Kosmetyki M.A.C - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 17:12   #2371
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Moniqe66 Pokaż wiadomość
Kochane moje, proszę o weryfikację - podróby czy OK?
http://www.allegro.pl/item465886316_...e_gratisy.html
Wedlug mnie tak, kupowalam od tego sprzedawcy i jeste zadowolona.
__________________

ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 17:32   #2372
Moniqe66
Raczkowanie
 
Avatar Moniqe66
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Wedlug mnie tak, kupowalam od tego sprzedawcy i jeste zadowolona.
dzięki ananke_2

Jestem pod wrażeniem informacji i doświadczeń jakie macie z kolorówką MAC'a
Jakie kolory polecałybyście dla takich tęczówek? Dodam, że jestem szatynką - obecnie z bakłażanowym refleksem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00299.jpg (35,4 KB, 39 załadowań)
Moniqe66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 18:13   #2373
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Moniqe66 Pokaż wiadomość
dzięki ananke_2

Jestem pod wrażeniem informacji i doświadczeń jakie macie z kolorówką MAC'a
Jakie kolory polecałybyście dla takich tęczówek? Dodam, że jestem szatynką - obecnie z bakłażanowym refleksem
Śliczny kolor oka Ja bym widziała takie oczy w kolorze fioletowo-śliwkowym ( podkreśli zieloność oka) w brązach lub zieleniach.
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 19:00   #2374
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Sama zaczęłam od kupna odsypek 0,5 ml i myślałam, że może góra 5 razy sie pomaluje i koniec, a tak nie jest i starczają na o wiele dłużej. Cięzko powiedziec na jak długo starczą- myślę, że spokojnie na około 20 razy, wszystko zależy jak dużo pigmentu użyjesz na raz- np odsypke pigmentu naked, mimo iz uzyłam go często, ale naprawdę mało- jako rozjaśniacza pod łukiem brwiowym mam jeszcze około 1/3 z wyjściowej objętości, a kupiłam go ponad półtorej miesiąca temu. Reasumując powiem tak, 0,5 ml to bezpieczna objętośc na przetestowanie koloru, poznanie go i zabawe w różne połączenia, ale jeśli chcesz móc się malowac częściej i ma na dłużej starczyc proponuje większe odsypki.
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Fajnie, że jesteś już taka "uświadomiona" ja jak zaczynałam moją MACową przygodę nie miałam takiego rozeznania i wpadłam z pierwszym zakupem. Na szczęście po analizie wizażu trafiłam na Wizażankę, która sprzedaje odsypki na All i już jestem jej wierna
intensywny jak intensywny, nie spodziewaj się nie wiadomo jakiego krycia Żeby uzyskać widoczny efekt też się trzeba namalować trochę, aczkolwiek przyznam, że moja poprzednie cienie nie dawały tak olśniewających efektów (dosłownie i w przenośni), no może oprócz Clinique!
Mam odsypek okolo 30 (wiem, świr ze mnie ale co poradzę) więc nie jestem w stanie używać ich wszystkich na raz, co jest logiczne. Z moich ulubionych (Naked, Fairy Lite, Goldenaire czy Deep Purple, oraz w sumie większość fioletów) odsypek mimo ciągłego używania właściwie nic nie schodzi. No dobra,może Naked, ale jego ani trochę nie oszczędzam bo mam moje pełniutkie opakowanie Tak czy siak, myślę, że jak się malujesz raz dziennie, i niezbyt przesadnie, to starczy Ci taka odsypka 0.5ml na grubo ponad 30 użyć (ja swoich nie liczyłam, ale używam odsypek już od wakacji (lipiec...?) i nie widzę ubytku...Potetstuj sobie, ja tak zrobiłam i kolejne zamówienie już było na te większe odsypki (1/4 czy 1/3 łyżeczki) to już olbrzymia ilość.

o takie odpowiedzi właśnie mi chodziło! Maluje sie na codzien ale pewnie nie znajde tyle czasu zeby codziennie sie malowac pigmentami. I tak kiedy sie maluje, uzywam 2-3 kolorow i brakuje mi takiego podkreslenia oka , mysle ze pigmenty swietnie sie sprawdza w tej roli dzieki dziewczyny
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-02, 20:44   #2375
Moniqe66
Raczkowanie
 
Avatar Moniqe66
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warmia
Wiadomości: 172
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Śliczny kolor oka Ja bym widziała takie oczy w kolorze fioletowo-śliwkowym ( podkreśli zieloność oka) w brązach lub zieleniach.
Dzięki bardzo Masz może rozeznanie w kolorówce MAC żeby podpowiedzieć mi konkretny kolor?
Moniqe66 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 08:53   #2376
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Moniqe66 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo Masz może rozeznanie w kolorówce MAC żeby podpowiedzieć mi konkretny kolor?

Polecam viz-a-violet, lovely lily, kitschmas , ewentulanie z mocniejszych violet lub grape ( paleta fioletów)
Zielenie- emerald green, golden olive, pastorale...

-----------------------

Dzis dolecialy moje nowe nabytki......jestem przeszcześliwa

Tanyia- masz juz swoja gredke Wolf? ja mam i to bliźniaczek sweet sienna, ależ sie ciesze, bo bralam tylko na pods. zdjęc z netu

Lece dalej cieszyć oczy
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 10:21   #2377
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Obfociłam , choć jak zwykle zdjęcia są kiepskie

Na pierwszych 3 fotkach widać, jak człowiek w uzaleznieniu dobiera się do paczki nie zwazając na to, ze akurat prasował i żelazko nadal jest włączone
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 006MMM (Medium).jpg (75,9 KB, 98 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 007M (Medium).jpg (68,6 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008C (Medium).jpg (48,5 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIENIE (Medium).jpg (64,4 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KREDKI1 (Medium).jpg (81,9 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIGMENTY I KREDKI (Medium).jpg (59,7 KB, 68 załadowań)
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2008-11-03 o 10:25
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 10:25   #2378
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

c.d.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg RÓŻE (Medium).jpg (80,9 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PŁYN DO PĘDZLI (Medium).jpg (44,5 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PIGMENTY.jpg (74,6 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WOLF I RAVE.jpg (42,3 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg KREDKI.jpg (48,6 KB, 56 załadowań)
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 10:28   #2379
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Moniqe66 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo Masz może rozeznanie w kolorówce MAC żeby podpowiedzieć mi konkretny kolor?
Wiesz, to takie moje skromne zdanie, może inne osoby widziały by Cię w innych kolorach Już Geonia pisała o pigmentach, ja od siebie bym dodała Circa plum, tea time, może melon jeśli lubisz jasne złote kolory, jest w czym wybierac

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Polecam viz-a-violet, lovely lily, kitschmas , ewentulanie z mocniejszych violet lub grape ( paleta fioletów)
Zielenie- emerald green, golden olive, pastorale...

-----------------------

Dzis dolecialy moje nowe nabytki......jestem przeszcześliwa

Tanyia- masz juz swoja gredke Wolf? ja mam i to bliźniaczek sweet sienna, ależ sie ciesze, bo bralam tylko na pods. zdjęc z netu

Lece dalej cieszyć oczy
Oj nie mam ;( Myślę, że najwcześniej za tydzien Ciesze się jednak, że jesteś przeszczęśliwa, a jak jeszcze do tego to jest bliźniaczek sweet sienna to :lov e:. Wklej oczywiście zdjęcia.
Dostałam za to dziś pigmenciki z all. Miałam nosa, bo sotwash grey mi się bardzo spodobał, Kasia i Marta miały rację co do Mauvement tez jest śliczny ( dzięki dziewczyny ) i zdecydowanie podoba mi się vanilla i lark about
Ogólnie od rana mam miły i udany dzień. Dostałam skierowanie na przygotowanie zawodowe i panie w Starym browarze mnie obdarowały chojnie próbkami i miniaturami.
Pozdrawiam MACowe dziewczynki
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 10:39   #2380
frywolna franka
Zakorzenienie
 
Avatar frywolna franka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 547
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Geoniu, zamarłam.
Ja muszę chyba obrabować jakiś bank... Mufe mi się śni, pędzle MACa również....
Jestem bardzo ciekawe co rzucą na Polskę w ramach światecznej kolekcji (a wtedy pędzle, chodźcie do mamusi )
frywolna franka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 10:44   #2381
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Ciesze się jednak, że jesteś przeszczęśliwa
Cytat:
Napisane przez frywolna franka Pokaż wiadomość
Geoniu, zamarłam.
Obiecałam sobie, ze to juz koniec zakupów
, a robie kolejna listę.
Pędzel chcialam inny, ale niestety Pani w salonie znów pomylila
Miał byc nr 231, a dostałam 239, no i mam ochotę na kolejne kolory prasowańców.

Zaraz sie bede makijazować
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 10:45   #2382
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Obfociłam , choć jak zwykle zdjęcia są kiepskie

Na pierwszych 3 fotkach widać, jak człowiek w uzaleznieniu dobiera się do paczki nie zwazając na to, ze akurat prasował i żelazko nadal jest włączone
Piękne zakupy
Kredki nawet nie musze mówic , prasowańce ładne kolorki, opiszesz potem? Na pierwszym i drugim zdjęciu są takie jakby małe słoiczki z czarną nakrętkę, co to?

Chyba obrabuje bank
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 10:53   #2383
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Piękne zakupy
Kredki nawet nie musze mówic , prasowańce ładne kolorki, opiszesz potem? Na pierwszym i drugim zdjęciu są takie jakby małe słoiczki z czarną nakrętkę, co to?

Chyba obrabuje bank
Prasowańce są piekne, niestety moj aparat nie oddaje soczystych kolorów. Odcienie nie sa jednolite, tylko opalizuja roznymi kolorami np. fiolet ma drobiny złota, czego nie widać na zdjeciu. Moze uda mi sie później zrobić roztarte na dłoni.

Kredki naprawde bomba. Kupiłam 2 ze stałej linii MAC pro i sa juz bardziej twarde i bez perlistości, choć też piekne. Zobacze jak sie maja na oku.

A te słoiczki to próbeczki ze sklepu...poprosilam o odrobine innych produktów do potestowania i już zachwyciłam się fluidline w kolorze Blizt & Glitz
__________________

wróciłam


Edytowane przez geonia
Czas edycji: 2008-11-03 o 10:55
geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 11:22   #2384
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Obfociłam , choć jak zwykle zdjęcia są kiepskie

Na pierwszych 3 fotkach widać, jak człowiek w uzaleznieniu dobiera się do paczki nie zwazając na to, ze akurat prasował i żelazko nadal jest włączone
Geonia, no nie zawał serca u mnie gwarantowany . Boże może jakaś wygrana w totka albo spadek.
Idę się przewietrzyć
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 13:14   #2385
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C

To będzie długi post, od razu mówię

Nvadko: nabytki Twoje są super zwłaszcza paletka do ust mi się podoba pozazdrościć!!!
co do Allegro - współczuję... Toż to jacyś mało inteligentni ludzie tam siedzą chyba, pomijam czepianie się, pomijam usuwanie aukcji nie tym ludziom co potrzeba... Ale Ty pisałaś, że masz TANIEJ niż na ebay...co powinno ludzi zachęcić do kupienia u Ciebie a NIE na ebay i ja na serio nie widzę tutaj antyreklamy Allegro... huh za to takimi akcjami All robi sobie antyreklamę, więc się nie martw

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Zamówiłam sobie jeszcze zestawy szminek i błyszczyków z kolekcji karminowej i wręcz nie mogę się już doczekać, passions of red i adoring carmine to chyba najpiękniejsze kolekcje jakie widziałam
uhhhh ja bym tak barrrrdzo chciała, żeby te cacuszka w PL były... już nawet do słynnej Magnolii (gdzie ponoć z nieba różne takie leciały) wyciągam TŻta przed Gwiazdką, pod pretekstem zakupów świątecznych,licząc potajemnie na te czerwone szmineczki... (jakąś manię mam w ogóle ostatnio na takie czerwone usta, choć na tle mojego bladego lica to trochę czasem nawet wulgarnie wygląda,no ale mi niesamowicie dodaje energii i takiej jakiejś zadziorności )

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Trochę masz rację Po prostu strasznie nie lubię marnowac niczego, a w szczególności kosmetyków ( taki oszczędny ze mnie poznański typ ). Ja mam macroviolet i rich ground, ale myślałam nad Silverstroke, ale wstrzymam się z nim, bo lecą do mnie kredki z kolekcji Suite array.
hihih ale poznaniacy są tez bardzo przyjaźni i gościnni, więc nadrabiają oszczędność mi też serce pęka jak widzę jak mi się parę kosmetyków marnuje w szafie. mam parę takich nietrafionych cieni itp...ehhh

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
o takie odpowiedzi właśnie mi chodziło! Maluje sie na codzien ale pewnie nie znajde tyle czasu zeby codziennie sie malowac pigmentami. I tak kiedy sie maluje, uzywam 2-3 kolorow i brakuje mi takiego podkreslenia oka , mysle ze pigmenty swietnie sie sprawdza w tej roli dzieki dziewczyny
nie ma sprawy,cieszę się, że mogłam pomóc

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Obfociłam , choć jak zwykle zdjęcia są kiepskie

Na pierwszych 3 fotkach widać, jak człowiek w uzaleznieniu dobiera się do paczki nie zwazając na to, ze akurat prasował i żelazko nadal jest włączone
g enialne z tym prasowaniem! Wiesz, jak mi Siostra przywiozła moje MACowe cudeńka z UK, to ja na jeden słoiczek pigmentu i parę innych pierdołek cieszyłam się jak niemowlę na cyca (sorry za porównanie ale najbardziej mi to jakoś pasuje) Nie wyobrażam sobie zajęcia/rzeczy, które by mnie odciągnęły od otworzenia i nacieszenia się TAKĄ paczką! Pal licho koszulę TŻta, pal licho cokolwiek zazdroszczę Dziewczyny! Okradamy bank?????? zorganizujmy jakiś "Ocean's Fourteen"!

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Oj nie mam ;( Myślę, że najwcześniej za tydzien Ciesze się jednak, że jesteś przeszczęśliwa, a jak jeszcze do tego to jest bliźniaczek sweet sienna to :lov e:. Wklej oczywiście zdjęcia.
Dostałam za to dziś pigmenciki z all. Miałam nosa, bo sotwash grey mi się bardzo spodobał, Kasia i Marta miały rację co do Mauvement tez jest śliczny ( dzięki dziewczyny ) i zdecydowanie podoba mi się vanilla i lark about
Ogólnie od rana mam miły i udany dzień. Dostałam skierowanie na przygotowanie zawodowe i panie w Starym browarze mnie obdarowały chojnie próbkami i miniaturami.
Pozdrawiam MACowe dziewczynki
Tanyia: cieszę się niezmiernie, że i Tobie Mauvement przypadł do gustu! Vanilla też przecudowna wg mnie, choć do Lark About jakoś nie zapałałam miłością... A ja właśnie wzięłam sobie tą Waszą Sweet Sienna i będę z nią w tym tygodniu kombinować, bo aż mi się wierzyć nie chce, że ją tak wszystkie zachwalacie a mi nie pasuje. Dam znać jak testy wyjdą... Daję jej drugą szansę

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Prasowańce są piekne, niestety moj aparat nie oddaje soczystych kolorów. Odcienie nie sa jednolite, tylko opalizuja roznymi kolorami np. fiolet ma drobiny złota, czego nie widać na zdjeciu. Moze uda mi sie później zrobić roztarte na dłoni.

Kredki naprawde bomba. Kupiłam 2 ze stałej linii MAC pro i sa juz bardziej twarde i bez perlistości, choć też piekne. Zobacze jak sie maja na oku.

A te słoiczki to próbeczki ze sklepu...poprosilam o odrobine innych produktów do potestowania i już zachwyciłam się fluidline w kolorze Blizt & Glitz
geoniu: chyba nauczę się przywoływania przedmiotów na odległość siłą umysłu i sobie te Twoje nabytki przywołam,tak mi się podobają i przez Ciebie ślinkami cieknie,o tak: na MACowe kredki do oczu... będą te perliste w PL? nie wiesz?

ufff pseplasam, tak to jest jak się człowiek na weekend do domu wyrwie, na nic nie miałam czasu to teraz hurtem odpowiadam!
Całuski, MACowe Panienki!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 14:06   #2386
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Kosmetyki M.A.C

porażka tyle razy kupowałam u tej pani i teraz widzę że są PODRÓBKI!!!! http://www.allegro.pl/item474310282_...r_gratisy.html zobaczcie ile ma pozytywnych komentarzy szoooK! Byłam dzisiaj w macu w złotych tarasach i teraz widzę co to znaczy oryginał oryginalne maci nie są szorstkie cudownie stapiają się z cerą szok ;(


chyba teraz zacznę tylko u nevady kupować
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 14:32   #2387
Agusyaaa
Przyczajenie
 
Avatar Agusyaaa
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez anuanusia Pokaż wiadomość
chyba teraz zacznę tylko u nevady kupować
Kup u Nevady te same kolory i porównaj zanim zaczniesz oskarżać....
Agusyaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 14:41   #2388
anuanusia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 077
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Agusyaaa Pokaż wiadomość
Kup u Nevady te same kolory i porównaj zanim zaczniesz oskarżać....
nie rozumiem kompletnie Twojej odpowiedzi.
przecież sprawdziałam w MACU -ZŁOTE TARASY jakie są kolory i TERAZ mówię że to podróbki.

Edytowane przez anuanusia
Czas edycji: 2008-11-03 o 14:42
anuanusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 14:47   #2389
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
To będzie długi post, od razu mówię

Nvadko: nabytki Twoje są super zwłaszcza paletka do ust mi się podoba pozazdrościć!!!
co do Allegro - współczuję... Toż to jacyś mało inteligentni ludzie tam siedzą chyba, pomijam czepianie się, pomijam usuwanie aukcji nie tym ludziom co potrzeba... Ale Ty pisałaś, że masz TANIEJ niż na ebay...co powinno ludzi zachęcić do kupienia u Ciebie a NIE na ebay i ja na serio nie widzę tutaj antyreklamy Allegro... huh za to takimi akcjami All robi sobie antyreklamę, więc się nie martw



uhhhh ja bym tak barrrrdzo chciała, żeby te cacuszka w PL były... już nawet do słynnej Magnolii (gdzie ponoć z nieba różne takie leciały) wyciągam TŻta przed Gwiazdką, pod pretekstem zakupów świątecznych,licząc potajemnie na te czerwone szmineczki... (jakąś manię mam w ogóle ostatnio na takie czerwone usta, choć na tle mojego bladego lica to trochę czasem nawet wulgarnie wygląda,no ale mi niesamowicie dodaje energii i takiej jakiejś zadziorności )



hihih ale poznaniacy są tez bardzo przyjaźni i gościnni, więc nadrabiają oszczędność mi też serce pęka jak widzę jak mi się parę kosmetyków marnuje w szafie. mam parę takich nietrafionych cieni itp...ehhh


nie ma sprawy,cieszę się, że mogłam pomóc



g enialne z tym prasowaniem! Wiesz, jak mi Siostra przywiozła moje MACowe cudeńka z UK, to ja na jeden słoiczek pigmentu i parę innych pierdołek cieszyłam się jak niemowlę na cyca (sorry za porównanie ale najbardziej mi to jakoś pasuje) Nie wyobrażam sobie zajęcia/rzeczy, które by mnie odciągnęły od otworzenia i nacieszenia się TAKĄ paczką! Pal licho koszulę TŻta, pal licho cokolwiek zazdroszczę Dziewczyny! Okradamy bank?????? zorganizujmy jakiś "Ocean's Fourteen"!



Tanyia: cieszę się niezmiernie, że i Tobie Mauvement przypadł do gustu! Vanilla też przecudowna wg mnie, choć do Lark About jakoś nie zapałałam miłością... A ja właśnie wzięłam sobie tą Waszą Sweet Sienna i będę z nią w tym tygodniu kombinować, bo aż mi się wierzyć nie chce, że ją tak wszystkie zachwalacie a mi nie pasuje. Dam znać jak testy wyjdą... Daję jej drugą szansę



geoniu: chyba nauczę się przywoływania przedmiotów na odległość siłą umysłu i sobie te Twoje nabytki przywołam,tak mi się podobają i przez Ciebie ślinkami cieknie,o tak: na MACowe kredki do oczu... będą te perliste w PL? nie wiesz?

ufff pseplasam, tak to jest jak się człowiek na weekend do domu wyrwie, na nic nie miałam czasu to teraz hurtem odpowiadam!
Całuski, MACowe Panienki!
Jasne, że tak, a potem jakiś skok na salon MAC, tak z rozpędu


Mauvment jest fajny nie wiem czemu wcześniej nie zwróciłam na niego uwagi
Nie polubiłaś się ze sweet sienną? A ona taka cudna jest



Ja nie Geonia, ale Ci powiem, kolekcji Suite array nie będzie w PL Tak mi mówiła panienka ze ZT jak dzwoniłam.

PS. Coś ten wątek taki awanturniczy jest, tydzień bez afery, tygodniem straconym?
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-03, 14:53   #2390
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
PS. Coś ten wątek taki awanturniczy jest, tydzień bez afery, tygodniem straconym?
Tanyiu chyba masz rację, bebe powraca

W każdym razie tak jak się umówiłyśmy byłam dzisiaj w Douglasie ,ale niezbyt miło mnie tam potraktowali i mam tylko jedną fotkę dla Ciebie, podaj mi maila to później Ci wyślę (Tż ma na komórce)

Kasiu dziękuję, jestem bardzo zadowolona z moich najnowszych cudeniek, sama już nie wiem co najbardziej mi się podoba, a czekam jeszcze na kredki z suite array i inne rzeczy...

Geoniu przepiękna uczta dla oczu, szczególnie kredki i małe pojemniczki na próbki MAC


Muszę zaktualizować i obfocić moją całą kolekcję, ale czekam cały czas na jakiś pogodny dzień, dzisiaj w Gdańsku szara mgła
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:20   #2391
Tanyia
Zakorzenienie
 
Avatar Tanyia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 048
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Tanyiu chyba masz rację, bebe powraca

W każdym razie tak jak się umówiłyśmy byłam dzisiaj w Douglasie ,ale niezbyt miło mnie tam potraktowali i mam tylko jedną fotkę dla Ciebie, podaj mi maila to później Ci wyślę (Tż ma na komórce)

Kasiu dziękuję, jestem bardzo zadowolona z moich najnowszych cudeniek, sama już nie wiem co najbardziej mi się podoba, a czekam jeszcze na kredki z suite array i inne rzeczy...

Geoniu przepiękna uczta dla oczu, szczególnie kredki i małe pojemniczki na próbki MAC


Muszę zaktualizować i obfocić moją całą kolekcję, ale czekam cały czas na jakiś pogodny dzień, dzisiaj w Gdańsku szara mgła

Super, bardzo Ci dziękuje maila podam na pw.
Ja dziś tez byłam w douglasie dostałam 4 próbki- revlona colorstay ( niestety mnie uczula ) deborah color copy ( za zimny odcień ) , Lancome Teint Idole i Dior Forever, także mam nadzieję, że któryś z tych dwóch ostatnich mi podpasuje. Wogóle z pania przeszłam całą perfumierię, oglądałam podkłady każdej firmy, które były w sklepie. Pani była zdziwiona, a ja bardzo nastawiona na dobranie podkładu
__________________
Uzależniona od zapachów
Uzależniona od czerwonych OPIków



ZUMBA

Tanyia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:24   #2392
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez agool Pokaż wiadomość
Geonia, no nie zawał serca u mnie gwarantowany . Boże może jakaś wygrana w totka albo spadek.
Idę się przewietrzyć

Ja też mam palpitacje jak docieraja do mnie nowe kolorowe cuda

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
g enialne z tym prasowaniem! Wiesz, jak mi Siostra przywiozła moje MACowe cudeńka z UK, to ja na jeden słoiczek pigmentu i parę innych pierdołek cieszyłam się jak niemowlę na cyca
Nie dziwię się
Ja całą noc nie mogłam spać na myśl o porannej wizycie paczkonosza

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
geoniu: chyba nauczę się przywoływania przedmiotów na odległość siłą umysłu i sobie te Twoje nabytki przywołam,tak mi się podobają i przez Ciebie ślinkami cieknie,o tak: na MACowe kredki do oczu... będą te perliste w PL? nie wiesz?
Mam nadzieje, ze uda nam sie na żywo spotkać i przywioze całą moja kolekcję. Marzy mi się jeszcze taki mega ogromny kufer.

Kredek niestety w Polsce nie będzie, zreszta za granica też zaraz znikną z półek.


Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Nie polubiłaś się ze sweet sienną? A ona taka cudna jest
Spróbuj z bazą Duraline i nałoż kreską tuż przy rzęsach. Duraline wydobywa niejednorodną strukturę sweet sienny

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Geoniu przepiękna uczta dla oczu, szczególnie kredki i małe pojemniczki na próbki MAC


Muszę zaktualizować i obfocić moją całą kolekcję, ale czekam cały czas na jakiś pogodny dzień, dzisiaj w Gdańsku szara mgła
Dziękuję Agatko....szkoda tylko, ze te moje foty jakies mało kolorowe. U nas też mgła, szaro i ponuro, nie można zrobić dobrego zdjęcia.

--------------------

Wstępnie potestowałam moje nowe nabytki, cienie są już w kasetce. Jutro Wam zaprezentuję

Jestem zakochana w różu springsheen......od młodniałam w nim o 10 lat

Kredki cudne, wszystkie. Pędzle - najwyższa jakośc bez dwóch zdań. Jedynie mam problem ze zrobieniem ładnej kreski fluidline.............. ...ćwiczę, ćwiczę i wciąz nie jestem zadowolona z efektu
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:30   #2393
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Kosmetyki M.A.C

dziewczyny, mam pytanie:

czy MAC ma w swojej ofercie pedzle do podkladu?

a jesli tak to jakie to numery?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:31   #2394
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość

Super, bardzo Ci dziękuje maila podam na pw.
Ja dziś tez byłam w douglasie dostałam 4 próbki- revlona colorstay ( niestety mnie uczula ) deborah color copy ( za zimny odcień ) , Lancome Teint Idole i Dior Forever, także mam nadzieję, że któryś z tych dwóch ostatnich mi podpasuje. Wogóle z pania przeszłam całą perfumierię, oglądałam podkłady każdej firmy, które były w sklepie. Pani była zdziwiona, a ja bardzo nastawiona na dobranie podkładu
Odpisałam
Mam nadzieję ,że konsultantki się wykazały
Ja napisałam do swojej na naszą klasę gdzie się podziewa innego sposobu nie znalazłam...

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość



Dziękuję Agatko....szkoda tylko, ze te moje foty jakies mało kolorowe. U nas też mgła, szaro i ponuro, nie można zrobić dobrego zdjęcia.

--------------------

Wstępnie potestowałam moje nowe nabytki, cienie są już w kasetce. Jutro Wam zaprezentuję

Jestem zakochana w różu springsheen......od młodniałam w nim o 10 lat

Kredki cudne, wszystkie. Pędzle - najwyższa jakośc bez dwóch zdań. Jedynie mam problem ze zrobieniem ładnej kreski fluidline.............. ...ćwiczę, ćwiczę i wciąz nie jestem zadowolona z efektu
Geoniu
A jak robisz kreskę od wew czy zew? jaki masz pędzelek?

Bardzo mnie zainteresowałaś tym różem springsheen, kiedyś chciałam nabyć, ale moje chęci opadły... najlepiej się czuję w mellow rave - brązer MAC

No i narazie nie będę miała kredeczki wolf na którą się napalałam, dziewczyna dzięki ,której robię zakupy powiedziała ,że są sold out
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:43   #2395
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Geoniu
A jak robisz kreskę od wew czy zew? jaki masz pędzelek?

Bardzo mnie zainteresowałaś tym różem springsheen, kiedyś chciałam nabyć, ale moje chęci opadły... najlepiej się czuję w mellow rave - brązer MAC

No i narazie nie będę miała kredeczki wolf na którą się napalałam, dziewczyna dzięki ,której robię zakupy powiedziała ,że są sold out

Kreske robię od wewnątrz pędzelkiem ściętym nr 263.


A teraz Ty mnie zainteresowałaś tym brązerem ........czy to limitowanka?

Te kredki schodza jak świeże bułeczki, mi na szczęście udało sie kupić wszystkie kolory. Jeden odcień piękniejszy od drugiego
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:46   #2396
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Obfociłam , choć jak zwykle zdjęcia są kiepskie

Na pierwszych 3 fotkach widać, jak człowiek w uzaleznieniu dobiera się do paczki nie zwazając na to, ze akurat prasował i żelazko nadal jest włączone
piekna kolekcja, a skad zamawiasz?
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:49   #2397
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
piekna kolekcja, a skad zamawiasz?
Zakupy robię w Niemczech i w Stanach........te nabytki pomogla mi kupić znajoma.

Czasami mi odbija i skuszę sie na coś w Polsce.......ale te ceny
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 15:55   #2398
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Zakupy robię w Niemczech i w Stanach........te nabytki pomogla mi kupić znajoma.

Czasami mi odbija i skuszę sie na coś w Polsce.......ale te ceny
to w Niemczech w sklepach jest duzo taniej? Bo mam znajoma w Berlinie wiec moze czas ja wykorzystac
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:01   #2399
Nevada87
Wtajemniczenie
 
Avatar Nevada87
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 081
GG do Nevada87
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez geonia Pokaż wiadomość
Kreske robię od wewnątrz pędzelkiem ściętym nr 263.


A teraz Ty mnie zainteresowałaś tym brązerem ........czy to limitowanka?

Te kredki schodza jak świeże bułeczki, mi na szczęście udało sie kupić wszystkie kolory. Jeden odcień piękniejszy od drugiego
Normalnie należy Ci się za kuszenie

Ja niestety będę miała tylko black russian i spare change ale tylko narazie

Trochę nie opłaca mi się robić zakupów po obecnym kursie, nawet na nordstromie czy macu, wyliczyłam ,że za zestaw szminek plus błyszczyk zapłacę bardzo podobnie jak w polskim MACu

A ten puder to high light powder limitowanka z Ballonacy, puder wcale nie jest połyskujący jak nazwa wskazuje pierwsza warstwa była, ale się zużyła
Teraz to brązer, najbardziej mi pasuje
__________________
Nevada87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-03, 16:19   #2400
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed Pokaż wiadomość
to w Niemczech w sklepach jest duzo taniej? Bo mam znajoma w Berlinie wiec moze czas ja wykorzystac
Przy obecnym kursie walut, to niestety nie jest już tak kolorowo, ale na pewno oferta jest o wiele większa.

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Normalnie należy Ci się za kuszenie

Ja niestety będę miała tylko black russian i spare change ale tylko narazie

Trochę nie opłaca mi się robić zakupów po obecnym kursie, nawet na nordstromie czy macu, wyliczyłam ,że za zestaw szminek plus błyszczyk zapłacę bardzo podobnie jak w polskim MACu

A ten puder to high light powder limitowanka z Ballonacy, puder wcale nie jest połyskujący jak nazwa wskazuje pierwsza warstwa była, ale się zużyła
Teraz to brązer, najbardziej mi pasuje
Ty też kusisz.......niedobra

Jak limitowanka, to zostaje tylko polowanie na e-bay. W każdym razie wpisuję na listę potrzeb

Agatko, a Ty jaki masz patent na ładne kreski?
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.