Zegarek fossil vs. Michael kors - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-25, 07:52   #1
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203

Zegarek fossil vs. Michael kors


Szukam fajnego a'la męskiego zegarka na srebrnej bransolecie. Znalazłam ładny zegarek od Michaela Korsa, ale jego cena to ponad 900 zł. Drugi, podobny jest firmy Fossil i kosztuje o 500 zł mniej.

http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/9...rs_mk5428.html

http://zegarownia.pl/zegarek-damski-...-stella-es3052

Nie wiem co wybrać, niby parametry są podobne, ale zależy mi na tym aby zegarek był jak najwyższej jakości. Czy ktoś z Was ma zegarki jednej lub drugiej firmy? Jak się zachowują (w sensie czy rysują się, czy lakier się zdziera, ciemnieje, nie wiem, cokolwiek)? Czy warto dopłacać te 500 zł do Korsiaka, czy tutaj płaci się tylko za markę?

Pomóżcie
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 08:03   #2
serduszkomamusi
Zakorzenienie
 
Avatar serduszkomamusi
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 023
Dot.: Zegarek fossil vs. Michael kors

Ja swego czasu miałam zachciankę na zegarek i zanim podjęłam zakup to dużo wody upłynęło i koniec końców musiałam go zwrócić, bo wszystko mi leci z mojej kurzej ręki

Ale do rzeczy. Po pierwsze w Swiss ceny zegarków są wyższe niż w pozostałych sklepach. Ale istnieje możliwość sprowadzenia dowolnego zegarka a na miejscu można go przymierzyć, zastanowić się i nie ma przymusu kupna.

Ja gdy miałam kupować zegarek to chciałam koniecznie Fossila potem spodobały mi się jednak te ze Skagena. Z MK nie kupiłabym nigdy zegarka. Jest naprawdę duży (tarcza) i nie wart do końca swej ceny. Myślę, ze to płaci się w większości za markę. Kogokolwiek radziłam się co co zegarka to mówił, że nie ważne jaka marka - po kilku latach zegarek będzie nosił pewne ślady użytkowania, tego nie da się uniknąć. A różnica 500zł jest jednak spora, można nawet kupić dwa zegarki w dwóch wariantach kolorystycznych i być zadowolonym
__________________
Poison Girl edp

Edytowane przez serduszkomamusi
Czas edycji: 2014-08-25 o 08:04
serduszkomamusi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 08:23   #3
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Zegarek fossil vs. Michael kors

Fossil robi zegarki dla MK
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 08:37   #4
Viollet87
Zakorzenienie
 
Avatar Viollet87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 11 682
Dot.: Zegarek fossil vs. Michael kors

Miałam kiedyś identyczny dylemat. Wzięłam Fossila. Raz, że tańszy, a dwa, że identyczny jakościowo jak MK. Noszę go od 3 lat, nosi normalne ślady użytkowania, nic złego się z nim nie dzieje Jestem bardzo zadowolona.
__________________

310813
Viollet87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-25, 09:31   #5
FashandRoll
Raczkowanie
 
Avatar FashandRoll
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 203
Dot.: Zegarek fossil vs. Michael kors

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
Fossil robi zegarki dla MK

Serio? Przekonałaś mnie do Fossila.
FashandRoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 12:10   #6
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Zegarek fossil vs. Michael kors

Również wybrałabym Fossil ;-)
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-26, 21:11   #7
mała migotka
Zakorzenienie
 
Avatar mała migotka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 129
Dot.: Zegarek fossil vs. Michael kors

też wybrałbym fosilla
mała migotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 21:34   #8
assicka
Zakorzenienie
 
Avatar assicka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 184
Dot.: Zegarek fossil vs. Michael kors

Cytat:
Napisane przez FashandRoll Pokaż wiadomość
Szukam fajnego a'la męskiego zegarka na srebrnej bransolecie. Znalazłam ładny zegarek od Michaela Korsa, ale jego cena to ponad 900 zł. Drugi, podobny jest firmy Fossil i kosztuje o 500 zł mniej.

http://www.swiss.com.pl/pl/produkt/9...rs_mk5428.html

http://zegarownia.pl/zegarek-damski-...-stella-es3052

Nie wiem co wybrać, niby parametry są podobne, ale zależy mi na tym aby zegarek był jak najwyższej jakości. Czy ktoś z Was ma zegarki jednej lub drugiej firmy? Jak się zachowują (w sensie czy rysują się, czy lakier się zdziera, ciemnieje, nie wiem, cokolwiek)? Czy warto dopłacać te 500 zł do Korsiaka, czy tutaj płaci się tylko za markę?

Pomóżcie
Ja mam zegarek i Fossila i MK
Z obu jestem zadowolona - początkowo kupiłam (w sumie to dostałam )Fossila, bo szkoda było mi tyle kasy na Korsa. Ale koniec końców ciągle myślałam o Korsie i jego też mam
Oczywistym jest, że płaci się za markę niestety... A prawdziwe, porządne zegarki to cena sporo wyższa od Fossila czy Korsa Niemniej jednak, z obu jestem zadowolona, nie rysują się, nie psują I ładnie wyglądają

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:20 ----------

Cytat:
Napisane przez serduszkomamusi Pokaż wiadomość
Ja swego czasu miałam zachciankę na zegarek i zanim podjęłam zakup to dużo wody upłynęło i koniec końców musiałam go zwrócić, bo wszystko mi leci z mojej kurzej ręki

Ale do rzeczy. Po pierwsze w Swiss ceny zegarków są wyższe niż w pozostałych sklepach. Ale istnieje możliwość sprowadzenia dowolnego zegarka a na miejscu można go przymierzyć, zastanowić się i nie ma przymusu kupna.

Ja gdy miałam kupować zegarek to chciałam koniecznie Fossila potem spodobały mi się jednak te ze Skagena. Z MK nie kupiłabym nigdy zegarka. Jest naprawdę duży (tarcza) i nie wart do końca swej ceny. Myślę, ze to płaci się w większości za markę. Kogokolwiek radziłam się co co zegarka to mówił, że nie ważne jaka marka - po kilku latach zegarek będzie nosił pewne ślady użytkowania, tego nie da się uniknąć. A różnica 500zł jest jednak spora, można nawet kupić dwa zegarki w dwóch wariantach kolorystycznych i być zadowolonym
To akurat zależy od modelu, jaki wybierzesz Ja mam model MK 5384 i na moją bardzo szczupłą rękę jest ok Ale to jest zegarek w męskim stylu Ale mniejsze, damskie, Kors też ma
__________________
po każdej burzy przychodzi słońce...
assicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 07:53   #9
kobea
Zadomowienie
 
Avatar kobea
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 237
Dot.: Zegarek fossil vs. Michael kors



wie może ktoś co to za model?
kobea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-26 08:53:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:52.