SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-17, 08:40   #151
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Smile Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Erato, Justyce, Keyka, MonikaPogrzeba, dziękuję Wam bardzo za pomoc Zabieram się za poszukiwania w necie, jesli nie znajdę zrobię najazd na aptekę.
Pozdrawiam i dziekuję!
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 10:06   #152
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Dziewczyny, przeglądam filtry Avene na KWC i nie mogę znaleźć ani jednego mineralnego (szukam po białych opakowaniach)
Jestem już prawie zdecydowana rzucić na targowisko SVR 60B i szukam zastępstwa pod 50-kę.
Rzućcie mi proszę linkiem do mineralnych Avenek zanim oszaleję
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 10:26   #153
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, przeglądam filtry Avene na KWC i nie mogę znaleźć ani jednego mineralnego (szukam po białych opakowaniach)

http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=9926

Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 12:32   #154
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Voodia ja mam mineralkę avenki i jestem z niej zadowolona... jest bardzo podobna w użyciu do SVR tzn ma konsystencje pasty do zębów :O ale ładnie ujednolica kolor twarzy
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 08:21   #155
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

dziewczyny co moze w SvR 50 zapychac?? stosuje od tygodnia i mnie jakas drobnica opsypala.
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 08:34   #156
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
(...) szukam zastępstwa pod 50-kę.
Voodia, znalazłaś coś? Ja chyba kupię taki zestaw. Jestem chwilowo uziemiona i zostaje mi net, a ten zestaw w porównaniu z ceną apteczną i tak wypada korzystnie. To nie jest chyba ten krem do wrażliwych okolic ciała (główna pozycja), bo tamten ma chyba tylko 15 ml (przynajmniej z takimi pojemnościami się tylko spotkałam)...w innych sklepach ten sam zestaw w opisie zawiera zwykły krem. Nigdzie w necie nie mogę znaleźć go 'solo'
http://www.vena-vita.pl/product_info...oducts_id=2980
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 09:59   #157
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Glupkowato wyglada ten zestaw, opisali go tak dziwnie ze nie wiadomo o co chodzi. Wedlug opisu wynika ze to jest wlasnie ten krem do wrazliwych czesci ciala, ale on ma 15ml. Patrzac na zdjecia wynika jakby to byl ten normalny krem do twarzy 50ml, ale patrzac dalej na opis to wynika ze ten krem jest w probce 5ml. Pozdjeciu probki juz nie widac , ktory to jest czy ten do wrazliwych czesci ciala czy ten do twarzy.

Moze napisz do nich i sie zapytaj czy ten w normalnych opakowaniu to ten to twarzy 50ml czy ten do wrazliwych czesci ciala o poj. 15ml(on jest barwiony). Bo jesli ten 15ml to ja bym sobie dala spokuj.

To ja sie jeszcze pochwale, ze aczelam porzadnie testowac minerlane Avenki. Dzis nalozylam wersje lotion. Jestem zadowolona. Moja cera domaga sie juz czegos tresciwszego, zimno do mnie wkoncu przyszlo.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 10:02   #158
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Moze napisz do nich i sie zapytaj czy ten w normalnych opakowaniu to ten to twarzy 50ml czy ten do wrazliwych czesci ciala o poj. 15ml(on jest barwiony). Bo jesli ten 15ml to ja bym sobie dala spokuj.
Tak zrobię, dziękuję.
ps. może ktoś miałby namiar na internetowy zakup mineralnego avene solo? znalazłam tylko ten budzący wątpliwości zestaw.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 11:21   #159
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez grazia Pokaż wiadomość
dziewczyny co moze w SvR 50 zapychac?? stosuje od tygodnia i mnie jakas drobnica opsypala.
Niestety filtry mineralne moga zapychać - po prostu tlenki, na których są oparte, mają taką konsystencję "pastowatą" i nieprzepuszczalną, przez co z jednej strony maja zdolność odbijania promieni, ale z drugiej - zatykają pory.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 11:25   #160
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Nikita, jeśli mineralna Avenka też ma konystencję pasty, to ja jednak podziękuję Jestem za nerwowa

taszkin, nic nie znalazłam
Mam krem do okolic szczególnie wrazliwych, ale w wersji 15ml.

Na razie usilnie myślę nad kupnem spreju z dzieciaczkiem- oczywiście już nie pod SVR, ale do samodzielnego stosowania.
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 11:55   #161
grazia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 174
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Niestety filtry mineralne moga zapychać - po prostu tlenki, na których są oparte, mają taką konsystencję "pastowatą" i nieprzepuszczalną, przez co z jednej strony maja zdolność odbijania promieni, ale z drugiej - zatykają pory.
kurcze, szkoda bo sie zaczynalam lubic z svr,
trudno ,bedzie mi sluzyc za korektor ,no chyba ze po jakims czasie znow sprobuje, dam jej jeszcze jedna szanse
po emulsji aven nic mi nie wyskakiwalo choc to przeciez mieszanka roznych filtrow
grazia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-18, 13:55   #162
keyka
Raczkowanie
 
Avatar keyka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 144
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

oj teraz spojrzalam w lusto po ponad 5cio godzinnej aplikacji SVR50 i widze susze, i czuje ja szczegolnie pod oczami - nie wyglada to dobrze
obwiniam o te sytuacje (oprocz SVR, ktory ponoc wysusza na dluzsza mete, ale za krotko go uzywam zeby stwierdzic na 100%) puder zdecydownie matowanie tego filtra mu=mi nie sluzy
keyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 10:08   #163
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Apteka poprawiła opis, teraz już wszystko wiem:
http://www.vena-vita.pl/product_info...oducts_id=2980
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 14:54   #164
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Dzisiaj po raz pierwszy skorzystałam z próbki SVR 50 B (poszukuję ciągle dobrego dla mnie filtra..) i muszę przyznać, ze jestem mile zaskoczona. Podoba mi się efekt pokrywający, kolor jak dla mnie ok. Bałam się trochę, że jak nałożę 2 ml, to będzie źle wyglądać, ale nie Faktycznie jest dość gęsty i trzeba się trochę powcierać.
W porównaniu do innych filtrów, ten jest wyjątkowo matowy (skrobia niepotrzebna), nie śmierdzi (w ogóle się go nie czuje), no i w oczy nie włazi (nie szczypie), ale jakiś taki mimo wszystko ciężki się wydaje i boję się, że może zapchać...
Bardzo poważnie zastanawiam się nad kupieniem całego opakowania, ale chyba jeszcze jakieś próbki skombinuję, bo po jednym razie trudno ocenić. Trochę się mimo wszystko boję się zatkania i przesuszenia, o którym piszecie.
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 15:15   #165
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Ciesze się, mój krem jest w drodze i pozytywnie mnie nastroiła Twoja opinia
Też się tego obawiam ale spróbuję. Razem z avene. Ja w tej materii ciągle jeszcze jestem poszukiwaczem - ryzykantem. Najwyżej wrócę do LRP (ale choć na chwilę się 'odchemiczę' )
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 16:26   #166
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

taszkin ja własnie mam ten zestaw a z filtru jestem bardzo zadowolona... uprzedzam tylko ze wiele osób skarzyło się ze ich pobiela
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 16:34   #167
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Zapomniałam jeszcze napisać, że ten filtr powoduje, że można pozbyć się odruchu niepotrzebnego dotykania twarzy, bo - przynajmniej u mnie - jest dość niemiły w dotyku... No ale w sumie, biorąc pod uwagę szkodliwość dotykania buzi, to jest plus dla SVR
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-20, 18:46   #168
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

taszkin mam nadzieje, ze bedzesz zadowolona. Mi sie coraz bardziej podoba, ale chyba kupie wersje lotion , ktora to jest odrobinke gestsza( a powinna byc na odwrot) to tego ekonomiczniejsza bo ma 100ml. W cieple miesiace to byl koszmar, ale teraz widze , ze skora zaczyna lubic ciezsze kremy (starzeje sie hehehe). O dziwo tez lepiej sie wchlania, juz tak nie pobiela. Wklepuje cierpilwie, kolor bialy zaczyna sie neutralizowac. Poklepie jeszcze troche i jak jest prawie dobrze to ida do kuchni robic sniadanie dla mnie i synka. PO sniadaniu, patrzac w lustro jest juz dobrze. Odorbinke SVR zalatwia sprawe do konca, ale nie wcieram, tylko wklepuje. Brazer juz mi nie potrzebny<<
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 21:48   #169
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

A ja znów wróciłam do fanek tego kremu, choć w obawie przed podsuszeniem stosuję z dobrym nawilżaczem pod.
Za to walory użytkowe i makijażowe SVR to rzeczywiście bomba, nie nakładam go oczywiście w przepisowej ilości , ale co tam - trzyma się pięknie cały dzień i zakrywa wszystko co trzeba. Kolor też bardzo mi odpowida obecnie.
No cóż nie należy filtrom mówić nigdy więcej .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-29, 22:06   #170
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Hmm... mówisz, że trzyma się pięknie?
U mnie zawsze z SVR był ten problem, że cholernie szybko się ścierał. I brudził ciuchy..
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:26   #171
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Moje uwielbienie dla SVR 50 nie zna granic jednak udalo mi sie opracowac zelazny zestaw dzieki ktoremu osiagam optymalny efekt i nie mam problemu z nawilzeniem,maska itp rzeczami.
Owszem nie nakladam przepisowej ilosci tego filtra bo jest nierealne-nie czarujmy sie,wtedy twarz wygladalaby groteskowo ale SVR 50 nakladany na HOL Avene lub Oceanic Antybakteryjny spelnia moje zyczeniapozniej odrobina jedwabnego Hauschki i jest pieknie
W trakcie upalow bylo meczace,ze wazyl sie na skorze-jednak ktory filtr tego nie robil?
Kolor jest super,choc mysle ze gdyby firma wypuscila jeszcze o ton jasniejszy to takze bylby to strzal w 10-tke.
Zabawne jest to,ze zaden podklad nawet z tych najbardziej mega kryjacych nie daje ostatecznie takiego efektu jak SVR 50 a co za tym idzie,dla osob szukajacych naturalnego matu moze byc spelnieniem marzen
Jestem pod wrazeniem mozliwosci tego filtra i mam tylko cicha nadzieje,ze pozostanie on caly czas w ofercie.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 22:30   #172
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Hmm... mówisz, że trzyma się pięknie?
U mnie zawsze z SVR był ten problem, że cholernie szybko się ścierał. I brudził ciuchy..
Poza porą upałów też się tak zachowywał?
Ja używałam go tylko tamtej zimy, no i teraz jesienią. Dziś popadał mi na mordkę deszcz i to też go nie ruszyło.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-29, 23:32   #173
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Poza porą upałów też się tak zachowywał?
Ja używałam go tylko tamtej zimy, no i teraz jesienią. Dziś popadał mi na mordkę deszcz i to też go nie ruszyło.
Poza porą upałów też...
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 05:39   #174
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez justyce Pokaż wiadomość
Poza porą upałów też...
U mnie trwa niewzruszony cały dzień, z upływem dnia leciutko się świeci, ale tak ładnie, że zupełnie nie psuje to efektu.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 06:44   #175
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Kolor jest super,choc mysle ze gdyby firma wypuscila jeszcze o ton jasniejszy to takze bylby to strzal w 10-tke.
Zabawne jest to,ze zaden podklad nawet z tych najbardziej mega kryjacych nie daje ostatecznie takiego efektu jak SVR 50 a co za tym idzie,dla osob szukajacych naturalnego matu moze byc spelnieniem marzen
Jestem pod wrazeniem mozliwosci tego filtra i mam tylko cicha nadzieje,ze pozostanie on caly czas w ofercie.
o ton, lub może o 2 jaśniejszy i ideał pod każdym względem dla mnie
zbieram się żeby mu wystawić recenzję na KWC, a krycie oczywiście rewelacyjne. Tylko ten kolor, który trochę ciemnieje, ale i tak jestem pod wrażeniem.
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:36   #176
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Smile Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Witojcie
Tydzień testowy: stosuję svr50 z/na avene50. Mniej więcej po połowie, może ciut więcej avene. Sam svr by mnie wizualnie zakitował Wcieram avene, wklepuję, czekam...i wyrównuję svr (ale nie umiem go wlkepywać...rozcieram ) Potem lekki brązer gąbeczką. Jeszcze minie trochę czasu zanim znajdę idealną proporcję, ale krem spisuje się na mojej buzi bardzo dobrze. Co dla mnie ważne - nie 'idzie' do oczu. Po kilkumiesięcznym smarowaniu się LRP zostałam oskarżona o zapalenie spojówek (codzienny wampir), ale to zapewne wina nieumiejętnej aplikacji. Przy avene i svr moja nieudolność nie przynosi oczom negatywnych doznań.
Porównując do LRP, którego wcześniej używałam (i bardzo lubię mimo szczypiących oczu), połączenie tych dwóch kremów daje lżejszy efekt, mniej świecący, łatwy do zmatowienia.
Dziękuję za Wasze opinie o tych kremach, bo to dzięki nim jestem zdecydowana co do zakupu, a ciągle szukam najlepszego dla siebie i póki co, przy tym zestawie zostanę
Nie czuję się jeszcze na tyle kompetentna by napisać recenzję, bo używam go za krótko. Póki co jednak nie zauważyłam zapchania, wysuszenia, uczulenia czy podrażnienia.
Pozdrawiam!

Edytowane przez taszkin
Czas edycji: 2006-10-30 o 15:01
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 10:45   #177
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Ja mam wrażenie, że ten filtr jest wręcz trudno usunąć ze skóry - po nałozeniu go na twarz nie mogę domyc rąk Na twarzy też się trzyma, ale z upływem czasu w ciągu dnia coraz gorzej wygląda, tzn. włazi w pory, podkreśla załamania skóry (nigdy nie przypuszczałam, że mam aż tyle zmarszczek pod oczami ), w ogóle wygląda jak nadmiar mocno kryjącego podkładu. Z uwagi na fenomenalne krycie nie jest zły, ale nie jest mi łatwo się z nim "dogadać"... Ponadto wciąż mam watpliwości, jaką właściwie on mi daje ochronę, no bo nie ma mowy o nalozeniu choćby 1,5 ml. Trudno powiedzieć, ile go nakładam, ale przypuszczam, że jest to max 1 ml na twarz. Mam nadzieję, że w przypadku filtra mineralnego to wystarczy. Patrząc na ten gips, który mam na twarzy, to musi działać Żaden promyczek UV się przez to nie przebije
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 14:27   #178
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

ta 50tka jest w końcu różowa czy beżowa? bo ja miałam nakładaną u kosmetyczki beżową i nie wiem, czy to jej dotyczy ten wątek czy może są dwie? i czy obie mineralne, czy jedna chemiczna? ta beżowa u mnie nie dawała matu, tylko blask.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 14:39   #179
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
ta 50tka jest w końcu różowa czy beżowa? bo ja miałam nakładaną u kosmetyczki beżową i nie wiem, czy to jej dotyczy ten wątek czy może są dwie? i czy obie mineralne, czy jedna chemiczna? ta beżowa u mnie nie dawała matu, tylko blask.
50 - jest bezowa, mineralna
100- to różowy prosiaczek mieszany
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 15:00   #180
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: SVR 50 B Protection Extreme Sans Filtre Chemique

Potwierdzam, na mojej twarzy 50tka też jest jak najbardziej beżowa.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.