Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie... - Strona 144 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-25, 09:57   #4291
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Ja się zaczynam też nieco baczniej przyglądać tym specjalnym blondom z Chantala... Ciekawe jak to działa... Pisze, że rozjaśniają bez konieczności dodawania rozjaśniacza. Moje "blondiki" coraz bardziej rudzieją, żółkną i ciemnieją... Może ta farba, by mi odświeżyła kolor? Hmm... Gdyby tak zmieszać ten blond popielaty z perłowym... (czyli refleks 1 z 2)
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:09   #4292
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ja się zaczynam też nieco baczniej przyglądać tym specjalnym blondom z Chantala... Ciekawe jak to działa... Pisze, że rozjaśniają bez konieczności dodawania rozjaśniacza. Moje "blondiki" coraz bardziej rudzieją, żółkną i ciemnieją... Może ta farba, by mi odświeżyła kolor? Hmm... Gdyby tak zmieszać ten blond popielaty z perłowym... (czyli refleks 1 z 2)
Nie mam pojecia, sama czaje sie na te chantalki ale na brazy.
Mi dziwnie brzmi, ze rozjasnia bez rozjasniania, za proste moze farby sa wtedy bardziej agresywne?

Dziewczyny jaka ja jestem glupia
Powiedzcie mi prosze, jakie dac proporcje Wella Kolorance 6/71+mix 0/28 (dolaczam zdj), wlosy mam troche za lopatki. Czy ten Koleston jest wydajny? Bo nie wiem czy wyciskac pol tubki farby i troche mixtonu, czy mi starczy.

Mialam zakupic TopChic ale nie bylo mixow w hurtowni, wzielam Kolorance, a dopiero teraz cofnelam sie 2strony wstecz, jak pisalyscie oznaczenia po przecinku, a ja wybralam 7 braz/kasztan
Czemu ja nigdy nie mysle
Moglam zamowic przez allegro i wtedy bym wziela to co mowicie. Zawsze zrobie cos nie tak zastanawiam sie jaki mi kolor wyjdzie z tej mieszanki w tej sytuacji i czy farbowac najpierw odrost, czy dac na calosc
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 17:32   #4293
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
Ja się zaczynam też nieco baczniej przyglądać tym specjalnym blondom z Chantala... Ciekawe jak to działa... Pisze, że rozjaśniają bez konieczności dodawania rozjaśniacza. Moje "blondiki" coraz bardziej rudzieją, żółkną i ciemnieją... Może ta farba, by mi odświeżyła kolor? Hmm... Gdyby tak zmieszać ten blond popielaty z perłowym... (czyli refleks 1 z 2)
Miałam małego off-a od forum, ale się zagalopowało!!!
Widzę, że problemy ze sprzedawcami macie? Nie wiem czy to zostanie uznane za spam, ale ja brałam2x tutaj i jak zamawiam to odrazu jak dostaną kasę wysyłają i trwa to wszystko może 3 dni i ceny też dobre
http://ktpi.pl/c/pl/10_10_1/3/1/0/long/koloryzacja.html

Schade
-special blondy rozjaśniają do 4-5 tonów i nadają rozjaśnianym włosom odcień jaki sobie wybierzesz, chodzi o to, żeby nie chodzić z żółtkiem na głowie. Z firmy Allwaves na ulotce jest napisane, że serie Specjalnych blondów rozrabia się w proporcjach 1:2 i zawsze z oxy 12% i trzyma się zawsze 40 min. A farbę z tej samej firmy 1:1,5. Przy farbowaniu odrostów: 30 min na odrost. Potem nałóż wzdłuż i na końcówki na 10min, spień spłucz i umyj
Nie wiem tylko czy ta 12% nie za silna, ale jak tak piszą i póżniej na już rozjaśnianych jest 10 min to chyba aż tak nie zniszczy włosów, a jak chcesz rozjaśnić o mniej tonów to użyj 9% lub 6%.

A co do moich włosów dziękuję dziewczyny z słowa otuchy, chyba rzeczywiście przeżyłam szok zmiany koloru (to zaraźliwe - jak Schade), ale wypłukuje się(....trochę na zielono, ale chyba to wina "podkładu", bo wcześniej też trochę zalatywały zielenią). Plamy od braku przeczesania są i to mnie najbardziej denerwuje, ale następnym razem się pewnie wyrówna. Powiem Wam, że specjalnie rudych nie mam, , bardziej złotym i zielonym się mieni, ale popracuję nad tym jak się bardziej wypłuczą i może mixy pójdą w ruch, ale będę mieszać z naturą 7.0 i 8.0

Caatae, ten 0.28 ma 2- zieleń do wybicia czerwieni i 8_ niebieski do zniwelowania rudego to jak Ci kasztan wyjdzie to i tak powinno zneutralizować to się nie masz o co martwić. Z kolei mixu dajemy 2cm na 30ml farby. Zobacz zdjęcie masz napisane maleńkimi literkami i tabelka też jest do mixów. A wymierz sobie kieliszkiem, (pełniuśki ma 30ml). zawsze lepiej dorobić farby niż potem wyrzucić. Mi ostatnio fryzjerka zużyła 2 tubki x 100ml i oxy 300ml na włosy do biustonosza, ale chodziło o to, żeby było dużo farby i pewnie trochę wyrzuciła. Myślę, że jedna farba by mi spokojnie wystarczyła, czyli 250ml


Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-06-25 o 17:48
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:05   #4294
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość

Caatae, ten 0.28 ma 2- zieleń do wybicia czerwieni i 8_ niebieski do zniwelowania rudego to jak Ci kasztan wyjdzie to i tak powinno zneutralizować to się nie masz o co martwić. Z kolei mixu dajemy 2cm na 30ml farby. Zobacz zdjęcie masz napisane maleńkimi literkami i tabelka też jest do mixów. A wymierz sobie kieliszkiem, (pełniuśki ma 30ml). zawsze lepiej dorobić farby niż potem wyrzucić. Mi ostatnio fryzjerka zużyła 2 tubki x 100ml i oxy 300ml na włosy do biustonosza, ale chodziło o to, żeby było dużo farby i pewnie trochę wyrzuciła. Myślę, że jedna farba by mi spokojnie wystarczyła, czyli 250ml

hm, ja nie rozumiem tej tabelki, glebia odcieniu to chodzi o farba z jaka mieszam?
Kurcze mysle, bo jak farbowalam ColorSync to mialam 2odcienie, czyli 2tubki starczaly mi na 6razy. Tylko ColorSync mial 80ml, za trudne te obliczenia dla mnie
Czyli mam caly kieliszek farby, a drugi oxy wymieszac? i 2cm mixu?
ogolnie patrze na instrukcje tej farby i tam najmniejszy oxy ma 6% a ja mam 2,8% i napewno nie zrobie sobie szkody?
Dzieki za cierpliwosc
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:20   #4295
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
hm, ja nie rozumiem tej tabelki, glebia odcieniu to chodzi o farba z jaka mieszam?
Kurcze mysle, bo jak farbowalam ColorSync to mialam 2odcienie, czyli 2tubki starczaly mi na 6razy. Tylko ColorSync mial 80ml, za trudne te obliczenia dla mnie
Czyli mam caly kieliszek farby, a drugi oxy wymieszac? i 2cm mixu?
ogolnie patrze na instrukcje tej farby i tam najmniejszy oxy ma 6% a ja mam 2,8% i napewno nie zrobie sobie szkody?
Dzieki za cierpliwosc
Jesli chodzi o ilość - to ja na włosy do obojczyków (mniej wiecej), nie zbyt gęste potrzebuję ok.100-120 ml mieszanki
a ja kolestonu uzywałam z oksy 3 % i wszystko łądnie wychodziło i dobrze się trzymało także się nie bój
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:34   #4296
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

zyta ta strona ktora podoałas to własnie tego sprzedajacego;/
co ja mam zrobic ludzie.. na jego stronie pisze ze musze wysłac na moj koszt i zeby nic sie nie uszkodziło wiec wyniesie 10 zł jakies pozniej jeszcze jakas fakture tez musze wysłac ..;/ eh
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 18:44   #4297
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Jesli chodzi o ilość - to ja na włosy do obojczyków (mniej wiecej), nie zbyt gęste potrzebuję ok.100-120 ml mieszanki
a ja kolestonu uzywałam z oksy 3 % i wszystko łądnie wychodziło i dobrze się trzymało także się nie bój
dzieki
drogo mnie to farbowanie wyjdzie, bo bede musiala dac cala tubke, a myslalam ze na 2x mi starczy, a nie 80zl wydam na jedno farbowanko w domu a jak dam wiecej mixtonu to cos sie stanie? np.zamiast 2cm dam 2,5-3 na 30ml farby?

Cytat:
Napisane przez Mini1991 Pokaż wiadomość
zyta ta strona ktora podoałas to własnie tego sprzedajacego;/
co ja mam zrobic ludzie.. na jego stronie pisze ze musze wysłac na moj koszt i zeby nic sie nie uszkodziło wiec wyniesie 10 zł jakies pozniej jeszcze jakas fakture tez musze wysłac ..;/ eh
mialam taka sytuacje z butami, zaplacilam za wysylke sama, zeby mi wymienili, natomiast sprzedajaca jak wymienila mi buty na wlasciwe co zamowilam, wsadzila mi do koperty 10zl, dostalam bluzeczke biala na ramiaczkach gratis w ramach rekompensaty i napisala mi karteczke 'bardzo Pania przepraszam za nieporozumienie". Buty zamawialam na allegro, byl to bardzo mily gest, moze i u Ciebie tak sie rozwiaze sprawa


aa wlasnie Koleston kladzie sie na nieumyte czy umyte/wilgotne wlosy?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-06-25 o 19:10
caate jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 19:02   #4298
Dunia87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Piszę na tym wątku pierwszy raz i całego jeszcze nie przeczytałam. Może była o tym już mowa. Jestem ciekawa jak wychodzi popielaty ciemny blond z Londy (drogeryjnej). Może ktoś sprawdzał Bo jeżeli one wychodzą ciemniejsze to może będzie jak chłodny odcień brązu?
Dunia87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:08   #4299
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
hm, ja nie rozumiem tej tabelki, glebia odcieniu to chodzi o farba z jaka mieszam?
Kurcze mysle, bo jak farbowalam ColorSync to mialam 2odcienie, czyli 2tubki starczaly mi na 6razy. Tylko ColorSync mial 80ml, za trudne te obliczenia dla mnie
Czyli mam caly kieliszek farby, a drugi oxy wymieszac? i 2cm mixu?
ogolnie patrze na instrukcje tej farby i tam najmniejszy oxy ma 6% a ja mam 2,8% i napewno nie zrobie sobie szkody?
Dzieki za cierpliwosc
Ajajaaj! Dopiero zobaczyłam że tutaj jest na gramy. Chodzi tutaj o to, że twoja głębia w farbie 6.71 to poziom 6, w tabelce jest, że do poziomu 6 (30gram farby) trzeba wycisnąć 5cm glisty=2,5grama mixu
czyli :
30g farby+2,5g mixu = 32,5g mieszanki
i oxy w stosunku 1:1 to też 32,5g
Tylko teraz jak nie masz wagi elektronicznej to ciężko będzie odmierzyć, kieliszki w tym wypadku nie pomogą

Z kolei Matys Magda kiedyś pisała, że na każde 30ml farby +2cm mixu więc oxy też ma być 30ml+2cm(o ile da się ulać pasek 2 cm z oxy, no ale to można zrobić no i kieliszek tutaj pomocny będzie.

A do ColorSync to zależy w jakich proporcjach się mieszało? bo widzę, że koleston chyba 1:1 to mało wydajna farba

Edytowane przez zyta82
Czas edycji: 2010-06-25 o 19:09
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:13   #4300
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
Ajajaaj! Dopiero zobaczyłam że tutaj jest na gramy. Chodzi tutaj o to, że twoja głębia w farbie 6.71 to poziom 6, w tabelce jest, że do poziomu 6 (30gram farby) trzeba wycisnąć 5cm glisty=2,5grama mixu
czyli :
30g farby+2,5g mixu = 32,5g mieszanki
i oxy w stosunku 1:1 to też 32,5g
Tylko teraz jak nie masz wagi elektronicznej to ciężko będzie odmierzyć, kieliszki w tym wypadku nie pomogą

Z kolei Matys Magda kiedyś pisała, że na każde 30ml farby +2cm mixu więc oxy też ma być 30ml+2cm(o ile da się ulać pasek 2 cm z oxy, no ale to można zrobić no i kieliszek tutaj pomocny będzie.

A do ColorSync to zależy w jakich proporcjach się mieszało? bo widzę, że koleston chyba 1:1 to mało wydajna farba
ColorSync tez 1:1.
Ale na bank 30ml to kieliszek?
bo ja odmierzam strzykawkami 10ml, troche zabawy ale zawsze tak robilam, bo na wage mnie nie stac, a pozniej zapomnialam ze cos takiego istnieje. A powiedz mi, oczywiscie jak wiesz, czy Koleston kladdzie sie na suche wlosy czy umyte/wilgotne?
30gramy to 60ml?
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-06-25 o 19:15
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 19:21   #4301
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

zalezy jaki masz kieliszek

no powinien tak zrobic ale jak narazie zero kontaktu
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-25, 20:12   #4302
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
ColorSync tez 1:1.
Ale na bank 30ml to kieliszek?
bo ja odmierzam strzykawkami 10ml, troche zabawy ale zawsze tak robilam, bo na wage mnie nie stac, a pozniej zapomnialam ze cos takiego istnieje. A powiedz mi, oczywiscie jak wiesz, czy Koleston kladdzie sie na suche wlosy czy umyte/wilgotne?
30gramy to 60ml?
ale my jesteśmy "d***" za przeproszeniem, przecież w tej tabeli ja byk jest, że 1g=2cm, a 3g=6cm, czyli 30g=60cm, to do tego są podziałki w miseczkach . Wyciśnij sobie 6x10cm + 5cm mixu =65cm, przełóż do szerokiej szklanki, wyrównaj i dodaj tyle samo oxy i już. Ot , matematyka! A z 3% pewnie że wyjdzie, tylko mi ostatnio jak zrobiła 6% to rzeczywiście wyszły b. ciemne i powiedziała, że wszystkie farby robić na 6%, bo 3% są szampony i się szybko zmywają, Proponuję zrobić na pasemku z 3% i z 6% i trzymać tak jak na ulotce i zobaczysz co i jak(no ale jak to na pasemko obliczyć? szkoda farby). Na ulotcepowinnaś mieć napisane na jakie włoski kłaść, ale raczej farby na suche, szampony chyba się na mokre kładzie, albo jak masz mało farby to się moczy włosy, żeby wystarczyło farby
tak jeszcze jak chcecie sprawdzić ile kieliszek ma ml to odmierzcie łyżeczkami do herbaty (5ml) - ja taki zwężający się w dół mam (30ml , pełny)
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 20:24   #4303
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
ColorSync tez 1:1.
Ale na bank 30ml to kieliszek?
bo ja odmierzam strzykawkami 10ml, troche zabawy ale zawsze tak robilam, bo na wage mnie nie stac, a pozniej zapomnialam ze cos takiego istnieje. A powiedz mi, oczywiscie jak wiesz, czy Koleston kladdzie sie na suche wlosy czy umyte/wilgotne?
30gramy to 60ml?
Na suche ja farbowałam kolestonem na oksy 3% i bardzo dobrze się trzymała tylko właśnie poziom 6 po kilku farbowaniach wyszedł mi takie prawie-czarny także trzeba uważać i na całość nie kłaść co miesiąc tylko tak co 2-3 mies. tylko przeciągać

PS. Nadal czekam na farbę, jednak nie doszła dziś a mam już pół kilometra odrostu...
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.

Edytowane przez viki1988
Czas edycji: 2010-06-25 o 20:26
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:41   #4304
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez zyta82 Pokaż wiadomość
ale my jesteśmy "d***" za przeproszeniem, przecież w tej tabeli ja byk jest, że 1g=2cm, a 3g=6cm, czyli 30g=60cm, to do tego są podziałki w miseczkach . Wyciśnij sobie 6x10cm + 5cm mixu =65cm, przełóż do szerokiej szklanki, wyrównaj i dodaj tyle samo oxy i już. Ot , matematyka! A z 3% pewnie że wyjdzie, tylko mi ostatnio jak zrobiła 6% to rzeczywiście wyszły b. ciemne i powiedziała, że wszystkie farby robić na 6%, bo 3% są szampony i się szybko zmywają, Proponuję zrobić na pasemku z 3% i z 6% i trzymać tak jak na ulotce i zobaczysz co i jak(no ale jak to na pasemko obliczyć? szkoda farby). Na ulotcepowinnaś mieć napisane na jakie włoski kłaść, ale raczej farby na suche, szampony chyba się na mokre kładzie, albo jak masz mało farby to się moczy włosy, żeby wystarczyło farby
tak jeszcze jak chcecie sprawdzić ile kieliszek ma ml to odmierzcie łyżeczkami do herbaty (5ml) - ja taki zwężający się w dół mam (30ml , pełny)
haha, jestesmy genialne dzieki wielkie
dlatego takie durne pytania zadawalam, bo wlasnie chcialam to logicznie obliczyc
jutro wstawie zdj wloskow ide faaaaaaaaarbowac

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Na suche ja farbowałam kolestonem na oksy 3% i bardzo dobrze się trzymała tylko właśnie poziom 6 po kilku farbowaniach wyszedł mi takie prawie-czarny także trzeba uważać i na całość nie kłaść co miesiąc tylko tak co 2-3 mies. tylko przeciągać

PS. Nadal czekam na farbę, jednak nie doszła dziś a mam już pół kilometra odrostu...

wlasnie siedze z farba i moje wlosy sa koloru czarnego na opakowaniu pisze 30-40min ja siedze 25min i nie wiem co robic
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 21:45   #4305
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
haha, jestesmy genialne dzieki wielkie
dlatego takie durne pytania zadawalam, bo wlasnie chcialam to logicznie obliczyc
jutro wstawie zdj wloskow ide faaaaaaaaarbowac

---------- Dopisano o 22:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------




wlasnie siedze z farba i moje wlosy sa koloru czarnego na opakowaniu pisze 30-40min ja siedze 25min i nie wiem co robic
Nie panikuj przecież farba zawsze ciemnieje na włosach jak spłuczesz to nie będą az tak ciemne a w końcu z jakim oksy zrobiłaś?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

chociaż w sumie - nałożyłaś na całość od razu? a nie najpierw na odrost a po 30 min.przeciągnięcie?
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:00   #4306
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Nie panikuj przecież farba zawsze ciemnieje na włosach jak spłuczesz to nie będą az tak ciemne a w końcu z jakim oksy zrobiłaś?

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

chociaż w sumie - nałożyłaś na całość od razu? a nie najpierw na odrost a po 30 min.przeciągnięcie?
na calosc zmylam juz, sa ciemne ale widac laadny brazik rowno pokryly sie jeden plus. Teraz odzywka, zmyje za 20min, rano jak wyschna ocenie. Dalam z 2,7% wiec moze jak cos latwiej sie wyplucze
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-25, 22:37   #4307
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Widać mamy głupi dzień
Położyłam na włosy 15 ml Color Touch 10/81, żeby odświeżyć kolor, bo mi ten blond rudzieje... I oczywiście... Zrudział jeszcze bardziej... Serio czarna magia z tymi farbami...
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 07:15   #4308
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Skaranie boskie z tymi oxy. Z 6% rudzieje, z 3% się wypłukuje... Dlatego chyba będę rozcieńczać 6 do 4
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 09:17   #4309
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
na calosc zmylam juz, sa ciemne ale widac laadny brazik rowno pokryly sie jeden plus. Teraz odzywka, zmyje za 20min, rano jak wyschna ocenie. Dalam z 2,7% wiec moze jak cos latwiej sie wyplucze
To dobrze czekamy z niecieprliwością na relację

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
Skaranie boskie z tymi oxy. Z 6% rudzieje, z 3% się wypłukuje... Dlatego chyba będę rozcieńczać 6 do 4
Mi przy 4% już zaczynało delikatnie cieplej wychodzić niż na 3%
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-26, 10:57   #4310
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Mi przy 4% już zaczynało delikatnie cieplej wychodzić niż na 3%
Jak nakituję mix niebieski i fioletowy, to może nie będzie tragedii (a farbka też z 1 po przecinku ).
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 16:19   #4311
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Kochane kolejny raz proszę was o radę. Moje włoski po mieszance matrixa szybko się wypłukują i zalatują miedzią momentami:/
Zależałoby mi na kolorku jaki ma Mucha. Może majirel 5,11+5,71? No nie mam pojęcia, bo czytam czytam ale się nie znam i to chyba za mądre na mnie jest:P nie moja działka:P
W załączniku moje zdjęcia w świetle dziennym i w pomieszczeniach. No i kolorek muszki. Błagam doradźcie coś szybko bo we wtorek mam obronę a chciałabym wyglądać jak ludź
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-26, 22:34   #4312
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez Dominika6 Pokaż wiadomość
Kochane kolejny raz proszę was o radę. Moje włoski po mieszance matrixa szybko się wypłukują i zalatują miedzią momentami:/
Zależałoby mi na kolorku jaki ma Mucha. Może majirel 5,11+5,71? No nie mam pojęcia, bo czytam czytam ale się nie znam i to chyba za mądre na mnie jest:P nie moja działka:P
W załączniku moje zdjęcia w świetle dziennym i w pomieszczeniach. No i kolorek muszki. Błagam doradźcie coś szybko bo we wtorek mam obronę a chciałabym wyglądać jak ludź
wybieraj cos z poziomu 6 i 7. 5.71 juz niejednej dziewczynie prawie czarne wyszly

dodaje swoje fotki w swietle dziennym, i jedno w lazience.
jestem zadowolona, ze wlosy sa miekkie i to bardzo, co do koloru jednak mysle, ze i tak sie spluka, i teraz w sloncu widze i tak poswiate zoltego, jak wczooraj zmywalam, to na mokro niektore wloski rozjasnione wydawaly sie czerwone. Nie wiem co myslec, same ocencie
dziekuje za rady
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2010-06-26 o 23:37
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 08:06   #4313
Mini1991
Zakorzenienie
 
Avatar Mini1991
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 846
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

ladnie wyszło
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/kalinowskaiza/
Mini1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 08:20   #4314
Dominika6
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 312
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

caate dzięki za podpowiedź Ślicznie wyglądasz

Laski a gdyby tak 6,1 ? Kurcze Muszka ma śliczny ten kolorek tylko jak go uzyskać na moich włosach:/?
Dominika6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 11:52   #4315
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
wybieraj cos z poziomu 6 i 7. 5.71 juz niejednej dziewczynie prawie czarne wyszly

dodaje swoje fotki w swietle dziennym, i jedno w lazience.
jestem zadowolona, ze wlosy sa miekkie i to bardzo, co do koloru jednak mysle, ze i tak sie spluka, i teraz w sloncu widze i tak poswiate zoltego, jak wczooraj zmywalam, to na mokro niektore wloski rozjasnione wydawaly sie czerwone. Nie wiem co myslec, same ocencie
dziekuje za rady
Bardzo łądnie Ci wyszło i wcale nie jest mocno ciemny
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 16:24   #4316
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

dziekuje

wiem, ze nie jest ciemny, teraz troche zaluje, ze zmylam wczesniej, ale balam sie, bo pierwszy raz od dekoloryzacji farbowalam trwala farba, wczesnie zawsze szamponami koloryzujacymi, ktore splukaly mi sie calkowicie juz. Mam pytanie czy babydream szampon wyplukuje kolor? kupilam ten szampon i obje sie go teraz uzywac, czy lepiej pozostac przy Matrixie color.smart?
Nie chce zobaczyc wody brazowej
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:22   #4317
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez caate Pokaż wiadomość
dziekuje

wiem, ze nie jest ciemny, teraz troche zaluje, ze zmylam wczesniej, ale balam sie, bo pierwszy raz od dekoloryzacji farbowalam trwala farba, wczesnie zawsze szamponami koloryzujacymi, ktore splukaly mi sie calkowicie juz. Mam pytanie czy babydream szampon wyplukuje kolor? kupilam ten szampon i obje sie go teraz uzywac, czy lepiej pozostac przy Matrixie color.smart?
Nie chce zobaczyc wody brazowej
Prędzej Ci color.smart wymyje kolor niż Babydream (ma bardzo łagodne detergenty)
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 17:30   #4318
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
Prędzej Ci color.smart wymyje kolor niż Babydream (ma bardzo łagodne detergenty)
osz kurcze, nie myslalam w ten sposob.
Dziekuje to lece myc, zobaczymy co bedzie i maseczke nakladam. Przy nastepnym farbowaniu chyba wymieszam poziom 6 z 7
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-27, 21:12   #4319
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Właśnie dostałam info, że wszystkie moje przelewy (sztuk 2) dotarły i farbki (sztuk 5) będą wysłane do 2 dni roboczych
Mam nadzieję, że będą to te kolory, które zamówiłam...
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-28, 11:13   #4320
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Brąz ZIMNY czy POPIELATY? Pytanie...

Są moje Chantalki!
Kolory takie jak być powinny - 10/1 i mixy 0/22, 0/11

Super! Teraz nic tylko próbować... Ale poczekam chociaż tydzień, bo ja serio łysa będę

Najśmieszniejsze jest to, że JUŻ zaczynam myśleć o niższym poziomie... Znów coś mi się tam tak z 7,1 marzy......

No nic... Narazie najbardziej to jestem ciekawa efektu po tym srebrno-perłowym mixtonie. Ale słuchajcie... Te tuby są naprawdę MEGA wielkie!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:22.