Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-26, 08:42   #421
Aaaaaneczkaaaaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: gdzieś tam
Wiadomości: 1 008
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Już chciałam wyzwać Sephorę od najgorszych Ale otwieram wczoraj przed pracą ( po 21 ) skrzynkę i co?? 8 kopert z Sephory- 6 z -10%, jedna z próbką Jimmy Cho no i VIPY....

No ale z Vipów nici, ponieważ weszłam przez przypadek do Aldo ( jest tuż obok Sephory ) no i zostawiłam tam 350 zł;/
No nic... na szczęście mam ciągle -20% dzięki koleżankom konsultantom, więc jakoś przeżyję

Czaję się na nowy bronzer Guerlain, który ma wejść pod koniec marca
Aaaaaneczkaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:05   #422
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez oolong Pokaż wiadomość
duża foka - 9mies, właśnie udało mi się uśpić marudę, ech
Dziewięć miesięcy??? Jak ten czas leci No ale moje maleństwo kończy w poniedziałek 7 lat
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:08   #423
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

a ja sama juz nie wiem co kupic
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:10   #424
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość

Czaję się na nowy bronzer Guerlain, który ma wejść pod koniec marca
ja też
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 09:10   #425
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Już chciałam wyzwać Sephorę od najgorszych Ale otwieram wczoraj przed pracą ( po 21 ) skrzynkę i co?? 8 kopert z Sephory- 6 z -10%, jedna z próbką Jimmy Cho no i VIPY....

No ale z Vipów nici, ponieważ weszłam przez przypadek do Aldo ( jest tuż obok Sephory ) no i zostawiłam tam 350 zł;/
No nic... na szczęście mam ciągle -20% dzięki koleżankom konsultantom, więc jakoś przeżyję

Czaję się na nowy bronzer Guerlain, który ma wejść pod koniec marca
oj, współczuję nocnej pracy Ja kocham tak spać nocą
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 11:20   #426
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość

No ale z Vipów nici, ponieważ weszłam przez przypadek do Aldo ( jest tuż obok Sephory ) no i zostawiłam tam 350 zł;/
No nic... na szczęście mam ciągle -20% dzięki koleżankom konsultantom, więc jakoś przeżyję
Anuś, a co kupiłaś ładnego?
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:02   #427
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez Aaaaaneczkaaaaa Pokaż wiadomość
Już chciałam wyzwać Sephorę od najgorszych Ale otwieram wczoraj przed pracą ( po 21 ) skrzynkę i co?? 8 kopert z Sephory- 6 z -10%, jedna z próbką Jimmy Cho no i VIPY....

No ale z Vipów nici, ponieważ weszłam przez przypadek do Aldo ( jest tuż obok Sephory ) no i zostawiłam tam 350 zł;/
No nic... na szczęście mam ciągle -20% dzięki koleżankom konsultantom, więc jakoś przeżyję

Czaję się na nowy bronzer Guerlain, który ma wejść pod koniec marca
Cytat:
Napisane przez Biała Dama Pokaż wiadomość
ja też
jest przepiękny, ale jakoś wydaje mi się mało praktyczny albo po prostu bardziej 4 seasons mi się podoba
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 12:08   #428
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

z OT
kochane, chciałam jeszcze poklikać kilku zaprzyjaznionych wizazankom na ten konkurs o gadzetach, a tu glosowanie zakonczone
Pisano że konkurs będzie trwał do 28 lutego
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 12:59   #429
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

dziewczyny, czy wy wiecie na jakie składniki należy zwracać uwagę w kosmetykach??? jakie moga uczulać,jakie zapychać(prócz talku) itp itd????

a propo mojego wcześniejszego pytania to w porównaniu do próbek jakie dostałam w ostatnio to wczoraj nie pożałowały mi pani powiedziała,że krem będzie na raz-ale jak dla mnie to coanajmniej na tydzień wystarczy jeśl będę tylko na noc smarowała podkłądu też sporo dostałam,że przynajmniej kilka arzy będę sie mogła umalować(własnie się nim umalowałam-póki co super jest))) choć większą próba będzie od poniedzialeki,gdy będe w pracy a nie w domku
__________________


Edytowane przez dygotka8
Czas edycji: 2011-02-26 o 13:34
dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:23   #430
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Dziewcyzny,a orientujecie sie moze jaka jest cena Perfectionist CP+ Estee Lauder (50ml) w Sephorze?
Chcialam kupic mamie i zastanawiam sie czy z -20% cena bedzie konkurencyjna do all...
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 13:34   #431
Biała Dama
Zakorzenienie
 
Avatar Biała Dama
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9 294
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
jest przepiękny, ale jakoś wydaje mi się mało praktyczny albo po prostu bardziej 4 seasons mi się podoba
mi się 4 seasons już trochę znudziło lubię nowości i zmiany, zmiany, zmiany
Biała Dama jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 14:26   #432
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

No i zakupiłam:
- nowe motyle Lancome
- korektor Givenchy TEN, porównywałam ze SkinFlashem i Givenchy o wiele lepiej kryje
- tonik Clinique nr 3

Chciałam zakupić także krem pod oczy, ale póki co wzięłam próbki Rexaline. Czy ktoś miał? Jak działa?
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 14:33   #433
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy wy wiecie na jakie składniki należy zwracać uwagę w kosmetykach??? jakie moga uczulać,jakie zapychać(prócz talku) itp itd????

a propo mojego wcześniejszego pytania to w porównaniu do próbek jakie dostałam w ostatnio to wczoraj nie pożałowały mi pani powiedziała,że krem będzie na raz-ale jak dla mnie to coanajmniej na tydzień wystarczy jeśl będę tylko na noc smarowała podkłądu też sporo dostałam,że przynajmniej kilka arzy będę sie mogła umalować(własnie się nim umalowałam-póki co super jest))) choć większą próba będzie od poniedzialeki,gdy będe w pracy a nie w domku
ja ostatnio zachwyciłam się próbką podkłady Sisley, całe szczęście, że nie wzięłam go w ciemno, albo po pierwszych zachwytach... obecnie mam na twarzy masakrę... pamiętam jak niedawno jedna z konsultantek wtrąciła się do mojej rozmowy z inną i mówi, że podkład Diora będzie dla mnie idealny, zapytałam, czy mogę próbkę, bo w ciemno nie kupuję ze względu na wrażliwą skórę, a ona na to "bez zakupów próbek nie robimy", byłam w szoku, bo pierwszy raz taka sytuacja mnie spotkała, akurat trzymałam pędzelek, pani dodała "o, ale widzę, że pani coś kupuje" - aż nie chce mi się tego komentować.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:01   #434
kasieńka_wieesz
Raczkowanie
 
Avatar kasieńka_wieesz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 279
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

wiecie może ile kosztuje pędzelek do korektora i ścięty do eyelinera w Sephorze?
__________________
kasieńka_wieesz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:17   #435
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
No i zakupiłam:
- nowe motyle Lancome
- korektor Givenchy TEN, porównywałam ze SkinFlashem i Givenchy o wiele lepiej kryje
- tonik Clinique nr 3

Chciałam zakupić także krem pod oczy, ale póki co wzięłam próbki Rexaline. Czy ktoś miał? Jak działa?
Bardzo sobie chwalę Rexaline - małam krem, potem serum, teraz mam wypełniacz. Jako, że lubię testowac inne kremy, na te chwilę mam dr Brandta, to w założeniu mam wrócić kiedys do kremu jak i serum. Fantastyczne nawilżacze. Serum lepsze, ale krem też niczego sobie. Pieknie wygładza. Mnie ta seria pomogła, gdy miałam przesuszoną skórę wokół oczu po solarce. Tylko Rexaline sobie z tym poradził. Warto wydać tę kasę. Ponoć Rexaline jest laboratorium Estee Lauder.
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:20   #436
misiek412
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 543
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez kasieńka_wieesz Pokaż wiadomość
wiecie może ile kosztuje pędzelek do korektora i ścięty do eyelinera w Sephorze?
do korektora 29 zł byłam dzisiaj i przymierzalam się do kupienia jego ale zmieniłam zdanie

kupiłam dzisiaj tą maskę Turnaround, miniaturkę w zestawie w douglasie i wypróbuje dostałam też do porównania próbkę peelingu pore minimizer z clinique zobaczymy co lepsze

a czy miała któraś z Was krem Jose Eisenberg matujący(ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mieszanej.html )? dzisiaj mi Pani w S zachwalala, ale on 229 zł kosztuje i nie wiem czy będzie skuteczny. Chodzi mi przede wszystkim o zmatowienie i zmniejszenie porów.
misiek412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:24   #437
moniar83
Zadomowienie
 
Avatar moniar83
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 139
GG do moniar83
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
Bardzo sobie chwalę Rexaline - małam krem, potem serum, teraz mam wypełniacz. Jako, że lubię testowac inne kremy, na te chwilę mam dr Brandta, to w założeniu mam wrócić kiedys do kremu jak i serum. Fantastyczne nawilżacze. Serum lepsze, ale krem też niczego sobie. Pieknie wygładza. Mnie ta seria pomogła, gdy miałam przesuszoną skórę wokół oczu po solarce. Tylko Rexaline sobie z tym poradził. Warto wydać tę kasę. Ponoć Rexaline jest laboratorium Estee Lauder.
Mnie najbardziej zależy na zmniejszeniu małych zmarszczek mimicznych wokól oczu...
__________________
WYMIANA
moniar83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:42   #438
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez moniar83 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej zależy na zmniejszeniu małych zmarszczek mimicznych wokól oczu...
to na początek wystraczy krem

---------- Dopisano o 16:42 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Cytat:
Napisane przez misiek412 Pokaż wiadomość
do korektora 29 zł byłam dzisiaj i przymierzalam się do kupienia jego ale zmieniłam zdanie

kupiłam dzisiaj tą maskę Turnaround, miniaturkę w zestawie w douglasie i wypróbuje dostałam też do porównania próbkę peelingu pore minimizer z clinique zobaczymy co lepsze

a czy miała któraś z Was krem Jose Eisenberg matujący(ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...mieszanej.html )? dzisiaj mi Pani w S zachwalala, ale on 229 zł kosztuje i nie wiem czy będzie skuteczny. Chodzi mi przede wszystkim o zmatowienie i zmniejszenie porów.
To na to ja polecam sztyft shiseido Pureness 91zł - i zmatowi i ukryje pory do niewidoczności - Unrepeatable może to potwierdzić
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 15:47   #439
misiek412
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 543
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość

To na to ja polecam sztyft shiseido Pureness 91zł - i zmatowi i ukryje pory do niewidoczności - Unrepeatable może to potwierdzić
ten sztyft mam, ale chciałam coś co będzie też odżywiać i sprawdzi się w codziennej pielęgnacji na dzien. Do tej pory stosowałam dr Brandt pores no more matujący ale on w ogóle nie matuje i nie widzę żebym miała mniejsze pory
misiek412 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-26, 16:00   #440
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

dziewczyny, czy przy zakupie czegokolwiek też można dostać tylko jedną próbkę? ktoś wyżej pisał, że w ogóle nie dają bez zakupu, koleżance powiedziała konsultantka, że właśnie tylko jedną jej zrobi... a ja chcę dwie
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:04   #441
anes119
Zadomowienie
 
Avatar anes119
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: WROCLOVE
Wiadomości: 1 168
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez misiek412 Pokaż wiadomość
ten sztyft mam, ale chciałam coś co będzie też odżywiać i sprawdzi się w codziennej pielęgnacji na dzien. Do tej pory stosowałam dr Brandt pores no more matujący ale on w ogóle nie matuje i nie widzę żebym miała mniejsze pory
też miałam pores no more dr Brandta i mnie również nic nie dawał. rolował sie na dodatek. A co do sztyftu, on ma własciwosci pielęgnacyjne - posiada kwas salicynowy, krzemionkę, mikę i cyn, to mało? mnie on bardzo odpowiada..a jesli chcesz coś innego wypróbować, to na wątku o zakupach, Kasia68 zakupiła serum Chanel o właściwościach matujących itd, i napisała krótką recenzje. polecam tam zajrzeć

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

Cytat:
Napisane przez evenstar Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy przy zakupie czegokolwiek też można dostać tylko jedną próbkę? ktoś wyżej pisał, że w ogóle nie dają bez zakupu, koleżance powiedziała konsultantka, że właśnie tylko jedną jej zrobi... a ja chcę dwie
jak konsultantka będzie miała ochotę to i 8 próbeczek zrobi Piszę to na własnym przykładzie
__________________
Bloguję http://www.whitepraline.pl/
anes119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:10   #442
unrepeatable
Zakorzenienie
 
Avatar unrepeatable
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: London
Wiadomości: 4 256
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

tak mi tez podpasowal ten stzyft co Aness, ale generalnie przymierzam sie jeszcze do jakiegos serum albo biothermu albo tego co z Chanela o którym pisala Kasia

co do Rexelaina jestem wlasnie w trakcie testowania kremu pod oczy, chyba kupie


co do próbek, ja nigdy nie mam problemu dostaje tyle ile chce...ale to etz zalezy , w takim sensie ,ze wiaodmo jak ekspedientki Cie kojarza to wiedza ,ze jak Ci sie probka spodoba to napewno kupisz
__________________
Follow your dreams honey...


http://www.fashiolista.com/style/unrepeatable/

http://instagram.com/gosiaduma



unrepeatable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:29   #443
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

orientujecie sie moze ile kosztuje ZIELONY KOREKTOR MUFE taki pojedynczy w słoiczku?
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:31   #444
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;25363204]Tak, to prawda.[/QUOTE]

zgadza sie zgadza tak mnie poinformowano w Sephorze w Gd
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:31   #445
BlackCat1990
Rozeznanie
 
Avatar BlackCat1990
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 981
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

odnosnie proboek to znowu pochawlę panie w D.
1. kupowalam bazie pod cienie Atdecto za 35zł chyba, zrobily mi 3 probki podkladu (chanel, clarins, i clinique)
2. kupowalam podklad BB za 176zł i pani ze stoiska BB dala mi jakąś TONE probkek z kolorowki (2x podklad, krem tunujacy, miniaturke tuszu) i z pielegnacji (3x krem do twarzy i gratis puszek do pudru BB ) i taki folder nt komsetykow bb
__________________
.
BlackCat1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:36   #446
evenstar
Zakorzenienie
 
Avatar evenstar
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 124
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość

jak konsultantka będzie miała ochotę to i 8 próbeczek zrobi Piszę to na własnym przykładzie
Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość

co do próbek, ja nigdy nie mam problemu dostaje tyle ile chce...ale to etz zalezy , w takim sensie ,ze wiaodmo jak ekspedientki Cie kojarza to wiedza ,ze jak Ci sie probka spodoba to napewno kupisz
dziękuję za odpowiedzi no mnie niestety nie kojarzą, bo rzadko bywam a i zamierzam nową perfumerię obadać zastanawiałam się tylko, czy mają jakieś odgórnie narzucone zasady, ale w takim razie nie powinno być problemu

Cytat:
Napisane przez BlackCat1990 Pokaż wiadomość
odnosnie proboek to znowu pochawlę panie w D.
1. kupowalam bazie pod cienie Atdecto za 35zł chyba, zrobily mi 3 probki podkladu (chanel, clarins, i clinique)
2. kupowalam podklad BB za 176zł i pani ze stoiska BB dala mi jakąś TONE probkek z kolorowki (2x podklad, krem tunujacy, miniaturke tuszu) i z pielegnacji (3x krem do twarzy i gratis puszek do pudru BB ) i taki folder nt komsetykow bb
bardzo miłe babeczki szkoda tylko, że mogę tam zakupy zrobić dwa razy w roku na nocnych zakupach w Łodzi :P
__________________
Wymianka
evenstar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:36   #447
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez unrepeatable Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostane w S albo D murada?
nie ma ani tu ani tu, przynajmniej u mnie, kiedys byl w S.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 16:50   #448
pycia17
Zakorzenienie
 
Avatar pycia17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 792
GG do pycia17
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

dziewczyny potrzebuje porady a wy tu jesteście specjalistkami chcę kupić podkład który musi wytrzymać na mojej twarzy przez ślub i wesele, moja cera lubi się błyszczeć a chce mieć matową buźkę nie chce oglądać zdjęć z mojego wesela jak świece się , moja cera jest jasna ale nie blada, niedoskonałości występują ale nie aż tak dużo, chce odwiedzić sephore żeby wybrać jakiś podkład ale nie chce kupować w ciemno to co mi doradzi konsultantka.
pycia17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:14   #449
misiek412
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 543
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Cytat:
Napisane przez anes119 Pokaż wiadomość
też miałam pores no more dr Brandta i mnie również nic nie dawał. rolował sie na dodatek. A co do sztyftu, on ma własciwosci pielęgnacyjne - posiada kwas salicynowy, krzemionkę, mikę i cyn, to mało? mnie on bardzo odpowiada..a jesli chcesz coś innego wypróbować, to na wątku o zakupach, Kasia68 zakupiła serum Chanel o właściwościach matujących itd, i napisała krótką recenzje. polecam tam zajrzeć [COLOR="Silver"]
dzięki za pomoc, faktycznie fajne to serum, pójdę po próbkę i zobaczę jak się sprawdzi
misiek412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-26, 17:24   #450
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;)

Gdzieś czytałam, że Estee ma wypuścić w nowej kolekcji matowy bronzer....
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:12.