Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 19:54   #3871
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Hehe, nie sądziłam, że kiedykolwiek będę mogła 'pochwalić' się włosami i tu zawitać, dzisiaj ścięłam końcówki i niech rosną, rosną rosną!

Niestety ale przez moje błędy i błędy fryzjerskie zapuszczanie to trwa juz ponad 2 lata, a rosną niestety strasznie powoli.

Sliczny kolor wlosöw masz i wlosy po keratynie
Moze pomöz tym wlosom-lykaj suplementy np; skrzypowita itp;
raz w tygodniu maseczke domowä,zöltko,olejek rycynowy i nafta.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:09   #3872
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Charlotte95 Pokaż wiadomość
Widać, że na maksa zdrowe i śliczne Jak o nie dbasz?
dzięki obecnie myję szamponem revlon nawilżającym, odżywka na zmianę golldwel do włosów suchych do spłukiwania i w spreju eks intercosmo, maska macasdamia -raz w tygodniu , olejowanie co parę dni na noc olejkiem kokosowym jak suszę suszarką to nakładam cement termiczny i raz w miesiącu idę do fryzjera na regenerację keratynową kosmetykami eks intercosmo ( byłam dopiero 2 razy) a i łykam bellise i to chyba wszystko
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:39   #3873
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Sliczny kolor wlosöw masz i wlosy po keratynie
Moze pomöz tym wlosom-lykaj suplementy np; skrzypowita itp;
raz w tygodniu maseczke domowä,zöltko,olejek rycynowy i nafta.
Dziękuję bardzo Na razie łykam belissę i spirulinę, piję pokrzywę, używam serum keratynowo-jedwabnego, po encsnto mam dosyć ograniczone pole manewru , wcześniej olejowałam włosy namiętnie (kokos, olej rycynowy, maseczki domowe, siemię), nafta, kosmetyki z wyższej półki, niestety niewiele, a właściwie nic to nie dawało, dopiero po keratynie ładnie wyglądają

A kolor mi sie nie podoba, tu wyszedł ładnie, ale w rzeczywistości jest złoto-żółty z poświatą rudego i nie pasuje mi do cery
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 20:55   #3874
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo Na razie łykam belissę i spirulinę, piję pokrzywę, używam serum keratynowo-jedwabnego, po encsnto mam dosyć ograniczone pole manewru , wcześniej olejowałam włosy namiętnie (kokos, olej rycynowy, maseczki domowe, siemię), nafta, kosmetyki z wyższej półki, niestety niewiele, a właściwie nic to nie dawało, dopiero po keratynie ładnie wyglądają

A kolor mi sie nie podoba, tu wyszedł ładnie, ale w rzeczywistości jest złoto-żółty z poświatą rudego i nie pasuje mi do cery
Duzo tego
Czytalam tez wätek o ampulkach Radical ze po tym szybko rosnä wlosy,jest na Pielegnacyjnym forum.
A pröbowalas moze zniwelowac ten odcien szamponem do wlosöw rozjasnionych Joanny
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:06   #3875
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Duzo tego
Czytalam tez wätek o ampulkach Radical ze po tym szybko rosnä wlosy,jest na Pielegnacyjnym forum.
A pröbowalas moze zniwelowac ten odcien szamponem do wlosöw rozjasnionych Joanny
z czystym sumieniem polecam
po miesiecznej kuracji (niestety, jakies 70 zl) wlosy urosly mi jak szalone, przekroczyly "magiczna granicę", niestety, Madrej Paulince zachcialo sie farbowania i to co uroslo, musialam sciac.

ale niedlugo zamierzam powtorzyc kuracje
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 22:21   #3876
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Duzo tego
Czytalam tez wätek o ampulkach Radical ze po tym szybko rosnä wlosy,jest na Pielegnacyjnym forum.
A pröbowalas moze zniwelowac ten odcien szamponem do wlosöw rozjasnionych Joanny
Stosowałam juz kiedyś te ampułki, włoski były fajniejsze, ale przyspieszone wzrostu nie zauważyłam Może jeśli będę miałą przypływ gotówki to spróbuję z placentą, jest to jedyna rzecz z tych mi znanych, której jeszcze nie wypróbowałam
Robiłam srebrną płukanką, kolor stał się trochę fajniejszy, ale wysuszyła mi włosy, potem nałożyłam satynowy blond, któy zmył się po 2 myciach...

Jeszcze może raz zrobię odrosty by pozostać blondynką do końca wakacji, potem zamierzam nałożyć popielaty blond przeplatany pasmami perłowego blondu- i będę zbliżać się coraz bardziej do koloru naturalnego
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 23:09   #3877
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
dzięki obecnie myję szamponem revlon nawilżającym, odżywka na zmianę golldwel do włosów suchych do spłukiwania i w spreju eks intercosmo, maska macasdamia -raz w tygodniu , olejowanie co parę dni na noc olejkiem kokosowym jak suszę suszarką to nakładam cement termiczny i raz w miesiącu idę do fryzjera na regenerację keratynową kosmetykami eks intercosmo ( byłam dopiero 2 razy) a i łykam bellise i to chyba wszystko
Kurczę, już jak poprzednio wstawiałaś zdjęcia włosów, to nie mogłam od nich wzroku oderwać, ale teraz są jeszcze piękniejsze! Strasznie zazdroszczę
Mam pytanie: ile płacisz za zabieg keratynowy Intercosmo? Moja poprzednia fryzjerka stosowała Intercosmo, ale nie kojarzę żadnej keratynowej serii
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 19:53   #3878
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Kurczę, już jak poprzednio wstawiałaś zdjęcia włosów, to nie mogłam od nich wzroku oderwać, ale teraz są jeszcze piękniejsze! Strasznie zazdroszczę
Mam pytanie: ile płacisz za zabieg keratynowy Intercosmo? Moja poprzednia fryzjerka stosowała Intercosmo, ale nie kojarzę żadnej keratynowej serii

dziękuje bardzo ja za ten zabieg płace 150 zł najpierw nakłada mi olejek otwierający łuskę włosa i siedze z nim 15 minut potem dwa razy myje mi jakimś specjalnym szamponem potem nakłada maskę keratynową na 30 minut pod infrazon ( nie wiem czy dobrze napisałam chodzi mi o podczerwień , która ogrzewa włosy) , a potem po umyciu zamyka łuski jakimś preparatem i już nie spłukuję i to tyle trwa to ok 2 godziny efekt naprawde warty ceny
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 20:48   #3879
PauLiSsiaa
Raczkowanie
 
Avatar PauLiSsiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

jak ja tak czytam jakich wy rzeczy uzywacie do pielegnacji wlosow to mnie glowa zaczyna bolec tyl tego jest ;D ja to uzywam tylko szampon jakis zwykly i dziekuje bardzo koniec mojej pielegnacji ;D
__________________
YOU. ME. BED. NOW.

trzeba schudnąć!
PauLiSsiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 21:01   #3880
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Nogala1 Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo ja za ten zabieg płace 150 zł najpierw nakłada mi olejek otwierający łuskę włosa i siedze z nim 15 minut potem dwa razy myje mi jakimś specjalnym szamponem potem nakłada maskę keratynową na 30 minut pod infrazon ( nie wiem czy dobrze napisałam chodzi mi o podczerwień , która ogrzewa włosy) , a potem po umyciu zamyka łuski jakimś preparatem i już nie spłukuję i to tyle trwa to ok 2 godziny efekt naprawde warty ceny
Dziękuję ślicznie W takim razie może się przejdę do mojej fryzjerki, jak będę miała jakieś pieniądze Bo zabieg brzmi nawet całkiem ciekawie, zresztą, ja lubię produkty Intercosmo, chociaż teraz ich raczej nie kupuję
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 12:02   #3881
SouthernSun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 133
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

wrzucam kilka zdjec swoich zwyczajnych farbowanych wloskow bo byc moze to moje ostatnie chwile w blondzie))
SouthernSun jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 12:32   #3882
Jenny Lila
Raczkowanie
 
Avatar Jenny Lila
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 331
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez misiu12 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny Od jakiegoś czasu przeglądam ten wątek, więc i ja postanowiłam pokazać moje włosy. (wiem wiem są strasznie nie równe )
Coraz częściej nachodzi mnie ochota na fryzurę na boba i myślę, że przed wakacjami je obetnę.
są cudowne rozumiem, że i TAKIE włosy mogą się znudzić, ale nie szkoda Ci obciąć?
__________________
-myśleć poztywnie
-rozkoszować się życiem
- marzenia do spełnienia
Jenny Lila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 13:04   #3883
PauLiSsiaa
Raczkowanie
 
Avatar PauLiSsiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

2gie sliczne
__________________
YOU. ME. BED. NOW.

trzeba schudnąć!
PauLiSsiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 21:32   #3884
Denise
Raczkowanie
 
Avatar Denise
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Manchesteru
Wiadomości: 448
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Chwilkę mnie nie było , a tu takie zaległości , nie dość ,że piękne włoski to i jeszcze piękne kobitki , PauLiSsiaa na pierwszej fotce , z buźki przypominasz mi jedną z sióstr Olsen (Ashley? , one chyba obydwie teraz są blondynkami ) SouthernSun ,również ślicznie , a Nogala1 , nie no kochana Ty tu rządzisz
Denise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-28, 22:10   #3885
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez SouthernSun Pokaż wiadomość
wrzucam kilka zdjec swoich zwyczajnych farbowanych wloskow bo byc moze to moje ostatnie chwile w blondzie))
sliczne wloski, ladnie Ci w tym kolorze, nie zmieniaj nic!! jesli mozesz zdradzic jaką farbką robilas i jaki masz naturalny kolor wloskow?
pozdr
katebury jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 00:46   #3886
PauLiSsiaa
Raczkowanie
 
Avatar PauLiSsiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Denise Pokaż wiadomość
, PauLiSsiaa na pierwszej fotce , z buźki przypominasz mi jedną z sióstr Olsen (Ashley? , one chyba obydwie teraz są blondynkami )
jak bylam mala bylam identyczna ;D
__________________
YOU. ME. BED. NOW.

trzeba schudnąć!
PauLiSsiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:10   #3887
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

To moje przed ścięciem i już po - bo takich włosów nie warto zapuszczać chciałabym mieć albo proste albo kręcone a nie takie nie wiadomo co. Na drugim zdjęciu modelowane i lekko prostowane.

Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:21   #3888
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
To moje przed ścięciem i już po - bo takich włosów nie warto zapuszczać chciałabym mieć albo proste albo kręcone a nie takie nie wiadomo co. Na drugim zdjęciu modelowane i lekko prostowane.

Rany!!! Dziewczyno!!! Masz piękne fale!!! Jak możesz w ogóle grzeszyć i je prostować.
Na zdjęciu z falami cudne, prostowane.
Jak możesz nawet myśleć że takich włosów nie warto zapuszczać. Zaręczam ci, że większość wizażanek dałoby się pokroić za twoje włosy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:31   #3889
katebury
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 96
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
To moje przed ścięciem i już po - bo takich włosów nie warto zapuszczać chciałabym mieć albo proste albo kręcone a nie takie nie wiadomo co. Na drugim zdjęciu modelowane i lekko prostowane.

piekne wloski, dokladnie nie prostuj ich, sama mam rowniez takie fale, i jedynie co z nimi robie, to czasem modeluja na gruba szczotke
masz tez fajny ksztalt fryzyry, przody chyba masz dlugie, wlosy sciete na lekki polokrag??
pozdr
katebury jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 17:45   #3890
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Bardzo dziękuję za miłe słowa. Nie mam nic przeciwko takim delikatnie pofalowanym włosom ale moje są tylko takie miejscami gdzie indziej proste. Są naprawdę trudne w utrzymaniu. Na drugim zdjęciu są po wizycie u fryzjera, tylko modelowane na okrągłej szczotce i wysuszone, bo nie chciałam żeby używała prostownicy. Mimo to zamierzony efekt osiągnięty-włosy proste. Sama już tak nie potrafię w domu wymodelować. Nie wiem... może to kwestia szczotki.
Włosy mam wycieniowane- z przodu krótsze i jak widać na pół okrągło z tyłu.
Zwykle właśnie nie mam czasu żeby prostować a jak wiadomo krótsze włosy są lżejsze i bardziej się kręcą.
Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 17:56   #3891
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Ładne włoski i jak ich dużo!!! Zgadzam się z dziewczynami, nie prostować lepiej wgnieść jakiś fajny kosmetyk żeby te fale jeszcze bardziej wydobyć
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 19:06   #3892
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Agnes!84!! piękny kolor włosów To Twój naturalny? Włoski podobają mi się i w wersji prostej i pofalowanej
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:23   #3893
PauLiSsiaa
Raczkowanie
 
Avatar PauLiSsiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

prostowane zgadzam sie nie podobaja mi sie rowniez a tk to moze byc ;pale bez rewelacji
__________________
YOU. ME. BED. NOW.

trzeba schudnąć!
PauLiSsiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:38   #3894
Agnes!84!!
Rozeznanie
 
Avatar Agnes!84!!
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 874
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez kinpatsu Pokaż wiadomość
Agnes!84!! piękny kolor włosów To Twój naturalny? Włoski podobają mi się i w wersji prostej i pofalowanej
dzięki Używam jedynie szamponów koloryzujących, tu akurat joanna księżycowy blond ale nie wyszedł jak na opakowaniu Twój kolor jest piękny a jakie zdrowe lśniące włosy! Jaka to farba i odcień?
Agnes!84!! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:48   #3895
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 550
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
dzięki Używam jedynie szamponów koloryzujących, tu akurat joanna księżycowy blond ale nie wyszedł jak na opakowaniu Twój kolor jest piękny a jakie zdrowe lśniące włosy! Jaka to farba i odcień?
To dokładnie TA farba, na zdjęciu jak widać już nieco wypłukana
__________________
ZAPUSZCZAM WŁOSY - cel >> długość do bioder

JESTEŚMY ZE SOBĄ...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:23   #3896
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za miłe słowa. Nie mam nic przeciwko takim delikatnie pofalowanym włosom ale moje są tylko takie miejscami gdzie indziej proste. Są naprawdę trudne w utrzymaniu. Na drugim zdjęciu są po wizycie u fryzjera, tylko modelowane na okrągłej szczotce i wysuszone, bo nie chciałam żeby używała prostownicy. Mimo to zamierzony efekt osiągnięty-włosy proste. Sama już tak nie potrafię w domu wymodelować. Nie wiem... może to kwestia szczotki.
Włosy mam wycieniowane- z przodu krótsze i jak widać na pół okrągło z tyłu.
Zwykle właśnie nie mam czasu żeby prostować a jak wiadomo krótsze włosy są lżejsze i bardziej się kręcą.
Hmm... masz prześliczne fale, to po pierwsze.
Włosy wyprostowane pewnie by i ładnie wyglądały, ale na załączonym zdjęciu to nie za bardzo Chyba fryzjerce nie idzie za bardzo prostowanie włosów na szczotce Jeśli chcesz sama popróbować, to warto zainwestować w dobrą dużą, okrągłą szczotkę
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:12   #3897
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
To moje przed ścięciem i już po - bo takich włosów nie warto zapuszczać chciałabym mieć albo proste albo kręcone a nie takie nie wiadomo co. Na drugim zdjęciu modelowane i lekko prostowane.

Co Ty zrobiłaś kobieto, takie piękne włosy ściąć
Fale są piękne.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:08   #3898
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
To moje przed ścięciem i już po - bo takich włosów nie warto zapuszczać chciałabym mieć albo proste albo kręcone a nie takie nie wiadomo co. Na drugim zdjęciu modelowane i lekko prostowane.

Agnes, zrobiłas sobie straszną krzywdę, przed scięciem wyglądały naprawdę swietnie, myslę ze stosowanie kosmetyków do włosów kręconych i wgniesć odrobinę pianki i byłoby ok, wyprostowane mi się w ogóle nie podobają, są zwyczajne, a przy takiej gęstosci- im krótsze tym gorzej się prezentują... takie moje zdanie
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:37   #3899
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
To moje przed ścięciem i już po - bo takich włosów nie warto zapuszczać chciałabym mieć albo proste albo kręcone a nie takie nie wiadomo co. Na drugim zdjęciu modelowane i lekko prostowane.

cos Ty zrobila kobieto, cuda przeciez.
to teraz lektura wizaz i zapuszczanie plus regeneracja i gwarantujemy Ci, zauwazysz efekty i bedziesz zadowolona
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:11   #3900
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Pochwalmy sie swoimi wlosami-czesc II

Cytat:
Napisane przez Agnes!84!! Pokaż wiadomość
To moje przed ścięciem i już po - bo takich włosów nie warto zapuszczać chciałabym mieć albo proste albo kręcone a nie takie nie wiadomo co. Na drugim zdjęciu modelowane i lekko prostowane.

jeżeli takich włosów nie warto zapuszczać to swoje powinnam natychmiast zgolić na łyso
mam nadzieje, ze szybko Ci odrosną
i nie prostuj ich już więcej, bo dziewczyny mają 100% racji- falowane wyglądają o niebo lepiej
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.