Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 93 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-15, 16:26   #2761
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[QUOTE=smoothly;36544617

też mi się zdarza czasami do krwi... staram się, tylko właśnie najgorsze jest to że ja tego już często nie kontroluję..
[/QUOTE]

Ja jestem jakaś dziwna, bo nigdy nie obgryzałam i skórki też mnie nie wołały. Za to w pracy zaczęłam się garbić

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem smarowałam po kawałeczki z sercem na ramieniu, ale o dziwo nie szczypie. Natomiast myślę, ze na dłuższą metę będzie bardzo podrażniać. Najbardziej mnie przeraza ten fenol - jest go 40 razy więcej niż bezpieczna dawka
Masakra Może przynajmniej będzie skuteczne. Musisz przecierpieć, ale dziada się pozbędziesz
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:45   #2762
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36541206]Ale dziwnie rękę ułożyłam
Skórki dziwne po dzisiejszym sprzątaniu. Właśnie się nawilżają.[/QUOTE]


Po sprzątaniu... No to są super
Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Byłam u dermatologa - liszaj bakteryjny (brzymi obleśnie) Dostałam antybiotyk w maści i wściekle karminowy, alkoholowy płyn dla podkręcenia efektów wizualnych Tylko że po przeczytaniu składu tej farbi a później tego (zwłaszcza drugi akapit w zastosowaniu) to ja się trochę boję jej używać...
Też bym się chyba bała...

Ale ważne, ze wiesz co to jest i jak leczyć. Trzymam kciuki, za szybką regenerację

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36541489]Tylko po co mi poznawać jego rodziców. Za pół roku niech mi ich przedstawi a nie. Wolałabym żeby na tym weselu ich nie było.
Jak po mnie przyjeżdża to ja go nie wołam: chodź porozmawiaj z mamusią.
.[/QUOTE]

W sumie jak to na weselu, to nie będziesz z nimi miała wiele do czynienia.

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Ojej... Moja koleżanka zrywa skórki do krwi. W trakcie sesji miała pace pozaklejane plastrami. Najgorsze, że ona robiła to bezwiednie. To jest nie dość, że mega nieestetyczne, a dodatkowo niebezpieczne, bo istnieje ryzyko zapaprania tych ran. Także Smoothly- ja wiem, że to ciężko, ale walcz z tym!
Dokładnie jak u mnie..... Bezwiednie wskazującym skubię kciuka, aż się zobi zadzior który zrywam. W najgorszym stadium miałam dziury aż do kłykcia

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja ich podziwiam, że udało się wszystkich namówić do zatańczenia tego u mnie w klasie by się zapierali rękami i nogami, ja z resztą nie wiem, jak oni poloneza zatańczą
Dokładnie to samo pomyślałam. Musieli być totalnie zgrani

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
[CENTER]Hej, mam dla was wstępne wrażenia z Essence color change'ów pod kątem stempli głównie.

Tak jak przy magnetycznych Essence przez przypadek zrobiło na prawdę fajne lakiery do wzorków Mam dla was zdjęcia na ciemnej bazi i jasnej na wzorniku i niebieski na paznokciach oraz same kolorki na wzorniku.

Ślicznie odbijają się niebieski, różowy i pomarańcz. Fiolet natomiast jest bardziej brokatowy i wg mnie dużo gorzej wygląda, aczkolwiek jak widać na jasnej bazie odbija się, na ciemnej - efekt bardziej delikatny, ale też widoczny.

Na razie na paznokciach przetestowałam tylko niebieski (załacznik). Odbija się świetnie. Tylko testu na rozmazywanie moje mani nie przeszło. Trzeba delikatnie bardzo nakładać bezbarwny. Ja używam tylko bezbarwnego z GR with protein (tylko to mi bardzo nie rozmazuje, jak odpowiednio nałożone). Jak spróbowałam nałożyć INM na kropeczki zrobione tymi lakierami Essence, to niestety mimo największego starania rozmazały się strasznie..

Kolejna sprawa to fakt, ze bardzo dobre napigmentowanie tych lakierów sprawia, że jak próbujemy je wymyć przy skórkach to trochę się po nich mażą. Nie jest to jednak nie do przełknięcia

Lakiery wg mnie warte kupienia. Ja je kupiłam tylko do stempli. Ale malując na wzorniku zauważyłam, ze faktycznie mogą to być jednowarstwowce.

Trzeba byłoby jeszcze na paznokciach sprawdzić. Co do zmiany koloru to też widać na zdjęciu. Zarówno bezbarwny lakier (dolna kreska) jak i INM (górna kreska) zmienia ten kolor na ciemniejszy.

Przy INM lakier po którym malowałam barwił pędzelek... wzorki będą się rozmazywać pewnie strasznie pod wpływem INM... szkoda.

Także na razie tyle z moich pierwszych wrażeń. Uważam, że różowy, niebieski i pomarańcz można spokojnie kupować. Fiolet mniej mi przypadł do gustu jako lakier do stempli. Za to jako normalny lakier jest całkiem ciekawy..




P.S Mam nadzieję, ze nie przeszkadza wam mój wywód... nie mam bloga więc nie bardzo mam gdzie coś takiego publikować. A komuś może się przyda.
Wywód bardzo fajny.
Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
kochane moje,
wszystkie przerywniki w rozmowach czyli paznokietki - śliczne
łooo witaj. Może coś wkupnego

Zrobiłam tą Adelę....
I totalnie nie podołałam.

Z daleka jak Cię mogę, ale w powiększeniu..... porażka.


Poza tym, mam takiego doła, że co chwila wyję bez powodu.

Chyba mi słońca trzeba....

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-09-15 o 16:48
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:48   #2763
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cześć dziewuszki


Dziś strasznie się czuję. Łeb pęka
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:52   #2764
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
KONIECZNIE!!!!
Zobaczmy. Bo jak na razie mam mokre włosy, wypryszczony pysk i nie wiem, czy w ogóle gdziekolwiek będę się wybierać.

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Widziałam ostatnio fajną dziwkarską sukienkę, ale w kolorze granatowym. Ale stwierdziłam, że nie mam odpowiednio zgrabnych nóg Do tej pory pluję sobie, że nawet nie przymierzyłam
Była jedna Oczywiście, gdy wróciłam to jej nie było
Oj, głupia
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 16:54   #2765
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

AA tam,
Macie....

Klimt jest za skomplikowany.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6525.jpg (68,0 KB, 83 załadowań)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:02   #2766
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez smoothly;36536477

a tu moje pazurki - bellek 02, kropki sondą, takie na szybkości, wczoraj przed snem malowane + top coat GR[/QUOTE

ale słodkie!

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość

O mamuniu, cudna jak kupisz to daj znać gdzie
[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36541206]Ale dziwnie rękę ułożyłam
Skórki dziwne po dzisiejszym sprzątaniu. Właśnie się nawilżają.
bardzo fajne

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Przeurocze



Łaaał


Maatko, ale mi ryja wysypało Nie mam pojęcia od czego, na brodzie mam taką opuchniętą gulę, która baardzo boli. I jak ja mam dzisiaj na "imprezę rodzinną" iść z taką mordą wysypaną?

Mama dzisiaj do mnie: "Naolejujesz mi włosy?". Ha! Sukcesik
Ja ostatnio miałam wysyp. Paskudny podkład mnie zapchał, teraz po tygodniach doszłam do siebie

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hej, mam dla was wstępne wrażenia z Essence color change'ów pod kątem stempli głównie.

Tak jak przy magnetycznych Essence przez przypadek zrobiło na prawdę fajne lakiery do wzorków Mam dla was zdjęcia na ciemnej bazi i jasnej na wzorniku i niebieski na paznokciach oraz same kolorki na wzorniku.







Ślicznie odbijają się niebieski, różowy i pomarańcz. Fiolet natomiast jest bardziej brokatowy i wg mnie dużo gorzej wygląda, aczkolwiek jak widać na jasnej bazie odbija się, na ciemnej - efekt bardziej delikatny, ale też widoczny.

Na razie na paznokciach przetestowałam tylko niebieski (załacznik). Odbija się świetnie. Tylko testu na rozmazywanie moje mani nie przeszło. Trzeba delikatnie bardzo nakładać bezbarwny. Ja używam tylko bezbarwnego z GR with protein (tylko to mi bardzo nie rozmazuje, jak odpowiednio nałożone). Jak spróbowałam nałożyć INM na kropeczki zrobione tymi lakierami Essence, to niestety mimo największego starania rozmazały się strasznie..

Kolejna sprawa to fakt, ze bardzo dobre napigmentowanie tych lakierów sprawia, że jak próbujemy je wymyć przy skórkach to trochę się po nich mażą. Nie jest to jednak nie do przełknięcia

Lakiery wg mnie warte kupienia. Ja je kupiłam tylko do stempli. Ale malując na wzorniku zauważyłam, ze faktycznie mogą to być jednowarstwowce.



Trzeba byłoby jeszcze na paznokciach sprawdzić. Co do zmiany koloru to też widać na zdjęciu. Zarówno bezbarwny lakier (dolna kreska) jak i INM (górna kreska) zmienia ten kolor na ciemniejszy.



Przy INM lakier po którym malowałam barwił pędzelek... wzorki będą się rozmazywać pewnie strasznie pod wpływem INM... szkoda.

Także na razie tyle z moich pierwszych wrażeń. Uważam, że różowy, niebieski i pomarańcz można spokojnie kupować. Fiolet mniej mi przypadł do gustu jako lakier do stempli. Za to jako normalny lakier jest całkiem ciekawy..

P.S Mam nadzieję, ze nie przeszkadza wam mój wywód... nie mam bloga więc nie bardzo mam gdzie coś takiego publikować. A komuś może się przyda.
ale ciekawe kolorki i wzory te ostatnie super

no i Twoje pazurki, bardzo delikatne

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to zobaczcie, że i mi coś może nie wyjść, niedowiarki :P
a tam nie wyjść.. dobre są, bardzo ciekawe

[QUOTE=smoothly;36536354]
ja używam sensique keratin nutrition czy jakos tak. no póki co nie narzekam, jest całkiem ok
/QUOTE]

o, dziękuję bardzo poczytam co nieco o nim

Cytat:
Napisane przez blair witch Pokaż wiadomość

Ten róż jest boooski



A którą Evelinkę miałaś?

dziękuję

diamentową



Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Tak, wieczorem

Mam wrażenie, ze to samo z siebie zaczyna się już podgajać (idealna strategia polskich lekarzy - weź pacjenta na wstrzymanie, to albo samo mu przejdzie, albo skończy na pogotowiu i problem z głowy). Oby to tylko nie był któryś z tych nawracających wirusów, jak opryszczka:/

Jakie piękne przejście Wyglądają niesamowicie!

Niesamowicie eleganckie

Uwielbiam takie cukierkowe

padłam

oby tak dalej

mam nadzieje, ze szybko sie z nim pozegnam

Gratulacje

też takie lubię
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:03   #2767
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów
 
Avatar Prezes Kuli Ziemskiej
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gabinet Prezesa
Wiadomości: 5 550
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Oj, głupia
Zawsze mnie pocieszycie Mogłam nawet w ciemno brać. Ty byś się Ruda w S wcisnęła, to bym Ci sprezentowała. Głupi Prezio, głupi!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AA tam,
Macie....

Klimt jest za skomplikowany.
Klimt czy nie Klimt, trudne czy łatwe i tak mi się podoba Ja mogę zapomnieć o czymś takim na pazurkach
__________________
"Nie należy oszukiwać brzydkich dziewcząt."
Prezio paczy.
Widzi.
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 17:04   #2768
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AA tam,
Macie....

Klimt jest za skomplikowany.

ale klimatyczne prześliczne
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:11   #2769
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Klimt czy nie Klimt, trudne czy łatwe i tak mi się podoba Ja mogę zapomnieć o czymś takim na pazurkach
Robiłam ponad 2 godziny....

Czemu "zapomnieć"?

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
ale klimatyczne prześliczne
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:21   #2770
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa - zgadzam się, że klimt jest zbyt skomplikowany ale powiem Ci, że gdyby nie ta buźka to może nie kojarzyłyby się z Klimtem, ale byłyby bardzo ciekawe na Twoim miejscu spróbowałabym ją zamalować.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

I nie becz, twarda bądź tulę
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 17:40   #2771
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 533
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Kurcze znikam stąd, wy takie śliczne wzorki robicie a dla mnie wyczynem roku jest pomalowanie paznokci równo i tak żeby o skórki lakier nie zachaczał


Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość

Te rękawiczki to takie jednorazówki czy coś trochę porządniejszego? Może bym się skusiła.
Normalne bawełniane rękawiczki, nie widziałam różnicy między tymi kupowanymi osobno a tymi z maską

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość

dziękuję

diamentową
A to może SOS dla paznokci teraz spróbuj? Ja używałam czasami jako bazę, ale częściej jako lakier nawierzchniowy, i tak czy siak działała dobrze A jako nawierzchniówka przedłużała trwałosć lakieru i wygładzała paznokcia


Kupiłam wczoraj czółenka w ccc, na niskim obcasiku, z kokardką... Tylko jak zwykle stały problem, prawy mi lata, a lewy na styk... Powinnam brać 2 pary na raz i zakładać 38 i 40

I mam dylemat, ma do mnie przyjść były dzisiaj, rozmawiamy nad powrotem do siebie (od maja nie jesteśmy razem, najpierw ja nie chciałam wracać, a jak mi się odmieniło to teraz on uparty)... I nie wiem czy planować wieczór całkiem z nim, bo obiecałam koleżance że pójdziemy na Rynek dziś się zabawić... Co prawda idą z nią jeszcze inni znajomi, ale jak jej zadzwoniłam i powiedziałam że nie wiem czy się pojawię ani o której to można było usłyszeć że odebrała to jako poważny afront... No i kurcze nie wiem co robić :/
__________________
blair witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 18:01   #2772
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Śniegowa mam mieszane odczucia. Bardzo ładnie jeżeli patrzeć pod kątem tego, że wzorowałaś się na obrazie, palec serdeczny i fakerek to majstersztyk, jednak patrząc pod kątem, zdobienia paznokci- nie powaliło mnie. Oczywiście nie obraź się, mam szacunek do Twoich prac jednak wolę być szczera niż mydlić oczy słodkościami
I widać, że pazurki trochę podrosły.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:50   #2773
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hej, mam dla was wstępne wrażenia z Essence color change'ów pod kątem stempli głównie.

Tak jak przy magnetycznych Essence przez przypadek zrobiło na prawdę fajne lakiery do wzorków Mam dla was zdjęcia na ciemnej bazi i jasnej na wzorniku i niebieski na paznokciach oraz same kolorki na wzorniku.
Ja nie przepadam za takimi cudakami. Jakoś mnie nie rajcują...
Ale Twoje pazurki mi się bardzo podobają! Zwłaszcza wzorek.

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ja używam takich zwykłych zimowych
Naprawdę? Mi już w tych bawełnianych jest gorąco...

Cytat:
Napisane przez Blue sky Pokaż wiadomość
kochane moje,
wszystkie przerywniki w rozmowach czyli paznokietki - śliczne
Blue, częściej się odzywaj!

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Za pierwszym razem smarowałam po kawałeczki z sercem na ramieniu, ale o dziwo nie szczypie. Natomiast myślę, ze na dłuższą metę będzie bardzo podrażniać. Najbardziej mnie przeraza ten fenol - jest go 40 razy więcej niż bezpieczna dawka
Kurcze... Doczytałam skład i rozumiem Twoje obawy... Może podpytaj farmaceutkę albo lekarza, jeśli masz taką możliwość?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Poza tym, mam takiego doła, że co chwila wyję bez powodu.

Chyba mi słońca trzeba....

Ja wczoraj ryczałam, dzisiaj mi się "tylko" zbiera na płacz...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AA tam,
Macie....

Klimt jest za skomplikowany.
Kolory i wzorki świetne! Ale ten serdeczny... Lolli dobrze mówi- zamaluj tą twarz.


Ale piękny zachód słońca był...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 18:53   #2774
czarna kawa
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna kawa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziękuję za wszystkie słowa wsparcia, jesteście kochane
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Poza tym, mam takiego doła, że co chwila wyję bez powodu.
Co się dzieje?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AA tam,
Macie....

Klimt jest za skomplikowany.
Postać mi się nie podoba, ale abstrakcyjne motywy są bardzo przyjemne. Zamalowałabym twarz i nałożyła topa, żeby wyrównać fakturę i będzie cacy A klit to rzeczywiście wyjątkowo trudny do skopiowania malarz...
__________________
czarna kawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:35   #2775
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36541206]Ale dziwnie rękę ułożyłam
Skórki dziwne po dzisiejszym sprzątaniu. Właśnie się nawilżają.[/QUOTE]

ładne cieniowanie choć kolory na zdjęciu jakoś smutno wyszły?

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Paznokcie brzydkie, ale zdobienie ekstra
no paznokcie przemilczałam

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hej, mam dla was wstępne wrażenia z Essence color change'ów pod kątem stempli

dobra robota na razie mnie nie kuszą, ale może kiedyś mi się odmieni
a Twoje ładne

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AA tam,
Macie....

Klimt jest za skomplikowany.
zgadzam się z dziewczynami - serdeczny do poprawki a na resztę topa i będzie cudnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:42   #2776
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 13:19
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:47   #2777
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
AA tam,
Macie....

Klimt jest za skomplikowany.

w pierwszym momencie nie zauważyłam tej buźki jednak chyba lepiej, jak ją zamalujesz, tak jak mówią dziewczyny, ale całość jak najbardziej na tak


Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przychodzę do Was z golasami

+18
jaka długa płytka
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:54   #2778
ameljja
Zakorzenienie
 
Avatar ameljja
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Asa bay
Wiadomości: 5 807
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Poza tym, mam takiego doła, że co chwila wyję bez powodu.

Chyba mi słońca trzeba....
Kochana wyłącz się ze świata z kubkiem gorącej czekolady.
ameljja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 19:59   #2779
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

To moze ja sie tez obnaze?
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-15, 20:01   #2780
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe

Edytowane przez Laindise
Czas edycji: 2012-12-24 o 13:19
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 20:43   #2781
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No to zobaczcie, że i mi coś może nie wyjść, niedowiarki :P
mnie się podoba jako challenge,chociaż tak do chodzenia to pewnie bym nie chodziła

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
egzaminem z prawka, oblanym, ale nie ze względu na stres, siedząc już w samochodzie wszystko mi odeszło
wody ci odeszły?

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Apropos Klimta jeszcze
Uwaga to stopy, kto nie lubi niech nie klika
http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/index.php/kategoria?id=26#
3 rząd od dołu, drugie od prawej. Malunek na dużym ekstraaa.

ee wykrzaczkowało mi. Trzeba wpisać s t u d i o k r e a c j i . p l jakby co.
ja mam problemy z niezalaniem skórek na stopach ,a tu takie detale..

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dziewczyny, umarłam wrzucam linki z tego powodu..
podziwiam, bo to jest przepiękne!
te chmurki
efektownie to wygląda
i coś specjalnie dla Karoli!
chmurki mi się podobają

[1=8f44be8657be3d2a3733d9c 7d3db3d2234bdc5f1_6583833 2e9b82;36541206]Ale dziwnie rękę ułożyłam
Skórki dziwne po dzisiejszym sprzątaniu. Właśnie się nawilżają.[/QUOTE]
na pewno ludzie będą zwracać uwagę i będziesz musiała tłumaczyć jak to zrobiłaś

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
[CENTER]Hej, mam dla was wstępne wrażenia z Essence color change'ów pod kątem stempli głównie.
.
świetna recenzja ,prosimy o więcej !

a co do senności to ja dziś nie mogłam do w pół do 12 wyjść z łóżka a mój kot wstał , zjadł śniadań sztuk 2 i wrócił spać więc mnie nie zmotywował wcale

---------- Dopisano o 20:40 ---------- Poprzedni post napisano o 20:38 ----------

Czarna kawo, brzmi niefajnie,ale mam nadzieję,że szybko się wygoi

mnie dla odmiany wcale się nie podoba ta koszulka , nie mój styl

---------- Dopisano o 20:43 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
to się cieszę w takim razie Zawsze jak mam takie jakieś obszerne tematy to podzielenia się to zaczynam myśleć o blogu, ale jakoś nigdy się nie zdecydowałam..
Mgiełko,możesz gościnnie u mnie wystąpić bo mój blog osierocony taki został
Cytat:
Napisane przez trufle Pokaż wiadomość
Szczeniaczek się do nas przyplątał i nie chce się odczepić
no to co, rodzina się powiększa?
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dokładnie jak u mnie..... Bezwiednie wskazującym skubię kciuka, aż się zobi zadzior który zrywam. W najgorszym stadium miałam dziury aż do kłykcia

Poza tym, mam takiego doła, że co chwila wyję bez powodu.

Chyba mi słońca trzeba....
robię to samo z kciukami!

trzymaj się ciepło
__________________
It's a little bit horrifying just how quickly everything can fall to crap.

Oh, screw beautiful. I'm brilliant.
If you want to appease me, compliment my brain.
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 20:46   #2782
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

To prosz moje dzielnie odrastające złamaski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg S7300352.jpg (24,2 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg S7300354.jpg (26,3 KB, 38 załadowań)
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 21:04   #2783
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Przychodzę do Was z golasami



Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To prosz moje dzielnie odrastające złamaski
Jakie Wy macie śliczne skórki!
I znowu zatęskniłam za moimi migdałkami...


Właśnie się dowiedziałam, że dziś i jutro trwają w Warszawie targi kosmetyczne Beauty Forum & Spa. Wystawców jest całe mnóstwo, m.in. Orly, OPI, China Glaze... I można kupić np. miniaturki Opików za dyszkę...
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 22:13   #2784
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

A przytoczę wam dialożek z ciotką

- co malujesz? (na paznokciach)
- Klimta.
- Jakiego Klinta?
- KliMta. Taki malarz.
- Aaa. Myślałam, że Eastwooda.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 22:29   #2785
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
A przytoczę wam dialożek z ciotką

- co malujesz? (na paznokciach)
- Klimta.
- Jakiego Klinta?
- KliMta. Taki malarz.
- Aaa. Myślałam, że Eastwooda.
Clint Eastwood zawsze łatwiejszy do namalowania niż Klimt

A jaki obraz tym razem tworzysz?
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 22:29   #2786
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Śniegowa - zgadzam się, że klimt jest zbyt skomplikowany ale powiem Ci, że gdyby nie ta buźka to może nie kojarzyłyby się z Klimtem, ale byłyby bardzo ciekawe na Twoim miejscu spróbowałabym ją zamalować.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:21 ----------

I nie becz, twarda bądź tulę

Może tak i zrobię.... aczkolwiek pewniejsze jest to, że zmyję

Staram się... ale... (poniedziałek?)

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Śniegowa mam mieszane odczucia. Bardzo ładnie jeżeli patrzeć pod kątem tego, że wzorowałaś się na obrazie, palec serdeczny i fakerek to majstersztyk, jednak patrząc pod kątem, zdobienia paznokci- nie powaliło mnie. Oczywiście nie obraź się, mam szacunek do Twoich prac jednak wolę być szczera niż mydlić oczy słodkościami
I widać, że pazurki trochę podrosły.
Dziękuję.
To jest dikładnie to co czuję na ich temat. Nie obrazam sie, bo mówisz prawdę.
To jest słabe po po prostu, Bardzo słabe.
Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość


Ja wczoraj ryczałam, dzisiaj mi się "tylko" zbiera na płacz...



Kolory i wzorki świetne! Ale ten serdeczny... Lolli dobrze mówi- zamaluj tą twarz.
Czyli wiesz o czym mówię.....
Słowa "weź się w garść" czy "no przecieź ty nie masz powodu do narzekania".... słyszy się takie i niby to racja, ale masz wrażenie jakby te osoby jadem pluły. Jak słyszysz cos takiego to jakby dodakowa szpila jadu wbiła się w twoje serce...

Medi, Zmyję całe.


Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
D

Postać mi się nie podoba, ale abstrakcyjne motywy są bardzo przyjemne. Zamalowałabym twarz i nałożyła topa, żeby wyrównać fakturę i będzie cacy A klit to rzeczywiście wyjątkowo trudny do skopiowania malarz...
No pokijałam sprawę.... wiem :/
Pędzel muszę odpowiedni sprawić sobie. Krótki i cieniutki.


Niepotrzebnie lipę pokazałam.


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość




zgadzam się z dziewczynami - serdeczny do poprawki a na resztę topa i będzie cudnie

Nigdy mi twarze nie wychodziły a ja głupia w dołku się za to brałam....
Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
robię to samo z kciukami!

trzymaj się ciepło
Dzięki Trzymajmy się

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
To prosz moje dzielnie odrastające złamaski
Coraz ładniej
Jeszcze kilka dni i śladu nie będzie
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 22:38   #2787
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Staram się... ale... (poniedziałek?)

Czyli wiesz o czym mówię.....
Słowa "weź się w garść" czy "no przecieź ty nie masz powodu do narzekania".... słyszy się takie i niby to racja, ale masz wrażenie jakby te osoby jadem pluły. Jak słyszysz cos takiego to jakby dodakowa szpila jadu wbiła się w twoje serce...

Medi, Zmyję całe.
A co się zadzieje w poniedziałek?

Wiem, wiem... Tylko u mnie taki stan trwa od... prawie dwóch miesięcy. Najbardziej mnie denerwują słowa "Musisz wziąć się w garść". G...uzik prawda. Nic nie muszę.


To zrób ciapane teraz
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 22:42   #2788
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

No właśnie Śnieguś, co się zadzieje w poniedziałek prócz tego co zwykle się dzieje w poniedziałki?

Mam jeszcze potulić?

Medi - na razie nic nie maluję, bo kończy mi się zmywacz, a nie chce mi się jechać "do miasta" po nowy. Nawilżam się.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 22:44   #2789
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Pilar1899 Pokaż wiadomość
wody ci odeszły?

za kilka lat może odejdą ale teraz stres mi odszedł


Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
Clint Eastwood zawsze łatwiejszy do namalowania niż Klimt

Gorillaz o tym samym pomyślałam
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-15, 22:58   #2790
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość
A co się zadzieje w poniedziałek?

Wiem, wiem... Tylko u mnie taki stan trwa od... prawie dwóch miesięcy. Najbardziej mnie denerwują słowa "Musisz wziąć się w garść". G...uzik prawda. Nic nie muszę.


To zrób ciapane teraz
W tygodniu w pracy odpalam skype- rozmawiam z Misią. Dużo mi dają te rozmowy.

Tak... takie weź się w garść działa.... nie wiem jak no... odwrotnie po prostu.

Mam Szczęcie na szczęście... wspomaga mnie. Choć łatwo nie jest


Miałam inny plan... ale nie wiem czy z tymi koszmarkami wytrwam.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
No właśnie Śnieguś, co się zadzieje w poniedziałek prócz tego co zwykle się dzieje w poniedziałki?
.
Nic poza naszymi zwyczajowymi rozmowami.
O tym myslałam

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-09-15 o 23:01
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:36.