Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-29, 12:27   #4261
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za pomoc

Dwa pierwsze zdjęcia pokazują moją twarz w dziennym świetle,a ostatnie robione jest w ostrym słońcu i mocno odbiega kolorystycznie od dwóch poprzednich.Nie wiem czy to coś pomoże,ale dodałam
a jaka formula Cie interesuje? bo kolorki roznia sie ale chyba mozesz sprobowac vv bo to jedna z bardziej uniwersalnych formul z tego co stwierdzilam
mi cos sie widzi ze na teraz albo goldeny albo warmy( choc sie przychylam do warmow)
a zima albo jakies jasne goldeny albo neutrale

jak sie opalasz? od razu na szaro-brazowo czy czerwony?

ktos ma doswiadczenie w beige?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 15:55   #4262
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
a jaka formula Cie interesuje? bo kolorki roznia sie ale chyba mozesz sprobowac vv bo to jedna z bardziej uniwersalnych formul z tego co stwierdzilam
mi cos sie widzi ze na teraz albo goldeny albo warmy( choc sie przychylam do warmow)
a zima albo jakies jasne goldeny albo neutrale

jak sie opalasz? od razu na szaro-brazowo czy czerwony?

ktos ma doswiadczenie w beige?
Beige?Golden?Pani Sylwia z pixie po zobaczeniu fotek oceniła mnie na neturalną tonacje

Opalam się bardzo szybko i od razu na brąz.Żadnej czerwieni

Z tego co wiem to formuła ff jest jaśniejsza niż pozostałe tak?chcę wszystkie przetestować.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 16:43   #4263
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo za pomoc

Dwa pierwsze zdjęcia pokazują moją twarz w dziennym świetle,a ostatnie robione jest w ostrym słońcu i mocno odbiega kolorystycznie od dwóch poprzednich.Nie wiem czy to coś pomoże,ale dodałam
Moim zdaniem golden odpada, warm raczej też... Nie miałam nigdy w dłoniach beige ani neutral, ale beige są chyba takie ciepławe lekko. Różu też nie widzę. Pozostaje mi neutral, ale nigdy nie miałam z tymi odcieniami do czynienia, więc nie wiem, czy są bardzo "szare". Być może będziesz musiała coś mieszać, może inne wizażanki się wypowiedzą.

Nie mniej jednak goldeny bym od razu odrzuciła, miałam/mam do czynienia z 3ma odcieniami (stopniami "ciemności") i jakoś nie widzę ich u Ciebie.

Edit: sprawdziłam i beige jest dla karnacji z brzoskwiniowo/zółtymi podtonami.

Edytowane przez 1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Czas edycji: 2011-08-29 o 16:47
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 17:50   #4264
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Beige?Golden?Pani Sylwia z pixie po zobaczeniu fotek oceniła mnie na neturalną tonacje

Opalam się bardzo szybko i od razu na brąz.Żadnej czerwieni

Z tego co wiem to formuła ff jest jaśniejsza niż pozostałe tak?chcę wszystkie przetestować.

ja bym Ci poleciła Neutrale! sama mam bardziej złocisty odcień skóry i na początku używałam Goldenów, ale wypróbowałam Neutrala mamy i teraz ten odcień jest moim głównym (choć Goldeny wciąż posiadam i używam zależnie od makijażu/ubioru i pory dnia, bo na niektóre bardziej mi odpowiada), więc Tobie tym bardziej polecam Neutrale. Myślałam, że twarz przy nich będzie szarawa, ale absolutnie taka nie jest, mimo mojego złotego odcienia skóry.
Radzę też wziąć do przetestowania zarówno jaśniejsze, jak i ciemniejsze w różnych formułach, bo wydają mi się zróżnicowane - obecnie używam Light Medium Neutral http://www.lumierecosmetics.com/prod...ral-77-77.html i jest to zdecydowanie jasny odcień, rzekłabym, że nawet jaśniejszy niż (teoretycznie jaśniejszy) Light Golden http://www.lumierecosmetics.com/prod...den-82-78.html (obu używam w formule Cachmere)
Mam nadzieję, że pomogłam (lub namieszałam bardziej )
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:09   #4265
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;29065881]Moim zdaniem golden odpada, warm raczej też... Nie miałam nigdy w dłoniach beige ani neutral, ale beige są chyba takie ciepławe lekko. Różu też nie widzę. Pozostaje mi neutral, ale nigdy nie miałam z tymi odcieniami do czynienia, więc nie wiem, czy są bardzo "szare". Być może będziesz musiała coś mieszać, może inne wizażanki się wypowiedzą.

Nie mniej jednak goldeny bym od razu odrzuciła, miałam/mam do czynienia z 3ma odcieniami (stopniami "ciemności") i jakoś nie widzę ich u Ciebie.

Edit: sprawdziłam i beige jest dla karnacji z brzoskwiniowo/zółtymi podtonami.[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
ja bym Ci poleciła Neutrale! sama mam bardziej złocisty odcień skóry i na początku używałam Goldenów, ale wypróbowałam Neutrala mamy i teraz ten odcień jest moim głównym (choć Goldeny wciąż posiadam i używam zależnie od makijażu/ubioru i pory dnia, bo na niektóre bardziej mi odpowiada), więc Tobie tym bardziej polecam Neutrale. Myślałam, że twarz przy nich będzie szarawa, ale absolutnie taka nie jest, mimo mojego złotego odcienia skóry.
Radzę też wziąć do przetestowania zarówno jaśniejsze, jak i ciemniejsze w różnych formułach, bo wydają mi się zróżnicowane - obecnie używam Light Medium Neutral http://www.lumierecosmetics.com/prod...ral-77-77.html i jest to zdecydowanie jasny odcień, rzekłabym, że nawet jaśniejszy niż (teoretycznie jaśniejszy) Light Golden http://www.lumierecosmetics.com/prod...den-82-78.html (obu używam w formule Cachmere)
Mam nadzieję, że pomogłam (lub namieszałam bardziej )
Dziękuje za pomoc

Testowałam dzisiaj neutrale i to jest toTylko,że zamówiłam lighty i niestety strasznie jasnea formuła ff to w ogóle efekt jak u córki młynarza.Mam też light golden i ten już się lekko odcinał i za złocisty jest.
Czyli muszę zamówić nowe próbki-ciemniejsze tym razem
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:26   #4266
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Dziękuje za pomoc

Testowałam dzisiaj neutrale i to jest toTylko,że zamówiłam lighty i niestety strasznie jasnea formuła ff to w ogóle efekt jak u córki młynarza.Mam też light golden i ten już się lekko odcinał i za złocisty jest.
Czyli muszę zamówić nowe próbki-ciemniejsze tym razem
dlatego właśnie zwracam uwagę na to, że neutrale wydają mi się jaśniejsze od innych odcieni (może przez to, że nie mają żadnych domieszek ) - sama używam 3ciego z kolei odcienia (od najjaśniejszych poczynając) - Light Medium Neutral, a moja skóra jest na prawdę jasna z natury więc polecałabym ciemniejsze nawet od tego
__________________
MY IDEA OF HAPPINESS

HAPPINESS ONLY REAL WHEN SHARED

"Wierzę w styl, a nie modę" RL
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 18:59   #4267
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Beige?Golden?Pani Sylwia z pixie po zobaczeniu fotek oceniła mnie na neturalną tonacje

Opalam się bardzo szybko i od razu na brąz.Żadnej czerwieni

Z tego co wiem to formuła ff jest jaśniejsza niż pozostałe tak?chcę wszystkie przetestować.
sama jestem 100% neutralem. ale na lato i wczesna jesien neutrale z lumiere sa dla mnie zbyt " trupie" za to wbrew pozorom warm swietnie sie spisal. nie jest ani zolty ani pomaranczowycos jak fln z edm. sama opalam sie na "brudno" a moja skora w zagieciach skory jest szara .
ja obecnie uzywam light medium warm (!)w formule vv i medium warm w ff
zima mam light medium neutral w vv
mozesz dla porownania wziasc jeszcze light medium beige i gold( a nuz widelec okaza sie ok? jakas wizazanka pisala ze byla 100% neutralem a golden lezal pieknie na niej i wcale nie zolto)

jesli chcesz mosniejsze krycie to pamietaj zeby formule FF wybierac o ton ciemniejsza niz to co pasowalo Ci w formule vv

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

znalazlam moje foty w light medium warm vv -3 warstwy

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1292533005

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1292533005
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 19:07   #4268
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
dlatego właśnie zwracam uwagę na to, że neutrale wydają mi się jaśniejsze od innych odcieni (może przez to, że nie mają żadnych domieszek ) - sama używam 3ciego z kolei odcienia (od najjaśniejszych poczynając) - Light Medium Neutral, a moja skóra jest na prawdę jasna z natury więc polecałabym ciemniejsze nawet od tego
Mam LMN w formule cashmere i ff-w ff córka młynarza,w cashmere ciut lepiej,ale i tak za jasny
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
sama jestem 100% neutralem. ale na lato i wczesna jesien neutrale z lumiere sa dla mnie zbyt " trupie" za to wbrew pozorom warm swietnie sie spisal. nie jest ani zolty ani pomaranczowycos jak fln z edm. sama opalam sie na "brudno" a moja skora w zagieciach skory jest szara .
ja obecnie uzywam light medium warm (!)w formule vv i medium warm w ff
zima mam light medium neutral w vv
mozesz dla porownania wziasc jeszcze light medium beige i gold( a nuz widelec okaza sie ok? jakas wizazanka pisala ze byla 100% neutralem a golden lezal pieknie na niej i wcale nie zolto)

jesli chcesz mosniejsze krycie to pamietaj zeby formule FF wybierac o ton ciemniejsza niz to co pasowalo Ci w formule vv

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------

znalazlam moje foty w light medium warm vv -3 warstwy

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1292533005

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...4&d=1292533005
Mam w formule ff i wyglądam jak trup
Za jasne dla mnie stanowczo.

Zamówię przy kolejnym zamówieniu

Dzięki dziewczyny za wskazówki.Bardzo mi pomagacie.

Olkie,aleś Ty ładna dziewczyno
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-29, 19:10   #4269
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Olkie! Już wiem kogo mi przypominasz trochę...Magdę Mielcarz


Co by nie offtopować. Dostałam dziś cień Ditto 05 i trochę jestem rozczarowana... Niepotrzebnie sugerowałam się dwoma/trzema zdjęciami w necie MAC "Naked"- chyba były przekłamane. Za to fajnie podkreśla błękit oczu, ale muszę zobaczyć, czy przekonam się do niego (robiąc pełny makijaż oka). I te drobinki złote trochę mnie wkurzają
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 08:25   #4270
agkz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jeśli trzeba zawsze można też ożywić neutrale poprzez domieszki Goldenów lub Warmów
Ja mieszam z goldenem, tonację mam ciepłą, ale w kierunku oliwkowej.
Na mojej skórze Warmy wpadają w róż, ale jeśli ktoś ma brzoskwiniowe tony będą idealne.

Same Neutrale dają efekt dobry, ale taki nieco bez życia, po dodaniu goldena cera jest ożywiona i promienna.
Ja stosuję jednak light lub fair - w zależności od pory roku. Myślę jednak, że przy ciemniejszych odcieniach można zastosować tę samą zasadę.
agkz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 10:07   #4271
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez agkz Pokaż wiadomość
Jeśli trzeba zawsze można też ożywić neutrale poprzez domieszki Goldenów lub Warmów
Ja mieszam z goldenem, tonację mam ciepłą, ale w kierunku oliwkowej.
Na mojej skórze Warmy wpadają w róż, ale jeśli ktoś ma brzoskwiniowe tony będą idealne.
.
kurcze a u mnie zadnego rozu ani troszke nie widac

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Mam LMN w formule cashmere i ff-w ff córka młynarza,w cashmere ciut lepiej,ale i tak za jasny

Mam w formule ff i wyglądam jak trup
Za jasne dla mnie stanowczo.

Zamówię przy kolejnym zamówieniu

Dzięki dziewczyny za wskazówki.Bardzo mi pomagacie.

Olkie,aleś Ty ładna dziewczyno
dlatego ff zawsze bierzemy o ton ciemniejszy niz podklad w formule vv itd;D ja uzywajan lmn vv w zime nie moglam uzywac tego samego koloru w ff bo byl za jasny i to duzo

dziekuje za mile slowa;D

---------- Dopisano o 09:07 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;29069562]Olkie! Już wiem kogo mi przypominasz trochę...Magdę Mielcarz


[/QUOTE]
a dziekuje choc sie zawsztydzilam;D mielcarz to chyba za wysokie progi ale bylam juz porownywana tez do molek i braunek z roli olenki ( na tyle ze gdy wstawilam jej foto jako avatar to nawet znajomi byli przekonani ze to ja;D) za to moj tz widzi we mnie ogolne podobienstwo do aniston(?)
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-30, 13:17   #4272
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Mam LMN w formule cashmere i ff-w ff córka młynarza,w cashmere ciut lepiej,ale i tak za jasny

Mam w formule ff i wyglądam jak trup
Za jasne dla mnie stanowczo.
To może ja pomogę, bo widziałam wszystkie Lumierowe kolory prawie w formule VV, stopień fair-light medium. Z Cashmere też mam spore doświadczenia
Jeśli LMN w formule Cashmere jest dla Ciebie za blady, to raczej bym szła w kierunku zmieszania LMN z LMWarm lub LM Golden. LMW w moim odczuciu jest lekko (LEKKO!) brzoskwiniowy, ale nie pomarańczowy, taki "słoneczny" - po prostu jasna, ale pełna życia cera. LM Golden jest mniej brzoskwioniowy, a bardziej złotawożółty.
Mam podobnie jak Olkie - poruszam się w obrębie LMNeutral (VV, Cash), LMWarm (VV, bo w Cash ciut za ciemny, gdybym była opalona, to ok) i LM Golden (Cash). Nosiłam LMN od jesieni zeszłego roku do lata i doszłam do wniosku, że moja twarz wygląda w nim niby dobrze, ale taka "sprana" trochę jest, bez wyrazu, jakby ten odcień odbierał mi tę odrobinę "słońca", którą mam w sobie - chodzi mi o naturalny odcień, bo nie opalam się. Zaczęłam latem (mimo unikania opalania zawsze latem odrobinę cera mi się przyciemnia, ale nieznacznie) nosić Light Warm Luminesse, bo miałam próbkę (w tej formule kolory wypadają ciemniej niż w VV i Cash), jak się upały skończyły to LM Warm VV i jest ok, LM Golden w Cashmere też pasował, choć dawał trochę subtelniejszy efekt i zamówiłam go na wczesną jesień, później najwyżej będę te dwa odcienie mieszać z Neutralem VV i Cash. Możesz spróbować analogicznie, zamów te próbki i obserwuj. Jest szansa, że ten sposób się i u Ciebie sprawdzi, skoro masz podobne wrażenia po Neutralu co ja. Dość jasny, ale nie tak niemrawy jak LM Neutral jest Light Warm w formule Cashmere.
W formule Cashmere kolory wypadają nieznacznie cieplej od VV, są bardzo podobne, ale trochę cieplejsze.
Beige bym od razu wykreśliła, bo LM Beige jest okropnie pomarańczowy, u mnie wygląda tak solaryjnie trochę Jaśniejsze są z kolei za jasne i bure.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
kurcze a u mnie zadnego rozu ani troszke nie widac

Ja też nie widzę różu w Warmie Ładnie wyglądasz w tym odcieniu

Edytowane przez Dominiique
Czas edycji: 2011-08-30 o 13:15
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-30, 19:49   #4273
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

tak kraze miedzy Lucy a Lumiere i nie wiem na co sie zdecydowac z opini kwc chyba zdecyduje sie na Lumiere teraz pytanko do was, poszukuje odpowiednika Pixie CDL calista 1 w najmocniejszym kryciu dopiero raczkuje w mineralach a wiem ze jako expertki moglybyscie mi pomoc
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:31   #4274
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
To może ja pomogę, bo widziałam wszystkie Lumierowe kolory prawie w formule VV, stopień fair-light medium. Z Cashmere też mam spore doświadczenia
Jeśli LMN w formule Cashmere jest dla Ciebie za blady, to raczej bym szła w kierunku zmieszania LMN z LMWarm lub LM Golden. LMW w moim odczuciu jest lekko (LEKKO!) brzoskwiniowy, ale nie pomarańczowy, taki "słoneczny" - po prostu jasna, ale pełna życia cera. LM Golden jest mniej brzoskwioniowy, a bardziej złotawożółty.
Mam podobnie jak Olkie - poruszam się w obrębie LMNeutral (VV, Cash), LMWarm (VV, bo w Cash ciut za ciemny, gdybym była opalona, to ok) i LM Golden (Cash). Nosiłam LMN od jesieni zeszłego roku do lata i doszłam do wniosku, że moja twarz wygląda w nim niby dobrze, ale taka "sprana" trochę jest, bez wyrazu, jakby ten odcień odbierał mi tę odrobinę "słońca", którą mam w sobie - chodzi mi o naturalny odcień, bo nie opalam się. Zaczęłam latem (mimo unikania opalania zawsze latem odrobinę cera mi się przyciemnia, ale nieznacznie) nosić Light Warm Luminesse, bo miałam próbkę (w tej formule kolory wypadają ciemniej niż w VV i Cash), jak się upały skończyły to LM Warm VV i jest ok, LM Golden w Cashmere też pasował, choć dawał trochę subtelniejszy efekt i zamówiłam go na wczesną jesień, później najwyżej będę te dwa odcienie mieszać z Neutralem VV i Cash. Możesz spróbować analogicznie, zamów te próbki i obserwuj. Jest szansa, że ten sposób się i u Ciebie sprawdzi, skoro masz podobne wrażenia po Neutralu co ja. Dość jasny, ale nie tak niemrawy jak LM Neutral jest Light Warm w formule Cashmere.
W formule Cashmere kolory wypadają nieznacznie cieplej od VV, są bardzo podobne, ale trochę cieplejsze.
Beige bym od razu wykreśliła, bo LM Beige jest okropnie pomarańczowy, u mnie wygląda tak solaryjnie trochę Jaśniejsze są z kolei za jasne i bure.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



Ja też nie widzę różu w Warmie Ładnie wyglądasz w tym odcieniu
Jestem po kolejnych testach i medium neutral to jest tomam formułe vv.Tylko jest w tym kolorze taka...nijaka chybaZ czym go zmieszać,żeby ożywić twarz?
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 15:33   #4275
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Jestem po kolejnych testach i medium neutral to jest tomam formułe vv.Tylko jest w tym kolorze taka...nijaka chybaZ czym go zmieszać,żeby ożywić twarz?
Dziewczyny pisały, że z goldenem albo warmem
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 17:02   #4276
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Sam To Nazwij Pokaż wiadomość
Jestem po kolejnych testach i medium neutral to jest tomam formułe vv.Tylko jest w tym kolorze taka...nijaka chybaZ czym go zmieszać,żeby ożywić twarz?
W poście, który zacytowałaś piszę przecież, że z Warm lub Golden.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 14:44   #4277
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Odebrałam dzisiaj nową przesyłkę, m. in. z 2 cieniami: Charcoal i Ditto 03. Są prześliczne! Zwłaszcza ten drugi. I mnóstwo ich nasypali do tych maleńkich słoiczków, aż się wysypują.
Mam ochotę na więcej kolorów
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 15:11   #4278
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
Odebrałam dzisiaj nową przesyłkę, m. in. z 2 cieniami: Charcoal i Ditto 03. Są prześliczne! Zwłaszcza ten drugi. I mnóstwo ich nasypali do tych maleńkich słoiczków, aż się wysypują.
Mam ochotę na więcej kolorów
Cienie Lumiere wciągają- wiem po sobie .
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 19:28   #4279
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;29162546]Cienie Lumiere wciągają- wiem po sobie .[/QUOTE]
W ogóle lubię cienie do oczu, a te mają taką jedwabistą konsystencję, tak drobno zmielone są, cud-miód To moje pierwsze mineralne cienie
Przydałoby się jakieś pędzelki nowe zakupić
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-03, 07:58   #4280
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

też jestem fanką Lumiere
lubię podkłady Blusche i Meow ale Lumiere w formule Cashmere to mój nr 1
tak samo bronzer i róż używam przeważnie z Lumiere

jeszcze nie próbowałam cieni, ale skoro tak chwalicie, to się skuszę...
przejrzałam trochę w necie i mam pytanie odnośnie jednego koloru, czy ktoś z Was kupił cień w kolorze Java?
podobają mi się swatche, ale już na stronie Lumiere jest niezgodność (swatch wydaje się być cieniem Java, a w miejscu, gdzie się wkłada go do koszyka, jest zdjęcie i opis chyba Dark Chocolate )
nie chciałabymm ciemnej czekolady, wolę delikatny brąz
na swatchach w necie Java to właśnie taki brązik niezbyt ciemny...
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 14:18   #4281
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mam do was pytanie, jako znawczyń minerałów.

Szukam pudru, najlepiej w kolorze lekko różowym, taki żeby trochę krył, ale nie za mocno i dawał satynowe, połyskujące wykończenie, ale raczej bez drobinek lub z minimalną ich ilością. Dla ceru suchej, znacie może taki puderek?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-03, 14:58   #4282
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Mam do was pytanie, jako znawczyń minerałów.

Szukam pudru, najlepiej w kolorze lekko różowym, taki żeby trochę krył, ale nie za mocno i dawał satynowe, połyskujące wykończenie, ale raczej bez drobinek lub z minimalną ich ilością. Dla ceru suchej, znacie może taki puderek?
Różowawe są Coole i Medium Cool Beige 2.3 (w formule VV jest różowy).
Dla cery suchej polecana jest formuła FF, ale ona jest matowa.
Dla każdej cery nadaje się Cashmere i Luminesse, ta pierwsza średnio kryje, jest satynowo-matowa, ta druga bardziej połyskująca, delikatne krycie.
Kolory w Lumiere wypadają różnie w zależności od formuły:
FF jest najbardziej jasna,
VV (odcień ciemniejsza od FF)
Cashmere (stopień ciemności zbliżony do VV, ale kolory wypadają trochę cieplejsze)
Luminesse (najciemniej wypada i najcieplej).

Nie wiem, czy Twoja cera jest bardzo jasna, czy ciemna, jeśli taka raczej jasna, ale nie blada to może spróbuj Fair Cool lub Light Cool w formule Luminesse. Aczkolwiek nie widziałam na żywo tych odcieni w tej formule, widziałam w VV i były jasne i różowawe.

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
też jestem fanką Lumiere
lubię podkłady Blusche i Meow ale Lumiere w formule Cashmere to mój nr 1
tak samo bronzer i róż używam przeważnie z Lumiere

jeszcze nie próbowałam cieni, ale skoro tak chwalicie, to się skuszę...
przejrzałam trochę w necie i mam pytanie odnośnie jednego koloru, czy ktoś z Was kupił cień w kolorze Java?
podobają mi się swatche, ale już na stronie Lumiere jest niezgodność (swatch wydaje się być cieniem Java, a w miejscu, gdzie się wkłada go do koszyka, jest zdjęcie i opis chyba Dark Chocolate )
nie chciałabymm ciemnej czekolady, wolę delikatny brąz
na swatchach w necie Java to właśnie taki brązik niezbyt ciemny...
http://www.lumierecosmetics.com/prod...va-223-86.html (silky rich chocolate)
http://www.lumierecosmetics.com/prod...va-223-86.html

Dark chocolate to inny cień, ten Java wydaje się być jaśniejszy, ale też dość ciemnawy.

Mam od wczoraj pierwsze swoje dwa cienie i mogę powiedzieć, że kolor jest dobrze całkiem oddany na tym zdjęciu Lumiere, gdzie jest maźnięty, te zdjęcie w słoiczkach niezbyt: Ditto 03 na zdjęciu słoiczkowym wygląda bladawo, a nie jest taki, natomiast Charcoal jest bardzo ciemny, na żywo jest to stonowany szary.
Zatem lepiej kieruj się tym zdjęciem, gdzie jest posmarowana skóra cieniem. Wówczas zgadzałoby się, że jest to średni brąz.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 09:43   #4283
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Dominiique Pokaż wiadomość
To może ja pomogę, bo widziałam wszystkie Lumierowe kolory prawie w formule VV, stopień fair-light medium. Z Cashmere też mam spore doświadczenia
Jeśli LMN w formule Cashmere jest dla Ciebie za blady, to raczej bym szła w kierunku zmieszania LMN z LMWarm lub LM Golden. LMW w moim odczuciu jest lekko (LEKKO!) brzoskwiniowy, ale nie pomarańczowy, taki "słoneczny" - po prostu jasna, ale pełna życia cera. LM Golden jest mniej brzoskwioniowy, a bardziej złotawożółty.
Mam podobnie jak Olkie - poruszam się w obrębie LMNeutral (VV, Cash), LMWarm (VV, bo w Cash ciut za ciemny, gdybym była opalona, to ok) i LM Golden (Cash). Nosiłam LMN od jesieni zeszłego roku do lata i doszłam do wniosku, że moja twarz wygląda w nim niby dobrze, ale taka "sprana" trochę jest, bez wyrazu, jakby ten odcień odbierał mi tę odrobinę "słońca", którą mam w sobie - chodzi mi o naturalny odcień, bo nie opalam się. Zaczęłam latem (mimo unikania opalania zawsze latem odrobinę cera mi się przyciemnia, ale nieznacznie) nosić Light Warm Luminesse, bo miałam próbkę (w tej formule kolory wypadają ciemniej niż w VV i Cash), jak się upały skończyły to LM Warm VV i jest ok, LM Golden w Cashmere też pasował, choć dawał trochę subtelniejszy efekt i zamówiłam go na wczesną jesień, później najwyżej będę te dwa odcienie mieszać z Neutralem VV i Cash. Możesz spróbować analogicznie, zamów te próbki i obserwuj. Jest szansa, że ten sposób się i u Ciebie sprawdzi, skoro masz podobne wrażenia po Neutralu co ja. Dość jasny, ale nie tak niemrawy jak LM Neutral jest Light Warm w formule Cashmere.
W formule Cashmere kolory wypadają nieznacznie cieplej od VV, są bardzo podobne, ale trochę cieplejsze.
Beige bym od razu wykreśliła, bo LM Beige jest okropnie pomarańczowy, u mnie wygląda tak solaryjnie trochę Jaśniejsze są z kolei za jasne i bure.

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



Ja też nie widzę różu w Warmie Ładnie wyglądasz w tym odcieniu
Nie było to wprawdzie do mnie, ale bardzo pomogła mi ta wypowiedź, świetne kompendium stworzyłaś .
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 10:41   #4284
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ktos mial do czynienia kiedys z bronzerkami lumiere i moze cos polecic do neutralno-warmowej twarzy? nude bronze?
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 10:54   #4285
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
ktos mial do czynienia kiedys z bronzerkami lumiere i moze cos polecic do neutralno-warmowej twarzy? nude bronze?
Było dużo o bronzerach Nude jak najbardziej, sama go uwielbiam.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 12:53   #4286
lilianatoja2
Rozeznanie
 
Avatar lilianatoja2
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 562
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
tak kraze miedzy Lucy a Lumiere i nie wiem na co sie zdecydowac z opini kwc chyba zdecyduje sie na Lumiere teraz pytanko do was, poszukuje odpowiednika Pixie CDL calista 1 w najmocniejszym kryciu dopiero raczkuje w mineralach a wiem ze jako expertki moglybyscie mi pomoc
W Lumiere masz 4 kolory:
Cool - różowe
Golden - żółte
Beige - pomarańczowe
Neutral - beżowe

Jeśli używałaś Calista 1 (taka jak ja ) to mi podpasowały: Golden Fair Light oraz Neutral Fair Light. Najsilniej kryje formuła VV.
lilianatoja2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 13:48   #4287
Dominiique
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 006
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez _Czarodzielnica_ Pokaż wiadomość
Nie było to wprawdzie do mnie, ale bardzo pomogła mi ta wypowiedź, świetne kompendium stworzyłaś .
Nie wiem na ile obiektywne to jest, każdy może odbierać te formuły inaczej w zależności od cery

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
W Lumiere masz 4 kolory:
Cool - różowe
Golden - żółte
Beige - pomarańczowe
Neutral - beżowe

Jeśli używałaś Calista 1 (taka jak ja ) to mi podpasowały: Golden Fair Light oraz Neutral Fair Light. Najsilniej kryje formuła VV.
Raczej FF, potem VV.
Dominiique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-04, 21:30   #4288
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
W Lumiere masz 4 kolory:
Cool - różowe
Golden - żółte
Beige - pomarańczowe
Neutral - beżowe

Jeśli używałaś Calista 1 (taka jak ja ) to mi podpasowały: Golden Fair Light oraz Neutral Fair Light. Najsilniej kryje formuła VV.

dziekuje kochana Neutral Fair Light chyba sobie zamowie
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-05, 06:52   #4289
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez lilianatoja2 Pokaż wiadomość
W Lumiere masz 4 kolory:
Cool - różowe
Golden - żółte
Beige - pomarańczowe
Neutral - beżowe

Jeśli używałaś Calista 1 (taka jak ja ) to mi podpasowały: Golden Fair Light oraz Neutral Fair Light. Najsilniej kryje formuła VV.
ff mnocniej kryje niz vv- dla przykladu 1 warstwa ff dawala taki efekt jak 3 takie same warstwy vv

i jeszcze jest odcien warm- neurralne i zlote braziki ekstra na lato dla neutrali
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2011-09-05 o 06:54
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 13:53   #4290
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dziewczyny myślicie, że mogę przyciemnić podkład Lumiere (formuła VV)
tlenkiem brzoskwiniowym (KLIK) ze sklepu kolorówki?
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:43.