie dla takich osób jak ja słabo radzących sobie w wysokich butach więc wydają się idealne. Nie mam gdzie ich przymierzyć więc muszę kupić ,,w ciemno". Jesli ktoś może coś jeszcze powiedzieć o tych butach to proszę
aleksandra112233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-31, 15:00   #4
trammer
Zakorzenienie
 
Avatar trammer
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 403
Dot.: Buty Fly London warto??????

Cytat:
Napisane przez aleksandra112233 Pokaż wiadomość
super dziękuje za odpowiedź. Właśnie obawiam się że będą niestabilne, lub niewygodne. Miałam kiedyś koturny z innej firmy i nie mogłam w nich chodzić :/ w wysokich obcasach też nie mogę, te podobno są własnie dla takich osób jak ja słabo radzących sobie w wysokich butach więc wydają się idealne. Nie mam gdzie ich przymierzyć więc muszę kupić ,,w ciemno". Jesli ktoś może coś jeszcze powiedzieć o tych butach to proszę
popatrz na butyk.pl albo martensy.pl
oni maja FL i w razie jak buty nie będą Ci odpowiadać, mozesz oddać
w tym pierwszym sklepie kupowąłam kilka razy i wszystko zawsze było ok, ten drugi jest w Al. Jerozolimskiech w Warszawie stacjonarnie - myślę, że też nie będzie z nim kłopotu

w każdym razie wcale nie czuć, że buty są na koturnie i jest ona bardzo stabilna i wygodna
__________________
----------------------------------------------------------------------------------------
trammer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-06, 11:19   #5
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Buty Fly London warto??????

Dołączę się do pytania - czy ktoś ma jakieś buty tej firmy i może mi powiedzieć jak z rozmiarówką? Zwykle mój rozmiar to 37 czyli 24 cm wkładki, a ty jest 37 - 23,5 cm, a 38 - 24,5 cm. No i co zrobić? Chcę kupić czółenka, więc boje się czy nie będę mi zlatywać z pięt.

A co do marki to słyszałam same dobre opinie o tych butach - że najwygodniejsze i super jakościowo
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-06 12:19:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:12.