Jak podkreślić jasną cerę? IV - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-12, 18:48   #1561
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez pazoorecek Pokaż wiadomość
cześć, mam do was dwa pytania, bo się pogubiłam w ilości tych postów i działów w temacie jak podkreślić jasną cerę... który podkład jest jaśniejszy Max Factor Lasting Performance 100 fairy czy podkład adaptacyjny Giordani Gold z Oriflame Porcelain? chodzi mi o efekt białej, porcelanowej buzi bo moja naturalnie jest jakaś taka szara... i czy Dermacol 208 który słyszałam, że jest baaardzo jasny niszczy może cerę, bo słyszałam, że tak a mam zdrową i na szczęście gładką skórę i nie chciałabym na razie tego niszczyć;P... jestem biedna jak mysz kościelna i nie chcę wydawać pieniędzy w błoto, także proszę o pomoc, buziaczki
Z chęcią bym pomogła, ale nie testowałm Max factora

Dermacol 208 na co dzień wg mnie się nie nadaje, ciężki jest i gęsty, ma w składzie zapychającą parafinę.
Rzeczywiście jest jasny, ale ja używam go jedynie do sesji, czasami ratuję sobie nim czerwoną skórę po płaczu. Sińce pod oczami kryje rewelacyjnie, ale wysusza na dłuższą metę.
Dermacol polecam bardziej jako korektor i kamuflaż niż jako podkład na co dzień.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:21   #1562
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Oj tak, to prawda z tym dermacolem. Ja też mam w miarę zdrową cerę, po za nosem, z którym jest wiecznie coś nie tak I dermacol mnie zapychał właśnie i faktycznie jest za ciężki tak na co dzień. A z targowiska lecą do mnie właśnie: podkład mineralny Avon w pudrze ivory, próbeczki Giordani Gold Porcelain, True Match podkład w1 oraz krem nawilżający olay z podkładem mf Potestuję sobie trochę
A dzisiaj kupiłam ten chwalony w wątku puder manhattan odcień 0. Faktycznie jest bardzo fajny. Użyłam na korektor maybelline w musie 02 i jest extra. Matuje i jest ok dla nas, bladziochów
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:44   #1563
Sexi_Pistol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 405
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Z chęcią bym pomogła, ale nie testowałm Max factora

Dermacol 208 na co dzień wg mnie się nie nadaje, ciężki jest i gęsty, ma w składzie zapychającą parafinę.
Rzeczywiście jest jasny, ale ja używam go jedynie do sesji, czasami ratuję sobie nim czerwoną skórę po płaczu. Sińce pod oczami kryje rewelacyjnie, ale wysusza na dłuższą metę.
Dermacol polecam bardziej jako korektor i kamuflaż niż jako podkład na co dzień.
Ja też mam podobny odcien i też tylko do zdjęć. Na co dzien to byłaby przesada... Mi on wogole wysusza skórę na nosie i na czole.
__________________
...
Sexi_Pistol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:55   #1564
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Kupiłam sobie podkład Deborah color copy nude perfection odcień 0, rose fairy. mam tez odcień 1, ale odrobinkę za ciemny. Pomieszam, pomiksuje, bedzie spoko.

ten podkład jest rewelacyjny najlepszy jaki miałam.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 19:56   #1565
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Dot. dermacolu to odp. na to pytanie jest w temacie o dermacolu Pare osob sie wypowiada odnosnie jego wplywu na cere, ja tez cos skrobnelam od siebie
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 20:09   #1566
marta179
Raczkowanie
 
Avatar marta179
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 246
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez pazoorecek Pokaż wiadomość
cześć, mam do was dwa pytania, bo się pogubiłam w ilości tych postów i działów w temacie jak podkreślić jasną cerę... który podkład jest jaśniejszy Max Factor Lasting Performance 100 fairy czy podkład adaptacyjny Giordani Gold z Oriflame Porcelain? chodzi mi o efekt białej, porcelanowej buzi bo moja naturalnie jest jakaś taka szara... i czy Dermacol 208 który słyszałam, że jest baaardzo jasny niszczy może cerę, bo słyszałam, że tak a mam zdrową i na szczęście gładką skórę i nie chciałabym na razie tego niszczyć;P... jestem biedna jak mysz kościelna i nie chcę wydawać pieniędzy w błoto, także proszę o pomoc, buziaczki
Oczywiście każdemu co innego pasuje, ale główne różnice są takie, że LP lepiej kryje(GG daje bardzo naturalny efekt), ale LP, co wielu osobom nie pasuje, wpada mocno w róż, natomiast GG jest ładnym jasnym beżem. To tyle co mogę poradzić
marta179 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-12, 22:47   #1567
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie podkład Deborah color copy nude perfection odcień 0, rose fairy. mam tez odcień 1, ale odrobinkę za ciemny. Pomieszam, pomiksuje, bedzie spoko.

ten podkład jest rewelacyjny najlepszy jaki miałam.
Też go mam - kolor rewelacja, ale dla chłodnej albo neutralnej karnacji.
U trochę szybko znika, ale za to nie daje tapety tylko gładką, satynową buźkę. Nie podkreśla też zmarszczek ani skórek.
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 09:04   #1568
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Też go mam - kolor rewelacja, ale dla chłodnej albo neutralnej karnacji.
U trochę szybko znika, ale za to nie daje tapety tylko gładką, satynową buźkę. Nie podkreśla też zmarszczek ani skórek.
dziewczyny, a mogłaby któraś z was wkleić zdjęcie deborah na ręku czy policzku, bo ten odcień chyba jest od niedawna i nie miałam okazji go zobaczyć a jestem ciekawa czy kupować ulubionego gosha czy deborah jest równie jasna.
co do maxfactora, na zimę był on dla mnie zbyt ciemny poza tym o ile pamiętam trochę spływał z twarzy i ciemniał ale ogólnie bardzo przyzwoity produkt, gordani nie miałam ale na zdjęciach dziewczyn wygląda na jaśniutki, jednak ja potrzebuję krycia.
nie wiem czy zwróciłyście uwagę na krem koloryzujacy z my secret, 1 jest całkiem jasna, może nie bieli ale nie jest bardzo źle, przy czym krycie minimalne.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:53   #1569
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

czy któraś zna podkład Guerlain Fleur De Teint w kolorze 510?
chodzi mi o porównanie z kolorem 520 i ocenę tonacji...
chociaż mniej więcej
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 09:54   #1570
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Tutaj porównanie tego, co mam na stanie. Deborah 0 jest ciut za jasny, a 1 ciut za ciemny, myślę, że wymieszanie załatwi sprawę.

EDIT: Przy makijażu do pracy pomieszałam te dwa kolorki, z przewagą odcienia 0. Wyszło tak jak na zdjęciu.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.

Edytowane przez elianka
Czas edycji: 2009-11-13 o 11:45
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:33   #1571
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

http://www.zeberka.pl/art.php?id=6241

na pochybel...solarium ;P
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-13, 15:36   #1572
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Właśnie otrzymałam przesyłkę z kulkami Pierre Rene i Dermacolem 208.
Kulki są fajniusie. Ale chyba oryginał (czyli Meteoryty Guerlain) mają więcej drobinek... A może tak mi się tylko wydaje? Ale ogólnie fajne. U mnie jest przewaga białych kulek 9, różowych jest z 6, zielonych 6, fioletowych 7, złotych 5. Zapach mi się akutar średnio podoba, ale to nie perfumy, nie?

Co do Dermacolu to dobrze, że jest taki tani, bo u mnie będzie chyba leżeć w szufladzie.
Kolor jak najbardziej, super. Ale nie wyobrażam sobie jakim sposobem można taką "pastę" nałożyć nie robiąc tynku Ja bym pewnie zrobiła niezłą masakrę. Może na wieczór, pomieszany z lżejszym podkładem?
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:39   #1573
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Właśnie otrzymałam przesyłkę z kulkami Pierre Rene i Dermacolem 208.
Kulki są fajniusie. Ale chyba oryginał (czyli Meteoryty Guerlain) mają więcej drobinek... A może tak mi się tylko wydaje? Ale ogólnie fajne. U mnie jest przewaga białych kulek 9, różowych jest z 6, zielonych 6, fioletowych 7, złotych 5. Zapach mi się akutar średnio podoba, ale to nie perfumy, nie?

Co do Dermacolu to dobrze, że jest taki tani, bo u mnie będzie chyba leżeć w szufladzie.
Kolor jak najbardziej, super. Ale nie wyobrażam sobie jakim sposobem można taką "pastę" nałożyć nie robiąc tynku Ja bym pewnie zrobiła niezłą masakrę. Może na wieczór, pomieszany z lżejszym podkładem?

Coco, w temacie o Dermacolu dziewczyny pisały jak go uzywaja. Ja go tez mieszam z podkladem (bo kupilam za ciemny;/) albo sam jako korektor.
Sam dermacol swietnie na fotkach wychodzi,buzia jest jednolicie jasna
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 15:41   #1574
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
http://www.zeberka.pl/art.php?id=6241

na pochybel...solarium ;P

Sama bym się naświetliła taka lampą. Z ciekawości. tez kiedyś byłam maniaczką solarium
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 18:41   #1575
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
http://www.zeberka.pl/art.php?id=6241

na pochybel...solarium ;P
Powinni je wstawiac do solarium, zeby kazdy byl swiadom co robi
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 18:41   #1576
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Eksperymentów ciąg dalszy, więc relacjonuję
-Olay krem nawilżający z podładem MF dla jasnej karnacji- z przykrością stwierdzam, iż jest pomarańczowy ^^
-EDM Light Oryginal Glo Base - również uroczy odcień pomarańczu z drobinkami;
-podkład mineralny Avon w pudrze Ivory- róż, róż, róż- ani odrobiny beżu, nawet nie musiałam otwierać i testować, ten kolor mnie po prostu poraził
-podkład True Match L'Oreal odcień w1- tak jak uprzedzała Coco, wpada w żółć, ale myślę, że po zmieszaniu np z którymś podkładem EDM (np Ivory, który wpada delikatnie w róż) da całkiem przyzwoity efekt Fajnie się rozprowadza i kolor jest rzeczywiście jasny
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 19:05   #1577
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

A ja dzisiaj dorwałam tą pomadkę manhattanu Odcien jest naprawdę świetny, cukierkowy, ale wlasnie taki jego urok

I mam pytanko- jak podkreślacie swoje brwi? Mnie niestety natura poskąpiła pięknych czarnych łuków brwiowych. Moje są takie szarawe, popielate, niezbyt ciemne i wyraziste, a ze ostatnio przyciemniłam włosy, chcę zająć się też brwiami. Poki co podkreslam je szarym/grafitowym cieniem, ale myslę o jakiejs hennie, moze w zelu?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 19:56   #1578
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dziękuję wszystkim za pomoc
Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
czasami ratuję sobie nim czerwoną skórę po płaczu.
ojej to takie słodkie! mam nadzieję, że więcej płakać nie będziesz, sorcia za offtop ale musiałam to napisać.
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-13, 22:05   #1579
kasiaen1
Zadomowienie
 
Avatar kasiaen1
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość

I mam pytanko- jak podkreślacie swoje brwi?


Powiem Ci, że henna jest ok, ale jeśli ktoś ma gęste i ładne brwi, natomiast ja poleciłabym przetestowanie paletek do brwi w formie cieni, z doświadczenia swojego niedługiego sprawdziła się ta paletka - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...zacji-brwi.htm ,dobra jest podobno również sephory. Sama mam niezbyt "wyjściowe " brwi, a z henną ciężko jest trafic z dobrym kolorem a dodatkowo nie zatuszuje braku ładnej linii i gęstości

Edytowane przez kasiaen1
Czas edycji: 2009-11-13 o 22:06
kasiaen1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-14, 08:23   #1580
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ja tez używam tej paletki z essence i jest super. Brwi mam gęste i wyraźne, ale poprawiam ich linię cieniami.
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 08:35   #1581
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

dzięki dziewczyny W takim razie poki co dam sobie spokój z henną a spróbuję tej paletki W piątek jej poszukam
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 08:51   #1582
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Sama bym się naświetliła taka lampą. Z ciekawości. tez kiedyś byłam maniaczką solarium
Byłam kiedyś na czymś takim! Jak jeszcze chodziłam na solarium i opalałam się na słońcu.
Czasem w aptekach robią konsultacje jakiejś marki kremów i mają różne aparaty.
Efekt jest przerażający!
Od razu odechciewa się opalania. Od tej pory jak ręką odjął.
To tak jakby komuś co zaczyna palić pokazać wycinek z płuc nałogowego palacza (widziałam- też poskutkowało).
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2009-11-14 o 08:57
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 09:02   #1583
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

NO ja palę czasem, a czyjeś płuca na mnie nie działają. Ale własna twarz... oj poszłabym. Teraz na te analizy skóry będę polowac
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 13:50   #1584
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
Tutaj porównanie tego, co mam na stanie. Deborah 0 jest ciut za jasny, a 1 ciut za ciemny, myślę, że wymieszanie załatwi sprawę.

EDIT: Przy makijażu do pracy pomieszałam te dwa kolorki, z przewagą odcienia 0. Wyszło tak jak na zdjęciu.
Bardzo dziękuję! będę musiała obmacać ten podkład wygląda kusząco
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 14:24   #1585
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny W takim razie poki co dam sobie spokój z henną a spróbuję tej paletki W piątek jej poszukam
A ja jednak jestem za henną i paletką. Sama mam mocne i czarne brwi, ale moja mama ma cieniutkie, jasne, ledwo widoczne i zawsze robi sobie hennę. Przewaga henny nad paletką jest taka, że nawet bez makijażu brwi są ładnie zaznaczone. Jeżeli hennę zrobi osoba, która to potrafi, to wtedy paletka nie ma szans. Naturalnie możesz sobie zakupić paletkę i dodatkowo poprawiać brwi, ale myślę, że z henny byłąbyś bardziej zadowolona.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 15:33   #1586
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

ojej ja nawet nie wiedziałam , że mamy na wizażu taki wątek super, pozwólcie, że się dołączę. Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery - ach te problemy z dobraniem podkładu - chwilowo używam pan sticka Max Factora najjaśniejszego, o dziwo pasuje, może w zimie jest troszkę za jasny. Ale zastanawiam się nad puder, chciałabym coś dosłownie białego - podobno krynolan jest biały ale z tego co czytałam na KWC jest transparentyn. Chwilowo używam pudru z Joanny - sypki, do cery trądzikowej. Chwalę sobie ale to jeszcze nie to
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 15:44   #1587
mila17
Zakorzenienie
 
Avatar mila17
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 355
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A ja jednak jestem za henną i paletką. Sama mam mocne i czarne brwi, ale moja mama ma cieniutkie, jasne, ledwo widoczne i zawsze robi sobie hennę. Przewaga henny nad paletką jest taka, że nawet bez makijażu brwi są ładnie zaznaczone. Jeżeli hennę zrobi osoba, która to potrafi, to wtedy paletka nie ma szans. Naturalnie możesz sobie zakupić paletkę i dodatkowo poprawiać brwi, ale myślę, że z henny byłąbyś bardziej zadowolona.
No wlasnie to duza przewaga henny- ze bez makijażu brwi nadal wyglądają wyraziście. Juz sama nie wiem na co się zdecydowac. A jak dlugo henna trzyma się na brwiach?
mila17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 18:55   #1588
pazoorecek
Raczkowanie
 
Avatar pazoorecek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 33
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Widzę, że temat zszedł na brwi;D a ja chciałam jeszcze zapytać o bladość. Jakie są sposoby żeby całe ciało wybielić a raczej podkreślić białość bo moje jest jakieś takie zszarzałe;O i są na nim resztki balsamów brązujących;( wyczytałam w poprzednich postach, że peelingi(jakieś konkretne?...) smarowanie się cytryną(jakoś sobie tego nie wyobrażam, no ale dobra) i balsamy do ciała z kwasami - jakie to kwasy? Lub może szybciej jakie balsamy polecacie? I czy próbował ktoś mydła wybielającego które też się gdzieś tam przewijało przez ten temat? Lub maseczek, okładów czy czegoś z wody utlenionej lub octu(gdzieś też o czymś takim czytałam)?... Jeśli ktoś coś na ten temat wie to proszę o pomoc bo mam ostatnio takiego fioła na punkcie alabastrowej buzi i ciała, że muszę coś z sobą zrobić
pazoorecek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 19:41   #1589
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Pytałam już wcześniej ,ale nadal nie poznałam pełnej odpowiedzi ;p
Chciałabym rozjaśnić cere cytryną . Jakiś czas temu wyciskałam cytryne + woda żeby nie było za dużego stężenia samej cytryny i wcierałam to w twarz wieczorem i rano zmywałam.
Nie stosując przy tym filtrówwtedy nie wiedziałam że źle postępuje .
I teraz moje pytanie brzmi ,czy jeśli nasmaruje twarz tym sokiem z cytryny i posmaruje filtrem babydream i rano umyje twarz to nic nie zaszkodzi? Czy przed tym nasmarować filterem? Wole się dokładnie upewnić;P
Mam wrażliwą cere ,bez żadnych przebarwień ,zanieczyszczeń . Chciałabym tylko troche rozjaśnić .
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-14, 19:57   #1590
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Nancy_Franciss Pokaż wiadomość
Pytałam już wcześniej ,ale nadal nie poznałam pełnej odpowiedzi ;p
Chciałabym rozjaśnić cere cytryną . Jakiś czas temu wyciskałam cytryne + woda żeby nie było za dużego stężenia samej cytryny i wcierałam to w twarz wieczorem i rano zmywałam.
Nie stosując przy tym filtrówwtedy nie wiedziałam że źle postępuje .
I teraz moje pytanie brzmi ,czy jeśli nasmaruje twarz tym sokiem z cytryny i posmaruje filtrem babydream i rano umyje twarz to nic nie zaszkodzi? Czy przed tym nasmarować filterem? Wole się dokładnie upewnić;P
Mam wrażliwą cere ,bez żadnych przebarwień ,zanieczyszczeń . Chciałabym tylko troche rozjaśnić .

filtr nakładasz rano, przed wyjście, po myciu
czyli taK
wieczorem sok z cytryny
rano mycie
filtr
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:02.