Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-09-13, 22:05   #1411
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
jeste¶ zadowolona? bo u mnie na koñcach takie daje jakie¶ szare refleksy.
Jestem zadowolona. Kolor wyszed³ jak chcia³am i b³yszcz± ³±dnie, nic siê z nimi nie sta³o. Nie mam te¿ niepo¿±danych refleksów. Jeszcze Majirel mnie nigdy nie zawiód³.

---------- Dopisano o 23:05 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez madzioreksus Poka¿ wiadomo¶æ
Witam. Ja równie¿ poszukuje odpowiedniej farby tak aby uzyskac kolor rudy.
Mój naturalny kolor to ciemny br±z. Pierwszy raz farbowa³±m kolorem p³omienna iskra- joanna, a kilka dni temu farb± LOREAL Feria Preference-Pure Paprika-P78 Intensywan Mied¼ lecz kolor po obu farbach nie jest rudy tylko bardziej czerwony;/ Czy mo¿ecie mi poradzic jak± farbe u¿yc aby uzyskaæ taki rudy?? http://i.pinger.pl/pgr437/8f428db400...haircolor4.jpg
A spróbuj P³omienn± Iskrê pó³ na pó³ z jasnym blondem tej samej marki.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 22:19   #1412
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 648
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka¿ wiadomo¶æ
....
prosty przyklad ja w jasnych odcieniach rudosci wygladam na wlasnie bardziej zlocista a w ciemnych bardziej delikatnie, jasniej czyli zupelnie rozne twarze dwoch jesieni (kathy i ja).
dobry stylista to taki, ktory dostrzeze moim zdaniem wlasnie takie niuanse i pogodzi je z osobowoscia swojej klientki bo z calym szacunkiem, ale nie widze "klasycznej rudej dziewczyny" w chlodnej stylizacji klasycznej czerni czy superdelikatnym blondzie np.
a co do ciepla kolorow sie zgodze w calosci, kazdy kontakt z zimnym kolorem mi dodaje kilka lat i podkrazone oczy

czesto korzystam z wloskich farb/odzywek, jesli podasz nazwe moge wskazac gdzie mozna je nabyc -> do nowej uzytkowniczki, nie zapamietalam nicka
Zgadzam siê.

Mam dok³adnie tak samo - jak mam rude (ja¶niejsze czy ciemniejsze)wpadaj±ce w mied¼/pomarañcz to wygl±dam na bardziej "opalon±", jakby zdrowiej.
Natomiast jak wpadaj± w czerwieñ (czyli ch³odniejsze odcienie) - tragedia, jako¶ tak bia³o, podkr±¿one oczy, jakbym by³a chora. Tak gotycko trochê.
To samo z br±zem - ciep³a czekolada - fajnie. Ale ju¿ co¶ co ma w nazwie popielaty- nieeee...
Tak jak Julianna pisze - wygl±dam od razu starzej i bardziej zmêczona.
Mogê mieæ takie odcienie jak poni¿ej. Doda³am te¿ przyk³ady innych kolorków. Mo¿e to nawet byæ marchewa, byle nie czerwone.
Raz mia³am te¿ czarne (co¶ mi odbi³o) i wygl±da³am jak wampirek (wtedy to mi siê podoba³o).
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-09-13 o 22:22
CocoPoznan jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-13, 23:14   #1413
zofiaferment
Przyczajenie
 
Avatar zofiaferment
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Je¿eli chodzi o t± w³osk± farbê to szpera³am, ale nie mogê sobie przypomnieæ jej nazwy. Wiem, ¿e ta firma ma linie kosmetyków do stylizacji w³osów o zapachu kokosu Chyba na S... Ale nie dam sobie rêki uci±æ.

A co do konkretnych odcieni z Matrixa Socolor to na jasny, ¶redni i ciemny blond polecam zdecydowanie 9CC z aktywatorem 6%, ewentualnie 9% ale to dla ciut ciemniejszych w³osów. To jest kolorek, który na próbniku wygl±da trochê ja¶niej, wiadomo, ¿e z regu³y Matrix wychodzi ciut ciemniejszy ni¿ na próbniku (zw³aszcza ColorSync), wiêc wychodzi z tego 9CC soczysta marchewa(podobna do Wella Color Touch 0/34 z akt. 4). 8 CC i 8 RC te¿ daj± radê, aczkolwiek niezawsze by³am z nich zadowolona, bo bywa³y ciut przyciemne, troszkê za bardzo czerwono-rude. Du¿o te¿ zale¿y od tego czy aktywator jest ¶wie¿y. U mnie w hurtowni (takiej ogólnodostêpnej) zawsze muszê jêczeæ o ¶wie¿±, i pilnowaæ ¿eby jakiej¶ resztówki mi nie zlali. Bo generalnie kupowanie ca³ej butli to niefajny pomys³, je¿eli nie zu¿ywa siê tego w ci±gu 2-3 dni. Je¿eli aktywator jest nie¶wie¿y to mog± odrosty albo koñcówki niez³apaæ (mi koñcówki czêsto nie ³api±), albo jest efekt pasemek (mimo, ¿e pofarbujesz równomiernie to znajdziesz du¿o pasm ja¶niejszych). Lubiê te farby. Ale teraz ju¿ muszê uwa¿aæ w³a¶nie na w³osy. Aha. Socolor ³adnie chwyta porowaty w³os, piêknie wnika, no i to jest zaleta. Tylko naprawdê polecam kuracjê przynajmniej raz na 1-2 miesiace (tubeczka z kuracj± Matrixa Forte, albo z ry¿u, 12 z³, a u mojej fryzjerki za t± kuracjê 40-50 z³ musia³abym zap³aciæ).
Je¿eli chodzi o SoRed'y to oczywi¶cie SR-C. Wychodzi piêkny soczy¶ciutki. Je¿eli nie jeste¶ pewna czy wyjdzie jaskrawy rudzielec to mieszasz SR-C z jakim¶ rudym z palety. Np. 1/3 mieszanki to SoRed, reszta to np. 9CC, i oczywi¶cie odpowiednio kapkê wiêcej aktywatora (o tyle co siê doda SoRed).

Dzisiaj farbowa³am sobie znowu ColorTouchem 0/34 z aktywatorem 1.9 (zazwyczaj bardziej rozja¶niam bo biorê 4) i jestem zadowolona. Mniej niszczy w³osy i rudy te¿ jest wdziêczny.

Poni¿ej macie pogl±d jaki mniej wiêcej efekt daj± te farby na blondach (jasny blond wiadomo - wyjdzie mocniej, ale ¶redni, ciemny, jasny br±z - jak najbardziej, z ciemnymi to inna zabawa - ja na zime czêsto ciemniej farbuje w³osy i na wiosne wracam do jasnego i zawsze mam z tym jakie¶ dziwne perypetie, np. w³osy ala Syrenka Arielka, albo pomarañczowy odrost i ciemna reszta ).

Fotki za³aczam, nazwa pliku odnosi siê do rodzaju farby Oczywisto¶ci takie tam

Edytowane przez zofiaferment
Czas edycji: 2010-09-13 o 23:21
zofiaferment jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 08:42   #1414
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

zofiaferment

mój naturalny kolor to ciemny br±z na poziomie 6, chyba odrost za bardzo nie pokryje Color Sync, moja kole¿anka niedawno wybra³a siê do fryzjera który w³a¶nie pracowa³ na Matrix (w³osy kole¿anki by³y przed wizyt±:prawie czarne u nasady na koñcach sprany z³oty rudy blond)). Fryzjer po³o¿y³ jej farbê Socolor od odrostu, a na resztê Color Sync - no i niestety po paru myciach Color Sync ca³kowicie wymy³ siê z koñcówek i teraz jest nie estetyczna ró¿nica - my¶lê ¿e ¼le dobra³ kolor na koñce po prostu za jasne.

Je¶li chodzi o moje w³oski po pierwszym myciu zupe³nie inny i fajny naturalny - równy kolorek, bez czerwieni - w³osy te¿ nie zniszczone, chyba zostanê d³u¿ej przy Revlonie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 10:09   #1415
zofiaferment
Przyczajenie
 
Avatar zofiaferment
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Kathy, a masz mo¿e gdzie¶ paletê kolorów z Revlona? Mog³aby¶ podaæ linka albo podes³aæ/za³±czyæ? By³abym wdziêczna, bo muszê przyznaæ, ¿e poszpera³am i nie mogê znale¼æ.

A, i jeszcze kwestia fryzjera - generalnie trochê poszala³ ten go¶æ. Wiadomo, ¿e pofarbowane ju¿ w³osy trudniej przyjmuja kolejne kolory, trzeba czasem d³u¿ej przytrzymaæ - nawet te mocniejsze farby, ale ¿eby daæ Socolor na odrosty, a na koñce Colorsync to trzeba nie mieæ wyobra¼ni...Colorsync to szampon, ton w ton, a nie trwa³a farba Powinni mu zakazaæ farbowania, a jakby jeszcze ekipa Matrixa siê o tym dowiedzia³a to ju¿ w ogóle...

Ale oddaj±c nieco NIEKTÓRYM fryzjerom, to jednak samemu nigdy nie da rady chyba zrobiæ tego porz±dnie od samego poczatku do konca, zw³aszcza jak ju¿ sie kombinuje z kolorkami jaki¶ czas. Muszê kiedy¶ uzbieraæ te 200 z³ i i¶æ, ale to jest zawsze taki ból...

Z co do br±zu na 6 poz, to faktycznie. Colorsync mia³by z tym problem, trzeba by rozja¶niaæ, mo¿e dekoloryzacjê jak±¶ robiæ, i zej¶æ do tej 8-10. Trzebaby oczywi¶cie dodaæ Cleara, troszku przy Twoich naturalnych zw³aszcza, i potrzymaæ d³u¿ej, bo one w³asnie maj± to do siebie, ¿e nie rozja¶niaj± w³osów, nie maj± tego robiæ, ale jak przytyma siê d³u¿ej to troszkê rozja¶ni±.
Ale je¿eli jestes skazana na farby normalne, z aktywatorami typu 9, to Colorsync nie da sobie raczej rady, je¿eli robi siê to samemu... A szkoda

I odno¶nie Twojego opisu To te¿ rok nie obcina³am w³osów, i teraz ide podci±c koñcówki. Chce zapuszczaæ, ale mam troszke krêcone, i ten efekt "d³u¿szych" po ka¿dorazowym obcieciu (syndrom "proszê obci±æ koñcówki, ale tylko 2 cm", a na pod³odze w³osy 15 cm), znika:/ Niekoñcz±ca siê historia z tym zapuszczaniem w³osów. Eh!

Edytowane przez zofiaferment
Czas edycji: 2010-09-14 o 10:22
zofiaferment jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 10:33   #1416
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

zofiaferment,

Ja te¿ mam krêcone w³osy
Co do Color Sync - to on specjalnie po³o¿y³ na koñce bo podobno farba maska mia³a chwyciæ lepiej od farby (porowate w³osy).
Je¶li chodzi o Revlona, niestety nie znalaz³am palety - i przez internet ni da siê kupic(widzia³am jedynie w jednej hurtowni w Wawie), jest to farba bardzo zbli¿ona do Majirel, kolorystyka równie¿, moim skromnym zdaniem lepsza wersja Majirel, mniej niszczy, lepszy zapach, absolutnie nie podra¿ni³o mi skóry, mam wra¿enie ¿e równie¿ trwalsza (farbowa³am Majirel - 2 lata - ale ju¿ nie mog³am bo zaczê³a mnie uczulac), nie zauwa¿y³am zniszczenia, ale z drugiej strony tak kombinujê z w³osami ¿e dobrze wygl±daj± tylko dziêki bardzo dobrym od¿ywk± i reconstructor±.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 14:18   #1417
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny czy to ma jakie¶ znaczenie, ¿e do danej farby np chantal u¿yjê oksydant z innej firmy np. joanna professional ? czy najlepiej ¿eby by³ z tej samej firmy?
Bo z tego co widzê oksydanty mo¿na kupiæ w litrowych opakowaniach, a to dla mnie za du¿o... Nie chcê ¿eby siê niepotrzebnie zmarnowa³o.

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2010-09-14 o 14:31
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 14:44   #1418
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy to ma jakie¶ znaczenie, ¿e do danej farby np chantal u¿yjê oksydant z innej firmy np. joanna professional ? czy najlepiej ¿eby by³ z tej samej firmy?
Bo z tego co widzê oksydanty mo¿na kupiæ w litrowych opakowaniach, a to dla mnie za du¿o... Nie chcê ¿eby siê niepotrzebnie zmarnowa³o.

Z praktyki widzê ¿e nie ma znaczenia, ale jak mam mo¿liwo¶æ kupic wodê tej samej firmy w ma³ym opakowaniu np. Revlon to kupujê.
S± farby do których potrzebna jest specjalna woda tej samej firmy np. ColorSync - to farba bez amoniaku i woda jest te¿ bez amoniaku i jeszcze wzbogacona ceramidami.

Latami u¿ywa³am Majirel + woda np Profi, potem kupi³am Artego i wodê 1l Artego - w sumie niepotrzebnie.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 14:55   #1419
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Veronic Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny czy to ma jakie¶ znaczenie, ¿e do danej farby np chantal u¿yjê oksydant z innej firmy np. joanna professional ? czy najlepiej ¿eby by³ z tej samej firmy?
Bo z tego co widzê oksydanty mo¿na kupiæ w litrowych opakowaniach, a to dla mnie za du¿o... Nie chcê ¿eby siê niepotrzebnie zmarnowa³o.
Jak dot±d miesza³am utleniacze i farby innych firm. Jeszcze mi na z³e to nie wysz³o. Chantala kiedy¶ wymiesza³am z utleniaczem welli i by³o ok. Chocia¿ trzeba sprawdzaæ sk³ad, bo mo¿e sie zdarzyc tak jak mówi Kathy.
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 17:08   #1420
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomo¶ci: 2 398
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

oo no to dobrze, ¿e siê nic nie stanie jak pomieszam pozostaje jeszcze sprawa jak d³ugo mo¿emy przechowywaæ wcze¶niej ju¿ otwarty utleniacz? trzeba go od razu zu¿yæ?
Veronic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 19:39   #1421
Cynamona5
Raczkowanie
 
Avatar Cynamona5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 169
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Hej, farbowa³am w³osy u fryzjera ale szukam podobnej farby, bo chce sobie pofarbowac sama. Mo¿ecie mi cos polecic w odcieniu podobnym do tego na zdjeciu?

Edytowane przez Cynamona5
Czas edycji: 2010-09-14 o 23:10
Cynamona5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-14, 20:05   #1422
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ciê¿ko okre¶liæ (kolorek trochê wymyty) najlepiej jak zerkniesz na jak±kolwiek paletê odcieni, moim zdaniem 8.43+9.04
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:09   #1423
Cynamona5
Raczkowanie
 
Avatar Cynamona5
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 169
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

A co to za paleta jest?
Cynamona5 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:42   #1424
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Majirel
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-14, 21:46   #1425
tita122888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Isile Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam pewn± rozterkê. Mam jasno-br±zowe w³osy i marzê o rudym. Najlepiej takim, jaki jest na opakowaniu Casting z Bursztynowym, ale czytaj±c recenzjê mój entuzjazm os³ab - czy naprawdê wychodzi bardziej czerwony ni¿ rudy? Nied³ugo farbujê w³osy, a jeszcze nie zdecydowa³am siê na jaki¶ kolor. I bardzo zale¿y mi na nietrwa³ej farbie, najlepiej.
ja (ciemna blondyna zafarbowa³am bursztynem z castinga i w³osy wysz³y br±zowe z rudy po³yskiem, ale takim bardziej czerwonawym ni¿ ognistym. Te¿ ci±gle kombinuje na ró¿ne sposoby i jeszcze rudy nie wyszed³ taki na jaki liczy³am. Marzy mi siê taki rudawy blond, ale teraz kiedy w³osy zrobi³y siê ciemniejsze nie wiem jak je rozja¶niæ. Ma kto¶ jaki¶ pomys³??
tita122888 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-15, 07:58   #1426
rzynusia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witam Was kole¿anki, znalaz³am sie na tym forum, gdyz ostatnio intensywnie mysle o rudym kolorze w³osów. Za³±czam Wam swoje zdjêcie, jest ono na tyle nieaktualne, ¿e w³osy teraz mam nieco ciemnijsze bo swoje naturalne, a fryz co¿, krótki z ty³u, lewa strona lekko za ucho a prawa d³u¿sza opadaj±ca na twarz z d³ug± grzywk±, ale twarz ta sama, co my¶licie o rudym dla mnie, takiem z³ocistym, nic w czerwieñ?
rzynusia83 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-15, 15:40   #1427
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

¦wietny w±tek! Szkoda,¿e wcze¶niej na niego nie trafi³am.
W³a¶nie przymierzam siê do jakiej¶ fajnej rudo¶ci. Jako,¿e nigdy nie mia³am jeszcze jej na g³owie na pocz±tek chcia³abym co¶ stonowanego.
Mo¿ecie doradziæ mi jaki¶ kolorek, najchêtniej z matrixa, co¶ ala sarni, karmelkowy blond? Który numerek mo¿e daæ taki efekt? A mo¿e jaka¶ mieszanka 2 odcieni?
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-15, 16:23   #1428
MerriqueMayfair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: woj. opolskie
Wiadomo¶ci: 938
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez majreg Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietny w±tek! Szkoda,¿e wcze¶niej na niego nie trafi³am.
W³a¶nie przymierzam siê do jakiej¶ fajnej rudo¶ci. Jako,¿e nigdy nie mia³am jeszcze jej na g³owie na pocz±tek chcia³abym co¶ stonowanego.
Mo¿ecie doradziæ mi jaki¶ kolorek, najchêtniej z matrixa, co¶ ala sarni, karmelkowy blond? Który numerek mo¿e daæ taki efekt? A mo¿e jaka¶ mieszanka 2 odcieni?
Tak patrzê na paletê i wydaje mi siê,¿e taki efekt powinien byæ po mocce 8M albo ciep³ym br±zie 8WN. Ale to tylko tak na moje oko
__________________
" Ciekawo¶æ zabi³a kota, satysfakcja go wskrzesi³a "


http://www.stephenking.pl

http://www.suwaczki.com/tickers/6qw2a069sfwd4tsq.png

Zu¿ywam kosmetyki, nie kupujê nowych

MerriqueMayfair jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-16, 10:02   #1429
zofiaferment
Przyczajenie
 
Avatar zofiaferment
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez majreg Poka¿ wiadomo¶æ
¦wietny w±tek! Szkoda,¿e wcze¶niej na niego nie trafi³am.
W³a¶nie przymierzam siê do jakiej¶ fajnej rudo¶ci. Jako,¿e nigdy nie mia³am jeszcze jej na g³owie na pocz±tek chcia³abym co¶ stonowanego.
Mo¿ecie doradziæ mi jaki¶ kolorek, najchêtniej z matrixa, co¶ ala sarni, karmelkowy blond? Który numerek mo¿e daæ taki efekt? A mo¿e jaka¶ mieszanka 2 odcieni?
Ja bym proponowa³a dla Ciebie Z³ocist± Mocce, 8MG (Matrix Color Sync).
zofiaferment jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 18:17   #1430
fredzel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Witam wszystkie dziewczêta
Od jakiego¶ czasu przegl±dam wasze forum i dowiedzia³am siê ju¿ kilku przydatnych rzeczy. Teraz sama mam do was pytanie, mam nadziejê, ¿e która¶ z was bêdzie potrafi³a mi odpowiedzieæ. Otó¿ zapu¶ci³am w³osy i za namow± kole¿anki pofarbowa³am w³osy pierwszy raz w ¿yciu. Jak do tej pory farbowa³am je 3 razy (2 garnierem czerwona mied¼ czy jak to siê tam nazywa i ostatnio palette color xxl p³omienny feniks). Przyznam siê, ¿e w¶ciek³y kolorek jaki wyszed³ mi z palette bardzo mi siê podoba³ dopóki siê nie spra³ :/ No ale do rzeczy - mam ochotê zafundowaæ sobie fryzurkê tak± jak ma Ania Wyszkoni. D³ugi czas mia³am króciutkie w³osy i by³o mi tak dobrze i wygodnie ale nigdy nie farbowa³am takich krótkich w³osów. Pojawia siê problem szybko widocznych odrostów. Czy która¶ z obecnych tu rudych ma krótkie, farbowane w³osy i mo¿e mi powiedzieæ jak sobie z tym radzi? Czy w ogóle da siê na takich krótkich w³osach utrzymaæ dobry efekt jednocze¶nie nie zniszczyæ w³osów? Bardzo proszê o wszystkie "za" i "przeciw" jakie przychodz± wam do g³owy
fredzel jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-16, 19:41   #1431
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ZA to ja widzê jeden argument: krótkie wlosy szybko odrastaj±, bo rudy jednak nie jest wieczny a zmieniæ go ciêzko bez uszczerbku dla w³osa.

Ten sam argument bêdzie jednak równie¿ na minus Jak slusznie zauwazy³a¶ odrosty bêd± razi³y modniej ni¿ przy d³ugich wlosach w których ³atwiej go ukryæ.

A tak na serio to oszczêdno¶æ fabry te¿ bêdzie niez³ym argumentem za. No i je¶li jest tak, ¿e dobrze wygl±dasz w krótkich w³osach to odwagi i do dzie³a!
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-16, 21:44   #1432
majreg
Wtajemniczenie
 
Avatar majreg
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomo¶ci: 2 743
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez zofiaferment Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym proponowa³a dla Ciebie Z³ocist± Mocce, 8MG (Matrix Color Sync).

Ok. Nie wiedzia³am,¿e taki kolorek istnieje. Bazowa³am na starej palecie. Dziêkujê Ci bardzo.
majreg jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 12:43   #1433
Emef_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 167
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Emef_ Poka¿ wiadomo¶æ
Przegl±dam ten w±tek ju¿ 2 godziny i nie mogê siê doszukaæ;P
Kupi³am farbê i bojê siê u¿yæ. Znudzi³y mi siê wszelkie odcienie czerwieni i bordo... z tego powodu farbowa³am na ciemne br±zy (które i tak siê wyp³ukiwa³y i pojawia³ siê czerwony odcieñ). Teraz uda³o mi siê osi±gn±æ br±zow± rudo¶æ Dokona³am tego rozja¶niaczem, którego wola³abym ju¿ nie u¿ywaæ, bo moje w³osy nie s± w najlepszej kondycji. Ale pojawiaj± siê odrosty z którymi muszê co¶ zrobiæ.

Czy która¶ z was u¿ywa³a Miedziana czerwien garnier color naturals? 6.46
Pani na opakowaniu ma ³adny kolorek, ale wiem, ¿e nie zawsze jest tak jakby¶my chcia³y...
Obawiam siê, ¿e znowu wróc± mi odcienie czerwieni... a tego chcê unikn±æ.
Zrobi³am to. ¯a³ujê... i przestrzegam. Oto co mam teraz na g³owie.
__________________

Emef_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:45   #1434
takinna
Zadomowienie
 
Avatar takinna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 1 093
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ja wczoraj zrobi³am mój wymarzony odcieñ rudego (którego poszukiwa³am metod± prób i b³êdów przez ponad rok) Farba "MATRIX" soCOLOR kolor z palety soRED, kolor SR-C
takinna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 13:55   #1435
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez Emef_ Poka¿ wiadomo¶æ
Zrobi³am to. ¯a³ujê... i przestrzegam. Oto co mam teraz na g³owie.

...a czego siê spodziewa³a¶ 6 po kropce to refleks czerwony, ju¿ pisa³am na tym forum o znaczeniu refleksów - nigdy nie nale¿y siê sugerowaæ zdjêciem na opakowaniu farby.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez takinna Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj zrobi³am mój wymarzony odcieñ rudego (którego poszukiwa³am metod± prób i b³êdów przez ponad rok) Farba "MATRIX" soCOLOR kolor z palety soRED, kolor SR-C
piêknotek ci wyszed³ gratulujê
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-17 o 13:54
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:04   #1436
takinna
Zadomowienie
 
Avatar takinna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 1 093
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
...a czego siê spodziewa³a¶ 6 po kropce to refleks czerwony, ju¿ pisa³am na tym forum o znaczeniu refleksów - nigdy nie nale¿y siê sugerowaæ zdjêciem na opakowaniu farby.

---------- Dopisano o 14:55 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------



piêknotek ci wyszed³ gratulujê
dziêkujê jestem bardzo szczê¶liwa z tego powodu...szkoda ¿e rude s± tak nietrwa³e
takinna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:12   #1437
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez takinna Poka¿ wiadomo¶æ
dziêkujê jestem bardzo szczê¶liwa z tego powodu...szkoda ¿e rude s± tak nietrwa³e

co¶ wiem na ten temat, dlatego ponownie zaczê³a u¿ywac od¿ywki z pigmentem - i nawet jest fajnie (przy obecnym moim kolorku ta od¿ywka siê sprawdza).
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-20629.htm
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska

Edytowane przez kathy579
Czas edycji: 2010-09-17 o 14:13
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 14:54   #1438
takinna
Zadomowienie
 
Avatar takinna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomo¶ci: 1 093
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez kathy579 Poka¿ wiadomo¶æ
co¶ wiem na ten temat, dlatego ponownie zaczê³a u¿ywac od¿ywki z pigmentem - i nawet jest fajnie (przy obecnym moim kolorku ta od¿ywka siê sprawdza).
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-20629.htm
hmm warto zastanowiæ siê nad ta od¿ywk± a jaki masz teraz kolor w³osów ?
takinna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 15:08   #1439
agusiaki
Rozeznanie
 
Avatar agusiaki
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomo¶ci: 927
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez takinna Poka¿ wiadomo¶æ
ja wczoraj zrobi³am mój wymarzony odcieñ rudego (którego poszukiwa³am metod± prób i b³êdów przez ponad rok) Farba "MATRIX" soCOLOR kolor z palety soRED, kolor SR-C
CUDO! Podobny do odcienia jaki ja teraz mam. Dobrze wiedzieæ, ¿e matrix tak ³adnie wychodzi. Nie dodawa³as niczego do niego?? Na palecie wygl±da³ mi podejrzanie czerwowo
__________________
Rudy to nie kolor w³osów, rudy to charrrrakter

Marzysz o kolorze w³osów jaki ma Ashley Simpson?? Odpowied¼ znajdziesz TUTAJ
agusiaki jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-09-17, 16:40   #1440
K-H
Rozeznanie
 
Avatar K-H
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: WLKP
Wiadomo¶ci: 868
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

takinna, piêkna, miedziana ognistosæ, gratulujê Jaki by³ kolor wyj¶ciowy?
__________________
Nie nara¿am ¿ycia. Noszê rewolwer. ¯ycie musi byæ podniecaj±ce. W przeciwnym razie nie jest warte jednego naboju.
Isaac Baschevis Singer, "Spu¶cizna"
http://www.lastfm.pl/user/K-H/
A czego Ty s³uchasz?
K-H jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.