Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-03, 20:11   #1471
mmmll5
Raczkowanie
 
Avatar mmmll5
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 82
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

czy mozecie dziewczyny polecic jakies bebiki w zoltych tonach dla cery dojrzalej?
Chodzi mi glownie o to ,zeby nie podkreslaly moze porow.
mmmll5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:09   #1472
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Poleci ktoś krem bb w kolorze zbliżonym do mizon snail bb?
Silence mogłabyś coś o tym ślimakowym bebiku napisać? jak się nosi i jakie ma krycie? nie mogę znaleźć na ten temat informacji
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 22:31   #1473
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Silence_ Pokaż wiadomość
Czyli nawet nie opłaca się brać azjatyckich pianek czy żeli, bo mają praktycznie takie same działanie jak te dostępne w pl?

Dziękuję Ja już tyle u Ciebie na rozbiórkach wydałam, że już nawet nikomu nie przyznaje się co nowego zamówiłam

Poleci ktoś krem bb w kolorze zbliżonym do mizon snail bb? Skinfood honey#1 jest ciut za ciemny (różowy?) i po nałożeniu skóra twarzy odcina mi się od szyi, a szkoda bo daje całkiem ładny efekt.
Moim zdaniem azjatyckie pianki są fajniejsze i łagodniejsze, a do tego bardzo wydajne. I mają inną konsystencję, taką zbitą. A z działaniem, to sama wiesz, zależy od osoby W działaniu podobne, może ciut mniej wysuszające. I nie ściągają tak mocno, jak żele.

Hehe, niestety rozbiórki mają to do siebie, że są szalenie uzależniające, tym bardziej, że kosmetyki są rewelacyjne w większości Ale pomyśl też, ile oszczędziłaś w porównaniu np. do konieczności zakupienia całch opakowań w ciemno

Kolorystycznie może lepszy byłby Berry Berry #1 i Apple Cinnamon #1, Lub Innisfree Eco Science White, ten to zupełnie jasny żółtek. Inne Mizony też raczej żółtawe.
Cytat:
Napisane przez mmmll5 Pokaż wiadomość
czy mozecie dziewczyny polecic jakies bebiki w zoltych tonach dla cery dojrzalej?
Chodzi mi glownie o to ,zeby nie podkreslaly moze porow.
Generalnie, przynajmniej u mnie, BB mają tendencję do ukrywania porów.
Do dojrzałej cery kremy z kawiorem, złotem, kolagenem.
Cytat:
Napisane przez Sissi_W Pokaż wiadomość
Silence mogłabyś coś o tym ślimakowym bebiku napisać? jak się nosi i jakie ma krycie? nie mogę znaleźć na ten temat informacji
Moim zdaniem krycie średnie--> mocniejsze. Odcień żółtawy. Trzeba szybko rozsmarowywać/wklepywać, bo po krótkim czasie traci poślizg i robi się tępy [nawet na kremie]. Czasem podsusza ale generalnie krzywdy nie robi. Mało widoczny.
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 23:34   #1474
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Help, szukam swatchy lub najlepiej całej buźki wysmarowanej Mizonem Snail BB. Niestety nigdzie nic nie mogę znaleźć Ktoś ma, używa? Napisze czy jasny czy ciemny, czy dla bladziocha totalnego się nada?
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-03, 23:36   #1475
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
Help, szukam swatchy lub najlepiej całej buźki wysmarowanej Mizonem Snail BB. Niestety nigdzie nic nie mogę znaleźć Ktoś ma, używa? Napisze czy jasny czy ciemny, czy dla bladziocha totalnego się nada?
a tu?
http://1.bp.blogspot.com/-O9Q2pcbodc.../Obraz+386.jpg
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 09:19   #1476
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Czy któraś z Was używa Holika Aqua Petit Jelly BB i ma jakieś rady? Nie mogę go rozgryźć, źle się nakłada.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 10:15   #1477
Sissi_W
Rozeznanie
 
Avatar Sissi_W
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 645
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Moim zdaniem krycie średnie--> mocniejsze. Odcień żółtawy. Trzeba szybko rozsmarowywać/wklepywać, bo po krótkim czasie traci poślizg i robi się tępy [nawet na kremie]. Czasem podsusza ale generalnie krzywdy nie robi. Mało widoczny.
dziękuję Estelle
o to mi chodziło
Sissi_W jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 13:14   #1478
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość
Kolorystycznie może lepszy byłby Berry Berry #1 i Apple Cinnamon #1, Lub Innisfree Eco Science White, ten to zupełnie jasny żółtek. Inne Mizony też raczej żółtawe.
Hej Chciałabym kupić jakiś jasny, koniecznie żółtawy krem bb. Do tej pory miałam doświadczenia tylko z Missha PC #13, Elemongiem (te dwa zapychały i były szaro-różowe), Homme (nie pamiętam firmy) i czerwoną iFioną (świetna, ale nie do dostania ). Zaciekawił mnie teraz Innisfree. Przeszukałam wątek, znalazłam parę pochlebnych słów o nim, więc może warto zaryzykować . Mam tylko parę pytań. Czy skład, podany TUTAJ się zgadza i u kogo najlepiej go kupić? Rubyruby ani Idealseller go nie mają, więc znalazłam hsckoreanimports i gentlershop (gentler nie ma podanego odcienia), ale nie wiem czy to tzw. zaufani sprzedawcy. Pierwszy raz będę coś kupować na ebay i trochę się boję
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:32   #1479
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Być może ktoś już doszedł do tych samych wniosków, ale chciałam się podzielić swoim ostatnim odkryciem...Najlepszy do tej pory krem bb, jaki znalazłam to Hanskin Super Plus Perfect BB Cream i tej samej marki Super 3 solution bb. Pierwszy występuje w 2 odcieniach (chyba oba z nich są znacznie bardziej żółte niż typowe bb - nie powodują ziemistego wyglądu), drugi w jednej wersji kolorystycznej - zbliżonej wg mnie do wersji super plus perfect bb nr 2. Kremy raczej nie rozświetlają, ale świetnie kryją (uwaga - nie nakładać przy sztucznym świetle, bo można zrobić maskę), są beztłuszczowe, nie podkreślają skórek ani porów - cud, miód i orzeszki Mam cerę przetłuszczającą się, ale krem trzyma się bardzo dobrze (pod krem nakładam samodzielnie ukręcony żel - krem na bazie żelu aloesowego, hialuronowego i mieszanki olejów).
Przeglądając strony internetowe, widzę, że nie tylko mi te wersje hanskinów podpasowały. Tu jest link do youtube: http://www.youtube.com/watch?v=mmlSMwTCDoM, a tu do bloga cześć kotku: http://czesckotku.blogspot.com/2012/...-bb-cream.html
Może komuś to pomoże, pozdrawiam

Edytowane przez Yoko99
Czas edycji: 2013-03-04 o 13:34
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:35   #1480
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

a mi bb strasznie podkreslaja pory nie wiem juz co robic
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:42   #1481
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

A używałaś peelingów - typu cure natural aqua, albo innisfree wine peeling jelly softener - ja się z nimi nie rozstaję (wcześniej pomagały mi płatki do peelingu cleanic - ale to już przeszłość
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 13:54   #1482
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
A używałaś peelingów - typu cure natural aqua, albo innisfree wine peeling jelly softener - ja się z nimi nie rozstaję (wcześniej pomagały mi płatki do peelingu cleanic - ale to już przeszłość

teraz kupilam ananas skinfooda

ale normalnie na policzkach widze dziury w twarzy
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:55   #1483
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
Być może ktoś już doszedł do tych samych wniosków, ale chciałam się podzielić swoim ostatnim odkryciem...Najlepszy do tej pory krem bb, jaki znalazłam to Hanskin Super Plus Perfect BB Cream i tej samej marki Super 3 solution bb. Pierwszy występuje w 2 odcieniach (chyba oba z nich są znacznie bardziej żółte niż typowe bb - nie powodują ziemistego wyglądu), drugi w jednej wersji kolorystycznej - zbliżonej wg mnie do wersji super plus perfect bb nr 2. Kremy raczej nie rozświetlają, ale świetnie kryją (uwaga - nie nakładać przy sztucznym świetle, bo można zrobić maskę), są beztłuszczowe, nie podkreślają skórek ani porów - cud, miód i orzeszki Mam cerę przetłuszczającą się, ale krem trzyma się bardzo dobrze (pod krem nakładam samodzielnie ukręcony żel - krem na bazie żelu aloesowego, hialuronowego i mieszanki olejów).
Przeglądając strony internetowe, widzę, że nie tylko mi te wersje hanskinów podpasowały. Tu jest link do youtube: http://www.youtube.com/watch?v=mmlSMwTCDoM, a tu do bloga cześć kotku: http://czesckotku.blogspot.com/2012/...-bb-cream.html
Może komuś to pomoże, pozdrawiam
Masz może porównanie (pod względem koloru) do jakichś innych kremów bb albo podkładów?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:56   #1484
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Dziewczyny, patrzcie, na co natrafilam, ciarki przechodza.... :
http://www.hanbooks.com/seofcoyoumuk.html

Po przeczytaniu tego jeszcze bardziej sie zmobilizowalam, zeby unikac kosmetykow z tymi skladami.... no i na pewno nie kupie wiecej niz jednego kosmetyku z tej samej serii
Zastanawia mnie tylko, czy faktycznie np taki VC Effector zawiera olow lub rtec, skoro daje natychmiastowe spektakularne efekty......?
Ciezko byloby mi sie z nim rozstac bo nic mi tak blizn po wypryskach nie wymiata....

Swoja droga przypomnialo mi sie, jak Azjatycki Cukier mowila, ze jakas jej kolezanka Koreanka codziennie (zamiast zalecanych 1~2 razy w tygodniu) naklada sheet masks.... wariactwo.

Edytowane przez chiao
Czas edycji: 2013-03-04 o 13:58
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 13:57   #1485
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez chiao Pokaż wiadomość
Dziewczyny, patrzcie, na co natrafilam, ciarki przechodza.... :
http://www.hanbooks.com/seofcoyoumuk.html

Po przeczytaniu tego jeszcze bardziej sie zmobilizowalam, zeby unikac kosmetykow z tymi skladami.... no i na pewno nie kupie wiecej niz jednego kosmetyku z tej samej serii
Zastanawia mnie tylko, czy faktycznie np taki VC Effector zawiera olow lub rtec, skoro daje natychmiastowe spektakularne efekty......?
Ciezko byloby mi sie z nim rozstac bo nic mi tak blizn po wypryskach nie wymiata....
Nie wchodze bo czekam wlasnie na vc effector
Nie wierze, ze w kosmetykach są jakies ogromne ilosci olowiu albo rteci
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 19:50   #1486
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość

teraz kupilam ananas skinfooda

ale normalnie na policzkach widze dziury w twarzy
nie próbowałam skinfooda, miałam próbkę innisfree apple coś tam, ale był średni i alkoholem "zalatywał" Mam nadzieję, że trafisz na coś dla siebie

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Masz może porównanie (pod względem koloru) do jakichś innych kremów bb albo podkładów?
Trudno mi to z czymś konkretnie porównać - z pewnością mogę powiedzieć, że buzia wygląda naturalnie, krem się wtapia i przede wszystkim nie powoduje tego efektu ziemistej cery. Nie wiem, może trochę zbliżone do clinique superbalanced 03 , ale głowy nie dam sobie uciąć, bo dawno go nie używałam. Tu jakieś swatche znalazłam: http://itsaninvestment.blogspot.com/...fect-bb-2.html
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 19:57   #1487
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
n
Trudno mi to z czymś konkretnie porównać - z pewnością mogę powiedzieć, że buzia wygląda naturalnie, krem się wtapia i przede wszystkim nie powoduje tego efektu ziemistej cery. Nie wiem, może trochę zbliżone do clinique superbalanced 03 , ale głowy nie dam sobie uciąć, bo dawno go nie używałam. Tu jakieś swatche znalazłam: http://itsaninvestment.blogspot.com/...fect-bb-2.html
Superbalanced 03? Dla mnie 01 jest mocno za ciemny Chyba pozostanę w swoim wyborze przy Innisfree, o ile rzeczywiście jest tego wart
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:02   #1488
Yoko99
Raczkowanie
 
Avatar Yoko99
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 422
GG do Yoko99
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

brzmi porażająco...

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Innisfree grean tea, czy perfect cover, czy jeszcze inny..? Te dwa pierwsze rzeczywiście są jaśniejsze. Ale jakby co, to na ebayu te hanskiny czasem można znaleźć w saszetkach.
Yoko99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:05   #1489
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

czy peelingu mozna uzywac codziennie?

czy maseczek mozna uzywac codziennie (oczywiscie roznych)
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-04, 20:16   #1490
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Yoko99 Pokaż wiadomość
brzmi porażająco...

---------- Dopisano o 21:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Innisfree grean tea, czy perfect cover, czy jeszcze inny..? Te dwa pierwsze rzeczywiście są jaśniejsze. Ale jakby co, to na ebayu te hanskiny czasem można znaleźć w saszetkach.
TEN
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:30   #1491
wez_umrzyj
Raczkowanie
 
Avatar wez_umrzyj
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 95
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Hej wszystkim Jako nowicjuszka zupełna , a zauroczona azjatycką pielęgnacją i szukająca swojego bebika , chciałam się spytać - Czy skin79 vital bb cream ( ten pomarańczowy :P ) Nada się dla bardzo jaśniutkiej ,chłodnej cery? Tak mnie bardzo korci wysoki filtr w nim. W recenzjach wszyscy piszą lub mówią że jaśniutki ,ale z reguły są to azjatki które jednak wcale nie mają takiej jasnej cery :P
wez_umrzyj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 20:35   #1492
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Cytat:
Napisane przez asmenaa Pokaż wiadomość
Nie wchodze bo czekam wlasnie na vc effector
Nie wierze, ze w kosmetykach są jakies ogromne ilosci olowiu albo rteci
Tam nic o nim nie jest napisane, ja tylko dla przykładu bo piszą, ze koreańskie kosmetyki, które dają natychmiastowe spektakularne efekty, zazwyczaj to zawierają D:

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-04, 21:03   #1493
Sugarbomb
Raczkowanie
 
Avatar Sugarbomb
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 460
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez wez_umrzyj Pokaż wiadomość
Hej wszystkim Jako nowicjuszka zupełna , a zauroczona azjatycką pielęgnacją i szukająca swojego bebika , chciałam się spytać - Czy skin79 vital bb cream ( ten pomarańczowy :P ) Nada się dla bardzo jaśniutkiej ,chłodnej cery? Tak mnie bardzo korci wysoki filtr w nim. W recenzjach wszyscy piszą lub mówią że jaśniutki ,ale z reguły są to azjatki które jednak wcale nie mają takiej jasnej cery :P
Jak dla mnie jest bardzo jasny, ale trochę żółtawy, może przetesuj Skin79 Snail Nutrition? Zresztą warto zamówić kilka próbek, bo może akurat Vital będzie się fajnie prezentować na skórze.
Sugarbomb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 07:29   #1494
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez Sugarbomb Pokaż wiadomość
Jak dla mnie jest bardzo jasny, ale trochę żółtawy, może przetesuj Skin79 Snail Nutrition? Zresztą warto zamówić kilka próbek, bo może akurat Vital będzie się fajnie prezentować na skórze.
Ja mam skin79 snail nutrition i niestety jak większość bb mi odpowiada to ten różowieje lubię go bardzo ale zawsze muszę użyć odpowiedniej kombinacji kolorystycznej pudrów żeby jako tako było.


Natomiast innisfree science white jest tak leciutki, jak pianka bardzo przyjemnie się go używa i ten żółciutki kolor pięknie sie wtapia w skórę i cera wygląda na świeżą i promienną jego to nawet żal było mi pudrować
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 09:48   #1495
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez pin3ska Pokaż wiadomość
to już widziałam, miałam nadzieję, że uda się to zobaczyć na jakiejś większej powierzchni Słyszałam, że ślimaczek mizona jest na podobnym poziomie jasności do baviphat indie trouble catch, a on np na swatchach jest potwornie ciemny, przy czym przy rozsmarowywaniu robi się bardzo bardzo jasny.

Dziewczyny, ja tak z innej beczki - zrobiłam zamówienie u rubyruby76 i trochę się zaczęłam martwić i wariować... kilka godzin po zapłacie dostałam informacje, że przesyłka została wysłana, nadano też jej numer nadawczy, ale track-trace mówi mi, że nie ma przesyłki w systemie.
Napisałam do nich, a w odpowiedzi dostałam coś na kształt automatycznej odpowiedzi, że przesyłka jeszcze od nich nie wyszła i że wyślą ją w przeciągu dwóch dni roboczych (wtf?) i zero ustosunkowania się do mojego pytania.
Czy ktoś może u nich kupował i miał podobną sytuację? Wiem, że wiele dziewczyn ich poleca, ale wczoraj zaczęłam przeglądać ich statystyki i mają trochę negatywów w stylu, że wysyłają podróbki albo że przesyłka nigdy nie dotarła... No i teraz się martwię strasznie o co chodzi i co to za numer nadawczy, skoro przesyłka nigdy od nich nie wyszła

Pierwszy raz coś takiego mi się zdarza... wcześniej zamawiałam u bellogirl i był z nią super kontakt i przesyłka doszła do mnie w 5 dni, a tu takie kwiatki...
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 10:12   #1496
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez anna87ak Pokaż wiadomość
Czy to jest ten? http://agowepetitki.blogspot.com/201...-bb-cream.html Pamiętam ze chyba był dostępny na alledrogeria a jak nie to na pewno na allegro znajdziesz
Bardzo, bardzo ci dziękuję. Podejrzewałam, że to ten szukając na ebay. Do blogu nie dotarłam.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
to już widziałam, miałam nadzieję, że uda się to zobaczyć na jakiejś większej powierzchni Słyszałam, że ślimaczek mizona jest na podobnym poziomie jasności do baviphat indie trouble catch, a on np na swatchach jest potwornie ciemny, przy czym przy rozsmarowywaniu robi się bardzo bardzo jasny.

Dziewczyny, ja tak z innej beczki - zrobiłam zamówienie u rubyruby76 i trochę się zaczęłam martwić i wariować... kilka godzin po zapłacie dostałam informacje, że przesyłka została wysłana, nadano też jej numer nadawczy, ale track-trace mówi mi, że nie ma przesyłki w systemie.
Napisałam do nich, a w odpowiedzi dostałam coś na kształt automatycznej odpowiedzi, że przesyłka jeszcze od nich nie wyszła i że wyślą ją w przeciągu dwóch dni roboczych (wtf?) i zero ustosunkowania się do mojego pytania.
Czy ktoś może u nich kupował i miał podobną sytuację? Wiem, że wiele dziewczyn ich poleca, ale wczoraj zaczęłam przeglądać ich statystyki i mają trochę negatywów w stylu, że wysyłają podróbki albo że przesyłka nigdy nie dotarła... No i teraz się martwię strasznie o co chodzi i co to za numer nadawczy, skoro przesyłka nigdy od nich nie wyszła

Pierwszy raz coś takiego mi się zdarza... wcześniej zamawiałam u bellogirl i był z nią super kontakt i przesyłka doszła do mnie w 5 dni, a tu takie kwiatki...
Ja akurat żadnej z nich nie lubię i jakoś unikam zamawiania u nich. Ale czasem kupowałam i było ok, szczególnie na początku, gdy zaczynałam zamawiać. Wcale bym się tym brakiem nr nie przejmowała. Odczekaj kilka dni i wtedy dopiero sprawdź. To się czasem zdarza, również u naszych sprzedawców z allegro. Potwierdzają nadanie przesyłki, a potem okazuje się, że wcale nie została nadana, a jedynie do tego przygotowana i wychodzi od sprzedawcy dopiero po dwóch dniach. Czekaj spokojnie. Jak po tygodniu będzie to samo to możesz interweniować, ale jestem przekonana, że to się zmieni, a przesyłka do ciebie dotrze.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 10:36   #1497
metice
Rozeznanie
 
Avatar metice
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 715
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez margop Pokaż wiadomość
Bardzo, bardzo ci dziękuję. Podejrzewałam, że to ten szukając na ebay. Do blogu nie dotarłam.

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------



Ja akurat żadnej z nich nie lubię i jakoś unikam zamawiania u nich. Ale czasem kupowałam i było ok, szczególnie na początku, gdy zaczynałam zamawiać. Wcale bym się tym brakiem nr nie przejmowała. Odczekaj kilka dni i wtedy dopiero sprawdź. To się czasem zdarza, również u naszych sprzedawców z allegro. Potwierdzają nadanie przesyłki, a potem okazuje się, że wcale nie została nadana, a jedynie do tego przygotowana i wychodzi od sprzedawcy dopiero po dwóch dniach. Czekaj spokojnie. Jak po tygodniu będzie to samo to możesz interweniować, ale jestem przekonana, że to się zmieni, a przesyłka do ciebie dotrze.
ooo dziękuję Ci uspokoiłaś mnie trochę W takim razie będę grzecznie czekać i zobaczymy jak się sytuacja rozwinie.... Btw u kogo zamawiasz i dlaczego nie lubisz rubyruby i bellogirl :P ?
__________________
Wymianka
metice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 10:42   #1498
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez metice Pokaż wiadomość
to już widziałam, miałam nadzieję, że uda się to zobaczyć na jakiejś większej powierzchni Słyszałam, że ślimaczek mizona jest na podobnym poziomie jasności do baviphat indie trouble catch, a on np na swatchach jest potwornie ciemny, przy czym przy rozsmarowywaniu robi się bardzo bardzo jasny.

Dziewczyny, ja tak z innej beczki - zrobiłam zamówienie u rubyruby76 i trochę się zaczęłam martwić i wariować... kilka godzin po zapłacie dostałam informacje, że przesyłka została wysłana, nadano też jej numer nadawczy, ale track-trace mówi mi, że nie ma przesyłki w systemie.
Napisałam do nich, a w odpowiedzi dostałam coś na kształt automatycznej odpowiedzi, że przesyłka jeszcze od nich nie wyszła i że wyślą ją w przeciągu dwóch dni roboczych (wtf?) i zero ustosunkowania się do mojego pytania.
Czy ktoś może u nich kupował i miał podobną sytuację? Wiem, że wiele dziewczyn ich poleca, ale wczoraj zaczęłam przeglądać ich statystyki i mają trochę negatywów w stylu, że wysyłają podróbki albo że przesyłka nigdy nie dotarła... No i teraz się martwię strasznie o co chodzi i co to za numer nadawczy, skoro przesyłka nigdy od nich nie wyszła

Pierwszy raz coś takiego mi się zdarza... wcześniej zamawiałam u bellogirl i był z nią super kontakt i przesyłka doszła do mnie w 5 dni, a tu takie kwiatki...
Wez wyluzuj Jak szly do mnie paczki z korea depart to zawsze dopiero po 2 dniach pojawialy sie na track trace, standard - musza miec czas, zeby ja wprowadzic.

Ja tez nie przepadam za rubyruby bo skapi probek ale musialam u niej krem BB zamowic bo miala najtaniej :P
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 10:42   #1499
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Cytat:
Napisane przez magnesita Pokaż wiadomość
Ja mam skin79 snail nutrition i niestety jak większość bb mi odpowiada to ten różowieje lubię go bardzo ale zawsze muszę użyć odpowiedniej kombinacji kolorystycznej pudrów żeby jako tako było.


Natomiast innisfree science white jest tak leciutki, jak pianka bardzo przyjemnie się go używa i ten żółciutki kolor pięknie sie wtapia w skórę i cera wygląda na świeżą i promienną jego to nawet żal było mi pudrować
U kogo zamawiałaś Innisfree? Czaję się na niego, ale nie wiem, od kogo kupić .
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-05, 10:57   #1500
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: Wszystko na temat BB Cream'ów cz. III

Ja tez ostatnio zamawialam u ruby, probek w ogole nie dostalam ale miala konkurencyjne ceny
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:43.