Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-16, 20:29   #3481
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy o co biega z MEA?? bo cosik mnie ominelo

7.64 polecalas mi kiedys z alfy i powiem szczerze jak ogladam te kolory to sie zakochuje
Monoetanolamina, skladnik dodawany do soli amonowych -razem tworza mieszanke, a dodawany jest w celu przyspieszenia dzialania farby np. rozjasnienia...jesli dobrze sie 2 razy nie splucze to wlos pecznieje i to sie moze kumulowac z farbowania na farbowanie. Chodzi o farby bez amoniaku lub z mala iloscia.



Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:05   #3482
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
Monoetanolamina, skladnik dodawany do soli amonowych -razem tworza mieszanke, a dodawany jest w celu przyspieszenia dzialania farby np. rozjasnienia...jesli dobrze sie 2 razy nie splucze to wlos pecznieje i to sie moze kumulowac z farbowania na farbowanie. Chodzi o farby bez amoniaku lub z mala iloscia.



Sent from my GT-I9001 using Tapatalk

oj sprawdze artego , wole uwazac, chociaz do tej pory nie odnotowalam efektow zlych, wole sie upewnic, dzieki
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 21:25   #3483
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

zawsze myślałam, że sól amonowa otwiera łuski a utleniacz usuwa barwnik
a MEA nie jest sama w sobie solą amonową?
Testować więc braku utleniacza nie będę
3% w ogóle nie rozjaśni włosów?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ladne, podobaja mi sie. kurcze martwisz mnie , ze az rok maja sie trzymac zniszczenia, kurcze kiedys uzywalam tej farby i byly o niebo lepsze, teraz to jest jakas masakra, pewnie sklad zmienili
A dziękuję miło mi. Teraz zapuszczam intensywnie(marzę o włosach do pasa, może takich jak Anweny), więc na widok nożyczek dostaję drgawek
Mam tylko nadzieję, że moim ponownym romansem ze zwykłą farbą nie zrobię im znowu kuku
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-16, 22:31   #3484
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Julianno dopiero doczytałam twoje wcześniejsze pytanie dotyczące Artego.
mi na początku wychodzi lekko czerwony ale się spiera do jasnej rudości. Im się bardziej spiera tym jest jaśniejszy

Ja juz nie wiem co z tymi moimi włosami prawie każda farba wygląda u mnie tak samo A ja bym chciała jaśniej

Dzisiaj spotkałam sie z panem przedstawicielem od farb dlatego mam nowy kolorek. Ale pokazałam mi inną paletę nie pamiętam nazwy ale tez włoskie farby. Opakowanie takie niebieskie i coś tam pisze ... light... kolor na palecie taki pomarańcz piękny ze szok!! wzięłam a co tam 17 zł ale pan powiedział ze bardziej chemiczna od Vitalitysa
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 06:33   #3485
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
zawsze myślałam, że sól amonowa otwiera łuski a utleniacz usuwa barwnik
a MEA nie jest sama w sobie solą amonową?
Testować więc braku utleniacza nie będę
3% w ogóle nie rozjaśni włosów?

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------


A dziękuję miło mi. Teraz zapuszczam intensywnie(marzę o włosach do pasa, może takich jak Anweny), więc na widok nożyczek dostaję drgawek
Mam tylko nadzieję, że moim ponownym romansem ze zwykłą farbą nie zrobię im znowu kuku
Troche zle to opisalam- wiec aby przyspieszyc dzialanie soli i upodobnic do takiego dzialania jaki ma amoniak do farby dodawane sa skladniki ktore z solami tworza mieszanke ktora nazywa sie monoetanolamina.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 06:34   #3486
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
oj sprawdze artego , wole uwazac, chociaz do tej pory nie odnotowalam efektow zlych, wole sie upewnic, dzieki
Ma na 100% . Mysle ze jak sie dokladnie umyje wlosy to jest ok.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-17, 08:17   #3487
joaś905
Raczkowanie
 
Avatar joaś905
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 144
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
i tu pytanie -aga73 czy nadal masz podtony czerwieni w 7.40 bo dla mnie to jedyny minus tej farby
Wiem, że to pytanie nie było skierowane do mnie, ale wtrącę się bo półtora tygodnia temu farbowałam włosy właśnie tą farbą (+oxy 6%). Na początku rzeczywiście wyszła baardzo ciemno i niestety czerwono, jednak po 4 dniach szorowania szapomnem przeciwłupieżowym sprała się do fajnego jasnego miedzianego rudego i tak jak napisała aga73 - w miarę spłukiwania kolor robi się coraz jaśniejszy i przystępniejszy
__________________
i can dream with my eyes opened.


joaś905 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-17, 11:37   #3488
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Ja farbuję Artego z oxy 9% a włosy mam ciemny blond
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 13:26   #3489
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

kathy, joas905 i aga 73 dzieki za odpowiedzi.
teraz po kolei

kathy sadzisz, ze to wystarczy, dobre zmycie bo jesli tak to i tak sie oplaca, grzywka jest u mnie gesciejsza.

joas905 ja tez farbowalam ta farba przez dluzszy czas, niestety z czasem kolor ciemnial coraz bardzij, musialam usunac ta czerwien i dopiero wtedy uzyskalam jasna rudosc. tego sie obawiam, ze ponownie mi wybije buraczany kolor

aga73 nie masz wrazenia, ze ten kolor sie z czasem wlasnie doslownie "wzera" we wlosy ( artego)

i ostatnia nowosc dla ktorej niewatpliwie nie warto inwestowac w allvaves kolor zmywa sie z odrostow, doslownie po 10 dniach od farbowania mam cudownie moj kolor na odrostach TRAGEDIA ( a wlosy byly oczyszczone, wlasciwie pokryte farba )
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 15:39   #3490
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
kathy, joas905 i aga 73 dzieki za odpowiedzi.
teraz po kolei

kathy sadzisz, ze to wystarczy, dobre zmycie bo jesli tak to i tak sie oplaca, grzywka jest u mnie gesciejsza.

joas905 ja tez farbowalam ta farba przez dluzszy czas, niestety z czasem kolor ciemnial coraz bardzij, musialam usunac ta czerwien i dopiero wtedy uzyskalam jasna rudosc. tego sie obawiam, ze ponownie mi wybije buraczany kolor

aga73 nie masz wrazenia, ze ten kolor sie z czasem wlasnie doslownie "wzera" we wlosy ( artego)

i ostatnia nowosc dla ktorej niewatpliwie nie warto inwestowac w allvaves kolor zmywa sie z odrostow, doslownie po 10 dniach od farbowania mam cudownie moj kolor na odrostach TRAGEDIA ( a wlosy byly oczyszczone, wlasciwie pokryte farba )
Julianna farbowalam Colorance cala zime i nic sie nie dzialo gdybym miala wlosy zniszczone napewno bym ja walnela juz po pierwszym uzyciu...mysle ze to troche taka nagonka jak kiedys na silikony...ze szkodzi to i tamto, troche marketing i brak informacji ze jesli zmyjesz szamponem 2 x to to jest ok.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-18, 19:17   #3491
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomości: 7 852
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Mogę do Was dołączyć?
Miałam zamiar zapuszczać swoje naturalne włosy, ale jednak zdecydowałam się na zmianę koloru. Byłam dzisiaj na zakupach i ze sklepowej półki patrzyła na mnie farba Revia (kolor Rubin). Musiałam ją kupić .
Miałam już jakieś 5-7cm odrostów, więc spodziewałam się "marchewki" u nasady włosów, ale okazało się, że kolor wyszedł równomiernie .

1 - moje odrosty
2 - wypłukana farba na reszcie włosów
3 oraz 4 - zdjęcie włosów zaraz po farbowaniu

Wiem, że za kilka tygodni trzeba będzie pofarbować włosy ponownie. Wiecie może jaką farbą mogłabym uzyskać taki efekt jak poniżej?
tumblr_lelf5vui6t1qexeruo1_500.jpg
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0753.jpg (47,0 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0757.jpg (43,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0773.jpg (56,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_0774.jpg (48,7 KB, 25 załadowań)
Anethka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 19:03   #3492
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Macie jakieś pomysły jak henną uzyskać kolor marchewkowy?Mam do wyboru balsam Venity i henne Eld w proszku, na te droższe nie mam kasy.Która by była najlepsza?A może zmieszać jakieś dwie?Jestem szatynką, ale na części włosów (poza odrostami) mam rudy odcień po farbowaniu pół roku temu(czerwień zmieszana z jakimś brązem nie pamiętam jakie)
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 08:11   #3493
sylvietta86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 229
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maharet1092 Pokaż wiadomość
Macie jakieś pomysły jak henną uzyskać kolor marchewkowy?Mam do wyboru balsam Venity i henne Eld w proszku, na te droższe nie mam kasy.Która by była najlepsza?A może zmieszać jakieś dwie?Jestem szatynką, ale na części włosów (poza odrostami) mam rudy odcień po farbowaniu pół roku temu(czerwień zmieszana z jakimś brązem nie pamiętam jakie)
Balsamu venity bym raczej nie użyła, bo to nie jest produkt w 100% naturalny. Henna Eld z tego, co się orientuję jest tania i dobra, poczytaj w wątku o hennowaniu. Marchewkę uzyskasz farbując henną na bardzo jasnych włosach (poziom 8 -9). Szatyn będzie za ciemny, konieczne będzie rozjaśnienie. Tu są moje po hennie Khadi amla z jatrophą https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3105.
sylvietta86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 09:37   #3494
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Woałabym bez rozjaśniania, po ostatnim straciłam włosy i musiałam zapuszczać ponad 3 lata.ale dzięki.Już kiedyś miałam taką marchewę, chemiczną farbą, jednak nie pamiętam jaką....

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Twoje włosy są śliczne, własnie taki kolorek bym chciała tylko trochę bardziej w czerwień wpadający.

Coś takiego
IMG_0160.jpg

Edytowane przez maharet1092
Czas edycji: 2012-08-22 o 09:47
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 10:39   #3495
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Tą fotkę co znalazłas to dziewczyna farbuje się Cece
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 11:28   #3496
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Aga 73 a po którym cece (numer) wychodzi taka marchewa?
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 21:57   #3497
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

maharet1092
piękny kolor, aczkolwiek już ostatnio osobiscie rudy mi się znudził, nową papricą farbowałam na ciemny brąz, na odrostach wyszedł odblaskowy pomarancz tak jak u Maharet a reszta lekki czerwien, rudosc, teraz przy 'spieraniu' widac bardziej rudy, ale nie jestem z niego zadowoloa, a chcialam przyszaleć bo wczesniej rudy mi pasował, moze sie troche zmienily moje upodobania kolorowe... czekam az farba zejdzie(nie beddzie widac przy myciu pomaranczowego koloru piany od szamponu i rudawegoej wody po splukaniu) i wróce do mniej kontrowersyjnego brązu. To chyba koniec romansu z rudym
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-22, 22:36   #3498
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
maharet1092
piękny kolor, aczkolwiek już ostatnio osobiscie rudy mi się znudził, nową papricą farbowałam na ciemny brąz, na odrostach wyszedł odblaskowy pomarancz tak jak u Maharet a reszta lekki czerwien, rudosc, teraz przy 'spieraniu' widac bardziej rudy, ale nie jestem z niego zadowoloa, a chcialam przyszaleć bo wczesniej rudy mi pasował, moze sie troche zmienily moje upodobania kolorowe... czekam az farba zejdzie(nie beddzie widac przy myciu pomaranczowego koloru piany od szamponu i rudawegoej wody po splukaniu) i wróce do mniej kontrowersyjnego brązu. To chyba koniec romansu z rudym
To nie mój kolor, wkleiłam to zdjecie jako to co chciałabym mieć, sorry za nieporozuminie.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:20   #3499
aga73
Raczkowanie
 
Avatar aga73
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 84
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
Aga 73 a po którym cece (numer) wychodzi taka marchewa?
Cece 8/45 - też nią robiłam. Wychodzi bardzo ogniscie z dodatkiem czerwieni. Bardzo intensywny, podobał mi się i ładnie się spierał.
aga73 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 21:38   #3500
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

aga73 wracasz do artego bo ja wlasnie nie wiem co wybrac, a na fotkach z artego widze ze z czasem tez dosc mocno ciemnialo. sama nie wiem co wybrac a niestety troche sie spiesze bo allvaves spral mi sie na szary blond co wyglada dosc oryginalnie bo mam rude wlosy, cm szarego blondu co wyglada jak siwe i pol cm moich kasztanowych. jak zniknie szamponetka bede smigac w czapce
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:43   #3501
sophisticated_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 763
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

mialabym takie glupie pytanie :P czy jest jakas roznica pomiedzy octem jablkowym spirytusowym a winnym? w sensie utrwalania koloru i dzialania na wlosy?
sophisticated_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:50   #3502
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sophisticated_ Pokaż wiadomość
mialabym takie glupie pytanie :P czy jest jakas roznica pomiedzy octem jablkowym spirytusowym a winnym? w sensie utrwalania koloru i dzialania na wlosy?
Pytałam już o to kiedyś i mi dziewczyny powiedziały, że nie ma znaczenia, ale ponoć spirytusowy trochę wysusza włosy.Jabłkowy najmniej śmierdzi.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:55   #3503
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cześć Dziewczyny
Przybywam do Was z pytaniem
Już kiedyś pojawił się na tym wątku temat ombre hair wiem, że jest tyle zwolenniczek co przeciwniczek tego sposobu koloryzacji, ale nie o opinie tu chodzi Sama nie byłam pozytywnie do tego nastawiona, ale kobieta zmienną jest
Podczytuję wątek odnośnie ombre hair, ale mało jest na temat rudej odsłony (takiej jak w załącznikach). I tutaj jest moje pytanie, rozjaśniała, któraś z Was może rudy kolor rozjaśniaczem(nie koniecznie w celu zrobienia ombre) chodzi mi głównie o to czy mogą się zdarzyć jakieś kolorystyczne niespodzianki??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c475786f0011ad664e0ba22d.jpg (26,6 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ombre-w-rudym-kolorze.jpg (16,1 KB, 30 załadowań)
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-23, 22:58   #3504
maharet1092
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 7 907
GG do maharet1092
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Ja rozjaśniałam, ale miałam wczesniej farbowane włosy parokrotnie.I wyszło czterokolorowe ombre hair tylko odwrotne, bo przy głowie blond, a potem coraz ciemniejszy rudy.
maharet1092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:06   #3505
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Ja planuję rozjaśnić końce, a później położyć stopniowo farbę 8.34 żeby kolor ładnie przechodził w coraz jaśniejsze końce.
Pierwsze na odrosty na jakieś 20-30 minut, później rozczesać na 2/3 włosów, a na koniec zrobić malask na końcówki.
Tak mi poradzono na forum dot. ombre hair
Zobaczymy czy się odważę i co z tego wyjdzie, bo obawiam się strasznie... Najbardziej zależy mi na takim fajnym, naturalnym przechodzeniu koloru.
W sumie to 8.34 jest dość jasne, więc dużego kontrastu być nie powinno, ale jeszcze się waham
Dzięki za odp
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 12:04   #3506
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Eee - nie róbcie same, odradzam stanowczo. No chyba że macie superdoświadczenie w rozjaśnianiu. Ja byłam na Ombre u dobrego fryzjera (Filip Galas), poprosiłam o zrobienie "ale tak, aby nie zniszczyć włosów". Nie wyszło nic, niestety, bo było bez rozjaśniacza. Wkurzyłam się i po pary tygodniach zrobiłam sama. Wyszło i przez 3 miesiace miałam blond końcówki, no ładne, ale jakim kosztem? Po paru tygodniach się okazało, że mam - mocno wysuszone włosy, połamane, wypadające. Musiałam ściąć całe te końcówki, niestety.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 12:51   #3507
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Eee - nie róbcie same, odradzam stanowczo. No chyba że macie superdoświadczenie w rozjaśnianiu. Ja byłam na Ombre u dobrego fryzjera (Filip Galas), poprosiłam o zrobienie "ale tak, aby nie zniszczyć włosów". Nie wyszło nic, niestety, bo było bez rozjaśniacza. Wkurzyłam się i po pary tygodniach zrobiłam sama. Wyszło i przez 3 miesiace miałam blond końcówki, no ładne, ale jakim kosztem? Po paru tygodniach się okazało, że mam - mocno wysuszone włosy, połamane, wypadające. Musiałam ściąć całe te końcówki, niestety.
Chętnie bym poszła do fryzjera, który się na tym zna, ale u mnie w mieście takiego nie ma. A nie chcę też wydać nie wiadomo ile pieniędzy po czym wrócić niezadowolona.
Oczywiście może się tak zdarzyć, że niedoświadczony w ombre fryzjer zrobi to dobrze, bo jakieś doświadczenie w rozjaśnianiu ma, ale gwarancji żadnej nie ma. To takie ryzyk fizyk, podobnie jak robienie tego w domu
Nie jestem jeszcze przekonana w 100% do mojego pomysłu, mam jeszcze 2 tyg, więc mogę zmienić zdanie kilka razy dlatego też dopytuje i cenne dla mnie są każde rady
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 15:07   #3508
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

ja miałam ombre 2 lata tem po kapieli rozjasniajacej
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 15:14   #3509
malekochanie1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Hej mam włoski po kąpieli rozjaśniającej i pomalowane na rudo, ale ten mój rudy wpada bardziej w brąz gdyż schodziłam z czarnego. moje naturalne włosy to ciemny brąz. chcę uzyskać taki kolor. może orientujecie się jaka to może być farba?? proszę o pomoc! z góry dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg rudy.jpg (34,3 KB, 64 załadowań)
malekochanie1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 16:02   #3510
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Rudowłose - część II - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
ja miałam ombre 2 lata tem po kapieli rozjasniajacej
a ja pol roku po pierwszym nalozeniu vitalitys, strasznie mi sie nierowno spieraly wszytskie farby potem.
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:44.