egzamin praktyczny z kosmetologii - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 15:25   #4171
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

hehehe my w szkole miałyśmy przez 3 semestry jedno zdanie o epilacji, a właściwie tyle że można wykonać epilację lub depilację, mam nadzieję że aż tak nie poszaleją z tym pisemnym
ja mam pytanie odnośnie frezów do frezarki, macie może opisane jaki frez do czego służy? nasza szkołą nie dysponuje frezarką a co za tym idzie wiedzy teoretycznej brak na ten temat !

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

MŁÓDKA ja jestem z Bełchatowa
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 15:29   #4172
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

izapus, jak znajdę to wkleję coś na temat frezów i frezarek ... powinnam gdzieś mieć, ale teraz jestem zajęta pisaniem pracy na zajęcia o cerze tłustej ... jak ja nie lubię takich prac, wolę coś bardziej twórczego.


na prędko znalazłam: http://www.elarto.pl/hurtownia,produ...rmy_Busch.html

Edytowane przez inverso
Czas edycji: 2011-01-19 o 15:33
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:03   #4173
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

takie mam pytanka w testach
1. do usuwania skórek okalających paznokcie u stóp stosuje się frez:
a)stożkowy
b) próżniowy
c) walcowy gruboziarnisty
d)walcowy drobnoziarnisty
2.w trakcie pedicuru leczniczego do usuwania odcisków i modzeli używa sie frezu:
a)próżniowego i walcowego
b)stożkowego i walcowego
c)próżniowego iwalcowego
d)kulistego i stożkowego

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

mam tu odpowiedzi ale chodzi mi o to ,ze mogą być takie pytania np do manicure i wtedy masakra
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:06   #4174
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

INVERSO mam pytanie, wszystkie dziewczyny tu wiedzą, że najwięcej materiałów jest na Twoim chomiku, czy ja mogłabym dorzucić się ??

Mam materiały szkoleniowe firmy DERMIKA ktore tak naprawdę są gotowymi projektami ;-) tzn dokładnymi opisami zabiegu , wystarczy tylko dodać te wszystkie wstępne informacje a opis zabiegu gotowy i w każdym jest czas zabiegu, użyte produkty, przebieg zabiegu, efekty widoczne po zabiegu i w opisie pod tytulem sa skaldniki czynne a wszystko zrobione w bardzo przejrzysty sposób
Może dziewczynom się przyda
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:13   #4175
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

wklejam 2 przykładowe zabiegi i spis zabiegow jakie mam zeskanowane

ale tutaj wszystkiego nie wkleję, więc jesli INVERSO się zgodzi, to mogę udostepnić na jej chomika

Iza, ja jestem z woj. Lubelskiego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg opis zabiegów DERMIKI17.jpg (114,5 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opis zabiegów DERMIKI25.jpg (136,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg opis zabiegów DERMIKI2.jpg (107,3 KB, 41 załadowań)
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:25   #4176
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
wiecie co mi jeszcze przyszlo do glowy ?? i obym sie myliła
moga dać np EPILACJĘ a wtedy bedzie po prostu kaplica

a co to jest EPILACJA ????ja pitole jaki zonk mam

młodka wrzucaj wszystko co masz
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:33   #4177
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Epilacja – trwałe usuwanie nadmiernego owłosienia. Ten zabieg kosmetyczny polega na zniszczeniu bądź uszkodzeniu cebulek włosa i mieszków włosowych.

Wadą epilacji jest to, że na każdą cebulkę włosa trzeba działać osobno. Jest to więc zabieg czasochłonny i kosztowny. Ponadto zabiegi należy powtarzać –po pierwszym zabiegu nie osiągnie się efektów długotrwały. Niektóre techniki maja skuteczność rzędu 10-20% po jednym zabiegu.
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 16:34   #4178
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Depilacja – metoda nietrwałego usuwania zbędnego owłosienia na twarzy, ciele. Podczas zabiegu usuwamy „łodygę” włosa bez korzenia.

( golenie: maszynki do golenia, depilatory elektryczne, depilacja tradycyjna (penseta), depilacja chemiczna – kremy itp, woski



Epilacja– metoda trwałego usuwania zbędnego owłosienia. Usuwamy włos z cebulką lub niszczymy mieszek włosowy. Metoda z zastosowaniem różnych urządzeń.

(ultradźwięki, elektroliza, termoliza, BLEND, fotoepilacja, nielaserowe źródła światła, lasery)
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:38   #4179
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

jest to zabieg laserowy

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:35 ----------

MŁÓDKA ja mam podane że depilacja usuwa włos wraz z cebulką ale nie niszczy mieszka włosowego, natomiast epilacja niszczy mieszek włosowy, do epilacji należy jeszcze elektroliza, termoliza i blend
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:39   #4180
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

to wszystko co mialam na ściądze, której nie zdążylam wydrukowac ;-)



DEPILACJA
Przeciwwskazania dep. woskiem ciepłym:
zapalenie żył, żylaki, stany zapalne i ropne skóry, łuszczyca i inne zmiany skórne (rany, zadrapania, świeże blizny), uczulenia na wosk, stany gorączkowe, zbyt krótkie włosy

EPILACJA - trwałe usuwanie zbędnego owłosienia. Usuwamy włos z cebulką lub niszczymy mieszek włosowy.
Ultradźwięki –stosowanie wibracji mechanicznych na skórze ułatwia penetrację substancji aktywnej (np. opartej na enzymach), dzięki czemu niszczy się zbędne owłosienie wraz z cebulką
Elektroliza– wykorzystuje prąd o niskim napięciu poprzez ogniwo galwaniczne. Prąd płynący w mieszku nie jest odczuwalny ale po zabiegu powstaje strupek. Odpada on po kilku dniach. Elektroliza może wywołać okresowy rumień, przebarwienia, ropne zapalenie mieszków włosowych. Po pierwszym zabiegu część włosów odrasta, ale są słabsze i jaśniejsze. W celu utrwalenia efektu elektrolizę trzeba powtarzać by osiągnąć trwały skutek. Przeciwwskazania: ciąża, rozrusznik serca, choroby tarczycy, stany zapalne i ropne skóry
Termoliza – wykonywana przy pomocy prądu wielkiej częstotliwości. Przepływ tego prądu wytwarza efekt termokoagulacyjny w cebulce włosa powodując jej zniszczenie – koagulację. Włos można usunąć stosując dużą moc prądu (80 – 100% mocy) i krótki czas lub mniejszą moc i dłuższy czas. Wszystko zależy od grubości włosa. Ten rodzaj zabiegu idealnie nadaje się do zamykania naczynek krwionośnych, gdzie przepływ prądu wielkiej częstotliwości przez naczynko koaguluje (ścina) krew. Przy zamykaniu naczynek pojęcie grubości włosa jest równoznaczne z grubością naczynek.
Blend – metoda pracy łącząca oba wyżej wymienione rodzaje zabiegów, powodując, że zabieg usuwania włosów jest mniej bolesny, ale trwa trochę dłużej. W metodzie BLEND stosuje się prąd galwaniczny i prąd wielkiej częstotliwości. Długość płynięcia obu rodzajów prądu sterowana jest przez procesor.
Fotoepilacja – polega na usuwaniu zbędnego owłosienia za pomocą impulsów świetlnych – system EpiLights. Impulsy te wytwarzane są przez specjalne urządzenie zaopatrzone w końcówki większe od laserowych. System EpiLights daje efekt termicznego, trwałego uszkodzenia cebulek włosowych
Nielaserowe źródła światła – intensywne, pulsujące światło o długości fali >590 nm, uszkadza wybiórczo mieszki włosowe
Lasery – uchodzi za metodę bardzo skuteczną. Energia promienia laserowego o odpowiedniej długości fali zostaje zamieniona na ciepło powodując całkowite zniszczenie struktur włosa, który już nie odrasta. Nie wszystkie włosy ulegają zniszczeniu przy pierwszym zabiegu, tylko te w anagenie (faza wzrostu włosa). Zabieg trzeba powtarzać.
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:44   #4181
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

w jednym z testów spotkałam się z pytaniem jaki rodzaj epilacji zastosujemy u blondynki z jasną karnacją a jaki z ciemną, lub u osoby z ciemnymi mocnymi włosami, wiecie coś na ten temat?
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 16:49   #4182
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

młódka hehe to ty miałas ze sobą sciagi ? o ja pitole myslalam,ze tak sie nie da, to ja tez bede musiala sobie odrukowac odpowiednie.

Ja słyszalam,ze w tej komisji to zasiadaja nauczyciele ze swojej szkoly to prawda?

A dzienks za wystłumaczonko .
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 16:52   #4183
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ja słyszałam że podobno z poza szkoły jakaś komisja i ściągać się nie da, okaże się a macie już odpowiedź na to:
  • Urządzenie, które nie jest standardowym wyposażeniem gabinetu kosmetycznego to:
  • galwan,
  • wapozon
  • darsonwal
  • sterylizator kulkowy
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:03   #4184
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez izapus Pokaż wiadomość
ja słyszałam że podobno z poza szkoły jakaś komisja i ściągać się nie da, okaże się a macie już odpowiedź na to:
  • Urządzenie, które nie jest standardowym wyposażeniem gabinetu kosmetycznego to:
  • galwan,
  • wapozon
  • darsonwal
  • sterylizator kulkowy
Stawiam na sterylizator kulkowy, ponieważ można mieć podpisaną umowę ze szpitalem na sterylizację narzędzi ...
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:25   #4185
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Dziewczyny, dzięki uprzejmości INVERSO na jej chomiku znalazły się materiały od mnie (z Dermiki) to wlasciwie taki gotowiec pod projekt wystarczy wczesniej napisac zalżenia do zabiegu, wywiad, diagnozę kosmetyczna i przygotowanie stanowiska pracy, w tych materialach każdy zabieg jest omowiiony i są zrobione bardzo przejrzyście

polecam, bo łatwo się z nich uczyć
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 17:43   #4186
izapus
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 142
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

klask i:świetnie zaraz sobie poczytam
izapus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:52   #4187
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Sorry że wracam do testu - są odpowiedzi na stronie cke i niestety nie wszystko pokrywa się z tym co już zostało napisane przez Młódkę

To te odpowiedzi:
11. B
13. D
14. B
15. B
20. A
22. A
33. D

A z przedsiębiorczości
57. B
64. A
65. B
I to chyba tyle, choć większością tych odpowiedzi z CKE jestem zaskoczona.
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:58   #4188
kanzaki26
Raczkowanie
 
Avatar kanzaki26
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 109
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

ewela, podaj ta strone cke
__________________
Dyplomowana kosmetyczka
kanzaki26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 19:21   #4189
mabdag
Przyczajenie
 
Avatar mabdag
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 17
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

tutaj macie linka do odpowiedzi do czesci z kosmetyki
a tutaj jest przedsiebiorczosc
mabdag jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-19, 19:54   #4190
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A co obstawiacie jeszcze na praktycznym? Zastanawiam się nad tymi kwasami, ale prawda jest taka, że my po szkole nie możemy robić kwasów w salonie bo do tego trzeba mieć szkolenie zrobione - zresztą kwasy różnych firm nakłada sie inaczej więc to by przyniosło im za dużo rozwiązań, a przecież klucz jest ujednolicony.

nie było zabiegu na biust, nie było mikro więc może coś z tego. Jak myślicie?
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:08   #4191
morela19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

A może coś z trądzika rózowatego lub pospolitego?? albo zabieg liftingujący?? co sądzicie
morela19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:25   #4192
inverso
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 340
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Zabieg normalizujący już był, tak samo dla cery naczynkowej. Hmm, albo na zabieg na biust, mikrodermabrazja, depilacja.
inverso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:54   #4193
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez ewela_pa Pokaż wiadomość
są odpowiedzi na stronie cke i niestety nie wszystko pokrywa się z tym co już zostało napisane przez Młódkę
Chcialam powiedzieć, ze ja NIE PODAWAŁAM ŻADNYCH ODPOWIEDZI. ja tylko wkleiłam test z zaznaczeniem, żeby nie sugerować się tym co jest zakreślone
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:01   #4194
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
Chcialam powiedzieć, ze ja NIE PODAWAŁAM ŻADNYCH ODPOWIEDZI. ja tylko wkleiłam test z zaznaczeniem, żeby nie sugerować się tym co jest zakreślone
Ok, faktycznie pomyliłam Cię z postem montok - nie gniewaj się chodziło mi o to że podane są już przez CKE odpowiedzi - inne niż te wklejone w poście.
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:19   #4195
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Alez ja się nie gniawam, ja tylko chciałam sprostowac ;-)
już sobie sprawdzilam i wychodzi, że z I cześci mialam jakis kolo 39 pkt z z drugiej 15 , czyli jest dobrze

oby tak jutro poszło, bo cos to czarno widze

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez inverso Pokaż wiadomość
Zabieg normalizujący już był, tak samo dla cery naczynkowej. Hmm, albo na zabieg na biust, mikrodermabrazja, depilacja.
Inverso-widzę, ze obstawiasz to samo co ja...
oby tylko trądziku różowatego nie bylo, bo mimo, że oczyszczanie już bylo, to tradzik i do zabiegu normalizującego moga nam przywalić...oby nie
ja strasznie chcialabym zabieg na biust albo liftingujący albo własnie mikro
depilacji nie chce
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:38   #4196
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez Młódka Pokaż wiadomość
Alez ja się nie gniawam, ja tylko chciałam sprostowac ;-)
już sobie sprawdzilam i wychodzi, że z I cześci mialam jakis kolo 39 pkt z z drugiej 15 , czyli jest dobrze

oby tak jutro poszło, bo cos to czarno widze

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------



Inverso-widzę, ze obstawiasz to samo co ja...
oby tylko trądziku różowatego nie bylo, bo mimo, że oczyszczanie już bylo, to tradzik i do zabiegu normalizującego moga nam przywalić...oby nie
ja strasznie chcialabym zabieg na biust albo liftingujący albo własnie mikro
depilacji nie chce
Ja bym chyba wolała depilację albo zabieg na biust - chociaż na trądzik różowaty nie będę narzekać
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:40   #4197
mabdag
Przyczajenie
 
Avatar mabdag
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 17
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

u nas nauczycielka - egzaminatorka mowila, ze cialo bylo. biust jest traktowany jako cialo. wiec mozna sie spodziewac powtorzenia juz tego, co bylo. moze byc oczyszczanie, bo latem tego sie nie robi, a jakos kieruja sie tez i tym przy wyborze zadania...
mikro mysle, ze nie bedzie, bo to nie jest traktowane chyba jako zabieg sam w sobie tylko jego czesc. kwasy tez watpie, zeby byly - nie mozemy tego robic bez szkolenia. a w depilacji nie ma co byc mysle - peelingu sie nawet nie robi. wiec co - odtluscic, zawoskowac, posmarowac kremem i wsio.
ja osobiscie licze na oczyszczanie
mabdag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:45   #4198
ewela_pa
Raczkowanie
 
Avatar ewela_pa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

Cytat:
Napisane przez mabdag Pokaż wiadomość
u nas nauczycielka - egzaminatorka mowila, ze cialo bylo. biust jest traktowany jako cialo. wiec mozna sie spodziewac powtorzenia juz tego, co bylo. moze byc oczyszczanie, bo latem tego sie nie robi, a jakos kieruja sie tez i tym przy wyborze zadania...
mikro mysle, ze nie bedzie, bo to nie jest traktowane chyba jako zabieg sam w sobie tylko jego czesc. kwasy tez watpie, zeby byly - nie mozemy tego robic bez szkolenia. a w depilacji nie ma co byc mysle - peelingu sie nawet nie robi. wiec co - odtluscic, zawoskowac, posmarowac kremem i wsio.
ja osobiscie licze na oczyszczanie
Tak się tylko wydaje że w depilacji jest mało. Jak robiłyśmy ją na zajęciach, to pani cały czas zwracała nam uwagę na błędy - bo nie tak wosk nakładamy, bo technika itp. Wydaje mi się, że jest tu sporo rzeczy do zrobienia.
ewela_pa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:50   #4199
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

no niestety ale ja sie z tym nie zgodzę, nie ma zadnego "klucza" wykluczającego ze jeśli bylo ciało to formalnnie 2 raz być nie może
patrz na projekty makijazy-był 2 razy prawie identyczny, i nie ma reguły, może być wszystko, a jedyne co do tej pory się zgadzalo 9poza makijażem) to to, że 2 razy nie bylo tego samego zabiegu, choć jak widać reguły nie ma.
Jakby się kierowali pora roku to może być np jakieś złuszczanie w zabiegu liftingującym. Nie zgodzę się też z tym, że w wiosennych miesiącach a nawet letnich nie robi się oczyszczania. Jesli jest potrzeba to sie robi. Sama mialam robione kilka razy w lecie, bo po prostu byla taka potrzeba. Lato nie jest przeciwwskazaniem do zabiegu oczyszczania. Na dobra sprawe nawet do głebokiego zluszczania nie jest bezwzglednym przeciwwskaaniem tylko względnym-sama jestem tego najlepszym przykaldem. Miałam robiony gleboki peeling w czerwcu.
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 21:51   #4200
mabdag
Przyczajenie
 
Avatar mabdag
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 17
Dot.: egzamin praktyczny z kosmetologii

no dobra to jakie substancje aktywne przy depilacji zalecisz?
mabdag jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.