Lakiery hybrydowe - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-12-18, 11:40   #1261
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

popieram-fireworks to tysiące mieniących się drobinek na wszystkie kolory a to co widać na stronie CZ to wygląda bardziej jak brokat
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 13:33   #1262
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Macie może zdjęcia z paznokciami pomalowanymi błyszczącym Topem, CZ wprowadziło nowy TOP flash podobno mieni się jak top fireworks i mam ochotę go kupić , ale zastanawiam się czy jak będzie wyglądał na moich ciemnych lakierach...
Fireworks to nie jest TOP, a lakier bezbarwny z brokatem. Na fireworks nakładamy zwykły top.

Edytowane przez Maladive
Czas edycji: 2013-12-18 o 13:35
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 15:10   #1263
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Fireworks to nie jest TOP, a lakier bezbarwny z brokatem. Na fireworks nakładamy zwykły top.

Dziękuję, dziękuję za wyjaśnienie, teraz mam jasność , zdecydowanie wolę kupić top , a nie zwykły lakier.Zastanowię się jeszcze nad jakimiś kolorkami i zamówię razem z topem flash.
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 16:24   #1264
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Maladive Pokaż wiadomość
Fireworks to nie jest TOP, a lakier bezbarwny z brokatem. Na fireworks nakładamy zwykły top.
prawda
ale ja mając wybierać między kolorowym prześlicznym Fireworsk, a topem z brokatem i tak wybrałabym Fireworks.

i jeszcze dodam, że myślałam, że Fireworks będzie dawał tani, tandetny, bazarowy efekt przez to, że jest kolorowy ale się myliłam. Jest boski
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 16:54   #1265
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: Lakiery hybrydowe

tez w niedalekiej przyszłosci(mam nadzieje) sobie go zakupic
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-18, 18:20   #1266
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe

leobert ma na allegro fireworks w cenie topu z CZ-mam i nic się z nim nie dzieje, więc wydaje mi się że lepiej opłaca się go kupić niż CZ
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 17:40   #1267
brunetka23l
Przyczajenie
 
Avatar brunetka23l
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: Lakiery hybrydowe

Dziewczyny potrzebuje dobrej bazy i topa poleci ktos tylko nie jakies ceny z kosmosu...
__________________
„Zachowaj tylko te wspomnienia, które dają ci radość.”
brunetka23l jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 17:44   #1268
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez brunetka23l Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuje dobrej bazy i topa poleci ktos tylko nie jakies ceny z kosmosu...
wszyscy tu Gelish polecają. O czym pisane było nawet kilka postów wyżej
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 19:02   #1269
Azalcia
Raczkowanie
 
Avatar Azalcia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

Moje 5-dniowe hybrydy, przetrwały już mycie okien i wielkie sprzątanie i nadal są jak nowe
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-12-19 14.25.04.jpg (106,3 KB, 116 załadowań)

Edytowane przez Azalcia
Czas edycji: 2013-12-19 o 19:03 Powód: zapomniałam dodać zdjęcia
Azalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 19:59   #1270
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dziewczyny i jak te wasze bazy z Gelisha? prosiłabym o fotki buteleczek z każdej strony, no i opinię czy faktycznie hybryda trzyma się na nich lepiej ja ostatnio używam bazy z Bluesky, lakier z CZ. na tej bazie trzyma się super, znacznie lepiej niż CZ. jednak dwa palce: wskazujący i środkowy prawej ręki, zawsze rozwarstwiają się przy wolnym brzegu:/ inne są w nienaruszonym stanie nawet do 3 tyg. ehhh.. w przypadku bazy z CZ. lakier rozwarstwiał się na prawej i lewej ręce już po tygodniu... jeśli jesteście zadowolone i Gelish u tego leoberta jest ok to może i ja się skuszę ?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 20:20   #1271
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dziewczyny i jak te wasze bazy z Gelisha? prosiłabym o fotki buteleczek z każdej strony, no i opinię czy faktycznie hybryda trzyma się na nich lepiej ja ostatnio używam bazy z Bluesky, lakier z CZ. na tej bazie trzyma się super, znacznie lepiej niż CZ. jednak dwa palce: wskazujący i środkowy prawej ręki, zawsze rozwarstwiają się przy wolnym brzegu:/ inne są w nienaruszonym stanie nawet do 3 tyg. ehhh.. w przypadku bazy z CZ. lakier rozwarstwiał się na prawej i lewej ręce już po tygodniu... jeśli jesteście zadowolone i Gelish u tego leoberta jest ok to może i ja się skuszę ?
Mnie leobert wkurzył
kliknęłam IBD na aukcji za 35zł nie widząc że fireworks mają akurat w promo za 24 bodajże i chciałam jakoś się z nim dogadać ni jak nie mogłam , a wystarczyło napisać ok niech Pani przeleje mniejszą sumę za przesyłkę i będzie kwita ; on oczywiście nie rozumiał dlaczego twierdzę że jest z nim trudny kontakt

ok,kupiłam za 35 moja strata a co do bazy gelish................... .jeszcze jej nie testowałam ale na zdjęciu jest zupełnie inna niż ta którą przysłał !
Mam nadzieje że będzie ok bo zamiast dać mu neutrala których on tak bardzo nie chce bo twierdzi że zawsze można się dogadać dam mu negatywa
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-19, 20:30   #1272
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość

ok,kupiłam za 35 moja strata a co do bazy gelish................... .jeszcze jej nie testowałam ale na zdjęciu jest zupełnie inna niż ta którą przysłał !
Mam nadzieje że będzie ok bo zamiast dać mu neutrala których on tak bardzo nie chce bo twierdzi że zawsze można się dogadać dam mu negatywa
faktycznie dziwny typ:P hehe a jaką baze Ci przesłał ? możesz wkleić jakieś zdjęcia buteleczki?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:22   #1273
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
faktycznie dziwny typ:P hehe a jaką baze Ci przesłał ? możesz wkleić jakieś zdjęcia buteleczki?
ten facet to jakby z kosmosu był,ja do niego pisze jasno o co mu chodzi a on nie wie

wstawie fotke ale juz nie dzis bo padam na pysk
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:40   #1274
e-Urszula
Raczkowanie
 
Avatar e-Urszula
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 401
GG do e-Urszula
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Enia_ Pokaż wiadomość
Mnie leobert wkurzył
kliknęłam IBD na aukcji za 35zł nie widząc że fireworks mają akurat w promo za 24 bodajże i chciałam jakoś się z nim dogadać ni jak nie mogłam , a wystarczyło napisać ok niech Pani przeleje mniejszą sumę za przesyłkę i będzie kwita ; on oczywiście nie rozumiał dlaczego twierdzę że jest z nim trudny kontakt

ok,kupiłam za 35 moja strata a co do bazy gelish................... .jeszcze jej nie testowałam ale na zdjęciu jest zupełnie inna niż ta którą przysłał !
Mam nadzieje że będzie ok bo zamiast dać mu neutrala których on tak bardzo nie chce bo twierdzi że zawsze można się dogadać dam mu negatywa
Nie chcę bronić leobert, ale mnie wkurza allegro jako serwis. Można coś kupić i odesłać w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny ...ale trzeba najpierw odebrać a potem odesłać, ponosząc koszty przesyłki w dwie strony. Wg mnie powinna być opcja anulowania zakupu, jeśli np. klikniemy coś pomyłkowo lub po prostu rozmyślimy się a przedmiot nie został jeszcze wysłany.
Allegro nie interesują koszty przesyłki, a prowizję skasują z "klikniętej" ceny, dlatego sprzedający nie był zainteresowany aby kwota za przesyłkę pokryła cenę lakieru. Pewnie jakiejś horendalnej straty nie poniósłby. Natomiast dwie różne ceny za taki sam lakier u tego samego sprzedawcy samo się prosi o nieporozumienia i niemiłe sytuacje.
e-Urszula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-19, 21:43   #1275
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez e-Urszula Pokaż wiadomość
Nie chcę bronić leobert, ale mnie wkurza allegro jako serwis. Można coś kupić i odesłać w ciągu 10 dni bez podawania przyczyny ...ale trzeba najpierw odebrać a potem odesłać, ponosząc koszty przesyłki w dwie strony. Wg mnie powinna być opcja anulowania zakupu, jeśli np. klikniemy coś pomyłkowo lub po prostu rozmyślimy się a przedmiot nie został jeszcze wysłany.
Allegro nie interesują koszty przesyłki, a prowizję skasują z "klikniętej" ceny, dlatego sprzedający nie był zainteresowany aby kwota za przesyłkę pokryła cenę lakieru. Pewnie jakiejś horendalnej straty nie poniósłby. Natomiast dwie różne ceny za taki sam lakier u tego samego sprzedawcy samo się prosi o nieporozumienia i niemiłe sytuacje.
o tak to byłaby super opcja móc nie musieć odbierać przesyłki skoro wie się, że się zwróci.
Ale już sobie wyobrażam jak ludzie by z tego namiętnie korzystali. A tak jednak trzeba przemyśleć swój zakup.
Ja na Allegro nie narzekam, mają jasne zasady i uważam że całkiem spoko. Do tego ubezpieczenie, że w razie oszustwa zrwacają pieniądze. Miałam nieprzyjemność korzystać z tego i Allegro zwróciło nam ok 2500zł bo zostaliśmy oszukani przez sprzedającego.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 08:28   #1276
godblessyou
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 181
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez Azalcia Pokaż wiadomość
Moje 5-dniowe hybrydy, przetrwały już mycie okien i wielkie sprzątanie i nadal są jak nowe
Śliczny kolorek, co to za lakier ? i ładnie sie błyszczy - jak po myciu okien
godblessyou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 16:34   #1277
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Enia_ nie zapomnij wkleić fotek tej bazy z Gelisha od leoberta bo ciekawość mnie zżera naszła mnie ochota na zakup nowego topu bo ten z CZ. jest tragicznie gęsty i lepki:/ i tak sobie pomyślałam o Gelishu, jak już kupować top to i bazę od razu
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 19:53   #1278
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

wstawiam zdjęcia...............
jak widać na pierwszy rzut oka napis Foundation jest różowy , ale jak złapiemy za strzałkę odkleimy jedną część i pod spodem jest cała butelka szara z tym że bez tego napisu na boku Harmony jak to jest w aukcji pokazane

pokazuje kilka ujęć
na koncu moje stare hybrydki maźnięte firewoksem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20131220_013.jpg (55,9 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20131220_002.jpg (47,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20131220_003.jpg (48,1 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20131220_004.jpg (54,1 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20131220_005.jpg (39,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20131220_009.jpg (41,2 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20131220_010.jpg (55,7 KB, 61 załadowań)
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 20:34   #1279
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

dzięki Kochana! jak na moje oko to jest oryginał, na kilku stronach znalazłam podobne zdjęcia buteleczek z tymi czarnymi strzałeczkami np. tu https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater strona fb Gelish Poland... ponad to, wyczytałam też że te buteleczki to są jakieś nowe opakowania, czyli nie staroć z przed kilku lat bo wcześniej robili inne próbowałam rozszyfrować datę ważności, jednak nic mi z tego nie wyszło chyba skuszę się i zamówię u tego leoberta

mam pytanie odnośnie topu z Gelisha, czy on tez jest tak zachwalany i polecany jak baza? myślę kupić komplet i nie wiem czy warto?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-20, 21:02   #1280
Enia_
Zadomowienie
 
Avatar Enia_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dzięki Kochana! jak na moje oko to jest oryginał, na kilku stronach znalazłam podobne zdjęcia buteleczek z tymi czarnymi strzałeczkami np. tu https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater strona fb Gelish Poland... ponad to, wyczytałam też że te buteleczki to są jakieś nowe opakowania, czyli nie staroć z przed kilku lat bo wcześniej robili inne próbowałam rozszyfrować datę ważności, jednak nic mi z tego nie wyszło chyba skuszę się i zamówię u tego leoberta

mam pytanie odnośnie topu z Gelisha, czy on tez jest tak zachwalany i polecany jak baza? myślę kupić komplet i nie wiem czy warto?
No mam nadzieje ze to oryginał
a tak w ogóle to ta baze przemywa sie cleanerem przed polozeniem koloru czy nie ?czy to bez różnicy ?
__________________
Nasza Kochana Córeczka
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv730y6j3jyp.png
Nasze drugie szczęście
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2b8iikt8hcg0od.png
09.09.2009
Enia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:33   #1281
rysz4rd
Raczkowanie
 
Avatar rysz4rd
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 100
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
dzięki Kochana! jak na moje oko to jest oryginał, na kilku stronach znalazłam podobne zdjęcia buteleczek z tymi czarnymi strzałeczkami np. tu https://www.facebook.com/photo.php?f...type=1&theater strona fb Gelish Poland... ponad to, wyczytałam też że te buteleczki to są jakieś nowe opakowania, czyli nie staroć z przed kilku lat bo wcześniej robili inne próbowałam rozszyfrować datę ważności, jednak nic mi z tego nie wyszło chyba skuszę się i zamówię u tego leoberta

mam pytanie odnośnie topu z Gelisha, czy on tez jest tak zachwalany i polecany jak baza? myślę kupić komplet i nie wiem czy warto?
Wygląda na oryginał, nawet w ich katalogu wyglada tak samo http://www.nailharmony.pl/NailHarmony2013.pdf

Co do topu tez się chętnie dowiem bo ten z CZ jest dla mnie zbyt gesty i chętnie kupilabym komplet z Gelisha
rysz4rd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-20, 22:36   #1282
Azalcia
Raczkowanie
 
Avatar Azalcia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez godblessyou Pokaż wiadomość
Śliczny kolorek, co to za lakier ? i ładnie sie błyszczy - jak po myciu okien
Lakier to Cosmetics Zone nr 048, jestem w szoku, że nadal się tak błyszczy mimo tylu prac domowych jakie wykonałam normalnego lakieru już dawno bym nie miała, albo tylko resztki by zostały na pazurkach
Azalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 11:31   #1283
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Lakiery hybrydowe

Ja sobie zrobiłam już świąteczne paznokcie
Kolorki Mistero Milano i Ladys Nails.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20131220_171634.jpg (90,5 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20131220_171642.jpg (14,1 KB, 31 załadowań)
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 12:02   #1284
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

wyczytałam na innym forum, że top z Gelisha lubi zmieniać delikatnie kolor lakieru, poza tym pędzelek utwardza się jeśli w trakcie malowania za długo jest odkręcony.. tak więc już sama nie wiem co kupić.. chciałabym taki który nie jest gęsty łatwo się nakłada, długo błyszczy, nie rysuje się za szybko i łatwo odmacza w acetonie co polecacie?
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 12:05   #1285
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

moje świąteczno-sylwestrowe pst 5 Cosmetics Zone i mix 003 i Pst 5
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PST 5 003.jpg (47,9 KB, 112 załadowań)
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 15:40   #1286
Azalcia
Raczkowanie
 
Avatar Azalcia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
moje świąteczno-sylwestrowe pst 5 Cosmetics Zone i mix 003 i Pst 5
W jaki sposób mieszać kolorki??
Azalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-21, 16:33   #1287
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

na foli aluminiowej daję po kropli z każdego koloru i mieszam pędzelkiem, w razie gdy kolor mi nie odpowiada dodaję któregoś z koloru w przypadku tego gołębiego kolorku dałam dużą krople białego i malutką kropelkę szarego, trzeba dawać mniej więcej tyle ile potrzebujemy.. lepiej dorobić niż zrobić za dużo, bo po pierwsze lakier z czasem tężeje i gorzej jest malować, a po drugie szkoda marnować lakieru... miałam ochotę zamówić z Tiftofa właśnie taki kolorek bo bardzo przypadł mi do gustu ale z drugiej strony mam tyle tych lakierów a robię głównie sobie więc szkoda żeby leżały i schły mieszanie kolorów to fajny sposób na uzyskanie całkiem nowego odcienia
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 00:17   #1288
Azalcia
Raczkowanie
 
Avatar Azalcia
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 55
Dot.: Lakiery hybrydowe

Muszę wypróbować kiedyś ten sposób. Efekt jest super
Azalcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 00:45   #1289
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez yashe Pokaż wiadomość
na foli aluminiowej daję po kropli z każdego koloru i mieszam pędzelkiem, w razie gdy kolor mi nie odpowiada dodaję któregoś z koloru w przypadku tego gołębiego kolorku dałam dużą krople białego i malutką kropelkę szarego, trzeba dawać mniej więcej tyle ile potrzebujemy.. lepiej dorobić niż zrobić za dużo, bo po pierwsze lakier z czasem tężeje i gorzej jest malować, a po drugie szkoda marnować lakieru... miałam ochotę zamówić z Tiftofa właśnie taki kolorek bo bardzo przypadł mi do gustu ale z drugiej strony mam tyle tych lakierów a robię głównie sobie więc szkoda żeby leżały i schły mieszanie kolorów to fajny sposób na uzyskanie całkiem nowego odcienia
a jakim pedzelkiem nakladasz ten umieszany lakier? bo cbyba zadmym z lakierow mieszanych. jak masz jakis specjalny to podaj prosze nazwe
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-22, 00:57   #1290
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a jakim pedzelkiem nakladasz ten umieszany lakier? bo cbyba zadmym z lakierow mieszanych. jak masz jakis specjalny to podaj prosze nazwe
zwykłym do żelu, ale jeśli masz np. stary zwykły lakier taki którego już nie używasz a pędzelek jak najbardziej pasował w malowaniu to można użyć taką nakrętkę właśnie do tego celu pędzelek do żelu jest dość sztywny więc na ogół ciężko nakładać kolor szczególnie jak jest rzadki, bo z czasem kiedy zaczyna gęstnieć to już git

robiłam dzisiaj koleżance hybrydę Cosmetics Zone na bazie i z topem tej firmy i miałam wrażenie, że na dwóch pazurkach przy wolnym brzegu powstały wybrzuszenia:/ tak jakby lakier spłynął i zebrało się go za dużo:/ daję mega cieniutkie warstwy a i tak nie trudno o takie efekty.. wrrrrrr w 100% to jest wina topu! jest za gęsty do tego się ściąga przy utwardzaniu jak jest w waszym przypadku z Topem tej firmy? muszę kupić coś lepszego i rzadszego przede wszystkim.. doradźcie coś..

a tak na marginesie czekam na relacje dziewczyn Gelish baza + Cosmetics Zone
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-01 12:36:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.