Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-22, 10:03   #3301
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czeesc ale mam napiety dzien nie moge spokojnie nawet posiedziec i cos napisac na necie weekend szykuje mi sie cudowny bo wkoncu wyjezdzamy w Ardeny




ja wyrownialam na prosto i scielam grzywke do brwi tym razem ale moge tez sobie ja ukladac na bok wiec mam dwie wersje jak chce

cos sie konczy cos zaczyna

karm go strzykawka mala ja tak robilam bo kotka na poczatku byla dzika i nie chciala siedziec w domu z malymi , byla nieufna i praktycznie zostawila juz male mi dlatego male karmilam sama i tez nie widzialy jeszcze po kilka kropli do pyszczka strzykawka im wpuszczalam pozniej jak zaczely lepiej widziec i sprawniej sie poruszac jadly z miski na poczatku smiesznie bo nosy topily ale musialy sie przeciez nauczyc
teraz ty musisz ich karmic bo sa napewno oslabione a kotka nieufna
i chyba tak bede musiala zrobic...
przyjde do domu od Tż to postram sie jakos go nakarmic..

mam pytanie do Ciebie jeszcze
czy krem z takim skladem nadawal by sie na wlosy?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ace-cream.html
na twarz nie moge go uzywac ze wzgledu na olej kokosowy ktory powoduje u mnie wysyp pryszczy
a szkoda mi go wyrzucic...
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:25   #3302
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
i chyba tak bede musiala zrobic...
przyjde do domu od Tż to postram sie jakos go nakarmic..

mam pytanie do Ciebie jeszcze
czy krem z takim skladem nadawal by sie na wlosy?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ace-cream.html
na twarz nie moge go uzywac ze wzgledu na olej kokosowy ktory powoduje u mnie wysyp pryszczy
a szkoda mi go wyrzucic...
nadaje sie na wlosy zwlaszcza koncowki , ale do splukania po jakims czasie
na twarz to faktycznie nie bardzo bo olej kokosowy moze powodowac powstawanie "gul" na skorze ...szczerze to ja sama balabym sie polozyc go na swoja skore..
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 10:36   #3303
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nadaje sie na wlosy zwlaszcza koncowki , ale do splukania po jakims czasie
na twarz to faktycznie nie bardzo bo olej kokosowy moze powodowac powstawanie "gul" na skorze ...szczerze to ja sama balabym sie polozyc go na swoja skore..
czyli powiedzmy ze moge go klasc na suche wlosy powiedzmy na noc a rano normanle umyc szamponem wlosy ??
bo szkoda mi go wyrzucic a jak tak patrze na sklad to jakies te substance odzywcze ma. szampon dzieciecy ten krem pozniej domyje?
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:11   #3304
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Ja juz w domu. Robilam sam odrost 11,10+11,20-jak ostatnio.
Podcielam same konce bo chcę zejść z cieniowania także jakas tam zmiana jest. Mam na razie takie zdjęcia, kiepskie wiem, ale nie ma kto mi zrobic póki co zdjecia z tylu zeby było widac wlosy. Wiec poki co tylko kolor.
Ta poczatkowa szarość się wypłukuje więc się nie martwie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2088.jpg (50,7 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2090.jpg (83,7 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN2093.jpg (65,1 KB, 53 załadowań)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:21   #3305
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja juz w domu. Robilam sam odrost 11,10+11,20-jak ostatnio.
Podcielam same konce bo chcę zejść z cieniowania także jakas tam zmiana jest. Mam na razie takie zdjęcia, kiepskie wiem, ale nie ma kto mi zrobic póki co zdjecia z tylu zeby było widac wlosy. Wiec poki co tylko kolor.
Ta poczatkowa szarość się wypłukuje więc się nie martwie
piękny kolor, bardzo naturalny i końcówki od razu lepiej wyglądają
jaki Ty właściwie masz naturalny kolor włosów?

kurde no nie nooo chyba nikt ani nic mnie nie zmusi dzisiaj do nauki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:31   #3306
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja juz w domu. Robilam sam odrost 11,10+11,20-jak ostatnio.
Podcielam same konce bo chcę zejść z cieniowania także jakas tam zmiana jest. Mam na razie takie zdjęcia, kiepskie wiem, ale nie ma kto mi zrobic póki co zdjecia z tylu zeby było widac wlosy. Wiec poki co tylko kolor.
Ta poczatkowa szarość się wypłukuje więc się nie martwie
fajnie wyszlo
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czyli powiedzmy ze moge go klasc na suche wlosy powiedzmy na noc a rano normanle umyc szamponem wlosy ??
bo szkoda mi go wyrzucic a jak tak patrze na sklad to jakies te substance odzywcze ma. szampon dzieciecy ten krem pozniej domyje?
moze na noc to za duzo powiedziane ale na kilka godzin przed myciem
wlosow tez nie mozna przekarmic bo beda jak wata
szampon dzieciecy domyje ...

lece na miasto
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-05-22 o 11:32
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:32   #3307
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
piękny kolor, bardzo naturalny i końcówki od razu lepiej wyglądają
jaki Ty właściwie masz naturalny kolor włosów?

kurde no nie nooo chyba nikt ani nic mnie nie zmusi dzisiaj do nauki
Koncowki lepiej, ale i tak to nie to jeszcze...zanim zejde z cieniowania...poza tym basen kilka razy i końcowki znowu beda do d.

Swój kolor to mam taką 7-mysią. Sredni blond.

Dziekuje

Ja tez nie moge sie wziac za nauke, zaraz lece do miasta, muszę sprawy pozałatwiac.

---------- Dopisano o 12:32 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
fajnie wyszlo



Dzieki

Chcialam tak naturalnie dosc, ani cieplo ani zimno.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 11:39   #3308
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Koncowki lepiej, ale i tak to nie to jeszcze...zanim zejde z cieniowania...poza tym basen kilka razy i końcowki znowu beda do d.

Swój kolor to mam taką 7-mysią. Sredni blond.

Dziekuje

Ja tez nie moge sie wziac za nauke, zaraz lece do miasta, muszę sprawy pozałatwiac.
ja swoje końcówki ciachnę dopiero w sierpniu przed weselem, wcześniej nie dam. Podcinałam przed świętami Wielkanocnymi i zapuszczam grzywkę, już tak nie sterczy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 11:49   #3309
_paulinka2
Wtajemniczenie
 
Avatar _paulinka2
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 331
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Agatko piękny kolorek
__________________
Amelcia <3

dbam o włosy


_paulinka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 12:26   #3310
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czyli powiedzmy ze moge go klasc na suche wlosy powiedzmy na noc a rano normanle umyc szamponem wlosy ??
bo szkoda mi go wyrzucic a jak tak patrze na sklad to jakies te substance odzywcze ma. szampon dzieciecy ten krem pozniej domyje?
sorki ze sie wetne ale... kylie ty uzywasz tych szamponow dzieciackich z sles-em czyli normalnie dobrze myjacych i zmywajacych wszystko.
takze zmyc zmyje, ale jak to z kremami wszelakimi- jak duzo nawalisz to licz sie z tym ze bedziesz myc wlosy nawet 2-3razy bo bedzie to ciezko zmyc- to tak jak na cialo nalozysz za duzo balsamu czy kremu... potem sie wszystko nie wchlonie i ciezko to umyc

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja juz w domu. Robilam sam odrost 11,10+11,20-jak ostatnio.
Podcielam same konce bo chcę zejść z cieniowania także jakas tam zmiana jest. Mam na razie takie zdjęcia, kiepskie wiem, ale nie ma kto mi zrobic póki co zdjecia z tylu zeby było widac wlosy. Wiec poki co tylko kolor.
Ta poczatkowa szarość się wypłukuje więc się nie martwie
pieknie kolor za☠☠☠isty konce- teraz wygladaja swietnie i wloski jakie gladziutkie, a nie takie szczurki i niech ktos mi powie ze wlosy ciensze czy rzadsze nie moga tez dobrze wygladac

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
piękny kolor, bardzo naturalny i końcówki od razu lepiej wyglądają
jaki Ty właściwie masz naturalny kolor włosów?

kurde no nie nooo chyba nikt ani nic mnie nie zmusi dzisiaj do nauki

tak czulam po twoim wpisie na blogu
do nauki...juz!

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

dobra dodalam do albumu fotke przed-komunijna

powiem wam ze wczoraj mialam znow mega dzien, 2 koloryzacje i szpony ale nie mialam czasu robic fot bo juz noc byla i tak by byly przeklamane zrobie ns razem, ale uzywalam farbe londe oberzyne na szwagrze- masakra tak rzadkiej farby to jeszcze nie obslugiwalam leciala mi wszedzie z pedzla, cale plecy mu wymalowalam , do tego zle mi sie z woda % mieszala i grudkowala, paskudztwo i nigdy wiecej joanna oberzynowa wymiata pod wzgledem i koloru i ceny i konsystencji jak dla mnie.

no i wreszcie moja e. zostala jasna blondyneczka
rozjasnilam jej ostatnie pasemka z czarnych do karmelowych i zrobilysmy juz 2 miesieczne odrosty farbami, plus dlugosci ochlodzilam farbami- i teraz ma piekny naturalny chlodny blond plus czesc pasemek sredni blond popielaty.
farby wymieszalam palety: nowa c10 srebrzysty mrozny blond- w ogole ona jest z nowej serii najjasniejszych blondow z a10 i efekt powalal- kolor nam wyszedl jasny bezowo-perlowy blond cudowny z pasemkami(refleksami) kawowymi- jak cappuciono... i srebrzysto-bialymi.
jak juz ja wysuszylysmy to kazdy taaaakie oczy robil i ze za☠☠☠iscie nam wyszedl efekt... tzn mnie
moja e. wniebowzieta- a nie byla do konca pewna czy chce byc blondynka, z poczatku mowila ze tylko balejaze i pasemka a teraz zakochana w kolorze nie chciala bialego blondu, mial byc chlodny lub naturalny ciut chlodny i jasny. i tak nam wyszlo.
takze dam wam fotki jak ja ns razem zobacze- tzn ktorys kolejny weekend, bo musze wam to pokazac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:35   #3311
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Pomyśleć że ja mam wyrzuty sumienia jak prostuje co 2 dni Philipsem ProCare Keratin. Tą swoją prostownicą robisz sobie tylko krzywdę!
Nie nie nie Jestem od ponad roku na odwyku od prostownicy. Ostatni raz prostowałam włosy na sylwestra. Teraz zdecydowałam się na zakup prostownicy parowej Babyliss Pro, bo wiadomo latem fajnie czasem włosy wyprostować. Teraz jak o tym myślę to też mam wyrzuty sumienia, ale jak to mówią błędy młodości

Agatau88 piękny kolorek
Ja to już sama nie wiem czego chce... z założenia miał być ciemny blond jednak zdecydowałam się na jasny ciepły kolor, a teraz mam ochotę na powrót do chłodniutkiej platyny
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 13:42   #3312
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
piękny kolor, bardzo naturalny i końcówki od razu lepiej wyglądają
jaki Ty właściwie masz naturalny kolor włosów?

kurde no nie nooo chyba nikt ani nic mnie nie zmusi dzisiaj do nauki

rozumiem twój ból...ja próbuje ogarniać antropologię kultury i za nic nie wchodzi mi do głowy ide zaraz chyba na spacer bo nie wyrobie w domu w taką ładną pogode


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja juz w domu. Robilam sam odrost 11,10+11,20-jak ostatnio.
Podcielam same konce bo chcę zejść z cieniowania także jakas tam zmiana jest. Mam na razie takie zdjęcia, kiepskie wiem, ale nie ma kto mi zrobic póki co zdjecia z tylu zeby było widac wlosy. Wiec poki co tylko kolor.
Ta poczatkowa szarość się wypłukuje więc się nie martwie

pięknie ci wyszło Agatko i włoski jakie zdrowsze od razu
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 13:45   #3313
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny dziekuje, bardzo mi milo

BUNNY no konce tego wymagały, odświezenie choć nadal nie jest idealnie jest lepiej. No niestety moje cienkie wlosy nigdy nie beda jakas burzą na głowie ale nie jesy najgorzej.
Kurcze ciekawi mnie Twoja mieszanka palety
Było nic nie mowic A tak smakowicie opisujesz kolor-kawa, capuccino No wiesz co
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 14:13   #3314
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sorki ze sie wetne ale... kylie ty uzywasz tych szamponow dzieciackich z sles-em czyli normalnie dobrze myjacych i zmywajacych wszystko.
takze zmyc zmyje, ale jak to z kremami wszelakimi- jak duzo nawalisz to licz sie z tym ze bedziesz myc wlosy nawet 2-3razy bo bedzie to ciezko zmyc- to tak jak na cialo nalozysz za duzo balsamu czy kremu... potem sie wszystko nie wchlonie i ciezko to umyc


pieknie kolor za☠☠☠isty konce- teraz wygladaja swietnie i wloski jakie gladziutkie, a nie takie szczurki i niech ktos mi powie ze wlosy ciensze czy rzadsze nie moga tez dobrze wygladac

[/B]
tak czulam po twoim wpisie na blogu
do nauki...juz!

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

dobra dodalam do albumu fotke przed-komunijna

powiem wam ze wczoraj mialam znow mega dzien, 2 koloryzacje i szpony ale nie mialam czasu robic fot bo juz noc byla i tak by byly przeklamane zrobie ns razem, ale uzywalam farbe londe oberzyne na szwagrze- masakra tak rzadkiej farby to jeszcze nie obslugiwalam leciala mi wszedzie z pedzla, cale plecy mu wymalowalam , do tego zle mi sie z woda % mieszala i grudkowala, paskudztwo i nigdy wiecej joanna oberzynowa wymiata pod wzgledem i koloru i ceny i konsystencji jak dla mnie.

no i wreszcie moja e. zostala jasna blondyneczka
rozjasnilam jej ostatnie pasemka z czarnych do karmelowych i zrobilysmy juz 2 miesieczne odrosty farbami, plus dlugosci ochlodzilam farbami- i teraz ma piekny naturalny chlodny blond plus czesc pasemek sredni blond popielaty.
farby wymieszalam palety: nowa c10 srebrzysty mrozny blond- w ogole ona jest z nowej serii najjasniejszych blondow z a10 i efekt powalal- kolor nam wyszedl jasny bezowo-perlowy blond cudowny z pasemkami(refleksami) kawowymi- jak cappuciono... i srebrzysto-bialymi.
jak juz ja wysuszylysmy to kazdy taaaakie oczy robil i ze za☠☠☠iscie nam wyszedl efekt... tzn mnie
moja e. wniebowzieta- a nie byla do konca pewna czy chce byc blondynka, z poczatku mowila ze tylko balejaze i pasemka a teraz zakochana w kolorze nie chciala bialego blondu, mial byc chlodny lub naturalny ciut chlodny i jasny. i tak nam wyszlo.
takze dam wam fotki jak ja ns razem zobacze- tzn ktorys kolejny weekend, bo musze wam to pokazac
o kochana ! ja ma caly arsenal szamponow
aktualnie ma :J&J lawendowy, Fructis color resist, Joanne Z herbata , 3 zioła do suchych i normalnych, Pinia, Joanne ta niebieska eliminujaca zoltawe tony (ale nie uzywam) i tego nieszczesnego Gliss kura do farbowanych takze mysle ze kazdy jeden by je domyl
nie zamierzam tego walic na wlosy nie wiadomo ile, porcje wielkosci groszku dam powiedzmy na te ostatnie 20cm klakow zwiaze w warkocz, pojde pobiegac i umyje je
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 14:32   #3315
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

DZIEWCZYNY chodzcie zaraz do klubu, bede sie produkowac
Ale koniecznie
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 14:52   #3316
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziekuje, bardzo mi milo

BUNNY no konce tego wymagały, odświezenie choć nadal nie jest idealnie jest lepiej. No niestety moje cienkie wlosy nigdy nie beda jakas burzą na głowie ale nie jesy najgorzej.
Kurcze ciekawi mnie Twoja mieszanka palety
Było nic nie mowic A tak smakowicie opisujesz kolor-kawa, capuccino No wiesz co
bo nie umiem inaczej okreslic koloru jakie przybraly pasemka rozjasniane z czerni no kawa z mlekiem albo cappucino
musialam wam powiedziec, bo od wczoraj chodze dumna z siebie i z e. ze jest taka sexi blondi w czerni ktora nosila kilka lat wygladala jak smierc wiec tym bardziej jestem dumna ze ja przekonalam do metamorfozy w przeciwnym kierunku
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
o kochana ! ja ma caly arsenal szamponow
aktualnie ma :J&J lawendowy, Fructis color resist, Joanne Z herbata , 3 zioła do suchych i normalnych, Pinia, Joanne ta niebieska eliminujaca zoltawe tony (ale nie uzywam) i tego nieszczesnego Gliss kura do farbowanych takze mysle ze kazdy jeden by je domyl
nie zamierzam tego walic na wlosy nie wiadomo ile, porcje wielkosci groszku dam powiedzmy na te ostatnie 20cm klakow zwiaze w warkocz, pojde pobiegac i umyje je
ło matko ty szalona a po co ci tyle szamponow ja mam teraz pinio i 2 loreale rozowe- ten brokatowy i ten z silikonami i styka. pinio stal sie tez moim niezastapionym zelem pod prysznic nie wysusza skory, co u mnie jest czeste- wiec juz go nie zmieniam na nic innego
juz sobie wyobrazilam jak cala tube kremu walisz na wlosy a potem probujesz to zmyc jak tak to okej.

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY chodzcie zaraz do klubu, bede sie produkowac
Ale koniecznie
pedze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 15:26   #3317
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

BUNNY odpisane w klubie
Fajnie ze bylas i odpisalas
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 15:46   #3318
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
BUNNY odpisane w klubie
Fajnie ze bylas i odpisalas
bylam i sie dopisalam jeszcze
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:02   #3319
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Też byłam w klubie i sie dopisałam

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
pomysl o wakacjach
Póki co myśle żeby mi sie obrona z urodzinami nie zgrała
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Ja juz w domu. Robilam sam odrost 11,10+11,20-jak ostatnio.
Podcielam same konce bo chcę zejść z cieniowania także jakas tam zmiana jest. Mam na razie takie zdjęcia, kiepskie wiem, ale nie ma kto mi zrobic póki co zdjecia z tylu zeby było widac wlosy. Wiec poki co tylko kolor.
Ta poczatkowa szarość się wypłukuje więc się nie martwie
Super, i włoski jakie ładne

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
sorki ze sie wetne ale... kylie ty uzywasz tych szamponow dzieciackich z sles-em czyli normalnie dobrze myjacych i zmywajacych wszystko.
takze zmyc zmyje, ale jak to z kremami wszelakimi- jak duzo nawalisz to licz sie z tym ze bedziesz myc wlosy nawet 2-3razy bo bedzie to ciezko zmyc- to tak jak na cialo nalozysz za duzo balsamu czy kremu... potem sie wszystko nie wchlonie i ciezko to umyc


pieknie kolor za☠☠☠isty konce- teraz wygladaja swietnie i wloski jakie gladziutkie, a nie takie szczurki i niech ktos mi powie ze wlosy ciensze czy rzadsze nie moga tez dobrze wygladac

[/B]
tak czulam po twoim wpisie na blogu
do nauki...juz!

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

dobra dodalam do albumu fotke przed-komunijna

powiem wam ze wczoraj mialam znow mega dzien, 2 koloryzacje i szpony ale nie mialam czasu robic fot bo juz noc byla i tak by byly przeklamane zrobie ns razem, ale uzywalam farbe londe oberzyne na szwagrze- masakra tak rzadkiej farby to jeszcze nie obslugiwalam leciala mi wszedzie z pedzla, cale plecy mu wymalowalam , do tego zle mi sie z woda % mieszala i grudkowala, paskudztwo i nigdy wiecej joanna oberzynowa wymiata pod wzgledem i koloru i ceny i konsystencji jak dla mnie.

no i wreszcie moja e. zostala jasna blondyneczka
rozjasnilam jej ostatnie pasemka z czarnych do karmelowych i zrobilysmy juz 2 miesieczne odrosty farbami, plus dlugosci ochlodzilam farbami- i teraz ma piekny naturalny chlodny blond plus czesc pasemek sredni blond popielaty.
farby wymieszalam palety: nowa c10 srebrzysty mrozny blond- w ogole ona jest z nowej serii najjasniejszych blondow z a10 i efekt powalal- kolor nam wyszedl jasny bezowo-perlowy blond cudowny z pasemkami(refleksami) kawowymi- jak cappuciono... i srebrzysto-bialymi.
jak juz ja wysuszylysmy to kazdy taaaakie oczy robil i ze za☠☠☠iscie nam wyszedl efekt... tzn mnie
moja e. wniebowzieta- a nie byla do konca pewna czy chce byc blondynka, z poczatku mowila ze tylko balejaze i pasemka a teraz zakochana w kolorze nie chciala bialego blondu, mial byc chlodny lub naturalny ciut chlodny i jasny. i tak nam wyszlo.
takze dam wam fotki jak ja ns razem zobacze- tzn ktorys kolejny weekend, bo musze wam to pokazac
Zaciekawiłaś mnie ta mieszanka

Ja kurcze też za chwile bede musiała farbować. Ale chyba nie powinno byc po tym moim głupim impulsie problemów z odrostem Bo nie jest jakoś wiele ciemniejszy niż jak mi żółkło po Wellku itd.

A i spełniłam twoje życzenie i opitoliłam sobie grzywke, mówiłam juz?
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 16:15   #3320
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Też byłam w klubie i sie dopisałam


Póki co myśle żeby mi sie obrona z urodzinami nie zgrała

Super, i włoski jakie ładne


Zaciekawiłaś mnie ta mieszanka

Ja kurcze też za chwile bede musiała farbować. Ale chyba nie powinno byc po tym moim głupim impulsie problemów z odrostem Bo nie jest jakoś wiele ciemniejszy niż jak mi żółkło po Wellku itd.

A i spełniłam twoje życzenie i opitoliłam sobie grzywke, mówiłam juz?
mowie- mieszanka superancka tylko ze wlosy maja poziom 8-10- roznobarwne refleksy wychodza- od popielatych, szarawych, po kawe z mlekiem, i bezowy blond. jak ktos liczy na biala platyne albo taki jasny jak mam ja- to nie dla niego.

jak wpadnie na twoje urodziny to bedziesz podwojnie swietowala

nie powinno byc klopotu z odrostem a czym teraz planujesz robic?

pokaz foto grzyweczki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:20   #3321
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mowie- mieszanka superancka tylko ze wlosy maja poziom 8-10- roznobarwne refleksy wychodza- od popielatych, szarawych, po kawe z mlekiem, i bezowy blond. jak ktos liczy na biala platyne albo taki jasny jak mam ja- to nie dla niego.

jak wpadnie na twoje urodziny to bedziesz podwojnie swietowala

nie powinno byc klopotu z odrostem a czym teraz planujesz robic?

pokaz foto grzyweczki
A czyli nie dla mnie chyba taka mieszanka?;> Bo ja tez raczej jasniutkie...
Robić planuje a10 + 219. Tylko nie wiem czy zrobić 1:1 czy dać całą a10 i połowe 219.

Nie no właśnie wiem że obrone moge mieć albo pare dni wcześniej, albo dokładnie 1 dzień po. Sie dzisiaj śmiałam że jeszcze nabombana pójde

Hmmm zaraz spróbuje poszukać jakieś zdjęcie żeby było grzywke widać.

Wstawiłam takie jakie mam - z imprezy i przed impreza. Innych nie mam póki co niestety.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2012-05-22 o 16:30
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:53   #3322
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A czyli nie dla mnie chyba taka mieszanka?;> Bo ja tez raczej jasniutkie...
Robić planuje a10 + 219. Tylko nie wiem czy zrobić 1:1 czy dać całą a10 i połowe 219.

Nie no właśnie wiem że obrone moge mieć albo pare dni wcześniej, albo dokładnie 1 dzień po. Sie dzisiaj śmiałam że jeszcze nabombana pójde

Hmmm zaraz spróbuje poszukać jakieś zdjęcie żeby było grzywke widać.

Wstawiłam takie jakie mam - z imprezy i przed impreza. Innych nie mam póki co niestety.
to zalezy czy chcesz jasniej- wiecej a10, czy bielej wiecej 219

super grzywa kiedy moja tak urosnie
a loczki jak robilas?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 16:58   #3323
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

ja znow praktycznie wpadlam sie pozegnac lece spotkac sie z kolezankami o 19 wiec juz dzis mnie nie bedzie
zajrze jeszcze do klubu i oblukam bunny fote

bede jutro
paa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:00   #3324
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to zalezy czy chcesz jasniej- wiecej a10, czy bielej wiecej 219

super grzywa kiedy moja tak urosnie
a loczki jak robilas?
Chciałabym tak samo jasno tylko ciut chłodniej.

Dziękuje, jak ty mówisz że dobra to tymbardziej sie ciesze że mi tak wyszło Twoja urośnie pewnie szybko. Moja też już troche urosła. Nie wiem mi się zawsze zdaje że grzywki to rosną 3 razy szybciej niż reszta włosów
A loczki robiłam na ślimaczki. Podzieliłam włosy na 3, zakręciłam wokół własnej osi i potem ślimaczki takie i spiełam to klamrami. Potrzymałam z godzine bo wiecej czasu nie było
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:03   #3325
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja znow praktycznie wpadlam sie pozegnac lece spotkac sie z kolezankami o 19 wiec juz dzis mnie nie bedzie
zajrze jeszcze do klubu i oblukam bunny fote

bede jutro
paa
haha zapraszam milego wieczoru!
i reszte blondyn tez- na ploty pod fotka

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Chciałabym tak samo jasno tylko ciut chłodniej.

Dziękuje, jak ty mówisz że dobra to tymbardziej sie ciesze że mi tak wyszło Twoja urośnie pewnie szybko. Moja też już troche urosła. Nie wiem mi się zawsze zdaje że grzywki to rosną 3 razy szybciej niż reszta włosów
A loczki robiłam na ślimaczki. Podzieliłam włosy na 3, zakręciłam wokół własnej osi i potem ślimaczki takie i spiełam to klamrami. Potrzymałam z godzine bo wiecej czasu nie było
to zrob pol na pol.

super ci wyszlo, naprawde! ja mam mega porost ale grzywka rosnie i rosnie i jeszcze nie taka a ile juz miesiecy zapuszczam
moja e. tez ma cudna grzywke, bardzo podobna do twojej- no ale ja ja strzyge i koncoweczki tez
kurcze ja to tych slimaczkow chybabym musiala zrobic z 10 przy mojej gestosci ale mokre wlosy slimaczkowalas czy suche? na jakis stylizator?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:07   #3326
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
haha zapraszam milego wieczoru!
i reszte blondyn tez- na ploty pod fotka

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------


to zrob pol na pol.

super ci wyszlo, naprawde! ja mam mega porost ale grzywka rosnie i rosnie i jeszcze nie taka a ile juz miesiecy zapuszczam
moja e. tez ma cudna grzywke, bardzo podobna do twojej- no ale ja ja strzyge i koncoweczki tez
kurcze ja to tych slimaczkow chybabym musiala zrobic z 10 przy mojej gestosci ale mokre wlosy slimaczkowalas czy suche? na jakis stylizator?
Ok to zrobie pół na pół

A wiesz czym cięłam? Maszynką do golenia :d Tzn podcięłam lekko pod skosem nożyczkami a potem reszte już maszynką, bo tak mi najwygodniej Dumna jestem z siebie normalnie

Ja tych ślimaczków też bym mogła więcej zrobić i po prostu miałabym drobniejsze te fale. Bo te 3 to tak na styk ale mam 3 klamry wiec zawsze tak robie Ale musze sprobowac zrobic na wiecej kiedyś.
A ślimaczkowałam na prawie suche, wilgotne miejscami były. Po umyciu włosów dałam troszke pianki - ale niewiele. Takiej z tafta czarno-fioletowej, power mousse podajże czy jakoś tak... I jak mi wyschły to wtedy pozakręcałam, przed zdjęciem jak czułam że gdzieś wilgne jeszcze to podsuszyłam suszarką
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:13   #3327
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ok to zrobie pół na pół

A wiesz czym cięłam? Maszynką do golenia :d Tzn podcięłam lekko pod skosem nożyczkami a potem reszte już maszynką, bo tak mi najwygodniej Dumna jestem z siebie normalnie

Ja tych ślimaczków też bym mogła więcej zrobić i po prostu miałabym drobniejsze te fale. Bo te 3 to tak na styk ale mam 3 klamry wiec zawsze tak robie Ale musze sprobowac zrobic na wiecej kiedyś.
A ślimaczkowałam na prawie suche, wilgotne miejscami były. Po umyciu włosów dałam troszke pianki - ale niewiele. Takiej z tafta czarno-fioletowej, power mousse podajże czy jakoś tak... I jak mi wyschły to wtedy pozakręcałam, przed zdjęciem jak czułam że gdzieś wilgne jeszcze to podsuszyłam suszarką
kurde ja jak kiedys robilam sobie pazurki przy buzi golarka jednorazowa to dziury powycinalam i od tamtej pory nie tykam takze szacuneczek

jak podsuszalas suszarka to nie sianowaly sie i nie rozwalaly?
bo ja to bym zakrecila slimaki i suszyla po slimakach
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:15   #3328
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
kurde ja jak kiedys robilam sobie pazurki przy buzi golarka jednorazowa to dziury powycinalam i od tamtej pory nie tykam takze szacuneczek

jak podsuszalas suszarka to nie sianowaly sie i nie rozwalaly?
bo ja to bym zakrecila slimaki i suszyla po slimakach
Niee nic sie nie działo. Ja je spięłam tymi klamrami do farbowania Więc sie trzymały dobrze. Podsuszyłam, chwile odczekałam i zdjęłam wtedy i porozwijałam
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 17:25   #3329
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Niee nic sie nie działo. Ja je spięłam tymi klamrami do farbowania Więc sie trzymały dobrze. Podsuszyłam, chwile odczekałam i zdjęłam wtedy i porozwijałam
musze kiedys sprobowac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-22, 19:44   #3330
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
bo nie umiem inaczej okreslic koloru jakie przybraly pasemka rozjasniane z czerni no kawa z mlekiem albo cappucino
musialam wam powiedziec, bo od wczoraj chodze dumna z siebie i z e. ze jest taka sexi blondi w czerni ktora nosila kilka lat wygladala jak smierc wiec tym bardziej jestem dumna ze ja przekonalam do metamorfozy w przeciwnym kierunku

ło matko ty szalona a po co ci tyle szamponow ja mam teraz pinio i 2 loreale rozowe- ten brokatowy i ten z silikonami i styka. pinio stal sie tez moim niezastapionym zelem pod prysznic nie wysusza skory, co u mnie jest czeste- wiec juz go nie zmieniam na nic innego
juz sobie wyobrazilam jak cala tube kremu walisz na wlosy a potem probujesz to zmyc jak tak to okej.


pedze
ja wam kiedys zrobie zdjecie tego wszystkiego co mam do wlosow...tylko nie wiem czy kadr to zlapie

Kurcze ja tez dalej mysle nad grzywka ale teraz jak jest lato to zbieram wlosy w kucyk do tylu wszystkie i nic mi nie wylazi, to jest wygodne na takie dni...
w ogole dzisiaj znowu uzylam Dolce i jestem pod wrazenie,nie wiedzialam ze mam tyle wlosow
Bunny ty uzywasz jej raz w tyg. czy rzadziej?

U mnie burza jest
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.